29 679
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
владний геройбос і підлеглапід одним дахом
“Її робочий обов'язок — навчити боса життя. І це не жарт! От лише в них не так багато часу, а проживання під одним дахом вносить корективи. Чи не доведеться вчити його ще й кохати?”
“Бос покликав її у свій кабінет, і вона вже зняла блузу, але пропозиція виявилася не непристойною! Зате тепер у неї вельми специфічні обов'язки... Оригінальний сюжет! Раджу!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛаскаво прошу до цієї романтичної, драматичної і гарячої історії!
Буду безмежно вдячна за ваші
сердечка — вони стануть моїм натхненням!
У ЧЕТВЕР 18.06 І В СУБОТУ 20.06. ГЛАВ НЕ БУДЕ, З НЕДІЛІ НАДАЛІ ЩОДЕННІ ОНОВЛЕННЯ
Раджу почитати також мої настроєво схожі історії:
❤️ «Твоя згідно з пунктом три»
❤️ «Не хвойда»
❤️ «Тіло до тіла»
Підписуйтесь на мою сторінку і читайте інші романи!
А також підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/ustyna_tsal (Любовні романи Устини Цаль). Новини, анонси, уривки, спілкування з читачами тут.
Я так рада за сестру) це гарні новини) а яка допомога) але хтось таки зіпсував настрій нашому Климу...злий якийсь) от і поїли морозива) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
Йой... який активний ранок) бідна Наталя, що ж їй так не щастить) аде може так весь бар піде за антисептики,,щоб Клим не пив) якщо вона йому пригрозить руханки, то може більше і не захоче) Дякую вам за проду, Устино ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
чудова розповідь дякую
Галина Тонкевич, Дякую!
Думаю, найняти собі доулу було спонтанним рішенням Клима. Бо хвора людина, яка не хоче лікуватися, зазвичай не хоче й нікого бачити. Клим засмучений своїм діагнозом та прогнозами лікарів, і відчуває себе приреченим. Коли Наталя дізнається істинну причину свого перебування в його домі, можливо, і її поведінка дещо зміниться. Дякую, Устино!
Оксана, Однозначно це було спонтанне рішення. Або ж, може, він все-таки насправді хоче жити, просто боїться зіткнутися з правдою в лікарняних стінах - іноді чекати й не діяти простіше.
Дякую!
То який його гедзь вкусив ,що воно за кілька годин таке недобре стало? Чоловіки.Нічого перебіситься ,прийде коза до воза.Перед морозивом ще ніхто не встояв.Головне,що в Лілі справи пішли дуже добре.Клим назвав Наталю божевільною ,скоро побачить наскільки це так.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, О так, вона ще багато божевілля йому може влаштувати.
Дякую.
Хоч у Лілі гарний прогрес, це радує серце. А от у Клима щось точно трапилося, що він колючки і броню випустив. А від морозива відмовився, то це взагалі караул, як так?) Що ж у нього сталося? Ще невтішніші новини? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
Клим злий. Що ж сталося. Не звикла бачити його таким. Добрий, стриманий, трохи закритий. А тут злий! Та й не розповідає Наталі про хворобу. Вона б зрозуміла. Але звісно, ще б вона наполягала на лікуванні, яке він успішно не планує починати навіть. Думаю настрій його зіпсувався якраз через хворобу і лікування (або щось, що повʼязане з цим)
Зоряна, Щось точно його розізлило...
Йой, самі з нею проблеми. То скло, то кіт) а Коиму ратувати ситуацію приходиться. Мав турбуватися про кота і рослин - а турбується про Наталю. Хех може то такий план) ще й такий момент з грудьми вийшов. Зробив комплімент. Але він стриманий. Цікаво, коли вони обоє визнають симпатію)
Зоряна, Тут швидко події розвиватимуться))
Який турботливий. Обробив рани. А щодо її недо хлопця - то я погоджуюся з Климом - той, хто кохає, хвилювався б, а Максу байдуже! І це видно. Але вона не хоче в це вірити поки. Та думаю скоро будуть якісь докази. Дякую!!! Дуже цікаво)
Зоряна, Дякую ❤️
А й справді. В Наталі якесь хобі бити пляшки. А бідний кіт взагалі не зрозумів, що за армагедон стався. Шум, гам. А Клим впертий такий звісно. Чому ж не хоче попросити допомоги брата або хоча б почати пошуки самому. Сидіти і нічого не робити точно не дасть результату. Він вже наче змирився зі смертю. Але треба повертатися до життя
Зоряна, Лікар сказав правду - він не звик боротися...
Влип наш Клим. Тепер буде мати чим зайнятися. Вазони, кіт, Наталя... Вона в його очах наче дитина. хоча різниця у віці в них теж солідна. Але в деяких моментах вона веде себе розумніше, ніж він. Мило це все. І сподіваюся він знайде спосіб одужати. Шкода, але гроші не вирішують все в цьому житті.
Зоряна, Може, іноді саме від грошей проблеми...
Цікаво, тато і хлопець так швидко погодилися. Щось цей її хлопець мені підозрілий. Курує такі речі, але водить її у піцерію завжди, 6 років разом - а живуть окремо, ще й не провів додому. Дивний. Може має когось іншого, а то на йому місці кохана людина не дуже одобрила, щоб його дівчина жила з іншим чоловіком під одним дахом. Але байдуже. Хочеться, щоб Наталя та Клим були щасливі.
Зоряна, Певно, і тату, і Максу байдуже(
Цікаво, як Крим собі уявляє, що його будуть розважати. Він не дитина, яку модна легко чимось задурити і розвеселити. Але думаю Наталя йому просто зробить комфорт, затишок, відчуття, що він не сам і йому треба боротися за життя. Не втрачати надію. Дуже вже хочу відчути ці емоції. Погодилася вона швидко, але й не дивно. Все ж таки життя рідної людини на кону
Зоряна, Можливо, Наталя стане його мотивацією)
Воу, воу який початок історії! Лише приєдналася до неї. Жалію, шо не зробила цього раніше! Початок феєричний. Мені дуже подобається. Хоча й сумно за Клима. Хвороба все ж… але Наталя його зацікавила. І не дивно, що вона була йому знайома, коли перший раз побачив. Але тепер точно не забуде хто вона і що)) дякую! Біжу далі читати)
Зоряна, Дякую, що Ви тут❤️
Хто або що зіпсувало Климу настрій,а може почувається зле?За Лізу радісно,але ще не кінець хворобі.дякую
Марія Дзік, Лілі ще треба боротися. Та й Климу теж.
Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Як добре,що Лізі покращало..!!! Хоча ще не час зупинятися..!!!…
Ого..!!! І чого такий злосний..?!? Яка муха вкусила..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Щось його все-таки вкусило...
Дякую ❤️
Яка чудова новина! Лікування Ліоі даж свої плоди і їй стає краще. А от що з настроєм Клима? Яка муха його вкусила? Що сталося за чач , коли вони не бачилися? Чи може він був у лікаря і отримав ще якісь невтішні новини? З його діагнозом і не таке може бути. Хоча куди вже гірше. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Все може бути, скоро почуємо... Дякую!
Отак поступово і ненавмисно, завдяки Наталіним халепам, Клим обстежує її тіло)). І йому це подобається. А якщо ще й врахувати його попередній стиль життя, то скоро йому захочеться більше. Може, якраз це й стане для нього стимулом лікуватися... Дякую, Устино!
Оксана, А попереду ще цікавіші обстеження))
Дякую!
от тільки не треба дарувати герою дуже довге життя
Устина Цаль, Так, тут варто прописати. А пошук донора робиться одразу, ще до того, як остаточно пролетіли інші варіанти і виникає тільки підозра на анемію. У січні минулого року в мене виникла ідея написати детектив, де одна хамовита жінка шукає донора для переливання своїм дітям, тепер і ви мене надихаєте на розробку такого сюжету
Не Наталка ,а ходяче стихійне лихо.Але Климу подобається ,бо смішить ,надихає і відволікає.Йому починає подобатися такий розклад.З дому сам їхати нехоче ,чи Наталю відпускати? Все більше починає нітрити Наталю інтимними натяками,це він її слова починає підтверджувати чи це вже щось інше?Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Не хоче їхати від неї)
Дякую!
Аххах, я просто живіт собі надриваю з Наталі) Яка ж вона класна, така жива, справжня, кумедна і дуже щира ❤️
Клим точно вірно зробив, що задумав з нею укласти угоду) Він не сумуватиме, розваги забезпечено)
Але так бентежить його стан і хворобливість... Дуже хочеться, аби він пошвидше запустив процес свого "рятування", поговоривши з братом...
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
Наталя - це суцільна халепа!))) Але якраз Климу це зараз і потрібно! Мені, здається, що якби вона знала про його хворобу, то було б зовсім інакше відношення до нього,, хоча жалості він не хоче. Та я би не склалося , то Наталя - стимул для одужання, тим більше, що лікар дає надію на те, що хворобу можна вилікувати. І щось мені підказує, що можливо , саме ця "доула" стане донором для Клима). А от Макс щось мені не подобається: чи не крутить він за спиною Наталі ще з кимось... Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)
Наталія Силенко, Точно, якби знала - жаліла б, а це не те, чого він хоче.
Дякую!
Наталка як магніт до якихось халеп) Зате точно Клима і розважає, і відволікає. Ще трохи і вона почне надихати його, а то щось він зовсім духом занепав! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
Ранок мав би початися з руханки,а потім сніданок,але почалося з лікування спини Наталі.Надіюся,що все налагодиться і Клим захоче лікуватися.дякую
Марія Дзік, Так, у них все пішло в неправильному порядку через незаплановані ранкові травми і потяг Клима до кави.
Дякую!
Та Наталка суцільна пригода..!!! Климу точно не буде сумно з нею..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Дякую! Клим з головою кинувся в запропоновані зміни... але все ж спочатку краще може чергова консультація лікаря...
Valentina, Треба його палками гнати до лікаря, але поки що в нього мотивації нуль.
Дякую!
Чи не дуже активно Ната взялася за боса? Адже він он як швидко втомлюється і це повинно її було насторожити. Можливо йому такі руханки протипоказані? І дійсно від неї поки що лише збитки і вона не смішить Клима,як обіцяла,а він свою обіцянку вже виконав.
Дякую за оновлення!
Наталья Русанова, Чому ж не смішить, йому від цих її ситуацій кумедно і навіть поторкатися можна))
Дякую!
Наталя так вимотала своєю руханкою Клима, що він зовсім не хоче нікуди їхати. Виходить він слабше, ніж здається на перший погляд. Недуга руйнує і обезсилює його. Цікаво, що б робила Наталя, якби знала справжню причину, чому Клим їх найняв?
Наталья Храпакова, Ох, їй рано чи пізно доведеться дізнатися цю причину...
Дякую!
Ну і про Криму.
Сили покидають...Наталя має здогадатися, що то не просто надлишок кави, на жаль (((
Дякую ⚘️
Halyna Shchyrba, Якщо придивиться краще, може й зось помітити...
Дякую!
Рибалка рибалку бачить здалеку..
Більше ніж впевнена, що Макс самозаконий півень...Не факт, що не зраджує..
❤️❤️❤️
Halyna Shchyrba, Ще побачимо Макса краще...
Дякую ❤️
Ранок почався з нових правил,інша кава,руханка але тяжко Климу,мужньо терпить і не подає виду.Цей піт свідчить про втому,безсилля.Може передумає і зверниться про лікування.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Було б добре, щоб передумав))
Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Ох, і подобається мені Клим, і фантазія в нього оххххх
КРІС-ТІНА, Мм, ми ще його фантазіями посмакуємо))
Повністю згідна з Климом... схоже, ці 6 років важливі лише для Наталі...шкода її) ох, а яка розмова) то інколи чутки таки правдиві) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
А Клим ще той ловелас. Весь час розмову з Наталею виводить на слизьке. І йому сподобалося, коли вона нітиться. А тепер ще й став чи то хвилюватися за її розбите серденько, чи то вбачати у Максимові потенційну перепону. От і хоче допомогти розплющити Наталі очі, щоб побачила справжні свої стосунки з Максом. Дякую, Устино!
Устина Цаль, Ох же ж)) який
А мені подобаються його чесність, прямолінійність та почуття гумору) А ще він вміє бути турботливим й не настільки байдужий, яким його бачать. Гарний хлоп - не безнадійний)
Іра Сітковська, Обеззброює))
Ну принаймні Клим з дівчатами був чесним і не обіцяв золотих гір, а те, що їх було багато, ну, це діло молоде))) Та й кохання, якщо він його не відчував, то й не брехав - вже порядність відчутно.
Щодо Макса, думаю, посіяв він сумніви у Наталі, але ж як є)
Круту він "відпугувачку чоловіків" вигадав, аххах)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Ну... Якщо він одружився, то вже взяв на себе певні зобов'язання, але не надто їх виконував) Тож не можна сказати, що він був зразком порядності))
Дякую ❤️
.Клим сказав всю правду про її хлопця і вказав на очевидні речі,щоб Наталя не сприймала бажане за дійсне.Такий такого бачить здалеку,бо однакові.З упевненістю можна сказати ,що Клим і Наталя одне одному будуть " доулою" ,зерно сумніву вже посіяне в її серці ,а скоро і лікувати його потрібно буде.А Клим не такий вже й безнадійний ,щось в його душі ще є людяне ,яке знаряддя дав проти себе і за Сірка переживає.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Клим однозначно ще піддається виправленню. Дякую!
Кулик кулика бачить здалеку))), але тотал контрол зі дзвінками, смс теж не є нормою, на мій погляд
Іра Сітковська, Всякі крайнощі недобрі)
А що, Клим каже без прикрас, зате чесно і як є. Про Макса я ж ним згодна, умовні стосунки, які, в принципі, ні до чого «вау» не призвели б. Від себе ж зброю дав, ха-ха) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Ще й яку зброю))
Дякую!
Спілкування з Климом розкриває його все більше.Він виявляється не таким вже пропащим,а навпаки.Його турбота,поради,вказівки характеризують його з хорошої сторони.Наталя нітиться біля нього.Можливо допоможуть одне одному.Дякую
Станіслава Барабошко, Точно допомога буде взаємною.
Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Клим не такий безсердечний,не кохав і не вміє кохати(поки що),але зрозумів,що Макс не козає Наталю і висловив свою думку.Це роздуми для Наталі.дякую
Марія Дзік, Може, й справді він не пропащий.
Дякую!
Гарно обробив її рану і гарно показав, який козел її хлопець, бо сам таким був. Та все ж щось тепле людяне в
його душі прокидається до дівчини. А чи задумається вона про свого коханого після цієї розмови і який не відповів на її дзвінок, в чи зробить висновки?
Дякую за оновлення!♥️
Наталья Русанова, Так, Наталя вже почала топити його серце...
Дякую!
Наталя завзято взялась змінювати життя Клима...Кімнатні рослини, кіт та спілкування... Хоч вона ходяча халепа, коли річ йде про дорогий алкоголь. Спокійне життя Кліма скінчилось, скніти та жаліти себе часу не буде. Кліму неочикуванно сподобалось носити Наталю на руках.. А минулий досвід допомагає бачити суть відносин Наталі з Максом, що він її не кохає. Наталі треба зрозуміти, що вона видає бажане за дійсність... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Дякую!
Дякую! Маю надію все ж Клим передумав махати на себе рукою. І почне боротьбу за життя.
І в його словах, щодо хлопця Наталі є правда. Можливо скоро і вона це збагне...
Valentina, Їй варто це збагнути...
Дякую!
Як швидко Клим зрозумів, що Макс не кохає Наталю і йому байдуже. Рибак рибака баче здалеку. Сам такий, то і розуміє, чому Макс так діє. Може то йому бумеранг прилетів, за все що робив? А зараз є час розібратися в собі. Шкода його , що він хворіє і очі на мокрому місці коли читаю про нього. Але це не відміняє того факту, що він гівнюк. Дуже дякую за цю історію. Прямо моє. З нетерпінням чекаю на продовження
Наталья Храпакова, Дякую ❤️❤️❤️
Цікава вийшла у них розмова..!!! І він вказав Наталі на очевидне..!!! На те,що її закохане серце не хотіло помічати..!!! А от що вона з тим робитиме…?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Питання, чи захоче побачити.
Дякую ❤️
Ми дівчатка часто в рожевих окулярах і сприймаємо бажане за реальність. Максу байжуже на Наталю, можливо раніше й були у нього почуття, а тепер зручна звичка
Natasha Volodimirivna, Їй треба це розгледіти.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати