266 868
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.
перше коханнявладний геройемоційно_таємниці
Зміст книги: 37 глав
1 696 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДорогі читачі, ця книга про нових героїв, не прив'язана до жодного циклу, тому сміливо можна знайомитися)
Усі анонси, відео, візуалізація до книги в групі на Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/541933390875645
та телеграм каналі: https://t.me/+DGGg1hzN-9dmYzEy
Запрошую ♥
То он воно що ! Батько хворий і мабуть серйозно . Тому вони хочуть щоб Лея залишилася , щоб він не засмучувався . Але чує моє серце що для самої Леї все буде ох як не просто . Дякую !! Чекаю з нетерпінням продовження !!! Обіймаю міцно цьом !!
Olga Mykhailytsia, Думаю, ніхто не хоче, щоб Лея з ними жила, але заради спокою Валерія вони мовчать і удають радість. Та побачимо, будемо ще знайомитися з усіма. Дякую ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Шось дуже всi ввiчливi з Леею, десь пастка буде.....
Ирина Андрущак, Усе може бути, ми ще погано їх знаємо. Дякую ♥
Щось так м'яко стелять...Аж насторожує. Особливо "братик".
Лілія Петренко, Братик там найпритомніший, прямий і чесний. А от інші... Дякую ♥
Час покаже чи правильний вибір зробила Лея, але здається мені, що нею маніпулюють. Дякую за розділ
Наталія Даниленко, Наразі так і здається. Побачимо, що далі. Дякую ♥
Лея розгублена) з вогню да в полум'я) Дякую!!!!!
Svetlana Mischenko, Зачепила звістка про хворобу... Та чи правильно було погодитися? Дякую ♥
нібито все пристойно і гарно, але є не щирість . якась друга лінія...
Lana, Так, прослідковується нещирість... Дякую ♥
Читала і промайнула думка,що Лею заманили у пастку ...Тільки для чого це Валерію чи його сім'ї? Що до самого Валерія багато думок та запитань ..Чекаю продовження! Дякую! ❤️
Світлана Кухта, Валерій ніби не схожий на підступного чоловіка, але ми його ще погано знаємо. Пізніше всі персонажі відкриються краще. Дякую ♥
Хм....ну дуже цікаве кіно починається!)))Щось тут нечисто,або то у мене,уява вже розігралася!)Костя нахабний,але прикольний!!))А ось Тамара і батько....незрозуміло чи щирі вони,чи це вистава!Дякую люба,чекаю на продовження!Цьомки*-)
Ірина Стельмах, Він хворий, вона з усім погоджується. Отака у них зараз родина. А там побачимо)) Дякую, люба ♥ Обіймаю, цьом)
Ох, ЙО-МА-ЙО!!! Навіщо Лея погодилася тут залишитися? Щось тут ну зовсім не так. Ну, хворий Валерій, ну і що? Але вона вже зробила те, що зробила - залишається, щоб не турбувати та не хвилювати батька. І сьогодні Тамара веде себе по іншому. А Костя веде так, як і вчора "буде весело". Але до приходу батька встигає озвучити Леї про його хворобу. Ця звістка і спонукає її залишитися, як вона сказала, на деякий час. Ну-ну, побачимо в що це для неї повернеться. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Мабуть, занадто добра наша Лея. Її такі новини зачіпають, бо нещодавно мама померла... От би Гриневські були більш лояльними до неї, бо дівчині потрібна підтримка. Дякую ♥
Не знаю чому, але Костянтин мені подобається, такий зухвалець)))
І ось ми бачимо справжню причину цієї «теплої» зустрічі… Недаремно все здавалося підозрілим, сьогодні атмосфера вже значно менш дружелюбна.
А поцілунок у маківку, нууу дуже теплий момент. Дякую ❤️
Валентина Алєнічева, Усі мовчать і лише кивають, бо батькові не можна нервувати. Думаю, Лея ще побачить їхні справжні обличчя, а поки що вони - сама милота) Дякую ♥
Не весела новина, що батько хворіє і хоч вона хотіла покинути цей будинок,але,щоб не образити батька
Лея погоджується деякий час погостювати. Костя веде! себе
розв'язно, алу при батькові стає
шовковим.Любить його чи боїться?
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Любить і хвилюється. Не боїться. Думаю, Костя нічого не боїться. А може, колись ми відкриємо про нього кілька таємниць) Дякую ♥
Костя прямий, як двері...і нахабний, жучара. А Тамара, коли немає поряд Валерія, вже й не така привітна. Батька шкода, хороша він людина. І дуже радіє, що знайшов нарешті свою ще одну дитину, хоч не буде сиротою тепер! Моніка така сама принцеса, як і мати. Коротше, не знаю який там старший син, а Костя мені всеодно подобається він хочаб не прикидається янголом!) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонечко, за продочку. Обіймаю міцно, цьом-цьом.❤️)))
Анна Багирова, Старшого сина побачимо вночі. Відео вже чекає на каналі, іди роздивляйся)) Усі вони поки дивні, плюс ще не знайомі для нас, тому треба час, щоб звикнути)) Дякую, кицю ♥ Обіймаю міцно, цьом)
Не буду нічого загадувати. З нетерпінням буду чекати продовження! Дякую!!
Andre Mark, Щиро дякую ♥ Опівночі буде смачно))
Дякую! Лея хороша та щира. Але чи треба все це шобло їй... Хоча Валерій здається єдиний, хто справді радий її присутності...
Valentina, Думаю, не треба... Та вона добра, тому залишається.
Дякую ♥
Щось мені підказує, що вся ця щирість від зустрічі з Леєю, просто вимушена гра. І всі учасники ще покажуть своє істинне лице. Дякую
Tatyana Aleksa, А він тоді не зізнався.
Таке враження, що її чекає дуже велика пастка
Tatyana Aleksa, Так, ми лише почали)
Слова Тамари мене ввели в ступор. "Ми так довго тебе чекали, Леє. Вітаємо вдома". Це говорить жінка живому доказу зради свого чоловіка. Не бачу тут щирості, не дивлячись на її обійми. Найбільш натурально поводить себе Моніка. Їй байдуже. Вона тут, бо треба "відбути" цей сімейний обід, хоча її думки далеко звідси. А Костянтин... Якщо в пролозі саме він прийшов рятувати Лею від шлюбу, то його поведінка за столом зрозуміла. Чимось нагадує нашого любимчика Ваню та його татка Романа Артемовича в молодості. Дякую, Ерінко!
Оксана, Тепер нам усі нахабні білявчики нагадують Ваню та Романа, бо вони любимчики))
Ні, Костя інший, але зараз ми ще мало про нього знаємо))
Тамара дивна, бо кожна жінка розуміє, що так швидко пробачити зраду не вийде. Дякую, Оксанко ♥
Щось мені зовсім не подобається, як прийняли Лею брат та сестра!!! Тамара ще тримається, бо хоче догодити Валерій! Знову щось наша люба Ерін закрутила!))) Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження з нетерпінням)))
Наталія Силенко, Закрутила)) Вони усі дуже цікаві персонажі, з часом ми познайомимося з ними краще)) Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно)
А Костя мені подобається))) Не знаю на чиємо він боці але спостерігати за ним цікаво))) Бідна Лея, вона зараз, як мавпа в зоопарку, всі витріщаються... Мені здається, щирим тільки Валерій.
Маріана Сорбало, Воно так і відчувається. Валерій радіє, але хотілося б, щоб і підтримав Лею, бо їй зараз максимально незручно. Дякую ♥
Відчувається ,що ніхто не був радий Леї крім самого господаря дому.
Напевно не хотіли образити чоловіка і тата і робили вигляд порядної родини,яка "чекала"з нетерпінням сестру!!!
Дякую за продовження
Всім миру,теплої весни і здоров'я!!
Iryna H, Саме так.
О, родинним теплом та затишком віє прям від порогу ))) Тримайся, Леє, це просто ще одна сходинка життя….
Нія Росі, Я і в собі виховую. А все чому? Бо просто мені не подобається, але як закручу... У-у-у) Дякую за терпіння!
Родину трохи гризе, вони ніби привітні, але не правдиві, фальшиві. Кожен грає свою роль.
Валенсія, Так, ролі грають добре, а от що там насправді... Перевіримо. Дякую ♥
На перший погляд всі привітні. Але щира радість тільки в батька. Жінка не зможе пробачити зраду. Тим паче, Лея майже ровесниця із Костею і старша їхньої доньки. Чекаю на продовження
Аня Сиденко, Навряд чи Тамара пробачить так швидко. Та добре, що вона привітна, бо Лея наша вся на нервах. Дякую ♥
Не потрібна вона цій родині, схоже тільки батько радий бачити. А Тамара навряд чи пробачила зраду
Наталья Петренко, Я теж думаю, що Тамара не пробачила... Дякую ♥
Родина ввiчлива з Леею,але це мабуть зовне.Батько тiльки радий.Щож далi?Чекаем продовження..Дякую
Ирина Андрущак, Далі будемо з ними усіма знайомитися)) Дякую ♥
Ох, з виду так наче прийняли нічого. Дружина навіть обійняла. А діти... Моніка сидить у смартфоні, Кості - має бути весело. Але насправді, вона ні дружині, ні дітям не потрібна. Ще вільний один стілець. Хтось з сім'ї ще не прийшов? Ну, а Валерій радий, що знайшов доньку. І що , і як має бути далі??? Чекаю. Дякую за розділ))
Любов Трохимчук, Це правда. Ніхто там не радий. А Валерій Миколайович... Так, він радіє, проте чи не може бути це лише бажання виправити свої помилки? Питань багато. Будемо розбиратися. Дякую ♥
Недуже то і потрібна наша дівчинка цій родині.
Дякую з нетерпінням чекаю продовження
Olga Klym, І їй родина теж. Вона і не хотіла сюди їхати, але Валерій Миколайович вмовив. Дякую ♥
Щось так солодко,аж нудить..!!!.. Так,це не її світ..!!! Тому і незатишно,попри їх показну приязність..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Забагато солодкого не можна, а у них аж перебір... Побачимо. Схоже, висловлювати своє невдоволення у родині не заведено. Дякую ♥
Леї важко , батько радий бачити доньку у себе дома, а ось Тамара та її діти не дуже, чекаю продовження дякую.
Ольга Якубицкая Караман, Будемо з усіма знайомитися. Може, нам відкриються якісь нові факти. Дякую ♥
Поки що явної ворожості не виявляють . але й міцних обіймів не було.
Юлія Гирина, І не дуже вони радіють, хоча це можна зрозуміти.
І ось так просто? За Лею? Якесь задзеркалля, а не вечеря. А на скільки багатий цей Валерій Миколайович? Бо так я можу зрозуміти цей теплий прийом. Хто всіх годує, той і замовляє музику. Її тато ніби точно по справжньому щасливий. А маман... от тільки лише сльозу не пустила. А чи не була вона в курсі отих подій двадцяти п'ятирічної давності? І раптом навіть втручалась?... Дякую, моя масюня)) Дуууже чекаю далі! Тихого дня і швиденького пера! Пишиииииии! Цьомаю))❤️❤️❤️
Аля, Багатий.
Тамара нічого не знала про пошуки Валерія. Для неї новина про ще одну доньку була шоком. Та зараз вона мовчить, лише всміхається. Може, така добра і дуже кохає свого чоловіка? Ну... Перевіримо)) Дякую, котику ♥ Обіймаю, цьом)
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую ♥
Ну як на мене, то тільки Валерій по-справжньому радий появі Леі. Та це й зрозуміло, бо всі інші - це його сімʼя і ніяк не Леі. Леі зараз необхідна допомога і підтримка, чи тільки отримає вона це від новоявлених родичів, питання. Дякую, люба, хвилююсь за Лею. Тихого дня. Міцно обіймаю, цьом)
Лета Евгения, Сумніваюся, що вона отримає підтримку від нових родичів, хоча батько дійсно радіє появі ще однієї доньки. Питань багато. Будемо розбиратися) Дякую, мила ♥ Обіймаю, цьом)
Досить теплий прийом і знайомство в родині,але здається мені що не все так просто, десь "собачка зарита")))
Алла Коваленко, Так, зарита, будемо відкопувати))) Дякую ♥
Хоча Маня колись казала, що цього робити не варто))
Ох... Щирості та тепла взагалі тут не відчувається. Ніби про наказу та тиску привітні. А от батько... теж ще нічого не відомо, чи він дійсно радий, чи щось задумав. Що ж, чекатимемо продовження. Леє, тримаємо кулачки! А! Ще ледь не забула, чекаємо появу старшого сина, і, мабуть, він буде сином лише Тамарі. Принаймні, я вже роблю припущення. Готова помилятися
Леся Буран, Вони усі поки здаються дивними. Ми їх не знаємо, але з кожним познайомимося. Почнемо з Костянтина, бо його візуал я показувала першим)) Дякую ♥
У мене питання, Тамара мама всих трьох дітей батька Леї?
Дякую)), все цікавіше і цікавіше, з нетерпінням чекаю на продовження. Цьом))
Марина Марина, Тамара - мати усіх дітей) Все інше скажу пізніше, бо не можу поки. Дякую ♥ Цьом)
Не погано, але як на мене трохи відсторонено, хоча я взагалі чекала негативну реакцію Тамари, їй же чоловік зраджував... але це не моя справа, а їхня. Дякую, сонечко! Натхнення та сонечка побільше!
Рина Мир, Тамара дуже навіть радіє появі Леї, але ми не можемо знати, що у неї на душі. Дякую, сонце ♥
Якісь вони ...незрозумілі....невже щиро радіють(особливо Моніка)...мало віриться!Фраза Костянтина,буде весело,дуже влучно сказана!))Я так розумію,то він потім буде другом Леї?)І ще маємо одного таємничого "брата" чи не брата!?))Дякую сонечко,чекаю на продовження!Обіймаю міцно,цьом*-)
Ірина Стельмах, Моніці взагалі начхати на всіх, у неї свій світ у телефоні. Костянтин серед них здається найбільш притомним, а далі видно буде. Дякую, люба ♥ Обіймаю, цьом)
Костянтин не просто так посміхається. Тамара ввімкнула акторку. Моніці байдуже. Всі виконують "прохання" Валерія, але ... справжні обличчя за масками. Поки в мене таке враження. Я більше вірю Костянтину, ніж Тамарі. Дякую)
Наталія Барвінок, Я теж. Він все прямо каже. Не всміхається награно. Якби усі робили так само, такий прийом був би більш зрозумілим, а не оте вигадане щастя від Тамари. Дякую ♥
Чому мені здається що це лицемірно, аж тхне ненавистю від дружини і доньки.
Mika Grom, Бо не віриться, що дружина так легко і з усмішкою може прийняти дитину коханки свого чоловіка. Дякую ♥
Таке враження, ніби це вистава для одного глядача. Кості весело дивитись на цей цирк, чекає що ж буде далі, а Лея його не впізнала, значить він не був в тій машині. Моніка така ніби їй байдуже, що буде відбуватись дальше, а от дружина вибрала тактику грати роль доброї мачухи, щоб оцінити і вивчити Лею, хоче знати , що від неї очікувати. Немає ще одного сина, можливо він і є наш головний герой?
Ірина Бура, Лея і того, хто був у машині, не впізнає, бо темно було, не роздивилася. Плюс 5 років минуло. Та це не біда, все з'ясують. Зараз головне - бути уважною, бо сімейка дивна. Дякую ♥
Дружина точно ліцимірить, дочці скоріш всього начхати, а Кості брату теж всеодно, він вважає це веселою пригодою. Тільки батько радий і не бачить очевидно. Леї страшно. Коли це жінка приймала зраду чоловіка з усмішкою? Ох і буде ще купа сліз у нашої Леї. Дякую
Алла Коляда, Виходить, це перший раз, коли дружина приймає зраду і дитину від іншої з усмішкою... Ну, дивно це. Не вірю! Дякую ♥
Щось аж занадто добре її прийняли
Natali Sav, Пахне лицемірством... Дякую ♥
Ось це поворот. З'явився батько, якого Лея не знала. Мама померла , натомість доля дала батька. Та чи прийме її його родина. не думаю , що вони будуть раді
Юлія Гирина, Лея досі шокована від цієї новини... Дякую ♥
А чого очікувати,їй не раді ,по суті вона народилася між двома дітьми в шлюбі ,для жінки вона результат зради ,а мовчать усі заради грошей,тому як тато скаже так і будуть прикидатися,але це на початку ,шило в мішку не притаїш ,все вилізе з годом ……..
Ольга Рачинская, Так, все вилізе. І справжнє ставлення, і претензії. Якщо Лея захоче стати частиною цієї родини, їй треба мати запас терпіння. Дякую ♥
Яка вдавана радість ! Що вміють ,то вміють і від них не забереш.Щиро радіє тільки Валерій Миколайович ,а дружина і дочка якби могли ,то в обіймах задушили б.Констянтин спостерігає за тим цирком чи кіном з неприхованою іронією.Ще є один брат ,хочеться побачити його реакцію.Пригоди Леї тільки починаються і скучно точно не буде .Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.А Віктор часом не буде тим не коханим ,за якого Лея зібралася заміж?
Оксана Кіс, Усе перевіримо обов'язково. Розберемо на цитати. У цьому домі багато таємниць. Головне, щоб Лею не ображали, бо поки що усі вони дивні. Дякую, Оксанко ♥
Вдавана гостинність, вдавана щирість ... Моніка і не дуже вдає - зайнята телефоном . Має бути ще один брат чи сестра ?Чим обернеться це знайомство для Леї ? Багато думок ...Багато хочеться написати ...Чекаю продовження. Дякую! ❤️
Світлана Кухта, Так, ще один брат. Пізніше приїде.
Щодо радості згодна повністю, там не все так безхмарно. Дякую ♥
Я вже фанатію від цієї історії , чекаю "Хана " і Ростислава . Мене захопила історія тим що тут багато таємниць . А Лея мабуть потрапила в зміїне кодло )))
Вікторія Шевчук, Усе може бути. Кодло поки радісне, а далі буде видно)) Дякую ♥
Щось в мене сумнів щодо такої радості у всіх членів сім'ї . Але , побачимо як воно буде далі.
Дякую , чекаю з нетерпінням продовження !
Обіймаю міцно цьом !!!
Olga Mykhailytsia, Поки що вони удають радість, а далі побачимо. Вічно жити у масках не вийде... Дякую, Олечко ♥ Обіймаю міцно, цьом-цьом)
Так, зовнішньо її ніби чекали
а що в головах цих людей, можемо здогадуватись
дякую за розділ
Наталія Даниленко, Там купа всього цікавого. Але просто так не витягнемо, треба почекати)) Дякую ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати