Умовно ненавиджу
266 866

Умовно ненавиджу 18+

Короткий любовний роман

Ерін Кас

Ерін Кас · автор

Повний текст · 135 стор.
1 608
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 1 696
Умовно ненавиджу
№ 1
Умовно ненавиджу
Безумовно кохаю
№ 2
Безумовно кохаю
“Безумовно кохаю”
Анотація до книги "Умовно ненавиджу"
Коли її світ зруйнувався, з’являється він — незнайомець, який стверджує, що він її батько. Разом із ним у життя Леї вривається велика родина. Нові обличчя, чужі правила, усмішки, за якими ховаються недомовки, і нове почуття. Він той, кого не можна кохати, але пристрасть не підкоряється логіці та здоровому глузду. Між ними забагато перепон і таємниця, яка здатна зруйнувати не лише кохання, а й їх самих, бо іноді почуття — це розкіш, на яку не маєш права.

перше коханнявладний геройемоційно_таємниці

Зміст книги: 37 глав
Пролог
Розділ 1 «У пошуках допомоги»
Розділ 2 «Гість, якого не чекали»
Розділ 3 «Не лякає, але напружує»
Розділ 4 «Чужа історія»
Розділ 5 «Інший світ»
Розділ 6 «Вирішила»
Розділ 7 «Нове житло»
Розділ 8 «Вся родина в зборі»
Розділ 9 «Підозріла, але беззахисна»
Розділ 10 «Брат»
Розділ 11 «День здивувань»
Розділ 12 «Страшно і водночас добре»
Розділ 13 «Спокусливе випробування»
Розділ 14 «Соромно…»
Розділ 15 «Уникати не виходить»
Розділ 16 «Досі хочу продовження»
Розділ 17 «Всі думки про неї»
Розділ 18 «Запобіжники зірвало»
Розділ 19 «Божевільня»
Розділ 20 «Зранку все інакше»
Розділ 21 «Всі розмови про гроші»
Розділ 22 «Особлива пристрасть»
Розділ 23 «Сум проти ейфорії»
Розділ 24 «Найдорожча покупка»
Розділ 25 «Серйозні наміри»
Розділ 26 «Відверто про себе»
Розділ 27 «Нові стосунки»
Розділ 28 «Гарна новина»
Розділ 29 «Бо болить»
Розділ 30 «В ступорі»
Розділ 31 «Змінити життя одним махом»
Розділ 32 «Результат»
Розділ 33 «Зірвана маска»
Розділ 34 «Не брат, але рідний»
Розділ 35 «Болюча зустріч»
Розділ 36 «Стати егоїсткою»

1 696 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Дарина Нестерук
03.03.2026, 05:15:25

То є ще один брат, так?
Дякую

Ерін Кас
03.03.2026, 21:12:28

Дарина Нестерук, Так, є ще один брат) Дякую ♥

avatar
Vintoniak Galia
03.03.2026, 05:09:35

Ніби й непогано,та відчуття не щирості є.Думаю мало хто зрадіє нагуляній дитині.Батько так,бо можливо кохав її маму.Ось ще один спадкоємець на багатство появився , тут можуть початись вже інтриги з їх боку.Лея то зустрілась з сім'єю,але яким буде дальше спілкування.Багато думок,та чекаю продовження Щиро дякую та міцно обіймаю.

Ерін Кас
03.03.2026, 21:12:17

Vintoniak Galia, Я навіть не знаю, як Лея погодилася на цю зустріч. Пересилила себе. Вони усі дивні. Всміхаються, але... дуже багато питань є до них, і до батька теж. Дякую ♥ Обіймаю)

avatar
ToriKa Reader
03.03.2026, 05:09:22

Нуууу, краще, ніж я очікувала))) Але весело точно буде! Єдине питання: чи всім?

Ерін Кас
03.03.2026, 21:11:16

ToriKa Reader, Білявчику буде весело, а от Леї... Ну, навряд)) Дякую, мила ♥

avatar
Светлана Шевчук
03.03.2026, 02:33:05

Якась незрозуміла ситуація,рідня здається геть не щирою.Чекаємо далі.Дякую!

Ерін Кас
03.03.2026, 21:10:45

Светлана Шевчук, Але всміхаються)) Правда, ті усмішки більше не вищир схожі)) Дякую ♥

avatar
Юлія Гирина
03.03.2026, 01:07:09

Хто такий цей Леонід ? і чого мама розхвилювалась?

Ерін Кас
03.03.2026, 21:10:20

Юлія Гирина, Мама щось приховувала...

avatar
Валентина Ліщук
03.03.2026, 01:06:43

О, прийом пройшов як і Лея відчувала. Там один батько їй радий, а інші ігнорують. Невже батько не бачить, що Лею не сприймають його діти

Ерін Кас
03.03.2026, 21:10:10

Валентина Ліщук, Не бачить. Він взагалі цього не помічає. Дякую ♥

avatar
Юлія Гирина
03.03.2026, 00:59:00

1шв глава. веселі дівчата - подружки . Щастя, коли є такі подружки з гумором.

Ерін Кас
03.03.2026, 21:09:53

Юлія Гирина, Так, класні подружки ♥

avatar
Юлія Гирина
03.03.2026, 00:53:40

Почала читати твір. Пролог інтригує.

Ерін Кас
03.03.2026, 21:09:43

Юлія Гирина, Дякую ♥

avatar
Andre Mark
03.03.2026, 00:43:58

Вони якісь не щирі. Можливо мені це здалося? А ось Валерій Миколайович, дійсно, щиро радів цій зустрічі. З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Ерін Кас
03.03.2026, 21:09:36

Andre Mark, Я можу лише кивнути)) Здається, що раді, але відчувається нещирість... Дякую ♥

Що ж,як і очікувала Лея, її присутності радий лише батько,дружині та сестрі байдуже до неї, а брат той взагалі гидливо насміхається з її присутності. От тобі і "радісний сімейний прийом".
Дякую!♥️

Ерін Кас
03.03.2026, 21:09:05

Наталья Русанова, Так, дивний прийом. Усі раді, чекають, але здається, що їм байдуже. Скоро перевіримо, хто щирий, а хто удавав радість. Дякую ♥

avatar
Анна Багирова
03.03.2026, 00:26:19

Здається приязаність Тамари і Моніки не щира, а Костя одразу показав своє презирливе ставлення до Леї. Коротше, здається лише Валерій Миколайович щиро радий, що знайшов свою загублену в часі дитину. Можливо я помиляюся, але мені хочеться щоб так було! Я не пам'ятаю, але мені здається, що є ще один син...) Дякую тобі, моя хороша, за продочку та чекаю на продовження з нетерпінням. Обіймаю міцно, цьом.❤️)))

Ерін Кас
03.03.2026, 00:29:45

Анна Багирова, Є ще один син. Думаєш, він зрадіє більше за Костянтина? Ну... Побачимо, скоро і він підтягнеться до компанії. Леї зараз треба набратися порад в Аміни і протистояти, якщо хтось чіплятиметься)) Дякую, сонечко ♥ Обіймаю, цьом)

Мені здалося, що тут усе трохи награно… Ніби щиро радіє лише Валерій. Тамара напружена, Костянтин дивиться з насмішкою, Моніці байдуже… Навіть я почувалася не у своїй тарілці. Дякую ❤️

Ерін Кас
03.03.2026, 00:28:21

Валентина Алєнічева, Є таке, ніяковість присутня. Головне, щоб награність не вилилася потім у претензії. Ми не були свідками того, як Валерій зізнався дружині в зраді. А тепер ще й Лея з'явилася. Будемо спостерігати. Дякую ♥

avatar
Valentina
03.03.2026, 00:22:14

Дякую! Здається радіє тільки Валерій... Ну, що ж побачимо, що буде далі...

Ерін Кас
03.03.2026, 00:26:54

Valentina, Його дії та слова здаються щирими. Будемо сподіватися, що він захистить Лею, якщо раптом у когось будуть претензії. Дякую ♥

avatar
Olga Klym
03.03.2026, 00:13:00

Ой щось підказує мені не раді тут нашій Леї
Дякую з нетерпінням чекаю продовження

Ерін Кас
03.03.2026, 00:20:44

Olga Klym, Гадаєте, що ця ввічливість та усмішки награні? Усе може бути, почекаємо)) Дякую ♥

avatar
Svetlana Mischenko
03.03.2026, 00:10:16

А де ж ще один братик?))) Дякую!!!!!

Ерін Кас
03.03.2026, 00:20:07

Svetlana Mischenko, Десь завіявся)) Мабуть, дуже сором'язливий)) Дякую ♥

avatar
Andre Mark
01.03.2026, 10:04:28

Вітаю з новинкою! Книзі успіху і море вдячних читачів, а автору творчого натхнення і легкого пера!
Я, ось незрозуміла, вона вагітна від одного, а йде заміж за другого? Чи я помиляюся? З нетерпінням чекаю продовження! Дякую!

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
02.03.2026, 23:56:57

Andre Mark, Про таємницю казала, але різне ж може бути. Ми обов'язково все перевіримо і першими дізнаємося))

avatar
Галинп Бурдик
02.03.2026, 08:20:16

❤️

Ерін Кас
02.03.2026, 14:46:46

Галинп Бурдик, Дякую ♥

avatar
Рина Мир
02.03.2026, 07:27:52

Заплутано, школа,що вже не спитати у мами... Дякую, сонечко!

Ерін Кас
02.03.2026, 14:46:39

Рина Мир, Нічого вже у мами не запитає, тому буде сама якось розбиратися. Дякую, мила ♥

avatar
Маріана Сорбало
01.03.2026, 23:01:02

Всі роблять помилки, хтось їх визнає, а хтось ні. Валерій, на маю думку, щирий! Шкода, що так пізно знайшов дівчат... все могло скластися інакше... але... але... але... Хоча, зараз у нього є шанс, головне правильно підійти до Леї, вона вже доросла і їй також важко дається все що відбувається. Втратила найріднішу, і тут бац і тато є.

Ерін Кас
01.03.2026, 23:21:09

Маріана Сорбало, Лея повністю шокована. Вона не може скласти до купи те, що Валерій розповідає. Не вірить. Та життя іноді дуже дивує, у мами дійсно могли бути секрети. Валерію треба приділити максимум уваги своїй доньці, бо вона зараз на роздоріжжі. Дякую, сонце ♥

avatar
Наталія Силенко
01.03.2026, 22:31:34

Трішки картинка намалювалася: тоді шукали саме дитину цього чоловіка! Якби ж то мама Леї розповіла правду!... Тепер дівчині ця правда здається неправдою, тим більше в даній ситуації...((( Шкода Лею... Дякую, сонечко, обіймаю міцно, з весною, хай вона принесе нам мир і тепло!

Ерін Кас
01.03.2026, 23:19:23

Наталія Силенко, За його вказівкою і шукали. На жаль, Лея не зізналася, що має таке саме прізвище, а мама теж не захотіла розповідати нічого. Розбереться, тільки трішки відпочине. Дякую, люба ♥ Обіймаю)

avatar
Алла Огнівко
01.03.2026, 14:27:09

Неймовірна історія! Так жаль Лею, бо мама то святе. Але ж даремно вона не сказала за батька. Я, коли читала,то аж сльози почали карати, сама цього не помітила. Втративши маму, знайшла батька. Звичайно Лех важко це сприйняти, да думаю, що її життя кардинально зміниться. Я думаю, що він не покине її і буде допомагати, хоча вона зараз проти. Щиро дякую вам за всі ті емоції, які я відчуваю, коли читаю ваші неповторні книги! З першим днем весни вас! Сьогодні дуже гарний сонячний день, як і ваші романи зігрівають наші душі. Нехай ця весна накінець принесе нам довгоочікуваний мир! Можливо я не завжди буду коментувати, так складаються обставини зі здоров'ям, яке на жаль не купиш ні за які гроші. Вибачте, що так відверто пишу, та книги буду читати обов'язково.

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
01.03.2026, 23:18:04

Алла Огнівко, Усе нормально. Головне, що я вас чудово розумію)

avatar
Оксана
01.03.2026, 17:06:16

Прочитала всі наявні розділи одночасно. Сумно. І від минулого, і від теперішнього. Сумно, що чотири роки боротьби із маминою хворобою закінчилися тяжкою втратою для Леї. Сумно, що п'ять років тому Валерій Гриневський приїхав у Петриківку шукати міфічного Леоніда Боровика, а не реальну Боровик Світлану. Сумно, що Лея з якихось причин приречена вийти заміж за некоханого. І сумно, що сімейка нареченого не подобається Аміні (а вона-то знає більше, ніж ми наразі). Надіюся, що таємниці поступово розкриватимуться, і рано чи пізно історія стане оптимістичною, а поки що всім серцем вболіваю за Леїне щастя, щоб воно наступило якомога швидше. Дякую, люба Ерінко!

Ерін Кас
01.03.2026, 19:46:30

Оксана, Аміна знає багато, бо ліпша подружка, а нам будуть розповідати дозовано, щоб не було забагато інформації)) Сумно, я згодна, але життя - не комедія, тому будемо долати негаразди разом із героїнею. Їх буде чимало, проте і щастя буде. Просто ми потрапили з самого початку на негатив, а попереду позитивні розділи. Дякую, Оксанко ♥

avatar
Оксана Кіс
01.03.2026, 13:55:05

Виходить ,що у Валерія Гриневського два сина і дві дочки,Лея і Моніка.Багато запитань до батька і мами Леї.Він знав ,що одружений ,Світлана теж про це знала ,але їх тваринних інстинктів це не зупинило.Спочатку нароблять дітей ,а потім їх шукають,приходять зі словом " вибач " ,чим ще більше травмують і завдають болю.Реакція Леї зрозуміла ,її звичайний світ перевертається вверх ногами.Дякую,Ерін.Чекаю на продовження.Історія захоплює.

Ерін Кас
01.03.2026, 13:58:50

Оксана Кіс, До того ж двічі...
Спочатку через маму, а тепер через цього чужого чоловіка. Це ще добре, що Лея погодилася вислухати його, бо у такій ситуації могла втекти. Дякую, Оксанко ♥

avatar
ToriKa Reader
01.03.2026, 12:36:32

Оце так історія…. І як же прикро, що так пізно вони знайшлися( Маму вже не повернеш. Але є шанс, хоч і пізно, але отримати батьківську любов. Хоча є питання, звісно, в цьому плані…. Дякую за захопливе продовження ❤️

Ерін Кас
01.03.2026, 12:42:03

ToriKa Reader, Мама сама вибрала такий поворот. Вона ж знала, де живе Валерій. У такі моменти треба було думати про свою доньку, а не про принципи і чужу родину, але... На жаль.
Дякую, люба ♥

avatar
Лета Евгения
01.03.2026, 10:42:39

Згодна на всі 100, чужа історія для Леі. Я її розумію, батько фізичний, а фактично чужа людина. Тут, дійсно, голова болітиме, бо Лея ще від втрати мами не оговталась( відпочинок однозначно потрібний. Дякую, люба, за продочку, тихого дня. Вітаю з весною. Міцно обіймаю, цьом))

Ерін Кас
01.03.2026, 12:40:45

Лета Евгения, Вона навіть поки не вірить, що це правда, а він уже хоче допомагати і так далі. Так не робиться, треба дати час людині прийняти інформацію, подумати, відпочити від нервів. Складно зараз Леї, але її чекає нове життя, це я точно гарантую. Дякую, сонце ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Nadya
01.03.2026, 10:17:49

Дякую за цікаву проду

Ерін Кас
01.03.2026, 12:39:07

Nadya, Дякую ♥

avatar
Аля
01.03.2026, 09:50:20

А що ж саме Леї здалося дивним? І це виходить, вона народилася практично разом з кимось з його дітей? Ох, і життя... Тоді зимою, її мама ж здогадалася, хто і кого шукав? І вона мала шанс! То може десь є такий самий лист, але написаний для доньки? Тільки захований на випадок.... А світ виявися дуже тіснім, тільки жаль, що із запізненням на роки. То ось вони! Гриневські. Перший з них. Безжальні?.... Дякую, моя кицюня! Все одно ще досі загадково! Дуже чекаю далі! Тихого дня і швиденького пера! Обіймаюююю)) І цьомаю)❤️❤️❤️

Ерін Кас
01.03.2026, 12:37:47

Аля, Мабуть, мама гарно знала Київ)) Я так думаю. Може, пізніше Лея поділиться з нами своїми спостереженнями, зараз у неї просто немає на це сил. І думаю, що мама знала, хто шукав Лею. Боровика Леоніда не існує, бо народилася Лея. Ех... Шкода, що мама не знайшла Валерія раніше... Дякую, котику ♥ Цьом-цьом))

avatar
Светлана Шевчук
01.03.2026, 09:42:34

Забагато інформації для Леї.В такі моменти думати не хочеться,все болить.

Ерін Кас
01.03.2026, 12:36:02

Светлана Шевчук, Це правда. Вона зараз хоче лягти і не рухатися... Дякую ♥

avatar
Світлана Кухта
01.03.2026, 09:33:52

Як родина ,дружина приймуть Лею ? Хто ті молоді люди ,котрі шукали Леоніда Боровика чотири роки тому? Стільки таємниць та запитань... Чекаю продовження! Дякую! ❤️

Ерін Кас
01.03.2026, 12:35:43

Світлана Кухта, А ми скоро розкриємо ці таємниці. Спочатку поїдемо до Валерія додому, а потім дізнаємося про тих, хто її шукав 5 років тому. Це не головна інтрига. Дякую, люба ♥

avatar
Ірина Бура
01.03.2026, 09:24:33

Шкода, що пізно знайшов Валерій свою доньку, але напевно йому в цьому допомогли, можливо батько, який знав про інтрижку сина, а може його дружина, хоча листа він знвйшов після батькової смерті. Вже хочеться головного героя, і судячи з прологу в нього також є якась дівчина чи може наречена.

Ерін Кас
01.03.2026, 12:34:52

Ірина Бура, Думаю, це сталося випадково. Просто побачив лист і тоді кинувся шукати. А поява Леї у фонді - щасливий для Валерія випадок. На жаль, не для Леї. Хоча позитив теж є - вона не сама, Валерій може допомогти. Дякую ♥ Скоро ми вже зустрінемо героя.

Тепер зрозуміло, чому Світлана сказала, що батько помер... А листа навмисне приховали, щоб Валера його й не бачив. І це тільки вершина таємниць. Чекаю на продовження. Дякую)

Ерін Кас
01.03.2026, 12:33:25

Наталія Барвінок, Так. На жаль, це не всі таємниці, проте Лея тепер знає, що не сама. Не знаю, чи допоможе це їй, щоб прийти до тями, але Валерій багато чого може, а вона зараз потребує фінансової підтримки. Дякую ♥

avatar
Галина Бойко
01.03.2026, 07:33:28

Чомусь мені здається, що це ще не всі таємниці мами, вони ще щось знайдуть. А батько з першого погляду наполегливий та турботливий, чекав на Лею, заглянув у пакет, цікавиться чи вистачить продуктів і чи має гроші. Також спілкування виявилося спокійним, можливо тому що Лея ще
не відійшла від горя і шоку. А як буде далі, побачимо!
Зрозуміло також те, що її (Леоніда) шукали, не батько, а молоді хлопці (можливо сини), які знали про існування такої дитини.
Дякуюю, з нетерпінням чекатиму продовження)

Ерін Кас
01.03.2026, 12:32:27

Галина Бойко, Саме тому. Лея ще не відійшла, а тут нові нерви. Вона просто не встигає на усе реагувати. Та Валерій дійсно здається турботливим і щасливим, що знайшов Лею. Побачимо. У наступному розділі зустрінемося з його родиною, тоді і перевіримо. Дякую ♥

avatar
Olena Staruschenko
01.03.2026, 07:16:51

Трішки прояснилась ситуація з батьком. Так шкода, що запізно, може допоміг би з маминим лікуванням. А тепер цікаво, як сприймуть всі члени родини батька нову дочку. Чекаю продовження з нетерпінням! Дякую, люба!

Ерін Кас
01.03.2026, 12:31:00

Olena Staruschenko, А ми про це дізнаємося вже у наступному розділі. Перевіримо, як родина Валерія прийме Лею. Думаю, буде нервово. Дякую ♥♥♥

avatar
Vintoniak Galia
01.03.2026, 05:48:45

Звісно,що від такої інформації голова болітиме.Лея,ще досить стримано реагувала на неї.Добре,що вислухала ,та незрозуміло яким буде те спілкування між ними.А ще є його
сім'я,щось підказує не приймуть дівчину.Але побачим згодом,може бути й навпаки.Бо від таємничого хлопця вже згадувалось прізвище батька.Думок багато появляється,та 100% тепер зміниться життя в Леї.Чекаю разом з нею цих змін.Тихої та теплої неділі!Обняла міцно!

Ерін Кас
01.03.2026, 12:30:12

Vintoniak Galia, Вона не вірить поки, тому така стримана. Впевнена, що цей Валерій помилився. Розуміння прийде трішки пізніше. Життя Леї однозначно зміниться, Валерій постарається. Та чи принесе це щастя? Обов'язково перевіримо! Дякую ♥ Обіймаю міцно)

avatar
Olga Mykhailytsia
01.03.2026, 05:38:48

Заплутана історія , але щоб переконатися можна зробити ДНК тест ? Правда Леї зараз не до цього . Вона ще не відійшла від свого горя .
Дякую , чекаю з нетерпінням далі .
З першим днем весни ! Нехай вона буде спокійною , теплою , мирною ! Обіймаю міцно цьом !

Ерін Кас
01.03.2026, 12:28:47

Olga Mykhailytsia, Так, без тесту навряд чи обійдеться, бо Лея геть не схожа на цього Валерія. І щоб вона мала все те, що є у нього, обов'язково треба зробити необхідний аналіз, щоб уже ніхто не сумнівався. Дякую, люба ♥ Обіймаю міцно, цьом)

avatar
Svetlana Mischenko
01.03.2026, 05:08:01

Оце так історія!!!)) Цікаво як будуть розвиватися відносини між батьком і донькою далі, як приймуть його доня та ще двоє ( хлопців?) Лею, а дружина???)) Дякую!!!!!

Ерін Кас
01.03.2026, 12:27:46

Svetlana Mischenko, Виходить, що у Валерія аж четверо дітей)) Так, хлопці є)) Там і Моніка не гірша за хлопців)) Побачимо усіх, декого вже у наступному розділі. Дякую ♥

avatar
Ірина Стельмах
01.03.2026, 03:28:04

Ну по перше дуже знайоме прізвище,в пролозі воно вже згадувалось...дуже цікаво,і думок багато з цього приводу!А батько,говорить начебто щиро,але дуже багато питань....особливо з приводу сім'ї і грошей...)))Дуже це все неоднозначно(я вже шукаю якийсь подвох у цьому всьому,сміюся)Дякую люба,чекаю на продовження!Обіймаю,цьом*-)

Ерін Кас
01.03.2026, 12:26:25

Ірина Стельмах, Питань ціла купа. Думаю, у Леї теж, просто вона зараз така втомлена і розгублена, що не ставить їх. Та ми обов'язково дочекаємося. Схоже, що цей Валерій не збирається відступати. Дякую, мила ♥ Обіймаю, цьом)

avatar
Любов Трохимчук
01.03.2026, 01:47:12

Ох, ЙО-МА-ЙО!!! Ну й історія, прям на розрив. Батько ХОЧЕ підтримати Лею і морально і грішми. Оте його "все, що маю твоє" звучить риторично і на пориві. Нууу, і сказано це ним якось так необачно. А інші його діти, дружина захочуть цього? Все дУже складно. І не думаю, що дружина погодиться з його рішенням. З дітьми може бути по різному. Дякую за розділ))

Ерін Кас
01.03.2026, 12:25:26

Любов Трохимчук, Навіть не знаю. Мені здається, що жінка не прийме такого, але все може бути. Ми не знаємо історії цього Валерія. Зараз він має доброзичливий вигляд, немов дійсно хоче допомогти і дуже радий, що знайшов Лею. Почекаємо на її відповідь. Дякую ♥♥♥

Оце життя закрутило, Лея тільки маму похоронила, а тут батько об'явився, одні переживання. Дякую за розділ, з нетерпінням очікую продовження історії

Ерін Кас
01.03.2026, 12:23:21

Наталія Даниленко, Вона ще не відійшла, а тут нові хвилювання. Та ще й такі... Дякую ♥

avatar
Інна Слівінська
01.03.2026, 01:03:39

В Леї голова обертом йде від отриманої інформації.Тато молодець хоче підтримати свою дитину,але мені здається його родина не прийме його дочку .

Ерін Кас
01.03.2026, 12:22:53

Інна Слівінська, Усе може бути. Така новина точно не була приємною... Дякую ♥

Ну все, з прізвищем Гриневський ми вже зустрічалися) Буду тепер шукати зв’язки й ламати голову) Обожнюю таке. Дякую ❤️

Ерін Кас
01.03.2026, 12:22:31

Валентина Алєнічева, Виходимо на галявину з темного лісу. Гриневських вже зустрічали, тепер справа піде швидше)) Дякую ♥

avatar
Анна Багирова
01.03.2026, 00:35:24

З весною нас всіх! Нехай разом з нею прийде до нас довгоочікуваний мир!!) Так шкода Лею. Мама приховала від неї гріхи своєї молодості, а могла б розповісти дочці хто насправді її батько. Можливо б і змогла вилікуватись. Але це вже нічого не змінить, головне тепер Леї пережити це все. Ще невідомо, як у сім'ї батька віднесуться до новини про його позашлюбну доньку. Не думаю, що дружині Валерія це сподобається. Ох, як же це все складно.) Чекаю на продовження з нетерпінням. Дякую тобі, сонечко, за продочку. Міцно обіймаю, цьом.)))

Ерін Кас
01.03.2026, 12:22:01

Анна Багирова, Виходить, мама знала, що Валерій може допомогти, але мовчала. І Леї нічого не сказала. А якби дитина опинилася у страшенній скруті? Що тоді? Дивно... З одного боку, розумію, а з іншого... не виходить... Дякую, сонечко ♥ Обіймаю міцно, цьом-цьом)

avatar
Iryna H
01.03.2026, 00:24:16

Як на мене то Лея якась дивна,чому така хворобливо підозріла до людей(мужчин).
Хто її так налякав,що боїться йти попереду,боїться що вкраде її продукти,вона що не розбирається в людях?Людина в такому дорогому одягу буде красти її продукти...це якось просто смішно.

Ерін Кас
01.03.2026, 12:20:34

Iryna H, Коли не знаєш людину, різні думки можуть спасти у голову. Для неї це щось нереальне, вона ж вірила мамі, а не якомусь чужому дядькові. А дивлячись на сучасних злочинців, то все на світі може бути. Дякую ♥

avatar
Valentina
01.03.2026, 00:15:46

Дякую! Ото доля... так шкода Світлану... і Лею... Життя реалізовує свої сценарії... Чекаю на подальший розвиток подій!

Ерін Кас
01.03.2026, 12:18:47

Valentina, Щось життя до них не лагідне, але, як казала Аміна, помилки ми робимо самі... Дякую ♥

avatar
Олена Гушпит
01.03.2026, 00:09:24

Гмммм… З одного боку можна іі маму зрозуміти - не хотіла розповідати про роман з одруженим чоловіком..!!! Та й взагалі…!!! … І Лея поки що неготова,бо раптово все звалилося..!!!… Треба відпочити..!!!… А вже тоді…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
01.03.2026, 12:18:19

Олена Гушпит, Мабуть, вона не хотіла, щоб Лея шукала батька і цим розбила родину. Виходить, що то Світлана влізла у сім'ю, тому, мабуть, відчувала провину. Дякую ♥

avatar
Olesya Stetsenko-Popil
28.02.2026, 22:55:51

Яка ж тяжка доля у дівчат Аміни та Леї .
Багато випробувань .
Але не може бути , щоб в майбутньому щастя не засяяло в їхньому домі.Чомусь віриться, що все добре прийде з часом..І батько вчасно з'явився .. і ті чоловіки, що кілька років назад не просто так з'явилися у їх житті, хоч були послані від батька..
Єдина велика помилка - виходити заміж щоб когось забути чи зробити назло, бо цим тільки собі гірше робиш та ламаєш,зневіра...і з цим щастя не зазнаєш..

Ерін Кас
01.03.2026, 12:17:26

Olesya Stetsenko-Popil, А ми скоро дізнаємося причину її весілля. Розкрутяться всі таємниці та інтриги, тому зможемо дати Леї правильні поради. Дякую ♥

avatar
Олена Гушпит
28.02.2026, 21:50:04

Невже і справді батько..?!? І тоді… і справді шукали Леоніда…!!!… Що ж… мама вже нічого не розповість,але…!!! Дуже хочеться почути їх історію..!!!…
Дякую за проду !!! ❤️❤️❤️

Ерін Кас
01.03.2026, 12:16:37

Олена Гушпит, Так, шукали Леоніда, але дарма, такої людини не існує, бо народилася дівчинка - Лея) Шкода, що Світлана не повідомила про це Валерію. Дякую ♥

avatar
Mika Grom
28.02.2026, 19:57:52

То може послухати чоловіка та дати шанси розповісти , можливу він круто поміняє її життя.

Ерін Кас
28.02.2026, 20:32:02

Mika Grom, Він може поміняти, але чи захоче цього Лея? А послухає обов'язково, не зможе піти. Дякую ♥

Ох, напридумувала мама такого про батька Леї, але навіщо? Ось тепер,коли Лея залишилася сама і їй так потрібна допомога і підтримка, батько знайшов її, а вона не вірить йому. Але ж можна вислухати його що ж такого сталося між ним та мамою, що вона не розповідала доньці правду. А щоб впевнитися,що вони рідні потрібно зробити тест ДНК.
Дякую за проду та чекаю на нову главу!♥️

Показати 3 відповіді
Ерін Кас
28.02.2026, 20:30:54

Наталья Русанова, Так, може бути і відмова.

дякую,цікаво, тільки ждати продовження немає терпіння

Ерін Кас
28.02.2026, 20:30:25

Людмила Кривопустова, Доведеться почекати, я пишу цю книгу. Дякую ♥

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше