29 679
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
владний геройбос і підлеглапід одним дахом
“Її робочий обов'язок — навчити боса життя. І це не жарт! От лише в них не так багато часу, а проживання під одним дахом вносить корективи. Чи не доведеться вчити його ще й кохати?”
“Бос покликав її у свій кабінет, і вона вже зняла блузу, але пропозиція виявилася не непристойною! Зате тепер у неї вельми специфічні обов'язки... Оригінальний сюжет! Раджу!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛаскаво прошу до цієї романтичної, драматичної і гарячої історії!
Буду безмежно вдячна за ваші
сердечка — вони стануть моїм натхненням!
У ЧЕТВЕР 18.06 І В СУБОТУ 20.06. ГЛАВ НЕ БУДЕ, З НЕДІЛІ НАДАЛІ ЩОДЕННІ ОНОВЛЕННЯ
Раджу почитати також мої настроєво схожі історії:
❤️ «Твоя згідно з пунктом три»
❤️ «Не хвойда»
❤️ «Тіло до тіла»
Підписуйтесь на мою сторінку і читайте інші романи!
А також підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/ustyna_tsal (Любовні романи Устини Цаль). Новини, анонси, уривки, спілкування з читачами тут.
Відмазався цього разу Клим про свою хворобу. Але, якщо ще раз щось так спливе, то це вже буде дуже підозріло і Наталя не поведеться на його відмовки. А Клим вже так захопився своєю доулою, що вже і побачення йому подавай і дічиною її своєю назве. Ось тільки, якщо хочеш стосунків, то треба лікуватися. З нетерпінням чекаємо на продовження. Вітаю з передплатою і щире дякую за подарунок
Наталья Храпакова, Його вона серйозно зачепила, тож скоро доведеться думати про майбутнє. Дякую!
Колишня озвучила ,Наталя здогадалася ,залишилось тільки підтвердити здогади,якби Клим не віднікувався.Тих кілька годин поставлять все на свої місця, головне ,щоб стосункам з Максом поставила крапку раз і назавжди.Клим вже відверто говорить Наталі про стосунки ,але щоб їх почати потрібно казати правду.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Нуу поки що він не збирається говорити правду(
Дякую!
Щиро вітаю з передоплатою! Вдалих продажів! І ще раз дякую за подаруночок! Я , як і Клим не вірю у добрі наміри колишньої ... А от цікаво що задумала Наталя, не піде ж вона Максу сповідатися ?! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)
Наталія Силенко, Дякую!
Ух, хочеться закатати істерику як дитині... Ну як у вас получаються такі книги від яких неможливо відірватись? Якій ваш секрет( не відповідайте)? ;*)
КРІС-ТІНА, ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою ,Устино.Хороших продажів книзі і багато вдячних читачів.Я вже з Вами.
Оксана Кіс, Дякую, Оксано!
Як було добре вдвох увечері при дослідженні їх грудей і як зіпсувала ранок колишня. Прилетіла поживитися , думає,що спадкує все його добро? Ото же ж падаль!!! Та Ната дізналася, що він хворий і мабуть хоче дізнатися про це у лікаря. Вона не дасть Климу померти, буде боротися за нього,допоможе, бо він їй допоміг та і зацікавив її.
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Нуу Наталя ще не на сто відсотків може знати правду...
Дякую ❤️
Ну ось і дізнається..
Рано чи пізно все стає явним..Боюся навіть подумати, що зараз буде!!
Хтось, я так її назву, струсонув вулкан...Чи навіть два..
Дякую, Устино❤️
Halyna Shchyrba, Буде багато всього)
Дякую ❤️
Вітаю з передплатою.
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую!
Вітаю з передплатою!❤️❤️❤️
Джулія Блеквуд, Дякую!
Вітаю з передплатою! Успіху книзі !
Светлана, Дякую!
Що ж їй потрібно,що примчала..?!? От не вірю в її добрі наміри..!!! Ей..!!! А чого ж він ключ не забрав..?!? Знов же припреться..!!!…
Наталі соромно за вчорашній вечір..!!! Але…обоє дорослі люди..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Він може просто змінити замок)
Дякую ❤️
Вітаю з передплатою!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Дякую! Не вірю в добрі наміри колишньої... хотілося б щоб Наталя вдихнула в Клима бажання боротися, не опускати руки...
Valentina, Вона вже потроху вдихає в нього життя, може дійде й до боротьби.
Дякую!
Ваууу, такого я не очікувала. Але це дуже крутий поворот подій. Мені дуже подобається, що Наталя вирішила спробувати, не закрилася від Клима, а дала волю бажанню, хоч трошки.
А це приїхала певно колишня. І ця її фраза «хворий наш». Думаю Наталя зверне на неї увагу. Дякую!!!
Зоряна, Точно зверне увагу...
Дякую!
Оце так зацікавили Наталочка ловеласа. Експерименти під серіал, горить-палає
Natasha Volodimirivna, ❤️
Вечір п
чудовий,серіал ...,експеримент приємний,ніч спокійна,а ось на ранок сюрприз.Чого приперлась?Тепер і Наталя знає,що хворий.Дякую
Станіслава Барабошко, Колишня трохи розкаже завтра.
Дякую!
Воу, це було дуже чуттєво! ❤️
Серіал, що плавно переріс в експеримент) І дуже-дуже приємний...
Ох, Клим розкриває справжні бажання Наталі, навіть ретельно приховані!
Шкода, що ідилію порушено. Чому це колишня примчалась?
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
І що тій дамі потрібно? Від колишнього і хворого чоловіка? Грошей? Але ж вона колишня,
А на спадок претендує?
Катерина Позняк, Як кодишня, вона точно спадок не отримає.
Чим далі, тим цікавіше. Клим починає розуміти, що Наталя для нього значить набагато більше, ніж йому хочеться думати. І такий цікавий " серіал"! Але чому поїхав зранку? І що треба колишній дружині?
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Колишня завтра трохи розкаже.
Дякую!
Дякую! Який захоплюючий "серіал"...)
А, якого принесло колишню... що вона забула... за спадком?
Valentina, Спадок їй, як колишній, не світить. Але-але...
Дякую!
Приємний вечір,ніч спокійна,а ранок з сюрпризами...Де Клим і як дізналася колишня дружина про хворобу Клима?дякую
Марія Дзік, Завтоа почуємо колишню. Дякую!
Не знаю, наскільки цікавий серіал дивилися Клим та Наталя, але їхній серіл мені подобається більше. Ну йо-мойо, як же так! Навіщо зупинилися. Все так класно було! Що за біси цю колишню принесли? Здається, що зараз правда про хворобу Клима і випливе на зовні. А до речі, ця горгулья навіщо приїхала? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Завтра почуємо горгулью))
Дякую!
Одкровення… Саме час. Як все збіглося. Ще й колишня.
Тена Дітна, Побачимо, чи настав час для всіх одкровень)
Ага..!!! Вона не знала,як то приємно і… солодко з правильним,досвідченим та вмілим чоловіком..!!! Тож навіть не противилася поцілунку,бо ж в голові плив солодкий туман..!!!…
Що..?!? Хто..?!? ХТОООО..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Таки додивилися серіал до потрібного результату))) От і дізнається тепер Наталя про хворобу Клима... А колишня чого приперлася??? Поспівчувати чи повтішатися??? Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Дякую)
Експеримент саме в точку, нарешті Наталя відкриватиме себе і свої відчуття, і ще більше впевнюватиметьмя, що Макс - козел! Ой, колишня приперлась «нє в тєму»… Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
Клим і раніше таким мудрим був, чи його хвороба таким зробила? А описано дуже красиво, не good, а саме beautiful! Шкода, колишня посмак зіпсувала...
Світлана Ганчук, Це завдяки красивій дівчині поруч він так вправляється у мудруванні)
Експеримент вдався, під серіал вони почали власну історію... Але поява блондинки, колишньої дружини може все зіпсувати... Дякую!
Светлана, Дякую!
Не тільки кілька серій серіалу подивилися ,але і першу серію свого відзняли.А що продовження буде ,то сумніву немає.Обоє вже хочуть того ,тільки Наталя ще трішки пручається ,але Клим не дасть їй вже зіскочити .Колишня приперлася ,напевно хоче ще урвати шмат від хворого колишнього чоловіка.Невже розповість правду ,або ще більше підштовхне Наталю самій її дізнатися.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Наталя ще не настільки смілива у своїх бажаннях, як Клим) Дякую!
Ого як перейшли межу))) обоє
Іра Сітковська, ))
ооо!! серіал вдався))) ох, ця колишня!!! все розбовтає!!!!
Олена Когут, Тільки ніхто з двох не знає, чим він завершився))
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Дякую,дуже цікава історія і герої з якими проживає їх життям
Алла Секліцька, Дякую!
Як і більшість нас, чоловіків))), самокритично
Іра Сітковська, Ну він тіерезо оцінюх себе і собі подібних))
Сподіваюсь, що Клим не лише зміниться, бо он уже стільки нового в його житті, а й таки житиме і радітиме цим змінам разом зі своєю доулою) їм так добре разом) а за браслет трішки образливо) хоч я і радію тому, які відчуття зараз охоплюють цього чоловіка) дякую вам за проду, Кастинг, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
Ох ,який він зголоднілий..... до чірс Ів.Побачтмо,чим закінчиться перегляд фільмів????
Дякую,дуже приємно читається.
Устина Цаль, Супер!!!
Дуже багато думок про Наталю крутиться в голові Клима." Будь ти моєю дружиною" ,ох які думки у Клима ,але ніщо не заважає втілити їх в реальність.Все наче для цього є ,правда про її стосунки з Максом ,подальші плани теж,потрібна тільки воля самого Клима.Своїм бажанням допоміг би не тільки собі ,але і їй.Серіал так серіал ,а ніч то довга і в неї свої права.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Так, ніч довга, і багато що може трапитися)
Дякую!
Ох, до чогось додивляться цілу ніч серіали!))) Вже у думках Клима багато про Наталю!))) І такі відверті розмови! Супер! Рада за них! Дякую,Устино, чекаю продовження)))
Наталія Силенко, Дякую ❤️
цікава книга, чекаю продовження
Irisha Bilenchuk, Дякую!
Цікава книга, чекаю продовження
Irisha Bilenchuk, ❤️
Наталя зізналась, що не шукала зустрічі з Максом, а хотіла, щоб її скоріше забрав Клим... Клим радіє, що дівчина майже вільна.. Він вже визнав для себе, що хоче Наталю для себе, що йому з нею комфортно і з хатніми справами й дивитись серіал всю ніч... Дякую !
Светлана, Дякую ❤️
Клим з Наталею наче на одній хвилі, за розмовами, хатніми справами та господарськими закупами час мало того, що летить непомітно, то ще й дуже приємно!
І круто, що відносно відверто розмовляють, бо довіра в спілкуванні, все ж, це багато чого значить!
Ой, який класний вечір-ніч їх чекає) А от Макс втрачає багато своїми вибриками, нехай потім лікті собі кусає)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
Всю ніч… а це хороший початок. Вона зізналася, що не хоче сходитися з Максом, відповідно, в Клима є всі права, щоб її звабити і зробити щасливою! Він заради неї йде на багато поступок)
Але той момент, що він починає думати кому все залишити також позитивний в певній мірі, адже мені здається він може почати думати про лікування. До того ж, якщо все складеться з Наталею позитивно, то він змушений буде боротися за життя! дякую ❤️
Зоряна, Ніч буде довга...
Дякую ❤️
Клим наче і правду сказав про лікарню,але ж не зовсім.....згадав,як говорить Наталя,людське життя,це похід в супермаркет.....задав собі болюче питання щодо роботи, капіталу.....але ж можна на лікування потратити,а Клим щось байдуже відноситься до свого здоров'я......Наталя відкрилася перед Климом,розповіла про стосунки з Максом.....а Клим і радий,що Наталя не збирається миритися з Максом....
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую!
Яке слушне питання промайнуло у Клима. Навіщо він займається всіми цими ділами компанії, контрактами, інвестиціями, нерухомістю. Кому воно потрібне, якщо жити залишилося всього декілька місяців. То може про лікування подумав би. Був би хоч шанс видити. А тут ще й новина , що Наталя розлучилася зі своїм телепнем. Може у нього є надія? І чому правду не сказав Наталі? Вона б точно змусила його лікуватися, а не лапки складувати. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Тому й не сказав, щоб не жаліла і не змушувала лікуватися... Дякую.
Дивно Климу робити закупи, але ж згадав,як колись їв погану їжу, набрав чіпсів,які поїдатимуть пазом за розмовами та переглядом серіалу. Випитав про Макса та хоче її розрадити. Він ще дуже хоче їх і в своє ліжко, але поки не може запропонувати,бо не та вона дівчина, її не можна ображати. Отже вона вже для нього ОСОБЛИВА! Можливо заради неї він захоче лікуватися,щоб жити,любити та народити з нею дітей?
Дякую за оновлення!♥️
Наталья Русанова, Гм, побачимо, чи прокинеться в ньому така сентиментальність...
Дякую ❤️
Надто багато Клим думає про смерть,йому б боротися за життя,шукати шлях для виздоровлення.Щира розмова вийшла між Наталею і Климом і хочеться вірити,що в них все по переду.дякую
Марія Дзік, Він поки що зовсім не планує боротися...
Дякую
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Ага..!!! Отаке воно просте життя..!!! З щоденними турботами,задачами..!!! Клим і забув,як це..!!!..
Оооо,болюча тема..!!! Але проговоривши її,стане трохи легше та зрозуміліше..!!! Напевно Наталя це відчує..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Дякую! Попри дивні обставини, між ними такий конект.) Клим запав кріпко на Наталю, коли згоден разом дивитися хоч всю ніч серіал.)
Valentina, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати