715
Анотація до книги "Любов і лапки"
Коротка історія про те, як песики вирішили налагодити особисте життя своїх господарів і довели, що любов неможливо втримати на повідку.
Гарного вам настрою! Нехай у житті кожного знайдеться місце для любові.
Написано в рамках співаторського флешмобу "Стріли Купідона"
Гарного вам настрою! Нехай у житті кожного знайдеться місце для любові.
Написано в рамках співаторського флешмобу "Стріли Купідона"
51 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти⭐❤️Всім щиро дякую за вітання та підтримку!!!
Ви у мене найкращі!⭐❤️
чудова історія обожнюю хвостиків а особливо великих дякую пані авторко за таку милу романтичну чудову історію
О, такий зворушливий фінал!) Дякую за мої сльозки щастя))
Бесподобне оповідання!
Купа задоволення!
Дякую
Nataliya Parfenyuk, Дякую!!!! Рада, що сподобалося ❤️
Дуже мила історія) Дякую
Roxi Koro, Дякую за відгук ❤️
Дуже гарна історія! Весела і чуттєва))
Успіхів!!!
Лана, Дуже дякую! Рада, що сподобалося))
Дуже зворушлива історія! Щиро дякую!
Lyudmyla Kovdrysh, Дякую за відгук ❤️❤️
Дякую! Гарна історія!))
Тетяна, Дякую! Рада, що вам сподобалось ❤️
Оооо,я в захваті від цієї чудової історіїї ! Тепер я фанатка цієї парочки стратегів))❤️❤️❤️
Nata Bond, Дякую ❤️❤️❤️
здорово!
Леся Літвішко, Радію, що сподобалося!
ура
Така милота, сиджу і посміхаюсь))
Дякую))
Тетяна Гуркало, Дякую за відгук ❤️❤️❤️ Гарного настрою!
Дякую за веселу цікаву історію! Кожному б таких гарних хвостатих Купідончиків! І тоді б люди швидше б знаходили свою справжню половинку!
❤️❤️❤️
Наталія Діжурко, Дякую! Рада, що вам сподобалось)
Яке цікаве вийшло знайомтво, цікаво, яке буде продовження спілкування?
ну, люди такі тупі і є
⭐❤️Всім щиро дякую за вітання та підтримку!!!
Ви у мене найкращі!⭐❤️
Які розумні песики))
дякую за нову приємну зустріч із Вами
Вітаю з новинкою!
Вітаю з новинкою! Нехай ця історія стане особливою, знайде своїх читачів і принесе море натхнення.
Від самої ідеї і обкладинки настрій піднімається. )))) Успіхів і натхнення.
Вітаю з новинкою! Які милі лапки!!!
Вітаю з новинкою) Успіху вам)
♥️♥️♥️
Дуже мила обкладинка) Успіху лапкам)
Вітаю з новинкою!
Вітаю з новинкою! Успіху та натхнення)
Вітаю з новинкою ❤️ натхнення та вдячних читачів))
Перейшла до вашої книги за рекомендацією від Торія Ліра. Почала читати. В вас цікава, тепла історія з гумором. Луна і Фінік дійсно можуть стати купідонами. Чекатиму продовження.
Поставила вподобайку. Підписалася.
Вітаю з новинкою)) Які милі собаки))
Вітаю з новинкою!☺️ Гарна обкладинка. Дуже романтична і ніжна.❣️❣️❣️
З новинкою ❤️
Початок дуже класний ❤️
Вітаю з новинкою! Така душевна обкладинка!))
Вітаю з новинкою)Яка гарна обкладинка та сюжет❣️Я написала рекомндацію під книгою та підписалась на Вашу сторінку, у вас цікаві книги❣️Сподіваюсь на Вашу взаємність❣️
Ой яка мила обкладинка❣️Вітаю з новинкою❣️❣️❣️Я давно підписана до Вас, у вас книги цікаві, та лайки ставлю, сподіваюсь на Вашу взаємінсть)
Яка обкладинка ♥️Вітаю з новиночкою♥️
Вітаю з новинкою! ❤️
Вітаю з новинкою ❤️
Вітаю з новинкою! Нехай принесе задоволення і авторці, і читачам:))
Нехай зрештою ця книга полонить серця всіх своїх читачів❤️
З новинкою, Лесю! Натхнення!)
Вітаю з новинкою! Луна і Фінік - вже сподобалися один одному. Тепер вони візьмуться за своїх господарів.
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
З нетерпінням чекаю на продовження!
Вітаю з новинкою! Успіхів і натхнення ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою!
Вітаю з новиночкою ♥️♥️♥️ Нехай буде успішною ♥️
Обкладинка просто супер!
І як завжди, на найцікавішому!!!
Який же Фінік класний!
Чекаю продовження))
Вітаю з новинкою! Хай її прочитають якнайбільше читачів і отримають позитивного настрою цілі кучугури! ❤️❤️❤️
Вітаю з новинкою❤️❤️❤️❤️ Клас, люблю такі милі історії❤️
З новинкою ❤️ Яка мила обкладинка)) і собачки... Я у захваті)
З новиночкою Вас❤️
Вітаю з новинкою! Най муза не втомлюється!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати