29 679
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
владний геройбос і підлеглапід одним дахом
“Її робочий обов'язок — навчити боса життя. І це не жарт! От лише в них не так багато часу, а проживання під одним дахом вносить корективи. Чи не доведеться вчити його ще й кохати?”
“Бос покликав її у свій кабінет, і вона вже зняла блузу, але пропозиція виявилася не непристойною! Зате тепер у неї вельми специфічні обов'язки... Оригінальний сюжет! Раджу!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛаскаво прошу до цієї романтичної, драматичної і гарячої історії!
Буду безмежно вдячна за ваші
сердечка — вони стануть моїм натхненням!
У ЧЕТВЕР 18.06 І В СУБОТУ 20.06. ГЛАВ НЕ БУДЕ, З НЕДІЛІ НАДАЛІ ЩОДЕННІ ОНОВЛЕННЯ
Раджу почитати також мої настроєво схожі історії:
❤️ «Твоя згідно з пунктом три»
❤️ «Не хвойда»
❤️ «Тіло до тіла»
Підписуйтесь на мою сторінку і читайте інші романи!
А також підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/ustyna_tsal (Любовні романи Устини Цаль). Новини, анонси, уривки, спілкування з читачами тут.
Ох і Наталя дорога дівчинка. не серцю( поки), але алкогольні напитки знищує дорогі
Natasha Volodimirivna, 100%
Це якесь страшне очікування, це перша книга яку я сумніваюсь чи читати, боюсь що в мене висохнуть очі від сліз, а з іншої сторони мені а ж щипала в середині бажання прочитати її всю і зразу. Думаю автор, це сумнівна похвала, але такі книги завжди найкращі для мене. коли від емоцій ти саму себе не розумієш....Дякую вам....
Іра Сітковська, Нескажу що прям фінал, але знаєте той момент коли читаєш і сам себе вмовляти ще сторіночку бо дуже цікаво...
Не дівчина,а ураган,дійсно швидко знаходить халепи, але ж як гарно їй допомагати і навіть на руках носити! А йому таки це сподобалося! Проживання його останніх днів піде вже за іншим сценарієм.)))
Дякую!!!♥️♥️♥️
Оксана Венгриновська-Гусар, Останні дні спокою для Клима)))
Яка Наталя молодець) не очікував, що дівчинка так із завзяттям візьметься за його життя) але його справді шкода...то операція може його врятувати... або зробити овочем, або... але ж це шанс який не який) Дякую вам за проду, Устино ♥️
Устина Цаль, Так, я вже зрозуміла, що трішки неправильно висловилася, бо в наступному розділі ви все пояснили:)
Здається, нібито дорослий чоловік, має такі великі гроші і можливості, а опустив руки. Все таки найняти Наталю - це дуууже класна ідея. Тепер він буде в постійному тонусі. Вона дійсно принесла в його життя колосальні зміни.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, О, в тонусі — це точно)
Дякую!
Наталя зі знанням взялась за справу)))
Іра Сітковська, Недаремно всю ніч вигадувала ідеї))
Доула — ходяча халепа) ох, Клим точно не очікував, що забажавши пожити інакше — отримає стільки змін і настанов) а це ж лише перший день) але схоже, поки його у ловелеться стати лікарем, якщо не втече в кімнату, бо тіло так відреагувало на халепу) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
Наталя точно в побут Клима внесла барв) А ще трохи хаосу)
Хоча, а задум же її якраз і був про перерозподіл думок через турботу, то от, вуаля: за котиком потурбуйся, квіточки полий, ще у врятуй милу халепу від скла)))
Ніколи й про себе подумати) А взагалі йому Дмитро Романович гарну пораду дав...
Я сподіваюся, що завдяки Наталі він згодом до неї прислухається)
Дуже дякую за проди ❤️
Sana Boboho, Рано чи пізно Клим точно прислухається...
Дякую ❤️
Дуже хорошу пораду дав лікар Климу ,але його він точно не почує.А ось Наталю здається так.Правильну тактику вона обрала ,піклування про інших.Така тактика в новинку для Клима ,неодмінно зацікавить його ,а в майбутньому допоможе розібратися в самому собі.Що за коріння і мішанина генів у Клима? Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Наталя має в запасі ще багато ідей і випробує їх на Климу)
Дякую!
Вітаю з новинкою! Автору натхнення, Книзі успіху!!!
Маю надію Клим візьме себе в руки і не здаватимиться, а там з Божою поміччю та небайдужими людьми вдасться подолати це лихо.
Valentina, Дякую ❤️
Шукай шлях для лікування,Климе,поки є сила,раз Наталю зміг взяти на руки і понести лікувати.дякую
Марія Дзік, Так, ще, виходить, він не зовсім знесилений, тому треба докласти зусиль.
Дякую
Я розумію, що з братом у Клима трабли, але ж тут виключна ситуація, міг би спробувати свій порятунок. Але зараз в нього немає часу, тому що рятує Наталю) Він вже й не радий угоді) А реакція на дівчину яскрава, кхе-кхе) Дякую ❤️
Оксана Митчик, А далі реакції будуть ще сильнішими))
Дякую ❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Перечитала ще раз.
Життя прожити-не поле перейти.
Спотикачки на кожному кроці...Біда, часом, зводить до купи абсолютно різних людей і дає можливість переусвідомити реальність...Шанс...Доля ще та вигадниця...
Здається, що плакати буду...і не раз...
Дякую, Устино❤️
Halyna Shchyrba, Хтозна-хтозна, може, плакати нам не доведеться...
Дякую ❤️
який в них цікавий побут!!
Олена Когут, І це лиш початок)
Нове життя) День турботи))
Тена Дітна, ))
Ооо, відкриваються нові подробиці. Клим міг би спробувати лікування. Але для цього потрібно звернутися до брата по батькові. А він цього не хоче. І у лікарні не хоче провести свої останні дні. Мабуть краще і веселіше з "халепою", яка оселилася у його домі. З нею точно нудно не буде. І життя буде зовсім не таке, як він звик. Але може він все таки подумає про свій останній шанс на спасіння. Я думаю, що коли Наталя дізнається про його хворобу, вона змусить його щось робити. Вона ж справжній енерджайзер і масовик затійник. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Йому точно треба над цим подумати...
Дякую!
Наталя підійшла до справи серйозно. Хочеш нормального, звичайного життя? Отримуй і насолоджуйся. І не кажи, що тобі цього не треба. А котик - цікавий хід. Думаю, що Клим з ним подружиться.
Дякую за проду і чекаю на продовження! Що ж там скаже лікар?
Наталія Діжурко, Дякую!
Клим хам,чи просто не вихований чоловік?Понане самопочуття,відсутність настрою не дає право ображати жінок.Наталя молодець,задумала і зробила.дякую
Марія Дзік, Він таки хам, Наталя влучно описувала його, коли згадувала, що він не має чеснот. Дякую
Який же той дорослий і породистий вихованець капризний і впертий.Але нічого і на нього знайдеться управа ,вірніше він сам її найняв .Наталя з перших хвилин взялася не тільки оживляти будинок ,але перевиховувати і вчити життю його господаря.Вода почала точити камінь і перші результати уже є.А Климу хочеться сказати ,що перше враження буває оманливим,дурненька базіка дуже скоро стане незамінною.А лікар з якими новинами телефонує?Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Так, його впертість буде не так легко подолати...
Дякую!
Вітаю з новинкою! Натхненнячка та любові читачів!
Неталі МакКензі, Дякую!
Так і крутиться на язиці Чахлик Невмирущий)
Іра Сітковська, У Наталі теж, вона вже згадувала, що він їй не то чахлика, не то вампіра нагадує))
Як Наталя хвацько взялась оживити сірі будні) Ще й спробуй її переконати в протилежному чи відмовитися - номер не пройде! Климу тепер буде чим зайнятися, якщо житиме в оранжереї з нявкаючим щастям) Може, лікар щось позитивне скаже? Дякую ❤️
Оксана Митчик, Це не його лікар, на жаль, а той, до кого він приходив радитися з аналізом...
Дякую ❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Наталя вже втілює свій план з поверненням "життя" у життя Клима. І вона це робить феерично. Перевертає його уклад до гори дригом. І він вже сам інколи не радий, що наняв її. Але ж контракт підписано, доведеться виконувати всі задумки Наталі. Як то кажуть, взявся за гуж, не говори, що не дюж. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, О так, сам на себе це накликав, то треба терпіти. Дякую!
Який вередливий напівпородистий Клим. Та нічого, Наталя його перевиховає. Цікаво з якою новиною дзвонить лікар?
Дякую! Чекаю на продовження! Гарних вихідних!♥️
Наталья Русанова, Завтра почуємо більше про хворобу.
Дякую ❤️
Це те, що крутиться у мене в голові з самого початку. Апластична анемія лікується пересадкою кісткового мозку, з грошима Клима знайти донора в міжнародних базах проблеми не буде. Чому він на собі хрест поставив?
Світлана Ганчук, От завтра про це якраз буде.
Наталя взялась за справу.Кинула оком на будинок і зрозуміла,що бракує дорослому вихованцю.Клим бурчить але погоджується.А що це за звінок?Можливо добрі новини?Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Це лікар, у якого він був вчора зранку - давній друг його батька. Дякую!
Сорочка за такі гроші, а піцу дівчина замовляє... і не провів, бо бідний втомився на нараді сидіти, іза малу не поцікавився... і це 6 років разом... здається, хтось вже знає, як додати життя в цей палац) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, З Максом ще познайомимося згодом...
Дякую ❤️
Ого, то вона в стосунках) головне, що в сестрички буде шанс на життя) Клим вирішив розщедриться, ще й оплата буде) а те, що кажуть... чи правда все те... дякую вам за проду, Устино ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
Як швидко Наталя орієнтується на місцевості - одного погляду було достатньо, щоб в голові пронеслися ідеї, що не так і як це змінити. Цікаво буде поспостерігати, як Клим втрачатиме голову від неї. Він вже й зараз уважно придивляється до цієї мегакумедної дівчини. Я так розумію, що цей відведений час він планує переважно залишатися тут, у будинку, із Наталею, а не проводити його на роботі. Дякую, Устино!
Оксана, Він і так на роботі не надто щось робив, тож так, тепер збирається розважатися)
Дякую!
Тоді доулою життя Клим дуже точно її охрестив. Мармур почне оживати. І для неї теж знайдеться живий куточок)
Тена Дітна, Точно-точно знайдеться)
Не побачила ніякої симпатії і доброти зі сторони Макса,навіть не звернув увагу на те ,що поміняла роботу.А крім того на сорочку гроші були,а заплатити за піцу слабо??
Якийсь дивний закоханий,??
Устина Цаль, Я зрозуміла вашу іронію.
Всім сказала,що змінилася робота і місце роботи. Батько байдуже віднісся, сестра зраділа,але хвилювалася чи не важка робота,а її хлопцю, здалося, теж байдуже, лише трішки ревності розіграв,а то все про себе піклується та хвастається дорогою сорочкою,павлін. Та вона прийняла рішення і буде працювати .Як точно вона визначила суть і не лише житла Клима,а і його життя "тут бракує життя", бо його діагноз не налаштовує його на веселощі,а хочеться хоч на останок йому пожити весело, щоб не задумуватись про скорий кінець.((
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Дякую ❤️
Можна вважати ,що в Наталі хлопця немає.Того кого вона називає хлопцем ніяке.А ось Климу вона точно допоможе пожити по- справжньому ,можливо він і радий не буде .З чого почне новоспечена даула ? Ідей і енергії там хоч відбавляй.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, 100%
Дякую!
Дивні відносини у людей, які шість років зустрічаються. З боку виглядає так, ниби вони просто знайомі. А вони точно кохають одне одного? Чи просто кожен живе своїм життям? Макса навіть не здивувало, що цого кохана буде жити у якогось чоловіка цілих 2 місяці. Це нормально? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Значить, такий він закоханий(
Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Дивно?!чим Максим так перемучився на роботі,що ледь ноги волочив і не міг чи не хотів провести Наталю додому?на будові ж не працював у сорочці за 150 євро?дякую
Марія Дзік, Ось такий трудяга)
Дякую!
Якийсь мені дивний той Макс. Такі довгі відносини... І таке відношення. Ну, побачимо.
А ось цікаво, що зробить найперше Наталя? Цікаво.
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Щось вона вигадала))
Дякую!
Щось мені Макс не альо. Так багато часу разом, а він з Наталею наче з гарною знайомою, немає іскри… Ой, що там ця запальничка вигадає в дизайні, щоб в цьому мармурі життя вирувало?) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Вона точно вигадає, як вдихнути в мармур життя)
Дякую!
цей хлопець якийсь дуже мутний!! точно зраджує
Олена Когут, Зраджує чи ні, але свої грішки має...
Наталя налаштована оптимістично,а Клим дуже скептично.Будинок вразив,впевнена ,що влаштує шефу нормальне життя але чи так буде?Дякую за проду
Станіслава Барабошко, Дякую!
Чого тільки не зробиш заради сестри! Можна навіть погодитися на дивну пропозицію начальника. А чому б і ні, якщо він оплатить лікування сестри, простить розбиту пляшку дорогого вина, а ще й зарплатню високу дасть. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Дякую!
Як так вийшло, що Ліля залишилася без батьків? Наталя велика оптиміста, якщо в неї вистачає енергії розважати сестричку, знаючи про її тяжкий діагноз. А ще ж потрібно постійно думати, де взяти гроші на її лікування. Тому така щедра пропозиція від Клима Романовича - це справжня золота жила для Наталі. В її становищі від такого не відмовляються. Дякую, Устино!
Оксана, У завтрашній главі прочитаємо, як так вийшло.
Дякую!
Вітаю з новинкою! Натхнення та успіху книзі! Цікавий інтригуючий початок історії. В Наталії немає вибору, тільки підписати договор. Так вона забезпечить лікування сестрі, розсипається з боргом за розбите вино, ще й отримає гроші за роботу...
Тільки як вона пояснить своєму хлопцю проживання в домі Клима, хоча все залежить від того, чи справді він кохає Наталю. Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Дякую ❤️
В ситуації Наталії цей договір самий оптимальний варіант.Сестрі допоможе ,за вино розрахується і ще й гроші заробить.А за хлопця не варто переживати ,якщо любить ,то зрозуміє ,але в їх стосунках ще варто розібратися чи там любов чи користь.Аліні гарно носа втерла ,нехай лікті собі кусає.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Це точно, в неї й не було кращих варіантів.
Дякую!
Умови договору сприятливі,вигідні для Наталі.Думаю впорається та й ще допоможе сестрі.За шестерічні стосунки можна не переживати ,вони вже себе загубили,якщо хлопець до сих пір не зробив пропозицію,то вже і не треба,Батько повинен зрозуміти.Дякую.
Станіслава Барабошко, Головне, щоб на практиці все було так легко, як на папері. Дякую!
А що їй робити..?!? Треба підписувати..!!! Інакше як закрити борг та знайти кошти на лікування малої…!?!… Якось розбереться по ходу… що той Клим хоче..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, О, це точно, пл ходу розбереться)
Дякую ❤️
який цікавий договір!! ну от справилися і домоаилися
Олена Когут, Тепер треба вигадати, як його втілювати у життя)
Гарно Аліні носа втерла) І що тепер Наталю чекає? Клим, здається, поки і сам не розуміє, що він хоче від цієї співпраці, крім позитиву) Наталя - це комок позитиву) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Його пропозиція була для нього самого несподіваною, тож навряд чи він багато встиг обдумати))
Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати