267 011
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.
перше коханнявладний геройемоційно_таємниці
Зміст книги: 37 глав
1 696 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДорогі читачі, ця книга про нових героїв, не прив'язана до жодного циклу, тому сміливо можна знайомитися)
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
Запобіжники у Леї зірвало, висказала все, що наболіло за ці дні, що тут жила. Ще би хватило сил і бажання завтра звідси поїхати. Цікаво, як її монолог сприйняли Рос, Костя і Моніка? Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, А я думала, ви напишете: ще б вистачило сил надавати їм стусанів)) Ото дають брати, геть не подумали про саму Лею. Тепер нехай вибачаються. Дякую ♥
Терпінню прийшов кінець... Молодець Лея, як я її розумію, я теж довго можу терпіти, а потім вибух емоцій і сльози наодинці....Дякую за емоційний розділ.
Наталія Кузьменко, Я так само. Спочатку мовчу, а тоді як скажу... Дякую ♥
Молодець Лея, все їм висказала. Будемо чекати подальших кроків. Дякую
Дарина Нестерук, А тепер спати, нехай відпочине, а вони подумають гарненько) Дякую ♥
Сюрприз для Леї.Вона від нього ховається , боїться, навіть , згадувать,її в краску кидає, а він спить на її ліжку! Дякую за проду.Хочеться продовження!
Людмила Сумишевская, Отримали усі, Лея розійшлася не на жарт) Дякую ♥
Оце буде шок для дівчинки))
Думаю Ростік добре пам'ятає оте одне симпатичне місце ❤️?
Iryna, О, він усе пам'ятає)) ♥♥♥
Зараз засне там ……Лея буде в шоці?А Моніка часом не вагітна ,що там за перевірка така …..????
Andre Mark, Ні)
Дякую! Ого, та Рос прямо повернутий на Леї... але чи не краще спочатку розірвати стосунки з Віолою...
Куди Моніка потягнула Лею, ще знову її підставить. Все ж Леї слід навчитися відстоювати свої кордони. Чи їй це до смаку.
Valentina, Краще. Дуже треба зробити це зараз, щоб Лея не відчувала провини. Стосунки треба починати тоді, коли завершилися попередні, тоді це буде чесно.
Скоро капне остання крапля в чашу терпіння Леї. Дякую ♥
Я вже уявила реакцію Леї!))) Думаю, що зрадіє, але не покаже цього! А Росу заполонила всі думки, он уже і Віолу відправив додому!))) Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Вона точно розгубиться, а вже далі побачимо, які ще емоції викличе сюрприз від Ростислава)) Дякую, люба ♥
Зрадіє чи ні - не знаю, але точно буде в шоці. Дякую
Дарина Нестерук, Шок гарантовано! Буде виганяти Роса, але він не згоден)) Дякую ♥
Цікаво буде і для Леї, коли повернеться в свою кімнату, а ще цікавіше буде для Віоли, якщо вона передумає викликати таксі, і надумає прийти ночувати до Роса в його кімнату. Продовження має бути цікавим). Дякую, люба Ерінко!
Оксана, О так! Якщо Віола вирішить повернутися до будинку, то буде дуже цікаво подивитися на Роса у ліжку Леї. Йому необхідно все вирішити правильно, обов'язково поговорити з Віолою і розірвати стосунки. Дякую, Ксю ♥
Справжня, сексуальна,він вже майже закоханий!))
Светлана Шевчук, Може, вже навіть підкрадається хана)) Дякую ♥
Запала Лея в душу Ростислава.Скільки компліментів для неї промайнуло в його думках.Лею очікує сюрприз в її кімнаті і ліжку.В душі вона точно зрадіє ,але як поведе себе в реальності дуже цікаво.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Сподобалася її поведінка та щирість. Красива дівчина. Було б добре, якби Ростислав вже був вільним, щоб вона не відчувала провини. Дякую, Оксанко ♥
Як же Росу запала Лея!!!В думках постiйно!!Дякую, чекаю продовження!!
Ирина Андрущак, Поцілувала і все, Рос не може думати ні про що інше)) Дякую ♥
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую ♥
Гмммм… І що ж то Моніка купує за такі суми,що і Род помітив..?!?… І куди Лею потягнула..?!?…
Ооооо, а нашого незворушного добряче тОркнуло..!!!… Одна Лея в голові..!!! Віола в прольоті..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Напевно добряче здивується… такій знахідці у своєму ліжку..!!!)))
Олена Гушпит, У Роса вже страшенна нетерплячка. Про Віолу і думати не хоче. Бажано ще поговорити з нею нормально, щоб потім не вставляла палиці в колеса. Дякую ♥
Як Росу хочетьсяЛею! Він їй таку дає характеристику! Але ж і Леї хочеться продовження.Дякую за проду.Лея їм не сестра.То й нічого не заборонено!Хотілося б знати статус Леї в цій сім'ї.
Людмила Сумишевская, Взагалі нічого не заборонено між Леєю та Росом, тому нехай терпеливо чекає на її повернення. Дякую ♥
Не зрадие його присутности ,вона дуже ску та дивчина.
Лариса Рисман, Так, скута. Дякую ♥
Нууу, сюрприз на її ліжку буде такий собі, вона буде шокована, якщо десь не заночує (наприклад у себе вдома).
Я так сподівалася, що він поїде її шукати, або хоча б подзвонить, але мабуть подіяли слова Кості з Віолою, що їй уже 25 і контроль це лишнє)
А у Роса з Віолою я так розумію що мабуть таки був секс, після того як поїхав подальше від Леї, бо Віолка сказала, що її його мало)
Короче, з нетерпінняи чекаю продовження, де та п'ятниця....
Галина Бойко, Дав їй свободу... Терпеливо чекає в ліжку. Цікава картинка виходить))
Думаю, Лея розгубиться, але вигнати його навряд чи вийде, йому ж тут пахне)) Дякую ♥
Лея не очікує побачити в її кімнаті такий сюрприз))))). Буду сподіватися, що цей "сюрприз" буде для неї приємний.
Дякую, я вже вся в очікуванні)))
Марина Марина, Навіть якщо вона захоче його вигнати, нічого не вийде)) Процес пішов))
Дякую ♥
Куди ж це Моніка потягнула Лею. Сподіваюся, що не до неприємностей. Дякую
Ivanna Pingas, З Леєю все буде добре, Ростислав обов'язково дочекається її)) Дякую ♥
Оооо, тут уже без варіантів — його реально «накрило»)) Те, як він про неї думає… «жива», «чесна», «смачна» — це вже не просто інтерес.
І при цьому він усе ще тримається, намагається контролювати ситуацію, хоча його буквально тягне до неї.
Прийти в її кімнату і просто чекати — це вже зовсім інший рівень)) Тут або серйозна розмова, або щось ще більш небезпечне для їхньої витримки))
Дуже цікаво, як відреагує Лея… Думаю, він зараз солодко засне, укутаний її ароматом)
Дякую ❤️
Валентина Алєнічева, Більш небезпечне. Я ставлю на це))
Нехай потім поговорять, а зараз потішать нас чимось смачним)) Дякую ♥
Ой, ні! Лея точно не зрадіє своєму гостю) тільки Рос хоче розмови, тому доведеться поговорити. І здається мені, що його бажання Леі не згасне, як він не старатиметься. Дякую, люба, за продочку! Тихого дня. Міцно обіймаю. Цьом)
Лета Евгения, Він і старатися не хоче. Тягне Ростислава до Леї, він хоче розірвати стосунки з Віолою. Думаю, як би Лея не опиралася, спати доведеться біля Ростислава)) Дякую, люба ♥ Обіймаю, цьом)
Обов'язково зрадіє, тільки спочатку обуритьчя:)) Дякую, сонечко!
Рина Мир, Ще й виганятиме його)) Дякую, мила ♥
Віолка спить і бачить своє весілля з Росом...Вони з Тамарою спарувалися, бо однаково "дурнуваті". А Рос ревнує Лею))), зараз ще засне). Дякую)
Наталія Барвінок, Так, спарувалися)) Подружилися і готові вже організувати весілля, але... Ростик не згоден. І не тільки через Лею, це рішення вже назрівало давно. Дякую ♥
А Рос вміє влаштовувати сюрпризи) Лея про таке навіть у мріях соромилася, напевно, загадувати)) Уявляю її реакцію) А та "будячиха" взагалі прямої мови не чує? Сама б не хотіла поговорити з Росом? Чи в неї вже марш Мендельсона грає в голові на повторі? То вона нормальної мови і не почує... Коротше, де Лея?! Моніка ще та весела компанія. Дякую, моя кицюня! На самому цікавому!))) Дуууууже чекаю далі! Тихого дня, швиденького пера і гідного Муза!)) Цьомаю))❤️❤️❤️
Аля, У думках Віола вже сукню білу купує, а на ділі там повна невизначеність. Думаю, проблеми тягнулися давно, відстань зіпсувала стосунки, але вона досі за них хапається... Головне, щоб зараз Ростик все правильно зробив і нікого не обманював. Дякую, кицю ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Я думаю, у Моніки є дар, вона може зробити банкротом, будь кого, за 24 години)))
Рос так втомився що ліжка переплутав))) Чи тут паааааахне нею, Леєю)))
Маріана Сорбало, Так, Моніка обдарована))
А ще вона вміє шукати собі проблеми, добре, що Лею вони не торкнуться. Дякую ♥
Оце сюрприз Ярос влаштує для Леї , вона буде шокована
Natali Sav, Так, злякається і розгубиться, але... Дякую ♥
Оце здивував Ростислав, так здивував) Думала, що він поїде шукати дівчат, щоб повернути додому. А тут такий сюрприз для Леї - заходить в кімнату до себе, а в її кроваті спить Рос☺️☺️☺️
Дякую, з нетерпінням чекаю середи❤️❤️❤️
Дарья, А він тут увесь такий сонний, милий і голодний. Що робити? Однозначно треба поряд лягти)) Дякую ♥
Приліг... А рятувати хто буде? Що там вже ця Моніка вигадала, за не своїм хлопцем стежить? Дякую
Алла Коляда, Не треба поки рятувати, він буде її вкладати спати)) Дякую ♥
Оце сюрприз буде для Леї! Може ще й гаряченьке буде?
Лілія Петренко, Дуже хотілося б, щоб було гаряче)) Дякую ♥
Що Лея не очікує такого подарунка, то це факт! Думаю вона буде в шоці! Сміюся.....
З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!
Andre Mark, Може, вона навіть думає, що Віола дочекалася Ростислава і вони разом поїхали до нього, а тут такий сюрприз)) Дякую ♥
На рахунок Леї сумніваюсь у її радощах,після спілкування з Віолою.Тому й втекла з Монікою,бо відчуває провину.Ну,а Росові вже напевно треба конкретно говорити і то з обома Бо Лею то він хоче,та є інша дівчина,яка так просто не відстане.Чекаю п'ятниці,тихого й теплого вихідного!!!
Vintoniak Galia, Тікала від однієї компанії, а опинилася в іншій. З Монікою ще гірше, ніж з Віолою, але про це розкажу трішки пізніше, у розділі) Дякую щиро ♥ Обіймаю міцно)
Лея буде в шоці від такого гостя
Богдана Лисковець, Будемо сподіватися, що в приємному ♥
По поверненню на Лею чекає сюрприз у ліжку! Доведеться лягти поряд чи Ростислав не буде спати? Куди вони з Монікою поїхали? Хоч би знову у яку халепу не втрапили. Чекаю продовження! Дякую! ❤️
Світлана Кухта, Доведеться лягати поряд, хоча Лея довго сумніватиметься і навіть намагатиметься вигнати Ростислава)) Дякую ♥
От як не з'являтися деякий час, щоб одразу опинитися на її ліжку?)) І дочекається таки її?) Таке не пропустиш навіть в напів притомному стані)
Marty M, Відчуваю, що скоро Ростислав змінить кімнату)) Дякую ♥
Угу, дихати її запахом! Ото буде сюрприз для Леї))) Дякую!!!!!
Svetlana Mischenko, І як же солодко спатиметься Ростиславу)) Дякую ♥
А шукати Лею Ростислав не поїде?? Чому? А я так надіялась...чи він засне на її ліжку?! А Віола вже весільну сукню обирає?! Ще ранувато, Рос вже не хоче її.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, моя хороша. Міцно обіймаю і цьомаю.❤️)))
Анна Багирова, А де ж її шукати? Невідомо, куди вони поїхали. Дзвонити? Я сумніваюся, що Лея зізнається)) Зате буде класний сюрприз, коли повернеться)) Дякую, Анютко ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Віола липучка, від якої Росу хочеться позбутися. А от Лея...про неї всі думки. Вона здивується присутності Роса в її кімнаті, якщо повернеться додому,бо щось її поїздка з Монікою дуже насторожує. Та потягла її знову до Марка, за яким сохне та слідкує.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Росу вже, мабуть, треба поговорити з Віолою, якщо він залицяється до Леї, щоб усе було чесно. Тримаймо за нього кулачки. Дякую, Наталочко ♥
Такий подаруночок в ліжку,то добре...але Лея навряд чи,зрадіє!)))Дуже цікаво,куди Моніка потягнула нашу дівчинку???Чи Леї,аби з ким завгодно,аби не з Віолою!)))Дякую люба,чекаю на продовження!Обіймаю,цьом*-)
Ірина Стельмах, Розгубиться точно. Вона намагається його уникати, а Рос постійно опиняється поряд)) Дякую, Іринко ♥ Вже пишу продовження. Обіймаю, цьом)
Щось все не так в цій родині. Всі заведені, найбільше Ростислав. Віола дратує. Домашні витрати великі, особливо це робить Моніка. І куди вона потягнула Лею? Ооо, коли повернеться Лея, то отримає сюрприз в своєму ліжку. Це якщо повернеться сюди. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Все навпаки у них. Ніякої підтримки. Добре хоч хлопці нормально між собою спілкуються, бо з батьками точно щось не так. Будемо сподіватися, що Лея скоро звідти поїде, бо не бачу сенсу там жити. Дякую ♥
А думки Ростислава про Лею. А вона поїхала з Монікою за новими пригодами. Приїде, в там сюрприз.
Валентина Ліщук, Ага, чекатиме на неї)) Сонний і голодний)) Дякую ♥
Класний подарунок(сплячий ведмедик 2 метровий) чекатиме Лею в кімнаті:)
Інна Слівінська, О, дуже цікавий ведмедик)) ♥
Героиня дуже порядна дитина для циеи родини,думаю багато образ ще отримае.
Лариса Рисман, Згодна з вами ♥
І питання, чого Віола приперлась? Вже котрий раз секс з нею зривається. Але з прологу здається, що весілля з Віолою призначене, а Лею комусь спихнуть, як відкуп.
Tatyana Aleksa, ♥♥♥
Лея ще трішки поживе з ними, так ліки від сором'язливості вже не знадобляться))
Marty M, Треба вчитися у Віоли, в будь-які двері зможе зайти потім. Дякую ♥
Ох, як прийде Ростислав і побачить Лею в компанії Віоли, ото буде «весело»))). Проте, на контрасті він зможе оцінити, що Лея справжня, мила, добра, соромʼязлива, а Віола криклива баба(сміюся)
Дякую, чекаю з нетерпінням середи❤️❤️❤️
Дарья, Я думаю, що він уже це оцінив. І свої відчуття поряд з Леєю. Вони інші. А з Віолою усе давно розладилося, тому треба завершувати ці стосунки, але бажано правильно. Дякую ♥
А ось Ростислав розкрив таємницю першої насолоди))) Який кмітливий)))
Анна Ірам, І хоче розкривати ще)) Дякую ♥
Ооооо, ще одна "родичка". Прохідний двір, а не будинок!!! Всі вони мене бісять корів Кості і Роса)))
Маріана Сорбало, Хотіла пожартувати про корів)) Згодна, і мене вони усі бісять, навіть голова родини. Дякую ♥
Гнівом своїм бажанням не за радиш.А бажання продовження є в Леї ,в в Ростислава тим більше. Слова Леї не дають Росу спокою ,мусить розгадати цей ребус.Скільки б Лея не тікала ,він все одно наздожене, процес вже запущений.Костя близький у своїх виразах до істини.А Віолу чого принесло? Вона не тільки Ростислава шукає ,і явно ще щось потрібно .Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Нікуди вона не втече. Головне, щоб зараз Ростислав зробив усе правильно, поговорив з Віолою і розірвав стосунки. І тоді з чистою совістю можна починати нові стосунки) Дякую, Оксанко ♥
Ох цікаве буде барбекю. Дякую
Ivanna Pingas, Засмажать Віолку)) Дякую ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати