Реєстрація
Книга. "Скарби Примарних островів. Карта і компас" читати онлайн

Скарби Примарних островів. Карта і компас

Наталія Девятко (Natalia Devyatko)

Цикл: Скарби Примарних островів

У тексті є:фентезі, пригоди, пірати

Рейтинг:
347
871 104115

Поточний рейтинг:
#2440 в Фентезі


Фрагмент 22 стор

Публікація: 25.05.2020 — ...


Анотація до книги "Скарби Примарних островів. Карта і компас"

Піратський капітан Ярош Сокіл отримує карту, яка може привести його до скарбів Примарних островів. Але карту зачаровано: малюнок на ній з’явиться лише тоді, коли він збере нову команду.
У цьому світі є феї, дракони, русалки, підступні жорстокі вороги і сміливі віддані друзі. Море – живе і розмовляє з людьми, а зірку можна зняти з неба. Багато пригод чекає на команду корабля з чорними вітрилами, перш ніж друзі дізнаються таємницю скарбів Примарних островів.
Ця книга може бути опублікована лише на booknet.ua

НАСТУПНА КНИГА

82 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Tetiana Sergin
24.01.2023, 14:23:08

Дуже цікава історія, дякую ❤️

Natalka
24.01.2023, 15:36:15

Tetiana Sergin, Дякую за відгук!
(Наталія Дев'ятко)

avatar
Svetlana Lychak
14.09.2022, 14:00:20

Дякую за ваш твір, дуже захоплююче. Нових успіхів у творчості.

Svetlana Lychak, Щиро дякую! Читайте продовження. Це трилогія :)
Друга книга тут - https://booknet.com/uk/book/skarbi-primarnih-ostrovv-kohana-pustelnogo-vtru-b263143
І підписуйтеся на мою сторінку ;)

avatar
Ждана Дідич
19.08.2021, 04:55:14

Що може бути краще, ніж подорож за скарбами в компанії піратів?! Початок чимось нагадав мені улюблену книгу дитинства - Чарівник Земномор'я... З нетерпінням чекаю, куди приведе подорож!

Ждана Дідич, Дякую :) Цікава асоціація. Теж люблю цю книгу. Особливо другу частину.

Відгук з ФБ

Як для мене, кожен твір то непорушне, майстерне плетіння світосприйняття автора і художника ( саме так!). Кожен уривок історії , який сам по собі яскраво розкриває новий світ, та ще супроводжується малюнком енергетично ємним , то це не просто вікно у інший вимір, то безкінечна мандрівка новим світом!
Olga Dobrovolska-Beloded

avatar
Valentyna Maliuk
04.03.2021, 02:31:38

Коментар видалено

Коментар видалено

Ян Браз, дякую за нагороду! :)

Оксана Кириченко. #щопочитати. Скарби Примарних островів

Це книга-подорож у світ, де пірати плавають на розумних кораблях, Імператор бажає підкорити всі землі, а давні блукають віками, споглядаючи за людством. Світ, де Море має волю й прислухається до прохань тих, хто звертається до нього. Де останній піратський корабель із чорними вітрилами лине назустріч пригодам, а люди, що зібралися на тому борту в пошуках скарбів, здатні перевернути усталений світ. Книга-подорож крізь світи, крізь час і простір, повз привидів минулого й майбутнього.
Закінчимо з ліричним вступом і пришвартуємося до порту. Це молодіжна проза, але вік читачів особисто я визначати не беруся. Книга непроста для сприйняття завдяки поетичній авторській мові, повній метафор та образності, і водночас чарує своїми таємничими персонажами й химерним світом. Читач підіймається на борт корабля, нічого не знаючи про його команду, але пізнає поступово, з дрібних деталей збирає картинку. Кожний, хто приєднується до піратського капітана Яроша Сокола для пошуку скарбів, насправді шукає дещо інше. Сам же обіцяний приз видається мені символом того, що є для людини цінним, того, що насправді бажаєш отримати понад усе.

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Читачу, ти теж шукаєш свої скарби. Але чи маєш ти достатньо волі, впертості й снаги, щоб сісти на піратський корабель? Чи плескотить у твоїх очах море? Чи ризикнеш відкинути свою порожнечу й повернутися назустріч невідомості, щоб пізнати і, цілком можливо, навіть змінити світ?)

Дякую Оксані Кириченко за чудове глибоке дослідження моєї книги!

avatar
Інна Нідзій
20.12.2020, 21:43:43

Що ж, я нарешті добралася до вашої книги. Скажу чесно, відкладала декілька разів, не могла зрозуміти чому. Текст не йшов. А потім зрозуміла, ваша книга, то справді як море, інколи бурхливе, а інколи спокійне. Мабуть, щоб прочитати її мені знадобився відповідний настрій. Дякую за можливість насолодитися нею безкоштовно. Я йду на другий заплив.

Інна Нідзій, Попутного Вам вітру і гарної погоди! :) Дякую, що ділитеся враженнями.

Хай і тут буде. :)

"Ця книга сповнена казковості, але вона тиха, неспішна та вдумлива, як море перед грозою) То я про Скарби Примарних Островів. Карта і компас Наталії Девятко.
Скарби Примарних островів. Карта і компас — це холодні тумани та міста-привиди на мапі похмурої величної імперії. Це відчайдушні пошуки примарних скарбів, це героїчні вчинки тих, кого не прийнято вважати героями, це самопожертва заради близьких, це протистояння химерним істотам, що спраглі до крові, це Море, котре здатне підкорити волю будь-кого з живих чи мертвих.
Якщо завмираєте, чуючи шум морських хвиль, якщо на горизонті призахідного сонця вам ввижаються напнуті чорні вітрила, якщо жадаєте потрапити в команду до справжнього капітана та встати за штурвал величного корабля, якщо ви справді розумієте, що таке Піратський Кодекс Честі — ця книга однозначно для вас!"

Ніна Коваль. "Скарби, котрі я знайшла на Букнет)) №5"
https://booknet.com/uk/blogs/post/216635

avatar
Ніна Коваль
10.12.2020, 20:01:13

Вітання Вам! Моя перша подорож під чорними вітрилами завершилася і хочу трішки поділитися своїми враженнями та емоціями) Найперше, що скажу, ця подорож була приголомшливою! Ніколи раніше не задумувалася над тим, що можна ТАК любити море і що я сама зможу ТАК захопитися книгою, де одним з головних персонажів є саме Море) Ваша книга з тих, котрі хочеться читати по вінця занурюючись у кожен епізод, кожен вчинок, кожне слово. На початку мого знайомства з капітаном та його командою, Ви сказали мені, що книга відкривається для кожного читача по-своєму. Для мене це тиша зіткана з роздумів, ефемерність, барвисті сплетіння чарівної казки, в котру беззастережно віриш і впевнено стверджуєш: "Так, це справді було. Нехай не у теперішньому часі, не в цій реальності, може навіть не на цій планеті, але ж воно було!") Книга пронизана сумом, приреченістю, жертовністю і вірою. Аж до щему в грудях звернення капітана наприкінці. Коли я закрила останню сторінку, залишився присмак світлої печалі. Відчуття прощання зі старим другом, котрого більше не побачиш, але знаєш, що у нього все буде добре. Море не хоче мене відпускати, тому пірнаю у продовження з головою)
Дякую Вам, Наталю, за дивовижну історію!

Ніна Коваль, А тепер емоції накрили мене хвилею! З головою! :)))) Хіба можна писати такі коментарі, після яких хочеться одразу пірнути у недописану книгу?! Вам то добре: "Скарби" - завершена трилогія, і з часом вона буде тут повністю. Але ж у тому світі є й інші історії, ще не розказані... Щиро дякую за те, що поділилися враженнями! До зустрічі у новій подорожі!

avatar
Орест Ласкавий
20.11.2020, 00:23:02

Я глянув першу главу першої книги у другої. Різниця разюча, стилістика в першої краща. Це пригодницька книжка і вона має починатися з динамічної дії, або з ознайомленням "лору" світу. От наприклад у вас там мають бути розумні кораблі, як Лекс, так він в сереалі оповідач, чим не прийом для ознайомлення з лором?. Яка з них перша. яка з них друга хотілося б позначки, з причини того, що напевне у Вас класичний твір про "сирітку" накшталт Гарі Потера чи Люка Скайвокера і становлення його, як особистості? Натяля ви можете брикнутися як всі, но я пишу відгук який я б хотів на свої твори чути, що в ньому не так. "Говорити завжди потрібно мовою клієнта, так як говорить читач так і писати, не потрібно дивувати мене маловживаними словами" Так от я зупинявся, щоб уявити пасьма героя, воду в його руках. написано воно гарно но це лишнє.За багато героїв в перших сценах. Я як ніби на шабашку попав. При купівлі книги людина читає початок та кінець.Мені порадили читати перед дзеркалом і я Вам пораджу робити те саме.

Орест Ласкавий
20.11.2020, 19:28:33

Наталія Девятко (Natalia Devyatko), А давайте у ФБ а то тільки прирікатимемось. Я вам запит ще вчора послав.

avatar
Орест Ласкавий
20.11.2020, 00:54:39

Ну Ви ж мені закинете, що ти знаєш, що ти розумієш, я філолог, чи щось таке, стиль видає. Стиль видає, там альманахи, книжка видана і тп. Дяченкі саму круту рекламу мали з Русланою, пишуть як вода зі струмочка лається. Я під їхній Брамник три рази засинав. Тепер як треба писати початок. https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=30 Іван Багряний "Тигролови". Можна до речі тут виставити буде десь в кінці рейтингу бовтатися і ніхто не впізнає твору.Почніть з бурі, почніть з нападу дракона. Це пригодницький жанр ви маєте стукнути читача лопатою, і щоб цей удар був для нього приємним.

avatar
Ніна Коваль
16.10.2020, 11:25:27

Мої вітання!
Починаю знайомитися з Вашою книгою і з перших сторінок передчуваю, що вона захопить мене по-справжньому та надовго) З перших речень картина вимальовується наче в руках вмілого художника, яскраво зображаючи капітана та його фентезійне марення(поки назову це так) перед моїми очима. З першого розділу виникає нестримне бажання податися в мандри за скарбами разом із Ярошем десь на незвідані землі і неодмінно їх розшукати.
Із задоволенням читаю далі)

Ніна Коваль, Доброго ранку! Дякую, що ділитеся враженнями! Ця книга кожному відкривається по своєму. Гарної Вам подорожі під чорними вітрилами!

Нова рецензія від Оксани Кириченко на "Скарби Примарних островів". Просто дивовижно глибоке прочитання тексту твору!
Читати можна тут - https://booknet.com/uk/blogs/post/190057

Оксана Кириченко (Aillin Ai), дякую за нагороду!

avatar
Ulyana Dudok
20.09.2020, 16:19:56

Чудово, зримо!

Ulyana Dudok, Дякую!

На черзі паперова!

Віктор Фінковський, Та ця паперова вже є :)

Дякую, Лія Лег за нагороду!

avatar
Виктория Гусева
20.08.2020, 20:04:29

Дякую автору за яскравий ,захоплюючий сюжет повісті.З радістю рекомендуватиму книгу своїм учням!Гадаю,що занурення у світ пригод-це саме те,що цікавить молодь.

Виктория Гусева, Щиро дякую за враження. Мені дуже приємно таке чути! :)))
Сьогодні розпочала публікацію другої частини циклу - https://booknet.com/uk/book/skarbi-primarnih-ostrovv-kohana-pustelnogo-vtru-b263143
Цікавої і захопливої подорожі!

Щиро дякую Сергію Гончаренку за таку високу нагороду для моєї книги!

avatar
Маринка Умнова
11.08.2020, 13:08:26

Цікавезно! що ж буде далі?)

Маринка Умнова
13.08.2020, 21:40:50

sanrin sven, Це добре)))

avatar
Людмила Хоменко
13.08.2020, 13:53:43

Ось і дочитала.Було цікаво.Захоплює і сюжет, і мова твору.

Людмила Хоменко, Щиро дякую за враження!

avatar
Simona Balanchuk
12.08.2020, 14:50:24

Фентезі "Скарби примарних островів. Карта і компас" прочитала із великим захопленням.
Читаючи цей відомий твір моєї улюбленої та дуже талановитої письменниці Наталії Девятко, я завжди пишаюся її багатою, колоритною українською мовою. Дуже талановито відтворені події та пошуки героїв, які перегукуються з філософським поглядом на життя самого автора твору, відображені у жанрі фантастичної марінистики, близькому до жанру пригодницької фантастики.
Пропоную всім, як дорослим так і підліткам прочитати "Скарби примарних островів. Карта і компас"
Бажаю приємного читання та нових пригод!!! ⛵

Simona Balanchuk, Щиро дякую за враження! Хай і наступні мандрівки будуть не менш цікавими!

avatar
Іван Пасека
12.08.2020, 03:42:27

- Поворожи мені.
- А заплатити маєш чим?
- Маю.
Піратський капітан дістав бозна звідки бридку невмерущу мавпу (С)

Іван Пасека, :))))) Моя ворожка вродливіша буде. Це взагалі-то архетипний сюжет :)

Дякую Надії Войницькій за нагороду!

Гарна мова. Цiкавий сюжет.

Iryna, Щиро дякую :) І за вподобайку теж.

Дякую Софії Чайці за нагороду і вподобайку!

avatar
Margo
06.08.2020, 13:25:37

Класний розділ. Навіть важко сказати, де кульмінація. Про Марен, міністра чи Яроша. А ви як вважаєте?)

Margo
09.08.2020, 11:15:36

Эллин Крыж, Ні))) Але на першу книгу повністю я чекала значно довше.

avatar
sanrin sven
07.08.2020, 11:28:40

Пані Наталю, дякую за два місяці неймовірної подорожі на піратському кораблі. Це було незабутньо!
Й окремо подяка за обговорення у коментарях - як ще одну книгу прочитала (чи написала?).
Натхнення Вам і до нової зустрічі, на яку я тепер чекатиму. Особливо після останньої сторінки))))

sanrin sven, Дякую! :)

avatar
Эллин Крыж
06.08.2020, 17:50:16

Я дочитала!!!! Хто ще? Відпишіться. Які у вас враження?

Эллин Крыж
07.08.2020, 23:32:08

Margo, Я також сподіваюся! Всім нам треба дійти до Примарних островів, попри всі перешкоди! І тут наша, читацька, подорож не менш справжня за піратську!))

avatar
Іра Орлова
07.08.2020, 16:30:02

Вражаюча історія, яку я із захопленням читала. Герої неймовірно живі і викликають захоплення своїми історіями і нелегкими долями. Дякую автору за прекрасний сюжет. Чекатиму на продовження і вихід нових книг. Натхнення Вам побільше!!!

Іра Орлова, Щиро дякую за відгук! На продовження подорожі чекайте у вересні :)
Якщо підпишетесь на мою сторінку, Вам автоматично прийде сповіщення про публікацію.
Гарного вам літа! Хоча його вже там мало лишилося...

avatar
Margo
29.07.2020, 09:03:55

Чий сон вам сподобався найбільше?

Эллин Крыж
06.08.2020, 17:53:06

Margo, І я дочитала! Зробила нову гілку для обговорення фіналу. Чекаю на вас там!

avatar
sanrin sven
20.07.2020, 14:39:59

Прочитала три нові розділи на одному подиху! Бій - наче на власні очі все бачила.
А розмову Яроша з імперським міністром не раз перечитувала. І ще перечитаю)

Margo
05.08.2020, 11:25:33

sanrin sven, В Алі теж подвійне ім'я)

avatar
Margo
03.08.2020, 11:54:04

Несподіваний розділ і дуже сумний. Навіть не знаю, кого мені більше шкода: Алю чи кота Роксани...

Margo
05.08.2020, 11:18:26

sanrin sven, Я до останнього сподівалася на обмін.

Дякую Сестрам Сіденко за нагороду! :)

avatar
Лія Щеглова
29.07.2020, 14:16:59

а хто автор зображень? Я ж так розумію, то ілюстрації до книги?

Лія Щеглова, Так, це ілюстрації до книги. Для "Карта і Компас" ілюстрації малювались півтора роки :)
Авторка ілюстрацій та обкладинки - Алла Марковська.

Айя Нея і vitaly.dulenko, щиро дякую за таку високу нагороду!

avatar
Margo
09.07.2020, 11:34:15

Монолог Ричарда вражає. Ніколи не думала, що все було так...

Margo
20.07.2020, 19:40:58

sanrin sven, А я думала, що то такий жартик був...

avatar
Эллин Крыж
20.07.2020, 11:38:07

Хто бачив анонс про капітанську нараду? Що думаєте?

sanrin sven
20.07.2020, 15:54:55

Эллин Крыж, І як враження? Я в новій гілці свої написала)

avatar
Margo
02.07.2020, 21:23:04

Скільки цікавих речей у капітанській каюті! На ті карти я б сама подивилася! І я від самого початку відчувала, що піратські кораблі живі.

Эллин Крыж
17.07.2020, 12:26:32

Margo, Так, гарно))

avatar
sanrin sven
28.06.2020, 00:33:15

Чим далі, тим більше стає про Імперію. Мені це подобається.

Margo
13.07.2020, 08:39:29

sanrin sven, Уже летить!))) Він і так харизматичний до нестями, а тут ще й група підтримки намалювалася!)))))

Мар'яна Доля, дякую за нагороду!

Цікавий твір! З дитинства полюбляв читати про піратів і навіть першу свою повість у четвертому класі присвятив саме ним. Потім, звичайно, були твори Роберта Стівенсона, Рафаеля Сабатіні... Ваш роман більше схиляється не до пригодницької традиції (як у Стивенсона), а до казки, фентезі (започаткованої фильмом "Пірати Карибського моря").. Плюс український фольклор і колорит.

Олександр Гребьонкін, Як приємно зустріти людину, яка розуміється на казках, а не вважає, що казки - то "принцеси та фєєчкі"! Натхнення навзаєм!

avatar
Margo
06.07.2020, 17:09:52

Ой відчуваю, що Роксані і її друзям скоро знадобиться володіння зброєю. А її батьків я б тихенько за таку поведінку... Пішла читати новий розділ)

Эллин Крыж
09.07.2020, 18:54:38

sanrin sven, Та я щодо реакції батьків....

avatar
Margo
30.06.2020, 16:33:12

Кого ж Сашко зустрів? Таке відчуття, що я його знаю.

Margo, Хочу на це подивитися :)))))

Приємно вражений від твору кількістю подій на квадратний сантиметр тексту) Зауважу про всяк випадок, що "подія" це не просто _коли_щось_відбувається, це не подія, це фабула, а подя - це епізод, який характеризує сюжетотворчого героя, змінює його мотивацію, оцінки, розкриває образ, додає психологчних/симслових відтінків. Побільше б такого в сучасній сюжетній літературі!

Margo
05.07.2020, 07:36:14

sanrin sven, Та давньому народу начхати, що з іншими відбувається! Якщо це не торкає їхніх інтересів. На них я б не сподівалася. А небезпеки там всюди!

Дякую за нагороду, пані Олесю!

avatar
Margo
24.06.2020, 10:53:29

Не думала, що у родини Тайри таке цікаве минуле! І тепер зрозуміло, звідки беруться такі як Магда. А Марен я все більше захоплююся. Вражає, що вибір сторони для неї поки все одно не остаточний.

Margo, Як неодноразово вже казали: не варто вірити давньому народу. Навіть чарівники не можуть зрозуміти, коли давні не щирі. :)))))

avatar
Margo
13.06.2020, 16:37:55

Припущення і питання, на які дуже хочеться отримати відповіді.
Друзі по команді, висловлюйте свої версії!

Обговорення для читачів, а не для авторки! )

sanrin sven
03.07.2020, 11:24:33

Margo, З ним все буде добре) Хоча бачити його в кайданах на тому малюнку таки сумно. Ярош міг би поводитись зі своїм бранцем краще. Упевнена, що давні решітку зачаклували.

avatar
sanrin sven
29.06.2020, 15:05:56

Новий розділ дуже сильний! Ці паралельні сюжетні лінії... І, як завжди, обірвалося на найцікавіщому місці!

sanrin sven
03.07.2020, 11:19:15

Margo, Я вже до цієї "серіальної" структури звикла)

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше