Умовно ненавиджу
266 868

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Лета Евгения
06.03.2026, 10:06:17

Лея явно не член сімʼї, тільки батькові вона потрібна. І не дивно, що вона незручно себе почуває серед цієї родини. А ще несподіване «знайомство» з Ростиславом не додає впевненості, скоріше навпаки. І про що збирається Валерій говорити з нею? Дякую за продочку, тихого дня. Обіймаю, цьом)

Ерін Кас
06.03.2026, 20:50:31

Лета Евгения, Батькові наче і потрібна, але часу на спілкування він не знаходить... Заклопотані усі. Впевнена, що Леї було б спокійніше вдома, а не в цьому дорогому будинку серед байдужих людей. Дякую, люба ♥ Обіймаю, цьом)

Цікавим вийшло знайомство зі старшим братом,а він ще хоче продовжити його. Чого він очікує від Леї, вибачень? Так вона не винна, що їх не попередили обох. Родичі сприймають її,як мисливицю за статками,а вона їх дивує, бо шукає роботу, вона не хоче залежати від них. А день народження батька чи не буде сватанням Леї, бо Тамара хоче скоріше позбутися її. Така думка пролетіла.))
Дякую! Гарних вихідних!♥️

Ерін Кас
06.03.2026, 20:49:16

Наталья Русанова, Ні, він хоче поставити кілька питань. Не про секс, звинувачувати не буде. Усі родичі здаються дивними, Леї треба бути обережною) Дякую ♥

avatar
ToriKa Reader
06.03.2026, 09:19:33

Оооооу, розмова! Чекаю-чекаю! Дякую, все так закручується ❤️

Ерін Кас
06.03.2026, 20:47:19

ToriKa Reader, Закрутили голову герої, все хитрять)) Дякую ♥

avatar
Ирина Андрущак
06.03.2026, 09:17:24

Дякую, Ерiн!!Цiкаве тiльки починаеться!!

Ерін Кас
06.03.2026, 20:46:57

Ирина Андрущак, Так, цікаве нас чекає попереду. Там палатиме! Дякую ♥

avatar
Леся Буран
06.03.2026, 09:16:36

Як дочекатися тої неділі? Цікаво, про що піде розмова... Хоча... Є здогади. Дякую! Вдалої п'ятниці, тихих вихідних!

Ерін Кас
06.03.2026, 20:46:39

Леся Буран, Ви думаєте, що він не вірить Леї? Така думка напрошується. Дякую ♥

avatar
Ivanna Pingas
06.03.2026, 09:14:01

Щось мені підказує, що Тамара якби змогла гнала б Лею світ за очі, щоб не ділитися грошима чоловіка. Дякую

Ерін Кас
06.03.2026, 20:46:11

Ivanna Pingas, Це було б логічно, бо ніхто не вірить у те, що вона пробачила зраду... Дякую ♥

Цікаво, а що ж то буде далі?Дякую за проду! Ціка сім'я. І цікава назва книги...

Ерін Кас
06.03.2026, 20:44:37

Людмила Сумишевская, Дякую ♥ У неділю нас чекатиме розмова з Ростиславом.

Тамарі не сподобалася щедрість Валери... Схоже, що ця сім'я має дуже багато таємниць. Не здивуюся, якщо Валерійовичем буде тільки Костя. Дякую)

Ерін Кас
06.03.2026, 20:44:03

Наталія Барвінок, Охо-хооо)) Аж настільки не вірите Тамарі? Треба тоді робити тест з усіма дітьми, не тільки з Леєю) Дякую ♥

avatar
Маріана Сорбало
06.03.2026, 08:06:11

Вся сім'я в зборі) Вони всі такі різні! Моніку, напевно, і не відвідували ніколи думки про роботу..., а Лея молодець! Але для всіх вона поки чужа, всім здається, що вона за їх скарбами женеться, але чогось всі пропустили момент, що не вона сюди на просилася, а вони жалістью її вмовили.

Ерін Кас
06.03.2026, 20:43:23

Маріана Сорбало, Це правда, Моніка вміє витрачати гроші, жити на широку ногу, а от про роботу ніколи в житті не думала. Лея для них - цікавий екземпляр)) Дякую ♥

avatar
Ольга Рачинская
06.03.2026, 07:35:11

Дуже цікаво,від Ростислава така енергетика,як від головного героя ,але ж він брат ,чи не брат ?????Може він не від Валерія ,раз не схожий??????Чекаємо з нетерпінням продовження…….

Ерін Кас
06.03.2026, 20:42:03

Ольга Рачинская, А ми про все дізнаємося у наступному розділі. Довго тримати інтригу не буду. Дякую ♥

avatar
Русина Тукан
06.03.2026, 07:33:09

Як же Лея відрізняється від усіх! Дуже цікаво, яка розмова буде у них! Як він налаштований…..

Ерін Кас
06.03.2026, 20:41:32

Русина Тукан, Вони всі напружені, грубі, а Лея ніжна. Її треба захищати, а не нападати з питаннями. Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
06.03.2026, 06:58:17

Вечеря таки цікава.Оглядини відбуваються з кожної сторони.От скільки Лея витримає в цьому , сказала б фальші.Чекаю цю розмову між Леєю та Ростиславом.Спробує "вивести її на чисту воду".Таке відчуття чомусь.Хочеться помилятись.Емоції набирають обертів.Щиро дякую та міцно обіймаю!!!

Ерін Кас
06.03.2026, 20:40:47

Vintoniak Galia, Він не дуже вірить, що зустріч була випадковою, тому вирішив переконатися)) Тест ДНК, якщо вони його зроблять, вирішить всі питання. Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Алла Коляда
06.03.2026, 06:34:15

Мені шкода Лею. Треба їй бігти, поки халепи не трапилось. Розділ від чоловіка - цікаво. Це і буде наш головний герой? Дякую

Ерін Кас
06.03.2026, 20:39:38

Алла Коляда, Так, це буде наш головний герой. І про "бігти" я з вами згодна)) Дякую ♥

avatar
Алла Коваленко
06.03.2026, 06:18:52

Розділ буде від. Ростислава)) Цікаво послухати))

Ерін Кас
06.03.2026, 20:39:01

Алла Коваленко, Послухаємо, що він скаже)) Дякую ♥

avatar
Вікторія Шевчук
06.03.2026, 06:03:01

Ви вмієте заінтригувати , і як дочекатись ✨

Ерін Кас
06.03.2026, 20:38:44

Вікторія Шевчук, Зараз зроблю анонс, щоб цікавіше було чекати)) Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
06.03.2026, 05:56:58

І що він надумав ??От цікаво , про що поговорити ? Мені , чомусь шкода Лею .
Дякую , чекаю з нетерпінням продовження ! Обіймаю міцно , цьом !

Ерін Кас
06.03.2026, 20:38:22

Olga Mykhailytsia, Шкода, бо вона зараз сама. Родина велика, але ніхто не підтримує її в цьому будинку. Навіть Валерій Миколайович, бо його постійно немає вдома. Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Ірина Бура
06.03.2026, 05:13:00

Можливо він думає, що їй потрібні від сім'ї гроші, і захоче її попередити, щоб ні на що не розраховувала, чи щось типу того. Але він насправді незнає її. Цікаво від я кого чоловіка буде розповідь

Ерін Кас
06.03.2026, 20:36:55

Ірина Бура, Думаю, нічого там страшного не буде, але Лея вже напружилася. А разом із нею і ми всі)) Дякую ♥

avatar
Natali Sav
06.03.2026, 03:50:35

Що ж це хоче Ростик поговорити як йому Лея обломила секс, ну ну цікаво

Ерін Кас
06.03.2026, 20:36:09

Natali Sav, Говоритиме про серйозні речі)) Дякую ♥

avatar
Svetlana Mischenko
06.03.2026, 03:12:56

І про що ж розмовляти будуть??))))) Дякую!!!!!

Ерін Кас
06.03.2026, 20:35:51

Svetlana Mischenko, Мабуть, у Ростислава є якась претензія до Леї) Дякую ♥

avatar
Ірина Стельмах
06.03.2026, 02:10:46

Костя мені поки імпонує більш за все,ну і Валерій мабуть!))Ростислав поки темна конячка!Моніка пофігістка...)))А ось Тамара напружує!Цікаво...про що буде розмова...))Навряд чи,Лея згодиться жити на кошти Валерія,або їй не залишать вибору,дуже вона добра душа!)Дякую люба,чекаю на продовження!Обіймаю,цьом*-)

Ерін Кас
06.03.2026, 20:35:12

Ірина Стельмах, Не погодиться. Лея буде шукати роботу. Тільки от її нова родина проти такого... Перевіримо, що вони скажуть, коли Лея влаштується у якийсь магазин)) Дякую, Іринко ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Любов Трохимчук
06.03.2026, 00:49:18

Ііі... про що хоче з Леєю поговорити Ростислав і познайомитися блище? Та ще й говорить це все зверхньо і командним голосом. Лея не погодиться жити на кошти батька. Як він цього не розуміє? Ах так, як йому і всім цим родичам це зрозуміти! Краще допоміг би влаштуватися на роботу. А святкування дн буде ще те. Тамара однозначно щось задумала і її задум буде стосуватися Леї. Дякую за розділ))

Ерін Кас
06.03.2026, 20:34:09

Любов Трохимчук, Валерій цього не розуміє, бо звик, що Моніка тринькає гроші наліво і направо. Він живе в іншому світі, Лея у такий не хоче. Та побачимо, до чого приведе її життя у цьому будинку. Хоч хтось же має стати їй рідним. Дякую ♥

avatar
Світлана Кухта
06.03.2026, 00:40:42

Цікаво про що хоче поговорити Ростислав з Леєю? Лея не погодиться жити на кошти батька, краще б Валерій допоміг їй з роботою. І хто такий Северин? Дякую! ❤️

Ерін Кас
06.03.2026, 20:31:32

Світлана Кухта, Северин - сімейний адвокат. Скоро приїде. А от Ростислав, мабуть, хоче запитати, як Лея знайшла Валерія) Дякую ♥

avatar
Iryna H
06.03.2026, 00:40:16

І ,як завжди на самому цікавому і....бац перерва до неділі!!!
Тихої, спокійної п'ятниці і суботи!!

Ерін Кас
06.03.2026, 20:30:51

Iryna H, Доведеться трішки почекати, авторка хоче відпочинку)) Дякую ♥

Мені дуже цікаво, про що Ростислав хоче поговорити з Леєю наодинці? Можливо, він здогадався, що це саме вона була тією дівчиною п’ять років тому? Чи має до неї якусь іншу претензію? А може підозрює, що вона з’явилася тут заради якоїсь вигоди? Дуже цікаво) Дякую ❤️

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
06.03.2026, 20:30:23

Валентина Алєнічева, Він уже це зрозумів, просто візуально не міг її згадати, бо не запам'ятав. А саму історію пам'ятає, але є у нього кілька питань до Леї. У неділю і ми почуємо. Дякую ♥

avatar
Анна Багирова
06.03.2026, 00:34:58

Хммм...а чому це Ростислав відчуває неприязнь до Леї? Це через те, що завадила трахнути його дівку??! І про що Ростислав хоче поговорити з Леєю? Мдаа, ну й сімейка, всі дуже "привітні", лише Валерій Миколайович радіє дочці.) Дякую тобі, красунечко, за продочку та чекаю на продовження з нетерпінням.)))

Ерін Кас
06.03.2026, 20:28:38

Анна Багирова, Ага, прямо сама милота, а не сімейка)) Диваки. Може, і немає там неприязні, але Лея вже себе накрутила. Нам залишилося зовсім трішки почекати, щоб почути думки Ростислава. Дякую, кицю ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)

Дуже цікаво, про що хоче поговорити Ростислав. А Лея відстоює свої погляди і від батька нічого не хоче.Тамара веде себе зухвально.

Ерін Кас
06.03.2026, 20:26:50

Ольга Якубицкая Караман, Так, Тамара ще та "королева", вважає себе вищою над усіма(
Дякую ♥

avatar
Галина Бойко
06.03.2026, 00:18:36

Хм, чому Ростислав стримався з розмовою коли побачив присутність Ади? І взагалі чому також мовчав за столом?
Все дуже загадково!
З нетерпінням чекатиму опівночі в неділю)

Ерін Кас
06.03.2026, 20:26:16

Галина Бойко, Мабуть, при Аді про серйозні справи говорити не заведено. Поговорять сам на сам, згадають свою першу зустріч)) Дякую ♥

avatar
Valentina
06.03.2026, 00:18:38

Дякую! Мені імпонує, як гідності тримається Лея. Але все інше...і всі... тригерять. Жаднічають... не хочуть з грошима розлучатись...)

Ерін Кас
06.03.2026, 20:25:28

Valentina, Вона молодець, а з іншими ще будемо знайомитися. Не все так однозначно. Дякую ♥

avatar
Маріана Сорбало
05.03.2026, 22:40:17

Аміна встигне "відгавтатись" і за себе і за Лею))) Все вірно, мажорів треба приземляти))) А ось фінал, то розрив!!!! Рос в шоці і "гучна жінка",напевно, теж))) Сміялася я від душі)))

Ерін Кас
05.03.2026, 23:04:48

Маріана Сорбало, Гучна жінка роздратована)) Лея налякана, Ростислав точно шокований)) А попереду вечеря і треба якось вийти)) От взяла б Лея з собою Ілону, ніхто не зміг би збентежити її))

avatar
Оксана
05.03.2026, 21:45:27

О, то святкова вечеря присвячена приїзду старшого сина? А з ним його наречена чи поки що просто його дівчина? Що ж Тамара не попередила Лею, що користуватися ванною кімнатою тепер доведеться на першому поверсі. Та й сина не попередила про гостю в їхньому домі. Цікаво, як почуватиметься за столом вся ця трійця? Дякую, Ерінко! Розділ закінчився весело (для мене)).

Ерін Кас
05.03.2026, 23:03:35

Оксана, Тамара попереджає лише про те, що їй цікаво) Підставила Лею. Усім трьом незручно, мабуть. Та вечерю ніхто не скасовував, тому доведеться вийти) Дякую, сонечко ♥

avatar
Ирина Андрущак
05.03.2026, 20:57:32

Яка несподiвана зустрiч, а момент пiкантний....Цiкаво...

Ерін Кас
05.03.2026, 21:03:28

Ирина Андрущак, Усі засоромилися, Лея найбільше)) Ідемо тепер на вечерю)) Дякую ♥

avatar
Olga Klym
05.03.2026, 18:27:09

О так зустріч,
Дуже цікаво що там далі.

Ерін Кас
05.03.2026, 21:02:43

Olga Klym, Далі підемо на вечерю Правда, Лея вся червона від сорому, але якось воно буде)) Дякую ♥

avatar
Оксана Кіс
05.03.2026, 17:19:49

Яка пікантна зустріч! Аперетив у брата накрився мідним тазом.Не будинок ,а вулик ,нудно Леї точно тут не буде.Хорошу пораду дала Аміна Леї ,не все так ,як здається.І дійсно ,Леї потрібно тримати руку на пульті.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.

Ерін Кас
05.03.2026, 21:02:17

Оксана Кіс, Тепер Лея боятиметься заходити до інших кімнат, щоб не стати свідком чийогось сексу. Перевірятиме усе)) Зате познайомилися)) Дякую, Оксанко ♥

avatar
Наталія Силенко
05.03.2026, 14:35:26

Оце так знайомство!))) Запам'ятається на все життя: дітям, потім онукам та правнукам будуть розповідати!))) Це ж треба тоді Леї змовчати! Можливо і маму б врятували... Але життя така штука: не завжди виходить так, якби хотілося...((( Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))

Ерін Кас
05.03.2026, 21:01:12

Наталія Силенко, Після такого знайомства хочеться сховатися від усіх, але треба виходити на вечерю. І сто відсотків там буде цей братик)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Марина Марина
05.03.2026, 13:59:59

Ой, як невдобно получилося)))))!
Дякую, повеселили))

Ерін Кас
05.03.2026, 21:00:16

Марина Марина, Невдобно, але смішно)) Правда, не всім, але то таке - переживуть)) Дякую ♥

Лея в цьому будинку поводиться як тимчасова гостя — ніби впевнена, що вона тут ненадовго, тому й не дозволяє собі звикати.
Аміна для неї як голос здорового глузду. Її фраза: «У такому середовищі маєш бути зібраною і не давати слабину» звучить як передчуття майбутніх конфліктів.
Ну а кінець розділу — мій улюблений момент, чисто серіал)) Як ти казала: «Нема чого безсоромні справи робити до вечері» повністю згодна. Лея просто опинилася в тому місці й в той час))) Дякую ❤️

Ерін Кас
05.03.2026, 20:59:42

Валентина Алєнічева, Немає чого, та ще й у своїй кімнаті)) Сміюся. Не пощастило братику отримати десерт раніше за вечерю. І невідомо, чи після вечері буде, бо ж поряд живе сестра)) Дякую ♥

avatar
Олена Гушпит
05.03.2026, 12:56:15

Ох ти ж бляха..!!! Ото маєш..!!! Феєрична… зустріч ще з одним… родичем..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
05.03.2026, 20:58:31

Олена Гушпит, Родич при повному параді зустрів свою сестру)) Дякую ♥

avatar
Светлана Шевчук
05.03.2026, 12:42:45

Знайомство зі старшеньким практично відбулося!)))

Ерін Кас
05.03.2026, 20:58:09

Светлана Шевчук, Ага, цікаве вийшло знайомство)) Не забудуть. Дякую ♥

avatar
Алла Огнівко
05.03.2026, 11:29:43

Лея уже познайомилася з усією батьковою родиною! А тут нова зустріч! І хто, старший братик!!! Неждано для обох і чомусь я думаю, що це не дитина Валерія, тому Тамара така люб'язна. Хоча в душі можливо і протестує. Ну вмієте ви закрутити сюжет! А ми як завжди в очікуванні і завжди хочу продовження як дитинка хоче цукерку. Мені завжди мало одного розділу. Вибачте, що не завжди можу коментувати. Еріночка! Щиро дякую за емоції, які переповнюють!Миру і спокою!

Ерін Кас
05.03.2026, 20:57:47

Алла Огнівко, Буде багато цукерок, але все по черзі))
Лея вже знає всіх, тепер головне опанувати себе і до вечері вийти, бо поки що хочеться втекти якнайдалі)) Дякую, Аллочко ♥

avatar
Nadya
05.03.2026, 10:32:51

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
05.03.2026, 20:56:42

Nadya, Дякую ♥

avatar
Аля
05.03.2026, 10:26:28

Хто така? Обломщиця!))) Це в старшого брата мав бути такий "аперитив" перед сімейною вечерею?) Офігенний момент!)) В цьому домі точно від нудьги не помреш) Бо тут треба бути постійно на якомусь стрьомі. І класно Аміна сказала про бризкання))) Дякую, кицю! Дууууже хочеться познайомитися з цим красунчиком поближче)) Ну і що, що на ньому якась там дівка в трусах висіла) Посунеться) Дуже чекаю далі! Тихого дня і нестримного пера! Цьомаю!))❤️❤️❤️

Ерін Кас
05.03.2026, 20:56:37

Аля, Ага, хотів солодке отримати, а тут Лея. Ще краще, ніж могло у нього бути. Її ніяковість особлива. Тільки не знаю, чи помітив це Ростислав)) У будь-якому разі, будемо знайомитися з ним за вечерею)) Дякую, сонечко ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Ніна Серветник
05.03.2026, 10:07:23

Хммм, цікаво. Круте знайомство вийшло! Чекаю з нетерпінням на продовження. Цьомаю і обіймаю ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
05.03.2026, 20:55:23

Ніна Серветник, Не забудуть ніколи)) Тепер Леї треба опанувати себе, щоб вийти на вечерю)) Дякую ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Рина Мир
05.03.2026, 09:53:31

Оце так зустріч :D ефектно)) Дякую, сонечко!

Ерін Кас
05.03.2026, 20:54:35

Рина Мир, Було гаряче, Лея ледь від сорому не згоріла)) Дякую ♥

avatar
Леся Буран
05.03.2026, 09:40:33

Овва! Майже познайомилися... А Рос не промах, веде додому усіх...

Ерін Кас
05.03.2026, 20:54:16

Леся Буран, Не всіх, ця особа не проста знайома)) Дякую ♥

avatar
Валентина Ліщук
05.03.2026, 09:40:04

Ой, яка цікава зустріч. Лея в шоці, а Ростислав в ауті, а дівчина в люті. Знайомство шикарне. Хочу вже вечерю. Уявляю ситуацію за столом.

Ерін Кас
05.03.2026, 20:53:51

Валентина Ліщук, Дівчина залишилася без солодкого)) Дякую ♥

avatar
Нія Росі
05.03.2026, 09:21:56

Зустріч з розряду тих, що йдуть в скарбничку сімейних історій для нащадків )))

Ерін Кас
05.03.2026, 20:53:28

Нія Росі, Це точно, забути таку зустріч не вдасться)) Дякую ♥

avatar
Ірина Бура
05.03.2026, 08:59:34

Після відео в телеграм чомусь так і подумала що вони зустрінуться в душі, але уявляла, що він застукає її, а не вона його за таким процесом пікантним. Але думаю цю зустріч вони запам'ятають

Ерін Кас
05.03.2026, 20:53:10

Ірина Бура, Він не встиг застукати її, бо притягнув додому дівчину. Але ми швидко порядки наведемо)) Дякую ♥

avatar
Наталка Герецун
05.03.2026, 08:46:34

Оце так зустріч вийшла)А ви вмієте приємно дивувати пані авторко)

Ерін Кас
05.03.2026, 20:52:26

Наталка Герецун, Я старалася)) Дякую вам ♥

avatar
Світлана Кухта
05.03.2026, 07:42:17

Припускала,що зустрінуться у такий момент ,а тут Ростислав не сам ,а з дівчиною. За вечерею будуть знайомитися! Дякую! ❤️




Скасувати

Скасувати


Додати

Зберегти




залишилося 1200
символів

Ерін Кас
05.03.2026, 20:52:12

Світлана Кухта, Будуть знайомитися, хоча вони вже понад 5 років знають одне одного, але згадати зараз не можуть)) Дякую ♥

avatar
Ivanna Pingas
05.03.2026, 07:42:02

Зустріч вийшла незабутня. Дякую

Ерін Кас
05.03.2026, 20:49:51

Ivanna Pingas, Це точно, ніхто не забуде, а Костя посміється від душі)) Дякую ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше