Світло для темного
10 083

Світло для темного 18+

Любовне фентезі

Аріна Спел

Аріна Спел · автор

В процесі · 55 стор. · Регулярно оновлюється
270
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 211
Світло для темного
№ 1
Світло для темного
Пентаграма для початківців
№ 2
Пентаграма для початківців
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.

демонпротистояння характерівноровлива героїня

Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1. Айбервель
22 дн. тому
Розділ 2. Айбервель
20 дн. тому
Розділ 3. Піалісента
18 дн. тому
Розділ 4. Піалісента
16 дн. тому
Розділ 5. Айбервель
15 дн. тому
Розділ 6. Піалісента
13 дн. тому
Розділ 7. Айбервель
11 дн. тому
Розділ 8. Піалісента
9 дн. тому
Розділ 9. Айбервель
7 дн. тому
Розділ 10. Піалісента
5 дн. тому
Розділ 11. Айбервель
3 дн. тому
Розділ 12. Піалісента
вчора

211 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Валентина
21.06.2026, 13:32:45

Трохи смішно, вищий темний, і дивиться такі серіали)) але і правду каже, як пропустити результату ДНК ахах а ось Піалісенту так шкода, щось трапилось, хтось завадив тому хлопцю, так цікаво, що ж там не так з нею, які проблеми вилізуть, і як їх вирішити( можливо Айбе не просто так тут, і Лісу до нього відправили не випадково, навіть думаю, що хтось був, можливо , впевнений, що він її обере, хтось грає в свою гру).

Аріна Спел
21.06.2026, 16:57:09

Валентина, Так, хтось грає в свою гру, це ви вірно підмітили.

avatar
Одрі
21.06.2026, 13:12:43

Він яєшню звик готувати на двох?? Ото турботливий

Аріна Спел
21.06.2026, 16:56:34

Одрі, ❤️❤️❤️

avatar
Тана Лі
21.06.2026, 11:53:58

Ооо, мені її так шкода. Хотілося щоб Айб її приголубив, коли вона плаче. Та чи від нього дочекаєшся...

Аріна Спел
21.06.2026, 16:56:23

Тана Лі, На даному етапі точно ні.

avatar
Chynaretta
21.06.2026, 10:27:00

Ох і вогонь між ними! Ото іскрить! Оце пристрасть! ❤️

Аріна Спел
21.06.2026, 10:45:15

Chynaretta, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Олена
21.06.2026, 09:48:00

І знову Айб не витримав, прийшов будити Лісу, та й сніданок для когось робити для нього звична річ, звісно). Таке враження, що Ліса донька найголовнішого світлого і батько пильно стежить за її життям. А коли ж Айб буде зустрічатись з номером чотири зі свого телефону)? ❤️❤️❤️

Аріна Спел
21.06.2026, 10:45:06

Олена, Ця зустріч вже зовсім скоро. Дякую.

avatar
Yana K
21.06.2026, 09:33:03

А з Лісою не все так просто.. Я так розумію, що хтось постійно тих залицяльників відганяв від неї… а Айбу прямо таки підсунули.. Неймовірно цікаво! Дякую ❤️❤️❤️❤️

Аріна Спел
21.06.2026, 10:44:39

Yana K, Так, ви праві. З Лісою й справді не все так просто.

avatar
Валентина
20.06.2026, 19:37:23

Не так усе погано, як я думала, трохи збентежив нашу нижню) а ось тут вже цікаве закінчення, щось відбувається, поки він грає з Лісою, за його спиною вже стоять походу проблеми (

Аріна Спел
21.06.2026, 09:17:21

Валентина, Дякую)❤️ Так, проблеми потроху накопичується

avatar
Єва Лі
21.06.2026, 09:10:13

У фразі "Світлі сили, ну будь ласочка, вставте мені..." слово "мізки" зайве:))

Аріна Спел
21.06.2026, 09:16:09

Єва Лі, Ха-ха))) а світлі замінити на темні))

avatar
Марина Моргун
21.06.2026, 07:40:30

Ще один "урок" від Айбервеля схоже налякав і його самого. Піалісента відчайдушно чиніла опір, аж до крайнього виснаження, і от вже демон несе її на руках на вулицю, щоб мала змогу підживитися емоціями. І тут на Айбервіля чекало багато сюрпризів! Те, що трусики дійсно в квіточку, як він і думав, це одне, а от нестримне Лісіне бажання поговорити...тут вже точно вийшло, що у тверезого на умі, то у п'яного на язиці

avatar
Єва Лі
20.06.2026, 12:55:25

Демоняка)))))

avatar
Vermenchuk Marius
20.06.2026, 12:16:06

Айбервель, один з найсильніших темних, живе уже давно, тому уже все приїлось, і стало зовсім нудно, як він уже себе не розважав, але... чим довше живеш, тим складніше знайти розвагу, але от дістався раптово подарунок долі, Мілена напилась і викликала демона ))) Еміверон в щоці, але тепер точно не відійде від своєї коханої, а от Айбервеля ця ситуація хоч трішки розважила і він вирушає на Землю. А тут ще цікавіше світлі приставляють до нього "наглядачку", ще й найжорсткіший контракт номер 3, бо ж не дарма його колись депортували з Землі. А от маленька світла наглядачка дійсно з характером, хоч і видається маленькою і слабкою, але... не все так просто, справжню силу Ліси побачимо згодом. Неймовірна книга з дуже цікавим і динамічним, а головне не банальним сюжетом, тут є чим здивуватись і кожного разу чекаєш нову главу з нетерпінням.
Дякую автору :)

Яка шедевральна глава))) Дякую за задоволення

avatar
Ju Di
20.06.2026, 00:33:46

Ото Айба повело )))
Вітаю з передплатою ❤️

avatar
Джулі Мун
20.06.2026, 00:17:46

Вітаю з передплатою!)) Успіхів вам і натхнення!))

avatar
Світлана Ганчук
19.06.2026, 22:36:59

Але ж це правда! Немає значення, світла чи темна магія, має значення. хто нею користується.

avatar
Natalia Skrypets
19.06.2026, 21:27:32

Усі ваші пари дуже гармонійні, а ця прям в саме серце. Стільки цікавих нюансів (і про взаємини світлі/темні, і про харчування, і про той же хвостик). З нетерпінням чекаю, коли почнете розкривати секрети героїв

avatar
Yana K
19.06.2026, 19:20:55

Оце вже припікає! Шалена буде пара! Дякую!!!

Аріна Спел
19.06.2026, 19:55:37

Yana K, ❤️❤️❤️

avatar
Chynaretta
19.06.2026, 18:18:37

Ох вже й «накал страстєй» )))
Мабуть нічого не навчить нашу безстрашну Лісу (чи то безголову :)) )
А з хвостиком то ви цікаво придумали: чутливе місце, еротична зона мабуть ))

Аріна Спел
19.06.2026, 19:55:31

Chynaretta, Не тямуща вона учениця, що поробиш))

avatar
Марина Моргун
19.06.2026, 18:08:02

Непомітно для самої Піалісенти "збочений" Айбервель перетворився на "мого демона", не в се@ксуальному сенсі, звісно ж. Але прогрес, так би мовити - на поверхні. І ще - як він змушує свою Лісу (хоча вголос називає її ягнем) повечеряти, це примус чи вже турбота? А футболку свою віддав? Не піжамка звісно, але звідки б та піжамка у нього взялася? Ох, пекельна парочка!

Аріна Спел
19.06.2026, 19:54:56

Марина Моргун, Дякую ❤️❤️❤️

Еххх... ще трохи і поцілувалися б, хоча, не певна, що вона б йому за це не накрутила вже його хвоста)))❤️

Аріна Спел
19.06.2026, 19:54:37

Настуся Соловейко, З поцілунками у Айбервеля своя історія. Не так йому легко на них зважитись))

avatar
Olla Kult
19.06.2026, 16:04:38

хух. ото напруга, видихнула вже коли дочитала

Аріна Спел
19.06.2026, 19:54:03

Olla Kult, ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
19.06.2026, 13:47:55

Вітаю з передплатою! Дуууже цікава і емоційна історія! І вищий демон - демоняка справжня!!!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!

Аріна Спел
19.06.2026, 15:23:48

Наталія Діжурко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Irina Zhelonska
19.06.2026, 13:22:39

Вітаю з передплатою! Вдячних читачів! Яка ж милота з тим хвостиком))

Аріна Спел
19.06.2026, 15:23:39

Irina Zhelonska, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Svitlana Kononiuk
19.06.2026, 12:58:21

Ух як демон ходить по тоненькій кризі своєї витримки, чекала що зірветься на поцілунки;)

Аріна Спел
19.06.2026, 15:23:31

Svitlana Kononiuk, Ви ж памʼятаєте, як він ставиться до поцілунків?)) це для нього дуже серйозна тема.

avatar
Светлана
19.06.2026, 12:27:19

Вітаю з передплатою! Натхнення та успіху книзі!

Аріна Спел
19.06.2026, 15:23:02

Светлана, Дякую ❤️

avatar
Тана Лі
19.06.2026, 11:55:32

Вітаю з відкриттям передплати!
Ох, яке продовження! Чекаю подальший дій Айба))) цікаво, хто ж то 4

Аріна Спел
19.06.2026, 15:22:56

Тана Лі, Про все дізнаємось) дякую ❤️

avatar
Олена
19.06.2026, 11:45:10

Ох ці їх небезпечні ігри з ... китичками))). Айб вже йде по тонкому льоду своєї рівноваги, яка тріщить як тонка крига навесні. Чи на довго ще вистачить)?❤️❤️❤️

Аріна Спел
19.06.2026, 15:22:39

Олена, Дякую ❤️ а як він довго протримається, буде видно.

avatar
Одрі
19.06.2026, 11:26:32

Ох. Перечитала!! Неймовірно цікаво!
З передплатою!!!!! Вдячний читачів, і муза невинного!


Аріна Спел
19.06.2026, 15:21:48

Одрі, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Одрі
19.06.2026, 10:45:32

Бідна Ліса!!!

Аріна Спел
19.06.2026, 11:04:23

Одрі, Я попереджала, що він не лапочка)).

avatar
Одрі
19.06.2026, 10:08:14

І шо вони так довго модерують??

avatar
Марина Моргун
18.06.2026, 17:53:20

Підсунули світлі Айбервелю договір номер 3. Піалісента в шоці, бо це найжорсткіший договір, та вищий темний його підписав! і тепер цілий місяць вона вимушена буде постійно наглядати за демоном. І хоч Піалісента дійсно схожа на лякливе мишеня, що має наглядати за зухвалим котом, це не заважає їй наполягати на встановленні правил сумісного проживання. А що наш демон? Йому весело, але мусить прикидатися знудженим. І головне - попереду цілий місяць таких розваг!

Щось у світлих не за планом пішло, хотіли, може, підставити Айба... цікаво, що ж там у них за мета? Ну і поплив мужчина, що тут скажеш, квіточки – то наше все!) Дякую за проду ❤️

Показати 2 відповіді

Аріна Спел, ❤️) Чекаю на продовження!❤️

Ммм... зупинка на дуже цікавому місті. А треба чекати)))))))

Аріна Спел
18.06.2026, 09:59:00

Наталья Мараховская-Белаш, Дякую)

avatar
Марина Моргун
17.06.2026, 23:57:26

Ох, ну що за світлі пішли (ці, які нижчого рівня), ну ніякої поваги до вищого темного демона! Піалісента за словом у карман не лізе і не стоїть мовчки. І що дивує самого Айбервеля - йому це ...подобається?

Аріна Спел
18.06.2026, 09:58:51

Марина Моргун, Так, одна конретна світла дуже норовлива)

avatar
Chynaretta
17.06.2026, 22:51:45

А можна заплатити дві кави? Три? Тільки б завтра вже пʼятниця була!!! Ну чому завтра четвер??? Аааааа! Куди заплатити? Яким вищим силам молитися???

Аріна Спел
18.06.2026, 09:56:17

Chynaretta, Дякую)))

avatar
Валентина
17.06.2026, 10:22:52

Кому бляха молитись, кому треба заплатити, щоб вже все прочитати, ну як тепер дочекатись то все, це ж їй перепаде не мало за цей жарт, ой що буде, але ж не візьме він її силою, не посміє... Вже й ім'я його скорочує, Айбе, як гарно, як цікаво) Айбе і Ліса❤️

Показати 5 відповідей
Аріна Спел
17.06.2026, 16:03:22

Валентина, Щось та й зробить… не залишить же він безкарним нахабство. Але… він може бути жорстким, та точно не підлим.

avatar
Marina
17.06.2026, 11:03:30

Дякую за проду) Дуже цікаво!
Це вже Лісі буде про що звіт написати)
Але тільки уявно))

Аріна Спел
17.06.2026, 13:37:12

Marina, Таке точно в звіті не напишеш)

avatar
Каріна Шевчук
17.06.2026, 11:03:06

Ну схоже хтось зараз отримає за свої жартики! Як дочекатися п'ятниці???

Аріна Спел
17.06.2026, 13:36:55

Каріна Шевчук, Дякую))

avatar
Одрі
17.06.2026, 08:14:13

Ой, ой ой!! Шо буде..... В передчутті
Буде урок , я вже навіть уявила який!!!!!
Неймовірно цікава нас жде п'ятниця!

Аріна Спел
17.06.2026, 13:34:31

Одрі, Дякую))

avatar
Светлана
17.06.2026, 12:06:49

Айбервіля зацікавили загадки Ліси, хто її батько та чому рівень сили не розвинувся,а знизився да найнижчого. А потім він пробив її захист, хоч той виявився досить сильним для її рівня магії ... Якісь одні не стикування, пазли не складаються... А коли зрозумів, що Ліса спустошила свій резерв, піклується про неї... В нього просинається до неї ніжність, хоч він це не визнає... Та дівчинка торкнулась його душі. Його приваблюють її емоції, її світло. Хоч це і дивно... Так цікаво! Дякую !

avatar
Nat R
17.06.2026, 11:05:22

Ага, грається Айбервель, лише грається, розважається і більш нічого... Так ми і повірили. І капучинку він своїй ніжній, ой, світлій заварює лише по доброті душевній)))

avatar
Таня Олійник
17.06.2026, 10:41:58

Ото ж пожартувала)) Ну він же хотів чогось неочікуваного? Так і отримав... Дякую за проду (⁠ʃ⁠ƪ⁠^⁠3⁠^⁠)

avatar
Vermenchuk Marius
17.06.2026, 09:04:26

Продовжує піклуватися ))) бутербродикт, вечеря )) ай лайк іт )))
йому мало б трішки дістатися подушкою, тепер нашій милій світлій дістанеться, явно не подушкою)))

avatar
Natali Abbasova
16.06.2026, 20:12:14

дякую за Ваші історії від яких не можливо відірватись) !!! з нетерпінням чекаю продовження!

Аріна Спел
17.06.2026, 08:14:03

Natali Abbasova, ❤️❤️❤️

Новенька обкладинка офігезна.
Чекатиму на продовження)

Аріна Спел
17.06.2026, 08:13:47

Анастасія Хорувата, Дякую ❤️

avatar
Таня Олійник
16.06.2026, 21:01:07

Ага дуууже злий, сильний демон))) але в голові тільки квіточки... вже й каву їй готує)) так, а хто там такий безстрашний, його підставити намагається? Дякую за проду (⁠ʃ⁠ƪ⁠^⁠3⁠^⁠)

Аріна Спел
17.06.2026, 08:13:41

Таня Олійник, Дякую )

avatar
Єва Лі
17.06.2026, 08:01:37

Капець, як їм весело:) Чесно кажучи, у мене немає питань до демона. Ну і до світлої нема. Є питання до вашого ШІ, бо вже якось занадто сексуальною і геть не сірою він малює героїню. У мене дисонанс в свідомості:)

Аріна Спел
17.06.2026, 08:13:29

Єва Лі, Ви за обкладинку? Так насправді Ліса гарна і дуже. Айбервель це відмітив одразу, а він на цьому знається. Інше питання, як вона себе сприймає в силу певних обставин.

avatar
Олена
17.06.2026, 08:12:19

Темний наче і робить вигляд, що йому байдуже, але весь час турбується. То про звіт нагадав, то пильнує, щоб поїла). Пожартувала Ліса, звісно, епічно, що ж тепер буде)))?!❤️❤️❤️

avatar
Ольга Діденко
17.06.2026, 08:09:55

Схоже принц дійсно показав, що дівчина його і щоб її не чіпали, але визвав цікавість .

avatar
Шимата То
16.06.2026, 13:43:49

дуже чекаю оновлень. у вас такі легкі і позитивні книги)

Аріна Спел
16.06.2026, 16:44:25

Шимата То, Дякую ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше