Звабниця
62 191

Звабниця

Кристина Асецька
Повний текст · 163 стор.
170
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 49
Анотація до книги "Звабниця"
Таких жінок як я, часто називають утриманка, мисливиця за грошима та коханка. Це не ті синоніми, якими можна пишатися, але всі вони про мене. Полювання на багатих чоловіків, завжди було частиною мого життя. За наказом залицяльника, що тепер утримує мене, довелося влаштуватися працювати в офіс його конкурента та стати шпигункою. Власник компанії красивий і надзвичайно багатий, чим і прикував мою цікавість до себе. Проте грати на два боки виявилося не просто, як і вирватися з чіпких лап кримінального авторитета. Несподівано у мою гру втрутилося кохання і здається це той випадок, коли хижак легко може стати здобиччю та потрапити у власну пастку.
Зміст книги: 50 глав
Глава 1
Глава 2
Глава 3
Глава 4
Глава 5
Глава 6
Глава 7
Глава 8
Глава 9
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Глава 35
Глава 36
Глава 37
Глава 38
Глава 39
Глава 40
Глава 41
Глава 42
Глава 43
Глава 44
Глава 45
Глава 46
Глава 47
Глава 48
Глава 49
Епілог

49 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Нехай кожна ваша книга, колего, знайде свого читача та сотні відгуків. Бо то ж найяскравіша мотивація писати нові книги. І щастя кожному з читачів!

Ангеліна Кріхелі, Дякую, навзаєм!

avatar
Olesya Stetsenko-Popil
20.04.2023, 21:30:39

Цікавий новий сюжет..початок новий та не подібний до інших..Цинізм Пауліни вражає...ї розрахунки чіткі,холодні,брудні та жадібні..Людина яка все і усіх використовує..не дивиться на відчуття та довіру та щирість інших ..Нехай до Бориса та йому подібним..Хоча кожен знаходить того,хто йому більше імпонує ,з ким якісь подібні риси та захоплення на бажання та щось для щастя!!!Та бруд вибрала для себе не початку і головна героїня...,бавлячись почуттями Влада..Вибрала свідомо..Тяжке дитинство дає усім робити свій свідомий вибір,вибираючи,що ближче до душі..
Так ..вона потім відчує,побачить...та жалітиме...Але це не виправдовує її поведінку, відношення та зраду до Влада..Тай таке не вибачається...свідомий біль та споглядання- холодний розрахунок..
Жаль,що декотрі люди багато довіряють та ломаються,ними користуються..По опису Влад має гарні якості та ту ж

Показати 2 відповіді

Olesya Stetsenko-Popil, Паола - це антигерой. Вона за всі свої вчинки відповість, життя її покарає. Сюжет не простий, емоційний. Книга має щасливий, але повчальний фінал. Дякую за коментар!

Дуже цікава книга. Дякую за емоції від прочитання. Бажаю натхнення для написання майбутніх книг, мирного неба та вдячних читачів)Обіймаю)

Анастасия Степанюк, Дуже дякую за побажання, обіймаю у відповідь:)

avatar
Юлія Чупило
12.04.2022, 21:52:57

дуже неоднозначна історія... абсолютно не ванільна прогулянка ... герої шикарні...!! як і головні так і антигерої... так круто показати поганця, і ще щоб читач пройнявся розумінням з ним... це талант... що Борис, що Ігор, що Денис просто крутезні в своїх ролях.... дякую, красуне, за емоції... нехай Муз тебе тішить і все буде Україна...!!!

Юлія Чупило, Мені хотілося відійти від стандартного набору героїв і зробити щось абсолютно протилежне з повчальним фіналом. Дякую за похвалу, Ви дуже мене потішили. Спасибі за побажання, все обов'язково буде Україна!

avatar
Олеся
24.10.2021, 18:26:37

ОХ, БУЛО ГАРЯЧЕ І БОЛЯЧЕ ЧИТАТИ, АЛЕ ДОПИТЛИВІСТЬ ПЕРЕМОГЛА... ДОБРЕ, КОЛИ ВСЕ ДОБРЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ..

Олеся, "Звабниця" - насміливіший мій роман, моя муза не шкодувала героїню, але деякі сцени писалися важко і боляче. Всі ці події були необхідні для трансформації Паоли. Дякую за відгук!

avatar
Вікторія Неня
13.04.2021, 14:36:59

Головна героїня дуже цікавий персонаж, читаю із задоволенням! Дякую!

Вікторія Неня, Хотілося зробити нетипову героїню. На її прикладі показати - кохання не купити, навіть якщо намагатися відчайдушно його продати. Це повчальна історія. Дякую!

avatar
Софі Найтінґейл
17.03.2021, 16:24:40

Дякую за чудову книгу і пережиті емоції. Спочатку головна героїня не викликала позитиву, але потім поступово відкривалася вся її сутність. Як виявилося, Паола може бути по-справжньому закоханою і змінитися заради справжнього чоловіка. (Намагаюся не спойлерити). Фінал приголомшив. Чесно так хотілося, щоб усе закінчилося щасливо, адже мене дійсно розчулила ця оновлена Павліна. Крістіно, продовжуйте писати такі напрочуд життєві історії. Бажаю успіху і натхнення!

Софі Найтінґейл, Дякую за такі прекрасні слова! Отримати їх від Вас дуже приємно. Ви додали мені віру в себе та неймовірний заряд натхнення.

avatar
Аделіна Янг
17.03.2021, 11:15:10

Кристино, вчора вночі дочитала нарешті цю книгу!) Не могла заснути, не дійшовши до кінця!)
Читалось легко та з задоволенням. Незвично для мене читати про таку собі "антигероїню". Хоча і розумію, що це реалії життя і багато, хто себе поводить в таких ситуаціях не краще за неї.
Мені сподобалась Павліна та Влад. Я разом з ними переживала та хвилювалась. Трохи різало мені, коли вона брехала та оком не моргнула.... Я читала і хотілось, щоб життя її провчило.
І ви наче прочитали мої думки та закінчили роман з повчальною ноткою. Думаю, що кожен може винести для себе урок з цієї книги.
І я рада, що все-таки хепі енд присутній!)
Натхнення вам та багато читачів. Для себе відзначу, що знайшла ще одного автора тут, котрого читатиму з задоволенням.

Аделіна Янг, Книгу намагалася зробити максимально реалістичною і не прикрашати її рожевими фарбами. На жаль, у справжньому житті більшість людей такі собі антигерої. Дуже дякую за такий теплий відгук!

avatar
Аделіна Янг
12.03.2021, 23:39:40

Сьогодні почала читати цю вашу книгу. В бібліотеку додала всі, але чомусь ця приглянулась обкладинкою. Ну і звісно ж вона бере участь в конкурсі, тому зацікавила.
Мені подобається і цікаво як розвиватимуться події далі. Паола здається трохи легковажною, але в тому і є її родзинка. Вона відрізняється від звичних героїнь.
Коли дочитаю, поділюсь повними враженнями.

Аделіна Янг, Мені дуже приємно, що Ви заглянули до моїх творів. Паола - це такий собі антигерой, але в процесі написання я так полюбила її, що шкода було писати про такий кінець. Сподіваюся, з останніх глав Ви зрозумієте мотивацію героїні. Дякую за відгук та нагороду!

avatar
Марта Кейс
11.03.2021, 14:58:58

Книга насичена подіями і не дає нудьгувати. Сподобалось, що всі герої отримують свою відплату за вчинки. Окремий плюсик за долю Паоли в кінці книги. Це дуже логічний і правильний поворот сюжету. Однак епілог сподобався найбільше, бо завершення історії стало логічним і життєствердним. Намагаюсь коментувати так, щоб не робити саойлерів іншим читачам. Я давно робила ставку на цю історію і не помилилась. В мене є кілька фаворитів на конкурсі "Кохання не купити" і Ваша книга - входить до цього списку. Бажаю Вам перемоги і натхнення на нові історії!
Щиро раджу книгу тим, хто любить нетривіальних персонажів, наближених до реального життя!

Показати 5 відповідей

Марта Кейс, На неї наштовхнули Ви:)

avatar
Mykola
02.03.2021, 14:53:31

Цікаво, цікаво, цікаво.....

Mykola, Читайте, буде цікавіше!

avatar
Надя Стефаник
10.02.2021, 20:32:59

Крістіночко, роман почався весело:) Та ця глава - круто, оце розворот у думках Вербовського!!! Щодня чекатиму продовження:)

Показати 2 відповіді

Надя Стефаник, Дуже дякую за нагороди!!! Надзвичайно приємно!

avatar
Lidiia Kryvonosova
26.02.2021, 19:15:39

Вітаю із завершенням цієї історії))
Мені сподобалася задумка не робити з героїні "білу і пухнасту", сподобався сюжет. І дуже щаслива та задоволена епілогом! Як вам вдалося так все повернути, щоб вони змогли бути разом) приємний післясмак після прочитання історії
Натхнення вам на наступні твори!)❤️

Показати 2 відповіді
Lidiia Kryvonosova
27.02.2021, 16:46:53

Кристина Асецька, Дякую ❤️

avatar
Маряна Денищук
26.02.2021, 00:00:14

На мою думку, роман на тему "Кохання за гроші не купити" з непередбачуваним фіналом - це 100% про "Звабницю". Читала з величезним задоволенням, переходжу до читання "Королева у подарунок".

Дуже дякую!!! Сподіваюся "Королева" не розчарує, підготувала багато цікавого. Якось так вийшло, що там теж непередбачуваний фінал.

avatar
Анилаг Аберт
24.02.2021, 17:54:39

Марафон читання.
Вам пощастило) Це в мене така іронія. Ваш твір випало читати мені, але дуже вас не критикуватиму. Не дорахувалась ком. Звороти потрібно виділяти комами. Сюжет коментувати важко і майже неможливо, прочитавши кілька розділів. Головна героїня симпатії не викликає. Бути утриманкою в реальному житті не так вже й весело) Але, можливо, вона подорослішає, стане розвиватися, набереться розуму, покине Бориса, знайде нормального чоловіка, якого покохає...
Загальне враження. Любовні романи такого штибу це не моє, тому від коментарів утримаюсь. Бачу, що у вас є віддані читачі і бажаю їх лише примножувати! Успіхів вам!

Показати 3 відповіді

Я теж:)

чого ж він такий впертий, він теж не ангел, ось теж не був вірний, перестав же

Показати 3 відповіді

Lidiia Kryvonosova, Поки не обпечеться не побачить. Влад засліплений образою на Паолу і у Жанні бачить свій порятунок від спогадів про недавнє, нещасливе кохання.

avatar
Lidiia Kryvonosova
24.02.2021, 17:27:12

Ох..оце справді несподіване завершення...досить різні почуття, я навіть в якийсь момент подумала, що краще б ігор її вбив...тому що попереду стільки душевних страждань у героїні(
І звичайно хотілося б,щоб Влад таки повернувся до Паоли після ув'язнення, усвідомивши що її кохає і розлучений!) Тому що це ж історія ,роман, хотілося б, щоб хоч десь таки відбулася казка, раз вже були інші нереальні події)

Lidiia Kryvonosova, Дуже дякую за відгук. Насправді я й сама задумовувалася, щоб вбити героїню, але для читачів які читали більше як 150 сторінок це було б не справедливо і ця історія заслуговує гідного фіналу.

avatar
Lidiia Kryvonosova
22.02.2021, 17:04:44

Отже, він не пробачив...і ви ж писали і раніше в коментарях, що він не зможе таке пробачити, дуже шкода( до останнього сподівалася на щасливий кінець історії, дуже хотілося, щоб влад і паола були разом!

Показати 3 відповіді

Lidiia Kryvonosova, Остання глава буде не менш цікавою за епілог.

мабуть вона використає це ж проти нього, чи ні?

Звичайно, вона не втратить такий шанс.

avatar
Свiтлана
20.02.2021, 22:04:07

Читаю роман з захопленням. З нетерпiнням чекаю продовження. Хочу щоб Паола i Влад були разом.

Свiтлана, Дякую! У понеділок дізнаємося чи він їй пробачить.

avatar
Маряна Денищук
20.02.2021, 00:28:34

Дуже несподівано, Паола уміє дивувати. З нетерпінням чекаю продовження!!!

Так, вона ще та авантюристка. Дякую!!!

не думаю що це була хороша ідея сказати що вона вагітна, а якщо дійде до Влада, він і так нехоче її бачити, а тут знов брихня, з нетерпінням чекаю продовження

Галинка Лебедева, Паола далекоглядна і такий розвиток подій передбачила. Скоро дізнаємося які її справжні наміри. Продовження орієнтовно за три години опублікую, на жаль швидше не можу через технічні причини. Дякую за увагу до роману!

avatar
Lidiia Kryvonosova
16.02.2021, 16:27:17

Здивована, досить неочікувано...що ж тоді буде далі, навіть неможливо уявити))

Lidiia Kryvonosova, А далі мої улюблені глави. Паолі не судилося спокійне життя і часто доля вносить корективи у наші плани. Радію, що змогла здивувати, дякую за цікавість.

avatar
Lidiia Kryvonosova
10.02.2021, 15:58:57

Ось це поворот! Реально?? Вербовський і пропозиція??)) Цікаво, цікаво, що ж буде далі)

Показати 3 відповіді

Lidiia Kryvonosova, На жаль люди так швидко не змінюються, а особливо такі як Вербовський.

avatar
Маряна Денищук
10.02.2021, 00:38:20

Глава, яку я читала із завмиранням серця. Дуже хочеться, щоб Паола і Влад були разом.

Пробачити таке не просто, але на жаль в житті не все закінчується хеппі ендом.

avatar
Маряна Денищук
05.02.2021, 00:01:06

Твір чудовий. Здавалося б така особа як Паола не мала б викликати підтримки, проте читаючи далі я повністю змінила свою думку. Написано настільки чуттєво, що всі емоції, які переживає головна героїня відчуваєш як свої. Читається дуже легко і швидко.

Емоціям і справді приділила значну увагу. На мій погляд це допомогло краще розкрити образ героїні. Дякую за відгук!!!

avatar
Lidiia Kryvonosova
04.02.2021, 17:22:17

Дивуюсь, чому так мало зірочок) ваш твір однозначно вартий ширшої уваги! Я тут багато книг починала читати, але не всі могли зацікавити... А ця історія дуже затягує, чекаю на продовження із нетерпінням!))

Дякую за Вашу підтримку! Бачила, що своєю зірочкою Ви ще раніше відзначили мій роман. Здається у мене пасивні читачі, але не зважаючи на це всіх люблю і кожного ціную.

Лише почала читати, але сюжет затягує. Героїня змальована гарно, відповідно до образу. Динаміка і темп примушують читати далі. АЛЕ... Пунктуація жахлива. Необхідна вичитка, бо дуже багато помилок. Скористайтеся сервісами, їх багато в інеті. Хай щастить!

Ксения Демиденко, Книга в процесі написання. Редагування та вичитка ще попереду. Дякую за пораду.

avatar
Наталі Паррел
30.01.2021, 23:04:15

Прочитала дві глави і бачу, що читатиму решту, хоч романи по кохання трохи не моя тема. )))) Ви дуже гарно вибудовуєте сюжет, пишете просто та легко для сприйняття. Читаю і ніби фільм бачу. Ставлю зірочку, бо Ви молодчинка.
Бажаю Вам успіху та натхнення.

Наталі Паррел, Щиро дякую! Ваш коментар дуже мотивує.

avatar
Lidiia Kryvonosova
27.01.2021, 13:04:18

Оце так завершення глави, це дуже зворушливо та важливо, що вона розповіла про своє життя.
Чекаю продовження із нетерпінням!!

Lidiia Kryvonosova, Продовження вже є. Сподіваюся воно Вам сподобається.

avatar
Olena Mazur
26.01.2021, 12:27:25

Доброго дня. Нетипова в своїй типовості героїня, сюжет динамічний, мова невимушена. З недоліків - багато пунктуаційних помилок. Успіхів, терпіння та натхнення.

Дякую за побажання!

avatar
Марта Кейс
26.01.2021, 02:03:58

Читала сторінку за сторінкою і не могла відірватись. Дуже легко читається, аж за часом не вгледіла)
Герої прописані яскраво. У Паоли характер ого-го - сміливий вибір головної героїні. Завдяки цьому зачиталась. Борис дуже колоритний персонаж. Він викликає різкі емоції з самого початку. А от Влад - темна конячка))
Дякую, гарно провела час з Вашою книгою.

Дякую за увагу та такий чудовий коментар:)

avatar
Lidiia Kryvonosova
24.01.2021, 19:17:28

Погоджуюсь з коментарем нижче, що головна героїня це фішка, в дуже цікаво читати новий погляд на головну героїню)
Книга читається легко , на одному диханні)

Дякую!!! Намагалася зробити цю героїню своєрідною:)

avatar
Zoriana Bezodnia
22.01.2021, 17:43:47

Головна героїня - просто фішка книги. Дуже приємно було побачити, що ви не використовуєте «стандартний» образ дівчини. Читається досить легко, немає непотрібних «трьохповерхових конструкцій», як то кажуть:)) Цілком задоволена розвитком подій у творі, хоча прочитала ще не багато. Та ось, цікавий збіг: моя справжня фамілія саме Щукіна, і навіть призвісько «Щука» було і існує до сьогодні. Думаю, це доля, тож тепер я просто зобов'язана дочитати книгу до кінця. Бажаю Вам успіхів та натхнення!)

Показати 3 відповіді

Zoriana Bezodnia, Якщо ще б з ім`ям так співпало, то це була б історія про Вашу теску:)

avatar
Холод Влада
21.01.2021, 15:51:12

Прочитала перший розділ. Не знаю, поки що героїня мені не надто імпонує) Стиль є, зав'язка є, потенціал також) Удачі в написанні)

Показати 3 відповіді

Холод Влада, До цього їй ще далеко, але згодом навіть вона робитиме добрі вчинки, у неї теж є світлі сторони.

Оо ні! Звідкиж він знає!!

Завтра дізнаємося. Як і те, чому він ніяк не відреагував на такі дії Паоли. Буде гаряче:)

avatar
Avee Delmonico
14.01.2021, 21:29:42

Ого. Добре, такі дівчата мені в книгах ще не траплялися. Не скажу, що у мене до неї аж така відраза — кожен шукає свої шляхи до щастя, не мені її засуджувати, але все ж вона має голову на плечах, оці всі «пастки» свої вміє ставити, то могла б знайти собі інший вид заробітку, ось чесно. Влад також зруйнував перше добре враження. Думала, що він буде трохи іншим, але то таке. Чіпляє стиль написання тексту, ти не помічаєш, як перегортуєш сторінку за сторінкою, але помилки збивають. Загалом, перше враження від твору непогане))

Паола просто лінива і не бажає працювати. Поведінку Влада теж можна зрозуміти, у нього заховані свої скелети у шафі, які незабаром вийдуть на поверхню. Дякую за відгук!

avatar
Kate Mag
13.01.2021, 21:13:20

Мені здається, чи дійсно пахне смаженим? Сподіваюсь, що те нахабне Ведмедисько хоч руки не розпускатиме! Чекаю на продовження!

Kate Mag, Паола там для того щоб виконувати забаганки Ведмедиська, але ці муки совісті які прокинулися так невчасно змушують сумніватися у правильності цих дій. Побачимо яке рішення вона прийме.

avatar
Kate Mag
12.01.2021, 18:32:02

Мої враження мінялися від розділу до розділу. Скажу чесно, одразу моя внутрішня горда і незалежна феміністка протестувала і не хотіла читати про таку нахабну, зовсім позбавлену гордості і самодостатності особу! Але з кожним наступним розділом я почала бачити не Паолу, а Павліну Щукіну. Справжню, щиру і з розбитим серцем і мріями, які болісно відгукуються у душі дівчини. Від Ведмедиська я не в захваті, як і від новоспеченого Дениса. Влад - цікавий персонаж. Я прочитала все, що на даний момент є опубліковано і зірочка від мене теж цілком заслужена! Якщо б ви хотіли детальніше розглянути деякі моменти, то напишіть мені у фейсбук або інстаграм. Не хочу псувати враження майбутнім читачам чисто технічними моментами. А тим, хто читає коментарі, щоб зрозуміти чи варто читати - однозначно варто. І так, це історія не про героїню, якій ви одразу будете симпатизувати. Успіхів вам та натхнення! Тримаю книгу в бібліотеці і очікую на продовження!

Показати 5 відповідей

Kate Mag, Оновлення близько шістнадцятої години щодня крім суботи та неділі.

avatar
Олена Блашкун
12.01.2021, 16:35:32

цікава й нетипова книга- зазвичай таких дівчат всі роблять жертвами обставин, а тут-свідомий вибір. мене заінтригувало те, що героїня явно не "гарна дівчинка", проте вона не відштовхує читача, як це не рідко буває)
ну і так, трішечки сподіваюся, що до кінця книги вона змінить свої моральні принципи)
продовжу читання, а там-подивимося)

Показати 4 відповіді

Коментар видалено

Почала читати і.... не можу відірватися! Подобається, що головна героїня не "розумна, гарна, пристойна й сама-сама". Звичайна людина з своїми поглядами на життя. Вона не ідеальна, саме тому – особлива! Цікава історія, додам в бібліотеку й буду читати далі. Дякую і натхнення!

І Вам Дякую!!! Так, до ідеальної дівчинки героїні далеко, і виборюючи своє місце під сонцем зробить ще не одну помилку.

Упс...Здається буде скандал! І буде виправданна цитата "- Ти напевне забула хто ти і кому належиш .Ти моя власність і робитимеш те, що я тобі скажу, у тебе немає право вибору." Буду тримати кулачки за їхнє кохання! Я вважаю що воно вже зародилося! Дякую! Супер!

Показати 3 відповіді

Анастасія Сютковська, Дякую за увагу до цієї історії.

Супер- пупер! Глава бомба! Дякую!!

Анастасія Сютковська, Радію, що Вам сподобалося!!!

avatar
Mykola
23.12.2020, 08:12:05

Супер!

Дякую!!!

avatar
Ruslan B
20.12.2020, 15:41:38

щось новеньке... жінка, котра сприймає і класифікує свої дії... відверта правда про "звабниць"...

Цій звабниці є ще чим здивувати.

avatar
Людмила
20.12.2020, 13:35:47

Дуже цікава історія, нетривіальний сюжет- читається на одному диханні

Дякую!!!

avatar
Эйлин Левовски
20.12.2020, 12:04:39

Історія дуже цікава, давно шукала почитати щось подібне. З нетерпінням чекаю продовження^__^

Дякую! Продовження завтра близько шістнадцятої години.

avatar
Маряна Денищук
14.12.2020, 23:16:33

Книга надзвичайно цікава і інтригуюча. Читаючи твір не можливо відірватися, постійно хочеться дізнатися що ж буде далі. Сюжет багатий на непередбачувані події що робить книгу ще більш захоплюючою.

Маряна Денищук, Дякую! Дуже приємно.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше