Світло для темного
10 083

Світло для темного 18+

Любовне фентезі

Аріна Спел

Аріна Спел · автор

В процесі · 55 стор. · Регулярно оновлюється
270
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 211
Світло для темного
№ 1
Світло для темного
Пентаграма для початківців
№ 2
Пентаграма для початківців
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.

демонпротистояння характерівноровлива героїня

Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1. Айбервель
22 дн. тому
Розділ 2. Айбервель
20 дн. тому
Розділ 3. Піалісента
18 дн. тому
Розділ 4. Піалісента
16 дн. тому
Розділ 5. Айбервель
15 дн. тому
Розділ 6. Піалісента
13 дн. тому
Розділ 7. Айбервель
11 дн. тому
Розділ 8. Піалісента
9 дн. тому
Розділ 9. Айбервель
7 дн. тому
Розділ 10. Піалісента
5 дн. тому
Розділ 11. Айбервель
3 дн. тому
Розділ 12. Піалісента
вчора

211 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Світлана Ц
09.06.2026, 10:00:00

Айбервель ну просто "знущається" з Ліси, щоб спостерігати за її реакцією та емоціями)) Можна подумати, що він не покарання відбуває, а відпочиває та розважається))

Аріна Спел
09.06.2026, 13:56:48

Світлана Ц, В нього нема покарання, лише обмеження, які, при бажанні, він би знехтував.

avatar
Марина Глушко
09.06.2026, 09:02:13

між ними аж іскрить

Аріна Спел
09.06.2026, 13:55:56

Марина Глушко, Так)❤️

avatar
Олена
09.06.2026, 08:12:38

Не витримав Еймон, прийшов попередити, щоб до Мілени не наближався. Та може вже помітив, що тут у Айбервеля своя майбутня згуба є, Еймон на цьому вже досвід має, на відміну від Айбервеля). ❤️❤️❤️

Аріна Спел
09.06.2026, 13:55:49

Олена, Дякую ❤️

avatar
Yana K
09.06.2026, 07:54:57

Оце між ними починає палати!! А вн просто насолоджується, дражнячи її! Супер! Дякую ❤️❤️❤️❤️

Аріна Спел
09.06.2026, 13:55:19

Yana K, Дякую ❤️

avatar
Ксения Разкевич
08.06.2026, 23:26:43

Супер!!! Як же йому подобається її дражнити і як вона ведеться на це))
От саме через це і подобається)))

Аріна Спел
08.06.2026, 23:47:59

Ксения Разкевич, Дякую)) дражнитися вони лиш починають)

avatar
Олена
08.06.2026, 16:15:58

Ох як же йому подобаються реакції Ліси на його "вдалі жарти". Прям весь зсередини підсвічується від своєї "дотепності". Та судячи з того, як він швидко вказав на двері Біаліні, незважаючи на всі її натяки, не дуже то йому цікаво. Та Ліса, звісно, про це не знає, тому й сприймає за чисту монету, опираючись лише на інформацію про нього.

Аріна Спел
08.06.2026, 23:47:33

Олена, Ой, та він сам не може натішитися з її реакції. Йому довгий час було нудно, а тут таке…

avatar
Vermenchuk Marius
08.06.2026, 12:40:53

добре, що вже змушує їсти, схоже уже відчуває відповідальність за неї ) гу що є подивимось далі на бідного темного )

Аріна Спел
08.06.2026, 13:14:04

Vermenchuk Marius, Дякую ❤️

avatar
Vermenchuk Marius
08.06.2026, 12:32:29

а як же малинка чи ягідка, рожеву подушку ))) якась цікава світла ))) прям таки єдинорожка ))) буде знудженому скоро веселіше )

Аріна Спел
08.06.2026, 13:13:52

Vermenchuk Marius, Йому вже весело)

avatar
Marina
08.06.2026, 12:27:56

Цікавий початок) Сподіваюсь на видовищну "дуель")) і на те, що Айбер поки що збереже своє демонське "я" і не відразу почне стелились ганчіркою перед Лісою)

Аріна Спел
08.06.2026, 13:13:38

Marina, До того, щоб він проснувся, ще дуже далеко

avatar
Світлана Ц
08.06.2026, 10:33:45

Якщо демон такий ласий на дівчат і знає про "особливість незайманих", то чому ж він сам себе вирішив мучити, залишивши Лісу своєю наглядачкою і навіть не поглянув на інших кандидатів? Захотів порозважатися, спостерігаючи за слабкою світлою...

Аріна Спел
08.06.2026, 13:12:58

Світлана Ц, Вона його зачепила з першого погляду. Він й сам не розуміє чого. Але йому цікаво, то це вже вагомий привід залишити її

avatar
Марія Шоюнусова
08.06.2026, 07:18:34

ой демоне не на ту світлу ти натрапив)))
- хіба варта її квіточка того що ти ослабнеш))) звісно варта це ти поки такий упевнений що ні ))) дякую вам

Аріна Спел
08.06.2026, 12:50:47

Марія Шоюнусова, Для нього на кону занадто багато…

avatar
Світлана Ц
07.06.2026, 23:59:04

Айбервель випадково для себе "розбавив" своє нудне життя))

Аріна Спел
08.06.2026, 12:48:51

Світлана Ц, Дякую ❤️

avatar
Наталія Діжурко
07.06.2026, 22:43:25

Вітаю з новинкою! Тим більше це ж про того вищого демона, якому вже все набридло. І він шукає нових пригод і емоцій. Але повернення в людський світ із наглядачкою. Він вже впевнений,що ця нижча світла є справжнім ягням. І збирається гарно розважитися. Але ще побачимо, хто кого буде розважати. Це зараз Ліса виглядає розгубленою, незграбною. Все цікавіше попереду!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів! ❤️

Аріна Спел
08.06.2026, 12:48:40

Наталія Діжурко, Дякую ❤️

avatar
Валентина
07.06.2026, 21:20:23

Але ж і бубочка цей демон( чомусь так я його сприйняла в цій главі) тільки познайомились можна сказати, а вже турбується, швидко він перевзувся, а попереду ще цікавіше буде ❤️ хоча самовпевненість так і пре з нього, думає легко маніпулювати нашою красунею, сподіваюсь він дуже помиляється))

Аріна Спел
08.06.2026, 12:48:28

Валентина, Він не є аморальним чи підлим, просто жорсткий)). А самовпевненість його ще довго буде з ним)

avatar
Милау Еллі
07.06.2026, 19:29:56

Приєднуюсь до читачів! Початок інтригує ❤️

Аріна Спел
07.06.2026, 20:27:51

Милау Еллі, Дякую ❤️

avatar
Софія Рен
07.06.2026, 18:07:29

Атмосфера затягує одразу — талант відчувається. Підписуюсь із задоволенням! Рада новим знайомствам ❤️

Аріна Спел
07.06.2026, 20:27:43

Софія Рен, Дякую)❤️

avatar
Адель Вейс
07.06.2026, 12:49:08

Ну от чому ці чоловіки такі наївні і самовпевнені))))Щось мені підказує що невідомо хто з них жертовне ягня))))

Аріна Спел
07.06.2026, 20:27:32

Адель Вейс, Це влучно)) ❤️ дякую)

avatar
Chynaretta
07.06.2026, 09:22:20

Клааас!
Навіть кава смачніша )
А я цілий розділ думала, як же він буде її називати? Повне імʼя занадто довго. Світла- не годиться протягом цілої книги. Скорочувала як завгодно, а от Ліса - не додумалась )))
Дякую за проду ❤️

Показати 2 відповіді
Chynaretta
07.06.2026, 11:31:25

Аріна Спел, ❤️❤️❤️

avatar
Одрі
07.06.2026, 10:51:37

Ох паскудник, нічо Ліса молодець не здається.
Неймовірно цікаво

Аріна Спел
07.06.2026, 11:05:27

Одрі, Дякую)❤️

avatar
Тетяна
07.06.2026, 10:41:14

Такий самовпевнений)))) треба перевиховувати)))

Аріна Спел
07.06.2026, 11:05:16

Тетяна, Дуже треба, але то не так вже й легко)❤️

avatar
Олена
07.06.2026, 10:37:44

Цікаво, а Ліса якось буде його називати скороченно, окрім "ідіот", на що він поки заслужив своєю зухвалістю)? Розважатись - це він навідати Еймена з Міланою хоче з "візитом ввічливості"? Весь такий брутальний та грізний, а щоб Ліса поїла турбується). Ну це, звісно, виключно, щоб було кого діставати, ми ж зрозуміли, нічого іншого. ❤️❤️❤️

Аріна Спел
07.06.2026, 11:04:47

Олена, О, його увага зараз змістила фокус на іншу розвагу))

avatar
Ju Di
07.06.2026, 10:05:32

Такий самовпевнений, розважається. Хоча він же демон, таким і має бути. Але сподіваюсь Ліса (таке гарне скорочення, я теж намагалась придумати але так і не придумала) його хоч трохи приведе до тями )))

Аріна Спел
07.06.2026, 11:03:24

Ju Di, Приведе, але не одразу)) нахабства і самовпевненості цьому демону не займати)

avatar
Марина Глушко
07.06.2026, 08:04:06

зачепила,ще й як зачепила демонюку

Аріна Спел
07.06.2026, 11:01:29

Марина Глушко, А як інакше?))

Главу додаткову завтра - хочемо завжди)))

Аріна Спел
06.06.2026, 22:30:03

Наталья Мараховская-Белаш, ❤️❤️❤️

avatar
Mila
06.06.2026, 19:35:17

Дууууже хочемо)))

Аріна Спел
06.06.2026, 22:29:57

Mila, Дякую)❤️

Тааак! Хочеться почитати, що зовсім йому бідному не нудно!)❤️

Аріна Спел
06.06.2026, 22:28:41

Настуся Соловейко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Шимата То
06.06.2026, 17:15:29

тааак

Аріна Спел
06.06.2026, 22:28:13

Шимата То, ❤️❤️❤️

avatar
Таня Олійник
06.06.2026, 16:30:12

Ооо дууууууже хочеться почитати))) Настільки нудно, що аж не втримав гримаси... Точно це ягня йому ще покаже. Дякую за проду (⁠ʃ⁠ƪ⁠^⁠3⁠^⁠)

Аріна Спел
06.06.2026, 22:28:08

Таня Олійник, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Тетяна
06.06.2026, 13:33:06

Демон починає тріпати нерви і насолоджуватися)

Аріна Спел
06.06.2026, 22:27:53

Тетяна, Він грається))

avatar
Олена
06.06.2026, 12:29:40

Знайомство набирає обертів, не ту Світлу, здається, Темний за мишку сприйняв. Будемо раді, якщо він помилився. Ну а що, навіть найвищі можуть помилятися). Ми і по декілька оновлень на день були б не проти, бо кожного разу малувато насолоди, хочеться ще. ❤️❤️❤️

Аріна Спел
06.06.2026, 22:27:35

Олена, ❤️❤️❤️

avatar
Валентина
06.06.2026, 12:29:24

Як можна таке питати, звичайно треба глава, щось я думаю, він ледве стримується, не дарма же сказав, що цнотлива, збожеволів, і показує нудьгу свою, а ще , думаю , зрозумів як впливає на неї) не повірив , що магію не контролює) побачимо, побачимо)))

Аріна Спел
06.06.2026, 22:27:23

Валентина, В дечому ви праві)) ❤️

avatar
Vita Sunny
06.06.2026, 08:55:15

Цікаво як їй вдасться його розбурхати, така вже каменюка той демон

Показати 2 відповіді
Vita Sunny
06.06.2026, 12:15:28

Аріна Спел, Я вже капець як чекаю:))

avatar
Svitlana Kononiuk
06.06.2026, 12:04:20

дуже хочеться почути цього красивого "поганця":)

avatar
Ju Di
06.06.2026, 11:04:05

Звісно так))) цікаво чому він такий вдавано-знуджений )))

Аріна Спел
06.06.2026, 11:22:56

Ju Di, Марку тримає. Де ж це він свою слабкість покаже))))

avatar
Lyalya Boginya
06.06.2026, 09:47:40

О,бачу ,що однодумців багато)
І отих ,,так,, теж)

Аріна Спел
06.06.2026, 10:22:28

Lyalya Boginya, Дякую))

avatar
Nastya Bodnaryuk
06.06.2026, 09:32:10

Так, звісно так ?

Аріна Спел
06.06.2026, 10:22:23

Nastya Bodnaryuk, Дякую))

avatar
Chynaretta
06.06.2026, 09:12:03

Що за питання???
Чи хочемо ми главу?
Та звісно тааааааак!!!!!
На ранок, до кавусі… Ммм… Вже смачно лиш від одних передчуттів))

Аріна Спел
06.06.2026, 10:22:16

Chynaretta, Дякую))

avatar
Марина Глушко
06.06.2026, 09:10:55

о так,дуже

Аріна Спел
06.06.2026, 10:21:59

Марина Глушко, Дякую))

avatar
Марія Шоюнусова
06.06.2026, 09:01:44

дуже хочемо))) дякую вам)))

Аріна Спел
06.06.2026, 10:21:52

Марія Шоюнусова, Дякую))

avatar
Вика Запорожец
06.06.2026, 08:44:48

Доброго ранку ,а ви плануєте відкривати на цю книгу передплату ?

Аріна Спел
06.06.2026, 10:21:21

Вика Запорожец, Доброго ранку. Так, планую

avatar
Юля Голуб
06.06.2026, 07:36:55

Як же нудно було йому?)

Аріна Спел
06.06.2026, 10:21:02

Юля Голуб, Що він відчуває, дізнаємось вже завтра))

avatar
Вікторія Гарід
06.06.2026, 01:50:57

Дуже цікава анотація. Оригінальний сюжет.

Аріна Спел
06.06.2026, 10:20:25

Вікторія Гарід, Дякую)

avatar
Chynaretta
04.06.2026, 19:48:51

Вітаю з новиночкою ❤️❤️❤️
Я, як і завжди, з перших сторінок тут ))

Аріна Спел
04.06.2026, 22:57:05

Chynaretta, Дякую)))❤️

avatar
Тана Лі
04.06.2026, 15:53:52

"нервове споживання їжі")))
Цікаве ім'я у героїні, мабуть, і вона буде особливою)))

Аріна Спел
04.06.2026, 16:48:01

Тана Лі, Всім знайоме це споживання))

avatar
Єва Лі
04.06.2026, 13:17:59

Вітаю з новинкою. Певна, ця історія буде така ж захоплююча і гаряча❤️Успіху!

Аріна Спел
04.06.2026, 16:47:38

Єва Лі, Дякую ❤️ гаряча точно. Боюсь, як би в еротичне фентезі не скотилося все))

avatar
Ju Di
04.06.2026, 12:23:41

Така ніжна дівчинка… Інших кандидатів мабуть не буде? )))

Аріна Спел
04.06.2026, 12:59:19

Ju Di, Дізнаємось в наступній главі))

avatar
Валентина
04.06.2026, 08:54:35

Цікаво, чомусь думала дівчина виявиться ще з тим характером, потріпає мотузки з нього, а вона прям така мила дівчинка, але висновки поспішні, все таки думаю вона себе ще покаже, Айбервель не дуже і ввічливий, тож сподіваюсь красуня себе не дасть в образу. Скажіть будь ласка, в цьому світі демонів і світлих є якісь мітки чи щось що поєднує пар? Чи буде таке в цій історії?))

Показати 2 відповіді
Валентина
04.06.2026, 12:03:19

Аріна Спел, Інтрига❤️

avatar
Олена
04.06.2026, 07:29:36

Яка вона мила та ніжна квіточка. Відкрита до всього світу, хоч і боязко їй від нього, але ж цікавість перемагає. Але не відомо хто кого ще в результаті змінить, коли темний почне пізнавати цю чарівну світлу.

Показати 2 відповіді
Олена
04.06.2026, 10:50:58

Аріна Спел, Це окремий вид мистецтва, коли Ви розкриваєте героїню і герой трііііішечки отримує нову реальність)))❤️

Чудова, світла дівчинка. Але йому точно буде не скучно))

Показати 2 відповіді

Аріна Спел, Щоб у вас і скучав головний герой, та такого не може бути)))))

avatar
Марина Глушко
03.06.2026, 21:50:02

я з вами.Вітаю з новиночкою

Аріна Спел
04.06.2026, 09:53:52

Марина Глушко, Дякую))❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше