Умовно ненавиджу
267 011

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 609
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

ЯкжеЛеї соромно передРостиславом, і повторити вчорашне хочеться. Про що хоче поговорити Ростислав, може придложе Леї роботу, або поїхати з ним на зустріч.

Ерін Кас
15.03.2026, 14:35:48

Ольга Якубицкая Караман, Складно у собі розібратися, коли поряд такий красень)) Дякую ♥

avatar
Аля
15.03.2026, 09:13:40

А в Ади немає такого чаю, щоб Леї трішки заспокоїти сором'язливість?) Чи не трішки))) Як же у них все там смачно! В мене вже слина потекла, поки дочитала про всі ті рагу-пасти)) Може, якщо Леї і Роса за столом не буде, то ми сходимо?))) Зате там же буде Костя)) І точно смачно буде по усім фронтам))) Але майбутня розмова уууух як інтригує!) Ось вміє Ростислав викликати шалений трепет)) Муууурррр!) Дякую, моя кицюня! Дуууууже чекаю далі! Тихого дня і шаленого пера!! Цьомаю))❤️❤️❤️

Ерін Кас
15.03.2026, 14:35:22

Аля, Хах, такого чаю, як її поїли в клубі? Може, і не завадить, щоб вже дійти з Росом до тієї межі, за якою не вийде повернутися)) Ми ж чекаємо. Але... ні, не можна. Треба дочекатися її згоди)) Дякую, кицю ♥ Цьом-цьомаю)

avatar
Лета Евгения
15.03.2026, 14:34:15

Зачепив Ростислав щось у Леі) тепер їй хочеться продовження вчорашнього вечора з ним, хоч і не правильно це в її поняттях. Та хто знає, що правильно, а що ні? Дякую, люба, за продочку. Тихого дня. Міцно обіймаю, цьом))

avatar
Анна Ірам
15.03.2026, 08:03:31

Соромитися вже пізно, треба відпустити і йти далі)

Ерін Кас
15.03.2026, 14:33:56

Анна Ірам, Або продовжити)) Ми не проти)) Дякую ♥

avatar
Mika Grom
15.03.2026, 07:29:54

Багато ще до події з прологу?
Мені подобається Лея. Вона чесна з собою.

Ерін Кас
15.03.2026, 14:33:36

Mika Grom, Ще буде трішки подій. Так, мені теж імпонує поведінка Леї. Дякую ♥

avatar
Olena Staruschenko
15.03.2026, 07:27:33

Лея має бажання продовжити! Та й Рос, думаю, теж. Важко їм буде! Чи встоять? Що далі?... Чекаю з нетерпінням! Щиро дякую!

Ерін Кас
15.03.2026, 14:33:03

Olena Staruschenko, Ох, важко) Він буде наполягати, вона відмовлятиметься. Та чи надовго вистачить її терпіння?) Дякую ♥

avatar
Галинп Бурдик
15.03.2026, 07:16:26

❤️

Ерін Кас
15.03.2026, 14:32:17

Галинп Бурдик, Дякую ♥

avatar
Алла Коляда
15.03.2026, 07:08:54

Я так зрозуміла, що Віктор це той наречений. Ох. І про що хоче поговорити Рос? Дякую

Ерін Кас
15.03.2026, 14:32:12

Алла Коляда, Рос має цікаву тему для розмови. Стосовно нареченого поки нічого не можу сказати) Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
15.03.2026, 07:04:15

Лея не звикла то такого , їй комфортніше з Адою на кухні . І все-таки , хто підлив щось у напій Леї ? Якщо це Моніка то у Леї тут є вороги ? Ще й Ростислав вганяє в смуту !
Дякую , чекаю з нетерпінням далі ! Обіймаю міцно цьом !

Ерін Кас
15.03.2026, 14:30:15

Olga Mykhailytsia, Я думаю, якийсь неадекватний таємний залицяльник в клубі. А може, Марк.
Лея потихеньку знайомиться з робітниками у будинку, з ними дійсно легше. Дякую ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Нія Росі
15.03.2026, 06:51:57

А що таке? Тягне, як магнітом? ))) Продовження хочеться? ))

Ерін Кас
15.03.2026, 14:27:13

Нія Росі, Тягне. Не може на місці встояти)) Дякую ♥

avatar
Вікторія Шевчук
15.03.2026, 06:41:38

Чарівна Лея думаю знаходить нових друзів )

Ерін Кас
15.03.2026, 14:26:55

Вікторія Шевчук, Так, вони знаходяться самі, це дуже добре. Дякую ♥

avatar
Світлана Кухта
15.03.2026, 06:20:44

Соромно Леї і продовження хочеться) Ростислав напевно теж не проти продовження?) Цікаво про що буде розмова? Чекаю продовження! Дякую! ❤️

Ерін Кас
15.03.2026, 14:26:36

Світлана Кухта, Він не проти не говорити, а діяти, але ж Лея проти)) Побачимо, що змусило його запросити Лею на розмову: бажання чи нагальна справа. Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
15.03.2026, 03:56:31

Ох і Лея соромно та перечить сама собі.То забути хоче,то повторити.Смішна така,забуде в старості,ага))Думаю не дасть Ростислав їй це зробити.Все тільки почалось.Хай поговорять відверто,хоча він вже сказав про своє бажання.Щиро дякую за оновлення кожного дня.Міцно обіймаю люба Ерін!!!

Ерін Кас
15.03.2026, 14:25:42

Vintoniak Galia, І в старості такого забути не вийде)) Це буде пам'ять на все життя)) А може, Ростислав перевершить себе наступної ночі? Дякую ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Аня Сиденко
15.03.2026, 03:23:35

Як би не було соромно, все одно хочеться вчорашнього божевілля та пристрасті. Чи це ще дія препаратів не вийшла? Складно їм буде стримуватися. А уникати один одного не виходить. Його тягне до Леї.

Ерін Кас
15.03.2026, 14:24:24

Аня Сиденко, Препарати вивітрилися, залишилося природне бажання)) От із ним буде дуже складно боротися)) Дякую ♥

avatar
Andre Mark
15.03.2026, 03:09:44

Розділ дуже сподобався! З нетерпінням чекаю на розмову! Дякую!
P.S. ох, ну, що я можу зробити, ну не подобається мені Ада. Відчуваю до неї таке відторгнення, це капець! Ось, нічого ще поганого, вона, не зробила, а вже
бісить! Навіть не знаю, як це вірно описати

Ерін Кас
15.03.2026, 14:23:38

Andre Mark, Та ніби непогана Ада, але ми її ще мало знаємо, все може статися. Бувають такі ситуації, коли й нормальні люди стають дикими)) Дякую щиро ♥

avatar
Дарина Нестерук
15.03.2026, 03:06:26

Думаю, Ростислав теж не проти продовжити. Дякую

Ерін Кас
15.03.2026, 14:22:59

Дарина Нестерук, О, він тільки за! Не може стримуватися)) Дякую ♥

avatar
Ірина Стельмах
15.03.2026, 01:13:24

Ох...мені її шкода,і сором нікуди не дівся,не знає як себе вести тепер....та ще й бажання нікуди не пропало...оце засада,як кажуть!)))Чекаємо на розмову,що ж хоче наш красунчик Ростислав?)))Дякую сонечко,чекаю на продовження!Обіймаю міцно,цьом*-)

Ерін Кас
15.03.2026, 14:22:40

Ірина Стельмах, Він хоче Лею, але вона проти, тому буде ставити ті питання, які допоможуть розібратися у ситуації)) Дякую, сонечко ♥ Цьом, обіймаю міцно)

avatar
Svetlana Mischenko
15.03.2026, 00:40:46

В кабінет? поговорити? ))))) Ростик вже сумує?))) Дякую!!!!!

Ерін Кас
15.03.2026, 14:21:54

Svetlana Mischenko, Ага, вже йому хочеться наодинці з нею залишитися)) Дякую ♥

avatar
Valentina
15.03.2026, 00:36:51

Дякую, за цікаве продовження!

Ерін Кас
15.03.2026, 14:21:35

Valentina, Щиро дякую ♥

avatar
Любов Трохимчук
15.03.2026, 00:29:37

Аміна не змогла заспокоїти Лею. Вона себе з'їсть від сорому перед Ростиславом. На квартирі в Леї він вів себе стримано. А про що зараз хоче з нею поговорити? Дівчина дуже хвилюється і навіть виникає не бажане бажання. Охх! Дякую за розділ))

Ерін Кас
15.03.2026, 14:21:28

Любов Трохимчук, Думаю, він тепер постійно хотітиме з нею поговорити. А раптом вона передумає і захоче продовження?)) Сміюся)) Дякую ♥♥♥

avatar
Анна Багирова
15.03.2026, 00:23:23

Трохи пофантазую...у пролозі, чи не за Віктора Лея збирається вийти заміж, можливо він син Ади??? І він молодий, бо одразу після інституту прийшов працювати до будинку Валерія і працює лише шість років, тож йому десь біля тридцяти! Скоріше за все Тамара не захоче мати за невістку доньку коханки Валерія. Якось так...моя фантазія немає меж. Але чомусь так подумалось. А ще дуже цікаво, про що хоче поговорити з Леєю Ростислав?) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша, за продочку. Обіймаю, цьом-цьом.❤️)))

Ерін Кас
15.03.2026, 14:20:45

Анна Багирова, Все може бути. З Віктором теж познайомлю, але трішки пізніше. А Тамара гонорова, вона може і вибрики показати) Дякую, сонечко ♥ Цьомаю, обіймаю міцно)

Ой, як же Лея ніяковіє))) Але Ростислав знову поводиться дуже правильно — без тиску, без зайвих слів, просто поруч і спокійний. Атмосфера на кухні така тепла: Ада, проста їжа, нормальна розмова… ніби маленька пауза після всіх емоцій.
Але фінал розділу) «Зайди до кабінету, поговоримо.» — і одразу хвиля хвилювання. Лея боїться дивитися йому в очі, а думки зовсім не про сором… Хімія нікуди не поділася))
Дякую ❤️

Ерін Кас
15.03.2026, 14:19:31

Валентина Алєнічева, А йому смачно... І ніяковість її класна)) Ростиславу зараз складно, але треба триматися)) Дякую, люба ♥

Цікаво про що хоче поговорити Ростислав.
Дякую за розділ

Ерін Кас
15.03.2026, 14:18:47

Наталія Даниленко, Є у нього кілька питань, які не сподобаються Леї) Дякую ♥

avatar
Наталія Силенко
14.03.2026, 23:58:05

Лея себе з'їсть! Аміна не заспокоїла! Необхідна термінова розмова з Росом! А він тут, як тут! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)

Ерін Кас
15.03.2026, 14:18:30

Наталія Силенко, Ростик теж не проти її з'їсти, дуже вже смачна для нього Лея)) Та поки не можна, вона проти)) Дякую, мила ♥ Обіймаю)

avatar
Кетерина Сліп
14.03.2026, 22:40:10

Ну накінець то я дішла до цієї неймовірної новинки! Ця книга дуже цікава і не схожа на інші. Натхнення вам !

Ерін Кас
14.03.2026, 22:43:50

Кетерина Сліп, Рада вас бачити! Приємно))
Щиро дякую ♥

avatar
Лета Евгения
14.03.2026, 20:20:50

Оце Лея тепер себе буде їсти. Аміна права, все вже трапилось і нічого не зміниш. Тільки як прийняти цей факт)? Та ще й ті спогади постійно бентежать дівчину. Добр, що вже Рос під дверима, не буде Лея себе мордувати. Дякую, люта, за продочку, тихої ночі. Обіймаю, цьом))

Ерін Кас
14.03.2026, 20:26:59

Лета Евгения, Доведеться якось прийняти) До того ж Ростислав не думає про неї погано. Навпаки, йому кортить продовжити)) Дякую, мила ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Оксана Кіс
14.03.2026, 17:54:22

Аміна ,як три гривні вкупі ,розвеселила на цілий день.Ходжу і посміхаюся.А Ростислав легкий на спомин ,прийшов за продовженням ,але на тверезу голову.Справжній чоловік,тримає слово.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.

Ерін Кас
14.03.2026, 19:45:32

Оксана Кіс, Він то прийшов, але Лея сьогодні вже не в тому настрої. Вона так соромиться, що аж мені ніяково, проте Ростислав вже побачив, якою вона може бути, процес не зупинити)) Дякую, Оксанко ♥

Ну і чому ото Леї тушуватися? Отримала вперше оргазм і тепер знатиме,як потрібно щоб було їй з хлопцем добре,не лише йому. А Ростислав на її порозі, то мабуть і його тОркнула вона і він хоче продовження саілкування
Дякую та чекаю на нову главу!♥️

Ерін Кас
14.03.2026, 16:26:21

Наталья Русанова, Торкнула)) Він у захваті! Хоче продовження, але... Тепер ще треба підібрати ключик, бо Лея закрилася)) Дякую ♥

Лея така мила у своєму соромі, але добре, що в неї є подруга, яка може все розкласти по поличках і трохи приземлити її емоції))
А Ростислав тим часом не став відсиджуватися — приїхав сам. Значить, ця історія його зачепила не менше. Відчуваю, розмова попереду буде ще більш ніякова, ніж сама ніч))
Дякую ❤️

Ерін Кас
14.03.2026, 16:25:40

Валентина Алєнічева, От, саме приземлити. Аміна у цьому майстер. Щоб Лея не червоніла увесь день, вона вирішила розібрати ситуацію на молекули, і виявилося, що нічого страшного не сталося. Дякую ♥

avatar
Маріана Сорбало
14.03.2026, 11:31:32

А я казала, що буде соромно)))) Аміна повеселила і мене. Я б теж ржала на весь голос від абсурду ситуації))) Але факт залишається фактом, Леї сподобалось)))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:24:44

Маріана Сорбало, Якби твоя подружка таке розповіла, то сміху було б ого-го)) Дійсно цікава вийшла ситуація. Добре, що є Аміна, яка розрадить. Дякую ♥

avatar
Mika Grom
14.03.2026, 11:25:06

А Ростік не промах)))
Я сміюсь як і Аміна )))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:24:06

Mika Grom, Вона ще не встигла охолонути від сорому, а він вже на порозі стоїть ♥ Дякую!

avatar
Nadya
14.03.2026, 10:52:08

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
14.03.2026, 16:23:42

Nadya, Дякую ♥

avatar
Аля
14.03.2026, 10:48:56

Рятівнички вперед))) Не можна допустити, щоб Лея себе згризла! Не після такої ночі. І з таким чоловіком) Хай він сам... слинку ковтає) Класна глава) Уууух, на самому цікавому!)) Хтось повернувся за втікачкою)) Хочу-хочу почути їхню розмову)) Ну не з'їсть же він її зараз) Тож встала і пішла-пішла)) Дякую, моя бубочко! Клас! Дуууууже чекаю далі! Міцно-міцно обіймаю! Хай Муз палає!)) Цьом))❤️❤️❤️

Ерін Кас
14.03.2026, 16:23:34

Аля, Знайшов! Звісно, ще б не знайти таку звабливу дівчинку)) Він усю ніч не спав, мабуть, І не через Віолу, а через думки про Лею. Як же їй спиться у його ліжку?)) Дякую, мила ♥ Обіймаю міцно, цьом-цьом)

avatar
Юлия Жолудь
14.03.2026, 09:14:11

Справжня подруга тільки так може підтримати ))))))))
Все правильно сказала , не потрібно сильно думати, цікаво що Рос хоче сказати навіщо приїхав❤️дякую ❤️

Ерін Кас
14.03.2026, 16:22:25

Юлия Жолудь, Що там вже думати, якщо все сталося? Ну, не все, але Ростик цього дуже хоче)) Дякую ♥

avatar
Marty M
14.03.2026, 09:11:11

Добре, коли є Аміна, яка в усіх яскравих фарбах пояснить, що криміналу не сталося)) Може тут Леї і позаздрити, тобою не скористалися - а тобі зате приємно було)))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:21:48

Marty M, І добре, що не сталося. А якби Ростик відмовив? Тоді все могло б бути)) Дякую ♥

avatar
Анна Ірам
14.03.2026, 09:05:30

Сміх Аміни було чутно аж мені на правому березі Києва)))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:21:13

Анна Ірам, Вона реготала гучно, бо ситуація цікава)) Дякую ♥

avatar
Ivanna Pingas
14.03.2026, 09:01:42

Ох насмішила Аміну, але головне що трохи стало легше. А герой не відступає, вже знайшов Лею. Дякую

Ерін Кас
14.03.2026, 16:20:56

Ivanna Pingas, Він не зможе тепер відступити, процес пішов)) Дякую ♥

avatar
Наталка Герецун
14.03.2026, 08:07:31

Дякую за цей розділ,я так насміялася,справжня подруга вміє підтримати)

Ерін Кас
14.03.2026, 16:20:35

Наталка Герецун, Всі йдемо до Аміни, коли буде потрібна підтримка)) Дякую ♥

avatar
Леся Буран
14.03.2026, 07:58:46

Сміялася вголос від "підтримки" Аміни. Розсмішили. А от від появи Роса біля квартири - приємно потішило. Дякую!

Ерін Кас
14.03.2026, 16:20:17

Леся Буран, Підтримала гарно, Лея ще більше засоромилася)) Дякую ♥

avatar
Алла Коляда
14.03.2026, 07:44:34

На самому цікавому. Чекаю розмови:):):)

Ерін Кас
14.03.2026, 16:19:58

Алла Коляда, Все буде!)) Дякую ♥

avatar
Ольга Бобрик
14.03.2026, 07:42:32

Ростислав не взмозі дочикатесь поки Лія повернеться сам приїхав,мабуть хоче ще порцію поцілунків)))

Ерін Кас
14.03.2026, 16:19:49

Ольга Бобрик, Дуже хоче, але... Лея зараз занадто стривожена. Дякую ♥

avatar
Ірина Бура
14.03.2026, 07:38:20

Ух, я вже в очікуванні їхньої розмови

Ерін Кас
14.03.2026, 16:19:28

Ірина Бура, Опівночі буде)) Дякую ♥

avatar
Светлана Шевчук
14.03.2026, 07:17:35

Добре,що є Аміна!)))Вона і розраде,і порадить,і просто спростить ситуацію.)) Чекаємо вечора.Дякую!!

Ерін Кас
14.03.2026, 16:19:17

Светлана Шевчук, Аміна прилетіла швидко, заспокоїла, дала поради. Побачимо, чи Лея ними скористається)) Дякую ♥

avatar
Інна Слівінська
14.03.2026, 07:11:42

Гарні подруги у Леї,печуть в очі правду матку.
Ростислав приїхав по Лею :)

Ерін Кас
14.03.2026, 16:18:48

Інна Слівінська, Ростислав шукав)) Дякую ♥

avatar
Вікторія Шевчук
14.03.2026, 06:56:05

Такі хороші чоловіки напевно тільки у ваших романах )

Ерін Кас
14.03.2026, 16:18:34

Вікторія Шевчук, Та хоч десь їх побачити!) Дякую ♥

avatar
Нія Росі
14.03.2026, 06:39:56

Це щоб вже точно не уникала його ))) Чи вирішив, що треба справу до кінця довести?

Ерін Кас
14.03.2026, 16:18:19

Нія Росі, Він не проти довести справу до кінця)) Дякую ♥

avatar
Світлана Кухта
14.03.2026, 06:24:14

Ой, дівчата! Насміялася ,особливо про Христю) Ростислав від батька дізнався де живе Лея ? Чекаю на їхню розмову! Дякую! ❤️

Ерін Кас
14.03.2026, 16:17:59

Світлана Кухта, Так, від батька. Може, той раніше казав або ж зараз почув, коли Лею шукав. Хоче поговорити. Чи продовжити... Дякую ♥

avatar
Olga Mykhailytsia
14.03.2026, 05:29:57

Аміна насмішила , зокрема про Христю ! Ох дівчаточка !! А Ростислав наполегливий , приїхав ! І що хоче ?? Дякую !!! Чекаю з нетерпінням далі !! Обіймаю міцно , цьом !!!

Ерін Кас
14.03.2026, 16:17:16

Olga Mykhailytsia, Хоче все те, що учора було, але з продовженням. Та навряд чи йому хтось дозволить)) Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Olga Klym
14.03.2026, 05:28:55

Соромитися Лея своїх спогадів, думаю Ростислав це розуміє і приїхав забрати її додому батьків.
Дякую за проду, з нетерпінням чекаю продовження

Ерін Кас
14.03.2026, 16:16:34

Olga Klym, Він розуміє, а ще хоче продовжити те, що було вночі. Важко йому... Дякую ♥

Цвкаво про що мова піде, Ростислав сам знайшов адресу, молодець. Дякую за розділ

Ерін Кас
14.03.2026, 16:15:25

Наталія Даниленко, Хоче запевнити її, що все добре. Він не проти продовжити)) Дякую ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше