До кінця днів
29 679

До кінця днів 18+

Сучасний любовний роман

Устина Цаль

Устина Цаль · автор

В процесі · 67 стор. · Активно оновлюється
373
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 345
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.

владний геройбос і підлеглапід одним дахом

Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
1. Блуза на підлозі
21 дн. тому
1.2.
20 дн. тому
2. Угода
19 дн. тому
2.2.
18 дн. тому
3. Хандра
16 дн. тому
3.2.
15 дн. тому
3.3.
14 дн. тому
4. Ранкові процедури
13 дн. тому
5. Морозиво
12 дн. тому
6. Пробіжка
11 дн. тому
6.2.
10 дн. тому
7. Блискітки
9 дн. тому
7.2.
8 дн. тому
8. Хто зніме сукню
7 дн. тому
8.2.
6 дн. тому
9. Бісер
5 дн. тому
10. Чипси
3 дн. тому
11. Експеримент
вчора
12. Гостя
сьогодні

345 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Natasha Volodimirivna
08.06.2026, 11:10:12

Ох і Наталя дорога дівчинка. не серцю( поки), але алкогольні напитки знищує дорогі

Устина Цаль
08.06.2026, 19:09:07

Natasha Volodimirivna, 100%

avatar
КРІС-ТІНА
07.06.2026, 16:30:21

Це якесь страшне очікування, це перша книга яку я сумніваюсь чи читати, боюсь що в мене висохнуть очі від сліз, а з іншої сторони мені а ж щипала в середині бажання прочитати її всю і зразу. Думаю автор, це сумнівна похвала, але такі книги завжди найкращі для мене. коли від емоцій ти саму себе не розумієш....Дякую вам....

Показати 3 відповіді
КРІС-ТІНА
08.06.2026, 08:52:11

Іра Сітковська, Нескажу що прям фінал, але знаєте той момент коли читаєш і сам себе вмовляти ще сторіночку бо дуже цікаво...

Не дівчина,а ураган,дійсно швидко знаходить халепи, але ж як гарно їй допомагати і навіть на руках носити! А йому таки це сподобалося! Проживання його останніх днів піде вже за іншим сценарієм.)))
Дякую!!!♥️♥️♥️

Показати 3 відповіді
Іра Сітковська
07.06.2026, 22:50:01

Оксана Венгриновська-Гусар, Останні дні спокою для Клима)))

avatar
Карина Кльок
07.06.2026, 15:29:15

Яка Наталя молодець) не очікував, що дівчинка так із завзяттям візьметься за його життя) але його справді шкода...то операція може його врятувати... або зробити овочем, або... але ж це шанс який не який) Дякую вам за проду, Устино ♥️

Показати 2 відповіді
Карина Кльок
07.06.2026, 21:47:04

Устина Цаль, Так, я вже зрозуміла, що трішки неправильно висловилася, бо в наступному розділі ви все пояснили:)

avatar
Наталія Діжурко
07.06.2026, 20:15:06

Здається, нібито дорослий чоловік, має такі великі гроші і можливості, а опустив руки. Все таки найняти Наталю - це дуууже класна ідея. Тепер він буде в постійному тонусі. Вона дійсно принесла в його життя колосальні зміни.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Устина Цаль
07.06.2026, 21:26:34

Наталія Діжурко, О, в тонусі — це точно)
Дякую!

avatar
Іра Сітковська
07.06.2026, 19:03:26

Наталя зі знанням взялась за справу)))

Устина Цаль
07.06.2026, 19:44:11

Іра Сітковська, Недаремно всю ніч вигадувала ідеї))

avatar
Карина Кльок
07.06.2026, 15:44:32

Доула — ходяча халепа) ох, Клим точно не очікував, що забажавши пожити інакше — отримає стільки змін і настанов) а це ж лише перший день) але схоже, поки його у ловелеться стати лікарем, якщо не втече в кімнату, бо тіло так відреагувало на халепу) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Устина Цаль
07.06.2026, 19:41:17

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Sana Boboho
07.06.2026, 15:32:09

Наталя точно в побут Клима внесла барв) А ще трохи хаосу)
Хоча, а задум же її якраз і був про перерозподіл думок через турботу, то от, вуаля: за котиком потурбуйся, квіточки полий, ще у врятуй милу халепу від скла)))
Ніколи й про себе подумати) А взагалі йому Дмитро Романович гарну пораду дав...
Я сподіваюся, що завдяки Наталі він згодом до неї прислухається)
Дуже дякую за проди ❤️

Устина Цаль
07.06.2026, 19:40:47

Sana Boboho, Рано чи пізно Клим точно прислухається...
Дякую ❤️

avatar
Оксана Кіс
07.06.2026, 15:31:12

Дуже хорошу пораду дав лікар Климу ,але його він точно не почує.А ось Наталю здається так.Правильну тактику вона обрала ,піклування про інших.Така тактика в новинку для Клима ,неодмінно зацікавить його ,а в майбутньому допоможе розібратися в самому собі.Що за коріння і мішанина генів у Клима? Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
07.06.2026, 19:39:44

Оксана Кіс, Наталя має в запасі ще багато ідей і випробує їх на Климу)
Дякую!

avatar
Valentina
07.06.2026, 15:26:14

Вітаю з новинкою! Автору натхнення, Книзі успіху!!!
Маю надію Клим візьме себе в руки і не здаватимиться, а там з Божою поміччю та небайдужими людьми вдасться подолати це лихо.

Устина Цаль
07.06.2026, 19:24:46

Valentina, Дякую ❤️

avatar
Марія Дзік
07.06.2026, 13:52:52

Шукай шлях для лікування,Климе,поки є сила,раз Наталю зміг взяти на руки і понести лікувати.дякую

Устина Цаль
07.06.2026, 19:24:29

Марія Дзік, Так, ще, виходить, він не зовсім знесилений, тому треба докласти зусиль.
Дякую

avatar
Оксана Митчик
07.06.2026, 13:36:23

Я розумію, що з братом у Клима трабли, але ж тут виключна ситуація, міг би спробувати свій порятунок. Але зараз в нього немає часу, тому що рятує Наталю) Він вже й не радий угоді) А реакція на дівчину яскрава, кхе-кхе) Дякую ❤️

Устина Цаль
07.06.2026, 19:23:53

Оксана Митчик, А далі реакції будуть ще сильнішими))
Дякую ❤️

avatar
Nadya
07.06.2026, 12:14:14

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
07.06.2026, 19:23:19

Nadya, Дякую

avatar
Halyna Shchyrba
07.06.2026, 12:07:47

Перечитала ще раз.
Життя прожити-не поле перейти.
Спотикачки на кожному кроці...Біда, часом, зводить до купи абсолютно різних людей і дає можливість переусвідомити реальність...Шанс...Доля ще та вигадниця...
Здається, що плакати буду...і не раз...
Дякую, Устино❤️

Устина Цаль
07.06.2026, 19:23:15

Halyna Shchyrba, Хтозна-хтозна, може, плакати нам не доведеться...
Дякую ❤️

avatar
Олена Когут
07.06.2026, 11:56:33

який в них цікавий побут!!

Устина Цаль
07.06.2026, 19:22:47

Олена Когут, І це лиш початок)

avatar
Тена Дітна
07.06.2026, 11:50:25

Нове життя) День турботи))

Устина Цаль
07.06.2026, 19:22:39

Тена Дітна, ))

Ооо, відкриваються нові подробиці. Клим міг би спробувати лікування. Але для цього потрібно звернутися до брата по батькові. А він цього не хоче. І у лікарні не хоче провести свої останні дні. Мабуть краще і веселіше з "халепою", яка оселилася у його домі. З нею точно нудно не буде. І життя буде зовсім не таке, як він звик. Але може він все таки подумає про свій останній шанс на спасіння. Я думаю, що коли Наталя дізнається про його хворобу, вона змусить його щось робити. Вона ж справжній енерджайзер і масовик затійник. Дякую за продовження

Устина Цаль
07.06.2026, 19:22:31

Наталья Храпакова, Йому точно треба над цим подумати...
Дякую!

avatar
Наталія Діжурко
07.06.2026, 09:53:01

Наталя підійшла до справи серйозно. Хочеш нормального, звичайного життя? Отримуй і насолоджуйся. І не кажи, що тобі цього не треба. А котик - цікавий хід. Думаю, що Клим з ним подружиться.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Що ж там скаже лікар?

Устина Цаль
07.06.2026, 19:21:48

Наталія Діжурко, Дякую!

avatar
Марія Дзік
06.06.2026, 22:34:20

Клим хам,чи просто не вихований чоловік?Понане самопочуття,відсутність настрою не дає право ображати жінок.Наталя молодець,задумала і зробила.дякую

Устина Цаль
06.06.2026, 23:10:28

Марія Дзік, Він таки хам, Наталя влучно описувала його, коли згадувала, що він не має чеснот. Дякую

avatar
Оксана Кіс
06.06.2026, 20:07:40

Який же той дорослий і породистий вихованець капризний і впертий.Але нічого і на нього знайдеться управа ,вірніше він сам її найняв .Наталя з перших хвилин взялася не тільки оживляти будинок ,але перевиховувати і вчити життю його господаря.Вода почала точити камінь і перші результати уже є.А Климу хочеться сказати ,що перше враження буває оманливим,дурненька базіка дуже скоро стане незамінною.А лікар з якими новинами телефонує?Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
06.06.2026, 20:14:36

Оксана Кіс, Так, його впертість буде не так легко подолати...
Дякую!

avatar
Неталі МакКензі
06.06.2026, 17:38:13

Вітаю з новинкою! Натхненнячка та любові читачів!

Устина Цаль
06.06.2026, 20:13:59

Неталі МакКензі, Дякую!

avatar
Іра Сітковська
06.06.2026, 16:35:24

Так і крутиться на язиці Чахлик Невмирущий)

Показати 2 відповіді
Устина Цаль
06.06.2026, 20:13:55

Іра Сітковська, У Наталі теж, вона вже згадувала, що він їй не то чахлика, не то вампіра нагадує))

avatar
Оксана Митчик
06.06.2026, 16:35:05

Як Наталя хвацько взялась оживити сірі будні) Ще й спробуй її переконати в протилежному чи відмовитися - номер не пройде! Климу тепер буде чим зайнятися, якщо житиме в оранжереї з нявкаючим щастям) Може, лікар щось позитивне скаже? Дякую ❤️

Устина Цаль
06.06.2026, 20:13:12

Оксана Митчик, Це не його лікар, на жаль, а той, до кого він приходив радитися з аналізом...
Дякую ❤️

avatar
Nadya
06.06.2026, 13:24:46

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
06.06.2026, 20:12:09

Nadya, Дякую

Наталя вже втілює свій план з поверненням "життя" у життя Клима. І вона це робить феерично. Перевертає його уклад до гори дригом. І він вже сам інколи не радий, що наняв її. Але ж контракт підписано, доведеться виконувати всі задумки Наталі. Як то кажуть, взявся за гуж, не говори, що не дюж. Дякую за продовження

Устина Цаль
06.06.2026, 20:12:06

Наталья Храпакова, О так, сам на себе це накликав, то треба терпіти. Дякую!

Який вередливий напівпородистий Клим. Та нічого, Наталя його перевиховає. Цікаво з якою новиною дзвонить лікар?
Дякую! Чекаю на продовження! Гарних вихідних!♥️

Устина Цаль
06.06.2026, 20:11:37

Наталья Русанова, Завтра почуємо більше про хворобу.
Дякую ❤️

avatar
Світлана Ганчук
06.06.2026, 11:26:48

Це те, що крутиться у мене в голові з самого початку. Апластична анемія лікується пересадкою кісткового мозку, з грошима Клима знайти донора в міжнародних базах проблеми не буде. Чому він на собі хрест поставив?

Устина Цаль
06.06.2026, 20:10:33

Світлана Ганчук, От завтра про це якраз буде.

Наталя взялась за справу.Кинула оком на будинок і зрозуміла,що бракує дорослому вихованцю.Клим бурчить але погоджується.А що це за звінок?Можливо добрі новини?Дякую за проду.

Устина Цаль
06.06.2026, 20:10:13

Станіслава Барабошко, Це лікар, у якого він був вчора зранку - давній друг його батька. Дякую!

avatar
Карина Кльок
06.06.2026, 00:50:29

Сорочка за такі гроші, а піцу дівчина замовляє... і не провів, бо бідний втомився на нараді сидіти, іза малу не поцікавився... і це 6 років разом... здається, хтось вже знає, як додати життя в цей палац) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Устина Цаль
06.06.2026, 20:09:39

Карина Кльок, З Максом ще познайомимося згодом...
Дякую ❤️

avatar
Карина Кльок
06.06.2026, 00:31:07

Ого, то вона в стосунках) головне, що в сестрички буде шанс на життя) Клим вирішив розщедриться, ще й оплата буде) а те, що кажуть... чи правда все те... дякую вам за проду, Устино ♥️

Устина Цаль
06.06.2026, 20:09:10

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Оксана
04.06.2026, 23:21:22

Як швидко Наталя орієнтується на місцевості - одного погляду було достатньо, щоб в голові пронеслися ідеї, що не так і як це змінити. Цікаво буде поспостерігати, як Клим втрачатиме голову від неї. Він вже й зараз уважно придивляється до цієї мегакумедної дівчини. Я так розумію, що цей відведений час він планує переважно залишатися тут, у будинку, із Наталею, а не проводити його на роботі. Дякую, Устино!

Устина Цаль
05.06.2026, 20:34:02

Оксана, Він і так на роботі не надто щось робив, тож так, тепер збирається розважатися)
Дякую!

avatar
Тена Дітна
04.06.2026, 18:41:10

Тоді доулою життя Клим дуже точно її охрестив. Мармур почне оживати. І для неї теж знайдеться живий куточок)

Устина Цаль
04.06.2026, 18:46:53

Тена Дітна, Точно-точно знайдеться)

avatar
Iryna H
04.06.2026, 16:35:45

Не побачила ніякої симпатії і доброти зі сторони Макса,навіть не звернув увагу на те ,що поміняла роботу.А крім того на сорочку гроші були,а заплатити за піцу слабо??
Якийсь дивний закоханий,??

Показати 4 відповіді
Iryna H
04.06.2026, 18:43:12

Устина Цаль, Я зрозуміла вашу іронію.

Всім сказала,що змінилася робота і місце роботи. Батько байдуже віднісся, сестра зраділа,але хвилювалася чи не важка робота,а її хлопцю, здалося, теж байдуже, лише трішки ревності розіграв,а то все про себе піклується та хвастається дорогою сорочкою,павлін. Та вона прийняла рішення і буде працювати .Як точно вона визначила суть і не лише житла Клима,а і його життя "тут бракує життя", бо його діагноз не налаштовує його на веселощі,а хочеться хоч на останок йому пожити весело, щоб не задумуватись про скорий кінець.((
Дякую!♥️

Устина Цаль
04.06.2026, 17:52:47

Наталья Русанова, Дякую ❤️

avatar
Оксана Кіс
04.06.2026, 16:56:11

Можна вважати ,що в Наталі хлопця немає.Того кого вона називає хлопцем ніяке.А ось Климу вона точно допоможе пожити по- справжньому ,можливо він і радий не буде .З чого почне новоспечена даула ? Ідей і енергії там хоч відбавляй.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
04.06.2026, 17:52:36

Оксана Кіс, 100%
Дякую!

Дивні відносини у людей, які шість років зустрічаються. З боку виглядає так, ниби вони просто знайомі. А вони точно кохають одне одного? Чи просто кожен живе своїм життям? Макса навіть не здивувало, що цого кохана буде жити у якогось чоловіка цілих 2 місяці. Це нормально? Дякую за продовження

Устина Цаль
04.06.2026, 17:52:04

Наталья Храпакова, Значить, такий він закоханий(
Дякую!

avatar
Nadya
04.06.2026, 15:21:52

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
04.06.2026, 17:51:35

Nadya, Дякую

avatar
Марія Дзік
04.06.2026, 13:04:22

Дивно?!чим Максим так перемучився на роботі,що ледь ноги волочив і не міг чи не хотів провести Наталю додому?на будові ж не працював у сорочці за 150 євро?дякую

Устина Цаль
04.06.2026, 17:51:32

Марія Дзік, Ось такий трудяга)
Дякую!

avatar
Наталія Діжурко
04.06.2026, 12:33:00

Якийсь мені дивний той Макс. Такі довгі відносини... І таке відношення. Ну, побачимо.
А ось цікаво, що зробить найперше Наталя? Цікаво.
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Устина Цаль
04.06.2026, 17:51:10

Наталія Діжурко, Щось вона вигадала))
Дякую!

avatar
Оксана Митчик
04.06.2026, 12:25:16

Щось мені Макс не альо. Так багато часу разом, а він з Наталею наче з гарною знайомою, немає іскри… Ой, що там ця запальничка вигадає в дизайні, щоб в цьому мармурі життя вирувало?) Дякую ❤️

Устина Цаль
04.06.2026, 17:49:05

Оксана Митчик, Вона точно вигадає, як вдихнути в мармур життя)
Дякую!

avatar
Олена Когут
04.06.2026, 12:24:43

цей хлопець якийсь дуже мутний!! точно зраджує

Устина Цаль
04.06.2026, 17:48:22

Олена Когут, Зраджує чи ні, але свої грішки має...

Наталя налаштована оптимістично,а Клим дуже скептично.Будинок вразив,впевнена ,що влаштує шефу нормальне життя але чи так буде?Дякую за проду

Устина Цаль
04.06.2026, 17:47:59

Станіслава Барабошко, Дякую!

Чого тільки не зробиш заради сестри! Можна навіть погодитися на дивну пропозицію начальника. А чому б і ні, якщо він оплатить лікування сестри, простить розбиту пляшку дорогого вина, а ще й зарплатню високу дасть. Дякую за продовження

Устина Цаль
03.06.2026, 23:05:44

Наталья Храпакова, Дякую!

avatar
Оксана
03.06.2026, 20:46:52

Як так вийшло, що Ліля залишилася без батьків? Наталя велика оптиміста, якщо в неї вистачає енергії розважати сестричку, знаючи про її тяжкий діагноз. А ще ж потрібно постійно думати, де взяти гроші на її лікування. Тому така щедра пропозиція від Клима Романовича - це справжня золота жила для Наталі. В її становищі від такого не відмовляються. Дякую, Устино!

Устина Цаль
03.06.2026, 23:05:37

Оксана, У завтрашній главі прочитаємо, як так вийшло.
Дякую!

avatar
Светлана
03.06.2026, 20:00:25

Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху книзі! Цікавий інтригуючий початок історії. В Наталії немає вибору, тільки підписати договор. Так вона забезпечить лікування сестрі, розсипається з боргом за розбите вино, ще й отримає гроші за роботу...
Тільки як вона пояснить своєму хлопцю проживання в домі Клима, хоча все залежить від того, чи справді він кохає Наталю. Дякую! Чекаю продовження

Устина Цаль
03.06.2026, 20:19:04

Светлана, Дякую ❤️

avatar
Оксана Кіс
03.06.2026, 18:32:40

В ситуації Наталії цей договір самий оптимальний варіант.Сестрі допоможе ,за вино розрахується і ще й гроші заробить.А за хлопця не варто переживати ,якщо любить ,то зрозуміє ,але в їх стосунках ще варто розібратися чи там любов чи користь.Аліні гарно носа втерла ,нехай лікті собі кусає.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
03.06.2026, 20:18:10

Оксана Кіс, Це точно, в неї й не було кращих варіантів.
Дякую!

Умови договору сприятливі,вигідні для Наталі.Думаю впорається та й ще допоможе сестрі.За шестерічні стосунки можна не переживати ,вони вже себе загубили,якщо хлопець до сих пір не зробив пропозицію,то вже і не треба,Батько повинен зрозуміти.Дякую.

Устина Цаль
03.06.2026, 20:17:41

Станіслава Барабошко, Головне, щоб на практиці все було так легко, як на папері. Дякую!

avatar
Олена Гушпит
03.06.2026, 14:33:33

А що їй робити..?!? Треба підписувати..!!! Інакше як закрити борг та знайти кошти на лікування малої…!?!… Якось розбереться по ходу… що той Клим хоче..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
03.06.2026, 20:15:24

Олена Гушпит, О, це точно, пл ходу розбереться)
Дякую ❤️

avatar
Олена Когут
03.06.2026, 14:28:38

який цікавий договір!! ну от справилися і домоаилися

Устина Цаль
03.06.2026, 20:14:21

Олена Когут, Тепер треба вигадати, як його втілювати у життя)

avatar
Оксана Митчик
03.06.2026, 13:53:12

Гарно Аліні носа втерла) І що тепер Наталю чекає? Клим, здається, поки і сам не розуміє, що він хоче від цієї співпраці, крім позитиву) Наталя - це комок позитиву) Дякую ❤️

Устина Цаль
03.06.2026, 20:14:02

Оксана Митчик, Його пропозиція була для нього самого несподіваною, тож навряд чи він багато встиг обдумати))
Дякую!

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше