29 679
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
владний геройбос і підлеглапід одним дахом
“Її робочий обов'язок — навчити боса життя. І це не жарт! От лише в них не так багато часу, а проживання під одним дахом вносить корективи. Чи не доведеться вчити його ще й кохати?”
“Бос покликав її у свій кабінет, і вона вже зняла блузу, але пропозиція виявилася не непристойною! Зате тепер у неї вельми специфічні обов'язки... Оригінальний сюжет! Раджу!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛаскаво прошу до цієї романтичної, драматичної і гарячої історії!
Буду безмежно вдячна за ваші
сердечка — вони стануть моїм натхненням!
У ЧЕТВЕР 18.06 І В СУБОТУ 20.06. ГЛАВ НЕ БУДЕ, З НЕДІЛІ НАДАЛІ ЩОДЕННІ ОНОВЛЕННЯ
Раджу почитати також мої настроєво схожі історії:
❤️ «Твоя згідно з пунктом три»
❤️ «Не хвойда»
❤️ «Тіло до тіла»
Підписуйтесь на мою сторінку і читайте інші романи!
А також підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/ustyna_tsal (Любовні романи Устини Цаль). Новини, анонси, уривки, спілкування з читачами тут.
Дякую! Який чудовий у них склався тандем.) Здається Клим готує провокацію.))
Valentina, Ну, можливо, це не тільки провокація, а й його бажання допомогти)
Таке враження, що Клим не сукню обирає, а начиняє вибухівкою - когось вона однозначно підірве) Стратег))
Іра Сітковська, Ні, ну в людини талант))
Ой ой, схоже незабаром буде буря)) обирає їй сукню, робить компліменти, каже що не модна закривати коліна)) сподобалася йому!! А ще Макс, який щось не схожий на нормального хлопця, який турбується. Може Клим має план якийсь. Або просто хоче по любуватися Наталею)) Романтик!!
Зоряна, План чи не план, а щось Климу з того буде))
Цікаво.Може і він піде в клуб? А чому ні?
Наталія Науменко, Все може бути...
Хех, з одягом це цікаво!)
Устина Цаль, Овва)))
Круто, що вони з Наталею так багато спілкуються і разом проводять час - мені здається, що це і запорука гарних майбутніх відносин (ой, щось я забігла наперед, мабуть, аххах).
А вибір наряду для вечірки, то взагалі наче Клим дає поради своїй дівчині! А, може, в нього вже в голові багатоходівка, як він допомагатиме знімати сукню після коктейлів і приїзду додому в веселому стані?))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Всяке може бути))
Дякую ❤️
А Клим розуміється в жіночому одязі.Думаю сукня підійде і справить враження ,а хлопець Наталі просто лусне ,якщо не любить такій стиль.Посваряться?Дякую.
Станіслава Барабошко, О, точно лусне)
Дякую!
Стосунки Клима і Наталі починають розвиватися чим раз тим в більш довірливому руслі.Спочатку розмови про особисте ,роздивляються одне одного ,тепер вже й вдягнути хоче Клим на свій смак.Отак поступово виникає довіра і симпатія ,вони й не помітять ,як вона переросте в щось більше .Дякую,Устина.Чекаю на продовження
Оксана Кіс, Розмови дуже швидко зближують, якщо двоє людей знайшли спільну мову)
Дякую!
Клим дбає про зовнішній вигляд Наталі, неначе вона його дівчина - а значить, повинна бути одягнена ефектно і дорого. Може, ще й до клубу її відвезе, або забере звідти? Класні стосунки у них вимальовуються, із спокійними та довірливими розмовами. Хоча Клим не оминає нагоди підкреслити свої сексуальні вподобання).
То масаж Наталя так і не зробила? Дякую, Устино!
Оксана, Масаж так і не зробила, відкрутилася)
Дякую!
Оце то терапія! Для них обох вона буде доречна! А сукню Клим погану не порадить, так що Наталю погоджуйся, будеш зіркою на дні народженні! Дякую, сонечко, обіймаю міцно і чекаю продовження)
Наталія Силенко, Дякую!)
І для Наталі це терапія - бути собою!)
Іра Сітковська, Саме так)
Чому Клим хоче так одягнути Наталю?це від щирого серця чи якийсь підступ?дякую
Іра Сітковська, Не без цього, звісно)
Клим знайшов радість в одяганні Наталі. Та здається, що йому б ще більше сподобалося б її роздягати. Скоро взагалі будуть жити , як подружжя. Дякую за цікаву історію. Я від неї в захваті.
Наталья Храпакова, Мм, може, йому й роздягати її доведеться))
Дякую!
Ой, а Клим правий! Навіщо ховати красу за напівмішкуватими сукями, кожен має бачити смачну цукерочку, а от належить вона комусь одному, в цьому й довіра) Але ховати красу дівчини ревниво за мотлохом - це злочин) Мабуть, у Клима самого очі на лобі будуть, коли побачить Наталю в цій красі! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Впевнені у собі чоловіки точно не ховають своїх жінок)
Дякую ❤️
Ого..!!! Яка сукня..!!! Але навіщо це Климу..?!? Чи сам хоче ще помилуватися її колінами..?!?)))
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Може, й хоче) Або, як цінитель жіночої краси, не любить, коли дівчата йю красу ховають)
Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Наталя вправно виконує свої обов'язки, пробіжка в Клима вдихнула бадьорість, а її фірмова кава, то взагалі для нього стає топ-напоєм)))
Ці ранки і сніданки сповнені між ними розмовами, стільки один про одного дізнаються, навіть найсокровенніше, хоч і доволі болісне.
Шкода, що брат скинув дзвінок... Але ж ще не вечір...
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
Не наодинці.,.подобається і не тільки огидна кава але розмови ,зміни в будинку,костюмчик,кошеня.Список вже набрався і вже несамотній.Дякую.
Станіслава Барабошко, Дякую!
ЩЕ одна дуже цікава історія вашого авторства, Устино! Дуже хочу , щоб головний герой таки вилікувався силою кохання й жаги до життя!
Устина Цаль, Чекаємо з нетерпінням!
Розмова хоч і з нотками смутку, проте спокійна і довірча. Захотілося обом поділитися з іншим своїм сокровенним. І цікаво так роздивитися одне одного зблизька). Дякую, Устино! З нетерпінням чекаю наступну обіцяну романтичну главу).
Оксана, Далі ще ближче роздивлятимуться))
Дякую!
Ну от і познайомилися ближче. Долі схожі. Потроху виникає довіра між ними і симпатія. У Клима так точно. Йому не дає спокою її рожевий костюмчик для спорту.)))
Дякую і чекаю на продовження!♥️
Наталья Русанова, Ох, і не дає спокою))
Дякую!
" Усі ми прагнемо любові ,і юні і не молоді" ,слів з пісні не викинеш.Щоб там Клим не говорив ,а йому теж хочеться спілкування і підтримки і він починає розуміти ,що знайшов її в особі Наталі.Атмосфера в домі почала змінюватися і діалог налагодився ,з часом саме це потягне пробудить в Климу жагу до життя.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Якби він не хотів спілкування і підтримки, то ліг би й помирав, а не наймав Наталю)
Дякую!
цікаво
Mi Mi, Дякую!
Та чудова вийшла пробіжка) Клим і фізично отримав заряд бадьорості, а ще й типу психологічну підтримку після. Вони з Наталею щодня відкривають себе один одному все більше. Ще б Наталя відкрила топ рожевого костюмчика, то взагалі б ціни їй не було, ха-ха) А то Клим вже ледь тримається! Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
дуже цікава історія, дякую, натхнення вам у праці.
Оксана Пукаляк, Щиро дякую!
Підозріла та міцна кава Аліни(((
Natasha Volodimirivna, Гм...
Діти батьків не вибирають.Жальщо в Клима таке минуле,але є як є і потрібно боротися за життя.Наталя допоможе.дякую.
Марія Дзік, Дякую!
от подобається історія!! шлю багато сердечок!!
Олена Когут, Дякую ❤️
По троху Клим і Наталя сближуються. Уже і душевні розмови у них. Шкода, що життя у обох було не цукор. Але є вже, що є. Отак, після розмов може перейдуть на інший етап зближення. Їм обом це б не завадило. Особливо Климу, бо він вже зовсім списав себе з рахунків. А там може б прокинулась жага до життя, і хто ю знає, може б почав лікування. Інколи дива стаються. І я реально хочу для Клима дива. Не зважаючи ні на що, він не погана людина, і заслуговує на щастя. Дуже дякую за продовження
Наталья Храпакова, Дякую ❤️
Ммм-даааа..!!! Сумна історія що у нього,що у неї..!!! Але життя не зупиняється і треба рухатися далі..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую!
Добрий день. Книга дужеееее подобається. Хочеться скоріше дізнатися продовження.
Ірина Прихідько, Добрий вечір! Дякуююююю))
Завтра нова глава)
В них так добре виходить) Взаємодіяти, спілкуватися, слухати, розуміти. Змінилися не тільки рецепт кави, режим та інтерʼєр. Змінюється хімічний склад повітря в домі… Скоро дізнаємося й за гормональний фон)
Устина Цаль, Тримаю за це кулачки))
Дякую! Життя без прикрас... (
Але, якщо людині яка звикла жити сама інша, зовсім чужа людина не вадить, то щось в цьому є...)
От тільки ж чому Клим нічого не робить задля подолання хвороби... адже під лежачий камінь вода не тече...
Valentina, Щось мусить опам'ятати його, щоб почав рухатися...
Дякую!
Що ж там такого сталося між рідними людьми??? А от мотивація для пробіжки дуже серйозна!))) Сірко точно знає де спати, а от Клим забуває , що кіт вихований тільки двері сам у ванну не відкриє,от і має тепер сюрприз!))) Дякую, сонечко)))
Наталія Силенко, Дякую ❤️
Смакує історія)
Наталя- мудра дівчинка!
Клим подзвонив...наступивши собі на горло...і тиша
Дякую❤️
Halyna Shchyrba, Дякую ❤️
дякую за цікаву історію
Галина Тонкевич, Дякую!
То он воно чого він злий... що ж то за рідня така... от через свої гордощі тепер має калюжу в кімнаті... ох, який прекрасний ранок) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
Дивні відносини в сім'ї Клима. Він, мабуть, і не знає що таке справжня родина і підтримка від рідних. А Наталя старається! Отаке воно звичайне життя!
Дякую за проду і чекаю на продовження!
Наталія Діжурко, Так, справжньої родини у нього й не було...
Дякую!
Отака невтішна теорія поступового вмирання із вуст Наталії .. А мені все одно хочеться сміятися). У цій книзі тонко поєднуються серйозні реалії життя і гумор. Дякую, Устино!
Оксана, Може, ця історія й викличе у нас більше сміху, ніж плачу) Дякую, Оксано!
Наталя вміє мотивувати ,знає чим.Для батька і брата слів не вистачає, в чому причина такої поведінки? А Сірко лягає на шлунок і кишечник ,можливо кіт щось більше відчуває ніж Клим думає? Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, У наступній главі Клим розкаже, чому брат і батько так поводяться.
Дякую!
Клим виконує свої обіцянки з допомогою її сестри. Тепер Наталя береться виконувати свої і дуже активно береться )) її шортики з полоскою на грудях дуже мотивують його ))
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Дуже гарна мотивація))
Дякую ❤️
Наталка мотивує його як може..!!! Он навіть на пробіжку витягнула..!!!…
Оооо,а чого колишня хоче..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Звісно фраза, що життя це по факту процес вмирання дуже «підбадьорила» Клима. Вона це ляпнула, але не знає, що для нього ці слова звучать на багато болючіше. А щодо того, що він був злий, тепер все ясно. Батько і брат, яким байдуже на Клима. Навіть коли він сам зробив перший крок і подзвонив
Зоряна, Невідомо, як би вона тоді поводилася, якби знала про його хворобу...
Дякую!
Куди не кинь оком одна безнадія. Сподіватися на допомогу від батькм і брата нема ніякого сенсу. Вони не відповідають на його дзвінки. Повний ігнор. Та від них навіть склянки води у спеку не дочекаєшся. Проблеми з усіх боків. Не видно ні жаринки у кінці тунелю. Ще й Наталя зі своєю пробіжкою причепилася, останні сили з нього вичавила. Може настав час сказати правду, чому насправді найняв її. Яке таке нормальне життя він хотів. То й підхід був би інакшим. Дякую за неймовірну історію. Рахую години до наступного розділу.
Наталья Храпакова, Дякую ❤️
дякую за гарний твір з нетерпінням чекаємо продовження.
Галина Кохан, Дякую!
Наталі потрібно було б знати про хворобу Клима,бо вона думає,що він просто лінивий.А про брата з батьком слів нормальних немає.дякую
Марія Дзік, Ми почуємо, чомк брат з батьком так поводяться.
Дякую!
Дякую! Все ж візит до брата та дзвінок батьку, зламав ту примарний надію почати лікуватися... Климе, роби вже щось...
Valentina, Ох, треба йому брати себе в руки...
Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
ждупродовженгя
Наталія, ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати