Світло для темного
10 083

Світло для темного 18+

Любовне фентезі

Аріна Спел

Аріна Спел · автор

В процесі · 55 стор. · Регулярно оновлюється
270
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 211
Світло для темного
№ 1
Світло для темного
Пентаграма для початківців
№ 2
Пентаграма для початківців
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.

демонпротистояння характерівноровлива героїня

Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1. Айбервель
22 дн. тому
Розділ 2. Айбервель
20 дн. тому
Розділ 3. Піалісента
18 дн. тому
Розділ 4. Піалісента
16 дн. тому
Розділ 5. Айбервель
15 дн. тому
Розділ 6. Піалісента
13 дн. тому
Розділ 7. Айбервель
11 дн. тому
Розділ 8. Піалісента
9 дн. тому
Розділ 9. Айбервель
7 дн. тому
Розділ 10. Піалісента
5 дн. тому
Розділ 11. Айбервель
3 дн. тому
Розділ 12. Піалісента
вчора

211 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Каріна Шевчук
16.06.2026, 09:29:35

Боже, який наївний! Все ще вірить, що грається?! Втрапив ти Айбервелю і дуже сильно. З нетерпінням чекаю на продовження.

Аріна Спел
16.06.2026, 16:44:19

Каріна Шевчук, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Nat R
16.06.2026, 08:08:01

Він — темний найвищого рівня. Вона — світла нижчого рангу. І саме вона має наглядати за ним у світі людей. Уже сама ця зав'язка обіцяє вибухову суміш конфліктів, напруги та несподіваних поворотів.

Аріна Спел
16.06.2026, 08:20:57

Nat R, Дякую))

Як завжди ідеальне поєднання нахаби якому обламають роги та Норовливої дівчини))
Дякую за вашу працю та бажаю натхнення та вдячних читачів!

Аріна Спел
16.06.2026, 08:20:24

Анастасія Хорувата, Дякую)

avatar
Наталія Діжурко
15.06.2026, 20:15:49

Ага, грається він. Колись все буває вперше! Але ж признати це тяжко. А Ліса така мила. І їхні перепалки нагадують отих двох горобчиків, що чубляться. А слова, не горобці, вилетіли - не спіймаєш. Ох, і важке буде протверезіння. Скільки всього наговорила ...
Дякую за проду і чекаю на продовження! ❤️❤️❤️
Обкладинка дуже гарна!❤️

Аріна Спел
16.06.2026, 08:20:15

Наталія Діжурко, Дякую. Й справді, як ті два горобчики...

avatar
Адель Вейс
15.06.2026, 20:47:17

Щось мені здається що Айбервелю скоро не до розваг буде, там набагато серйозніша історія закручується під поверхнею!? З нетерпінням чекаю продовження ♥️

Аріна Спел
16.06.2026, 08:17:27

Адель Вейс, Тут ви праві). Дякую)

avatar
Оксана Супронюк
15.06.2026, 21:07:24

Айбервель сам себе намагається переконати, що йому байдуже:) надаремно, ой надаремно:)) з нетерпінням чекаю проди...

Аріна Спел
16.06.2026, 08:16:52

Оксана Супронюк, Дякую)

ох же ш і темний от наче і гівнюк вередливий, але ж піклується так мило)))) а чи не дочка наше ягня вищого світлого з заблокованою силою??? щось цікаве наближається

Аріна Спел
16.06.2026, 08:15:49

Людмила Грешнова, Ви праві, не все так просто з її силою... але про все дізнаємось.

avatar
Vermenchuk Marius
15.06.2026, 21:40:57

то на ручки підхопив і поніс рятувати від енергетичного виснаження, то питає, яку каву їй зробити ) потрішки, потрішки, дивись і зовсім приручиться демонідзе )))
вже і Ліса до нього звикає, відрізняє де він гуморить, ще й підхопляю так гарно, це так затягує, класна книга, дякую, чекаю з нетерпінням поодовження)

Аріна Спел
16.06.2026, 08:15:04

Vermenchuk Marius, Дякую))

avatar
Irina Zhelonska
15.06.2026, 22:55:40

Щось до Біаліни з першого разу не дійшло, все ще на щось розраховує...

Аріна Спел
16.06.2026, 08:00:38

Irina Zhelonska, Було б дивно, якби дійшло. Вона ще з'явиться в нашій історії.

avatar
Светлана
16.06.2026, 06:21:56

Айбервіль та Ліса... Їх протистояння таке цікаве... Він знуджений Вищий демон, що вирішив відвідати людський світ . Вона нижча Світла, що повинна стати його наглядачем в цьому світі .. І все б нічого, якби не нерівні сили... Як вона має наглядати та стримувати його... Але він насолоджується її аурою, її наявністю та сміливістю, нахабністю... Це його розважає та притягує. Хоч живиться він болем... Так цікаво та захопливо! Їх словесні баталії неймовірно смачні. Дякую

Аріна Спел
16.06.2026, 07:59:44

Светлана, Дякую)

avatar
Аліна Кухтарова
15.06.2026, 09:46:27

Айбервель такий милий)

Показати 3 відповіді
Аріна Спел
15.06.2026, 13:33:14

Аліна Кухтарова, Звісно, підлості від нього чекати не варто. Він у нас демоняка з своїми принципами). Я маю на увазі, що його кпини і «знущання» не припиняться))

avatar
Валентина
15.06.2026, 08:35:10

Доречі , обкладинка Небезпечно Гарна, тут герої відповідають моїй голові)))) такі, як я їх уявляю)

Аріна Спел
15.06.2026, 12:59:24

Валентина, І мені ця більше подобається ❤️

avatar
Валентина
15.06.2026, 08:32:31

А казали , що милий з Демона не вийде, як не вийде? он який милий , так гарно змінюється, нема різкого переходу, типу був жорсткий , а тут бац і такий пухнастий весь)) турбується , це вже добре) ні, жорсткість нікуди не ділась, він все ще той , але до конкретної особи зміни ну дуже помітні) Лев і Ягня, тільки ось хто буде жертва, питання) спойлер: ягня приручить лева))))

Аріна Спел
15.06.2026, 12:59:11

Валентина, Лев і ягня, це дуже гарно)). Дякую ❤️

avatar
Олена
15.06.2026, 07:20:59

Ну який же Айбервель класний, тільки сам не знає про це). Бо знає сам за себе лише те, що він байдужий, нахабний та жорсткий. Так звично і легко. Та з Лісою йому вже точно легко не буде. Проте буде по-новому і, здається, йому це може сподобатись).❤️❤️❤️
Нова обкладинка виглядає чудово, попередня також була гарна, та ця ще гарніша. ❤️

Аріна Спел
15.06.2026, 12:58:31

Олена, Головне що ми знаємо)) нічого, зробимо з нього пухнастого до кінця книги)❤️

avatar
Оля Костюкевич
14.06.2026, 22:29:12

дякую) чекаю

Аріна Спел
15.06.2026, 12:57:41

Оля Костюкевич, ❤️❤️❤️

avatar
Ju Di
13.06.2026, 13:15:27

Артист недороблений, а-ха-ха ))) насміялася ))) може й артист трохи, але ж турботливий )))

Аріна Спел
13.06.2026, 16:23:58

Ju Di, Турботливий це точно. Хоч і намагається цього не показувати)

avatar
Тана Лі
13.06.2026, 11:05:23

Ото я насміялася, комент Ліси про те, що вона його дружина просто топ)))

Аріна Спел
13.06.2026, 12:02:30

Тана Лі, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Одрі
13.06.2026, 11:02:24

А коли розплата його наздожене?

Аріна Спел
13.06.2026, 12:02:23

Одрі, Що маєте на увазі?

avatar
Адель Вейс
13.06.2026, 09:40:05

Цікаво)) Дууууже цікаво)) з нетерпінням чекаю на продовження ♥️?

Аріна Спел
13.06.2026, 12:01:58

Адель Вейс, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Валентина
13.06.2026, 08:57:43

Оце насмішили, наговорила Ліса на свою доленьку, буде Демону ще більше радості , кпинів тепер стане вдвічі більше, зробила собі ваву)))

Аріна Спел
13.06.2026, 12:01:50

Валентина, Це точно, наговорила так наговорила))

avatar
Олена
13.06.2026, 08:38:20

Так, Айбервель має рацію. Він зовсім (не)милий і (не)турботливий по відношенню до Ліси. То це все через килим та його особистий комфорт все зробив, ми також так подумали). Ох, Ліса наговорила, звісно. Тепер у Айбервеля великий перелік цікавих фактів для підколів Ліси.

Аріна Спел
13.06.2026, 12:01:21

Олена, Наговорила багацько)) ❤️

avatar
Одрі
13.06.2026, 08:01:10

Ну точно милий! Бубочка !

Аріна Спел
13.06.2026, 12:00:52

Одрі, Дякую))

avatar
Андрій Мицавка
12.06.2026, 16:29:34

Доброго дня. підписався та буду оглядати книги. Був би радий за взаєсмну підписку :)

avatar
Наталія Діжурко
12.06.2026, 12:07:42

Демон є демон. Випробовує, провокує. Але ж цікаво, хто ж батько Ліси? Не така вже вона і слабка? І нікуди вона не піде. Далі буде цікавіше.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Аріна Спел
12.06.2026, 13:39:31

Наталія Діжурко, Ви праві. З батьком не все так просто…

avatar
Ксения Разкевич
10.06.2026, 23:33:16

Ліса вже почала Айбервеля своїм називати))))

Показати 2 відповіді
Ксения Разкевич
12.06.2026, 01:45:28

Аріна Спел, Та да)))

avatar
Марина Моргун
11.06.2026, 23:05:45

Не буди лиха, поки воно тихе! Та хто ж там думає про те лихо, коли скука смертна і хочеться чогось....аж не знаю кого, мабуть - хто б здивував, принаймі.

Цікава історія ...Ліс ,світла,.....чи вистачить їй протистоянь темному,який з'явився.....

Аріна Спел
11.06.2026, 20:46:47

Ніна Михайловська- Спичак, ❤️❤️❤️

avatar
Svitlana Kononiuk
11.06.2026, 15:38:44

Які дорослі уроки подає демон:))

Аріна Спел
11.06.2026, 20:46:34

Svitlana Kononiuk, Ага. І жорсткі

Айбервель подобається дражнити Лісу, це для нього захоплива гра. Та й принца Ермеверіона теж подобається дражнити, але що він задумав зробити з Міленою? Цікаво, хто ж батько Ліси? Може її сила спить, і може прокинеться через Айбервеля?

Аріна Спел
11.06.2026, 20:46:24

Светлана Марченко, Про все дізнаємось згодом.

avatar
Одрі
11.06.2026, 09:57:54

Він поплатиться за все!!! Ото демоняра, скотиняка

Аріна Спел
11.06.2026, 20:46:02

Одрі, Звісно, що поплатиться. Ми то знаємо, що на нього чекає))

avatar
Валентина
11.06.2026, 09:20:13

Ну Паскуда ще той, змусити таке зробити, грається. Хотілось , щоб вона дала опір, нажаль слабка наша дівчинка, а цей нахабна, ось що витворяє.

Аріна Спел
11.06.2026, 20:45:32

Валентина, На те він і демон). Пухнастий з нього точно не вийде

avatar
Олена
11.06.2026, 08:35:46

Хоче легко відбутися Айбервель, змусивши Лісу тікати від нього чимдуж. Та для Ліси його поведінка, мабуть, тепер як виклик довести, що вона зможе чинити йому спротив.❤️

Аріна Спел
11.06.2026, 20:45:04

Олена, ❤️❤️❤️

avatar
Тана Лі
11.06.2026, 07:35:53

Оце так сцена! Все таки цей демон не такий вже і безпринципний, налякати налякав, але до кінця погрозу не довів. Або Ліса його аж так зачепила, підсвідомо не може їй нашкодити. Дякую за проду ❤️

Аріна Спел
11.06.2026, 20:44:54

Тана Лі, Та він не така вже й паскуда. Це радше виховний момент був, хоч і жорсткий

avatar
Світлана Ц
10.06.2026, 23:56:59

Цікаво, що ще Айбервель вигадає, щоб "подражнити" Лісу))) Чи вже дасть спокійно лягти спати))) І це ще лише перший день)))

Аріна Спел
11.06.2026, 20:44:11

Світлана Ц, ❤️❤️❤️

avatar
Олена
10.06.2026, 15:39:45

Не втрачає жодної нагоди Айбервель змусити червоніти Лісу. Як же йому подобається ця гра. Як би знав, що буде так весело, то, мабуть, вже б давно під такий нагляд себе віддав). Треба йому подякувати Мілені, що в тріііііішечки нетверезому стані примудрилася "запросити" його).❤️

Аріна Спел
10.06.2026, 18:13:09

Олена, Дякую) Мілена ще зʼявиться в цій історії

avatar
Валентина
10.06.2026, 09:32:42

Цікава думка пришла в голову, а чи не з'явиться в Ліси якийсь шанувальник з минулого, та чи не захоче наш Демон спалити всіх світлих хах ну не подобається мені, що він жінку вважає за слабкість, такий вже впевнений, а що буде з його впевненістю, як подивляться на ту, котра аура його зацікавила)

Показати 3 відповіді
Аріна Спел
10.06.2026, 18:12:40

Валентина, ❤️❤️❤️

avatar
Vermenchuk Marius
10.06.2026, 18:09:26

Піалісента навіть не здогадується чим загрожує Айбервілю злягання з нею, позбавити цноти світлу, це ослабить його сильно ) знала б, то могла б скористатися та ще й подражнити демоняку )))

ой а ця історія у нас про те як можна довести жінку?

Показати 2 відповіді

Аріна Спел, цікаво почитати по іншу сторону стосунків де дівчинка потребує більше))) класс

Ненавидить вона його – та вона його ще не до кінця знає, як і ми, а я так відчуваю, що у нього ще якісь цікаві жарти у "рукаві" заховані))) Дякую за проду!❤️

Аріна Спел
10.06.2026, 12:47:38

Настуся Соловейко, Ми то хоч щось знаємо. А з її боку, він взагалі виглядає… так як вона його й описує)

avatar
lanachak
10.06.2026, 12:47:17

Еймеверіон одразу здогадується про плани Айзервіля . Та ось чи буде у Айзервіля можливість повністю втідити свої задуми в життя? Схоже він сам ще не здогадується наскільки ягнятко Ліса міцно зайняла місце в його думках , і не тільки думках))) , та Айзервіль про це не зізнається навіть самому собі))) , адже наразі все виглядає невинно і просто як звичні розваги вищого , та й Ліса шепоче ненавиджу , а подумки роздягає негідника))). Дякую

avatar
Валентина
10.06.2026, 08:59:29

Хам самовпевнений, подобається вона йому, і зачіпає її спеціально, з Еймоном жартує, та він навпаки сильніший, ніж був, то ж його кохана жінка, а там силу не проконтролюєш, дійсно попіл буде, але ж Айбервель вважає слабкістю, побачимо як буде з ним далі, яка це "слабкість" мати кохану жінку)))

Аріна Спел
10.06.2026, 12:45:56

Валентина, На даному етапі він таки дійсно вважає це слабкістю. Але зрозуміє все з часом))

avatar
Наталія Діжурко
10.06.2026, 12:30:13

Да, Лісі тяжко буде. Її демон весь час її провокує, створює ситуації, які виглядають двозначно. Він виводить її на емоції. І для нього це дуже цікаво. При принцу він ставиться до світлої з великою повагою, захищає її. А тепер для Ліси ще підкинулося одне питання - хто є така Мілена? Як вона поєднує цих демонів?
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Аріна Спел
10.06.2026, 12:44:46

Наталія Діжурко, ❤️❤️❤️

avatar
Ксения Разкевич
10.06.2026, 00:24:03

Як же Айбервель любить всіх дражнити!!! Лісу ось виводить із себе постійно, так тепер ще й Еймона драконить. Спеціально причому)))

Аріна Спел
10.06.2026, 12:44:15

Ксения Разкевич, Чом би йому і не розважитись)

avatar
lanachak
10.06.2026, 12:32:39

Важілі впливу натиснуті , бо коли було так , щоб вищий демон не отримав бажаного , та є маленьке але , наглядач від світлих . Вибір падає на скромну і не високу за рангом світлу . Та миле ягнятко Ліса , показує норовливі нотки характеру , Айбервіль в шоці , шок Айбервіля в шоці , бо зовсім не хочеться покарати це норовливе , стидливе ягня , а її витівки тільки розважають демона . Ох , буде цікавезно . Дякую

Аріна Спел
10.06.2026, 12:43:29

lanachak, ❤️❤️❤️

avatar
lanachak
09.06.2026, 23:13:23

На що може піти закохана дівчина? Хильнути зайвого і вткликати демона ! Щоб дізпатися яи псм'ятає її обличчя шеф? Ох яка цікава гра для Арбейвеля , бо той шеф з їх братії , та й здається дійсно на байдужий до людинки і це пиинц демонів! Ох яка цікава гра! Арбейвель бере участь! Дякую

avatar
Vita Sunny
09.06.2026, 14:14:24

А він зухвалий, ну ну читаєм далі:)

Аріна Спел
09.06.2026, 21:18:23

Vita Sunny, Дякую))

avatar
Marinela Tomasciuc
09.06.2026, 16:06:26

Світла дівчинка маючи таку силу не підозрюючи викликає вищого демона і дружить з принцом демонів звідки такі сили у неї що всі зацікавлені

avatar
Vermenchuk Marius
09.06.2026, 13:39:53

цікаво-цікаво, уже Ейміверон приходив, а наша маленька нікого не боїться ))) будуть парами пікніки влаштовувати ))

Аріна Спел
09.06.2026, 13:57:41

Vermenchuk Marius, ❤️❤️❤️

avatar
Тана Лі
09.06.2026, 13:31:24

О, ще один демонюка! Сподіваюся, що бачимо його не востаннє))) цікаво і про їхню пару дізнатися, що ж було далі.

Аріна Спел
09.06.2026, 13:57:13

Тана Лі, Ця пара ще буде в нашій історії

avatar
Ju Di
09.06.2026, 10:51:58

Їх сутички такі милі ))) насміялася )))

Аріна Спел
09.06.2026, 13:56:58

Ju Di, Дякую ❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше