10 083
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
демонпротистояння характерівноровлива героїня
“Вищий темний отримує наглядача — слабку, нижчу світлу. В якій бачить лише розвагу для себе. Але, все виходить з-під контролю…”
“Що треба для вибухового коктейлю почуттів? Один вищий демон – гарячий і нахабний, і одна світла – прекрасна і невинна. Вона повинна за ним наглядати, а він хоче її звабити, та чи зможуть вони встояти перед спокусою?”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
211 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас на сторінках ще однієї історії. Сподіваюсь, вона буде не менш цікавою, ніж попередні. На що вам чекати? Звісно, на пристрасть, на протистояння, на емоції.
Пройдемо цей шлях разом?)
Хто бажає доєднатися до телеграм каналу https://t.me/arinaspel. Тут візуалізація і обговорення.
А також вдячна за сердечка і коментарі. Це надихає і мотивує.
Оновлення через день.
Вітаю з новинкою!
Марина Ши, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Успіхів, натхнення і дуже багато читачів.
Лана Рей, Дякую ❤️
Демони мої фаворити))) Цікавий неоднозначний персонаж. Чекаю зустрічі з головною героїнею
Тана Лі, Треба ж спробувати і про демонів написати історію
Вітаю з новинкою)))
Віккі Грант, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою!
Тана Лі, Дякую ❤️
вітаю з новими пригодами. Інтригуючи :)
Ольга Гаевская, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Дякую ❤️
вітаю з новинкою)
Соланж Седу, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Успіху книзі!
Гончарчик Мілана, Дякую ❤️
Вітаю з новинко. Ну, "поїхали")))))))
Горобчик Кім, Дякую ❤️
Вітаю вас на сторінках ще однієї історії. Сподіваюсь, вона буде не менш цікавою, ніж попередні. На що вам чекати? Звісно, на пристрасть, на протистояння, на емоції.
Пройдемо цей шлях разом?)
Хто бажає доєднатися до телеграм каналу https://t.me/arinaspel. Тут візуалізація і обговорення.
А також вдячна за сердечка і коментарі. Це надихає і мотивує.
Оновлення через день.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати