10 083
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
демонпротистояння характерівноровлива героїня
“Вищий темний отримує наглядача — слабку, нижчу світлу. В якій бачить лише розвагу для себе. Але, все виходить з-під контролю…”
“Що треба для вибухового коктейлю почуттів? Один вищий демон – гарячий і нахабний, і одна світла – прекрасна і невинна. Вона повинна за ним наглядати, а він хоче її звабити, та чи зможуть вони встояти перед спокусою?”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
211 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас на сторінках ще однієї історії. Сподіваюсь, вона буде не менш цікавою, ніж попередні. На що вам чекати? Звісно, на пристрасть, на протистояння, на емоції.
Пройдемо цей шлях разом?)
Хто бажає доєднатися до телеграм каналу https://t.me/arinaspel. Тут візуалізація і обговорення.
А також вдячна за сердечка і коментарі. Це надихає і мотивує.
Оновлення через день.
Трохи смішно, вищий темний, і дивиться такі серіали)) але і правду каже, як пропустити результату ДНК ахах а ось Піалісенту так шкода, щось трапилось, хтось завадив тому хлопцю, так цікаво, що ж там не так з нею, які проблеми вилізуть, і як їх вирішити( можливо Айбе не просто так тут, і Лісу до нього відправили не випадково, навіть думаю, що хтось був, можливо , впевнений, що він її обере, хтось грає в свою гру).
Валентина, Так, хтось грає в свою гру, це ви вірно підмітили.
Він яєшню звик готувати на двох?? Ото турботливий
Одрі, ❤️❤️❤️
Ооо, мені її так шкода. Хотілося щоб Айб її приголубив, коли вона плаче. Та чи від нього дочекаєшся...
Тана Лі, На даному етапі точно ні.
Ох і вогонь між ними! Ото іскрить! Оце пристрасть! ❤️
Chynaretta, Дякую ❤️❤️❤️
І знову Айб не витримав, прийшов будити Лісу, та й сніданок для когось робити для нього звична річ, звісно). Таке враження, що Ліса донька найголовнішого світлого і батько пильно стежить за її життям. А коли ж Айб буде зустрічатись з номером чотири зі свого телефону)? ❤️❤️❤️
Олена, Ця зустріч вже зовсім скоро. Дякую.
А з Лісою не все так просто.. Я так розумію, що хтось постійно тих залицяльників відганяв від неї… а Айбу прямо таки підсунули.. Неймовірно цікаво! Дякую ❤️❤️❤️❤️
Yana K, Так, ви праві. З Лісою й справді не все так просто.
Не так усе погано, як я думала, трохи збентежив нашу нижню) а ось тут вже цікаве закінчення, щось відбувається, поки він грає з Лісою, за його спиною вже стоять походу проблеми (
Валентина, Дякую)❤️ Так, проблеми потроху накопичується
У фразі "Світлі сили, ну будь ласочка, вставте мені..." слово "мізки" зайве:))
Єва Лі, Ха-ха))) а світлі замінити на темні))
Ще один "урок" від Айбервеля схоже налякав і його самого. Піалісента відчайдушно чиніла опір, аж до крайнього виснаження, і от вже демон несе її на руках на вулицю, щоб мала змогу підживитися емоціями. І тут на Айбервіля чекало багато сюрпризів! Те, що трусики дійсно в квіточку, як він і думав, це одне, а от нестримне Лісіне бажання поговорити...тут вже точно вийшло, що у тверезого на умі, то у п'яного на язиці
Демоняка)))))
Айбервель, один з найсильніших темних, живе уже давно, тому уже все приїлось, і стало зовсім нудно, як він уже себе не розважав, але... чим довше живеш, тим складніше знайти розвагу, але от дістався раптово подарунок долі, Мілена напилась і викликала демона ))) Еміверон в щоці, але тепер точно не відійде від своєї коханої, а от Айбервеля ця ситуація хоч трішки розважила і він вирушає на Землю. А тут ще цікавіше світлі приставляють до нього "наглядачку", ще й найжорсткіший контракт номер 3, бо ж не дарма його колись депортували з Землі. А от маленька світла наглядачка дійсно з характером, хоч і видається маленькою і слабкою, але... не все так просто, справжню силу Ліси побачимо згодом. Неймовірна книга з дуже цікавим і динамічним, а головне не банальним сюжетом, тут є чим здивуватись і кожного разу чекаєш нову главу з нетерпінням.
Дякую автору :)
Яка шедевральна глава))) Дякую за задоволення
Ото Айба повело )))
Вітаю з передплатою ❤️
Вітаю з передплатою!)) Успіхів вам і натхнення!))
Але ж це правда! Немає значення, світла чи темна магія, має значення. хто нею користується.
Усі ваші пари дуже гармонійні, а ця прям в саме серце. Стільки цікавих нюансів (і про взаємини світлі/темні, і про харчування, і про той же хвостик). З нетерпінням чекаю, коли почнете розкривати секрети героїв
Оце вже припікає! Шалена буде пара! Дякую!!!
Yana K, ❤️❤️❤️
Ох вже й «накал страстєй» )))
Мабуть нічого не навчить нашу безстрашну Лісу (чи то безголову :)) )
А з хвостиком то ви цікаво придумали: чутливе місце, еротична зона мабуть ))
Chynaretta, Не тямуща вона учениця, що поробиш))
Непомітно для самої Піалісенти "збочений" Айбервель перетворився на "мого демона", не в се@ксуальному сенсі, звісно ж. Але прогрес, так би мовити - на поверхні. І ще - як він змушує свою Лісу (хоча вголос називає її ягнем) повечеряти, це примус чи вже турбота? А футболку свою віддав? Не піжамка звісно, але звідки б та піжамка у нього взялася? Ох, пекельна парочка!
Марина Моргун, Дякую ❤️❤️❤️
Еххх... ще трохи і поцілувалися б, хоча, не певна, що вона б йому за це не накрутила вже його хвоста)))❤️
Настуся Соловейко, З поцілунками у Айбервеля своя історія. Не так йому легко на них зважитись))
хух. ото напруга, видихнула вже коли дочитала
Olla Kult, ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою! Дуууже цікава і емоційна історія! І вищий демон - демоняка справжня!!!
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
Наталія Діжурко, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою! Вдячних читачів! Яка ж милота з тим хвостиком))
Irina Zhelonska, Дякую ❤️❤️❤️
Ух як демон ходить по тоненькій кризі своєї витримки, чекала що зірветься на поцілунки;)
Svitlana Kononiuk, Ви ж памʼятаєте, як він ставиться до поцілунків?)) це для нього дуже серйозна тема.
Вітаю з передплатою! Натхнення та успіху книзі!
Светлана, Дякую ❤️
Вітаю з відкриттям передплати!
Ох, яке продовження! Чекаю подальший дій Айба))) цікаво, хто ж то 4
Тана Лі, Про все дізнаємось) дякую ❤️
Ох ці їх небезпечні ігри з ... китичками))). Айб вже йде по тонкому льоду своєї рівноваги, яка тріщить як тонка крига навесні. Чи на довго ще вистачить)?❤️❤️❤️
Олена, Дякую ❤️ а як він довго протримається, буде видно.
Ох. Перечитала!! Неймовірно цікаво!
З передплатою!!!!! Вдячний читачів, і муза невинного!
Одрі, Дякую ❤️❤️❤️
Бідна Ліса!!!
Одрі, Я попереджала, що він не лапочка)).
І шо вони так довго модерують??
Підсунули світлі Айбервелю договір номер 3. Піалісента в шоці, бо це найжорсткіший договір, та вищий темний його підписав! і тепер цілий місяць вона вимушена буде постійно наглядати за демоном. І хоч Піалісента дійсно схожа на лякливе мишеня, що має наглядати за зухвалим котом, це не заважає їй наполягати на встановленні правил сумісного проживання. А що наш демон? Йому весело, але мусить прикидатися знудженим. І головне - попереду цілий місяць таких розваг!
Щось у світлих не за планом пішло, хотіли, може, підставити Айба... цікаво, що ж там у них за мета? Ну і поплив мужчина, що тут скажеш, квіточки – то наше все!) Дякую за проду ❤️
Аріна Спел, ❤️) Чекаю на продовження!❤️
Ммм... зупинка на дуже цікавому місті. А треба чекати)))))))
Наталья Мараховская-Белаш, Дякую)
Ох, ну що за світлі пішли (ці, які нижчого рівня), ну ніякої поваги до вищого темного демона! Піалісента за словом у карман не лізе і не стоїть мовчки. І що дивує самого Айбервеля - йому це ...подобається?
Марина Моргун, Так, одна конретна світла дуже норовлива)
А можна заплатити дві кави? Три? Тільки б завтра вже пʼятниця була!!! Ну чому завтра четвер??? Аааааа! Куди заплатити? Яким вищим силам молитися???
Chynaretta, Дякую)))
Кому бляха молитись, кому треба заплатити, щоб вже все прочитати, ну як тепер дочекатись то все, це ж їй перепаде не мало за цей жарт, ой що буде, але ж не візьме він її силою, не посміє... Вже й ім'я його скорочує, Айбе, як гарно, як цікаво) Айбе і Ліса❤️
Валентина, Щось та й зробить… не залишить же він безкарним нахабство. Але… він може бути жорстким, та точно не підлим.
Дякую за проду) Дуже цікаво!
Це вже Лісі буде про що звіт написати)
Але тільки уявно))
Marina, Таке точно в звіті не напишеш)
Ну схоже хтось зараз отримає за свої жартики! Як дочекатися п'ятниці???
Каріна Шевчук, Дякую))
Ой, ой ой!! Шо буде..... В передчутті
Буде урок , я вже навіть уявила який!!!!!
Неймовірно цікава нас жде п'ятниця!
Одрі, Дякую))
Айбервіля зацікавили загадки Ліси, хто її батько та чому рівень сили не розвинувся,а знизився да найнижчого. А потім він пробив її захист, хоч той виявився досить сильним для її рівня магії ... Якісь одні не стикування, пазли не складаються... А коли зрозумів, що Ліса спустошила свій резерв, піклується про неї... В нього просинається до неї ніжність, хоч він це не визнає... Та дівчинка торкнулась його душі. Його приваблюють її емоції, її світло. Хоч це і дивно... Так цікаво! Дякую !
Ага, грається Айбервель, лише грається, розважається і більш нічого... Так ми і повірили. І капучинку він своїй ніжній, ой, світлій заварює лише по доброті душевній)))
Ото ж пожартувала)) Ну він же хотів чогось неочікуваного? Так і отримав... Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Продовжує піклуватися ))) бутербродикт, вечеря )) ай лайк іт )))
йому мало б трішки дістатися подушкою, тепер нашій милій світлій дістанеться, явно не подушкою)))
дякую за Ваші історії від яких не можливо відірватись) !!! з нетерпінням чекаю продовження!
Natali Abbasova, ❤️❤️❤️
Новенька обкладинка офігезна.
Чекатиму на продовження)
Анастасія Хорувата, Дякую ❤️
Ага дуууже злий, сильний демон))) але в голові тільки квіточки... вже й каву їй готує)) так, а хто там такий безстрашний, його підставити намагається? Дякую за проду (ʃƪ^3^)
Таня Олійник, Дякую )
Капець, як їм весело:) Чесно кажучи, у мене немає питань до демона. Ну і до світлої нема. Є питання до вашого ШІ, бо вже якось занадто сексуальною і геть не сірою він малює героїню. У мене дисонанс в свідомості:)
Єва Лі, Ви за обкладинку? Так насправді Ліса гарна і дуже. Айбервель це відмітив одразу, а він на цьому знається. Інше питання, як вона себе сприймає в силу певних обставин.
Темний наче і робить вигляд, що йому байдуже, але весь час турбується. То про звіт нагадав, то пильнує, щоб поїла). Пожартувала Ліса, звісно, епічно, що ж тепер буде)))?!❤️❤️❤️
Схоже принц дійсно показав, що дівчина його і щоб її не чіпали, але визвав цікавість .
дуже чекаю оновлень. у вас такі легкі і позитивні книги)
Шимата То, Дякую ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати