Умовно ненавиджу
266 883

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Ольга Рачинская
12.03.2026, 07:25:43

Ох ,як чекаємо ………….

Ерін Кас
12.03.2026, 21:17:30

Ольга Рачинская, І правильно робите ♥

avatar
Світлана Кухта
12.03.2026, 07:13:40

Моніка щось підсипала у напій Леї? Чи хто? Брати будуть рятувати сестричку) Чекаю продовження! Дякую! ❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:17:23

Світлана Кухта, Не Моніка, якийсь поганець. Хотів розважитися, а солодке перепаде Ростику)) Дякую ♥

avatar
Ніна Серветник
12.03.2026, 07:01:40

Відпочила називається! Кості респект! Цікаво як вони рятуватимуть сестру, думаю це буде щось…. Чекаю з нетерпінням продовження. Цьомаю і обіймаю міцно, міцно ❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:16:56

Ніна Серветник, Буде смачно. Рятуватиме Рос, всіх зусиль докладе)) Дякую ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Алла Коляда
12.03.2026, 06:59:30

Я думаю, що то Марк підсипав щось. Це клуб Марка, я так зрозуміла. Ох і погуляла. Тепер вона на Роса буде кидатися? Треба охолонути Леї. Дякую

Ерін Кас
12.03.2026, 21:16:26

Алла Коляда, Ага, буде кидатися)) Цікаво так...
Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
12.03.2026, 06:02:29

Мабуть то добра Моніка щось підсунула ! От гадство ! Щоб тепер сама Лея не натворила справ під дією того напою ! Дякую , чекаю з нетерпінням далі !! Обіймаю , цьом !

Ерін Кас
12.03.2026, 21:16:09

Olga Mykhailytsia, А Лея натворить)) Ростику хана. Це не те хана, але може навіть близько)) Дякую щиро ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Vintoniak Galia
12.03.2026, 05:11:54

Пильнували ж коли Костя відійде.Лея наївна думала,що Моніка буде говорити з нею.Мабуть відволікала її в той момент.Що ж тепер,хлопці напевне знають як допомогти дівчині?Сходила на вечірку Лея називається(( .Чекаюююю продовження))Гарного, тепленького весняного дня!Обняла міцно!!!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:15:26

Vintoniak Galia, Тепер на вечірку більше не піде. Буде урок. Зате дещо приємне теж буде. Як бонус після невдалого відпочинку)) Дякую щиро ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Дарина Нестерук
12.03.2026, 04:08:59

І хто ж постарався і підлив Леї щось в коктейль? Дякую

Ерін Кас
12.03.2026, 21:14:27

Дарина Нестерук, Якесь мурло, якому Костя дасть у пику) Дякую ♥

avatar
Валентина Ліщук
12.03.2026, 03:59:04

Поки Лея відходила, хтось щось добавив у її коктейль. Тільки хто Моніка чи Марк?

Ерін Кас
12.03.2026, 21:14:12

Валентина Ліщук, Так, поки ходила, хтось вирішив погратися)) Дякую ♥

avatar
Галина Бойко
12.03.2026, 03:17:06

Охххх, це якийсь капець,
а Рос попереджав!
Костя молодець, що зразу зрозумів причину і відвів в сторону та попросив допомогу брата)
Дууууже цікаво, як вони з Росом будуть її рятувати!
Цікаво, хто це зробив? Моніка з ревнощів чи Марко?
Дякую, ми не то, що чекаємо, а дууууже і з нетерпінням чекаємо наступний розділ.....

Ерін Кас
12.03.2026, 21:13:54

Галина Бойко, Ох, будуть рятувати. Обережно і солодко... Ой, про це я? Це відео на мене вплинуло))
Моніка там ні до чого, хтось вирішив розслабитися, але Костя вчасно повернувся. Дякую ♥

avatar
Svetlana Mischenko
12.03.2026, 03:18:36

Хтось таки щось підстав? Дякую!!!!!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:12:55

Svetlana Mischenko, Хтось хотів розважитися, а розважиться Ростик)) Дякую ♥

avatar
Інна Слівінська
12.03.2026, 02:42:54

Лея буде приставати до небрата Ростислав,мммм???Я вже уявляю ранок...

Ерін Кас
12.03.2026, 21:12:33

Інна Слівінська, Подивись відео, воно підкаже)) Дякую ♥

avatar
Andre Mark
12.03.2026, 02:28:42

Цікаво, це зробила Моніка з ревнощів чи Марк? Костя молодець! Мені дуже цікаво, як Рос буде заспокоювати Лею, виконає сексуальні фантазії Леї, чи іншим способом? І мабуть додому не повезе, а до себе на квартиру? Якщо коротко то я дуже хочу дізнатися, яка тварюка це зробила і, як Лею буде вгамовувати Рос?! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
P.S. По таких клубах ніколи не ходила ( мабуть, за моєї молодості, їх ще не було).

Ерін Кас
12.03.2026, 21:12:10

Andre Mark, Ні, не Моніка.
Ну... Рос вміє вгамовувати, тому проблем з цим не виникне. Буде інша проблема. Побачимо, чи зможе він її вирішити)) Дякую ♥
Я була у клубах, але такого зі мною не траплялося.

avatar
Olga Klym
12.03.2026, 01:44:54

Такі місця не для нашої дівчинки, неможливо стакан залишати без нагляду.
Дякую за проду, чекаємо продовження.

Ерін Кас
12.03.2026, 21:10:58

Olga Klym, Треба з собою носити або новий замовляти... Лея не знала, а Костя забарився. Дякую ♥

Досталось Леї, в таких місцях не була і не знає як що залишила стакан без ..догляду то уже пити його не можна. Чекаю на продовження, дякую.

Ерін Кас
12.03.2026, 21:10:29

Ольга Якубицкая Караман, Не думала, що є такі підлі люди, які вливають у стакани гидоту різну. Дякую ♥

avatar
Юлия Рыжая
12.03.2026, 01:13:36

Ммм а Рос їй «допоможе»)))
Аж цікаво хто ж їй підсипав збудник в коктейль ?)

Ерін Кас
12.03.2026, 21:10:04

Юлия Рыжая, Так, Ростик допоможе (тут смайлик, що регоче) Дякую ♥

avatar
Valentina
12.03.2026, 00:49:05

Дякую! Ооо, хтось постарався.((

Ерін Кас
12.03.2026, 21:09:42

Valentina, Хтось для себе постарався, а солодке перепаде Ростику)) Дякую ♥

avatar
Анна Багирова
12.03.2026, 00:25:23

Звісно ж чекаємо розділ завтра! Поки Лея вешталася , у коктейль щось підмішали? Хто? Ооо, а Рос приїде забрати п'яненьку Лею, бо Костя ж не може залишити Моніку без нагляду. А наша дівчинка хоче дорослих розваг... Я у передчутті, може щось та й станеться...??) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша, за продочку. Обіймаю міцно, цьом-цьом.❤️)))

Ерін Кас
12.03.2026, 21:08:14

Анна Багирова, Так, щось підлили, а вона забула про настанови Ростика, бо розслабилася. Вирішила, що це звичайний клуб і нічого поганого статися не може)) Ну... Тепер точно щось станеться, але не з нею, з Росом))) Дякую, сонечко ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)

avatar
Любов Трохимчук
12.03.2026, 00:23:12

Звичайно чекатимемо завтра. А хто це так постарався і підсипав в стакан Леї якоїсь гидоти, Марк чи Моніка? А ж страшно подумати, що могло б бути. Ми вже знаємо такі випадки. Костя визиває Ростислава з авто на підмогу. Ото Леї врвнці буде стидно. Хоча б Тамара не побачила її в такому стані. Дякую за розділ))

Ерін Кас
12.03.2026, 21:07:07

Любов Трохимчук, Не Моніка. Вона тут чиста. І не така погана, просто так її виховали - розбещена. Соромно буде страшенно, але ще ж не ранок, нас чекає смачна ніч)) Дякую щиро ♥

avatar
Ірина Стельмах
12.03.2026, 00:17:54

Офігіти....більше немає слів!!Невже хтось(здогадуюсь навіть хто),щось підсипав у коктейль??Костя ж його теж куштував,перед тим як дати Леї,або додали щось,поки вона відходила!А ось і старший "брат",приїде рятувати!)))Дякую сонечко,з нетерпінням чекаю на продовження!Вже хочу і байдуже як(прям як у Леї,байдуже з ким,сміюся)Обіймаю,цьом*-)

Ерін Кас
12.03.2026, 21:06:06

Ірина Стельмах, Поки вона блукала клубом, хтось вирішив розважитися. Добре, що Костя вчасно прийшов і тепер потурбується про сестру))
Сміюся. Вже хочу))) Дякую ♥ Обіймаю, цьом)

От же ж падлюка Марк, все таки підсипав їй наркоти. Ох, не поздоровиться йому від Кості, перепаде і від Ростика за сестру і за Лею.
Дякую за оновлення!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:04:52

Наталья Русанова, Від Кості точно перепаде, а от у Роса інша проблема: заведена Лея)) Бідний наш герой)) Дякую ♥

avatar
Олена Гушпит
12.03.2026, 00:14:43

Ох ти ж бляха..!!! Сходила до клюбу..!!!.. Але хто ..?!? Невже Моніка…?!?…
Що ж буде..?!? Лею розбирає не по дитячому..!!!…А Рос же казав дивитися,що пʼєш..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:04:11

Олена Гушпит, Там багато охочих. Хоча б той самий Марк. Та поряд є захисник, він не дасть образити Лею. Дякую, люба ♥

avatar
Ірина Стельмах
11.03.2026, 00:24:56

Дуже-дуже дивна і неоднозначна ситуація,з цією родиною!!!Тамара то взагалі окремий випадок....,як довго витримає Лея?)))А батько знайшов,поспілкувався,жити запросив і пропадає на праці....місія батьківська виконана??Взагалі не розумію цього прагнення жити всім разом,сподіваюсь сонечко,ти нас з часом просвітиш з цього приводу,чи батько спроможеться поговорити з донькою!Та і тест не заважав би,все-таки!)Ох...щось я розійшлася в думках!))Їдемо на вечірку,може там буде щось цікаве?!))Дякую люба, чекаю на продовження!Обіймаю,цьом*-)

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
12.03.2026, 21:03:31

Ірина Стельмах, Тамара лише на людях мила, ми вже про це знаємо...

avatar
Оксана Кіс
11.03.2026, 22:05:31

Про особисті кордони мадам Тамара можливо і не чула.Добре ,що хлопці стали на захист Леї і пояснили матері ,що то таке і чому не потрібно пхати носа куди не слід.О ,вечірка.Хорошу пораду дав Ростислав.Чи дослухається Лея і чим вона для неї закінчиться? Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.Радію ,що в Костику не помилилася ,справжній друг і брат.

Ерін Кас
12.03.2026, 21:02:16

Оксана Кіс, Вже знаємо з анонсу та розділу, що цікаве тільки починається)) Гаряча нічка буде для Роса)) Сміюся)) Дякую, люба Оксанко ♥

avatar
Алла Коляда
11.03.2026, 20:57:09

Хоч хлопці на захист стали, а то ця маман точно "берега сплутала ". Чого це вона її контролює? Бо її діти вже не слухаються? А довго до того весілля?, воно мені спокою не дає. Дякую

Ерін Кас
12.03.2026, 21:01:25

Алла Коляда, Вона дика. Чіпляється і суне свій ніс куди не слід. Лея давно доросла і не потребує виховання. Добре, що хлопці її присадили. Дякую ♥ Ще трішки треба почекати))

avatar
Маріана Сорбало
11.03.2026, 08:14:10

Ну і чому я млію від Кості????)))) Тільки йому і є діло до неї. Його грубість це не зневага до неї, це він такий. Але доброта у нього теж присутня))) Це нагадало мені правило дитинства, ображати молодшого брата/сестру має право тільки старший брат/сестра)))

Показати 7 відповідей
Mika Grom
11.03.2026, 20:45:53

Маріана Сорбало, Ох думаю там стільки гівна в середині Тамари

avatar
Mika Grom
11.03.2026, 09:29:19

Офісний зануда не приїде часом на вечірку ? Здається Лея трохи зацікавила його )

Показати 2 відповіді
Mika Grom
11.03.2026, 17:47:49

Ерін Кас, ❤️

avatar
Ivanna Pingas
11.03.2026, 17:13:15

Тамара, як акула почала показувати зуби, далі думаю буде ще цікавіше. А чи не приклали родичі руку до того, що Леї відмовили у роботі? Дякую

Ерін Кас
11.03.2026, 17:32:02

Ivanna Pingas, Хоч би не вкусила, бо вже збирається. Ні, руку до співбесіди вони не приклали, але якби дізналися, що Лея влаштувалася... Тоді точно щось зробили б. Дякую ♥

avatar
Інна Слівінська
11.03.2026, 14:32:45

Грибочок????Один захисник на стороні Леї:(:)

Ерін Кас
11.03.2026, 17:30:37

Інна Слівінська, Так, вона ж Боровик))
Дякую ♥

avatar
Анна Ірам
11.03.2026, 13:37:22

Костя, я твоя фанатка)))
Дякую, Ерін за неймовірну книгу!!!

Ерін Кас
11.03.2026, 17:30:21

Анна Ірам, І я)) Роблю список фанатів!
Дякую ♥

avatar
Галина Бойко
11.03.2026, 13:16:12

Леї в цьому домі стає все тісніше, гнітить атмосфера в будинку.
Але, як її повезло з "братами", захищають як,
не дають нападати на неї.
Дякую, з нетерпінням чекаю їхню вечірку...
Цікаво, можливо Рос передумає і також піде на вечірку?

Ерін Кас
11.03.2026, 17:30:05

Галина Бойко, Рос на такі заходи вже не ходить, але... Все може бути, коли подобається дівчина.
Розвіємося з Костею та Леєю, скинемо напругу)) Дякую ♥

А чому це Тамара дзвонить із телефона Валерія? Не думаю, що він її просив. Костя ще один плюсик у карму отримав. Йому ще випаде щастя відганяти залицяльників від Грибочка на вечірці. Такі точно будуть. Дякую)

Ерін Кас
11.03.2026, 17:28:56

Наталія Барвінок, Бо вона забагато на себе бере. Така турботлива, що аж гидко. Краще б Валерій більше часу приділив доньці, бо вона почувається ще самотнішою, ніж раніше. Тамару взагалі не можна до неї підпускати. Дякую ♥

avatar
Nadya
11.03.2026, 12:10:22

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
11.03.2026, 17:28:01

Nadya, Дякую ♥

Ну, Костя по суті правий: Лея не повинна ні перед ким звітувати. Так, сказав він це трохи різко, але він у цьому весь. Ростислав теж порадував — не промовчав, але висловився спокійно. І ще попередив, щоб на вечірці вона стежила за своїми напоями — ось така своєрідна турбота. Дякую ❤️

Ерін Кас
11.03.2026, 17:27:56

Валентина Алєнічева, Вона давно доросла. Може в будь-який момент зібратися і поїхати куди захоче. Тамара перегинає. Цей контроль зайвий. Дякую ♥

avatar
Алла Огнівко
11.03.2026, 10:46:41

Оце сімейка! Але брати дійсно здивували! Така підтримка від них неочікувана, особливо Кості! Та й Рос, мабуть, не втримається і прийде. Щось мені здається Лея йому сподобалася. Ще й попередив про напої. Матір вони не дуже поважають,адже у багатьох сім'ях мама - це, насамперед, повага до неї і любов до самої найдорожчої людини. Принаймні у мене так було. Дуже вдячна вам за такі неймовірні романи, від яких важко відірватися. А далі вже цікаво, а як та. вечірка пройде у Леї? Гарного вам дня, натхнення, легкого пера!

Ерін Кас
11.03.2026, 17:27:08

Алла Огнівко, Вони її люблять, але Тамара сама ставить себе у таке положення. Забагато негативу від неї виходить, усім це набридло. Чоловіки не терплять несправедливості, тому стали на захист Леї. Дякую, люба ♥

avatar
Аля
11.03.2026, 10:43:58

Приголомшлива сімейка. Ото з ними не знаєш, де втратиш, а де знайдеш. Зате класно мати таких братиків!) Які заступляться і поставлять власну матір на місце) І витягнуть розважитися) Головне, щоб і від тамошніх халеп оберігали. Але швидше б вже той ДНК тест. А за столом то було супер!)) Поважаю!) Дякую, моя бубочко! Дуууууже чекаю далі! Шаленого пера і гаряченького Муза! Цьом-цьом-цьом-цьом!))❤️❤️❤️

Ерін Кас
11.03.2026, 17:25:59

Аля, І я його ще більше полюбила. Не змовчав, одразу став на захист. Тамара тепер знає, що у Леї є захисники. Може, вона і непогана, але груба. У Леї не той період у житті зараз, їй потрібна підтримка. Дякую, сонечко ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Raisa Chuiko
11.03.2026, 09:36:23

Беатріс тейлор

Ерін Кас
11.03.2026, 17:24:34

Raisa Chuiko, Що це? Чи хто це?

avatar
Дарья
11.03.2026, 09:35:53

Костя мені подобається все більше і більше) і маман присадив і сестричку захистив, ще й на вечірку витягнув)))
Дякую, чекаю продовження ❤️

Ерін Кас
11.03.2026, 17:24:19

Дарья, Вчить відгавкуватися))
Вводить у своє середовище. Костя позитивний персонаж) Дякую ♥

avatar
Лета Евгения
11.03.2026, 08:01:48

То щоб продавати одяг потрібна вища освіта? Мені здається, що це просто була відмазка. І чому Тамара так «хвилюється» за Лею? Це справді більше схоже на контроль, Костя правий. Дякую, люба, за продочку. Тихого дня. Обіймаю і цьомкаю)

Ерін Кас
11.03.2026, 17:22:11

Лета Евгения, О так, зараз купа вимог навіть у магазині одягу. В бутиках - тим паче. Та Лея розумна, точно знайде для себе роботу до душі. Тамара видає своє справжнє ставлення до Леї. Здається, воно негативне. Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Ольга Рачинская
11.03.2026, 07:53:12

Щось мені здається, що Ростислав не витримає і приєднається ….

Ерін Кас
11.03.2026, 17:20:36

Ольга Рачинская, Усе може бути. Ми точно зустрінемо його у цьому розділі. Дякую ♥

Костя Лею захистив, Ростіслав підтримав.Костя з Леєю збираються на вечірку.Цікаво.Дякую за проду.

Ерін Кас
11.03.2026, 17:20:12

Людмила Сумишевская, Чекаємо на вечірку, підемо з ними ♥ Дякую!

avatar
Нія Росі
11.03.2026, 06:47:55

Не дали мамі покерувати ))) Схоже , що у Леї зʼявились союзники…

Ерін Кас
11.03.2026, 17:19:54

Нія Росі, Так, у Леї є підтримка) А з Тамарою треба бути обережною. Дякую ♥

avatar
Ніна Серветник
11.03.2026, 06:44:16

Схоже вечірка обіцяє бути « цікавою». Хлопці молодці заступилися, здивували. Здається, що тут не так усе просто в цій родині. Чекаю з нетерпінням на продовження. Цьомаю і обіймаю ❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
11.03.2026, 17:19:14

Ніна Серветник, О так, вечірка нам усім сподобається)) Цікаві танці плануються)) Дякую ♥ Обіймаю, цьом ♥

avatar
Olena Staruschenko
11.03.2026, 06:25:58

Костя -молодець, заступився. Та й Рос підтримав. В передчутті від вечірки. Дякую!

Ерін Кас
11.03.2026, 17:18:26

Olena Staruschenko, Вечірка дещо змінить)) Буде цікаво спостерігати за ними всіма. Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
11.03.2026, 05:59:48

Ну от Валерій такий хворий а всі вечеряють без нього ! Невже ніхто не може вплинути на нього .
І Леї поговорити з ним не вийшло . Дякую ! Чекаю з нетерпінням далі !! Обіймаю міцно , цьом !

Ерін Кас
11.03.2026, 17:17:46

Olga Mykhailytsia, Ніхто не може. З ним взагалі складно про щось домовитися, складний характер. Доньці радий, але на спілкування часу не знаходить. Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Liubov Opatska
11.03.2026, 05:13:38

Це ще Тамара не знає, що Лея на співбесіді була, а то була б шокова терапія для неї ))). Дивна сімейка, ну добре, поселили в себе, а за що жити має молода 25-річна жінка, ніхто не думає.

Ерін Кас
11.03.2026, 17:16:46

Liubov Opatska, Добре, що у Тамари світле волосся, не посивіє від новин)) З появою Леї у їхній родині відбудеться багато змін. Дякую ♥

avatar
Дарина Нестерук
11.03.2026, 04:51:04

А Костя здивував. Дякую

Ерін Кас
11.03.2026, 17:12:59

Дарина Нестерук, І це лише початок) Дякую ♥

avatar
Светлана Шевчук
11.03.2026, 04:48:23

Хлопці молодці,особливо Костя,трохи присадили маму і захистили Лею.А оте Костіне грибочок,особливо потішило!)) Дякую.

Ерін Кас
11.03.2026, 17:12:48

Светлана Шевчук, Найшвидше Лею прийняв саме Костя. І це добре, його підтримка дуже допоможе нашій дівчинці. Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
11.03.2026, 04:38:43

Таке гарне звернення у брата Кості до Леї,Грибочок))Ось від кого вона буде мати найбільше підтримки та й захисту)) Ростислав теж підтримує, хочеться ще почути його думки)) Здається,що він теж буде на цій вечірці.Чекаю з ними,думаю буде цікаво.Щиро дякую!!!Гарного та тихого дня!!!

Ерін Кас
11.03.2026, 17:11:53

Vintoniak Galia, На вечірці не буде, але з'явиться у розділі. Куди ж без нього, ще не познайомилися до кінця. Підтримка Леї зараз дуже необхідна, вона розгублена. Дякую ♥ Обіймаю)

avatar
Andre Mark
11.03.2026, 02:59:18

Так і знала, що Костя буде дуже класним братом та і Рос теж молодець! Розділ дуже сподобався! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Ерін Кас
11.03.2026, 17:10:21

Andre Mark, Несправедливість Костянтина бісить, тому буде заступатися за свою сестру. Мабуть, для нього це дивно, але ж прийняв її. Дякую ♥

avatar
Світлана Кухта
11.03.2026, 02:56:38

А я казала ,що Костя класний ))) Брати молодці - заступилися за Лею. Ростислав слушну пораду дав Леї. Чекаємо ,як пройде вечірка! Дякую! ❤️

Ерін Кас
11.03.2026, 17:09:25

Світлана Кухта, Так, ви казали! Він дійсно хороший. Ну, принаймні поки нічого гидкого не зробив. Дякую ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше