266 885
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.
перше коханнявладний геройемоційно_таємниці
Зміст книги: 37 глав
1 696 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДорогі читачі, ця книга про нових героїв, не прив'язана до жодного циклу, тому сміливо можна знайомитися)
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
Ростислав розуміє що їм потрібно поговорити, тому дізнався адресу і приїхав, бо Лея не зможе сама повернутися в маєток, навіть порадившись з Аміною, згорає від сорому.
Цікава буде розмова, а можливо і не тільки, Рос заспокоїть поцілунками, і думаю що повернуться додому разом) Дякуюююю, чекаю з нетерпіння далі.....
Галина Бойко, Ох, я сумніваюся, що Лея захоче поцілунків. Що вона на них наважиться... Та було б добре, якби вони потішили нас продовженням. Дякую ♥
Амінка супер подружка,розбавила Леїн важкий ранок,веселими розмовами.Хай би прислухалась та відпустила той сором))Ооо,Ростислав не витримав,мабуть таки визначився та приїхав.Буде розмова по душах))Чекаю разом з ними.Щиро дякую,тихого й спокійного дня!!!
Vintoniak Galia, Так, сором треба відпустити, він зайвий. Обом того хотілося, Лея вимагала. Навіщо зараз себе гризти? Нічого аж такого страшного не відбулося. Дякую ♥ Обіймаю)
Аміна правильно каже , що потрібно забити і не зважати. А от чи Ростик дасть таке забути чи все таки захоче найближчим часом повторити
Natali Sav, Думаю, що Ростик не дасть забути)) Дякую ♥
Хто б сумнівався, що вранці Леї буде соромно, особливо перед собою. Нууу, і чого це наш гівнюк (сміюсь) Ростислав приїхав? Довів вчора дівчину до оргазму і залишив? Приїхав виправляти помилку? Де адресу взнав? Надіюсь, більще не залишить Лею і вони поговорять. Не знаю, чи навіть з Ростиславом вона поїде в будинок батька, бо не дуже хоче там бути. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Міг би і сьогодні довести, а він десь тиняється пів дня))
Адресу дізнався, тепер варто поговорити. А можна і продовження нам дати)) Дякую ♥
І чому ж це Ростик приїхав?
Дякую
Дарина Нестерук, Мабуть, хоче продовження)) Дякую ♥
Таки приїхав по Лею!!!) Дякую!!!!!
Svetlana Mischenko, Так, вдома не знайшов, вирішив шукати)) Дякую ♥
Ух...Ростислав приїхав поговорити,та забрати додому?!)Цікаво звідки адресу дізнався?))Згодна з Аміною,що було,то було!І як Лея сказала(і це правда),добре що то був він,а не хтось інший...тоді було б кепсько!((І все ж таки,у нього дуже велика витримка!))Я сподіваюсь вони поговорять нормально і Лея хоч трошки відпустить цю ситуацію!)Дякую сонечко,чекаю на продовження!Обіймашки,цьомки*-)
Ірина Стельмах, Костя не пустив би її з кимось, забрав би додому. Сама ж чіплялася до Ростика, він у нас постраждала сторона. Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Ой! Таки знайшов і приїхав. Правильно, бо Лея б самостійно не повернулася до маєтку. Правда, туди й не тягне. Попереду серйозна розмова. Аміна - просто лялечка). Дурник той, хто втік. Христя... таке не забувається). То Хуан мав таке щастя?) Дякую)
Наталія Барвінок, Так, Хуан мав таке щастя))
Аміна розрядила атмосферу. Лея нічого поганого не зробила, це Рос жертвою виявився)) Дякую ♥
Ростик приїхав поговорити про те, що сталося? А як він дізнався де Лея живе?? Бідненька, хочаб свідомість не втратила.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонечко, за продочку. Обіймаю міцно, цьом-цьом.❤️)))
Анна Багирова, Думаю, батько казав, він же знає. Їздив. Може розповідав. Або ж Ростик сам запитав, коли вирішив її знайти)) Дякую, кицю ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)
Дякую! Мабуть в мене геть відсутнє почуття гумору. І веселощів Аміни я не розділяю. З розповіді Леї мені геть не смішно. Добре, що все закінчилося лише ув'язнених сумлінням. Про те, що могло б статися опинитися на місці Ростислава хтось інший не хочеться і думати...
Valentina, Зосередьте свою увагу на ситуації саме з Ростиславом, а не загалом. Якщо думати про всі можливі наслідки такої вечірки - це геть не смішно, але у ситуації з Ростиславом для Аміни нормально, він же не збирався її кривдити. Дякую ♥
От і поговорять, а може й не тільки☺️☺️☺️
Дякую ❤️❤️❤️
Дарья, Хотілося б, щоб не тільки)) Дякую ♥
Розділ дуже сподобався! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Щиро дякую, Анночко ♥ Вже пишу))
Огоо, комусь зранку буде соромно))
Iryna, Дуже соромно, але Рос хоче поговорити)) Дякую ♥
який розумашка, не скористався можливістю і вже вирішив, що Віола колишня. Дякую за розділ
Наталія Даниленко, Усе бігом вирішив, тепер можна і нові стосунки починати)) Дякую ♥
А він сееееееееексі))) І витримка огогогого!!!!!
Анна Ірам, Ага, класний герой, я прямо задоволена ним)) Дякую ♥
Супер!
Liudmyla Pavlenko, Дякую ♥
Охо-хо, оце так Лея. Бідний Ростик. Майже втримався. Він же знає, що він не рідний син? Чому тоді відмовлятися
Аня Сиденко, Так, він усе знає. Всі знають. Немає причин відмовлятися, залишилося розібратися з Віолою, щоб він був вільний. Дякую ♥
Ти вже не знала ,що з тобою
Ти вже не знала ,хто з тобов
В поміж нами іскри були
Могла би бути ще й любов.
П'яная,яка була ти тоді п'яная
Яка була ти тоді п'яная
Тебе додому я тягнув
П'яная ,яка була ти мила п'яная
Тоді під хмелем був також і я
І чуть в дорозі не заснув.
Прочитавши їдучи зранку на роботу розділ і відразу згадалася пісня ,яку сьогодні наспівую цілий день.Ось такі емоції викликали дії Ростислава і Леї.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Класна пісня! Щось цікаве починається між ними, будемо уважно спостерігати)) Щиро дякую, Оксанко ♥
Ммм це що претендент на котика ?)
Юлия Рыжая, Ми це ще перевіримо))
Коментар видалено
Нє ну дійсно таки , порядний мужчина)))))
Дякую))))
Марина Марина, Дуже порядний. Правда, весь палає, але то таке))
Дякую ♥ Обіймаю)
Даремно Рос поїхав до Віоли.... Те, що стримався, молодець, але Лею вона не замінить
Наталья Петренко, Не замінить, проте Віола досі його дівчина... Дякую ♥
А Ростислав молодець, що не скористався станом Леї. Хоч вона була під впливом афродизіаку. Леї на ранок буде соромно.
Валентина Ліщук, Соромно... Та якось воно мине, не все життя ж шкодувати)) Дякую ♥
Витртмка у Роса залiзна!!! Не скортстався ситуацiею, хоча мiг...Бажання було сильне!!!Леi зранку буде важко i мабуть соромно...Костя хитренький, зник...Треба чекати продовження...
Ирина Андрущак, Соромно буде дуже, але вже нічого не поробиш)) Дякую ♥
Ох і солодко зараз було))) Ох і соромно буде вранці))) Ох і важко Росу))) Шкода всіх, навіть Лею, бо це не її свідомий вибір!!! А Костя канєшно підігнав брату свиню))))
Маріана Сорбало, Ростислава аж ламає, зате Лея спить у його ліжку повністю задоволена)) Дякую ♥
Звичайно, що Лея кайфонула, отримала насолоду, як же було добре, а як буде вранці, як все згадає ... А Рос таки молодець, що не скористався її станом, просто допоміг отримати розрядку ... але ж і сам смакував))) А того покидька, що підсипав щось Леї обов'язково потрібно наказати!!! Костя. думаю, із цим завданням впорається! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Ростик молодець. Тепер палає, але межу не перейшов. Та й обіцянку гарну дав, ми чекаємо її виконання)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно)
Це було гаряче-гаряче! от тільки Роса шкода.)) але мужик молодець,вистояв,зробив все правильно! Дякую!!
Светлана Шевчук, Шкода. Я думала, що він не стримається, але Рос - джентльмен)) Дякую ♥
Ох, яка ж гаряча Лея і так Ростику зірвало дах,але ж має силу волі,то стримався, повторять, коли вона буде при тямі,а не під кайфом. А от Віола лише рада буде його приїзду.))
Дякую!!!♥️♥️♥️
Наталья Русанова, Ростик вже не проти повторити, бо аж пара з вух валить, але... Тепер треба загасити сором Леї)) Дякую ♥
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую ♥
Ростислав звичайно молодець, але винного треба покарати, щоб знав до кого не чіплятися. Дякую
Ivanna Pingas, Треба покарати, згодна. Тепер наступає цікавий період))
Дякую ♥
Ого, які тут пристрасті :D Але він молодець, хоча я гадала, що таки інакше вчинить, але молодець, не скористався станом! Дякую, сонечко!
Рина Мир, Бубочка)) Дівчинка задоволена, він роздраконений, але лицар)) Дякую ♥
Ставимо ще кілька плюсиків Ростиславу)) Не скористався станом Леї, як би сильно йому не зносило дах. Не «з’їв», але трішечки «скуштував» — спокуса ж була неабияка. Лея могла б його зненавидіти, якби він скористався ситуацією… А його фраза «Продовжимо, коли ти будеш тверезою» звучить дуже багатообіцяюче. Хімія таки сталася)) Дякую ❤️
Валентина Алєнічева, Беру блокнот, малюю кілька плюсів))
Хімія шалена, Роса аж вело)) Будемо чекати на виконання його обіцянки)) Дякую ♥
Ростислав правильно зробив,Леї і так не зручно буде перед ним,але якби вони перестали,вона себе з'їла б живцем.
Інна Слівінська, Вона і так гризтиме себе((
Дякую ♥
Дякую.Вони ж не сестра і брат? Мабуть, все буде попереду!
Людмила Сумишевская, Точно ні. Вони не родичі.
Швидкість рішень Ростислава вражає,Віолла вже колишня? Здається мені втамувати голод без Леї не вийде ...
Алла Коваленко, Він давно хотів розійтися з Віолою, а зараз саме час)) Дякую ♥
Ох і тяжко тепер буде Росу себе тримати, коли майже скуштував Лею!
Альона Штик, Справжнє солодке катування для Роса)) Дякую ♥
Мамачкі, я аж не дихала до кінця глави))) До останнього вже і не вірилось, що він зможе! Який чоловік! Ваааауууу! Яке самовладання, яка сила волі і який був каааааайф)))) Цю главу треба було назвати - катування Роса))) Зате Лея відірвалась) Має наша дівчинка право на приємність, якщо братики не догледіли)) Костю, фу! Який перепихон в тому гадючнику! Кинь каку! Треба йому нормальну дівчину знайти, а не якусь шалаву з притону. Дякую, моя кицюня! Дуууууже чекаю далі! Оце має бути раночок наступного дня))) Глава бомба!! Міцно-міцно обіймаю! Музу респект!)) Цьомаю))???
Аля, Дихай! Пережили ніч. Я думала, Лея його з'їсть, але минулося. Зате можемо хвалити Роса і співати дифірамби)) Молодець! Претензій немає. Ну... Хіба що хочеться, щоб швидше з колишньою розібрався)) Дякую, кицю ♥ Цьом-цьом)
Ось мені цікаво, чи Костя комусь розмалює фейс, за такі витівки ? Мені дуже цього хочеться! А розділ то дуже гарячий! З таким нетерпінням чекаю продовження, ну дуже цікаво! Дякую!
Andre Mark, У Кості там дещо інше намічалося)) Та побачимо, може він усе встигне)) Дякую ♥
Як швидко Рос прийняв рішення, Віола вже колишня. Цікаво, чи буде Окя на ранок памʼятати про цю нічну подію? І взагалі, як вона тепер буле реагувати на Роса? Дякую за продочку. Тихого дня. Обіймаю, цьом))
Лета Евгения, Він давно прийняв це рішення, але ще не встиг з нею поговорити. Зате тепер цей процес пришвидшиться, бо хотітиме до Леї)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Оооооце так! Палко! Якщо у Леї і буде виправдання, то Рос точно був при собі) Хоча ні, йому теж знесло голову від цієї дівчини) Ох, Ерін! Оце ти запалила! Добре, що продовження сьогодні, бо ж як чекати? Дякую❤️
ToriKa Reader, То не я, а герої)) Вони мені кайф обламали, бо Рос стримався)) Сміюся)) Дякую ♥
Мені важко уявити як Рос стримався)Але молодець витримка спрацювала на всі 100)Чекаю з нетерпінням продовження)
Наталка Герецун, Мені теж. Коли писала, то думала, що не зможе піти)) Дякую ♥
Гаряче й спокусливо. Майже колишня дівчина не допоможе. То буде просто замилювання очей. Дякую)
Наталія Барвінок, Ніяк не допоможе, не вміє так розпалювати кров, як Лея. Він аж кипів)) Дякую ♥
До біса спокусливий розділ
Вікторія Шевчук, Мур)) Щиро дякую ♥
Охонюшки-хохо ……..Оце так розділ …….Чекаємо з нетерпінням продовження ❤️
Ольга Рачинская, Спекотно було)) Дякую ♥
Ось це Костя підігнав братику сестричку))) І як Росу не згадувати це солодке?)
Marty M, Ніяк не вийде не згадувати. Всьо! Процес пішов! Дякую ♥
Ох молодець Рос, думала вже не стриматися, і наробить дурниць, а комусь, буде погано з ранку. Дякую за проду, з нетерпінням чекаю продовження.
Olga Klym, Якщо чесно, я теж думала, що він не стримається, але... Забрав у нас насолоду)) Дякую ♥
Невже буде роздавати я з Віолою. Молодець Рос стримався, а комусь на ранок буде соромно
Natali Sav, Буде дуже соромно, аж до вогню під шкірою)) Дякую ♥
Таки стримався Рос! Чомусь думаю, що не дуже вийде з Віолою або ж автоматично все буде. Росу подобається Лея. Чекаємо ранку. Дякую, люба!
Olena Staruschenko, Тепер точно Лея подобається, он як вона його завела. Дякую щиро ♥
Ой, надіюсь не поїде до тієї Віоли, розумію, що це не зрада, але все ж.
А Леї шкода буде зранку, вона згадає все і буде боляче. Але все ж Рос добре поступив, що не скористався
Ірина Бура, Так, добре вчинив, але відтепер спокою не буде для обох)) Лея буде соромитися, а Ростислав хотітиме продовження. дякую ♥
Ооу, Віола стала вже майже бувшою... Лея мабуть не буде пам'ятати як опинилась у квартирі Ростислава, а Ростислав, не розкаже, буде мучитись і смакувати одночасно спогади.
А Ростислав, мабуть після Леї, не зможе навіть поцілувати Віолу...
Инна Котенко, Усе вона пам'ятатиме, і з'їдатиме себе за розпусну поведінку, а Росу дуже хотітиметься продовження. Все, спокій втрачено! Дякую ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати