267 011
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.
перше коханнявладний геройемоційно_таємниці
Зміст книги: 37 глав
1 696 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДорогі читачі, ця книга про нових героїв, не прив'язана до жодного циклу, тому сміливо можна знайомитися)
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
ЯкжеЛеї соромно передРостиславом, і повторити вчорашне хочеться. Про що хоче поговорити Ростислав, може придложе Леї роботу, або поїхати з ним на зустріч.
Ольга Якубицкая Караман, Складно у собі розібратися, коли поряд такий красень)) Дякую ♥
А в Ади немає такого чаю, щоб Леї трішки заспокоїти сором'язливість?) Чи не трішки))) Як же у них все там смачно! В мене вже слина потекла, поки дочитала про всі ті рагу-пасти)) Може, якщо Леї і Роса за столом не буде, то ми сходимо?))) Зате там же буде Костя)) І точно смачно буде по усім фронтам))) Але майбутня розмова уууух як інтригує!) Ось вміє Ростислав викликати шалений трепет)) Муууурррр!) Дякую, моя кицюня! Дуууууже чекаю далі! Тихого дня і шаленого пера!! Цьомаю))❤️❤️❤️
Аля, Хах, такого чаю, як її поїли в клубі? Може, і не завадить, щоб вже дійти з Росом до тієї межі, за якою не вийде повернутися)) Ми ж чекаємо. Але... ні, не можна. Треба дочекатися її згоди)) Дякую, кицю ♥ Цьом-цьомаю)
Зачепив Ростислав щось у Леі) тепер їй хочеться продовження вчорашнього вечора з ним, хоч і не правильно це в її поняттях. Та хто знає, що правильно, а що ні? Дякую, люба, за продочку. Тихого дня. Міцно обіймаю, цьом))
Соромитися вже пізно, треба відпустити і йти далі)
Анна Ірам, Або продовжити)) Ми не проти)) Дякую ♥
Багато ще до події з прологу?
Мені подобається Лея. Вона чесна з собою.
Mika Grom, Ще буде трішки подій. Так, мені теж імпонує поведінка Леї. Дякую ♥
Лея має бажання продовжити! Та й Рос, думаю, теж. Важко їм буде! Чи встоять? Що далі?... Чекаю з нетерпінням! Щиро дякую!
Olena Staruschenko, Ох, важко) Він буде наполягати, вона відмовлятиметься. Та чи надовго вистачить її терпіння?) Дякую ♥
❤️
Галинп Бурдик, Дякую ♥
Я так зрозуміла, що Віктор це той наречений. Ох. І про що хоче поговорити Рос? Дякую
Алла Коляда, Рос має цікаву тему для розмови. Стосовно нареченого поки нічого не можу сказати) Дякую ♥
Лея не звикла то такого , їй комфортніше з Адою на кухні . І все-таки , хто підлив щось у напій Леї ? Якщо це Моніка то у Леї тут є вороги ? Ще й Ростислав вганяє в смуту !
Дякую , чекаю з нетерпінням далі ! Обіймаю міцно цьом !
Olga Mykhailytsia, Я думаю, якийсь неадекватний таємний залицяльник в клубі. А може, Марк.
Лея потихеньку знайомиться з робітниками у будинку, з ними дійсно легше. Дякую ♥ Обіймаю, цьом)
А що таке? Тягне, як магнітом? ))) Продовження хочеться? ))
Нія Росі, Тягне. Не може на місці встояти)) Дякую ♥
Чарівна Лея думаю знаходить нових друзів )
Вікторія Шевчук, Так, вони знаходяться самі, це дуже добре. Дякую ♥
Соромно Леї і продовження хочеться) Ростислав напевно теж не проти продовження?) Цікаво про що буде розмова? Чекаю продовження! Дякую! ❤️
Світлана Кухта, Він не проти не говорити, а діяти, але ж Лея проти)) Побачимо, що змусило його запросити Лею на розмову: бажання чи нагальна справа. Дякую ♥
Ох і Лея соромно та перечить сама собі.То забути хоче,то повторити.Смішна така,забуде в старості,ага))Думаю не дасть Ростислав їй це зробити.Все тільки почалось.Хай поговорять відверто,хоча він вже сказав про своє бажання.Щиро дякую за оновлення кожного дня.Міцно обіймаю люба Ерін!!!
Vintoniak Galia, І в старості такого забути не вийде)) Це буде пам'ять на все життя)) А може, Ростислав перевершить себе наступної ночі? Дякую ♥ Обіймаю міцно)
Як би не було соромно, все одно хочеться вчорашнього божевілля та пристрасті. Чи це ще дія препаратів не вийшла? Складно їм буде стримуватися. А уникати один одного не виходить. Його тягне до Леї.
Аня Сиденко, Препарати вивітрилися, залишилося природне бажання)) От із ним буде дуже складно боротися)) Дякую ♥
Розділ дуже сподобався! З нетерпінням чекаю на розмову! Дякую!
P.S. ох, ну, що я можу зробити, ну не подобається мені Ада. Відчуваю до неї таке відторгнення, це капець! Ось, нічого ще поганого, вона, не зробила, а вже
бісить! Навіть не знаю, як це вірно описати
Andre Mark, Та ніби непогана Ада, але ми її ще мало знаємо, все може статися. Бувають такі ситуації, коли й нормальні люди стають дикими)) Дякую щиро ♥
Думаю, Ростислав теж не проти продовжити. Дякую
Дарина Нестерук, О, він тільки за! Не може стримуватися)) Дякую ♥
Ох...мені її шкода,і сором нікуди не дівся,не знає як себе вести тепер....та ще й бажання нікуди не пропало...оце засада,як кажуть!)))Чекаємо на розмову,що ж хоче наш красунчик Ростислав?)))Дякую сонечко,чекаю на продовження!Обіймаю міцно,цьом*-)
Ірина Стельмах, Він хоче Лею, але вона проти, тому буде ставити ті питання, які допоможуть розібратися у ситуації)) Дякую, сонечко ♥ Цьом, обіймаю міцно)
В кабінет? поговорити? ))))) Ростик вже сумує?))) Дякую!!!!!
Svetlana Mischenko, Ага, вже йому хочеться наодинці з нею залишитися)) Дякую ♥
Дякую, за цікаве продовження!
Valentina, Щиро дякую ♥
Аміна не змогла заспокоїти Лею. Вона себе з'їсть від сорому перед Ростиславом. На квартирі в Леї він вів себе стримано. А про що зараз хоче з нею поговорити? Дівчина дуже хвилюється і навіть виникає не бажане бажання. Охх! Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Думаю, він тепер постійно хотітиме з нею поговорити. А раптом вона передумає і захоче продовження?)) Сміюся)) Дякую ♥♥♥
Трохи пофантазую...у пролозі, чи не за Віктора Лея збирається вийти заміж, можливо він син Ади??? І він молодий, бо одразу після інституту прийшов працювати до будинку Валерія і працює лише шість років, тож йому десь біля тридцяти! Скоріше за все Тамара не захоче мати за невістку доньку коханки Валерія. Якось так...моя фантазія немає меж. Але чомусь так подумалось. А ще дуже цікаво, про що хоче поговорити з Леєю Ростислав?) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша, за продочку. Обіймаю, цьом-цьом.❤️)))
Анна Багирова, Все може бути. З Віктором теж познайомлю, але трішки пізніше. А Тамара гонорова, вона може і вибрики показати) Дякую, сонечко ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)
Ой, як же Лея ніяковіє))) Але Ростислав знову поводиться дуже правильно — без тиску, без зайвих слів, просто поруч і спокійний. Атмосфера на кухні така тепла: Ада, проста їжа, нормальна розмова… ніби маленька пауза після всіх емоцій.
Але фінал розділу) «Зайди до кабінету, поговоримо.» — і одразу хвиля хвилювання. Лея боїться дивитися йому в очі, а думки зовсім не про сором… Хімія нікуди не поділася))
Дякую ❤️
Валентина Алєнічева, А йому смачно... І ніяковість її класна)) Ростиславу зараз складно, але треба триматися)) Дякую, люба ♥
Цікаво про що хоче поговорити Ростислав.
Дякую за розділ
Наталія Даниленко, Є у нього кілька питань, які не сподобаються Леї) Дякую ♥
Лея себе з'їсть! Аміна не заспокоїла! Необхідна термінова розмова з Росом! А він тут, як тут! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)
Наталія Силенко, Ростик теж не проти її з'їсти, дуже вже смачна для нього Лея)) Та поки не можна, вона проти)) Дякую, мила ♥ Обіймаю)
Ну накінець то я дішла до цієї неймовірної новинки! Ця книга дуже цікава і не схожа на інші. Натхнення вам !
Кетерина Сліп, Рада вас бачити! Приємно))
Щиро дякую ♥
Оце Лея тепер себе буде їсти. Аміна права, все вже трапилось і нічого не зміниш. Тільки як прийняти цей факт)? Та ще й ті спогади постійно бентежать дівчину. Добр, що вже Рос під дверима, не буде Лея себе мордувати. Дякую, люта, за продочку, тихої ночі. Обіймаю, цьом))
Лета Евгения, Доведеться якось прийняти) До того ж Ростислав не думає про неї погано. Навпаки, йому кортить продовжити)) Дякую, мила ♥ Обіймаю, цьом)
Аміна ,як три гривні вкупі ,розвеселила на цілий день.Ходжу і посміхаюся.А Ростислав легкий на спомин ,прийшов за продовженням ,але на тверезу голову.Справжній чоловік,тримає слово.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Він то прийшов, але Лея сьогодні вже не в тому настрої. Вона так соромиться, що аж мені ніяково, проте Ростислав вже побачив, якою вона може бути, процес не зупинити)) Дякую, Оксанко ♥
Ну і чому ото Леї тушуватися? Отримала вперше оргазм і тепер знатиме,як потрібно щоб було їй з хлопцем добре,не лише йому. А Ростислав на її порозі, то мабуть і його тОркнула вона і він хоче продовження саілкування
Дякую та чекаю на нову главу!♥️
Наталья Русанова, Торкнула)) Він у захваті! Хоче продовження, але... Тепер ще треба підібрати ключик, бо Лея закрилася)) Дякую ♥
Лея така мила у своєму соромі, але добре, що в неї є подруга, яка може все розкласти по поличках і трохи приземлити її емоції))
А Ростислав тим часом не став відсиджуватися — приїхав сам. Значить, ця історія його зачепила не менше. Відчуваю, розмова попереду буде ще більш ніякова, ніж сама ніч))
Дякую ❤️
Валентина Алєнічева, От, саме приземлити. Аміна у цьому майстер. Щоб Лея не червоніла увесь день, вона вирішила розібрати ситуацію на молекули, і виявилося, що нічого страшного не сталося. Дякую ♥
А я казала, що буде соромно)))) Аміна повеселила і мене. Я б теж ржала на весь голос від абсурду ситуації))) Але факт залишається фактом, Леї сподобалось)))
Маріана Сорбало, Якби твоя подружка таке розповіла, то сміху було б ого-го)) Дійсно цікава вийшла ситуація. Добре, що є Аміна, яка розрадить. Дякую ♥
А Ростік не промах)))
Я сміюсь як і Аміна )))
Mika Grom, Вона ще не встигла охолонути від сорому, а він вже на порозі стоїть ♥ Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую ♥
Рятівнички вперед))) Не можна допустити, щоб Лея себе згризла! Не після такої ночі. І з таким чоловіком) Хай він сам... слинку ковтає) Класна глава) Уууух, на самому цікавому!)) Хтось повернувся за втікачкою)) Хочу-хочу почути їхню розмову)) Ну не з'їсть же він її зараз) Тож встала і пішла-пішла)) Дякую, моя бубочко! Клас! Дуууууже чекаю далі! Міцно-міцно обіймаю! Хай Муз палає!)) Цьом))❤️❤️❤️
Аля, Знайшов! Звісно, ще б не знайти таку звабливу дівчинку)) Він усю ніч не спав, мабуть, І не через Віолу, а через думки про Лею. Як же їй спиться у його ліжку?)) Дякую, мила ♥ Обіймаю міцно, цьом-цьом)
Справжня подруга тільки так може підтримати ))))))))
Все правильно сказала , не потрібно сильно думати, цікаво що Рос хоче сказати навіщо приїхав❤️дякую ❤️
Юлия Жолудь, Що там вже думати, якщо все сталося? Ну, не все, але Ростик цього дуже хоче)) Дякую ♥
Добре, коли є Аміна, яка в усіх яскравих фарбах пояснить, що криміналу не сталося)) Може тут Леї і позаздрити, тобою не скористалися - а тобі зате приємно було)))
Marty M, І добре, що не сталося. А якби Ростик відмовив? Тоді все могло б бути)) Дякую ♥
Сміх Аміни було чутно аж мені на правому березі Києва)))
Анна Ірам, Вона реготала гучно, бо ситуація цікава)) Дякую ♥
Ох насмішила Аміну, але головне що трохи стало легше. А герой не відступає, вже знайшов Лею. Дякую
Ivanna Pingas, Він не зможе тепер відступити, процес пішов)) Дякую ♥
Дякую за цей розділ,я так насміялася,справжня подруга вміє підтримати)
Наталка Герецун, Всі йдемо до Аміни, коли буде потрібна підтримка)) Дякую ♥
Сміялася вголос від "підтримки" Аміни. Розсмішили. А от від появи Роса біля квартири - приємно потішило. Дякую!
Леся Буран, Підтримала гарно, Лея ще більше засоромилася)) Дякую ♥
На самому цікавому. Чекаю розмови:):):)
Алла Коляда, Все буде!)) Дякую ♥
Ростислав не взмозі дочикатесь поки Лія повернеться сам приїхав,мабуть хоче ще порцію поцілунків)))
Ольга Бобрик, Дуже хоче, але... Лея зараз занадто стривожена. Дякую ♥
Ух, я вже в очікуванні їхньої розмови
Ірина Бура, Опівночі буде)) Дякую ♥
Добре,що є Аміна!)))Вона і розраде,і порадить,і просто спростить ситуацію.)) Чекаємо вечора.Дякую!!
Светлана Шевчук, Аміна прилетіла швидко, заспокоїла, дала поради. Побачимо, чи Лея ними скористається)) Дякую ♥
Гарні подруги у Леї,печуть в очі правду матку.
Ростислав приїхав по Лею :)
Інна Слівінська, Ростислав шукав)) Дякую ♥
Такі хороші чоловіки напевно тільки у ваших романах )
Вікторія Шевчук, Та хоч десь їх побачити!) Дякую ♥
Це щоб вже точно не уникала його ))) Чи вирішив, що треба справу до кінця довести?
Нія Росі, Він не проти довести справу до кінця)) Дякую ♥
Ой, дівчата! Насміялася ,особливо про Христю) Ростислав від батька дізнався де живе Лея ? Чекаю на їхню розмову! Дякую! ❤️
Світлана Кухта, Так, від батька. Може, той раніше казав або ж зараз почув, коли Лею шукав. Хоче поговорити. Чи продовжити... Дякую ♥
Аміна насмішила , зокрема про Христю ! Ох дівчаточка !! А Ростислав наполегливий , приїхав ! І що хоче ?? Дякую !!! Чекаю з нетерпінням далі !! Обіймаю міцно , цьом !!!
Olga Mykhailytsia, Хоче все те, що учора було, але з продовженням. Та навряд чи йому хтось дозволить)) Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Соромитися Лея своїх спогадів, думаю Ростислав це розуміє і приїхав забрати її додому батьків.
Дякую за проду, з нетерпінням чекаю продовження
Olga Klym, Він розуміє, а ще хоче продовжити те, що було вночі. Важко йому... Дякую ♥
Цвкаво про що мова піде, Ростислав сам знайшов адресу, молодець. Дякую за розділ
Наталія Даниленко, Хоче запевнити її, що все добре. Він не проти продовжити)) Дякую ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати