566 259
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно
Зміст книги: 85 глав
1 270 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, на Букнеті вже є друга частина історії Зоряни та Дем'яна. Вона має назву "Випадково закохані. Другий шанс"(18+). Знайти книгу можна на моїй сторінці )
Запрошую до читання ❤️
Все ж Дем'ян послухав Зоряну і відклав реліз. Та й зараз його думки займає лише дівчина, з якою зараз проводить пристрасні вихідні.
Катя, Дем'ян зрозумів, що Зорянка не просто так просила відкласти реліз. І знає, що вона дуже відповідально ставиться до його розробки ) Але на цих вихідних думки у них обох зовсім не про роботу ) Дякую )
Відгукнеться ще це рішення Демʼяну. Занадто вже наполегливий цей Віктор ((((
Нія Росі, Ой, знав би Дем'ян, що далі буде... Дякую )
Супер. Дем'ян зробив Зорянки '' вперше '' ніжним та чутливим))) Клас. Ось таке вона точно запам'ятає. Що тут ще додати) всі слова зайві, лише ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
(Ivanka), Дем'ян дуже старався, щоб "вперше" Зорянки було ніжним та незабутнім ) Радію, що тобі теж сподобалось. Дякую )
то
Валентина, ?
Читается легко. Жду продолжения.
Алла, Завтра о 21:00 буде велика нова глава. Дякую )
Дем'ян захищає Зоряну. Видно, що Віктор не в захваті від їхніх стосунків. Якби це була його донька, говорив би по-іншому. Звичайно, що він переживає через все, але ж Дем'ян відкрито казав, що дівчина йому як сестра.
Ольга Діденко, Дем'ян не збирається відмовлятися від Зоряни і готовий відкрито показати це Віктору. А той справді не в захваті. Розуміє, що Лілі від цього буде боляче.
Дякую )
Зацікавив стиль,дуже милий,наче казковий.І багато веселих сцен!
Пацюк Червоній, Вітаю на сторінках книги ) Дякую, мені приємно )
Сьогодні лише
❤️❤️❤️❤️❤️
Halyna Shchyrba, Замість усіх слів )) Дякую )
♥️
Олеся Пп, Дякую )
Це було неймовірно смачно ,для Зоряни іДем'яна.
Людмила Мотилевська, Так, вони обоє посмакували ) Дякую )
❤️
Валентина Щукина, Дякую )
Це було ідеальне вперше. Зоряні сподобалось, і Дем'ян не залишився без солодкого, Зоряна потурбувалась, хоч не ідеально, але ж це для неї теж вперше.
Валентина Ліщук, Зоряні дуууже сподобалось - точно захоче ще ) І турботу та ніжність Дем'яна вона оцінила ) Далі будуть запалювати на повну. Дякую )
Стільки ніжності в діях Дем'яна. Дякую
Ivanna Pingas, Він дуже старався зробити "вперше" Зорянки ідеальним ) Дякую )
Дякую! Все було дуже турботливо, красиво, ніжно та смачно... органічно... але я не можу так швидко переключатися... Ну це їх вибір... їм добре, то й добре.)
Valentina, Ви не пробачили Дем'яну його поведінку - я зрозуміла ) Зоряна теж була на нього сердита, але вибачення прийняла і дуже скучила, тому... ось така в нас гаряча ніч вийшла ) Дякую )
Це ідеальне "вперше", не всі так турбуються, як Дем'ян про Сніговичка! А Зоряна теж хотіла зробити приємно для нього! Кайфую від них, які ж вони няшечки! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)
Наталія Силенко, Коли усе з почуттями, то хочеться турбуватися про партнера ) От і наші закохані потурбувалися одне про одного ) Радію, що розділ вам посмакував. Дякую, Наталочко ) Затишних вихідних, обіймаю )
Це було неймовірно! ❤️
Для Зорянки Дем'ян зробив оазис ніжності та турботи для її комфортного "вперше", і цей новий рівень їхніх стосунків дійсно запам'ятається обом назавжди ❤️
Так ніжно, тепло, турботливо, смачно, чуттєво, і дуже-дуже гарно ❤️
Ммм, як же я за них радію! Вони довго йшли до свого кайфезного єднання ❤️
Дуже дякую за проду, моя люба ❤️
Обіймаю, мирної ночі та чудового ранку ❤️
Sana Boboho, Дем'ян дуже хотів зробити перший раз Зорянки незабутнім та максимально комфортним ) І вона таку турботу оцінила ) Радію, що вам теж сподобалось ) А Дем'яну та Зоряні сподобається новий рівень стосунків - тепер будуть запалювати на повну.
Дякую, люба ) Мирної ночі та сонячних спокійних вихідних. Обіймаю )
Яка крутезна глава! Дем постарався дуже обережно, як джмелик на квіточці і так, щоб пелюстки не облетіли, і жало не відпало) Тепер сніговичок має свою першу особисту морквинку))
Vasylyna F, Джмелик-Дем постарався так, що квіточка-Зоряна тепер цвіте всіма барвами )) І для своєї морквинки задоволення отримав (такі класні у вас асоціаціїї) )) А Зорянка ще захоче ) Дякую )
Дякую за главу, Дем'ян це багато чого вартує що ти в першу чергу думав про сніговичка щоб їй було добре, у них їх перший раз вийшов ніжний і дуже спокусливий. Гарної і тихої ночі. Обіймаю міцно
Nastena Totskaya, Дем'ян розумів, що це перший раз для сніговичка ) Постарався на повну і Зорянка це оцінила. Радію, що вам теж сподобалось.
Дякую, сонечко ) Мирних вихідних. Обіймаю )
Дем'ян потурбувався про Зоряну, щоб їхня перша близькість була комфортною і найменш болісною для дівчини.
Катя, Дем'ян розумів, наскільки це особлива мить для Зоряни, тож дуже старався зробити усе якнайкраще ) І Зоряна це оцінила. Дякую )
Це було....Так ніжно,лагідно,трепетно..Дем і правда постарався щоб перший раз був особливим..Щоб Зорянка,згадуючи,тремтіла від насолоди..А не від спогадів про біль..
І Зоря віддячила сміливою ласкою ..
Не змогла залишити Дем'яна без насолоди..
Дякую Оксанко.❤️❤️❤️Ваші ГГ-чоловіки всі неймовірні коханці..
Оксана Морус, Дем'ян дуже хотів зробити перший раз Зорянки особливим ) А вона оцінила його турботу. Ця ніч їм обом запам'ятається на все життя. А далі будуть запалювати на повну )
Дякую, Оксанко ) Мирних вихідних )
Віктор хотів щоб його донька Ліля була з Дем'яном.
Ольга Діденко, Віктор бачить, що Ліля закохана в Дем'яна, тож... не хоче страждань для доньки. Дякую )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую )
Як добре, коли ти можеш реально оцінювати ситуацію. Дем'ян все розуміє, але треба поштовх. Що і зробила мама. Дуже розумна і чуйна мама.
А перший раз Зорянки - це просто супер. Вона повністю розтанула в почуттях і задоволенні! ❤️❤️❤️
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Дем'ян тримався з останніх сил ) Дзвінок мами став останнім поштовхом до дій. Згодом ми обов'язково з нею познайомимось ) А поки що смакуємо усі разом перший раз Зорянки ) Дем'ян дуже хотів зробити його незабутнім та приємним.
Дякую )
Розтанув сніговичок )))
Нія Росі, Ох, розтанув )) І Дем'ян теж поплив ) Дякую )
Зоряна морить але серце тягнеться.Хай вже миряться. Дякую за проду
Станіслава Барабошко, Зоряна теж скучила страшенно ) А миритися вони будуть гаряче. Якщо ще не читали вчорашню главу - запрошую. Дякую )
Знову цей ''великий'' майбутній бос спішить
Щоб потім не було як з тим помідором
А тепер ще й дується (треба шпильку діставати щоб здути поки не лопнув)))
Слухняний синочок,мама сказала і скоренько побіг миритися )))) Ех мужчини ... ніц без копняка не робиться))))
Це буде дійсно без гальм бо вони давно уже згоріли й попелу не лишилося...
Дякую тобі Оксанко за розділи! Натхнення тобі, мирного неба над головою, гарного настрою та спокійного вечора!
Наталія, Накрило великого майбутнього боса амбіціями... А краще б слухав Зорянку у справах свого "помідора" )) Свою провину він розуміє, але вважає, що Зоряні не потрібно було починати цю суперечку ось так - при всіх. Мама дала фінального пенделя ) А горіти тепер буде добряче. Якщо ще не читала вчорашню главу, то зазирай - там смакота )
Дякую, люба ) Тихої ночі та сонячних мирних вихідних. Обіймаю )
цікаво
Юлія Крамар, Дякую )
То буде без гальм...
Виктория Зёма, Пожежа буде )) Заходьте читати о 21:00. Дякую )
О о, Зорянка чудить)
Сніговичок топиться))
Палає!
❤️❤️❤️
Halyna Shchyrba, Дем'ян палає, Сніговичок топиться - примирення у самому розпалі та йде як треба ))
Дякую )
чудова історія
Тетяна Рознай, Щиро дякую ) Приємно )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую )
Яке солодке примирення вийшло у наших закоханих. Дякую
Ivanna Pingas, Це лише початок )) Нехай собі миряться ) Дякую )
Оу, яка мама Дема класна! Абсолютно точно зрозуміла всю ситуацію і дуже делікатно натякнула на "прокол" сина з Зоряною)
Я дуже радію, що Дем'ян охолов і зрозумів свою провину і образу Сніговичка.
І як можна без неї бути цілих два дні?! Для закоханих сердець - це ж вічність!)
Примирення дуже миле і в їхньому стилі, з незначними колючками, але з чесними розмовами! Мені дуже подобається, що вони проговорюють все і не замовчують.
Ммм, як добре, що гальма у обох зриває - має бути дуже солодко, тому що дуже бажано ❤️
Дуже дякую, люба, за проду ❤️
Мирної ночі, гарного дня, обіймаю ❤️
Sana Boboho, Мама дуже добре знає непростий характер свого єдиного синочка ) І взагалі вона дуже цікава особистість - згодом ми з нею познайомимось ) А Дем'ян тримався вже з останніх сил. Він за ці два дні скучив шалено ) І Зорянка скучила. Настільки, що усі гальма відпустила. Ой, подальше примирення теж буде повністю у їхньому стилі - думаю вам сподобається )) Бажане для обох і дуже гаряче )
Дякую ) Мирної ночі. Обіймаю, люба )
Примирення чудове! Та хай Дем'ян Бульці подякує, а то б Зоряна втекла!))) А так він викрав свого Сніговичка))) Хай уже миряться гарненько солоденько гаряченько...))) Мама Дем'яна яка мудра жінка, не знаючи Зоряну, вже її оберігає і підтримує, це дуже важливо у стосунках із невісткою! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Булька та його хазяйка цього разу дуже вчасно )) Втекти Зоряні ніхто б не дав вже, але... Тепер Дем'ян навіть має аргумент для викрадення )) Мама хоч і не знає Зорянку, але знає Дем'яна та його характер. Тож і дала чарівного пенделя, щоб перестав мучити себе та дівчину ) Миритися вони будуть дуже солодко та гаряче, Зоряна для себе стільки нового відкриє ))
Дякую ) Мирної ночі, Наталочко ) Обіймаю )
Примирення буде солодким. мама у Дем'яна чудова.
Валентина Ліщук, З мамою Дем'яна згодом познайомимось ) А миритися вони справді будуть солодко. Дякую )
Ой,яке чудове примирення, радію за обох.Дякую за чудову главу.Добраніч Оксаночко.
Надя Горбатова, Чекайте, вони тільки почали миритися ) Завтра продовжать ) Дякую. Затишної ночі )
чудово
Юлія Крамар, Дякую )
Дякувати мамі що дала віртуального чарівного пенделя..
А то б ще Дем сумував і бездійствував..
Так і втратити міг сніговичка.Назаажди.
Зате скільки смакоти їх очікує..
Дякую Оксанко.♥️♥️♥️Тихої ночі.
Оксана Морус, Мами вміють давати чарівні пенделі )) Дем вже з останніх сил тримався. А тепер сам себе за це ненавидить, бо за цей час сніговичок звільнятися надумав. Смакувати обоє будуть з апетитом - вони його вже добряче нагуляли )
Дякую ) Мирної ночі, Оксанко )
о цето примирення,знесло дах обом
Світлана Хоронжук, Бо обоє скучили ) Завтра буде палати на повну. Дякую )
Дем, навіщо ти так довго її мучив, себе мучив? Добре, що мама "настукала" по голівоньці) Та хай вже миряться) Спритно втік від Бульки і її власниці Маніячелло)))
Vasylyna F, Дем тримався з усіх сил, але розмова з мамою стала фінальним пенделем ) Цього разу Булька та Маніячелло вчасно (круте прізвисько для Степанівни) )) А Дем'ян та Зорянка далі продовжать миритися ) Дякую )
♥️супер перемир'я
Олеся Пп, Завтра вони продовжать миритися ) Дякую )
Дякую! А я розчарована Дем'яном. Хіба це примирення? Ні вибачень толком, нічого... аби в ліжко затягнути от і вся значимість.( Кругом одне я, я, я...
Як щось робити то команда, як зауваження, це мій проект... Незрілий він якийсь.
Вибачайте.♡
Valentina, Ну, про ліжко... Зараз Зорянка туди Дем'яна тягне ))
Так, Дем має непростий характер і вагон амбіцій - ось такий він є. І впертий буває, і слухати іноді не вміє, і квіти для Зорянки не купив на знак примирення. Але вона в нього такого закохалася, тож... "бачили очі, що купували" ))
Дякую ) Не вибачайтеся - це ж ваші емоції. Мені цікаво їх знати, якими б вони не були )
Дякую за главу, Дем'ян це добре що розуміє що бовдур і вчинив погано, ех тільки не треба так робити щоб знову миритися. Оба з характером сильним , а як смачно вони миряться мммм мені подобається мені треба далі. А сусідка знає коли виходити ахаа, у Дем'яна гарні батьки , мама гарні і правильні слова говорить. Гарної і тихої ночі. Обіймаю, дякую за вашу працю.
Nastena Totskaya, Дем'ян зрозумів усе ) І скучив страшенно ) Що поробиш, ось такі темпераментні у нас цього разу герої. Думаю продовження їхнього примирення вам сподобається ) А Степанівні та Бульці Дем'ян має дякувати, що вони так вчасно на прогулянку вийшли ) З мамою трохи далі познайомимось. Дякую ) Мирної ночі, сонечко ) Обіймаю.
Завдяки підказці мами, Дем'ян вирішив діяти і йти просити пробачення у Зоряни. Сам образив, але згодом зрозумів важливість дівчини і тому забрав її до себе додому, щоб там продовжити миритись.
Катя, Розмова з мамою стала для Дем'яна фінальним пенделем ) Він вже й так скучив страшенно та хотів миритися. І продовження цього примирення буде дуже гарячим ) Дякую )
цікавий сюжет
Юлія Крамар, Дякую )
Огооо...щось Дем'ян повівся не добре (((
Правильно каже Зорянка, він її опустив нижче плінтуса((( А Віктор знав '' куди натиснути . ..'' . Дякую, Оксанко. Чекаю продовження. Міцно обіймаю, цьом ❤️
(Ivanka), Занесло Дем'яна. Так захопився своїми амбціями, що зовсім гальма загубив. А Віктор справді знав, куди натиснути - він дуже добре вивчив характер Дем'яна.
Дякую, квітко ) Продовження вчора було, заходь читати. Наступне завтра о 21:00. Тихого вечора ) Обіймаю )
Друзі, сьогодні о 21:00 буде велика нова глава з думками Дем'яна - заходьте читати ❤️
А поки що запрошую на свою сторінку "Оксана Мрійченко.Жіночі романи у Фейсбуці" - там вже є анонс. Мирного усім неба та спокійного вечора )
Це буде дилогія?
Matilda, Так ) Я писала про це у своєму блозі у суботу )
гарний твір гарні герої дякую автору
Людмила Полохало, Дякую ) Запрошую на продовження о 21:00 )
Ох, я, як і більшість дівчат, підтримую Зорянку, і не тому, що жіноча солідарність (хоч і це також))), а тому що Дем'ян і справді повівся дуже некрасиво і жорстко саме на цій міні-нараді.
Але його слова в кабінеті були ще гірші! Його амбіції, вибуховий характер та азарт, мені здається, зіграють з ним злий жарт...
І ще мене насторожило запитання Віктора щодо зберігання інформації! Так не хочеться думати, що він здатен підставити!
Ех, ось тобі і грім серед ясного неба...
Задля підтримки власного авторитету перед батьком і Віктором, Дем, свідомо чи несвідомо, принизив Зоряну, щоб показати свою "важливість"...
Невже не зрозуміє своєї помилки в спілкуванні з коханою?
Дуже дякую за проду, моя люба ❤️
Обіймаю, мирної ночі ❤️
Sana Boboho, Зоряні дуже боляче бачити таке ставлення Дем'яна після усього, що між ними було. Накрило нашого майбутнього боса амбіціями та бажанням випередити конкурента. Віктор знав куди натиснути... А Дем'яну не завадить охолонути, подумати. Побути наодинці зі своїми амбіціями і відчути як це - коли Зоряна не поруч ) Дам спойлер, що надовго його не вистачить ) А вас запрошую на велику нову главу о 21:00 - у Фейсбуці вже є анонс.
Дякую, люба ) Мирного дня та спокійного вечора, бережіть себе. Обіймаю )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати