До кінця днів
29 679

До кінця днів 18+

Сучасний любовний роман

Устина Цаль

Устина Цаль · автор

В процесі · 67 стор. · Активно оновлюється
373
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 345
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.

владний геройбос і підлеглапід одним дахом

Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
1. Блуза на підлозі
21 дн. тому
1.2.
20 дн. тому
2. Угода
19 дн. тому
2.2.
18 дн. тому
3. Хандра
16 дн. тому
3.2.
15 дн. тому
3.3.
14 дн. тому
4. Ранкові процедури
13 дн. тому
5. Морозиво
12 дн. тому
6. Пробіжка
11 дн. тому
6.2.
10 дн. тому
7. Блискітки
9 дн. тому
7.2.
8 дн. тому
8. Хто зніме сукню
7 дн. тому
8.2.
6 дн. тому
9. Бісер
5 дн. тому
10. Чипси
3 дн. тому
11. Експеримент
вчора
12. Гостя
сьогодні

345 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Карина Кльок
10.06.2026, 22:47:06

Я так рада за сестру) це гарні новини) а яка допомога) але хтось таки зіпсував настрій нашому Климу...злий якийсь) от і поїли морозива) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Устина Цаль
11.06.2026, 20:54:51

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Карина Кльок
10.06.2026, 22:35:53

Йой... який активний ранок) бідна Наталя, що ж їй так не щастить) аде може так весь бар піде за антисептики,,щоб Клим не пив) якщо вона йому пригрозить руханки, то може більше і не захоче) Дякую вам за проду, Устино ♥️

Устина Цаль
11.06.2026, 20:54:41

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Галина Тонкевич
10.06.2026, 21:41:34

чудова розповідь дякую

Устина Цаль
10.06.2026, 21:55:27

Галина Тонкевич, Дякую!

avatar
Оксана
10.06.2026, 20:27:50

Думаю, найняти собі доулу було спонтанним рішенням Клима. Бо хвора людина, яка не хоче лікуватися, зазвичай не хоче й нікого бачити. Клим засмучений своїм діагнозом та прогнозами лікарів, і відчуває себе приреченим. Коли Наталя дізнається істинну причину свого перебування в його домі, можливо, і її поведінка дещо зміниться. Дякую, Устино!

Устина Цаль
10.06.2026, 21:55:21

Оксана, Однозначно це було спонтанне рішення. Або ж, може, він все-таки насправді хоче жити, просто боїться зіткнутися з правдою в лікарняних стінах - іноді чекати й не діяти простіше.
Дякую!

avatar
Оксана Кіс
10.06.2026, 18:38:27

То який його гедзь вкусив ,що воно за кілька годин таке недобре стало? Чоловіки.Нічого перебіситься ,прийде коза до воза.Перед морозивом ще ніхто не встояв.Головне,що в Лілі справи пішли дуже добре.Клим назвав Наталю божевільною ,скоро побачить наскільки це так.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
10.06.2026, 19:50:22

Оксана Кіс, О так, вона ще багато божевілля йому може влаштувати.
Дякую.

avatar
Оксана Митчик
10.06.2026, 17:43:23

Хоч у Лілі гарний прогрес, це радує серце. А от у Клима щось точно трапилося, що він колючки і броню випустив. А від морозива відмовився, то це взагалі караул, як так?) Що ж у нього сталося? Ще невтішніші новини? Дякую ❤️

Устина Цаль
10.06.2026, 19:49:53

Оксана Митчик, Дякую ❤️

avatar
Зоряна
10.06.2026, 17:41:11

Клим злий. Що ж сталося. Не звикла бачити його таким. Добрий, стриманий, трохи закритий. А тут злий! Та й не розповідає Наталі про хворобу. Вона б зрозуміла. Але звісно, ще б вона наполягала на лікуванні, яке він успішно не планує починати навіть. Думаю настрій його зіпсувався якраз через хворобу і лікування (або щось, що повʼязане з цим)

Устина Цаль
10.06.2026, 19:49:33

Зоряна, Щось точно його розізлило...

avatar
Зоряна
10.06.2026, 17:35:56

Йой, самі з нею проблеми. То скло, то кіт) а Коиму ратувати ситуацію приходиться. Мав турбуватися про кота і рослин - а турбується про Наталю. Хех може то такий план) ще й такий момент з грудьми вийшов. Зробив комплімент. Але він стриманий. Цікаво, коли вони обоє визнають симпатію)

Устина Цаль
10.06.2026, 19:49:18

Зоряна, Тут швидко події розвиватимуться))

avatar
Зоряна
10.06.2026, 17:29:30

Який турботливий. Обробив рани. А щодо її недо хлопця - то я погоджуюся з Климом - той, хто кохає, хвилювався б, а Максу байдуже! І це видно. Але вона не хоче в це вірити поки. Та думаю скоро будуть якісь докази. Дякую!!! Дуже цікаво)

Устина Цаль
10.06.2026, 19:48:51

Зоряна, Дякую ❤️

avatar
Зоряна
10.06.2026, 17:02:33

А й справді. В Наталі якесь хобі бити пляшки. А бідний кіт взагалі не зрозумів, що за армагедон стався. Шум, гам. А Клим впертий такий звісно. Чому ж не хоче попросити допомоги брата або хоча б почати пошуки самому. Сидіти і нічого не робити точно не дасть результату. Він вже наче змирився зі смертю. Але треба повертатися до життя

Устина Цаль
10.06.2026, 19:48:42

Зоряна, Лікар сказав правду - він не звик боротися...

avatar
Зоряна
10.06.2026, 16:53:20

Влип наш Клим. Тепер буде мати чим зайнятися. Вазони, кіт, Наталя... Вона в його очах наче дитина. хоча різниця у віці в них теж солідна. Але в деяких моментах вона веде себе розумніше, ніж він. Мило це все. І сподіваюся він знайде спосіб одужати. Шкода, але гроші не вирішують все в цьому житті.

Устина Цаль
10.06.2026, 19:48:01

Зоряна, Може, іноді саме від грошей проблеми...

avatar
Зоряна
10.06.2026, 16:31:53

Цікаво, тато і хлопець так швидко погодилися. Щось цей її хлопець мені підозрілий. Курує такі речі, але водить її у піцерію завжди, 6 років разом - а живуть окремо, ще й не провів додому. Дивний. Може має когось іншого, а то на йому місці кохана людина не дуже одобрила, щоб його дівчина жила з іншим чоловіком під одним дахом. Але байдуже. Хочеться, щоб Наталя та Клим були щасливі.

Устина Цаль
10.06.2026, 19:47:31

Зоряна, Певно, і тату, і Максу байдуже(

avatar
Зоряна
10.06.2026, 16:17:27

Цікаво, як Крим собі уявляє, що його будуть розважати. Він не дитина, яку модна легко чимось задурити і розвеселити. Але думаю Наталя йому просто зробить комфорт, затишок, відчуття, що він не сам і йому треба боротися за життя. Не втрачати надію. Дуже вже хочу відчути ці емоції. Погодилася вона швидко, але й не дивно. Все ж таки життя рідної людини на кону

Устина Цаль
10.06.2026, 19:47:05

Зоряна, Можливо, Наталя стане його мотивацією)

avatar
Зоряна
10.06.2026, 16:11:03

Воу, воу який початок історії! Лише приєдналася до неї. Жалію, шо не зробила цього раніше! Початок феєричний. Мені дуже подобається. Хоча й сумно за Клима. Хвороба все ж… але Наталя його зацікавила. І не дивно, що вона була йому знайома, коли перший раз побачив. Але тепер точно не забуде хто вона і що)) дякую! Біжу далі читати)

Устина Цаль
10.06.2026, 19:46:32

Зоряна, Дякую, що Ви тут❤️

avatar
Марія Дзік
10.06.2026, 14:25:24

Хто або що зіпсувало Климу настрій,а може почувається зле?За Лізу радісно,але ще не кінець хворобі.дякую

Устина Цаль
10.06.2026, 19:46:16

Марія Дзік, Лілі ще треба боротися. Та й Климу теж.
Дякую!

avatar
Nadya
10.06.2026, 12:42:37

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
10.06.2026, 19:45:47

Nadya, Дякую

avatar
Олена Гушпит
10.06.2026, 12:23:44

Як добре,що Лізі покращало..!!! Хоча ще не час зупинятися..!!!…
Ого..!!! І чого такий злосний..?!? Яка муха вкусила..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
10.06.2026, 19:45:41

Олена Гушпит, Щось його все-таки вкусило...
Дякую ❤️

Яка чудова новина! Лікування Ліоі даж свої плоди і їй стає краще. А от що з настроєм Клима? Яка муха його вкусила? Що сталося за чач , коли вони не бачилися? Чи може він був у лікаря і отримав ще якісь невтішні новини? З його діагнозом і не таке може бути. Хоча куди вже гірше. Дякую за продовження

Устина Цаль
10.06.2026, 19:45:17

Наталья Храпакова, Все може бути, скоро почуємо... Дякую!

avatar
Оксана
09.06.2026, 22:28:07

Отак поступово і ненавмисно, завдяки Наталіним халепам, Клим обстежує її тіло)). І йому це подобається. А якщо ще й врахувати його попередній стиль життя, то скоро йому захочеться більше. Може, якраз це й стане для нього стимулом лікуватися... Дякую, Устино!

Устина Цаль
10.06.2026, 19:44:53

Оксана, А попереду ще цікавіші обстеження))
Дякую!

avatar
Пацюк Червоній
09.06.2026, 18:18:36

от тільки не треба дарувати герою дуже довге життя

Показати 8 відповідей
Пацюк Червоній
09.06.2026, 21:29:02

Устина Цаль, Так, тут варто прописати. А пошук донора робиться одразу, ще до того, як остаточно пролетіли інші варіанти і виникає тільки підозра на анемію. У січні минулого року в мене виникла ідея написати детектив, де одна хамовита жінка шукає донора для переливання своїм дітям, тепер і ви мене надихаєте на розробку такого сюжету

avatar
Оксана Кіс
09.06.2026, 18:51:15

Не Наталка ,а ходяче стихійне лихо.Але Климу подобається ,бо смішить ,надихає і відволікає.Йому починає подобатися такий розклад.З дому сам їхати нехоче ,чи Наталю відпускати? Все більше починає нітрити Наталю інтимними натяками,це він її слова починає підтверджувати чи це вже щось інше?Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
09.06.2026, 19:10:54

Оксана Кіс, Не хоче їхати від неї)
Дякую!

avatar
Sana Boboho
09.06.2026, 17:28:13

Аххах, я просто живіт собі надриваю з Наталі) Яка ж вона класна, така жива, справжня, кумедна і дуже щира ❤️
Клим точно вірно зробив, що задумав з нею укласти угоду) Він не сумуватиме, розваги забезпечено)
Але так бентежить його стан і хворобливість... Дуже хочеться, аби він пошвидше запустив процес свого "рятування", поговоривши з братом...
Дуже дякую за проду ❤️

Устина Цаль
09.06.2026, 19:10:07

Sana Boboho, Дякую ❤️

avatar
Наталія Силенко
09.06.2026, 16:17:24

Наталя - це суцільна халепа!))) Але якраз Климу це зараз і потрібно! Мені, здається, що якби вона знала про його хворобу, то було б зовсім інакше відношення до нього,, хоча жалості він не хоче. Та я би не склалося , то Наталя - стимул для одужання, тим більше, що лікар дає надію на те, що хворобу можна вилікувати. І щось мені підказує, що можливо , саме ця "доула" стане донором для Клима). А от Макс щось мені не подобається: чи не крутить він за спиною Наталі ще з кимось... Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)

Устина Цаль
09.06.2026, 19:09:52

Наталія Силенко, Точно, якби знала - жаліла б, а це не те, чого він хоче.
Дякую!

avatar
Оксана Митчик
09.06.2026, 14:45:03

Наталка як магніт до якихось халеп) Зате точно Клима і розважає, і відволікає. Ще трохи і вона почне надихати його, а то щось він зовсім духом занепав! Дякую ❤️

Устина Цаль
09.06.2026, 19:09:24

Оксана Митчик, Дякую ❤️

avatar
Марія Дзік
09.06.2026, 12:10:49

Ранок мав би початися з руханки,а потім сніданок,але почалося з лікування спини Наталі.Надіюся,що все налагодиться і Клим захоче лікуватися.дякую

Устина Цаль
09.06.2026, 19:09:13

Марія Дзік, Так, у них все пішло в неправильному порядку через незаплановані ранкові травми і потяг Клима до кави.
Дякую!

avatar
Олена Гушпит
09.06.2026, 12:03:50

Та Наталка суцільна пригода..!!! Климу точно не буде сумно з нею..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
09.06.2026, 19:08:38

Олена Гушпит, Дякую ❤️

avatar
Valentina
09.06.2026, 11:57:49

Дякую! Клим з головою кинувся в запропоновані зміни... але все ж спочатку краще може чергова консультація лікаря...

Устина Цаль
09.06.2026, 19:08:32

Valentina, Треба його палками гнати до лікаря, але поки що в нього мотивації нуль.
Дякую!

Чи не дуже активно Ната взялася за боса? Адже він он як швидко втомлюється і це повинно її було насторожити. Можливо йому такі руханки протипоказані? І дійсно від неї поки що лише збитки і вона не смішить Клима,як обіцяла,а він свою обіцянку вже виконав.
Дякую за оновлення!

Устина Цаль
09.06.2026, 19:08:05

Наталья Русанова, Чому ж не смішить, йому від цих її ситуацій кумедно і навіть поторкатися можна))
Дякую!

Наталя так вимотала своєю руханкою Клима, що він зовсім не хоче нікуди їхати. Виходить він слабше, ніж здається на перший погляд. Недуга руйнує і обезсилює його. Цікаво, що б робила Наталя, якби знала справжню причину, чому Клим їх найняв?

Устина Цаль
09.06.2026, 19:07:20

Наталья Храпакова, Ох, їй рано чи пізно доведеться дізнатися цю причину...
Дякую!

avatar
Halyna Shchyrba
09.06.2026, 11:28:36

Ну і про Криму.
Сили покидають...Наталя має здогадатися, що то не просто надлишок кави, на жаль (((
Дякую ⚘️

Устина Цаль
09.06.2026, 19:06:15

Halyna Shchyrba, Якщо придивиться краще, може й зось помітити...
Дякую!

avatar
Halyna Shchyrba
09.06.2026, 11:22:19

Рибалка рибалку бачить здалеку..
Більше ніж впевнена, що Макс самозаконий півень...Не факт, що не зраджує..
❤️❤️❤️

Устина Цаль
09.06.2026, 19:05:34

Halyna Shchyrba, Ще побачимо Макса краще...
Дякую ❤️

Ранок почався з нових правил,інша кава,руханка але тяжко Климу,мужньо терпить і не подає виду.Цей піт свідчить про втому,безсилля.Може передумає і зверниться про лікування.Дякую за проду.

Устина Цаль
09.06.2026, 19:05:14

Станіслава Барабошко, Було б добре, щоб передумав))
Дякую!

avatar
Nadya
09.06.2026, 11:16:41

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
09.06.2026, 19:04:52

Nadya, Дякую

avatar
КРІС-ТІНА
09.06.2026, 01:01:34

Ох, і подобається мені Клим, і фантазія в нього оххххх

Устина Цаль
09.06.2026, 19:04:49

КРІС-ТІНА, Мм, ми ще його фантазіями посмакуємо))

avatar
Карина Кльок
08.06.2026, 23:09:30

Повністю згідна з Климом... схоже, ці 6 років важливі лише для Наталі...шкода її) ох, а яка розмова) то інколи чутки таки правдиві) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Устина Цаль
09.06.2026, 19:04:34

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Оксана
08.06.2026, 20:54:50

А Клим ще той ловелас. Весь час розмову з Наталею виводить на слизьке. І йому сподобалося, коли вона нітиться. А тепер ще й став чи то хвилюватися за її розбите серденько, чи то вбачати у Максимові потенційну перепону. От і хоче допомогти розплющити Наталі очі, щоб побачила справжні свої стосунки з Максом. Дякую, Устино!

Показати 2 відповіді
Іра Сітковська
08.06.2026, 22:06:05

Устина Цаль, Ох же ж)) який

avatar
Тена Дітна
08.06.2026, 13:58:08

А мені подобаються його чесність, прямолінійність та почуття гумору) А ще він вміє бути турботливим й не настільки байдужий, яким його бачать. Гарний хлоп - не безнадійний)

Показати 3 відповіді
Тена Дітна
08.06.2026, 21:57:53

Іра Сітковська, Обеззброює))

avatar
Sana Boboho
08.06.2026, 20:51:01

Ну принаймні Клим з дівчатами був чесним і не обіцяв золотих гір, а те, що їх було багато, ну, це діло молоде))) Та й кохання, якщо він його не відчував, то й не брехав - вже порядність відчутно.
Щодо Макса, думаю, посіяв він сумніви у Наталі, але ж як є)
Круту він "відпугувачку чоловіків" вигадав, аххах)
Дуже дякую за проду ❤️

Устина Цаль
08.06.2026, 21:37:32

Sana Boboho, Ну... Якщо він одружився, то вже взяв на себе певні зобов'язання, але не надто їх виконував) Тож не можна сказати, що він був зразком порядності))
Дякую ❤️

avatar
Оксана Кіс
08.06.2026, 18:23:02

.Клим сказав всю правду про її хлопця і вказав на очевидні речі,щоб Наталя не сприймала бажане за дійсне.Такий такого бачить здалеку,бо однакові.З упевненістю можна сказати ,що Клим і Наталя одне одному будуть " доулою" ,зерно сумніву вже посіяне в її серці ,а скоро і лікувати його потрібно буде.А Клим не такий вже й безнадійний ,щось в його душі ще є людяне ,яке знаряддя дав проти себе і за Сірка переживає.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Показати 2 відповіді
Устина Цаль
08.06.2026, 19:17:26

Оксана Кіс, Клим однозначно ще піддається виправленню. Дякую!

avatar
Іра Сітковська
08.06.2026, 19:04:30

Кулик кулика бачить здалеку))), але тотал контрол зі дзвінками, смс теж не є нормою, на мій погляд

Устина Цаль
08.06.2026, 19:16:41

Іра Сітковська, Всякі крайнощі недобрі)

avatar
Оксана Митчик
08.06.2026, 17:31:21

А що, Клим каже без прикрас, зате чесно і як є. Про Макса я ж ним згодна, умовні стосунки, які, в принципі, ні до чого «вау» не призвели б. Від себе ж зброю дав, ха-ха) Дякую ❤️

Устина Цаль
08.06.2026, 19:15:31

Оксана Митчик, Ще й яку зброю))
Дякую!

Спілкування з Климом розкриває його все більше.Він виявляється не таким вже пропащим,а навпаки.Його турбота,поради,вказівки характеризують його з хорошої сторони.Наталя нітиться біля нього.Можливо допоможуть одне одному.Дякую

Устина Цаль
08.06.2026, 19:14:10

Станіслава Барабошко, Точно допомога буде взаємною.
Дякую!

avatar
Nadya
08.06.2026, 13:00:46

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
08.06.2026, 19:12:28

Nadya, Дякую

avatar
Марія Дзік
08.06.2026, 12:28:41

Клим не такий безсердечний,не кохав і не вміє кохати(поки що),але зрозумів,що Макс не козає Наталю і висловив свою думку.Це роздуми для Наталі.дякую

Устина Цаль
08.06.2026, 19:12:23

Марія Дзік, Може, й справді він не пропащий.
Дякую!

Гарно обробив її рану і гарно показав, який козел її хлопець, бо сам таким був. Та все ж щось тепле людяне в
його душі прокидається до дівчини. А чи задумається вона про свого коханого після цієї розмови і який не відповів на її дзвінок, в чи зробить висновки?
Дякую за оновлення!♥️

Устина Цаль
08.06.2026, 19:11:46

Наталья Русанова, Так, Наталя вже почала топити його серце...
Дякую!

avatar
Светлана
08.06.2026, 12:20:10

Наталя завзято взялась змінювати життя Клима...Кімнатні рослини, кіт та спілкування... Хоч вона ходяча халепа, коли річ йде про дорогий алкоголь. Спокійне життя Кліма скінчилось, скніти та жаліти себе часу не буде. Кліму неочикуванно сподобалось носити Наталю на руках.. А минулий досвід допомагає бачити суть відносин Наталі з Максом, що він її не кохає. Наталі треба зрозуміти, що вона видає бажане за дійсність... Дякую! Чекаю продовження

Устина Цаль
08.06.2026, 19:11:04

Светлана, Дякую!

avatar
Valentina
08.06.2026, 12:02:23

Дякую! Маю надію все ж Клим передумав махати на себе рукою. І почне боротьбу за життя.
І в його словах, щодо хлопця Наталі є правда. Можливо скоро і вона це збагне...

Устина Цаль
08.06.2026, 19:10:55

Valentina, Їй варто це збагнути...
Дякую!

Як швидко Клим зрозумів, що Макс не кохає Наталю і йому байдуже. Рибак рибака баче здалеку. Сам такий, то і розуміє, чому Макс так діє. Може то йому бумеранг прилетів, за все що робив? А зараз є час розібратися в собі. Шкода його , що він хворіє і очі на мокрому місці коли читаю про нього. Але це не відміняє того факту, що він гівнюк. Дуже дякую за цю історію. Прямо моє. З нетерпінням чекаю на продовження

Устина Цаль
08.06.2026, 19:10:32

Наталья Храпакова, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
08.06.2026, 11:30:47

Цікава вийшла у них розмова..!!! І він вказав Наталі на очевидне..!!! На те,що її закохане серце не хотіло помічати..!!! А от що вона з тим робитиме…?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
08.06.2026, 19:10:01

Олена Гушпит, Питання, чи захоче побачити.
Дякую ❤️

avatar
Natasha Volodimirivna
08.06.2026, 11:12:11

Ми дівчатка часто в рожевих окулярах і сприймаємо бажане за реальність. Максу байжуже на Наталю, можливо раніше й були у нього почуття, а тепер зручна звичка

Устина Цаль
08.06.2026, 19:09:29

Natasha Volodimirivna, Їй треба це розгледіти.

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше