Випадково закохані
566 259
Букнет Жіночий роман Випадково закохані

Випадково закохані 18+

Жіночий роман

Оксана Мрійченко

Оксана Мрійченко · автор

Повний текст · 212 стор.
1 761
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 270
Випадково закохані
№ 1
Випадково закохані
Випадково закохані. Другий шанс
№ 2
Випадково закохані. Другий шанс
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.

Обкладинка: Дар'я Новицька

службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно

Зміст книги: 85 глав
Глава 1. Без гальм
1.1
Глава 2. Битва за булочки
2.1
Глава 3. Робочі плани
3.1
Глава 4. Пропозиція
4.1
Глава 5. Пізній сніданок
5.1
Глава 6. Дивний трепет
6.1
Глава 7. Нова співробітниця
7.1
Глава 8. Сніговичок-загадка
8.1
Глава 9. Конструктивна критика
9.1
Глава 10. Клуб
10.1
Глава 11. Жар під шкірою
11.1
Глава 12. Коли зносить дах
12.1
Глава 13. Обнулити усе
13.1
Глава 14. Вихідні вдома
14.1
Глава 15. Межі дозволеного
15.1
Глава 16. Робочі моменти
16.1
Глава 17. Особисті секрети
17.1
Глава 18. Робоча вечеря
18.1
Глава 19. Конкурент
19.1
Глава 20. Неслухняне серце
20.1
Глава 21. Закрита вечірка
21.1
Глава 22. Поразка розуму
22.1
Глава 23. Ранок
23.1
Глава 24. Побачення
24.1
Глава 25. Наодинці
25.1
Глава 26. Напружена атмосфера
26.1
Глава 27. Зірочки
27.1
Глава 28. Не секрет
28.1
Глава 29. Новий статус
29.1
Глава 30. Робоче та особисте
30.1
Глава 31. Важлива
31.1
Глава 32. Ідеальне «вперше»
32.1
Глава 33. Разом
33.1
Глава 34. Несподіванки
34.1
Глава 35. Без захисту
35.1
Глава 36. Легкість на серці
36.1
Глава 37. Випадково закоханий
37.1
Глава 38. Удар по серцю
38.1
Глава 39. Зрадниця?
39.1
Глава 40. Спроба розібратися
40.1
Глава 41. Життя продовжується?
41.1
Глава 42. Остання розмова
42.1
Глава 43. У пошуках підтримки

1 270 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Катя
28.03.2026, 21:18:59

Все ж Дем'ян послухав Зоряну і відклав реліз. Та й зараз його думки займає лише дівчина, з якою зараз проводить пристрасні вихідні.

Катя, Дем'ян зрозумів, що Зорянка не просто так просила відкласти реліз. І знає, що вона дуже відповідально ставиться до його розробки ) Але на цих вихідних думки у них обох зовсім не про роботу ) Дякую )

avatar
Нія Росі
28.03.2026, 21:16:54

Відгукнеться ще це рішення Демʼяну. Занадто вже наполегливий цей Віктор ((((

Нія Росі, Ой, знав би Дем'ян, що далі буде... Дякую )

avatar
(Ivanka)
28.03.2026, 20:35:16

Супер. Дем'ян зробив Зорянки '' вперше '' ніжним та чутливим))) Клас. Ось таке вона точно запам'ятає. Що тут ще додати) всі слова зайві, лише ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

(Ivanka), Дем'ян дуже старався, щоб "вперше" Зорянки було ніжним та незабутнім ) Радію, що тобі теж сподобалось. Дякую )

avatar
Валентина
28.03.2026, 18:15:41

то

Валентина, ?

avatar
Алла
28.03.2026, 15:04:26

Читается легко. Жду продолжения.

Алла, Завтра о 21:00 буде велика нова глава. Дякую )

avatar
Ольга Діденко
27.03.2026, 22:52:05

Дем'ян захищає Зоряну. Видно, що Віктор не в захваті від їхніх стосунків. Якби це була його донька, говорив би по-іншому. Звичайно, що він переживає через все, але ж Дем'ян відкрито казав, що дівчина йому як сестра.

Ольга Діденко, Дем'ян не збирається відмовлятися від Зоряни і готовий відкрито показати це Віктору. А той справді не в захваті. Розуміє, що Лілі від цього буде боляче.
Дякую )

avatar
Пацюк Червоній
27.03.2026, 18:47:52

Зацікавив стиль,дуже милий,наче казковий.І багато веселих сцен!

Пацюк Червоній, Вітаю на сторінках книги ) Дякую, мені приємно )

avatar
Halyna Shchyrba
27.03.2026, 18:33:38

Сьогодні лише
❤️❤️❤️❤️❤️

Halyna Shchyrba, Замість усіх слів )) Дякую )

avatar
Олеся Пп
27.03.2026, 16:41:46

♥️

Олеся Пп, Дякую )

Це було неймовірно смачно ,для Зоряни іДем'яна.

Людмила Мотилевська, Так, вони обоє посмакували ) Дякую )

❤️

Валентина Щукина, Дякую )

avatar
Валентина Ліщук
27.03.2026, 08:20:20

Це було ідеальне вперше. Зоряні сподобалось, і Дем'ян не залишився без солодкого, Зоряна потурбувалась, хоч не ідеально, але ж це для неї теж вперше.

Валентина Ліщук, Зоряні дуууже сподобалось - точно захоче ще ) І турботу та ніжність Дем'яна вона оцінила ) Далі будуть запалювати на повну. Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
27.03.2026, 06:43:45

Стільки ніжності в діях Дем'яна. Дякую

Ivanna Pingas, Він дуже старався зробити "вперше" Зорянки ідеальним ) Дякую )

avatar
Valentina
27.03.2026, 00:08:25

Дякую! Все було дуже турботливо, красиво, ніжно та смачно... органічно... але я не можу так швидко переключатися... Ну це їх вибір... їм добре, то й добре.)

Valentina, Ви не пробачили Дем'яну його поведінку - я зрозуміла ) Зоряна теж була на нього сердита, але вибачення прийняла і дуже скучила, тому... ось така в нас гаряча ніч вийшла ) Дякую )

avatar
Наталія Силенко
27.03.2026, 00:04:55

Це ідеальне "вперше", не всі так турбуються, як Дем'ян про Сніговичка! А Зоряна теж хотіла зробити приємно для нього! Кайфую від них, які ж вони няшечки! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)

Наталія Силенко, Коли усе з почуттями, то хочеться турбуватися про партнера ) От і наші закохані потурбувалися одне про одного ) Радію, що розділ вам посмакував. Дякую, Наталочко ) Затишних вихідних, обіймаю )

avatar
Sana Boboho
26.03.2026, 23:34:29

Це було неймовірно! ❤️
Для Зорянки Дем'ян зробив оазис ніжності та турботи для її комфортного "вперше", і цей новий рівень їхніх стосунків дійсно запам'ятається обом назавжди ❤️
Так ніжно, тепло, турботливо, смачно, чуттєво, і дуже-дуже гарно ❤️
Ммм, як же я за них радію! Вони довго йшли до свого кайфезного єднання ❤️
Дуже дякую за проду, моя люба ❤️
Обіймаю, мирної ночі та чудового ранку ❤️

Sana Boboho, Дем'ян дуже хотів зробити перший раз Зорянки незабутнім та максимально комфортним ) І вона таку турботу оцінила ) Радію, що вам теж сподобалось ) А Дем'яну та Зоряні сподобається новий рівень стосунків - тепер будуть запалювати на повну.
Дякую, люба ) Мирної ночі та сонячних спокійних вихідних. Обіймаю )

avatar
Vasylyna F
26.03.2026, 23:12:02

Яка крутезна глава! Дем постарався дуже обережно, як джмелик на квіточці і так, щоб пелюстки не облетіли, і жало не відпало) Тепер сніговичок має свою першу особисту морквинку))

Vasylyna F, Джмелик-Дем постарався так, що квіточка-Зоряна тепер цвіте всіма барвами )) І для своєї морквинки задоволення отримав (такі класні у вас асоціаціїї) )) А Зорянка ще захоче ) Дякую )

avatar
Nastena Totskaya
26.03.2026, 22:46:00

Дякую за главу, Дем'ян це багато чого вартує що ти в першу чергу думав про сніговичка щоб їй було добре, у них їх перший раз вийшов ніжний і дуже спокусливий. Гарної і тихої ночі. Обіймаю міцно

Nastena Totskaya, Дем'ян розумів, що це перший раз для сніговичка ) Постарався на повну і Зорянка це оцінила. Радію, що вам теж сподобалось.
Дякую, сонечко ) Мирних вихідних. Обіймаю )

avatar
Катя
26.03.2026, 22:34:27

Дем'ян потурбувався про Зоряну, щоб їхня перша близькість була комфортною і найменш болісною для дівчини.

Катя, Дем'ян розумів, наскільки це особлива мить для Зоряни, тож дуже старався зробити усе якнайкраще ) І Зоряна це оцінила. Дякую )

avatar
Оксана Морус
26.03.2026, 22:07:04

Це було....Так ніжно,лагідно,трепетно..Дем і правда постарався щоб перший раз був особливим..Щоб Зорянка,згадуючи,тремтіла від насолоди..А не від спогадів про біль..
І Зоря віддячила сміливою ласкою ..
Не змогла залишити Дем'яна без насолоди..
Дякую Оксанко.❤️❤️❤️Ваші ГГ-чоловіки всі неймовірні коханці..

Оксана Морус, Дем'ян дуже хотів зробити перший раз Зорянки особливим ) А вона оцінила його турботу. Ця ніч їм обом запам'ятається на все життя. А далі будуть запалювати на повну )
Дякую, Оксанко ) Мирних вихідних )

avatar
Ольга Діденко
26.03.2026, 21:58:39

Віктор хотів щоб його донька Ліля була з Дем'яном.

Ольга Діденко, Віктор бачить, що Ліля закохана в Дем'яна, тож... не хоче страждань для доньки. Дякую )

avatar
Nadya
26.03.2026, 21:49:28

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую )

avatar
Наталія Діжурко
26.03.2026, 21:29:01

Як добре, коли ти можеш реально оцінювати ситуацію. Дем'ян все розуміє, але треба поштовх. Що і зробила мама. Дуже розумна і чуйна мама.
А перший раз Зорянки - це просто супер. Вона повністю розтанула в почуттях і задоволенні! ❤️❤️❤️
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Наталія Діжурко, Дем'ян тримався з останніх сил ) Дзвінок мами став останнім поштовхом до дій. Згодом ми обов'язково з нею познайомимось ) А поки що смакуємо усі разом перший раз Зорянки ) Дем'ян дуже хотів зробити його незабутнім та приємним.
Дякую )

avatar
Нія Росі
26.03.2026, 21:13:19

Розтанув сніговичок )))

Нія Росі, Ох, розтанув )) І Дем'ян теж поплив ) Дякую )

Зоряна морить але серце тягнеться.Хай вже миряться. Дякую за проду

Станіслава Барабошко, Зоряна теж скучила страшенно ) А миритися вони будуть гаряче. Якщо ще не читали вчорашню главу - запрошую. Дякую )

avatar
Наталія
26.03.2026, 18:40:46

Знову цей ''великий'' майбутній бос спішить
Щоб потім не було як з тим помідором
А тепер ще й дується (треба шпильку діставати щоб здути поки не лопнув)))
Слухняний синочок,мама сказала і скоренько побіг миритися )))) Ех мужчини ... ніц без копняка не робиться))))
Це буде дійсно без гальм бо вони давно уже згоріли й попелу не лишилося...
Дякую тобі Оксанко за розділи! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та спокійного вечора!

Наталія, Накрило великого майбутнього боса амбіціями... А краще б слухав Зорянку у справах свого "помідора" )) Свою провину він розуміє, але вважає, що Зоряні не потрібно було починати цю суперечку ось так - при всіх. Мама дала фінального пенделя ) А горіти тепер буде добряче. Якщо ще не читала вчорашню главу, то зазирай - там смакота )
Дякую, люба ) Тихої ночі та сонячних мирних вихідних. Обіймаю )

avatar
Юлія Крамар
26.03.2026, 14:55:09

цікаво

Юлія Крамар, Дякую )

avatar
Виктория Зёма
25.03.2026, 21:46:16

То буде без гальм...

Виктория Зёма, Пожежа буде )) Заходьте читати о 21:00. Дякую )

avatar
Halyna Shchyrba
25.03.2026, 21:00:27

О о, Зорянка чудить)
Сніговичок топиться))
Палає!
❤️❤️❤️

Halyna Shchyrba, Дем'ян палає, Сніговичок топиться - примирення у самому розпалі та йде як треба ))
Дякую )

avatar
Тетяна Рознай
25.03.2026, 18:44:36

чудова історія

Тетяна Рознай, Щиро дякую ) Приємно )

avatar
Nadya
25.03.2026, 15:00:20

Дякую за цікаву проду

Nadya, Дякую )

avatar
Ivanna Pingas
25.03.2026, 08:31:39

Яке солодке примирення вийшло у наших закоханих. Дякую

Ivanna Pingas, Це лише початок )) Нехай собі миряться ) Дякую )

avatar
Sana Boboho
25.03.2026, 03:06:48

Оу, яка мама Дема класна! Абсолютно точно зрозуміла всю ситуацію і дуже делікатно натякнула на "прокол" сина з Зоряною)
Я дуже радію, що Дем'ян охолов і зрозумів свою провину і образу Сніговичка.
І як можна без неї бути цілих два дні?! Для закоханих сердець - це ж вічність!)
Примирення дуже миле і в їхньому стилі, з незначними колючками, але з чесними розмовами! Мені дуже подобається, що вони проговорюють все і не замовчують.
Ммм, як добре, що гальма у обох зриває - має бути дуже солодко, тому що дуже бажано ❤️
Дуже дякую, люба, за проду ❤️
Мирної ночі, гарного дня, обіймаю ❤️

Sana Boboho, Мама дуже добре знає непростий характер свого єдиного синочка ) І взагалі вона дуже цікава особистість - згодом ми з нею познайомимось ) А Дем'ян тримався вже з останніх сил. Він за ці два дні скучив шалено ) І Зорянка скучила. Настільки, що усі гальма відпустила. Ой, подальше примирення теж буде повністю у їхньому стилі - думаю вам сподобається )) Бажане для обох і дуже гаряче )
Дякую ) Мирної ночі. Обіймаю, люба )

avatar
Наталія Силенко
24.03.2026, 23:48:55

Примирення чудове! Та хай Дем'ян Бульці подякує, а то б Зоряна втекла!))) А так він викрав свого Сніговичка))) Хай уже миряться гарненько солоденько гаряченько...))) Мама Дем'яна яка мудра жінка, не знаючи Зоряну, вже її оберігає і підтримує, це дуже важливо у стосунках із невісткою! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Наталія Силенко, Булька та його хазяйка цього разу дуже вчасно )) Втекти Зоряні ніхто б не дав вже, але... Тепер Дем'ян навіть має аргумент для викрадення )) Мама хоч і не знає Зорянку, але знає Дем'яна та його характер. Тож і дала чарівного пенделя, щоб перестав мучити себе та дівчину ) Миритися вони будуть дуже солодко та гаряче, Зоряна для себе стільки нового відкриє ))
Дякую ) Мирної ночі, Наталочко ) Обіймаю )

avatar
Валентина Ліщук
24.03.2026, 23:44:15

Примирення буде солодким. мама у Дем'яна чудова.

Валентина Ліщук, З мамою Дем'яна згодом познайомимось ) А миритися вони справді будуть солодко. Дякую )

avatar
Надя Горбатова
24.03.2026, 23:18:58

Ой,яке чудове примирення, радію за обох.Дякую за чудову главу.Добраніч Оксаночко.

Надя Горбатова, Чекайте, вони тільки почали миритися ) Завтра продовжать ) Дякую. Затишної ночі )

avatar
Юлія Крамар
24.03.2026, 22:43:24

чудово

Юлія Крамар, Дякую )

avatar
Оксана Морус
24.03.2026, 22:30:03

Дякувати мамі що дала віртуального чарівного пенделя..
А то б ще Дем сумував і бездійствував..
Так і втратити міг сніговичка.Назаажди.
Зате скільки смакоти їх очікує..
Дякую Оксанко.♥️♥️♥️Тихої ночі.

Оксана Морус, Мами вміють давати чарівні пенделі )) Дем вже з останніх сил тримався. А тепер сам себе за це ненавидить, бо за цей час сніговичок звільнятися надумав. Смакувати обоє будуть з апетитом - вони його вже добряче нагуляли )
Дякую ) Мирної ночі, Оксанко )

о цето примирення,знесло дах обом

Світлана Хоронжук, Бо обоє скучили ) Завтра буде палати на повну. Дякую )

avatar
Vasylyna F
24.03.2026, 22:20:03

Дем, навіщо ти так довго її мучив, себе мучив? Добре, що мама "настукала" по голівоньці) Та хай вже миряться) Спритно втік від Бульки і її власниці Маніячелло)))

Vasylyna F, Дем тримався з усіх сил, але розмова з мамою стала фінальним пенделем ) Цього разу Булька та Маніячелло вчасно (круте прізвисько для Степанівни) )) А Дем'ян та Зорянка далі продовжать миритися ) Дякую )

avatar
Олеся Пп
24.03.2026, 22:19:38

♥️супер перемир'я

Олеся Пп, Завтра вони продовжать миритися ) Дякую )

avatar
Valentina
24.03.2026, 22:10:26

Дякую! А я розчарована Дем'яном. Хіба це примирення? Ні вибачень толком, нічого... аби в ліжко затягнути от і вся значимість.( Кругом одне я, я, я...
Як щось робити то команда, як зауваження, це мій проект... Незрілий він якийсь.
Вибачайте.♡

Valentina, Ну, про ліжко... Зараз Зорянка туди Дем'яна тягне ))
Так, Дем має непростий характер і вагон амбіцій - ось такий він є. І впертий буває, і слухати іноді не вміє, і квіти для Зорянки не купив на знак примирення. Але вона в нього такого закохалася, тож... "бачили очі, що купували" ))
Дякую ) Не вибачайтеся - це ж ваші емоції. Мені цікаво їх знати, якими б вони не були )

avatar
Nastena Totskaya
24.03.2026, 22:09:43

Дякую за главу, Дем'ян це добре що розуміє що бовдур і вчинив погано, ех тільки не треба так робити щоб знову миритися. Оба з характером сильним , а як смачно вони миряться мммм мені подобається мені треба далі. А сусідка знає коли виходити ахаа, у Дем'яна гарні батьки , мама гарні і правильні слова говорить. Гарної і тихої ночі. Обіймаю, дякую за вашу працю.

Nastena Totskaya, Дем'ян зрозумів усе ) І скучив страшенно ) Що поробиш, ось такі темпераментні у нас цього разу герої. Думаю продовження їхнього примирення вам сподобається ) А Степанівні та Бульці Дем'ян має дякувати, що вони так вчасно на прогулянку вийшли ) З мамою трохи далі познайомимось. Дякую ) Мирної ночі, сонечко ) Обіймаю.

avatar
Катя
24.03.2026, 21:33:18

Завдяки підказці мами, Дем'ян вирішив діяти і йти просити пробачення у Зоряни. Сам образив, але згодом зрозумів важливість дівчини і тому забрав її до себе додому, щоб там продовжити миритись.

Катя, Розмова з мамою стала для Дем'яна фінальним пенделем ) Він вже й так скучив страшенно та хотів миритися. І продовження цього примирення буде дуже гарячим ) Дякую )

avatar
Юлія Крамар
24.03.2026, 20:42:42

цікавий сюжет

Юлія Крамар, Дякую )

avatar
(Ivanka)
24.03.2026, 19:58:34

Огооо...щось Дем'ян повівся не добре (((
Правильно каже Зорянка, він її опустив нижче плінтуса((( А Віктор знав '' куди натиснути . ..'' . Дякую, Оксанко. Чекаю продовження. Міцно обіймаю, цьом ❤️

(Ivanka), Занесло Дем'яна. Так захопився своїми амбціями, що зовсім гальма загубив. А Віктор справді знав, куди натиснути - він дуже добре вивчив характер Дем'яна.
Дякую, квітко ) Продовження вчора було, заходь читати. Наступне завтра о 21:00. Тихого вечора ) Обіймаю )

Друзі, сьогодні о 21:00 буде велика нова глава з думками Дем'яна - заходьте читати ❤️
А поки що запрошую на свою сторінку "Оксана Мрійченко.Жіночі романи у Фейсбуці" - там вже є анонс. Мирного усім неба та спокійного вечора )

avatar
Matilda
24.03.2026, 15:56:49

Це буде дилогія?

Matilda, Так ) Я писала про це у своєму блозі у суботу )

гарний твір гарні герої дякую автору

Людмила Полохало, Дякую ) Запрошую на продовження о 21:00 )

avatar
Sana Boboho
24.03.2026, 02:59:44

Ох, я, як і більшість дівчат, підтримую Зорянку, і не тому, що жіноча солідарність (хоч і це також))), а тому що Дем'ян і справді повівся дуже некрасиво і жорстко саме на цій міні-нараді.
Але його слова в кабінеті були ще гірші! Його амбіції, вибуховий характер та азарт, мені здається, зіграють з ним злий жарт...
І ще мене насторожило запитання Віктора щодо зберігання інформації! Так не хочеться думати, що він здатен підставити!
Ех, ось тобі і грім серед ясного неба...
Задля підтримки власного авторитету перед батьком і Віктором, Дем, свідомо чи несвідомо, принизив Зоряну, щоб показати свою "важливість"...
Невже не зрозуміє своєї помилки в спілкуванні з коханою?
Дуже дякую за проду, моя люба ❤️
Обіймаю, мирної ночі ❤️

Sana Boboho, Зоряні дуже боляче бачити таке ставлення Дем'яна після усього, що між ними було. Накрило нашого майбутнього боса амбіціями та бажанням випередити конкурента. Віктор знав куди натиснути... А Дем'яну не завадить охолонути, подумати. Побути наодинці зі своїми амбіціями і відчути як це - коли Зоряна не поруч ) Дам спойлер, що надовго його не вистачить ) А вас запрошую на велику нову главу о 21:00 - у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую, люба ) Мирного дня та спокійного вечора, бережіть себе. Обіймаю )

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше