До кінця днів
29 679

До кінця днів 18+

Сучасний любовний роман

Устина Цаль

Устина Цаль · автор

В процесі · 67 стор. · Активно оновлюється
373
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 345
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.

владний геройбос і підлеглапід одним дахом

Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
1. Блуза на підлозі
21 дн. тому
1.2.
20 дн. тому
2. Угода
19 дн. тому
2.2.
18 дн. тому
3. Хандра
16 дн. тому
3.2.
15 дн. тому
3.3.
14 дн. тому
4. Ранкові процедури
13 дн. тому
5. Морозиво
12 дн. тому
6. Пробіжка
11 дн. тому
6.2.
10 дн. тому
7. Блискітки
9 дн. тому
7.2.
8 дн. тому
8. Хто зніме сукню
7 дн. тому
8.2.
6 дн. тому
9. Бісер
5 дн. тому
10. Чипси
3 дн. тому
11. Експеримент
вчора
12. Гостя
сьогодні

345 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Valentina
13.06.2026, 20:43:45

Дякую! Який чудовий у них склався тандем.) Здається Клим готує провокацію.))

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
14.06.2026, 08:27:37

Valentina, Ну, можливо, це не тільки провокація, а й його бажання допомогти)

avatar
Тена Дітна
13.06.2026, 20:21:40

Таке враження, що Клим не сукню обирає, а начиняє вибухівкою - когось вона однозначно підірве) Стратег))

Показати 3 відповіді
Тена Дітна
14.06.2026, 00:44:31

Іра Сітковська, Ні, ну в людини талант))

avatar
Зоряна
13.06.2026, 22:18:25

Ой ой, схоже незабаром буде буря)) обирає їй сукню, робить компліменти, каже що не модна закривати коліна)) сподобалася йому!! А ще Макс, який щось не схожий на нормального хлопця, який турбується. Може Клим має план якийсь. Або просто хоче по любуватися Наталею)) Романтик!!

Устина Цаль
13.06.2026, 22:52:29

Зоряна, План чи не план, а щось Климу з того буде))

Цікаво.Може і він піде в клуб? А чому ні?

Устина Цаль
13.06.2026, 22:51:26

Наталія Науменко, Все може бути...

avatar
Іра Сітковська
13.06.2026, 14:36:23

Хех, з одягом це цікаво!)

Показати 2 відповіді
Іра Сітковська
13.06.2026, 21:38:04

Устина Цаль, Овва)))

avatar
Sana Boboho
13.06.2026, 19:36:45

Круто, що вони з Наталею так багато спілкуються і разом проводять час - мені здається, що це і запорука гарних майбутніх відносин (ой, щось я забігла наперед, мабуть, аххах).
А вибір наряду для вечірки, то взагалі наче Клим дає поради своїй дівчині! А, може, в нього вже в голові багатоходівка, як він допомагатиме знімати сукню після коктейлів і приїзду додому в веселому стані?))
Дуже дякую за проду ❤️

Устина Цаль
13.06.2026, 19:42:49

Sana Boboho, Всяке може бути))
Дякую ❤️

А Клим розуміється в жіночому одязі.Думаю сукня підійде і справить враження ,а хлопець Наталі просто лусне ,якщо не любить такій стиль.Посваряться?Дякую.

Устина Цаль
13.06.2026, 19:21:49

Станіслава Барабошко, О, точно лусне)
Дякую!

avatar
Оксана Кіс
13.06.2026, 18:11:13

Стосунки Клима і Наталі починають розвиватися чим раз тим в більш довірливому руслі.Спочатку розмови про особисте ,роздивляються одне одного ,тепер вже й вдягнути хоче Клим на свій смак.Отак поступово виникає довіра і симпатія ,вони й не помітять ,як вона переросте в щось більше .Дякую,Устина.Чекаю на продовження

Устина Цаль
13.06.2026, 19:21:34

Оксана Кіс, Розмови дуже швидко зближують, якщо двоє людей знайшли спільну мову)
Дякую!

avatar
Оксана
13.06.2026, 16:32:21

Клим дбає про зовнішній вигляд Наталі, неначе вона його дівчина - а значить, повинна бути одягнена ефектно і дорого. Може, ще й до клубу її відвезе, або забере звідти? Класні стосунки у них вимальовуються, із спокійними та довірливими розмовами. Хоча Клим не оминає нагоди підкреслити свої сексуальні вподобання).
То масаж Наталя так і не зробила? Дякую, Устино!

Устина Цаль
13.06.2026, 19:20:17

Оксана, Масаж так і не зробила, відкрутилася)
Дякую!

avatar
Наталія Силенко
13.06.2026, 16:24:08

Оце то терапія! Для них обох вона буде доречна! А сукню Клим погану не порадить, так що Наталю погоджуйся, будеш зіркою на дні народженні! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)

Устина Цаль
13.06.2026, 19:19:52

Наталія Силенко, Дякую!)

avatar
Іра Сітковська
13.06.2026, 15:42:49

І для Наталі це терапія - бути собою!)

Устина Цаль
13.06.2026, 19:19:41

Іра Сітковська, Саме так)

avatar
Марія Дзік
13.06.2026, 11:50:36

Чому Клим хоче так одягнути Наталю?це від щирого серця чи якийсь підступ?дякую

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
13.06.2026, 19:19:34

Іра Сітковська, Не без цього, звісно)

Клим знайшов радість в одяганні Наталі. Та здається, що йому б ще більше сподобалося б її роздягати. Скоро взагалі будуть жити , як подружжя. Дякую за цікаву історію. Я від неї в захваті.

Устина Цаль
13.06.2026, 19:19:11

Наталья Храпакова, Мм, може, йому й роздягати її доведеться))
Дякую!

avatar
Оксана Митчик
13.06.2026, 13:44:05

Ой, а Клим правий! Навіщо ховати красу за напівмішкуватими сукями, кожен має бачити смачну цукерочку, а от належить вона комусь одному, в цьому й довіра) Але ховати красу дівчини ревниво за мотлохом - це злочин) Мабуть, у Клима самого очі на лобі будуть, коли побачить Наталю в цій красі! Дякую ❤️

Устина Цаль
13.06.2026, 19:18:52

Оксана Митчик, Впевнені у собі чоловіки точно не ховають своїх жінок)
Дякую ❤️

avatar
Олена Гушпит
13.06.2026, 12:20:29

Ого..!!! Яка сукня..!!! Але навіщо це Климу..?!? Чи сам хоче ще помилуватися її колінами..?!?)))
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
13.06.2026, 12:46:02

Олена Гушпит, Може, й хоче) Або, як цінитель жіночої краси, не любить, коли дівчата йю красу ховають)
Дякую!

avatar
Nadya
13.06.2026, 11:15:38

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
13.06.2026, 12:43:53

Nadya, Дякую

avatar
Sana Boboho
13.06.2026, 02:04:44

Наталя вправно виконує свої обов'язки, пробіжка в Клима вдихнула бадьорість, а її фірмова кава, то взагалі для нього стає топ-напоєм)))
Ці ранки і сніданки сповнені між ними розмовами, стільки один про одного дізнаються, навіть найсокровенніше, хоч і доволі болісне.
Шкода, що брат скинув дзвінок... Але ж ще не вечір...
Дуже дякую за проду ❤️

Устина Цаль
13.06.2026, 09:24:39

Sana Boboho, Дякую ❤️

Не наодинці.,.подобається і не тільки огидна кава але розмови ,зміни в будинку,костюмчик,кошеня.Список вже набрався і вже несамотній.Дякую.

Устина Цаль
13.06.2026, 09:24:25

Станіслава Барабошко, Дякую!

avatar
Ірина
12.06.2026, 13:25:53

ЩЕ одна дуже цікава історія вашого авторства, Устино! Дуже хочу , щоб головний герой таки вилікувався силою кохання й жаги до життя!

Показати 2 відповіді
avatar
Ірина
12.06.2026, 21:47:31

Устина Цаль, Чекаємо з нетерпінням!

avatar
Оксана
12.06.2026, 19:10:51

Розмова хоч і з нотками смутку, проте спокійна і довірча. Захотілося обом поділитися з іншим своїм сокровенним. І цікаво так роздивитися одне одного зблизька). Дякую, Устино! З нетерпінням чекаю наступну обіцяну романтичну главу).

Устина Цаль
12.06.2026, 21:33:32

Оксана, Далі ще ближче роздивлятимуться))
Дякую!

Ну от і познайомилися ближче. Долі схожі. Потроху виникає довіра між ними і симпатія. У Клима так точно. Йому не дає спокою її рожевий костюмчик для спорту.)))
Дякую і чекаю на продовження!♥️

Устина Цаль
12.06.2026, 21:33:11

Наталья Русанова, Ох, і не дає спокою))
Дякую!

avatar
Оксана Кіс
12.06.2026, 18:15:11

" Усі ми прагнемо любові ,і юні і не молоді" ,слів з пісні не викинеш.Щоб там Клим не говорив ,а йому теж хочеться спілкування і підтримки і він починає розуміти ,що знайшов її в особі Наталі.Атмосфера в домі почала змінюватися і діалог налагодився ,з часом саме це потягне пробудить в Климу жагу до життя.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
12.06.2026, 21:32:56

Оксана Кіс, Якби він не хотів спілкування і підтримки, то ліг би й помирав, а не наймав Наталю)
Дякую!

avatar
Mi Mi
12.06.2026, 18:02:01

цікаво

Устина Цаль
12.06.2026, 21:32:20

Mi Mi, Дякую!

avatar
Оксана Митчик
12.06.2026, 17:20:05

Та чудова вийшла пробіжка) Клим і фізично отримав заряд бадьорості, а ще й типу психологічну підтримку після. Вони з Наталею щодня відкривають себе один одному все більше. Ще б Наталя відкрила топ рожевого костюмчика, то взагалі б ціни їй не було, ха-ха) А то Клим вже ледь тримається! Дякую ❤️

Устина Цаль
12.06.2026, 21:32:15

Оксана Митчик, Дякую ❤️

avatar
Оксана Пукаляк
12.06.2026, 17:01:02

дуже цікава історія, дякую, натхнення вам у праці.

Устина Цаль
12.06.2026, 21:31:59

Оксана Пукаляк, Щиро дякую!

avatar
Natasha Volodimirivna
12.06.2026, 16:48:31

Підозріла та міцна кава Аліни(((

Устина Цаль
12.06.2026, 21:31:52

Natasha Volodimirivna, Гм...

avatar
Марія Дзік
12.06.2026, 15:18:24

Діти батьків не вибирають.Жальщо в Клима таке минуле,але є як є і потрібно боротися за життя.Наталя допоможе.дякую.

Устина Цаль
12.06.2026, 21:31:46

Марія Дзік, Дякую!

avatar
Олена Когут
12.06.2026, 13:42:37

от подобається історія!! шлю багато сердечок!!

Устина Цаль
12.06.2026, 21:31:38

Олена Когут, Дякую ❤️

По троху Клим і Наталя сближуються. Уже і душевні розмови у них. Шкода, що життя у обох було не цукор. Але є вже, що є. Отак, після розмов може перейдуть на інший етап зближення. Їм обом це б не завадило. Особливо Климу, бо він вже зовсім списав себе з рахунків. А там може б прокинулась жага до життя, і хто ю знає, може б почав лікування. Інколи дива стаються. І я реально хочу для Клима дива. Не зважаючи ні на що, він не погана людина, і заслуговує на щастя. Дуже дякую за продовження

Устина Цаль
12.06.2026, 21:31:31

Наталья Храпакова, Дякую ❤️

avatar
Олена Гушпит
12.06.2026, 13:26:04

Ммм-даааа..!!! Сумна історія що у нього,що у неї..!!! Але життя не зупиняється і треба рухатися далі..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
12.06.2026, 21:27:01

Олена Гушпит, Дякую ❤️

avatar
Nadya
12.06.2026, 12:55:02

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
12.06.2026, 21:26:28

Nadya, Дякую!

avatar
Ірина Прихідько
12.06.2026, 12:40:57

Добрий день. Книга дужеееее подобається. Хочеться скоріше дізнатися продовження.

Устина Цаль
12.06.2026, 21:26:24

Ірина Прихідько, Добрий вечір! Дякуююююю))
Завтра нова глава)

avatar
Тена Дітна
12.06.2026, 11:56:05

В них так добре виходить) Взаємодіяти, спілкуватися, слухати, розуміти. Змінилися не тільки рецепт кави, режим та інтерʼєр. Змінюється хімічний склад повітря в домі… Скоро дізнаємося й за гормональний фон)

Показати 2 відповіді
Тена Дітна
12.06.2026, 21:26:03

Устина Цаль, Тримаю за це кулачки))

avatar
Valentina
12.06.2026, 12:12:02

Дякую! Життя без прикрас... (
Але, якщо людині яка звикла жити сама інша, зовсім чужа людина не вадить, то щось в цьому є...)
От тільки ж чому Клим нічого не робить задля подолання хвороби... адже під лежачий камінь вода не тече...

Устина Цаль
12.06.2026, 21:25:55

Valentina, Щось мусить опам'ятати його, щоб почав рухатися...
Дякую!

avatar
Наталія Силенко
12.06.2026, 09:41:19

Що ж там такого сталося між рідними людьми??? А от мотивація для пробіжки дуже серйозна!))) Сірко точно знає де спати, а от Клим забуває , що кіт вихований тільки двері сам у ванну не відкриє,от і має тепер сюрприз!))) Дякую, сонечко)))

Устина Цаль
12.06.2026, 21:24:20

Наталія Силенко, Дякую ❤️

avatar
Halyna Shchyrba
12.06.2026, 09:37:46

Смакує історія)
Наталя- мудра дівчинка!
Клим подзвонив...наступивши собі на горло...і тиша
Дякую❤️

Устина Цаль
12.06.2026, 21:24:05

Halyna Shchyrba, Дякую ❤️

avatar
Галина Тонкевич
12.06.2026, 08:13:19

дякую за цікаву історію

Устина Цаль
12.06.2026, 21:23:46

Галина Тонкевич, Дякую!

avatar
Карина Кльок
12.06.2026, 01:33:52

То он воно чого він злий... що ж то за рідня така... от через свої гордощі тепер має калюжу в кімнаті... ох, який прекрасний ранок) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Устина Цаль
12.06.2026, 21:23:42

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Наталія Діжурко
11.06.2026, 22:29:07

Дивні відносини в сім'ї Клима. Він, мабуть, і не знає що таке справжня родина і підтримка від рідних. А Наталя старається! Отаке воно звичайне життя!
Дякую за проду і чекаю на продовження!

Устина Цаль
12.06.2026, 21:23:33

Наталія Діжурко, Так, справжньої родини у нього й не було...
Дякую!

avatar
Оксана
11.06.2026, 22:06:24

Отака невтішна теорія поступового вмирання із вуст Наталії .. А мені все одно хочеться сміятися). У цій книзі тонко поєднуються серйозні реалії життя і гумор. Дякую, Устино!

Устина Цаль
11.06.2026, 22:18:58

Оксана, Може, ця історія й викличе у нас більше сміху, ніж плачу) Дякую, Оксано!

avatar
Оксана Кіс
11.06.2026, 21:03:04

Наталя вміє мотивувати ,знає чим.Для батька і брата слів не вистачає, в чому причина такої поведінки? А Сірко лягає на шлунок і кишечник ,можливо кіт щось більше відчуває ніж Клим думає? Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
11.06.2026, 21:04:12

Оксана Кіс, У наступній главі Клим розкаже, чому брат і батько так поводяться.
Дякую!

Клим виконує свої обіцянки з допомогою її сестри. Тепер Наталя береться виконувати свої і дуже активно береться )) її шортики з полоскою на грудях дуже мотивують його ))
Дякую!♥️

Устина Цаль
11.06.2026, 20:57:25

Наталья Русанова, Дуже гарна мотивація))
Дякую ❤️

avatar
Олена Гушпит
11.06.2026, 17:17:39

Наталка мотивує його як може..!!! Он навіть на пробіжку витягнула..!!!…
Оооо,а чого колишня хоче..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
11.06.2026, 20:57:11

Олена Гушпит, Дякую ❤️

avatar
Зоряна
11.06.2026, 16:47:33

Звісно фраза, що життя це по факту процес вмирання дуже «підбадьорила» Клима. Вона це ляпнула, але не знає, що для нього ці слова звучать на багато болючіше. А щодо того, що він був злий, тепер все ясно. Батько і брат, яким байдуже на Клима. Навіть коли він сам зробив перший крок і подзвонив

Устина Цаль
11.06.2026, 20:57:04

Зоряна, Невідомо, як би вона тоді поводилася, якби знала про його хворобу...
Дякую!

Куди не кинь оком одна безнадія. Сподіватися на допомогу від батькм і брата нема ніякого сенсу. Вони не відповідають на його дзвінки. Повний ігнор. Та від них навіть склянки води у спеку не дочекаєшся. Проблеми з усіх боків. Не видно ні жаринки у кінці тунелю. Ще й Наталя зі своєю пробіжкою причепилася, останні сили з нього вичавила. Може настав час сказати правду, чому насправді найняв її. Яке таке нормальне життя він хотів. То й підхід був би інакшим. Дякую за неймовірну історію. Рахую години до наступного розділу.

Устина Цаль
11.06.2026, 20:56:17

Наталья Храпакова, Дякую ❤️

avatar
Галина Кохан
11.06.2026, 14:21:57

дякую за гарний твір з нетерпінням чекаємо продовження.

Устина Цаль
11.06.2026, 20:56:00

Галина Кохан, Дякую!

avatar
Марія Дзік
11.06.2026, 13:27:20

Наталі потрібно було б знати про хворобу Клима,бо вона думає,що він просто лінивий.А про брата з батьком слів нормальних немає.дякую

Устина Цаль
11.06.2026, 20:55:53

Марія Дзік, Ми почуємо, чомк брат з батьком так поводяться.
Дякую!

avatar
Valentina
11.06.2026, 11:49:09

Дякую! Все ж візит до брата та дзвінок батьку, зламав ту примарний надію почати лікуватися... Климе, роби вже щось...

Устина Цаль
11.06.2026, 20:55:23

Valentina, Ох, треба йому брати себе в руки...
Дякую!

avatar
Nadya
11.06.2026, 11:28:49

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
11.06.2026, 20:55:02

Nadya, Дякую

avatar
Наталія
11.06.2026, 06:25:30

ждупродовженгя

Устина Цаль
11.06.2026, 20:54:58

Наталія, ❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше