10 083
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
демонпротистояння характерівноровлива героїня
“Вищий темний отримує наглядача — слабку, нижчу світлу. В якій бачить лише розвагу для себе. Але, все виходить з-під контролю…”
“Що треба для вибухового коктейлю почуттів? Один вищий демон – гарячий і нахабний, і одна світла – прекрасна і невинна. Вона повинна за ним наглядати, а він хоче її звабити, та чи зможуть вони встояти перед спокусою?”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
211 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас на сторінках ще однієї історії. Сподіваюсь, вона буде не менш цікавою, ніж попередні. На що вам чекати? Звісно, на пристрасть, на протистояння, на емоції.
Пройдемо цей шлях разом?)
Хто бажає доєднатися до телеграм каналу https://t.me/arinaspel. Тут візуалізація і обговорення.
А також вдячна за сердечка і коментарі. Це надихає і мотивує.
Оновлення через день.
Цікавий світ вимальовується ) з пухнастим вищим демоном )))
Ju Di, Пухнастий це якраз про нього)))
що вже на першій кандидатурі зупиниться????
Людмила Грешнова, побачимо)
Вітаю з новинкою, як завжди затягує з перших сторінок)
Ви так гарно пишете, спробуйте щось нове та не очікуване, щоб поплакати і можна без хепіенду)
Валентина, Хепі енд гарантую)
Хто ж там цікавенткмй прийшов... чекаємо .... інтрига....
Наталья Мараховская-Белаш, Дякую)
Ох, уже свербить мені, те очікування їхнього знайомства, бо аура уже зачаровує демона)
Svitlana Kononiuk, Дякую)
Цікавий початок) Чекаю на продовження)
Тетяна, Дякую)
Дуже гарно, смачно читати)♥️
Адель Вейс, Дякую ❤️
В передчутті
Одрі, ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! Підписалася. Творчого натхнення! Буду рада взаємній підписці)
Вітаю з новинкою! Підписалася. Творчої наснаги! Буду рада взаємній підписці)
Ох цікаво, ось і наша біда з'явилась здається, можливо забуде ідею других жінок перевіряти на кохання) ось це ви мені задачку влаштували, тепер мушу чекати, хто ж там зашпортався, а Айбервель аж подих затамував від аури)
Аріна Спел, Я готова вас надихати і підтримувати, аби тільки ви не перестали писати)))))
Які цікаві деталі про цей світ. І хто ж там до нього прийшов з такою гарною аурою? Чекаємо появи героїні)))
Тана Лі, Вже в наступній главі почуємо і її.
Щось підказує, що вже перший "кандидат(ка)" буде обраний). Летить як метелик на полум'я і не знає, що за один цей Айбервель).❤️❤️❤️
Олена, Метелик на полумʼя — дуже влучно
Молода необізнвне дівчина захотіла викликати духа щось наплутала по п'яні і викликала демона сама того не розуміє що робить
Marinela Tomasciuc, Так, але проблем знайшла не для себе…
Урааааааа!
Дякую за нову книгу!!
У вас шалений талант!
Одрі, Дякую ))
Нарешті дочекалася нової історії, уже вся в захопленому очікуванні продовження!
Svitlana Kononiuk, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою!
Лара Роса, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою ❤️❤️❤️
Наталія Косенко, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою❤️
Елія Еванс, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Даша Кривцова, Дякую ❤️
Взагалі, це ж він цілих сімсот років жив нудно, а тут таке щастя привалить, і людей вважає ні за що, і почуття він не сприймає, і слово кохання він не знає, ой дорогенький , дізнаєшся, хоть і демон та молитви скоро знадобляться, я вже в передчутті)))
Валентина, ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Ді Мія, Дякую ❤️
Вітаю, цікавезний виходить у нас герой, знайдемо і йому " людинку" буде гірше Величності оберігати свій скарб, і не знає ж бідненький , що скоро нудно йому не буде, пропоную знайти відбиту зовсім для нього, щоб більше не сумував, і розваг не шукав ха-ха
Валентина, Вже зовсім скоро його очікує зустріч
Вітаю з новинкою!
Надія Філіпська, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою ✨
Христина Вілем, Дякую ❤️
З новиночкою!
Богдана Малкіна, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою бажаю натхнення та всіляких гараздів))
Анастасія Хорувата, Дякую ❤️
Мої щирі вітання з новинкою!
Успіхів історії ❤️❤️❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
вітаю вас з новинкою)))) натхнення вам)))
Марія Шоюнусова, Дякую ❤️
Ну дуже вже впевнений Айбервель у собі і своїй недосяжності для усіляких там дрібниць типу почуттів та слабкостей. Цікаво буде спостерігати за його новим вражаючим досвідом, який йому влаштує доля). Вже у передчутті.
Олена, Дякую ❤️ так, ця самовпевненість вилікується вже зовсім скоро)
Вітаю з новинкою!
Кристина Асецька, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою!
Анна Лященко, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою!
Мар, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою ❤️ успіхів книзі та натхнення автору ❤️
Мілана Дарк, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Олена Гуйда, Дякую ❤️
О, ця обкладинка краща))
Дієз Алго, Вона й мені дуже подобається. Її створила Delulu Fabii
О, нова книга від Вас ❤️ Натхнення ❤️
Ju Di, Дякую ❤️
Вітаю вас з новинкою!
Ірина Муза, Дякую ❤️
Вітаю вас з новиночкою ❤️❤️❤️ Бажаю вам успіху в написанні книги і нехай вона принесе вам задоволення і шалено великий результат\(^o^)/
Кора Лайт, Дякую ❤️
Вітаю із новиночкою ❤️❤️❤️
Анжеліка Вереск, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою❤️
Світлана Бонд, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Натхнення!
Горова Ольга, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою ❤️☺️ Успіхів натхнення та цікавих ідей))
Вікторія Вецька, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою!
Софі Волар, Дякую ❤️
З новиночкою Вас❤️
Іванна Желізна, Дякую ❤️
Клас, люблю читати про інші світи. Ваші дракони - це просто любов, а тепер ще й демони❤️❤️
Юлія Олександрівна, Дякую ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою! Бажаю легкого пера і успіху книзі!❤️
Настуся Соловейко, Дякую)❤️
Вітаю! Підписуюсь:) афігенна обкладинка, схоже схрестили 1 і 2 - вийшло ідеально
Vita Sunny, Дякую. Це робота Delulu Fabii
Вітаю з новинкою!
Аріна Спел, Це буде гарна історія, я чекала на неї ще з першого уривку♥️?
Вітаю з новинкою!!!
Мрія Чарівна, Дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати