Умовно ненавиджу
266 868

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Олена Гушпит
08.03.2026, 19:38:31

Звичайно,що кожен на його місці поставився б з підозрою до її раптової появи..!!! Але ж бачить,що дівчинка не грає і не бреше..!!!…
А чому тільки… брат і сестра..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Вам всього-всього доброго!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
08.03.2026, 21:21:27

Олена Гушпит, Так, побачив. Тепер переконався, що вона не хитра. Завтра до Леї прийде Костя і все розкаже нам про братів та сестер)) Дякую щиро ♥ Все навзаєм!

Дякую за привітання, навзаєм! ♥️От прочитала главу-подарунок від вас і на душі радісно. Ростислав хоч і має грізний голос та все ж в душі її жаліє і хоче допомогти з працевлаштуванням і його дивує,що вона не хоче ні грошей від сім'ї, ні роботи,бо їй з ними просто легше переносити травму після смерті мами. Це йому імпонує,а ще оті гарні ніжки не дають спокою,вже і голосиста Віола не радує. А результат тесту ДНК здивує його ще більше, хоча він їй і не брат, але і вона не аферистка і вде запала в душу. Така вона ота хімія кохання.))
Дякую за оновлення та чекаю на нове!♥️

Ерін Кас
08.03.2026, 21:20:03

Наталья Русанова, Ніжки заплутали найбільше. Після розмови він, швидше за все, зрозумів, що не треба чекати від Леї якогось підступу. Переконався на власні очі і вуха. З хімією взагалі складно боротися. Можна спробувати, але... Дякую, Наталочко ♥

avatar
Оксана
08.03.2026, 18:35:58

То це Ростислав вже запав на Лею, якщо відмовляється від спокусливої пропозиції своєї нареченої? І в чому він бачить підступ від Леї: що вона не хлопець і не схожа на батька? А якби наразі на таких же умовах у їхньому домі з'явився Леонід Боровик, то для Ростислава все було б на своїх місцях, ДНК тест не знадобився б? Дякую, люба Ерінко! Що далі, то цікавіше.

Ерін Кас
08.03.2026, 21:18:14

Оксана, ДНК знадобився б у будь-якому разі, аналіз обов'язково потрібно зробити, щоб оформити документи. До того ж Лея не проти. Думаю, Ростиславу вистачило цієї розмови, щоб заспокоїтися і не вважати її мисливицею за батьковими грошима. Дякую, Оксанко ♥

avatar
Лілія Петренко
08.03.2026, 17:52:41

А Ростислав не брат? І ще, краще б зробили той тест. Щось ця солоденька Тамара не внушає довіри.

Ерін Кас
08.03.2026, 21:15:31

Лілія Петренко, Вони зроблять тест. Для оформлення документів треба довести спорідненість. Дякую ♥

❤️❤️❤️

Ерін Кас
08.03.2026, 21:14:08

Наталья Яковлева, Дякую ♥

avatar
Лета Евгения
08.03.2026, 15:56:58

Як розуміти брат і сестра? Ростислав когось не рахує - себе чи брата? І взагалі, він вирішив перевірити Лею? Так нехай зробить це і заспокоїться. Зараз у Леі і так складний період, їй підтримка потрібна. Дякую за продочку, люба. Тихого дня.

Ерін Кас
08.03.2026, 21:14:00

Лета Евгения, Вони у будь-якому випадку мають зробити тест, щоб усе оформити правильно. Думаю, Ростиславу вистачило однієї розмови, щоб переконатися, що Лея не полює за чужими грошима)) Дякую, люба ♥ Обіймаю)

avatar
Аля
08.03.2026, 14:44:08

Ха, то може у Віоли є і вибратор, і хтось ще інший? Чого гав ловить?) Щось тут їй постійний облом по всіх фронтах) А Леї в цьому домі хоч хтось взагалі поспівчував?! Ніби вона не маму втратила, а хом'яка якогось миршавого. Це обурливо! Ніжки її Ростислав то помітив!) Окей, не сліпий) Щось він ніби і "голодний", але від своєї дівчини відмовляється) Дивно! Хоча чого це я, тут весь будинок такий) Дииииивний.... Багаті точно не від світу цього. Дякую, моя кицюня! Дуууууже чекаю далі! Хто ж там кому брат і сестра насправді?! Зі святом, сонце! Хай ця весна принесе нову надію! Цьомаю)❤️❤️❤️

Ерін Кас
08.03.2026, 14:46:47

Аля, І у кожного є якийсь секрет)) Дивні не те слово. Та Ростислав ніби і нічого, тільки якийсь затурканий своїми проблемами. Головне, що ніхто відверто не висловлює Леї неприязні. Може, воно якось і минеться без проблем. Та побачимо) Чекаємо ще)) Там розмова з братом планується. У самого брата, звісно ж)) Дякую, котику ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Vintoniak Galia
08.03.2026, 03:39:36

Грубий голос Ростислава ввів в оману.Дуже розсудливий хлопець,відчувається,що справедливий,відвертий))От злякалась Лея,та виходить не все так страшно. Брат чи не брат?Є таємниця,яку він напевно знає.Перечитала анотацію,дещо змінилось в ній,заборонене кохання нас чекає))Історія запала в душу з перших сторінок,і зараз все більше й більше хочеться поглинати ці емоції.
Прийміть люба Ерін взаємне вітання.Нехай у вашому житті завжди панують любов, гармонія і радість. Бажаю, щоб кожен день був наповнений натхненням, новими ідеями та щасливими подіями. Нехай поруч будуть люди, які щиро цінують і підтримують вас.Міцно міцно обіймаю!!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
08.03.2026, 14:37:04

Vintoniak Galia, Знали б ви, як я чекаю коментарів))

avatar
Світлана Кухта
08.03.2026, 14:18:27

Вітаю з 8 Березня! Здоров'я, миру, добра, натхнення! Дякую за гарний розділ! ❤️

Ерін Кас
08.03.2026, 14:20:20

Світлана Кухта, Щиро дякую ♥ Вже є анонс, ходіть смакувати))

avatar
Маріана Сорбало
08.03.2026, 14:03:13

Ого,скільки таємниць Валерій має))) Дітей повно але не всі його))) Як цііііікавааааво!!! А Ростислав строгий! Все чітко і по суті, і з Леєю, і з Віолою,і в роботі)

Ерін Кас
08.03.2026, 14:10:21

Маріана Сорбало, З усіма розібрався і спати пішов. Та чи спатиме?) Може, про Лею думати буде)) Дякую ♥

avatar
Iryna H
08.03.2026, 00:29:53

Все можна зрозуміти..тато знайшов дочку,привів її в дім,а Лея ,як була самотня ,так і лишилася,а ще серед не дуже доброзичливої родини,мені їїдуже шкода до сліз.
Дякую за чутливе продовження.
Гарного,теплого і душевного жіночого свята!!!
Ми гарні,чутливі,сентиментальні,що би світ робив без жінок..... пропав.
Гарного настрою і багато квітів,навіть,як що прийдеться купляти самій...

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
08.03.2026, 14:09:21

Iryna H, Так, вона обов'язково щось придумає))

avatar
Ніна Голуб
08.03.2026, 11:40:48

дуже цікаво, значить він не брат)), з нетерпінням чекаю продовження.

Ерін Кас
08.03.2026, 13:24:32

Ніна Голуб, Виходить, що заборон на милування Леєю немає ніяких) Дякую ♥

Вітаю з 8 березня, злагоди, добра, натхнення
Дякую за розділ

Ерін Кас
08.03.2026, 13:24:12

Наталія Даниленко, Щиро дякую ♥ Все навзаєм!

avatar
ToriKa Reader
08.03.2026, 10:40:23

Мені одній здається, що Ростислав вже поплив?)) Здається мені, що наречена скоро стане колишньою) Дякую за цікавий розділ! Зі святом, люба❤️

Ерін Кас
08.03.2026, 13:23:56

ToriKa Reader, Ну... Може трішечки)) Бо пахне якось так особливо)) Дякую ♥ Зі святом!

avatar
Nadya
08.03.2026, 10:11:32

Дякую за цікаву проду і вітаю зі святом бажаю здоров'я натхнення перемоги

Ерін Кас
08.03.2026, 13:23:30

Nadya, Щиро дякую ♥

avatar
Ivanna Pingas
08.03.2026, 10:10:36

Щось дуже Ростислав підозріло відноситься до Леї. Хоча з іншого боку дивніше було б якби він одразу в усе повірив. Дякую

Ерін Кас
08.03.2026, 13:23:23

Ivanna Pingas, Так, дивно було б, якби повірив. Перевіряє, цікавиться, знайомиться. Дякую ♥

Ростик підозрілий, інакшим і не можна бути в бізнесі, але він з усім розбереться. Лея щира і нічого не приховує. Де те нещастя (Віолу) знайшов Ростик? Вона ж розумово пригальмована, хоча не в усіх питаннях))), чітко знає, чого треба. Здається, у неї є усе: і іграшки, і інший). Дякую). Зі святом! Хай весна наповнить енергією на весь рік!

Ерін Кас
08.03.2026, 13:22:56

Наталія Барвінок, О, все може бути. Іграшки є, може й інший бути, треба з цим розібратися)) А Ростислав нормально себе поводить, дарма Лея накрутила себе, він не грубіян, просто серйозний)) Дякую ♥ Зі святом!

avatar
Алла Коваленко
08.03.2026, 08:37:34

Головний герой намалювався,голове що не брат)))

Ерін Кас
08.03.2026, 13:21:41

Алла Коваленко, Так, не брат)) Дякую ♥

Я вже зачепилася за один момент))) «Брат і сестра»… Це означає, що він лише син Тамари? І з Леєю в них немає родинних зв’язків? Я нічого не складаю, пару не складаю… сміюся))) Дякую ❤️

Ерін Кас
08.03.2026, 13:21:31

Валентина Алєнічева, Так. Костя і Моніка, а Ростислав для Леї ніхто)) Ну, це поки що))
Дякую, мила ♥

avatar
Оксана Кіс
08.03.2026, 08:34:17

Ростислав не брат ,але головне ,що не упереджений.Відверто говорить про те ,що думає.Ситуацію п'ятирічної давнини не забув.А тепер ноги Леї не дають спокою,уява вже підкидає інші картинки.Збудження починає накривати ,а це тільки початок їх знайомства.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.

Ерін Кас
08.03.2026, 13:21:02

Оксана Кіс, Красива Лея, а він не сліпий)) Замилувався)) До того ж ніяких заборон на милування немає, він Леї не брат. Отже, будемо чекати на наступну розмову)) Дякую, Оксанко ♥

avatar
Юлия Жолудь
08.03.2026, 08:07:50

Дуже цікаво) брат чи не брат, зацікавленість з явилась, і ця дівчинка його не збуджує вже, і в душі пахне)) як цікаво❤️❤️❤️❤️
Зі святом вас ❤️кохання і здоров’я ❤️❤️❤️

Ерін Кас
08.03.2026, 13:20:04

Юлия Жолудь, Весна, то й Ростиславу вже солодко пахне))
Побачимо, до чого це все призведе))
Дякую, люба ♥

avatar
Леся Буран
08.03.2026, 08:03:50

А це ще цікавіше: і брат - не брат, і Віола не дуже й то збуджує, і наша дівчинка у підсвідомість пробралася тихо і непомітно. Дякую! Чекатиму. Тихого дня! Святкуймо!

Ерін Кас
08.03.2026, 13:19:27

Леся Буран, У нього був складний день, а ще Віола не вміє бути тихою, що його у батьківському будинку не влаштовує. Ну, і "сестра" поряд)) Дякую ♥

avatar
Olga Klym
08.03.2026, 07:49:42

Брат не брат, запутали ви нас.
Дякую. З нетерпінням чекаю продовження

Ерін Кас
08.03.2026, 13:18:44

Olga Klym, Не брат. Це вже сто відсотків))
Дякую ♥

avatar
Інна Слівінська
08.03.2026, 07:17:04

і вас зі святом дорога наша авторка.
А Ростислав проникливий ,як сканер,все він бачить ,шукає підступ в нашій дівчинці,смішний:) вона найкраща!!!!

Ерін Кас
08.03.2026, 13:18:31

Інна Слівінська, Усе бачить, але... Дещо пропустив))
Дякую, люба ♥

avatar
Olena Staruschenko
08.03.2026, 07:07:15

Не брат. Чомусь я на це сподівалась. Лея його вже "зачепила". Хто та Віола? Стільки ще відповідей маємо отримати...
Зі святом!!!

Ерін Кас
08.03.2026, 13:18:12

Olena Staruschenko, Пахне класно йому, а це непоганий знак))
Віола майже наречена. Нехай так "майже" і залишається))
Дякую ♥

avatar
Светлана Шевчук
08.03.2026, 06:44:16

Не брат,не довірливий і не упереджений, досить не погана комбінація.)) Дякую.

Ерін Кас
08.03.2026, 13:17:34

Светлана Шевчук, Так, гарненький не брат)) Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
08.03.2026, 06:26:38

Отже Ростислав не брат ! Але , здається Лея цього незрозуміла . А та Віола , наречена чи хто ?? Дякую ! Чекаю з нетерпінням продовження !
Обіймаю міцно цьом !

Ерін Кас
08.03.2026, 13:17:19

Olga Mykhailytsia, Вона заплуталася, але в нас є Костя, у якого можна про все це розпитати. Що ми завтра і будемо робити)) Щиро дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Дарина Нестерук
08.03.2026, 06:15:37

Отже, він їй не брат. Це добре. А його недовіру можна зрозуміти.
Дякую

Ерін Кас
08.03.2026, 13:16:35

Дарина Нестерук, Так, з одним питанням розібралися)) Дякую ♥

avatar
Вікторія Шевчук
08.03.2026, 06:09:26

Чомусь мені мало цієї історії , хочеться читати і читати без упину

Ерін Кас
08.03.2026, 13:16:17

Вікторія Шевчук, Працюю над цим)) Щиро дякую ♥

avatar
Svetlana Mischenko
08.03.2026, 02:23:58

????? Брат і сестра), а другий хто????))) Дякую!!!!!! Зі святом Весни!!!!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
08.03.2026, 13:14:07

Svetlana Mischenko, Костя - брат, Моніка - сестра, а Ростислав не рідний))
Дякую щиро ♥

avatar
Аня Сиденко
08.03.2026, 03:12:11

Дякую за розділ. Зі святом весни!

Ерін Кас
08.03.2026, 13:13:28

Аня Сиденко, Щиро дякую ♥

avatar
Галина Бойко
08.03.2026, 02:26:34

Хм, хто така ця Віола? Зрозуміло тільки те, що між ними вже був раніше інтим, тому нахабно причепилася до Ростислава, як банний лист, а він такий добренький дозволив залишитися)
А сам не вірить Леї, з підозрою вислухав, не вважає її сестрою, тому мабуть на ніжки задивився, звернув увагу на запах, що залишився)
А ще, що значить брат і сестра? Він не вважає себе братом? Через недовіру, чи так і є? Тест ДНК дійсно потрібен і їй також!
Ох, ну поки одні питання! Дякую, з нетерпіння чекатиму, як розвиватимуться події далі!

Ерін Кас
08.03.2026, 13:13:21

Галина Бойко, Ой, вам не сподобається моя відповідь... Віола - майже наречена. Чого майже? Бо пропозицію Ростислав поки не зробив. І бажано, щоб не робив взагалі))
Виходить, що Ростислав не брат Леї, і не син Валерію.
Дякую ♥

avatar
Марина Марина
06.03.2026, 22:46:20

Сімейка Адамсів))) вибачте Ерін))). Якісь всі такі дивні та підозрілі... мені от цікаво з чого Ростислав взяв що Леї є що йому розповісти , з якого дива вона повинна перед ним звітувати? Мене обурив його наказовий тон. Лея , сонечко приструни його))
Дякую , інтригуюче)))

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
08.03.2026, 13:11:40

Русина Тукан, Кусатиме))

avatar
Ірина Стельмах
08.03.2026, 00:58:06

Хм...питань багато,але відповідей поки нема!)))Як я зрозуміла,він їй не брат,це очевидно!))А ось на рахунок всього іншого,будемо спостерігати!)))Лея молодець, відстоює свої права,беззахисна ніжна,але з зубками(характером)як сказав Ростислав!))Дякую люба, чекаю на продовження!Зі святом тебе сонечко!!Хай ця весна принесе багато всього хорошого!Бажаю гарного настрою,та багато квітів!)А головне натхнення побільше,щоб радувати нас своїми творами!))Обіймаю міцно,цьом*-)

Ерін Кас
08.03.2026, 13:11:31

Ірина Стельмах, Мені здається, що Ростиславу ті зубки сподобалися. От майже впевнена))
Дякую, сонечко ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)

avatar
Русина Тукан
08.03.2026, 00:56:23

Мммм, він вже хоче на підсвідомому рівні її захищати! І запамʼятав запах… це вже багато про що говорить!!! Зі святом, Вас, чарівна жінка!!! Бажаю завжди так гарно квітнути! Дякую за творчість, ви робите цей світ прекрасним!!!

Ерін Кас
08.03.2026, 13:10:40

Русина Тукан, Щиро дякую ♥ Так, запах запам'ятав, нам є про що подумати тепер)

avatar
Любов Трохимчук
08.03.2026, 00:56:14

Один брат і одна сестра. А хто тоді Ростислав? Але Леї відповіді не дав на це питтання. А чого скриває? Або він не син, або Лея не донька?!? Ото Ви нас запутали шановна пані Авторко. Дякую за розділ))
Вітаю зі святом Весни! ♡♡♡ Душевного Вам тепла та тепла в оселях і на дворі! Жіночого щастя! (риторичне питання : чи воно є?). Бутьте щасливою: по різному, по своєму, але будьте!♤♤♤
Пишіть...

Ерін Кас
08.03.2026, 13:10:03

Любов Трохимчук, А Ростислав не брат. Отже, скоро почнеться: а коли хана? Обожнюю такі моменти))
Не плутайтеся, я готова спойлерити, лиш би вам було комфортно))
Щиро дякую ♥

avatar
Valentina
08.03.2026, 00:28:11

Дякую, за цікаве продовження! То, що там з ступенем спорідненості... Лея не донька, чи Ростислав не син, Валерію.

Ерін Кас
08.03.2026, 13:08:24

Valentina, Виходить, що Ростислав не син)) Дякую ♥

avatar
Анна Багирова
08.03.2026, 00:22:33

Дякую за привітання і навзаєм вітаю з нашим жіночим днем! Нехай швидше настане мир!!✨
Отже, Валерій Миколайович не рідний батько Ростислава. Але у них дуже теплі стосунки, бо він одразу приїхав, щойно почув про хворобу батька. За це вже респект йому, якщо, звісно, його турбота не пов'язана зі статками Валерія. Хоча, мабуть, Ростислав має свій бізнес. Можливо щось і для Леї придумає. А та гучна Віола мене вже бісить.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша, за продочку. Обіймаю, цьом-цьом.)))

Ерін Кас
08.03.2026, 13:08:09

Анна Багирова, Дякую, сонечко ♥
Так, стосунки між Ростиславом та Валерієм теплі, як між батьком і сином. Вони - сім'я, а про все інше я розкажу трішки згодом) Обіймаю міцно, цьом-цьом)

avatar
Оксана Кіс
06.03.2026, 19:16:20

Про що буде розмова між Ростиславом і Леєю? Що вона повинна розповісти? Невже Ростислав її впізнав, згадавши ситуацію п'ятирічної давності?Чим раз тим цікавіше стає.

Ерін Кас
06.03.2026, 21:04:10

Оксана Кіс, Він ту ситуацію не забував. То я дівчат заплутала у групі, не зрозумівши питання. Візуально Лею не пам'ятає, а саму ситуацію не забув. Дякую, Оксанко ♥

avatar
Оксана Кіс
06.03.2026, 19:12:28

Ну і сімейка ,та там до порозуміння ,як до неба пішки.Вдавана любязність.Як тільки мова зайшла за гроші ,то вії затріпотіли ,зубки показалися і голос почувся.Тамара у всій красі ,без маски.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.

Ерін Кас
06.03.2026, 21:03:12

Оксана Кіс, Гроші Тамара любить)) Усі вони поки незрозумілі для нас. І таємниць мають багато. Дякую, люба ♥

Ростіслав їздив шукав Лею.Вони допомогали їм тоді вибраться з снігу.

Ерін Кас
06.03.2026, 21:01:07

Людмила Сумишевская, Так, це був він ♥

avatar
Diana Tsoneva
06.03.2026, 17:25:04

Ой, щось я трохи заплуталася... То Ростислав і Лея брат і сестра?

Ерін Кас
06.03.2026, 21:00:57

Diana Tsoneva, Скоро буде відповідь на ваше питання. У наступному розділі. Дякую ♥

avatar
Olga Klym
06.03.2026, 16:45:01

Дуже цікаво про що буде розмова.
Тато буде гроші пропонувати, а брат про що поговорити хоче...цікаво цікаво
Дякую
З нетерпінням чекаю продовження.

Ерін Кас
06.03.2026, 21:00:21

Olga Klym, Тато, крім грошей, поки нічого іншого і не пропонував. Де він, коли Леї потрібна підтримка? На роботі. Ех... Дякую ♥

avatar
Наталія Силенко
06.03.2026, 14:57:18

Ооо, потрібно обов'язково поговорити і познайомитися Ростиславу з Леєю, бо так зване перше знайомство, чи вірніше друге, було таке собі!))) Костя мені все більше починає подобатися), якось наче завжди підтримує Лею в потрібний момент! А Тамара хитра штучка: потроху починає показувати себе! От кому на всіх наплювати, так це Моніці! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю з нетерпінням вже, що там наш Ростислав собі думає)))

Ерін Кас
06.03.2026, 20:59:30

Наталія Силенко, Тамарі важко стримуватися, вона дуже активна жінка) Костя дійсно здається нормальним. Принаймні він перший пішов на контакт, бо інші якісь закриті. Дякую, люба ♥ Обіймаю)

avatar
Юлия Жолудь
06.03.2026, 14:55:03

Так, познайомилась з усіма героями і дуже вони мені подобаються, кожен з своїм характером, щось в сімʼї валеровича не клеїться, секретів там ну дуже багато, подружки у Леї вогонь❤️не дадуть образити , Костя прикольний )) а Ростислав цікавій , що за тема для розмов
Дякую вам)

Ерін Кас
06.03.2026, 20:57:47

Юлия Жолудь, Ух, скільки емоцій одразу! Приємно, що вам усі герої подобаються! У неділю розкажу, що саме хоче запитати Ростислав)) Дякую ♥

avatar
Nadya
06.03.2026, 14:52:30

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
06.03.2026, 20:54:10

Nadya, Дякую ♥

avatar
Аля
06.03.2026, 13:21:57

Ваааауууу, який чоловік! Одним поглядом, одним словом!... Ап - і його дівчина замовкла, оп - і вийшла з кімнати)) А от з Леєю в нього так пройде теж?) Поговорити? Це цікаво!) Про що ж? Це не будинок, а цирк на дроті, в якомусь сенсі. Така собі "відпустка". Ніби і відволікає від гіркого болю, але й гратися з ними в їхні світські ігри сумнівне задоволення. Один Валерій Миколайович ніби не від світу сього. Ооо, тааааак, дуууууже чекатиму наступну від чоловіка! Дякую, моя масюня! Обіймаюююю міцно-міцно! Тихого дня! Цьом))❤️❤️❤️

Ерін Кас
06.03.2026, 20:54:03

Аля, Дім для божевільних, у якому чомусь заблукала Лея. Треба тікати)) Ну їх. Нехай самі розбираються зі своїми проблемами та хвилюваннями, у Леї і своїх вистачає. Дивні вони усі. мали б підтримувати Лею, але, але... Дякую, кицю ♥ Цьом-цьомаю)

avatar
Олена Гушпит
06.03.2026, 13:18:09

Ооооо,то це він тоді її шукав…?!? Який і справді тісний світ..!!!…
Що..?!? Познайомитися краще..?!? І поговорити..?!?… Навіщо..??? Про що..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
06.03.2026, 20:52:31

Олена Гушпит, Ростислав знайде, про що говорити. Питань багато. Лея підозріла поки для нього. Дякую ♥

avatar
Andre Mark
06.03.2026, 10:50:21

Дуже цікаво про, що він хоче поговорити? В мене є багато припущень, але з нетерпінням чекаю, в продовженні, їх розмову. Дякую!

Ерін Кас
06.03.2026, 20:51:52

Andre Mark, Має кілька питань до Леї. У Ростислава не складаються пазли. Дякую ♥

avatar
Рина Мир
06.03.2026, 10:09:29

Невже він головний герой? Ух ти, як цікаво! Дякую, сонечко!

Ерін Кас
06.03.2026, 20:51:09

Рина Мир, А ми це скоро дізнаємося)) Дякую, сонечко ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше