Умовно ненавиджу
266 885

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Галина Бойко
14.03.2026, 04:56:53

Ростислав розуміє що їм потрібно поговорити, тому дізнався адресу і приїхав, бо Лея не зможе сама повернутися в маєток, навіть порадившись з Аміною, згорає від сорому.
Цікава буде розмова, а можливо і не тільки, Рос заспокоїть поцілунками, і думаю що повернуться додому разом) Дякуюююю, чекаю з нетерпіння далі.....

Ерін Кас
14.03.2026, 16:15:00

Галина Бойко, Ох, я сумніваюся, що Лея захоче поцілунків. Що вона на них наважиться... Та було б добре, якби вони потішили нас продовженням. Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
14.03.2026, 03:56:02

Амінка супер подружка,розбавила Леїн важкий ранок,веселими розмовами.Хай би прислухалась та відпустила той сором))Ооо,Ростислав не витримав,мабуть таки визначився та приїхав.Буде розмова по душах))Чекаю разом з ними.Щиро дякую,тихого й спокійного дня!!!

Ерін Кас
14.03.2026, 16:14:13

Vintoniak Galia, Так, сором треба відпустити, він зайвий. Обом того хотілося, Лея вимагала. Навіщо зараз себе гризти? Нічого аж такого страшного не відбулося. Дякую ♥ Обіймаю)

avatar
Natali Sav
14.03.2026, 03:32:38

Аміна правильно каже , що потрібно забити і не зважати. А от чи Ростик дасть таке забути чи все таки захоче найближчим часом повторити

Ерін Кас
14.03.2026, 16:13:15

Natali Sav, Думаю, що Ростик не дасть забути)) Дякую ♥

avatar
Любов Трохимчук
14.03.2026, 01:09:54

Хто б сумнівався, що вранці Леї буде соромно, особливо перед собою. Нууу, і чого це наш гівнюк (сміюсь) Ростислав приїхав? Довів вчора дівчину до оргазму і залишив? Приїхав виправляти помилку? Де адресу взнав? Надіюсь, більще не залишить Лею і вони поговорять. Не знаю, чи навіть з Ростиславом вона поїде в будинок батька, бо не дуже хоче там бути. Дякую за розділ))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:12:55

Любов Трохимчук, Міг би і сьогодні довести, а він десь тиняється пів дня))
Адресу дізнався, тепер варто поговорити. А можна і продовження нам дати)) Дякую ♥

avatar
Дарина Нестерук
14.03.2026, 00:54:48

І чому ж це Ростик приїхав?
Дякую

Ерін Кас
14.03.2026, 16:11:58

Дарина Нестерук, Мабуть, хоче продовження)) Дякую ♥

avatar
Svetlana Mischenko
14.03.2026, 00:39:10

Таки приїхав по Лею!!!) Дякую!!!!!

Ерін Кас
14.03.2026, 16:11:45

Svetlana Mischenko, Так, вдома не знайшов, вирішив шукати)) Дякую ♥

avatar
Ірина Стельмах
14.03.2026, 00:38:30

Ух...Ростислав приїхав поговорити,та забрати додому?!)Цікаво звідки адресу дізнався?))Згодна з Аміною,що було,то було!І як Лея сказала(і це правда),добре що то був він,а не хтось інший...тоді було б кепсько!((І все ж таки,у нього дуже велика витримка!))Я сподіваюсь вони поговорять нормально і Лея хоч трошки відпустить цю ситуацію!)Дякую сонечко,чекаю на продовження!Обіймашки,цьомки*-)

Ерін Кас
14.03.2026, 16:11:31

Ірина Стельмах, Костя не пустив би її з кимось, забрав би додому. Сама ж чіплялася до Ростика, він у нас постраждала сторона. Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)

Ой! Таки знайшов і приїхав. Правильно, бо Лея б самостійно не повернулася до маєтку. Правда, туди й не тягне. Попереду серйозна розмова. Аміна - просто лялечка). Дурник той, хто втік. Христя... таке не забувається). То Хуан мав таке щастя?) Дякую)

Ерін Кас
14.03.2026, 16:10:20

Наталія Барвінок, Так, Хуан мав таке щастя))
Аміна розрядила атмосферу. Лея нічого поганого не зробила, це Рос жертвою виявився)) Дякую ♥

avatar
Анна Багирова
14.03.2026, 00:28:47

Ростик приїхав поговорити про те, що сталося? А як він дізнався де Лея живе?? Бідненька, хочаб свідомість не втратила.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонечко, за продочку. Обіймаю міцно, цьом-цьом.❤️)))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:09:14

Анна Багирова, Думаю, батько казав, він же знає. Їздив. Може розповідав. Або ж Ростик сам запитав, коли вирішив її знайти)) Дякую, кицю ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)

avatar
Valentina
14.03.2026, 00:13:50

Дякую! Мабуть в мене геть відсутнє почуття гумору. І веселощів Аміни я не розділяю. З розповіді Леї мені геть не смішно. Добре, що все закінчилося лише ув'язнених сумлінням. Про те, що могло б статися опинитися на місці Ростислава хтось інший не хочеться і думати...

Ерін Кас
14.03.2026, 16:08:23

Valentina, Зосередьте свою увагу на ситуації саме з Ростиславом, а не загалом. Якщо думати про всі можливі наслідки такої вечірки - це геть не смішно, але у ситуації з Ростиславом для Аміни нормально, він же не збирався її кривдити. Дякую ♥

avatar
Дарья
14.03.2026, 00:12:58

От і поговорять, а може й не тільки☺️☺️☺️
Дякую ❤️❤️❤️

Ерін Кас
14.03.2026, 16:06:39

Дарья, Хотілося б, щоб не тільки)) Дякую ♥

avatar
Andre Mark
14.03.2026, 00:12:42

Розділ дуже сподобався! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Ерін Кас
14.03.2026, 16:06:26

Andre Mark, Щиро дякую, Анночко ♥ Вже пишу))

avatar
Iryna
13.03.2026, 22:16:56

Огоо, комусь зранку буде соромно))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:06:08

Iryna, Дуже соромно, але Рос хоче поговорити)) Дякую ♥

який розумашка, не скористався можливістю і вже вирішив, що Віола колишня. Дякую за розділ

Ерін Кас
13.03.2026, 21:46:40

Наталія Даниленко, Усе бігом вирішив, тепер можна і нові стосунки починати)) Дякую ♥

avatar
Анна Ірам
13.03.2026, 20:08:47

А він сееееееееексі))) І витримка огогогого!!!!!

Ерін Кас
13.03.2026, 21:46:14

Анна Ірам, Ага, класний герой, я прямо задоволена ним)) Дякую ♥

avatar
Liudmyla Pavlenko
13.03.2026, 20:04:09

Супер!

Ерін Кас
13.03.2026, 21:45:59

Liudmyla Pavlenko, Дякую ♥

avatar
Аня Сиденко
13.03.2026, 19:39:25

Охо-хо, оце так Лея. Бідний Ростик. Майже втримався. Він же знає, що він не рідний син? Чому тоді відмовлятися

Ерін Кас
13.03.2026, 21:45:50

Аня Сиденко, Так, він усе знає. Всі знають. Немає причин відмовлятися, залишилося розібратися з Віолою, щоб він був вільний. Дякую ♥

avatar
Оксана Кіс
13.03.2026, 19:32:27

Ти вже не знала ,що з тобою
Ти вже не знала ,хто з тобов
В поміж нами іскри були
Могла би бути ще й любов.
П'яная,яка була ти тоді п'яная
Яка була ти тоді п'яная
Тебе додому я тягнув
П'яная ,яка була ти мила п'яная
Тоді під хмелем був також і я
І чуть в дорозі не заснув.
Прочитавши їдучи зранку на роботу розділ і відразу згадалася пісня ,яку сьогодні наспівую цілий день.Ось такі емоції викликали дії Ростислава і Леї.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.


Ерін Кас
13.03.2026, 21:45:12

Оксана Кіс, Класна пісня! Щось цікаве починається між ними, будемо уважно спостерігати)) Щиро дякую, Оксанко ♥

avatar
Юлия Рыжая
13.03.2026, 00:16:51

Ммм це що претендент на котика ?)

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
13.03.2026, 19:53:39

Юлия Рыжая, Ми це ще перевіримо))

avatar
Аня Сиденко
13.03.2026, 19:38:11

Коментар видалено

avatar
Марина Марина
13.03.2026, 18:30:44

Нє ну дійсно таки , порядний мужчина)))))
Дякую))))

Ерін Кас
13.03.2026, 19:22:27

Марина Марина, Дуже порядний. Правда, весь палає, але то таке))
Дякую ♥ Обіймаю)

Даремно Рос поїхав до Віоли.... Те, що стримався, молодець, але Лею вона не замінить

Ерін Кас
13.03.2026, 19:21:04

Наталья Петренко, Не замінить, проте Віола досі його дівчина... Дякую ♥

avatar
Валентина Ліщук
13.03.2026, 17:25:37

А Ростислав молодець, що не скористався станом Леї. Хоч вона була під впливом афродизіаку. Леї на ранок буде соромно.

Ерін Кас
13.03.2026, 19:20:37

Валентина Ліщук, Соромно... Та якось воно мине, не все життя ж шкодувати)) Дякую ♥

avatar
Ирина Андрущак
13.03.2026, 14:32:41

Витртмка у Роса залiзна!!! Не скортстався ситуацiею, хоча мiг...Бажання було сильне!!!Леi зранку буде важко i мабуть соромно...Костя хитренький, зник...Треба чекати продовження...

Ерін Кас
13.03.2026, 19:20:15

Ирина Андрущак, Соромно буде дуже, але вже нічого не поробиш)) Дякую ♥

avatar
Маріана Сорбало
13.03.2026, 09:30:40

Ох і солодко зараз було))) Ох і соромно буде вранці))) Ох і важко Росу))) Шкода всіх, навіть Лею, бо це не її свідомий вибір!!! А Костя канєшно підігнав брату свиню))))

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
13.03.2026, 19:19:56

Маріана Сорбало, Ростислава аж ламає, зате Лея спить у його ліжку повністю задоволена)) Дякую ♥

avatar
Наталія Силенко
13.03.2026, 14:06:28

Звичайно, що Лея кайфонула, отримала насолоду, як же було добре, а як буде вранці, як все згадає ... А Рос таки молодець, що не скористався її станом, просто допоміг отримати розрядку ... але ж і сам смакував))) А того покидька, що підсипав щось Леї обов'язково потрібно наказати!!! Костя. думаю, із цим завданням впорається! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю з нетерпінням)))

Ерін Кас
13.03.2026, 19:19:11

Наталія Силенко, Ростик молодець. Тепер палає, але межу не перейшов. Та й обіцянку гарну дав, ми чекаємо її виконання)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Светлана Шевчук
13.03.2026, 12:40:29

Це було гаряче-гаряче! от тільки Роса шкода.)) але мужик молодець,вистояв,зробив все правильно! Дякую!!

Ерін Кас
13.03.2026, 19:18:13

Светлана Шевчук, Шкода. Я думала, що він не стримається, але Рос - джентльмен)) Дякую ♥

Ох, яка ж гаряча Лея і так Ростику зірвало дах,але ж має силу волі,то стримався, повторять, коли вона буде при тямі,а не під кайфом. А от Віола лише рада буде його приїзду.))
Дякую!!!♥️♥️♥️

Ерін Кас
13.03.2026, 19:17:23

Наталья Русанова, Ростик вже не проти повторити, бо аж пара з вух валить, але... Тепер треба загасити сором Леї)) Дякую ♥

avatar
Nadya
13.03.2026, 12:07:49

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
13.03.2026, 19:16:40

Nadya, Дякую ♥

avatar
Ivanna Pingas
13.03.2026, 11:33:06

Ростислав звичайно молодець, але винного треба покарати, щоб знав до кого не чіплятися. Дякую

Ерін Кас
13.03.2026, 19:16:34

Ivanna Pingas, Треба покарати, згодна. Тепер наступає цікавий період))
Дякую ♥

avatar
Рина Мир
13.03.2026, 10:27:59

Ого, які тут пристрасті :D Але він молодець, хоча я гадала, що таки інакше вчинить, але молодець, не скористався станом! Дякую, сонечко!

Ерін Кас
13.03.2026, 19:16:02

Рина Мир, Бубочка)) Дівчинка задоволена, він роздраконений, але лицар)) Дякую ♥

Ставимо ще кілька плюсиків Ростиславу)) Не скористався станом Леї, як би сильно йому не зносило дах. Не «з’їв», але трішечки «скуштував» — спокуса ж була неабияка. Лея могла б його зненавидіти, якби він скористався ситуацією… А його фраза «Продовжимо, коли ти будеш тверезою» звучить дуже багатообіцяюче. Хімія таки сталася)) Дякую ❤️

Ерін Кас
13.03.2026, 19:15:36

Валентина Алєнічева, Беру блокнот, малюю кілька плюсів))
Хімія шалена, Роса аж вело)) Будемо чекати на виконання його обіцянки)) Дякую ♥

avatar
Інна Слівінська
13.03.2026, 09:40:54

Ростислав правильно зробив,Леї і так не зручно буде перед ним,але якби вони перестали,вона себе з'їла б живцем.

Ерін Кас
13.03.2026, 19:14:39

Інна Слівінська, Вона і так гризтиме себе((
Дякую ♥

Дякую.Вони ж не сестра і брат? Мабуть, все буде попереду!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
13.03.2026, 19:14:18

Людмила Сумишевская, Точно ні. Вони не родичі.

avatar
Алла Коваленко
13.03.2026, 08:56:48

Швидкість рішень Ростислава вражає,Віолла вже колишня? Здається мені втамувати голод без Леї не вийде ...

Ерін Кас
13.03.2026, 19:13:59

Алла Коваленко, Він давно хотів розійтися з Віолою, а зараз саме час)) Дякую ♥

avatar
Альона Штик
13.03.2026, 08:54:10

Ох і тяжко тепер буде Росу себе тримати, коли майже скуштував Лею!

Ерін Кас
13.03.2026, 19:13:32

Альона Штик, Справжнє солодке катування для Роса)) Дякую ♥

avatar
Аля
13.03.2026, 08:37:48

Мамачкі, я аж не дихала до кінця глави))) До останнього вже і не вірилось, що він зможе! Який чоловік! Ваааауууу! Яке самовладання, яка сила волі і який був каааааайф)))) Цю главу треба було назвати - катування Роса))) Зате Лея відірвалась) Має наша дівчинка право на приємність, якщо братики не догледіли)) Костю, фу! Який перепихон в тому гадючнику! Кинь каку! Треба йому нормальну дівчину знайти, а не якусь шалаву з притону. Дякую, моя кицюня! Дуууууже чекаю далі! Оце має бути раночок наступного дня))) Глава бомба!! Міцно-міцно обіймаю! Музу респект!)) Цьомаю))???

Ерін Кас
13.03.2026, 19:13:06

Аля, Дихай! Пережили ніч. Я думала, Лея його з'їсть, але минулося. Зате можемо хвалити Роса і співати дифірамби)) Молодець! Претензій немає. Ну... Хіба що хочеться, щоб швидше з колишньою розібрався)) Дякую, кицю ♥ Цьом-цьом)

avatar
Andre Mark
13.03.2026, 08:30:34

Ось мені цікаво, чи Костя комусь розмалює фейс, за такі витівки ? Мені дуже цього хочеться! А розділ то дуже гарячий! З таким нетерпінням чекаю продовження, ну дуже цікаво! Дякую!

Ерін Кас
13.03.2026, 19:11:34

Andre Mark, У Кості там дещо інше намічалося)) Та побачимо, може він усе встигне)) Дякую ♥

avatar
Лета Евгения
13.03.2026, 08:25:44

Як швидко Рос прийняв рішення, Віола вже колишня. Цікаво, чи буде Окя на ранок памʼятати про цю нічну подію? І взагалі, як вона тепер буле реагувати на Роса? Дякую за продочку. Тихого дня. Обіймаю, цьом))

Ерін Кас
13.03.2026, 19:11:06

Лета Евгения, Він давно прийняв це рішення, але ще не встиг з нею поговорити. Зате тепер цей процес пришвидшиться, бо хотітиме до Леї)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
ToriKa Reader
13.03.2026, 08:24:54

Оооооце так! Палко! Якщо у Леї і буде виправдання, то Рос точно був при собі) Хоча ні, йому теж знесло голову від цієї дівчини) Ох, Ерін! Оце ти запалила! Добре, що продовження сьогодні, бо ж як чекати? Дякую❤️

Ерін Кас
13.03.2026, 19:10:15

ToriKa Reader, То не я, а герої)) Вони мені кайф обламали, бо Рос стримався)) Сміюся)) Дякую ♥

avatar
Наталка Герецун
13.03.2026, 08:16:40

Мені важко уявити як Рос стримався)Але молодець витримка спрацювала на всі 100)Чекаю з нетерпінням продовження)

Ерін Кас
13.03.2026, 19:09:37

Наталка Герецун, Мені теж. Коли писала, то думала, що не зможе піти)) Дякую ♥

Гаряче й спокусливо. Майже колишня дівчина не допоможе. То буде просто замилювання очей. Дякую)

Ерін Кас
13.03.2026, 19:09:19

Наталія Барвінок, Ніяк не допоможе, не вміє так розпалювати кров, як Лея. Він аж кипів)) Дякую ♥

avatar
Вікторія Шевчук
13.03.2026, 07:18:34

До біса спокусливий розділ

Ерін Кас
13.03.2026, 19:08:53

Вікторія Шевчук, Мур)) Щиро дякую ♥

avatar
Ольга Рачинская
13.03.2026, 07:12:57

Охонюшки-хохо ……..Оце так розділ …….Чекаємо з нетерпінням продовження ❤️

Ерін Кас
13.03.2026, 19:08:45

Ольга Рачинская, Спекотно було)) Дякую ♥

avatar
Marty M
13.03.2026, 07:08:43

Ось це Костя підігнав братику сестричку))) І як Росу не згадувати це солодке?)

Ерін Кас
13.03.2026, 19:08:33

Marty M, Ніяк не вийде не згадувати. Всьо! Процес пішов! Дякую ♥

avatar
Olga Klym
13.03.2026, 07:01:07

Ох молодець Рос, думала вже не стриматися, і наробить дурниць, а комусь, буде погано з ранку. Дякую за проду, з нетерпінням чекаю продовження.

Ерін Кас
13.03.2026, 19:08:13

Olga Klym, Якщо чесно, я теж думала, що він не стримається, але... Забрав у нас насолоду)) Дякую ♥

avatar
Natali Sav
13.03.2026, 06:55:25

Невже буде роздавати я з Віолою. Молодець Рос стримався, а комусь на ранок буде соромно

Ерін Кас
13.03.2026, 19:07:43

Natali Sav, Буде дуже соромно, аж до вогню під шкірою)) Дякую ♥

avatar
Olena Staruschenko
13.03.2026, 06:52:36

Таки стримався Рос! Чомусь думаю, що не дуже вийде з Віолою або ж автоматично все буде. Росу подобається Лея. Чекаємо ранку. Дякую, люба!

Ерін Кас
13.03.2026, 19:07:17

Olena Staruschenko, Тепер точно Лея подобається, он як вона його завела. Дякую щиро ♥

avatar
Ірина Бура
13.03.2026, 06:47:53

Ой, надіюсь не поїде до тієї Віоли, розумію, що це не зрада, але все ж.
А Леї шкода буде зранку, вона згадає все і буде боляче. Але все ж Рос добре поступив, що не скористався

Ерін Кас
13.03.2026, 19:06:55

Ірина Бура, Так, добре вчинив, але відтепер спокою не буде для обох)) Лея буде соромитися, а Ростислав хотітиме продовження. дякую ♥

avatar
Инна Котенко
13.03.2026, 06:47:31

Ооу, Віола стала вже майже бувшою... Лея мабуть не буде пам'ятати як опинилась у квартирі Ростислава, а Ростислав, не розкаже, буде мучитись і смакувати одночасно спогади.
А Ростислав, мабуть після Леї, не зможе навіть поцілувати Віолу...

Ерін Кас
13.03.2026, 19:06:06

Инна Котенко, Усе вона пам'ятатиме, і з'їдатиме себе за розпусну поведінку, а Росу дуже хотітиметься продовження. Все, спокій втрачено! Дякую ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше