566 281
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно
Зміст книги: 85 глав
1 270 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, на Букнеті вже є друга частина історії Зоряни та Дем'яна. Вона має назву "Випадково закохані. Другий шанс"(18+). Знайти книгу можна на моїй сторінці )
Запрошую до читання ❤️
Шкода дівчину. Дем*ян повівся не достойно, включивши боса, ігноруючі усі попередження.
Валентина Щукина, Зоряні дуже образливо бачити таке ставлення після усіх побачень та ніжностей. Будемо сподіватися, що Дем'ян вчасно отямиться ) Заходьте на велику нову главу о 21:00. Дякую )
Ох Дем'ян е, який же ти,не правий,і що на тебе найшло....
Надя Горбатова, Амбіції на Дем'яна найшли... Але без Зорянки він довго не протягне ) Заходьте на велику нову главу о 21:00. Дякую )
А ось і буревій, чи то тільки перші подихи...Дем'ян непоганий. Повівся на провокації Віктора..він вправний маніпулятор і знає на які кнопки натиснути...і ось шалене бажання вийти на ринку в лідери, не можу сказати юнацький, але максималізм та підюджування Віктора зіграли злий жарт з Дем'яном...Боюся, що й ця версія платформи піддасться зовнішньому впливу чи буде викрадена. Не виключено, що навмисно Віктором чи на його замовлення..
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, От і нехай Дем'ян тепер спить з цими думками ) А міг би спати поруч із Зоряною )
Дякую ) Заходьте на велику нову главу о 21:00.
Я на стороні Зоряни,Дем'ян себе повів грубо,по хамськи,можна було зробити зауваження Зоряні. сам на сам,а не в присутності тата і Віктора....на.мій погляд!
Iryna H, ❤️
Віктор навмисне спровокував Дем'яна, а той в свою чергу відігрався на Зоряні. Здається, мені, що Дем робить зараз велику помилку, притому не одну. Дякую
Ivanna Pingas, Віктор знав, як спровокувати. А Дем'яна знову понесло, ех... Зоряна впевнена, що він пошкодує про своє імпульсивне рішення. І її дуже образило таке грубе ставлення. Дякую )
Дем'ян повівся на провокацію Віктора. І образив Зоряну. Цей поспіх, чомусь мені так здається, вилізе боком. І не з кращої сторони.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Віктор дуже вміло підлаштував ту провокацію. А Дем'ян так захопився амбіціями, що геть не подумав про почуття Зорянки. А її дуже образило таке ставлення. Дякую )
Дякую за главу, буду злитися на обох, ех сподіваюся що в наступній главі вони помиряться і я буду за них спокійна. Не подобається мені Віктор, гарного і спокійного вечора. Обіймаю міцно
Nastena Totskaya, Розсердили вони вас? ) Розумію, такі характери у обох... Краще б поговорили про усе наодинці та порозумілися, але ж ні - знову роблять одне одному нерви ) Дякую, сонечко. Тихої ночі, обіймаю )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую за увагу до книги )
Я за Зоряну а Дем'ян не правий він потім пошкодує але вже може бути пізно
Галина Підгайна, Зоряна теж вважає, що Дем'ян робить дурість і пошкодує. Залишимо його наодинці з думками поки що, нехай обміркує свою поведінку ) Дякую )
я за Зоряну а Дем'ян ще пожалкує. побачимо,хоч би не наробили чого, щоб потім не жалкувати.
Маша Юхимчук, Зоряні дуже образливо бачити таке ставлення після усіх побачень та ніжностей. А Дем'яну буде корисно трохи побути самому та подумати над своєю поведінкою ) Дякую )
о цето поворот,хлопчик загрався,де поділась його компинтентність і кохання.ох і буде чухати там де не свербить
Світлана Хоронжук, Забув Дем'ян про усе під тиском своїх амбіцій... Нехай побуде сам та подумає над своєю поведінкою ) Дякую )
Зоряну підтримую. Видно ж що віктор все сказав навмисно
Олена Кривенко, Так, Віктор вміло влаштував провокацію - він добре знає гарячий характер Дем'яна. А Зоряні дуже образливо. Дякую )
Я на боці Зоряни.Дем'ян повів себе грубо,недозріло.Принизив Зоряну, щоб показати та
поплескати своє его але головне не це.Зоряна має рацію.Проект ще неготовий,потребує доопрацювання і тому не справить належного враження і це буде провал для завишеного его Дем'яна.Тоді прийде вибачатись? Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Зоряна хотіла застерегти Дем'яна від дурості, а натомість отримала ось таке болюче знецінення, ех... Після усіх побачень та ніжностей така поведінка Дем'яна для неї особливо образлива. Залишимо його поки що наодинці з думками - нехай поміркує над своєю поведінкою ) Дякую )
Складається враження, що Віктор спеціально підбурює Дем'яна. І він підозріло випитував у нього де він зберігає свою розробку. А якщо Віктор планує якось її викрасти і продати конкурентам?
Катя, Віктор добре знає гарячий характер Дем'яна та його амбіції - от і використав це, щоб натиснути. А вашу версію щодо розробки перевіримо у наступних главах ) Дякую )
Амбіційний на цьому Віктор і зіграв
Виктория Зёма, Віктор зіграв дуже вміло... Він добре знає гарячий характер Дема. Дякую )
Дякую! Є, Дем'яне, Дем'яне... я розчарована... Звичайно повністю на боці Зоряни.
Віктор святкує...
Але вчинок Дем'яна говорить про його незрілість, коли дорожиш людиною таке плескати не будеш. То ж...
Valentina, Зоряна теж розчарована Дем'яном. Після усіх побачень та ніжностей їй особливо боляче бачити таку поведінку. А Віктор вміло натиснув на потрібну точку - він чудово знає амбіції Дема та його гарячий темперамент. Дамо Дем'яну можливість побути на самоті та подумати над своєю поведінкою ) Дякую )
А коли оновлюється,в які дні,і в яку годину
Аліна Грабовська, Нові глави виходять через день о 21:00, іноді бувають бонусні оновлення. Приєднуйтесь )
Дякую за увагу до книги )
❤️❤️❤️
Валентина Щукина, Дякую )
Капець! Ось це Демʼяна занесло… маніпуляція Віктора досягла мети: закохані посварилися! Подивимося, чи вдасться Демʼяну «розруліти» цю ситуацію та чи захоче Зоряна його вибачити. Дякую!
Міла, Вітаю вас в коментарях )
Понесло Дем'яна так, що навіть Зоряна не очікувала ) А Віктор вміло натиснув на потрібну точку - він дуже добре знає характер та амбіції Дем'яна. Побачимо, як вони тепер будуть миритися. Дякую )
Мені, здається, що Віктор навмисно підштовхнув Дем'яна , щоб посіяти розлад між Зоряною і Дем'яном. Дем'ян неправий, а Зоряні потрібно було промовчати. А висловити свою думку наодинці.
Валентина Ліщук, Віктор дуже добре знає характер Дем'яна та його амбіції, тож вміло натиснув на потрібну точку. А нашим закоханим дійсно треба було обговорити це питання наодинці - тоді б точно порозумілися. Але Дем'ян не стримався, Зоряна не промовчала - тож маємо сварку. Дякую )
Оце так вибух... Дема буду сварити) Ви подивіться на нього, який він крутий півень... не встиг опіритися, а вже клює своїм дзьобом... краще б прикусив язика) Зорянка ж не зомбі і не мусульманка, щоб мовчати і хилити голову... Дем, ну, ти ж пожалієш, йди вибачатися!
Vasylyna F, Рвонуло Дема ) Дуже йому хочеться обігнати конкурента. А Зорянка не звикла мовчати, коли поруч коїться якась явна дурість - особливо коли цю дурість коїть той, кому вона допомагала всім серцем ) Залишимо Дем'яна поки що - нехай подумає над своєю поведінкою ) Дякую )
я на боці Зоряни, але краще б промовчала. , і сказала все сам на сам.А то коршуни чекають, коли зранять і щоб легше було клювати. Навіть не уявляю, як далі станеться, все в руках Оксанки.Як закрутить так і буде. Дякую.
Оля Пасічник, Якщо подумати - їм дійсно краще було б це обговорити наодинці ) Тоді точно б порозумілися. Але Віктор знав, куди та як натиснути - він бездоганно знає характер Дем'яна та його амбіції. Ой, це тільки здається, що все у моїх руках - герої завжди крутять по-своєму ) Я сама іноді в шоці ) Дякую, Олю )
да все не просто
Світлана Хоронжук, Дуже не просто. Але будемо розрулювати ) Дякую )
Ооо,а Дем'яна виявляється легко зловити на слабо..Він ведеться як школяр..Ну,ну..
Гарно так пастку йому розставили "друзі"..А чи друзі взагалі???Якщо мало що Лілю йому в дружини сунули нахабно..Так щей підставу підсунули..Знаючи його амбіції..
Ох Дем'яне не робив би дурниць..
Дякую Оксанко ❤️❤️♥️ Спокійної ночі
Оксана Морус, Віктор знав, куди тиснути ) А Дем'ян... хоч і 25 рочків вже хлопу, а все ж азартний - хоче випередити конкурента. Думаєте, що Тимур теж ту "пастку" ставив разом з батьком? Зоряна вже зрозуміла, що амбіцій у Дем'яна повний вагон, але після усіх побачень та ніжностей така поведінка її особливо зачепила.
Дякую ) Тихої ночі, Оксанко )
Зоряна права, а Демʼян занадто гордовитий, примхливий, честолюбний. Своїм ставленням почав знищувати зародження закоханості, може навіть взагалі знищити все добре, що між ними є. Дуже жаль, бо все так гарно, романтично почалося, обоє щасливі були…
ЕЛІНА ДУЖАК, Вітаю вас в коментарях )
Зоряна вже зрозуміла, наскільки Дем'ян амбіційний та запальний - з ним наче на американських гірках. Але така поведінка її дуже зачепила. Після усіх побачень особливо боляче її сприймати нашій дівчинці, ех... Дякую )
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Радію, що вам подобається ) Дякую за відгук )
І сказала б, що то якась муха вкусила Демʼяна… Але ж ні, мух таких розмірів не існує… (((
Нія Росі, Як бачимо, існує ) І муху ту вміло випустив Віктор... Дякую )
Зоряні вже й так дісталося, за що її сварити? А от Дем'яну потрібно трішки всипати: ні батька не чув, ні Зоряну, навіщо тоді її брав із собою?! Чи дійде, що образив і принизив її та ще й при Віктору!((( Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю з нетерпінням на вибачення Дем'яна)))
Наталія Силенко, Накрило Дем'яна амбіціями та азартом випередити конкурента ) Батько сильно не втручається - щоб не було розмов, що допомагає сину отримати місце керівника. І збори нормально пройшли - якби не провокація Віктора, не було б і сварки між нашими закоханими, ех... Зоряна теж вважає, що Дем'ян повинен вибачитись.
Дякую, Наталочко ) Затишної ночі. Обіймаю )
Ну ось Оля і проявилася!!
Кожен думає в міру своєї розпущеності!!!
Чую серцем, що буревій не за горами...
І Ліля, справді, хороша дівчинка.
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, У Олі свої погляди на стосунки Дема та Зорянки і ці погляди вже не змінити ) Нехай собі думає. Ліля і Зоряні теж здалася щирою. О, а з буревієм ви вгадали... Тільки його епіцентром буде не Оля... Дякую )
Нуну, випадково не закохався?
Звісно, закохався не випадково)))
Реакція Олі збентежила! Ну не вірю я їй від самого початку..аби не начудила чого з платформою до релізу....
Маю ще один розділ для насолоди)
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Дем'ян поки що обережний у визначенні своїх почуттів ) А Оля заздрить по чорному. Їй усі читачки не довіряють ) Дякую )
цікавий сюжет
Юлія Крамар, Дякую ) Приємно )
Відкриті стосунки це добре та справедливо щодо всіх але... у такому випадку збільшується кількість тих хто не радий таким змінам
Он як Олю поставило від заздрості
А от Тимуру та Віктору ще треба зрозуміти що ''силою не будеш милою''
Відношення до Лілі трохи змінились в кращу сторону але...
В мене відчуття що готується підстава для Зоряни пов'язана з проектом Дем'яна і тоді Ліля може змінити свою думку щоб потішити татка
Дякую тобі Оксанко за розділи! Натхнення тобі, мирного неба і вдалого вечора!
Наталія, Дем'ян не хоче ховати ці стосунки вічно. І хоч розуміє, що не усі зрадіють - хоче відкрити усе якомога раніше ) Олю конкретно від заздрощів поплющило. З Тимуром Дем'ян хоча б поговорив, а от що там у Віктора в думках - можемо лише здогадуватись. Щодо Лілі - Зоряні вона здалася щирою. А як буде далі - побачимо. І версію твою перевіримо )
Дякую, сонце ) Ходи на продовження - вчора ввечері була нова велика глава. Тихої ночі. Обіймаю )
Коментар видалено
?❤️
Валентина Щукина, Дякую ) Заходьте на велику нову главу о 21:00 )
На Олін роток накинути б замок. Та Зоряна вірно відмітила що то все що говорила Оля її методи добитися чоловіка. Про себе Зоряна знає правду
Виктория Зёма, Оля має свою думку про ці стосунки. А Зоряна дійсно знає правду ) Проте неприємний осад від розмови у неї все ж залишився. Дякую )
Ліля виглядає на щиру та милу дівчину,на відміну від Олі,яка показала своє справжнє лице.Віктор не зрадів новині,бо хвилюється за дочку але серцю не накажеш.Дякую за проду
Станіслава Барабошко, Зоряна повірила в щирість Лілі ) Оля мусила якось виплеснути свою заздрість і зробила це ось у такий спосіб. А реакцію Віктора ви вловили дуже чітко - він справді не хоче для Лілі страждань.
Дякую )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую )
Ліля молодець,хоч і нелегко їй це вдавалося.Вона дійсно ззуміла,що серцю не накажеш,була щирою.А от Віктор це вже інше..Спокійних вихідних,Оксаночко.
Надя Горбатова, Зоряна відчула, що Ліля не тримає на неї образи ) А от Віктор свою реакцію на новину не приховував, бо дуже любить Лілю і не хоче, щоб їй було боляче.
Дякую ) Мирного вечора та затишної ночі )
Хоч би Олька якусь капость не зробила, бо щось мені її настрій зовсім не подобається. Дякую
Ivanna Pingas, Оля мусила якось виплеснути свою заздрість. А у Зоряни дуже неприємний осад залишився після розмови з нею. Дякую )
Дякую за главу, сподіваюся що я не помиляюсь і Ліля справді добра і щира людина. І щаслива за Дем'яна а Віктор мені здається буде робити покості можливо ех . Оля заздрісне стерва, яка не вміє радіти за інших, як це у Зорянці є багатий хлопець а в неї немає це не чесно. Бридка людина, яка може теж наробити лиха. Гарного і спокійного вам дня. Обіймаю міцно
Nastena Totskaya, Зоряна повірила Лілі ) Їй навіть легше стало після цієї розмови ) А Віктор бачить закоханість доньки і не хоче, щоб Лілі було боляче - тому звісно ж не зрадів. У Олі свій погляд на стосунки Дем'яна та Зоряни і переконати її в чомусь іншому просто неможливо. Зате Зоряна тепер остаточно побачила її натуру.
Дякую, сонечко ) Мирної ночі, обіймаю міцно )
А Олька заздрісна і таку нп можна підпускати на три метри. з нею. Зоряні точно не по дорозі. Ліля була справді щира, бо вона розумна і бачить. яке відношення Дема до неї. Але тато ніяк не хоче розуміти... Але не йому вказувати з ким Дем'яну жити. Дякую
Оля Пасічник, Оля мусила якось виплеснути свою заздрість. Зоряна давно зрозуміла, що з цією панянкою їй точно не по дорозі ) А в щирість Лілі вона повірила ) Віктор не ховав своєї реакції, бо любить доньку і бачить її закоханість. От тільки Дем'ян дійсно не буде слухати вказівок, з ким йому зустрічатися ) Дякую )
Ну Оля, ну Оля... Зла на неї не вистачає, але я, чесно кажучи, від неї такого і очікувала ще після її "феєричної вечірки" - гнилі люди, на жаль, трапляються в житті... Зорянка - величезна розумничка, що дала їй достойну відповідь і не дала можливості її отруті проникнути в свідомість!
А Лілі я цілком і повністю довіряю: дівчина добра, тиха, чудова, адекватна! Хвилююче і сумно, але точно, що серце обирає не за вказівником "потрібно", і Ліля це розуміє і приймає ❤️ (дуже хочеться їй класного хлопця! ❤️)
Віктор здивував, і, сподіваюся, не наробить хвиль своїм невдоволенням...
Хоча Дем'яну з Зорянкою все одно, тому що вони разом - і ніщо не зможе це змінити ❤️
Дуже дякую за проду, моя люба ❤️
Обіймаю, мирної ночі та чудових вихідних ❤️
Sana Boboho, Оля показала свою натуру в усій красі ) У неї своя думка про стосунки Зоряни та Дем'яна і цю думку вже не змінити. Краще б вона своїм життям займалася, а не в чуже лізла )
Вашу симпатію до Лілі я відчула одразу ) Зоряна теж їй повірила, насправді. І відчула полегшення після цієї розмови. Може й для Лілі кавалера знайдемо згодом... ))
А Віктор своєї реакції не ховав. Він дуже любить Лілю і бачить, що вона закохана в Дем'яна, тому - звісно не зрадів. Не хоче болю для доньки. Дем'яну класно із Зоряною і відмовлятися від неї він не збирається, але... У наступній главі штиль між ними може змінитися штормом.
Дякую ) Затишної та мирної ночі, люба ) Обіймаю )
Хочеться щоб Ліля була щира..Бо в цьому тераріумі "доброзичливців " Зорянка не зможе почувати себе нормально..Заздрісна пліткарка Олька,Тимур.А тепер щей Віктор..Невже так можна накидатись власною донькою..Прямо нахально впихати її..Розумію що батькам би хотілось ...Але ж це вже перебір..Кожен раз нав'язувати Лілю Демові..Користуючись тим що він добрий,безвідмовний...Але ж невже сліпі..Не бачать що він до Лілі холодний..
Дякую Оксанко ♥️♥️♥️ Спокійної ночі..
Оксана Морус, Зоряні здалося, що Ліля щира ) Оля теж була щирою, до речі - на повну показала свою справжню натуру ) Тимур мав розмову з Дем'яном у попередній главі, але як сприйняв - поки що невідомо. А Віктор не ховав своє "радості". Він за Лілю хвилюється, бо бачить, що донька щиро закохана. У наступній главі знову в офіс прийде. А Дем'яна, мабуть, ви завтра будете сварити...
Дякую ) Тихої ночі, Оксанко )
Думаю, що Ліля була щирою, а от Віктору - не сподобалося, хоча і не хотів показувати, але вираз обличчя все видав! А Оля хай не судить по собі! Дем'ян, молодець, завжди. з'являється у потрібний момент! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)
Наталія Силенко, Зоряна відчула, що Ліля щира ) І Віктор теж був щирим - одразу показав свою реакцію на новину про стосунки Дем'яна та Зоряни. Оля завжди про усе судить з власного досвіду - її вже не переконати. Краще б своїм життям займалася, а не в чуже лізла ) А Дем'яна ви, мабуть, будете сварити у наступній главі... А може й ні ) Дякую ) Обіймаю, Наталочко ) Затишної ночі.
думаю Ліля була щира з Зоряною і все правельно зрозуміла
Світлана Хоронжук, Зоряна теж повірила Лілі ) І їй стало легше після цієї розмови. Дякую )
Дякую за дуже цікаве і відверте продовження,яке відкриває сутність людську.
На рахунок Лілі ,думаю,що вона була щира з Зоряною,це їй нелегко далося,але було щиро.Оля також була "щира",але по своєму
Iryna H, Як не ховай свою сутність, а рано чи пізно вона все одно вилізе - так і сталося у Олі ) Зате зараз вона точно була щира ) А Зоряна повірила Лілі і відчула полегшення після розмови з нею ) Дякую )
Таке ще й можуть висунути якісь умови Дем'яну
Виктория Зёма, Думаєте Віктор почне Дем'яну якісь умови висувати? ) Далі перевіримо. Дякую )
Ліля хороша дівчина і розуміє,що серцю не накажеш,а ось Віктор!!!Оля,просто зависливе стерво.дякую
Марія Дзік, Ліля як ніхто знає, що серцю не накажеш - воно кохає або не кохає всупереч усім обставинам ) Оля мусила якось виплеснути заздрість. А Віктор у наступній главі знову завітає в офіс. Дякую )
круто
Ремонт Песочин, Дякую ) Приємно )
Схоже, що Ліля була щирою при розмові із Зоряною. А ось Віктор був неприємно здивований новиною. І, можливо, він спробує розлучити пару.
Катя, Зоряна повірила Лілі ) От Віктор точно був щирий - не ховав своєї реакції на новину про стосунки Дем'яна та Зоряни. У наступній главі він знову в офіс завітає. Дякую )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати