Книга. "Його таємні спадкоємці" читати онлайн

Його таємні спадкоємці

Кіра Шарм

Цикл: Дана і Арбатов

У тексті є:владний герой, зустріч через час, таємні діти

Читати Що таке "передплата"?
Рейтинг:
720
4294 487775

Поточний рейтинг:
#2 в Короткий любовний роман
#4 в Сучасний любовний роман


В процесі: 29 Листоп 119 стор

Публікація: 16.09.2022 — ...


Анотація до книги "Його таємні спадкоємці"

- Чия це дитина?
Він наближається із моїм сином на руках.
А я… Я задихаюсь.
Це він. Олександр Арбатов! Той, кого я любила більше за життя і люблю досі!
У моїх дітей його очі. Але він одружений з моєю сестрою і ніколи не повинен дізнатися про те, що я народила від нього дітей! Інакше… Інакше станеться непоправне!
– Моя…
Шепочу на одному диханні. Сподіваючись, що Арбатов все ж таки не впізнав мене!

170 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Ніна Дудніченко
29.11.2022, 19:33:25

Вибачте,але з останніх розділів наша Діана перетворюється на жінку легкого поводження...Я навіть і не думала що до такого дійде,в аквапарку з одним цілується та зажимається,тепер же,серед білого дня з іншим!!!!!Мабуть скоро буде шкода дітей,що мають таку маму....Воно то на справді не так,і ми це знаємо але все на сторінках історії підтверджується цей факт...чи може я не розумію щось....чому в очі не сказати тому Серго що вона нічого не відчуває при поцілунку,для чого затягувати це безглуздя....
Все кумарить....вибачте...і не тільки в цій історії....

Nadya
29.11.2022, 21:17:40

Ніна Дудніченко, Інтерес до читання , кожного дня все менший . Дуже все розтягнено і без смислу. Не розумію для чого писати стільки всього і мало без суті.Таке враження що ця історія вже не буде мати ні кінця ні розв’язки.

Та вже давно треба познайомити дітей з батьком. Арбатов все зробить, щоб його нинішня дружина за все відповіла. А то ще цей циган плутається під ногами, хамло не виховане. Діти ж ненавидять цього Серго, начебто він сам не відчуває .

avatar
Ніна Дудніченко
27.11.2022, 22:41:10

Ох Діана!!!Грається з вогнем!!!
Невже не може відказати Серго хоч по тій причині,що він ревнивий і на очах дітей будуть ці сцени!!!!от наприклад як у аквапарку..
Школа що все заходить в глухий кут..
Дякую за розділи...
Мирної вам ночі та плідного натхнення...

Ото Серго нехай йде, і не повертається, не морочить голову ні Діані, ні її дітям. Зараз я стараюсь читати книжки, де є повний текст. Але і дочитую те, що почате в моїй бібліотеці. І в першу чергу я шукаю Арбатова з Діаною. Ну дуже подобається мені ця книжка. Дякую автору за цікаву книжку.

avatar
Катерина
27.11.2022, 16:35:18

О автор внас всіх світло і інет порціями тож порція казки якраз впору для того щоб розкрасити в райдугу сірі дні сьогодення що іноді окрашуються в чорне. Тож чаклуйте і викладайте коли є змога і як частіше

avatar
Раиса Беланова
25.11.2022, 10:36:12

Чекаю Вашу версію розвитку подій. Не хочу заважати тому, що Ви намалювали з Музом в своїй уяві. Поки насолоджуюсь від читання, коли є світло і інтернет. Дякую Вам.

avatar
Ніна Дудніченко
24.11.2022, 06:22:58

Ох авторе!!!Мало що вся книга суцільна таємниця,та ще й те,що Арбатов вже давно відчув що Діана зовсім не Діана ви чомусь також вирішили від нас приховати...шкода,ще й дуже шкода що так все без пояснення відбувається.......

Поки чекаю продовження вашого Арбатова , Таємне чудо для магната прочитала вже два рази.

avatar
Ніна Дудніченко
22.11.2022, 22:22:02

Цікаво!Як же ж відреагує Серго,коли побачить їх разом,виходячих з того місця????.
З нетерпінням чекаю на продовження.....
Мирної вам ночі та плідного натхнення.....

avatar
Ніна Дудніченко
20.11.2022, 22:51:12

Чим більше читаю тим більше удостовірююся що цигани точно не відкриють правду про Дану-Діану,та тому що їм це не вигідно,така гарна жінка,а Серго здається не дуже то і білий і пухнастий що не зміг знайти собі між своїх жінку,видно вспильчивий,то і не кожна хоче пхати голову в той хомут,а він ще й добре ревнивий!!!Шкода ж і Дану буде і діток...
Потрібно або діда визивати,можливо він знайде схожість як побачить дітей та Діану,або ж друзів їхніх общих....нехай хтось з друзів приїде на відпочинок в аквапарк...
Боже!!!!!Як же ж хочеться вже дій ,хоч якихось....
Здається що книга пишеться вічність,але сьогодні переглянула то ні,два місяці---але дуже мало сторінок,то і мабуть ще все ще попереду,всі ці скелети,що притаїлися в старих шафах наших героїв,ох як ще не скоро повилазять звідти ..
Мирної вам нічки та плідного натхнення ♥️♥️♥️

avatar
Ніна Дудніченко
18.11.2022, 22:18:48

А тепер нехай Діана подумає чи гарним буде Серго чоловіком і батьком раз він її в очі каже ,що бере її,хоч у них не заведено такого після іншого чоловіка,і навіть з дітьми!!!!Та це ж яке приниження!!!А ще ж навіть не одружені,то він її ревнує та й приміняє силу,типу взяти сильно за лікоть чи зап'ястя...а що ж далі буде????поки не пізно...вона ж розумна жінка,коли стільки років не підпускала нікого до себе!!!
Чекаю на серйозну розмову щодо розриву з Серго.....
Мирної вам ночі та плідного натхнення ♥️

Бігти від того цигана їй треба. І дітям він ніяк не подобається. А щось ваша книжка ( Нареченв за контрактом), дуже довго пишеться, і маленькими главами.. Вона в моїй бібліотеці, і давно придбана.

avatar
Ніна Дудніченко
18.11.2022, 18:16:46

Дякую за розділ але ж повинен бути вихід і в історії і в житті..Так нервують ці Данині роздуми,можливо Серго!!!!а можливо Александр побачить і зникне з її життя...Так вона ж про дітей повинна думати!!!я думаю що Серго не буде кращим батьком за рідного.Вона повинна відмовити Серго за будь що,тому що це не шутки з циганами,нехай скаже йому правду про батька дітей і що сталося і хто в цьому винен...Мабуть не дождуся одкровення ні від Дани,ні від Олександра....Хто ж їх підштовхне все таки на зізнання і коли???
І ще,в нас також нема світла,тоді можна надолужувати і ,коли є можливість,писати більше розділів і виставляти по пару,я думаю що читачі будуть задоволені,бо це не діло...
Вибачте і гарного вам вечора та плідного натхнення ♥️

avatar
Дарья
18.11.2022, 16:28:37

Буду чекати, дякую за цікаву історію кохання)

Ну і навіщо їй той циган! Діти хочуть тата ,хоть і не знають , що це їх тато І нормальну няньку знайти дітям, щоб не каламутила воду.

avatar
Marrra
18.11.2022, 14:56:51

Дякую, за нову частину і не хай все у вас буде добре

І циган їй зовсім не потрібен , якщо не хоче бути рабинею, і жити по циганськими законами.

avatar
Галя Канцір
16.11.2022, 09:37:59

1 книга Наречена за примусом закінчилася на зустрічі з розумним і далекоглядним бароном. Діана нікому не зраджувала і нічого нікому не обіцяла. Думаю якщо вона буде чесна з бароном ніхто не посміє їй мститься

Поки чекаю продовження книжок: Наречена за контрактом , ця книжка, уже два раза перечитала , Таємне чудо для магната . Більше не буду читати книжки, де нема повного тексту. Ці вже дочитаю, бо вже куплені.

avatar
Ніна Дудніченко
14.11.2022, 21:43:04

Доброго вечора...Ніяк не можу дочекатися продовження..цікаво ж дуууже,що ж буде коли Хелен появиться в аквапарку!!!адже ж з'явиться...Коли ж воно все таки все розрішиться ....
Плідного вам натхнення,)))

І де продовження? Головне що книга продана.Я багато ваших книжок перечитала, і платних тако ж,але такого раніше не було. Тому зараз, я читаю тільки ті книжки, де є повний текст.

avatar
Тетяна Ігнатик
14.11.2022, 11:45:13

Дуже цікава книжка. Таку книжно хочеться прочитати на одному диханні. А не змащувати читачів чекати по 3-4 доби.

avatar
Ніна Дудніченко
10.11.2022, 23:39:31

Ні ні і ще раз ні!!!!Не вірю я в це аж поки не буде розділу від самої паскуди тої Хелен....не можу її терпіти,але для розв'язки ситуації прочитала б ,цікаво,ще й дуже,чим же ж вона займалася усі ці місяці там ,за кордоном???можливо вона на наркотики підсіла ,що руки були холодні та синці під очима?Авторе!!!!хоч чимось нас втіште?
Шкода ж,скільки дітки ростуть без батьківської турботи,і Дана ж його кохає....
Та ту Хелен обов'язково потрібно ізолювати від людей...хоч би знову нічого не втнула,коли з'явиться знову поблизу Дани....

avatar
Ніна Дудніченко
10.11.2022, 18:16:04

Цікаво дууже,ці спогади якої давнини????Невже ті,коли справжня Дана робила обстеження і збиралася в той день,коли зустріла змію Хелен сповістити Олександру чудову звістку про вагітність???
Ох хотілося б швидше вже придушити ту шантажистку....і цікаво ще,чому ж вона злякалася розлучення що без грошей залишиться?Тоді чому ж залякала Дану що заплотить будь які гроші,аби її не було біля Арбатова!!!!!Значить Хелен чи батьки її прийомні не були й такими багатими.Отже Арбатов не розібравшись,вирушив за кордон дізнатися про дітей які мали вже народитися,ну а ця паскуда зразу ж обманула що діти померли!!!Чи таки була вагітна?
Як же ж хочеться щоб правда вже відкрилася!!!!!!
З нетерпінням чекаю на гарне продовження ♥️♥️♥️

Вже тоді міг би звернути увагу на те,що не ті поцілунки, не та ніжність. І всерівно, хоть щось би його насторожило. Чи такі вже вони недалекі, що не можуть відрізнити. Але шкода часу, що діти ростуть без тата.Чекаємо продовження.

Це не чесно, після 10.2 розділу відкрито оплату, а зразу було означено як безкоштовно. Сюжет цікавий, легко читається, але платні видання не для мого карману, аж сумно, бо книги мене відволікають від війни в моїй країні, не дають поїхати розумом...

avatar
Ніна Дудніченко
07.11.2022, 22:02:02

Нічого не зрозуміла..вибачте!Так він що,цілих 5 чи шість років жив на віллі і сумнівався Дана це,чи інша,а в за цей час народилися справжні спадкоємці і стільки років не мали змоги зустріти батька бо той сумнівався!!!!!!!Шось не сходиться...потрібно звернутися до гадалки,це найдієвіше,та прямо скаже що він обманутий шарлатанкою багато років,і що має дітей,які дууже сумують за татом,та ту,яка шалено покохала його...
Авторе,не треба тої Хелен,і не потрібно щоб вона з'являлася навіть на очі Дані бо ж не знаємо яке ще зло може заподіяти,якщо побачить сестру ...страшно...і справді!невже Хелен завагітніла,чи можливо обманула Арбатова що вагітна і підлаштувала викидні???
З нетерпінням чекаю щоб таки не розчарував Дану і таки зрозумів,відчув її,адже ж цілувалися,невже не згадав ті солодкі і єдині вуста????
Гарного вам вечора, мирної ночі та плідного натхнення ♥️♥️♥️

Поки чекала продовження, перечитала першу книжку. І чогось не знайшла , що сталося після того, як Арбатов повернувся додому. І які діти в нього померли при народженні . Десь загубився той час , і було би цікаво це знати.

avatar
Elena Degtiareva
07.11.2022, 00:31:24

Дякую, але дуже вже маленькі проди, важко чекати

avatar
Світлана
01.11.2022, 21:01:32

Доброго вечора. Не вдається оплатити книжку, вибиває що сторінка не існує. У когось теж таке?

Світлана
06.11.2022, 23:56:40

Ніна Дудніченко, Дякую

avatar
Сандріна Тріст
06.11.2022, 23:56:00

Ми дочекались! Розділ від Арбатова. Ура! Хоча, так нічого і не зрозуміло, але вже хоч щось))).
Дякую авторці! Бажаю натхнення))

avatar
Ніна Дудніченко
05.11.2022, 23:11:12

Ох як же ж невчасно!!!!!!
Авторе благаю !!!!Робіть щось...В історії наречена за контрактом подруга Дани ж впізнала просто по голосу що то не Дана!!!
Ви геть зробили Арбатова бездушним,і сліпим і глухим що навіть ніякої відмінності не запідозрив за скільки років життя з зовсім чужою людиною,з зовсім чужим запахом,з зовсім чужими звичками...адже ж так і є!Хелен же ж не знала ні запахів Дани,ні звичок..а голос!!!!В цій главі ,щоб мали зблизитись і хоч щось дізнатися з минулого,то вони знову віддалилися, Діана
почувши розмову аби не натворила дурниць і не зблизилась з Серго...як же ж все тупо...вибачте
Далі буду прислухатися до читачів і купувати вже готову книгу.Тоді нерви точно будуть в порядку..
Гарного вам натхнення і мирної ночі)))))

Оля Пасічник
06.11.2022, 21:07:12

Ніна Дудніченко, минулого року купувала багато книжок, а цього практично дуже мало, все через ситуацію, через ту війну. Не хочу витрачати, бо кошти йдуть для наших героїв

avatar
Anna Hanna
05.11.2022, 23:00:23

Цікава і легка історія. А щодо проплат іншим читачам - тут така система, читайте що таке передплата. Я теж спочатку не розуміла що до чого а зараз навіть подобається читати саме так, а не за вечір всю книгу прочитав і завтра забув

avatar
Tatyana Shabash
05.11.2022, 17:33:41

Коментар видалено

порада,дочекатися коли повністю вийде книга,потім робіть проплату/а то будете випрошувати нові розділи...

Оксана Поштаренко, 100%
Вже кілька книг чекаю

avatar
Valya Rashko
05.11.2022, 10:13:47

Цікава книга, але якщо автор з першого дня написання отримав кошти за неї, то потрібно відноситись до людей, які вас читають, з повагою. Оновлюється на одну хвилину читання і раз у 2 дні.

avatar
Юлія Філат
04.11.2022, 16:54:40

Доброго вечора. Розповідь сподобалась. Але те що оплатила, а нових сторінок не має, якось не справедливо.

Доброго дня. Дуже цікава історія, але викладайте будь ласка побільше. І щє не вистачає яке було життя у Арбатова весь цей час, його думки.

avatar
Лилия
03.11.2022, 16:11:26

Катерина Караульная, ++++

avatar
Galyna Podpryatova
03.11.2022, 07:54:08

Доброго дня всім !!! Не вдається відкрити сторінку, щоб зробити оплату. Раніше проблем не було.

avatar
Світлана
03.11.2022, 07:53:09

Книгу вже проплатила і декілька розділів прочитала, а тепер знову потребують оплату і доступу до не немає, як діяти щоб продовжити читати

avatar
Gala Skiryn
03.11.2022, 00:57:47

Читаєш собі читаєш і оппа платіть гроші,а було безкоштовно ?

avatar
Ніна Дудніченко
02.11.2022, 21:46:24

Дууже сподобався сьогоднішній розділ,але авторе, благаю ? хоч не хочу чути про ту змію Хелен,але ж все таки,по сценарію вона ж була,то напишіть хоч де вона поділася,чи можливо Арбатов її відправив назад за кордон до її прийомних батьків??? Пригадую в іншій вашій історії ви згадувати про те,як Арбатов явився на весілля з Даною,,Хелен"і друзі ж запідозрили ,що то не Дана!!!чому ж так довго ви її не розоблачаєте???чому ж???
Хочеться дізнатися вже трішечки більшееее!!!!
Гарного вечора та тихої ночі і плідного натхнення ♥️♥️♥️

avatar
Ніна Дудніченко
01.11.2022, 20:46:45

Не хватає нервів!!!Можна було б вже і відкрити таємницю,а після цього ще хоч трохи написати про їхнє спільне життя,про упущене,а особливо ще про ту зміюку Хелен,вибачте ,бо інакше не назвеш її,щоб сьогодні бувши багатою і покалічити життя найріднішої людини на землі після батьків.!!!Якщо вона десь і є,і не разом з Олександром,її обов'язково потрібно принизити і покарати і ніякі гроші,як вона колись говорила Дані,їй не допоможуть.
Чекаю і не можу дочекатися на їхній романтичний вечір,а можливо і ніч і нехай в того Арбатова тільки не йокне інстинкт відчуття!!!!!Я б його вже прибила б,щоб була ближче....адже ж паразит впізнав,але чомусь не говорить....не вірю що вона так змінилася... всього ж то 5 років пройшло...шевелись Арбатов,бо упустиш...там же ж ще Серго десь є!!!!!
Гарного вам вечора та плідного натхнення ♥️♥️♥️

avatar
Галина Беник
31.10.2022, 22:06:59

За 5 років жінка не змінюється до невпізнання, то він повинен її взнати,і Олена не знала деталі їхніх стосунків на початку,то міг би і побачити підміну і головне,авторка каже,що малий копія тато,то голос крові повинен спрацювати і Агата, якщо справжня циганка,то повинна побачити що це батько дітей.
Так що ,шановна авторка,раз книга стала платною,то трудіться трошки швидше і більше,бо творів у вас багато,а хочеться завершення...

Оля Пасічник
01.11.2022, 19:13:39

Mariia Poplavska, і син його копія невже він не бачить цього? що буде далі не знаю, бо теж передплатити неможу

avatar
Ніна Дудніченко
31.10.2022, 20:40:47

Дякую що дослухалися,дві глави це вже щось!.Тільки ж дуже вже хочеться почути хоч натяк про минуле,бо й досі на місці топчемося,Тай за Серго вже й страшно,цигани...гаряча кров,що буде ,навіть не уявляю...ну а зараз якраз такий момент,що б Агата ,якщо має такі здібності,хоч щось тай відчула при погляді на Олександра минуле чи майбутнє його!!!
Чекаю на гарне продовження ♥️♥️♥️

Зробити можна буде переплату,тільки коли закінчиться книжка,бо зробиш,а потім випрошуй продовження.Ні,і дякую,я пас.Натхнення вам у написанні і довершення швидкого.

avatar
Надія Сергієнко
31.10.2022, 19:50:28

оплатила книгу,не можу відкрити

avatar
Надія Човганюк
31.10.2022, 19:50:01

Достали, початок безплатно,а тоді сюрпрайз

avatar
Наталія Марущак
31.10.2022, 15:04:17

Не має бажання купувати книгу, адже виходить малесенькими розділами і рідко...
Коли почнете друкувати великі розділи, покличте, адже книга цікава і хотілося б дочитати...

avatar
Ніна Дудніченко
31.10.2022, 11:56:10

Дуже підступно і хитро,хоч і цікаво читати...
Можна і купити,але дуже обурює що повільно ,рідко і коротко викладаєте для нас розділи!!!
Надіюся що ви нас почуєте хоч після того,як книга стала платною.
Радуйте нас розділами частіше...
Гарного вам дня та плідного натхнення ♥️