Умовно ненавиджу
266 885

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Наталія Ковач
13.03.2026, 06:45:02

Фух! Стримався… молодець! От би дурницю зробили

Ерін Кас
13.03.2026, 19:05:14

Наталія Ковач, Зате тепер він буде вічно заведений)) Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
13.03.2026, 06:38:17

Заборонена Лея і майже колишня дівчина,цікаве порівняння.Чи визначиться Рос?Молодець ,що не скористався,але й з іншою після зайнятися сексом теж таке собі.Лею шкода ,бо ранком прийде усвідомлення до неї того,що сталось.Тікати їй від цього всього,бо буде боляче.Щиро дякую,емоції пруть.Обняла та чекаю продовження!!!

Ерін Кас
13.03.2026, 19:04:59

Vintoniak Galia, Я думаю, стосовно своєї дівчини він визначився давно, просто ще не дійшов до серйозної розмови. Після цієї ночі він пришвидшить процес розставання. Дякую ♥ Обіймаю)

avatar
Ольга Бобрик
13.03.2026, 06:37:11

Ростислав молодець не скористався Леєю,за те вона завела до божевілля Ростислава.

Ерін Кас
13.03.2026, 19:04:03

Ольга Бобрик, Тепер йому хана)) Дякую ♥

avatar
Світлана Кухта
13.03.2026, 06:35:38

Добре хоч так....Втримався Ростислав, не наробив дурниць. Чекаю продовження! Дякую! ❤️

Ерін Кас
13.03.2026, 19:03:51

Світлана Кухта, А Лея дуже хотіла тих дурниць)) Ех)) Дякую ♥

avatar
Алла Коляда
13.03.2026, 06:35:03

Стримався. Молодець. Лея і так буде шкодувати, що трапилось. Ох і погуляла. Дякую

Ерін Кас
13.03.2026, 19:03:34

Алла Коляда, Відірвалася на повну)) Соромно і згадувати)) Дякую ♥

avatar
Ніна Серветник
13.03.2026, 06:21:47

Респект Росу! Ну майже стримався. Цікаво, як завтра буде пояснювати чому вона роздягнута і не вдома. Ха… Я це вже уявила. Чекаю з нетерпінням продовження. Цьомаю❤️❤️❤️❤️❤️

Ерін Кас
13.03.2026, 19:03:08

Ніна Серветник, А Лея все пам'ятатиме, тому буде соромитися страшенно)) Дякую ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Olga Mykhailytsia
13.03.2026, 05:51:07

Сила волі у Роса , звичайно велика. Але уявляю як він потім дорветься до тої Віоли ! А може і нічого не буде ?
Дякую ! Чекаю з нетерпінням далі ! Обіймаю міцно цьом !

Ерін Кас
13.03.2026, 19:02:33

Olga Mykhailytsia, Ми запитаємо у нього пізніше, чи було щось, бо дуже цікаво)) Дякую, Олечко ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Дарина Нестерук
13.03.2026, 03:58:46

Молодець Рос. Не скористався станом Леї. Ну, майже. Дякую

Ерін Кас
13.03.2026, 19:01:58

Дарина Нестерук, Можна сказати, вона ним скористалася)) Дякую ♥

avatar
Svetlana Mischenko
13.03.2026, 03:54:40

Ага, майже стримався!!!))))) Дякую!!!!!!

Ерін Кас
13.03.2026, 19:01:37

Svetlana Mischenko, Трішки побешкетував)) Дякую ♥

avatar
Лілія Петренко
13.03.2026, 02:58:43

Молодець, Ростислав. Не скористався ситуацією. А тому марку Костя, надіюсь фейса начистить.

Ерін Кас
13.03.2026, 19:01:25

Лілія Петренко, Начистить)) А Росу можна аплодувати)) Дякую ♥

avatar
Русина Тукан
13.03.2026, 02:47:54

Ох, як завела Роса Лея!Яка хімія! Як же йому сподобалось з нею! Молодець, що устояв… але як же йому було солодко!!!Мені здається, у нього буде можливість порівняти! Ой, ми знаємо, що це неможливо забути) Чекаю з нетерпінням продовження! )))

Ерін Кас
13.03.2026, 19:01:07

Русина Тукан, Ніяк не забути Лею, тепер для Ростислава наступають складні дні)) Дякую ♥

avatar
Valentina
13.03.2026, 01:02:16

Дякую! Ну добре хоч так. А то секс під якимось штирем, те ще.

Ерін Кас
13.03.2026, 19:00:31

Valentina, Ростислав вчинив правильно)) Дякую ♥

avatar
Анна Багирова
13.03.2026, 00:32:15

Дякую, що робиш нас щасливими, бо всі ми дуже чекали на момент "буде, чи не буде", ось у чому питання було...Костя не підвів, як я й надіялась, він не зміг скористатися неконтрольованим станом Леї! Поїхав до крикливої знімати напругу... якщо зможе, бо подумав, що Віола вже колишня. Мабуть пробудження у Леї буде з головним болем, бо у чужій квартирі ще й в одних трусиках.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя красунечко, за продочку. Міцно обіймаю і цьомаю.❤️)))

Ерін Кас
13.03.2026, 18:39:56

Анна Багирова, У Леї ще й спогади розпусні будуть)) Вона усе пам'ятатиме, але нам так цікавіше)) Дякую, сонечко ♥ Цьом-цьом, обіймаю міцно)

казка для дорослих.

Ерін Кас
13.03.2026, 18:39:01

Татьяна Савельева, Так, для дорослих)

avatar
Ірина Стельмах
13.03.2026, 00:29:42

Ух....який смачний розділ!)))Лея задоволена зараз,незнаю що буде зранку,але зараз їй добре!)) Ростиславу аплодую стоячи,майже зірвався,але встояв(хоча у самого там капець,сміюся)А остання його фраза,взагалі порадувала,майже колишня дівчина,а думки про заборонену Лею!)))Дякую люба,з нетерпінням чекаю на продовження!Обіймаю,цьомкаю*-)
P.s.ще раз дякую за такий смачний і гарний розділ,я в захваті!))

Ерін Кас
13.03.2026, 18:38:49

Ірина Стельмах, Він і мене здивував. Думала, не стримається, але точно треба аплодувати)) Дякую, люба ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Любов Трохимчук
13.03.2026, 00:27:45

Оххх, ЙО-МА-ЙО!!! Ото ситуація. Рос стримався і поїхав майже до колишньої, а про Лею заборонив собі думати. Та задоволення їй все-таки доставив. Ото вона завтра після свого пробудження отримає ШОК! Якщо згадає вчорашній вечір. Дякую за розділ))

Ерін Кас
13.03.2026, 18:31:42

Любов Трохимчук, Шок буде великий, бо вона сваритиме себе за таку поведінку. Але, як ви вже писали, що зроблено, того не виправити)) Було добре обом. Дякую ♥

avatar
Галина Бойко
13.03.2026, 00:20:52

Як гарно сказав, Віола майже колишня, бо думаю про заборонену Лею) Хочу щоб Віола ображена на нього що поїхав, не дала, бо у нього все попереду, але з Леєю)
Але, Ростику тобі респект, достойно повів себе, просто бубочка)
Оце урок у Леї на все життя буде)
Що ж буде коли прокинеться і прийде до тями? Чи згадає що було?
Ох, з нетерпінням чекатиму продовження...., дякуюююю

Ерін Кас
13.03.2026, 18:30:47

Галина Бойко, Так, усе пам'ятатиме, проте не зможе прийняти, буде соромитися)) Лею чекає важкий ранок, але є подружка, яка розвіє ніяковість. Принаймні постарається)) Дякую ♥

avatar
Iryna H
13.03.2026, 00:24:29

Це не розділ,це вибухова бомба!!!
Але віддати належне Ростиславу,він поступив порядно..молодець.
Невідомо,як буде далі,але поки що серце впало на саме дно.
Дякую,дуже емоційно!!

Ерін Кас
13.03.2026, 18:29:41

Iryna H, Щиро дякую ♥ Мені дуже приємно, що вам смачно!

avatar
Andre Mark
13.03.2026, 00:16:10

Рос, ти молодець! Не скористався ситуацією, вистояв, а пізніше таки буде секс! Тільки мені, дуже не подобається, що він поїхав до Віолли! З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
А пробудження у Леї, мабуть буде дуже цікаве? З нетерпінням чекаю!

Ерін Кас
13.03.2026, 18:29:14

Andre Mark, Таке життя... Десь же йому треба було поїхати. Зате в очах Леї лицар)) Дякую ♥

avatar
Дарья
13.03.2026, 00:12:40

Молодець Рос, вистояв і дуже правильно вчинив! І дівчинку задовольнив)))
Дякую, Ерінко❤️❤️❤️ чекаю з нетерпінням на пробудження Леї, цікаво чи буде вона памʼятати?

Ерін Кас
13.03.2026, 18:28:26

Дарья, Так, все пам'ятатиме, але згоратиме від сорому))) Дякую ♥

avatar
Iryna H
12.03.2026, 00:45:13

Які небезпечні ці місця!!
Обов'язково треба слідкувати ,лоти п'єш,не лишати напої...це просто жах!!
Костя молодець,не кинув сестру.
Цікаво хто це зробив Марко чи може Моніка??
Дякую,цікаво,страшно і небезпечно!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
12.03.2026, 22:22:09

Iryna H, ♥♥♥

avatar
Olesya Stetsenko-Popil
11.03.2026, 23:04:32

Обожнюю читати цей роман!)
Такий таємничий та непростий...в повітрі аж іскрить... і все ж чекаю на продовження спілкування Роса та Леї..Відчуваю, що у них все попереду...і все найкраще!! З моєї точки зору вони дуже пасують один одному..)❤️❤️❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:41:41

Olesya Stetsenko-Popil, Щиро дякую ♥ Може і пасують, скоро ми це перевіримо))

avatar
Олена Гушпит
11.03.2026, 22:21:44

Ммм-даааа..!!! До такого контролю Лея не була готова..!!! Тим більше до такої… демонстрації характерів та … справжніх стосунків у цій родині..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:41:20

Олена Гушпит, Заблукала у коментарях)) Думала, що на цей вже відповіла. Так, не готова Лея до нагляду, вже давно доросла і команди виконувати не збирається. Дякую щиро ♥

avatar
Оксана
12.03.2026, 21:06:42

І хто ж це не поскупився на гидоту? І з якою метою? Адже вона не дешева. Лея все-таки не обачно вирішила пройтися по залу, залишивши коктейлі без нагляду. Цікаво, до кого вона почне приставати - до Кості чи Роса? Дякую, Ерінко! Думаю, що наступний розділ нас всіх здивує).

Ерін Кас
12.03.2026, 21:40:11

Оксана, А там у всіх грошей багато. Мабуть, Лея сподобалася, захотів розважитися, але Костя вчасно повернувся. Приставати буде до Роса, бо Костя ж брат)) Дивуватиму! Дякую, сонечко ♥

avatar
Марина Марина
12.03.2026, 21:26:23

Ще один Євгеша намалювався...
Добре, що у Леї є такий класний брат))
Дякую )) Цьом!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:38:38

Марина Марина, Ой, такого Євгешу Костя швидко на котлету переробить. Не встигне напакостити)) Але вже пізно, Лея все одно свята вимагає!)) Дякую ♥ Цьом)

avatar
Оксана Кіс
12.03.2026, 20:49:31

Леся не пила ,не пила і напилася.Неможна залишати свої напої і кудись відходити.Результат не забарився .Ростислав попереджав ,але хто його слухав.Пригоди починаються ,Ростислав мчить на допомогу.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.

Ерін Кас
12.03.2026, 21:37:19

Оксана Кіс, Вона не знала, що у таких клубах існують дивні розваги. Тепер знає, більше і воду не питиме. Та вже пізно, жінка вимагає свята)) Дякую, Оксанко ♥

avatar
Алла Огнівко
12.03.2026, 19:01:30

Оце так прогуляла Лея! Рос попереджував, щоб не пила напої, але якась "людинка" таки підкинула цю гидоту. Да в таких клубах треба бути вкрай обережною. Невже це зробила сестричка, можливо з ревності до Марка. Але на що вона надіялася, якщо поряд був такий чудовий братик та й ще викликав підмогу! Ну все цікавіше і цікавіше, ви неймовірна наша чарівниця, яка просто не тільки пише, а малює в своїй уяві ці образи. Адже, щоб так написати, треба спершу це все побачити і прожити разом з цими героями!!! Дуже чекаю нових розділів!!!!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:36:23

Алла Огнівко, Не Моніка.
Герої шепочуть, я пишу, у нас із ними тандем. І з моїми любими читачками теж, добре, що одна одну розуміємо)) Нас чекає спекотна ніч, я про спілкування героїв)) Дякую ♥♥♥

avatar
Ирина Андрущак
12.03.2026, 19:01:22

Костя пильнуе за Леею, хоча щось не вгледив, мабуть в коктейлi був, якись збуджуватель.Рос приiде???Цiкаво))))Дякую!!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:31:11

Ирина Андрущак, Рос вже летить, буде рятувати нашу дівчинку)) Ото весело буде! Дякую ♥

avatar
Алла Коваленко
12.03.2026, 18:00:32

Ростислав примчить рятувати Лею)))

Ерін Кас
12.03.2026, 21:30:50

Алла Коваленко, Ага, летить вже, і бурчить ♥

avatar
Marty M
12.03.2026, 17:52:14

Клас! Історія так затягує! З першої сторінки. Інтриги, загадки, стосунки, життя... Так легко і приємно читається. Дякую!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:30:37

Marty M, Щиро дякую ♥

avatar
Анна Ірам
12.03.2026, 15:45:02

Ось і погуляли. А Ростислав попереджав...

Ерін Кас
12.03.2026, 21:30:26

Анна Ірам, Вечірка вдалася! Буде весело)) Дякую ♥

avatar
Рина Мир
12.03.2026, 14:09:46

Невже Моніка? Чи таки Марк? Капець, я в шоці:( Дякую, сонечко!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:30:07

Рина Мир, Ні, не Моніка, вона не така жорстока)) Дякую, мила ♥

avatar
Наталія Силенко
12.03.2026, 14:08:24

Таки не встеріг Костя, щоб ніякої гидоти не додали в коктейль Леї! Але добре, що він поряд, то ніхто не скористається її станом!!! А Роса чекаємо з нетерпінням))) Дякую, зірочка, обіймаю міцно)))

Ерін Кас
12.03.2026, 21:29:48

Наталія Силенко, В машину посадить, а вже далі буде Ростик рятувати. Він хлопчик чемний, допоможе всім, чим зможе)) Дякую, люба ♥ Обіймаю)

Не пила , не пила й напилася.Це фокуси Марти, мабуть.Добре ,що Костя повернувся своєчасно.Дякую за проду.Жду продовження!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:29:13

Людмила Сумишевская, Ага, вийшло не так, як думала)) Тепер нас усіх чекає спекотна ніч! Дякую ♥

avatar
Ivanna Pingas
12.03.2026, 12:48:13

Здається, що після цього походу до клубу Лея найближчим часом ніде не піде. Дякую

Ерін Кас
12.03.2026, 21:28:47

Ivanna Pingas, І з квартири виходити не захоче)) Дякую ♥

avatar
Лета Евгения
12.03.2026, 12:36:45

Невже Моніка здатна на такий вчинок? Підсипали щось у той коктейль, добре, що Костя поряд, а то б Лея щось кинула під дією тієї гидоти. Оце так розслабилася в клубі( Дякую, люба, за продочку. Тихого дня. Обіймаю, цьом))

Ерін Кас
12.03.2026, 21:28:30

Лета Евгения, Ні, то не Моніка. Костя затримається, у нього там свої справи, і заодно розбереться. А от Росу буде непереливки, з витримкою доведеться домовлятися)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Nadya
12.03.2026, 11:23:49

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
12.03.2026, 21:27:37

Nadya, Дякую ♥

avatar
Маріана Сорбало
12.03.2026, 08:28:08

Оце так поворот!!! Марк геть безстрашний чи це не Марка рук справа? А Костя одразу старшому в родині дзвонить))) Всі будуть покарані? Моніка для мене темна конячка... її поведінка насторожує. Її байдужість мені. ула зрозуміла, а ось ці компліменти дивні... чи це вона територію "мітила".

Показати 2 відповіді
Ерін Кас
12.03.2026, 21:27:29

Маріана Сорбало, У Марка зайві зуби, Костя прорідить))
Моніка дивачка, вона вихована погано, але не підливала гидоту. Вона про інше думала.
Чекаємо Роса!)) Дякую ♥

Я думаю, що тут явно щось підмішали. Навіть якщо коктейль був дуже алкогольний, такої реакції від кількох ковтків навряд чи було б. Тим більше Рос попереджав, щоб вона стежила за тим, що п’є — він знає цей світ і розваги цих людей…
А Костя подобається мені все більше: оберігає і турбується про Лею. Коли приїде Рос, можливо, почнеться перша справжня «хімія»? У Леї дивлячись на її стан точно може зʼявитися, а от у нього… Може, подивиться на неї зовсім іншими очима.
Хоча, мабуть, я вже «жену коней» — don’t push the horses)))
Чекаю продовження, дякую ❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:26:34

Валентина Алєнічева, Хімія... М-м-м, мені подобається це слово, воно гарно пасує до імен Ростислав та Лея, правда ж?
Нічка веселою буде, це сто відсотків)) Дякую ♥♥♥

avatar
Аля
12.03.2026, 08:53:45

Воооууу!! Я не тільки чекатиму завтра, а й чекатиму на Роса!)) Треба було краще оберігати свою сестричку) Ото повели в гадюшник. Хоча розумію, що Костя хоч так, але піклується про Моніку. Він офігенний! Позичте такого братика на вечір) Він все одно вільний))) А Моніка ніби і не стерва, просто поки дурне і балуване) Ось тобі і погоцали в клюбі. "Розігрілися" на повну. Лея зараз небезпечна жінка) Дякую, моя кицюня!)) Дуууууже чекаю!! Міцного натхнення, швидесенького пера і слухняного Муза!)) Цьомаю)❤️❤️❤️

Показати 2 відповіді
Ерін Кас
12.03.2026, 21:25:09

Аля, Бери, але ненадовго, бо він мені теж потрібен, я йому знайшла красуню)) І поверни цілим))
Погоцали дві секунди, напилися гидоти і тепер час для веселощів)) Не спати! Дякую, мила ♥ Обіймаю міцно, цьомаю)

avatar
Natali Sav
12.03.2026, 09:10:57

А може це Моніку підмовив Марко щось підсипати , а то вона так добродушно підійшла поговорити. А Костя класний брат

Ерін Кас
12.03.2026, 21:23:38

Natali Sav, Ні, Моніка там ні до чого, але Костя дасть прочуханки усім) Дякую ♥

avatar
Лілія Петренко
12.03.2026, 08:49:07

Ого! Оце Марк втнув! Костя ж попереджав, щоб без приколів. Здається, хтось по зубах отримає

Ерін Кас
12.03.2026, 21:23:04

Лілія Петренко, Так, Марк по зубах отримає, а Лея... Їй буде весело! Дякую ♥

avatar
Дарья
12.03.2026, 08:17:37

Як добре, що Костя поруч і одразу зорієнтувався, що в коктейль щось підсипали.
Дуже чекаю продовження, цікаво, як поведе себе Лея, коли приїде Рос)))
Дякую ❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:22:43

Дарья, І як добре, що Росу подзвонив)) Він точно потурбується про Лею (сміюся) Дякую ♥

avatar
Светлана Шевчук
12.03.2026, 08:10:47

Вечір перестав бути томним,хтось вирішив нагадати Леї.Костя, думаю, розбереться,я сподіваюся!))

Ерін Кас
12.03.2026, 21:22:16

Светлана Шевчук, Нарешті ми розважимося)) Дякую ♥

І яка ж ото тварюка підкинула "фігню" у напій? Добре, що Лея випила тільки половину і Костя прийшов. Рос як у воду дивився, застерігав. Дякую)

Ерін Кас
12.03.2026, 21:21:55

Наталія Барвінок, О так, добре, що не увесь випила, але... Цікава нічка прогнозується)) Комусь буде дуже смачно)) Дякую ♥

avatar
Юлия Жолудь
12.03.2026, 07:58:39

Ухх як цікаво , Рос не брат, ця вечірка , кто ж підсипав цієї гадості Леї, той Марк чи Моніка, хто буде це все виводити на чистку воду )
Дякую ❤️❤️

Ерін Кас
12.03.2026, 21:21:13

Юлия Жолудь, Усе йде до того, що ніч буде гарячою, а вже зранку будемо розбиратися)) Дякую ♥

avatar
Olena Staruschenko
12.03.2026, 07:52:57

Хтось таки щось підсипав Леї. Може добра сестричка? Тепер хлопці будуть рятувати. Дуже чекаю продовження!!! Дякую!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:19:34

Olena Staruschenko, Один буде рятувати, інший повернеться розбиратися. Комусь одному буде смачніше)) Дякую ♥

оце пригоди, як буде почуватись Лея на ранок, але ще треба ніч пережити. Дякую за розділ

Ерін Кас
12.03.2026, 21:19:03

Наталія Даниленко, От, ще треба ніч пережити, а вона буде гарячою)) Дякую ♥

avatar
Альона Штик
12.03.2026, 07:47:59

А от мені цікаво чи будуть Костя з Ростиславом виясняти чиїх це рук справа? І чи скористається цією стуацією Тамара з Монікою на свою користь?!

Ерін Кас
12.03.2026, 21:18:30

Альона Штик, Так, Костя буде. Та він довго не з'ясовує, одразу б'є. Марк - власник, тому йому перепаде. Дякую ♥

avatar
Наталка Герецун
12.03.2026, 07:28:02

Ми дуже будемо чекати)))

Ерін Кас
12.03.2026, 21:17:52

Наталка Герецун, Все буде, гаряче прогнозується)) ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше