29 679
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
владний геройбос і підлеглапід одним дахом
“Її робочий обов'язок — навчити боса життя. І це не жарт! От лише в них не так багато часу, а проживання під одним дахом вносить корективи. Чи не доведеться вчити його ще й кохати?”
“Бос покликав її у свій кабінет, і вона вже зняла блузу, але пропозиція виявилася не непристойною! Зате тепер у неї вельми специфічні обов'язки... Оригінальний сюжет! Раджу!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛаскаво прошу до цієї романтичної, драматичної і гарячої історії!
Буду безмежно вдячна за ваші
сердечка — вони стануть моїм натхненням!
У ЧЕТВЕР 18.06 І В СУБОТУ 20.06. ГЛАВ НЕ БУДЕ, З НЕДІЛІ НАДАЛІ ЩОДЕННІ ОНОВЛЕННЯ
Раджу почитати також мої настроєво схожі історії:
❤️ «Твоя згідно з пунктом три»
❤️ «Не хвойда»
❤️ «Тіло до тіла»
Підписуйтесь на мою сторінку і читайте інші романи!
А також підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/ustyna_tsal (Любовні романи Устини Цаль). Новини, анонси, уривки, спілкування з читачами тут.
З новою історією! Нехай герої знайдуть тих, хто щиро радітиме й переживатиме за них. Натхнення та успіху книзі❤️
Тена Дітна, Дякую ❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую!
А Аліну заздрість чи ревність взяла?Є надія,що Наталя допоможе і сестрі,і Климу,головне,щоб Клим сам не хотів померти від присутності Наталі(жарт).дякую
Марія Дзік, Присутність Наталі однозначно різні бажання в ньому розворушить))
Дякую!
Наталя смілива. Скільки всього встигла розповісти, та ще й стоячи без блузи перед босом. Вона звернула увагу, як він роздивлявся її груди? Надіюся, з часом він потурбується про вишукану жіночу білизну, щоб все було гармонійно. Дякую, Устино!
Оксана, До білизни ще точно дійде)
Дякую!
Та, тут вже тільки від однієї розмови Наталі модна додати собі пару років життя) Ох, у неї і язичок!))
А пропозиція, хоч і странненька, але доволі приваблива - чому б ні)
Я вже в передчутті виконання умов контракту!) Клим точно не пошкодує!
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Хтозна-хтозна, він може бути ще й не радий))
Дякую ❤️
Мій вечір зроблено.Розмова вийшла дуже продуктивною,контракт підпишуть ,деталі узгоджені.В Клима два варіанти померти з цією дівчиною ,або від сміху ,або від кохання.Але він про це ще навіть не здогадується.Кілька хвилин з Наталею ,а ціла вистава вийшла ,в більшій мірі комічна.Дякую, Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Сподіватимемося, тільки така смерть йому і загрожує))
Дякую!
Вітаю, з новинкою! А дівчинка не промах....язичок гостренький
КРІС-ТІНА, Дякую!
Наталя - вогонь! Це тільки декілька хвилин, а вона вже викликала у Клима мільйон емоцій, а за два місяці, то під таким натиском позитиву і рішучості будь-яка хвороба відступить) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Він ще може бути й не радий, що найняв її...
Дякую!
Вітаю з новинкою і бажаю натхнення
Nadya, Дякую!
Доула смерті... чи життя. Я сподіваюсь, що Клим проживе більше ніж два-три місяці) з такою то менеджеркою-директоркою)) схоже, вчасно та миша-собака до ресторану завітала) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
Вітаю вас з новиночкою♥️Вдалого старту, легкого пера, успіхів і натхнення♥️Ох... початок дуже непростий) шкода Клима, а ще більше дівчинку... я навіть в ступор трішки впала) аде ось, дитина радіє, бо що їй ще робити, якщо хвороба зжирає її... а от далі. Нічого собі Наталя... здивувала) Дякую вам за проду, Устино ♥️
Карина Кльок, Віритимемо, що всі в цій історії мають шанс❤️ Дякую❤️
От відорва Наталя! Обізвала його, як хотіла, а потім погодилася бути директором емоційного обслуговування,бо
заради здоров'я сестри готова навіть
педикюр чорту робити.
Дякую та чекаю на продовження!♥️
Наталья Русанова, Дякую ❤️
Ооооуу це щось цікавеньке і новеньке. такого сюжету ще не було. вітаю з новинкою
Natasha Volodimirivna, Дякую ❤️
Щось Клим швидко повірив у свою хворобу,чи таке погане самопочуття?Наталя бойова і,надіюся,внесе корективи в життя Клима,за життя потрібно боротися.дякую
Марія Дзік, Так, самопочуття його підводить.
Дякую!
Гмммм… А вона відчайдушна..!!! Хоча… якщо немає на кого опертися,то мусиш крутитися..!!!… Ох і пропозиція..!!!… Хоча про педикюр дуже круто..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Наталя вирішила, що Климу від неї потрібно те, что чоловіки хочуть від жінок. А саме се*су. То і діяла навипередки. А вийшло зовсім не те, що очікувала. Тепер у неї буде нова посада, хоч і на 3 місяці і гроші на лікування сестри. Дякую
Наталья Храпакова, Дякую!
Вітаю з новинкою!
Аврелія Аверлі, Дякую!
Вітаю з новинкою! Бажаю безмежного натхнення та успіхів книзі!
Кристина Асецька, Дякую!
Сам же запитав як буде розраховуватись:-)
Ira, Питав, але не таких пропозицій очікував))
Перша глава і анотація викликали сум, бо читати про такі хвороби завжди важко. Але поряд з тим між рядків відчуваються нотки оптимізму, життєвої енергії і бажання боротися. Надіюся, що саме такий настрій в життя Клима привнесе Наталя. Дякую, Устино! Вітаю з початком публікації нової історії! Неперевершеної, як і всі попередні!
Оксана, Ну бажанням боротися поки що тут не пахне, але, може, Наталя щось змінить...
Дякую!
Трошки морозець по спині від такого категоричного діагнозу Клима, але ж в житті трапляється все.
Ще й Наталя недарма трапилась на шляху ще в лікарні і тут, дубль два, вже на роботі вона ж) Ще й ефектно: крім розбитого дорогого вина, ще й стриптиз... Ой, щось назріває цікавеньке))
Дуже дякую за чудовий початок ❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
Мої щирі вітання з новинкою!
Успіхів історії ❤️❤️❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
Аналіз крові багато про що говорить(якщо він зроблений правильно,або його не переплутали),але це ще не вердикт. Шок в Клима і це зрозуміло,а Наталя зараз його переключить на іншу хвилю.дякую.
Марія Дзік, Якщо правильно зроблений, якщо не переплутали, якщо правильно потрактували...
Дякую!
вав!!яка цікава анотація!!
Олена Когут, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою! Нехай натхнення не полишає, пишеться легко і з задоволенням та приносить успіх!♥️♥️♥️
О, який діагноз і так важко повірити в те,що ще й не жив,а вже смерть поряд ходить. Та сміх хворої дівчинки, яка не здається, а живе своїм життям, навела його на думку, що і йому потрібна людина, яка буде поруч та буде смішити його та підтримувати. І та,що смішила дівчинку виявилася його працівницею та ще й привід стався поговорити з нею. А вона зрозуміла його зовсім не так.
Є спосіб лікування сміхотерапією,то можливо і йому це допоможе?
Дякую та чекаю на продовження!♥️
Наталья Русанова, Сміхотерапія - це добре, але з його діагнозом сама вона не допоможе(
Дякую ❤️
Невтішний диагноз у Клима. І нікого поряд. Сам однісенький. У деяких хоч хтось є, щоб розвеселити коли тяжко, а у нього нікого. Дякую за цікавий, хоч вельми сумний початок.
Наталья Храпакова, Ну ми ще побачтмо це, чи геть сам однісінький)
Дякую ❤️
Книга обіцяє бути з непересічним сюжетом. Бажаю вам натхнення та топів книзі
Наталья Храпакова, Дякую!
З новинкою
Іра Сітковська, Дякую!
Вітаю з новинкою! Книзі успіху та багато вдячних читачів! Буду рада, якщо завітаєте і до моєї історії
Юлія Куліш, Дякую!
Вітаю з новинкою.
Світлана Ганчук, Дякую!
Вітаю із новинкою❤️❤️❤️ Успіхів і натхнення❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую ❤️❤️❤️
Хм, у Клима звісно шоковий шок після лікаря! Хочеться див, але це я авансом прошу) А от Наталя - молодець, таку суму вона явно не збере, а в такому стресі трактувати натяки боса можна тільки так, хі-хі) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Вони обоє трохи під стресом, тому розмлвп вийде цікава)
Дякую!
Вітаю з новинкою!(✷‿✷) Натхнення і успіхів книзі!(✷‿✷)
Светлана Марченко, Дякую!
Не встиг Клим озвучити своє прохання побажання ,як Наталя вже почала його дивувати ,оживляти і приводити до тями.І це всього навсього за декілька хвилин ,а що буде ,як вона довше біля нього пробуде?Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Оо, це зустріч лище почалася, в наступні пів години вона може його ще більше здивувати)
Дякую!
Вітаю❤️ натхнення тобі ❤️
Стефанія Лін, Дякую, Стеф❤️
Вітаю з новинкою,Устина.Успіху книзі ,легкого пера авторці і багато вдячних читачів.
Оксана Кіс, Дякую, Оксано!
Вітаю з новинкою!!! ❤️❤️❤️ Успіху історії!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Вітаю з новинкою. Бажаю успіхів книзі
Наталья Храпакова, Дякую!
Щирі вітання з новинкою! Творчого натхнення вашому Музу та багато читачів! Надія помирає останньою!... Тож будемо вірити, що Наталя врятує нашого Клима! Дякую, сонечко, чекаю продовження)))
Наталія Силенко, Віритимемо!)
Дякую!
Вітаю з новинкою! ❤️❤️❤️
Vita, Дякую ❤️
Анонс дуже цікавий і досить незвичний...вітаю з новим твором і бажаю успіху книжці і вдячних читачів
Iryna H, Дуже дякую!
Вітаю з новинкою, Устино! Натхнення, смачних вражень від читачів та успіхів книзі ❤️ Обіймаю.
Анна Харламова, Дякую, Аню, дуже ціную твою підтримку❤️
Вітаю з новинкою! Хвороба - це завжди страшно. Особливо така. Але ж надія має бути завжди. Можливо, Наталя і допоможе?
Бажаю Вам творчого натхнення і багато вдячних читачів!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Не треба одразу втрачати надію)
Дякую!
Вітаю з новинкою ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
Ласкаво прошу до цієї романтичної, драматичної і гарячої історії!
Буду безмежно вдячна за ваші
сердечка — вони стануть моїм натхненням!
У ЧЕТВЕР 18.06 І В СУБОТУ 20.06. ГЛАВ НЕ БУДЕ, З НЕДІЛІ НАДАЛІ ЩОДЕННІ ОНОВЛЕННЯ
Раджу почитати також мої настроєво схожі історії:
❤️ «Твоя згідно з пунктом три»
❤️ «Не хвойда»
❤️ «Тіло до тіла»
Підписуйтесь на мою сторінку і читайте інші романи!
А також підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/ustyna_tsal (Любовні романи Устини Цаль). Новини, анонси, уривки, спілкування з читачами тут.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати