10 083
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
демонпротистояння характерівноровлива героїня
“Вищий темний отримує наглядача — слабку, нижчу світлу. В якій бачить лише розвагу для себе. Але, все виходить з-під контролю…”
“Що треба для вибухового коктейлю почуттів? Один вищий демон – гарячий і нахабний, і одна світла – прекрасна і невинна. Вона повинна за ним наглядати, а він хоче її звабити, та чи зможуть вони встояти перед спокусою?”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
211 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас на сторінках ще однієї історії. Сподіваюсь, вона буде не менш цікавою, ніж попередні. На що вам чекати? Звісно, на пристрасть, на протистояння, на емоції.
Пройдемо цей шлях разом?)
Хто бажає доєднатися до телеграм каналу https://t.me/arinaspel. Тут візуалізація і обговорення.
А також вдячна за сердечка і коментарі. Це надихає і мотивує.
Оновлення через день.
Айбервель ну просто "знущається" з Ліси, щоб спостерігати за її реакцією та емоціями)) Можна подумати, що він не покарання відбуває, а відпочиває та розважається))
Світлана Ц, В нього нема покарання, лише обмеження, які, при бажанні, він би знехтував.
між ними аж іскрить
Марина Глушко, Так)❤️
Не витримав Еймон, прийшов попередити, щоб до Мілени не наближався. Та може вже помітив, що тут у Айбервеля своя майбутня згуба є, Еймон на цьому вже досвід має, на відміну від Айбервеля). ❤️❤️❤️
Олена, Дякую ❤️
Оце між ними починає палати!! А вн просто насолоджується, дражнячи її! Супер! Дякую ❤️❤️❤️❤️
Yana K, Дякую ❤️
Супер!!! Як же йому подобається її дражнити і як вона ведеться на це))
От саме через це і подобається)))
Ксения Разкевич, Дякую)) дражнитися вони лиш починають)
Ох як же йому подобаються реакції Ліси на його "вдалі жарти". Прям весь зсередини підсвічується від своєї "дотепності". Та судячи з того, як він швидко вказав на двері Біаліні, незважаючи на всі її натяки, не дуже то йому цікаво. Та Ліса, звісно, про це не знає, тому й сприймає за чисту монету, опираючись лише на інформацію про нього.
Олена, Ой, та він сам не може натішитися з її реакції. Йому довгий час було нудно, а тут таке…
добре, що вже змушує їсти, схоже уже відчуває відповідальність за неї ) гу що є подивимось далі на бідного темного )
Vermenchuk Marius, Дякую ❤️
а як же малинка чи ягідка, рожеву подушку ))) якась цікава світла ))) прям таки єдинорожка ))) буде знудженому скоро веселіше )
Vermenchuk Marius, Йому вже весело)
Цікавий початок) Сподіваюсь на видовищну "дуель")) і на те, що Айбер поки що збереже своє демонське "я" і не відразу почне стелились ганчіркою перед Лісою)
Marina, До того, щоб він проснувся, ще дуже далеко
Якщо демон такий ласий на дівчат і знає про "особливість незайманих", то чому ж він сам себе вирішив мучити, залишивши Лісу своєю наглядачкою і навіть не поглянув на інших кандидатів? Захотів порозважатися, спостерігаючи за слабкою світлою...
Світлана Ц, Вона його зачепила з першого погляду. Він й сам не розуміє чого. Але йому цікаво, то це вже вагомий привід залишити її
ой демоне не на ту світлу ти натрапив)))
- хіба варта її квіточка того що ти ослабнеш))) звісно варта це ти поки такий упевнений що ні ))) дякую вам
Марія Шоюнусова, Для нього на кону занадто багато…
Айбервель випадково для себе "розбавив" своє нудне життя))
Світлана Ц, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Тим більше це ж про того вищого демона, якому вже все набридло. І він шукає нових пригод і емоцій. Але повернення в людський світ із наглядачкою. Він вже впевнений,що ця нижча світла є справжнім ягням. І збирається гарно розважитися. Але ще побачимо, хто кого буде розважати. Це зараз Ліса виглядає розгубленою, незграбною. Все цікавіше попереду!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів! ❤️
Наталія Діжурко, Дякую ❤️
Але ж і бубочка цей демон( чомусь так я його сприйняла в цій главі) тільки познайомились можна сказати, а вже турбується, швидко він перевзувся, а попереду ще цікавіше буде ❤️ хоча самовпевненість так і пре з нього, думає легко маніпулювати нашою красунею, сподіваюсь він дуже помиляється))
Валентина, Він не є аморальним чи підлим, просто жорсткий)). А самовпевненість його ще довго буде з ним)
Приєднуюсь до читачів! Початок інтригує ❤️
Милау Еллі, Дякую ❤️
Атмосфера затягує одразу — талант відчувається. Підписуюсь із задоволенням! Рада новим знайомствам ❤️
Софія Рен, Дякую)❤️
Ну от чому ці чоловіки такі наївні і самовпевнені))))Щось мені підказує що невідомо хто з них жертовне ягня))))
Адель Вейс, Це влучно)) ❤️ дякую)
Клааас!
Навіть кава смачніша )
А я цілий розділ думала, як же він буде її називати? Повне імʼя занадто довго. Світла- не годиться протягом цілої книги. Скорочувала як завгодно, а от Ліса - не додумалась )))
Дякую за проду ❤️
Аріна Спел, ❤️❤️❤️
Ох паскудник, нічо Ліса молодець не здається.
Неймовірно цікаво
Одрі, Дякую)❤️
Такий самовпевнений)))) треба перевиховувати)))
Тетяна, Дуже треба, але то не так вже й легко)❤️
Цікаво, а Ліса якось буде його називати скороченно, окрім "ідіот", на що він поки заслужив своєю зухвалістю)? Розважатись - це він навідати Еймена з Міланою хоче з "візитом ввічливості"? Весь такий брутальний та грізний, а щоб Ліса поїла турбується). Ну це, звісно, виключно, щоб було кого діставати, ми ж зрозуміли, нічого іншого. ❤️❤️❤️
Олена, О, його увага зараз змістила фокус на іншу розвагу))
Такий самовпевнений, розважається. Хоча він же демон, таким і має бути. Але сподіваюсь Ліса (таке гарне скорочення, я теж намагалась придумати але так і не придумала) його хоч трохи приведе до тями )))
Ju Di, Приведе, але не одразу)) нахабства і самовпевненості цьому демону не займати)
зачепила,ще й як зачепила демонюку
Марина Глушко, А як інакше?))
Главу додаткову завтра - хочемо завжди)))
Наталья Мараховская-Белаш, ❤️❤️❤️
Дууууже хочемо)))
Mila, Дякую)❤️
Тааак! Хочеться почитати, що зовсім йому бідному не нудно!)❤️
Настуся Соловейко, Дякую ❤️❤️❤️
тааак
Шимата То, ❤️❤️❤️
Ооо дууууууже хочеться почитати))) Настільки нудно, що аж не втримав гримаси... Точно це ягня йому ще покаже. Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Дякую ❤️❤️❤️
Демон починає тріпати нерви і насолоджуватися)
Тетяна, Він грається))
Знайомство набирає обертів, не ту Світлу, здається, Темний за мишку сприйняв. Будемо раді, якщо він помилився. Ну а що, навіть найвищі можуть помилятися). Ми і по декілька оновлень на день були б не проти, бо кожного разу малувато насолоди, хочеться ще. ❤️❤️❤️
Олена, ❤️❤️❤️
Як можна таке питати, звичайно треба глава, щось я думаю, він ледве стримується, не дарма же сказав, що цнотлива, збожеволів, і показує нудьгу свою, а ще , думаю , зрозумів як впливає на неї) не повірив , що магію не контролює) побачимо, побачимо)))
Валентина, В дечому ви праві)) ❤️
Цікаво як їй вдасться його розбурхати, така вже каменюка той демон
Аріна Спел, Я вже капець як чекаю:))
дуже хочеться почути цього красивого "поганця":)
Звісно так))) цікаво чому він такий вдавано-знуджений )))
Ju Di, Марку тримає. Де ж це він свою слабкість покаже))))
О,бачу ,що однодумців багато)
І отих ,,так,, теж)
Lyalya Boginya, Дякую))
Так, звісно так ?
Nastya Bodnaryuk, Дякую))
Що за питання???
Чи хочемо ми главу?
Та звісно тааааааак!!!!!
На ранок, до кавусі… Ммм… Вже смачно лиш від одних передчуттів))
Chynaretta, Дякую))
о так,дуже
Марина Глушко, Дякую))
дуже хочемо))) дякую вам)))
Марія Шоюнусова, Дякую))
Доброго ранку ,а ви плануєте відкривати на цю книгу передплату ?
Вика Запорожец, Доброго ранку. Так, планую
Як же нудно було йому?)
Юля Голуб, Що він відчуває, дізнаємось вже завтра))
Дуже цікава анотація. Оригінальний сюжет.
Вікторія Гарід, Дякую)
Вітаю з новиночкою ❤️❤️❤️
Я, як і завжди, з перших сторінок тут ))
Chynaretta, Дякую)))❤️
"нервове споживання їжі")))
Цікаве ім'я у героїні, мабуть, і вона буде особливою)))
Тана Лі, Всім знайоме це споживання))
Вітаю з новинкою. Певна, ця історія буде така ж захоплююча і гаряча❤️Успіху!
Єва Лі, Дякую ❤️ гаряча точно. Боюсь, як би в еротичне фентезі не скотилося все))
Така ніжна дівчинка… Інших кандидатів мабуть не буде? )))
Ju Di, Дізнаємось в наступній главі))
Цікаво, чомусь думала дівчина виявиться ще з тим характером, потріпає мотузки з нього, а вона прям така мила дівчинка, але висновки поспішні, все таки думаю вона себе ще покаже, Айбервель не дуже і ввічливий, тож сподіваюсь красуня себе не дасть в образу. Скажіть будь ласка, в цьому світі демонів і світлих є якісь мітки чи щось що поєднує пар? Чи буде таке в цій історії?))
Аріна Спел, Інтрига❤️
Яка вона мила та ніжна квіточка. Відкрита до всього світу, хоч і боязко їй від нього, але ж цікавість перемагає. Але не відомо хто кого ще в результаті змінить, коли темний почне пізнавати цю чарівну світлу.
Аріна Спел, Це окремий вид мистецтва, коли Ви розкриваєте героїню і герой трііііішечки отримує нову реальність)))❤️
Чудова, світла дівчинка. Але йому точно буде не скучно))
Аріна Спел, Щоб у вас і скучав головний герой, та такого не може бути)))))
я з вами.Вітаю з новиночкою
Марина Глушко, Дякую))❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати