10 083
“Вищі темні”
Анотація до книги "Світло для темного"
Людський світ давно поділений між світлими і темними. Але не плекайте надії, що світлі це добро, а темні — зло. Все значно простіше. Нема добра ні там, ні там.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
Айбервель, вищий темний, який потерпає від нудьги (ми то з вами знаємо, що зовсім скоро жалкуватиме за цим станом), вирішує розважитись, перемістившись в людський вимір. Але змушений піти на компроміс, й погодитись на наглядача від світлих.
Світлі втратили глузд, пославши таку юну і слабку нижчу? Чи навпаки, все детально сплановано. Дуже детально.
Дізнаємось разом на сторінках цієї історії.
демонпротистояння характерівноровлива героїня
“Вищий темний отримує наглядача — слабку, нижчу світлу. В якій бачить лише розвагу для себе. Але, все виходить з-під контролю…”
“Що треба для вибухового коктейлю почуттів? Один вищий демон – гарячий і нахабний, і одна світла – прекрасна і невинна. Вона повинна за ним наглядати, а він хоче її звабити, та чи зможуть вони встояти перед спокусою?”
Зміст книги: 12 глав
Останнє оновлення: вчора
211 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю вас на сторінках ще однієї історії. Сподіваюсь, вона буде не менш цікавою, ніж попередні. На що вам чекати? Звісно, на пристрасть, на протистояння, на емоції.
Пройдемо цей шлях разом?)
Хто бажає доєднатися до телеграм каналу https://t.me/arinaspel. Тут візуалізація і обговорення.
А також вдячна за сердечка і коментарі. Це надихає і мотивує.
Оновлення через день.
Боже, який наївний! Все ще вірить, що грається?! Втрапив ти Айбервелю і дуже сильно. З нетерпінням чекаю на продовження.
Каріна Шевчук, Дякую ❤️❤️❤️
Він — темний найвищого рівня. Вона — світла нижчого рангу. І саме вона має наглядати за ним у світі людей. Уже сама ця зав'язка обіцяє вибухову суміш конфліктів, напруги та несподіваних поворотів.
Nat R, Дякую))
Як завжди ідеальне поєднання нахаби якому обламають роги та Норовливої дівчини))
Дякую за вашу працю та бажаю натхнення та вдячних читачів!
Анастасія Хорувата, Дякую)
Ага, грається він. Колись все буває вперше! Але ж признати це тяжко. А Ліса така мила. І їхні перепалки нагадують отих двох горобчиків, що чубляться. А слова, не горобці, вилетіли - не спіймаєш. Ох, і важке буде протверезіння. Скільки всього наговорила ...
Дякую за проду і чекаю на продовження! ❤️❤️❤️
Обкладинка дуже гарна!❤️
Наталія Діжурко, Дякую. Й справді, як ті два горобчики...
Щось мені здається що Айбервелю скоро не до розваг буде, там набагато серйозніша історія закручується під поверхнею!? З нетерпінням чекаю продовження ♥️
Адель Вейс, Тут ви праві). Дякую)
Айбервель сам себе намагається переконати, що йому байдуже:) надаремно, ой надаремно:)) з нетерпінням чекаю проди...
Оксана Супронюк, Дякую)
ох же ш і темний от наче і гівнюк вередливий, але ж піклується так мило)))) а чи не дочка наше ягня вищого світлого з заблокованою силою??? щось цікаве наближається
Людмила Грешнова, Ви праві, не все так просто з її силою... але про все дізнаємось.
то на ручки підхопив і поніс рятувати від енергетичного виснаження, то питає, яку каву їй зробити ) потрішки, потрішки, дивись і зовсім приручиться демонідзе )))
вже і Ліса до нього звикає, відрізняє де він гуморить, ще й підхопляю так гарно, це так затягує, класна книга, дякую, чекаю з нетерпінням поодовження)
Vermenchuk Marius, Дякую))
Щось до Біаліни з першого разу не дійшло, все ще на щось розраховує...
Irina Zhelonska, Було б дивно, якби дійшло. Вона ще з'явиться в нашій історії.
Айбервіль та Ліса... Їх протистояння таке цікаве... Він знуджений Вищий демон, що вирішив відвідати людський світ . Вона нижча Світла, що повинна стати його наглядачем в цьому світі .. І все б нічого, якби не нерівні сили... Як вона має наглядати та стримувати його... Але він насолоджується її аурою, її наявністю та сміливістю, нахабністю... Це його розважає та притягує. Хоч живиться він болем... Так цікаво та захопливо! Їх словесні баталії неймовірно смачні. Дякую
Светлана, Дякую)
Айбервель такий милий)
Аліна Кухтарова, Звісно, підлості від нього чекати не варто. Він у нас демоняка з своїми принципами). Я маю на увазі, що його кпини і «знущання» не припиняться))
Доречі , обкладинка Небезпечно Гарна, тут герої відповідають моїй голові)))) такі, як я їх уявляю)
Валентина, І мені ця більше подобається ❤️
А казали , що милий з Демона не вийде, як не вийде? он який милий , так гарно змінюється, нема різкого переходу, типу був жорсткий , а тут бац і такий пухнастий весь)) турбується , це вже добре) ні, жорсткість нікуди не ділась, він все ще той , але до конкретної особи зміни ну дуже помітні) Лев і Ягня, тільки ось хто буде жертва, питання) спойлер: ягня приручить лева))))
Валентина, Лев і ягня, це дуже гарно)). Дякую ❤️
Ну який же Айбервель класний, тільки сам не знає про це). Бо знає сам за себе лише те, що він байдужий, нахабний та жорсткий. Так звично і легко. Та з Лісою йому вже точно легко не буде. Проте буде по-новому і, здається, йому це може сподобатись).❤️❤️❤️
Нова обкладинка виглядає чудово, попередня також була гарна, та ця ще гарніша. ❤️
Олена, Головне що ми знаємо)) нічого, зробимо з нього пухнастого до кінця книги)❤️
дякую) чекаю
Оля Костюкевич, ❤️❤️❤️
Артист недороблений, а-ха-ха ))) насміялася ))) може й артист трохи, але ж турботливий )))
Ju Di, Турботливий це точно. Хоч і намагається цього не показувати)
Ото я насміялася, комент Ліси про те, що вона його дружина просто топ)))
Тана Лі, Дякую ❤️❤️❤️
А коли розплата його наздожене?
Одрі, Що маєте на увазі?
Цікаво)) Дууууже цікаво)) з нетерпінням чекаю на продовження ♥️?
Адель Вейс, Дякую ❤️❤️❤️
Оце насмішили, наговорила Ліса на свою доленьку, буде Демону ще більше радості , кпинів тепер стане вдвічі більше, зробила собі ваву)))
Валентина, Це точно, наговорила так наговорила))
Так, Айбервель має рацію. Він зовсім (не)милий і (не)турботливий по відношенню до Ліси. То це все через килим та його особистий комфорт все зробив, ми також так подумали). Ох, Ліса наговорила, звісно. Тепер у Айбервеля великий перелік цікавих фактів для підколів Ліси.
Олена, Наговорила багацько)) ❤️
Ну точно милий! Бубочка !
Одрі, Дякую))
Доброго дня. підписався та буду оглядати книги. Був би радий за взаєсмну підписку :)
Демон є демон. Випробовує, провокує. Але ж цікаво, хто ж батько Ліси? Не така вже вона і слабка? І нікуди вона не піде. Далі буде цікавіше.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Ви праві. З батьком не все так просто…
Ліса вже почала Айбервеля своїм називати))))
Аріна Спел, Та да)))
Не буди лиха, поки воно тихе! Та хто ж там думає про те лихо, коли скука смертна і хочеться чогось....аж не знаю кого, мабуть - хто б здивував, принаймі.
Цікава історія ...Ліс ,світла,.....чи вистачить їй протистоянь темному,який з'явився.....
Ніна Михайловська- Спичак, ❤️❤️❤️
Які дорослі уроки подає демон:))
Svitlana Kononiuk, Ага. І жорсткі
Айбервель подобається дражнити Лісу, це для нього захоплива гра. Та й принца Ермеверіона теж подобається дражнити, але що він задумав зробити з Міленою? Цікаво, хто ж батько Ліси? Може її сила спить, і може прокинеться через Айбервеля?
Светлана Марченко, Про все дізнаємось згодом.
Він поплатиться за все!!! Ото демоняра, скотиняка
Одрі, Звісно, що поплатиться. Ми то знаємо, що на нього чекає))
Ну Паскуда ще той, змусити таке зробити, грається. Хотілось , щоб вона дала опір, нажаль слабка наша дівчинка, а цей нахабна, ось що витворяє.
Валентина, На те він і демон). Пухнастий з нього точно не вийде
Хоче легко відбутися Айбервель, змусивши Лісу тікати від нього чимдуж. Та для Ліси його поведінка, мабуть, тепер як виклик довести, що вона зможе чинити йому спротив.❤️
Олена, ❤️❤️❤️
Оце так сцена! Все таки цей демон не такий вже і безпринципний, налякати налякав, але до кінця погрозу не довів. Або Ліса його аж так зачепила, підсвідомо не може їй нашкодити. Дякую за проду ❤️
Тана Лі, Та він не така вже й паскуда. Це радше виховний момент був, хоч і жорсткий
Цікаво, що ще Айбервель вигадає, щоб "подражнити" Лісу))) Чи вже дасть спокійно лягти спати))) І це ще лише перший день)))
Світлана Ц, ❤️❤️❤️
Не втрачає жодної нагоди Айбервель змусити червоніти Лісу. Як же йому подобається ця гра. Як би знав, що буде так весело, то, мабуть, вже б давно під такий нагляд себе віддав). Треба йому подякувати Мілені, що в тріііііішечки нетверезому стані примудрилася "запросити" його).❤️
Олена, Дякую) Мілена ще зʼявиться в цій історії
Цікава думка пришла в голову, а чи не з'явиться в Ліси якийсь шанувальник з минулого, та чи не захоче наш Демон спалити всіх світлих хах ну не подобається мені, що він жінку вважає за слабкість, такий вже впевнений, а що буде з його впевненістю, як подивляться на ту, котра аура його зацікавила)
Валентина, ❤️❤️❤️
Піалісента навіть не здогадується чим загрожує Айбервілю злягання з нею, позбавити цноти світлу, це ослабить його сильно ) знала б, то могла б скористатися та ще й подражнити демоняку )))
ой а ця історія у нас про те як можна довести жінку?
Аріна Спел, цікаво почитати по іншу сторону стосунків де дівчинка потребує більше))) класс
Ненавидить вона його – та вона його ще не до кінця знає, як і ми, а я так відчуваю, що у нього ще якісь цікаві жарти у "рукаві" заховані))) Дякую за проду!❤️
Настуся Соловейко, Ми то хоч щось знаємо. А з її боку, він взагалі виглядає… так як вона його й описує)
Еймеверіон одразу здогадується про плани Айзервіля . Та ось чи буде у Айзервіля можливість повністю втідити свої задуми в життя? Схоже він сам ще не здогадується наскільки ягнятко Ліса міцно зайняла місце в його думках , і не тільки думках))) , та Айзервіль про це не зізнається навіть самому собі))) , адже наразі все виглядає невинно і просто як звичні розваги вищого , та й Ліса шепоче ненавиджу , а подумки роздягає негідника))). Дякую
Хам самовпевнений, подобається вона йому, і зачіпає її спеціально, з Еймоном жартує, та він навпаки сильніший, ніж був, то ж його кохана жінка, а там силу не проконтролюєш, дійсно попіл буде, але ж Айбервель вважає слабкістю, побачимо як буде з ним далі, яка це "слабкість" мати кохану жінку)))
Валентина, На даному етапі він таки дійсно вважає це слабкістю. Але зрозуміє все з часом))
Да, Лісі тяжко буде. Її демон весь час її провокує, створює ситуації, які виглядають двозначно. Він виводить її на емоції. І для нього це дуже цікаво. При принцу він ставиться до світлої з великою повагою, захищає її. А тепер для Ліси ще підкинулося одне питання - хто є така Мілена? Як вона поєднує цих демонів?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, ❤️❤️❤️
Як же Айбервель любить всіх дражнити!!! Лісу ось виводить із себе постійно, так тепер ще й Еймона драконить. Спеціально причому)))
Ксения Разкевич, Чом би йому і не розважитись)
Важілі впливу натиснуті , бо коли було так , щоб вищий демон не отримав бажаного , та є маленьке але , наглядач від світлих . Вибір падає на скромну і не високу за рангом світлу . Та миле ягнятко Ліса , показує норовливі нотки характеру , Айбервіль в шоці , шок Айбервіля в шоці , бо зовсім не хочеться покарати це норовливе , стидливе ягня , а її витівки тільки розважають демона . Ох , буде цікавезно . Дякую
lanachak, ❤️❤️❤️
На що може піти закохана дівчина? Хильнути зайвого і вткликати демона ! Щоб дізпатися яи псм'ятає її обличчя шеф? Ох яка цікава гра для Арбейвеля , бо той шеф з їх братії , та й здається дійсно на байдужий до людинки і це пиинц демонів! Ох яка цікава гра! Арбейвель бере участь! Дякую
А він зухвалий, ну ну читаєм далі:)
Vita Sunny, Дякую))
Світла дівчинка маючи таку силу не підозрюючи викликає вищого демона і дружить з принцом демонів звідки такі сили у неї що всі зацікавлені
цікаво-цікаво, уже Ейміверон приходив, а наша маленька нікого не боїться ))) будуть парами пікніки влаштовувати ))
Vermenchuk Marius, ❤️❤️❤️
О, ще один демонюка! Сподіваюся, що бачимо його не востаннє))) цікаво і про їхню пару дізнатися, що ж було далі.
Тана Лі, Ця пара ще буде в нашій історії
Їх сутички такі милі ))) насміялася )))
Ju Di, Дякую ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати