566 281
“Випадковості”
Анотація до книги "Випадково закохані"
— Столики поплутав?
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
— Ні. Привіт, Зоряно.
— Ну привіт, — Зоряна упіймала м'який погляд темно-карих чоловічих очей. — Щось ще?
— Сердишся? Розумію. Я хочу вибачитись.
— Вибачення прийняті. Але нашу співпрацю розірвано.
— Ти потрібна мені, Зоряно.
— Знайдеш когось іншого.
— Ти найкраща кандидатура. Розумна. Відповідальна. Чесна, — на прикрашеному темною бородою чоловічому обличчі з'явилася посмішка. — Я бачив як ти танцювала. Дуже гарно було. Особливо у кінці, коли ти підняла руки і заплющила очі. Навколо натовп, а ти наче на своїй хвилі. Я замилувався.
— Пф, — Зоряна фиркнула, ховаючи збентеження. — Дивись не закохайся випадково.
— Випадково не закохуюсь. А ти?
— Я теж. І моя відповідь остаточна. Ти все сказав? Хочу піти.
— А я хочу потанцювати. З тобою.
Обкладинка: Дар'я Новицька
службовий романпротистояння_характерівперше кохання_емоційно
Зміст книги: 85 глав
1 270 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДрузі, на Букнеті вже є друга частина історії Зоряни та Дем'яна. Вона має назву "Випадково закохані. Другий шанс"(18+). Знайти книгу можна на моїй сторінці )
Запрошую до читання ❤️
супер історія
Олеся Пп, Дякую )
Оля ще раз показала свою нікчемність, неповагу, заздрість. Вона може додати неприємних моментів.
Чомусь хочеться вірити, що Ліля дійсно щира. Так, їй образливо, неприємно. Але ж Дем'ян їй нічого ніколи не обіцяв. А ось із Віктором можуть бути проблеми. Що йому не сподобалися стосунки - це факт. А чи захоче він це прийняти?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Олі ніяк не дає спокою життя інших, краще б вона своїм життям зайнялася ) Зоряна повірила в щирість Лілі. І відчула полегшення після цієї розмови, допоки... не з'явився Віктор. Він своєї реакції на новину не приховував. Але Дем'ян відмовлятися від Зоряни не збирається )
Дякую )
Дякую за цікавий роман.
Людмила Мотилевська, Радію, що подобається ) Дякую )
Як би Ліля мило не базікала, я їй не вірю, занадто довго вона очікувала на ці стосунки... Віктор хоче, щоб сталося по його плану... Оля...ще те невиховане дівчисько! Дем, як добре, що Дем такий стабільний як інтернет, який працює стабільно навіть без світла. Можна видихнути, Дем поруч)) Дякую!)
Vasylyna F, Вас Ліля не переконала? ) От у Віктора точно усе на обличчі було написано. Оля - то окремий екземпляр. Не дає їй спокою життя інших, а краще б про своє дбала. Ох, не перехваліть Дем'яна, Василинко... ) З ним наче на американських гірках, пам'ятаєте? Сьогодні він стабільний наче той інтернет, який працює навіть без світла, а завтра... Можливо, завтра ви його будете сварити... Дякую )
Дякую! Думаю, що Ліля і справді була щира... А от Віктор не сприйняв... чи не буде дрібнити бізнес...
Оля показала себе у всій красі... скільки ж в людині заздрощів. Хоч би не напакостила Зоряні.
Хочеться вірити що довіра між Дем'яном та Зоряною не дасть розвалити відносини, що тільки почалися.
Valentina, Зоряна повірила в щирість Лілі і після цієї розмови їй стало легше ) Віктор... він знову завітає в офіс вже завтра - у наступній главі. Оля впевнена, що вже усе знає і переконати її у протилежному - то марна трата часу. А у Зоряни та Дем'яна завтра щось буде...
Дякую )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава ) Дякую )
дуже цвкаво
Олеся Пп, Це приємно ) Дякую )
Думаю, що з Тимуром і Лілею не буде все так просто, як хотілося б Дем'яну... Але , думаю, що все з часом стане на свої місця! А кохання без перешкод ще нікому не приносили на блюдечку з кайомкою, на жаль... Головне, що батько Дем'яна, ці стосунки одобрив і ,надіюся, буде їх оберігати і підтримувати! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)
Наталія Силенко, Дем'ян дуже сподівається, що Тимур та Ліля зрозуміють. І не бачить жодних перешкод для своїх стосунків із Зорянкою ) А Михайло давно проникся до Зоряни симпатією, тому щиро зрадів такому повороту подій.
Дякую, Наталочко ) Затишного вечора, обіймаю міцно )
На мою думку ні Тимур,ні тим більше Ліля,не зрозуміють,не приймуть цієї новини...побачимо,що буде далі.
Iryna H, ♥️
Дякую за главу, а батько у Дем'яна класний, видно що радий за сина і йому подобається сніговичок і він радий що вони разом. А Тимур ех не зрозумів нічого і видно що довго буде злитися тільки я не розумію. Дем'ян казав і показував що в нього тільки дружні почуття до його сестри. Ох відчуваю що скоро з'явиться проблеми, хтось буде кидати палки в їх відносини. Дем'ян молодець що відкрито показує що вони разом, гарного і спокійного вам дня. Обіймаю міцно
Nastena Totskaya, Батько проникся симпатією до Зоряни ще з першої співбесіди ) Він щиро порадів, що так усе складається ) Тимур дуже любить Лілю і бачить, що їй боляче - тому й сердиться. Дем'яну дуже хочеться, щоб він все ж зрозумів. Тимур та Ліля для нього дуже близькі, бо ж друзі з дитинства. Але відмовлятися від Зорянки він не збирається ) Тепер усі в офісі знають про ці стосунки.
Дякую, сонечко ) Мирного та вдалого дня. Обіймаю міцно )
Ох і закрутяться тепер події навколо Дем'яна і Зоряни. Капець, здається, буде. Дякую
Ivanna Pingas, Дем'ян та Зоряна тепер будуть в центрі уваги в офісі ) Далі побачимо, як воно усе складеться. Дякую )
Лілі важко прийняти реальність. Але Дем'ян був з нею чесний. Він відносився до неї, як до сестри. Хочуть чи не хочуть, але мусять прийняти стосунки Зоряни і Дем'яна.
Валентина Ліщук, Лілі боляче, бо вона має до Дем'яна почуття. Зорянка теж це розуміє, тож вже у наступній главі сама поговорить з дівчиною. А Дем'ян дуже сподівається, що Тимур та Ліля все ж зрозуміють. Він завжди був чесним з ними і хоче зберегти дружбу. Дякую )
Дякую! Мені дуже сподобалося, як сприйняв інформацію про стосунки тато Дем'яна.) А решта... переварять інформацію і заспокояться... напружує Оля, так і чекаєш від неї якоїсь підстави.Тепер щей Тимур з Лілею... серцю ж не накажеш...
Valentina, Тато Дем'яна проникся симпатією до Зорянки ще з першої співбесіди ) Тож не дивно, що зрадів за сина. А в офісі сьогодні буде не до роботи, мабуть ) Оля дуже заздрісна. І додатковій роботі теж не зраділа. Ну а ставлення Тимура та Лілі до цієї ситуації розкриється у наступних главах. Дякую )
Оце так зробили сенсацію у офісі!!
Робочий день пропав!;
Iryna H, Мабуть, працювати сьогодні точно ніхто не зможе )) Підкинув Дем'ян усім тему для обговорення та роздумів ) Дякую )
Кому,кому,а Лїлі тяжко буде прийняти очевидне,адже вона закохана в Дем'яна і сподівалася,що і він її кохає.Але Дем'ян поступив правильно,краще гірка правда,чим солодка омана.Добраніч,Оксаночка.
Надя Горбатова, Лілі вже боляче і Тимур це бачить - тому й сердитий. Але Дем'ян завжди був з ними чесний ) І стосунки із Зоряною тепер показав усім, бо не хоче це приховувати ) Дякую. Мирного дня, Надійко )
Тим не зрозуміє, Ліля теж... Зоряна буде з Демом, хочуть вони цього чи ні! Батько класно відреагував, йому Зоряна сподобалася відразу, сам її запропонував до співпраці)
Vasylyna F, Дем'яну дуже хочеться, щоб Тимур та Ліля все ж зрозуміли. Але відмовлятися від Зорянки він точно не збирається ) А батько потішився, йому Зоряна одразу сподобалась ) Дякую )
Ох, як бентежно, що тепер в офісі всі в курсі стосунків Дема і Зорянки! Пишаюся їхньою рішучістю і готовністю "тримати оборону" перед всіма заздрісниками!
Реакція Михайла - бомбезна, він і Зоряну знає, і в своєму синові впевнений, тому й щиро радіє, по-батьківськи ніжно "підтрунюючи" над парочкою ❤️
Мені здається, що поки лише Оля зачаїла зло на таку новину, інші, хоч і шоковані, але позитивно налаштовані спостерігати за розвитком стосунків боса і Сніговичка)
От, з Тимуром... Щиро розумію його сум, тому що він же за сестру переживає, а розуміє, наскільки боляче Лілі буде усвідомити, що шансу не було й не буде. Звісно, Дем'ян і не давав їй ніякої надії, але ж наше жіноче серце все одно мріє) Але, думаю, і Тимур зрозуміє, і Ліля.
Мені здається, що Ліля - така світла і хороша, що вона в собі переживатиме, буде боляче, але вона не здатна зробити якусь підлість. Для мене вона така тендітна квіточка, якій просто поки що не пощастило з коханням. Але, сподіваюся, для неї ще знайдеться кавалер ❤️
Дуже дякую, люба, за проду ❤️
Мирного вечора, спокійної ночі, обіймаю ❤️
Sana Boboho, Дем'ян відкрив ці стосунки усім ) Михайло вподобав Зорянку ще на співбесіді, тому щиро зрадів такому повороту подій ) А Олі заздрісно - плюс ще й роботи їй підкинув Дем'ян. Ох, мабуть, сьогодні ніхто в офісі працювати не буде ))
Тимур дуже любить Лілю і бачить її почуття до Дем'яна. Він справді думав, що там є шанс на взаємність. І Ліля сподівалася... Дам спойлер, що вже у наступній главі Зорянка з нею поговорить. Вона теж сприймає Лілю світлою та тендітною квіточкою і бачить, що її почуття до Дем'яна глибокі та зворушливо-щирі. А як воно все буде далі - побачимо у наступних главах )
Дякую, мила ) Мирного і вдалого дня. Обіймаю )
Радіє за Зоряну І Дем'яна його батько. А Тим сердитий, бо думав що все-таки чоловік буде з його сестрою.
Ольга Діденко, Батько Дем'яна радіє, бо Зорянка йому сподобалась ще на співбесіді ) А Тимур хвилюється за Лілю, бо дуже її любить і знає про її почуття до Дема. Дякую )
Тепер потрібно чекати підстави від Лілі. Скоріше за все буде злив розробки Демʼяна, і Зоряну підставлять..(
Юлія Яцкова, Вітаю вас в коментарях )
Думки читачок щодо Лілі трохи розділилися, але вже у наступній главі вона покаже своє ставлення до цієї ситуації ) А вашу версію перевіримо далі по сюжету. Дякую )
Тимуру тяжко зрозуміти,бо звик до іншої думки та сестра ближча за Зоряну і він знає Дем'яна.Впевнений ,що той забавляється з нею і не дуже вірить у їх стосунки.Якось тривожно і на роботі і на любовному фронті.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Тимур бачить закоханість Лілі і розуміє, що їй буде боляче від стосунків Дем'яна із Зоряною. Його справді здивував такий поворот. А сам Дем'ян хоче бути чесним з усіма і особливо - з найближчими друзями ) Дякую )
Дем'ян чесний і порядний..
Не ходить навкруги..І голову нікому не морочив..Те що там собі і Ліля і Тимур напланували..Він надії Лілі не давав..
Але ці двоє все розуміли так як хотіли самі..Тож тут можна чекати всього..
Зате тато он як зрадів..І не скривав цього...
Дякую Оксанко ♥️♥️♥️ Тихої ночі.
Оксана Морус, Дем'ян завжди чесний, особливо з найближчими. І Лілю він любить, але зовсім не так, як їй би хотілося. Більше по-дружньому. І завжди це показував. Трохи далі побачимо, чи прийняли Тимур та Ліля таку правду. А Михайлу Зорянка ще на співбесіді сподобалась, тому він і зрадів )
Дякую ) Мирного дня, Оксанко )
Думаю, що Ліля не зрозуміє і, можливо, спробує усунути суперницю.
Катя, Ліля справді має почуття до Дем'яна. Далі побачимо, як вона відреагує на його стосунки із Зоряною. Дякую )
✨✨✨ зірочки , це круто. А ще буде набагато краще, коли Зорянка ''повністю відчує Дем'яна.'' . Це круто, що Дем не хоче приховувати стосунки, але в офісі є криса(((, Дякую, моя хороша ♥️
(Ivanka), Зоряні сподобались зірочки ) І слова Дем'яна їй запам'ятаються та розбудять фантазію ) В офісі не всі можуть зрадіти цим стосункам, але... Дем'ян не хоче їх приховувати )
Дякую, квітко ) Мирного дня.
з нетерпінням чекають продовження
Оленка Колесник, Сьогодні о 21:00 буде велика нова глава з думками Дем'яна ) А поки що запрошую на анонс у Фейсбук. Дякую )
Звісно що його план спрацює адже зірочки це тема Зоряни
До того цікавість ще ніхто не відміняв бо захочеться порівняти яскравість зірочок теперішніх і тих коли він буде в ній))
Відкриті стосунки це добре але комусь буде від цього боляче...за те буде шанс порівняти відношення до себе та Зоряни
Дякую тобі Оксанко! Натхнення тобі, мирного неба над головою та вдалого дня!
Наталія, Зоряні дуже сподобались зірочки, тож вона точно захоче ще ) І після слів Дем'яна справді буде уявляти ) А він не хоче ховати ці стосунки і готовий показувати їх відкрито. Так, не всі в офісі будуть в захваті. Заходь на продовження о 21:00 - сьогодні у нас глава з думками Дем'яна ) У ФБ вже є анонс.
Дякую, люба ) Мирного дня та вдалих справ.
Зігрів Дем'ян турботою. Та все ж Златі видно що довіритися важко. Він не хоче приховувати їхні стосунки
Виктория Зёма, Дем'ян вміє зігріти ) І секретів ні від кого не хоче. А Зорянка хвилюється за реакцію деяких працівників офісу на ці стосунки. Сьогодні о 21:00 буде велика глава з думками Дем'яна - зазирайте. Дякую )
Круто, коли все що вперше з коханою людиною!
Все так супердобре, що аж страшно, чесно кажучи...Заздрісникі в офісі багато..подруга.....
Оксанко, здайте інформацію-сподіваюсь, що це однотомник?)
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, ♥️
Як гаряче. Зоряна наважилася показати тату. І побачила зірочки.
Ольга Діденко, Дем'ян побачив зірочки на тату, а Зорянка - зірочки насолоди ) Сподобалось обом ) І обоє захочуть продовження ) Дякую )
Дем'ян завжди вчасно з'являється. Добре що він поруч.
Ольга Діденко, Дем'ян неначе відчуває, коли потрібен Зоряні ) А вона забуває про усі сумні думки в його обіймах. Дякую )
Неймовірно, натхнення та успіхів
Оленка Колесник, Радію, що вам подобається ) Дякую за побажання та підтримку )
Дем'ян бажає показати всім в офісі, що Зоряна - його дівчина, не хоче ховатися. Тільки чого боїться дівчина? Можливо, того, що хтось з працівників її засудить і скаже, що вона використовує Дем'яна для просування по кар'єрних сходах?
Катя, Дем'ян за те, щоб зустрічатися відкрито і не ховатися ) А Зоряна найбільше переживає через Лілю. Ну і плітки теж можуть бути - куди ж без цього? У наступній главі повертаємось в офіс разом з нашими закоханими ) Дякую )
Дякую за главу, який хитрий Дем'ян наче кіт , спокушає сніговичка ох як спокушає і як тут не здатися в полон булочці такій. Було дуже смачно і гаряче , потрібно ще , гарного і спокійного вам дня. Обіймаю міцно
Nastena Totskaya, Дем'ян показав Зоряні тільки шматочок насолоди ) Вміє він спокушати. А Зорянка тепер буде згадувати ці зірочки та уявляти ) Точно захоче добавки ) Радію, що розділ вам посмакував ) Дякую, сонечко ) Мирної ночі. Обіймаю міцно )
Дуже цікавий роман, з нетерпінням чекаю на продовження
Світлана Рогулько, Вітаю вас в коментарях ) Приємно, що книга вас зацікавила. У середу о 21:00 буде велика нова глава, зазирайте читати. Дякую )
Воу, воу, нарешті Дем'ян побачив бажані тату на тілі свого спокусливого Сніговичка! Ці зірочки запалили ще більший вогонь між ними ❤️
Ох, і трошки жук наш Дем - вміло показав Зорянці, який же кайф від близькості, а особливо - з ним) Тепер вона й справді ні про що інше й думати не зможе, ніж ще і ще відчути такі власні "зірочки" від задоволення, і буде ще більше тягнутися до Дем'яна, залежна від його дотиків і солоденьких тортур ❤️
А він дочекається Сніговичка, щоб вдвох віддатися хвилям пристрасті ❤️
Оу, чудове бажання відкрито зустрічатися, не ховаючись, тільки от Ліля та ще інші заздрісниці можуть підпортити все... Хоча, з іншого боку - колись це ж має статися, як там кажуть: вовків боятися - в ліс не ходити)
Дуже дякую за проду, моя люба ❤️
Обіймаю, мирного дня і чудового настрою ❤️
Sana Boboho, Дем'ян тепер знає, яке у Зорянки тату. Ох, як він завівся... Але терплячий ) А Зорянка ще ніколи таких красивих зірочок не бачила )) Тепер буде згадувати цей кайф і уявляти те, про що їй казав Дем. Дуже вміло він показав своєму Сніговичку насолоду, тож вона точно захоче добавки ) І Дем'ян теж кайфоне - на все свій час ) Ховати ці стосунки він не хоче, але в офісі дійсно не всі будуть раді...
Дякую за побажання та емоції, люба ) Мирної ночі. Обіймаю )
Дякую за цікаву проду
Nadya, Щиро дякую за підтримку книги )
Запалив,дав зрозуміти як це буде і Зоряна кайфонула.Тепер дійсно буде тяжко стриматись,бо весь час буде думати,думати...Дякую за проду.Було гаряче.
Станіслава Барабошко, Дем'ян показав Зоряні тільки крихітний шматочок насолоди ) А вона тепер дійсно буде уявляти, як воно, коли на повну і разом з Демом ) Радію, що розділ посмакував. Дякую )
Дякую! Такий собі обмін * зірочками*) Спокусливо та делікатно.) Завело обох.) Мені дуже імпонує, що Дем'ян не хоче ховати їх відносин.)
Valentina, Зорянка яскравіші зірочки побачила, але... Дем'ян нарешті задовольнив свою цікавість з її тату ) Не хоче він ховати ці стосунки. У наступній главі повертаємось в офіс. Дякую )
гаряче
Олеся Пп, Дем'ян старався ) Дякую )
Відлетіла до зірок Зоряна!))) Супер! Гарний задум у Дем'яна))) Тепер ці зірочки будуть перед очима у нашої дівчинки, не думати про таку насолоду не вдасться! Тому зовсім скоро і Дем'ян отримає смаколика) Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Зоряна ще ніколи таких яскравих зірочок не бачила ) Тепер буде згадувати і точно захоче добавки. А Дем'ян стратег - вміло спокушає. Йому теж смаколик буде - на все свій час. А ми у наступній главі повертаємось в офіс ) Дякую, Наталочко ) Обіймаю. Затишної ночі )
❤️
Галинп Бурдик, Дякую )
оксаночка, дуже дуже дякую за цікаву історію, хай щастить. чекаю продовження.
Оксана Пукаляк, Радію, що книга подобається ) Дякую за побажання та підтримку ) Мирної ночі )
Такими темпами..І спокусою..Зорянка довго не протримається..Адже Дем показав їй як може бути кайфово..
І обіцяє це більше насолоди..
Дякую Оксанко ♥️♥️♥️
Тихої ночі.
Оксана Морус, Зорянка тепер уявляти буде )) І згадувати теж. Дем'ян їй тільки шматочок насолоди показав, ще стільки попереду, ммм... Дякую ) Тихої ночі, Оксанко )
От стратег))) Зірочки класнючі! Зорянка політала)) Скоро Дем отримає насолоду)) Може краще в офісі не треба...там є недобрі дівчата...
Vasylyna F, Політала Зорянка так, що точно ще захоче ) А Дем'ян своєї насолоди теж дочекається. Не хоче він ховати ці стосунки. У наступній главі повертаємось в офіс ) Дякую )
Дістав для Зорянки зірочку з неба )))
Нія Росі, І не одну зірочку, а цілий оберемок зірочок ) І це ж тільки розігрів для Зорянки. Дякую )
Хіх...запалив так запалив!))Хитрий,знає як зробити так щоб сеіговичок хотіла потім ще, солоденького!))!Дякую за гарячий розділ!))
Ірина Стельмах, Запалив вміло ) Звісно ж Зорянка ще захоче ) Дякую )
Ох, ох,ох,який же спокусник,Дем'ян .Вміє розпалити багаття.Добраніч,гарних сновидінь, Оксаночко.
Надя Горбатова, Розпалив Дем'ян те багаття так, що Зорянка до зірочок відлетіла )) І це ж він тільки дрібку насолоди їй показав. Дякую ) Мирної ночі, Надійко )
Ден ще може і ребра пом'яти Володимиру за те що через нього Зорянка не хоче додому їхати. Дякую
Ivanna Pingas, Володимиру дійсно б не завадило нагадати, у чиїй квартирі він живе ) Може колись і порахує Дем'ян йому ребра, але поки що... у нього важливіша місія - загорнути Зорянку в насолоду. Дякую )
Мммм...які вони класні. Дем оберігає свого Сніговичка. Лиш би Оля або навіть Ліля не підставили Зорянку. Дякую, Оксанко ♥️ Всі розділи читаю, але мало крментую((( Виправлюсь. Чекаю продовження. Міцно обіймаю ♥️
(Ivanka), Дем'яну хочеться піклуватися по Зорянку ) Вони обоє нарешті дали волю почуттям ) А що там буде в офісі - побачимо у наступних главах.
Дякую, квітко ) Завжди рада тебе бачити. Обіймаю ) Тихої ночі )
Дем'ян, яка канапа? Сніговичка потрібно зігріти, обійняти, зацілувати! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю з нетерпінням спекотної нічки)))
Наталія Силенко, Дем'ян для ввічливості запропонував )) Хіба ж зможе він на тій канапі, коли у ліжку така спокуслива Зорянка? О, а зацілувати Дем може )) Дякую )
Чого це раптом на канапі??
Вони вже ж разом в тепленькому ліжечку ночували.
При бажанні жодна канапа не допоможе))
Дякую ❤️
Halyna Shchyrba, Дем'ян про ту канапу ляпнув чисто для ввічливості )) Ну хіба ж зможе він на тій канапі, коли такий спокусливий Сніговичок у ліжку лежить? Він сьогодні Зоряні пожежу буде робити ) Заходьте читати о 21:00. Дякую )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати