29 678
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.
владний геройбос і підлеглапід одним дахом
“Її робочий обов'язок — навчити боса життя. І це не жарт! От лише в них не так багато часу, а проживання під одним дахом вносить корективи. Чи не доведеться вчити його ще й кохати?”
“Бос покликав її у свій кабінет, і вона вже зняла блузу, але пропозиція виявилася не непристойною! Зате тепер у неї вельми специфічні обов'язки... Оригінальний сюжет! Раджу!”
Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
345 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛаскаво прошу до цієї романтичної, драматичної і гарячої історії!
Буду безмежно вдячна за ваші
сердечка — вони стануть моїм натхненням!
У ЧЕТВЕР 18.06 І В СУБОТУ 20.06. ГЛАВ НЕ БУДЕ, З НЕДІЛІ НАДАЛІ ЩОДЕННІ ОНОВЛЕННЯ
Раджу почитати також мої настроєво схожі історії:
❤️ «Твоя згідно з пунктом три»
❤️ «Не хвойда»
❤️ «Тіло до тіла»
Підписуйтесь на мою сторінку і читайте інші романи!
А також підписуйтесь на телеграм-канал: https://t.me/ustyna_tsal (Любовні романи Устини Цаль). Новини, анонси, уривки, спілкування з читачами тут.
Мені таааак подобається коннектинг між ними! От, справді, Наталя з Климом наче одне ціле, якось гармонійно між ними, розмови, спокій. Так, дистанція збережена, але той невловимий вайб вже точно не як між босом і найманою працівницею. Теж чипси захотіла, ха-ха) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
Вустами дитини глаголить істина.
Доросла не за віком Ліля, поставила чіткі та правильні питання.
Чи признається Клим Наталі...то вже інший бік медалі..
Що робитиму 3дні і гадати не хочу, просто прочитаю, коли наша мила авторка напише)
Щиро дякую, Устино❤️
Halyna Shchyrba, Дякую ❤️
Поки дорослі варяться у проблемах, то маленька дівчинка поставила єдине правильне питання) вона така молодець) сподіваюсь, що нашого юного орла це таки трішки зворушило) оу, Наталю, невже це проблемки ревнощів) ох, і що скаже наш орел) дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
цікавий твір дякую
Галина Тонкевич, Дякую!
А й справді, Ліля дала правильне питання. А Наталя навіть не подумала що він там міг робити. Цікаво, чи дасть він чесну відповідь їй? А ще ось цей момент, коли він сказав «до свого Макса», відчулася нотка ревності в його тоні:)) ну і звісно ці жарти з підтекстом. Надзвичайно цікаво за цим спостерігати. Дякую!!!
Зоряна, Ревнощі у нього вже точно є)
Дякую!
У хенд мейду є своя магія!) Думаю, Климу приємно)
Іра Сітковська, Це був порив)
Ой, невже Наталя ризикнула порушити тему відвідування лікарні? Хоча Клим же не забороняв, та й вона не зна, чого він там був...
Лілії подарунок такий милий і сердечний, думаю, Клим його берегтиме! А от чи буде оберігати правду від Наталі?..
Хоча, а який сенс?..
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Якби хотів сказати правду, вже сказав би)
Дякую!
Цікаво, ці три дні Клим буде зайнятий дома? Чи його і в будинку не буде до четверга? А Ліля - уважна і розумна дівчинка. Тільки б її лікування було ефективним. Дякую, Устино!
Оксана, Чи захоче він три дні не бувати вдома)
Дякую!
От сестричка Ліля слушне запитання поставила, а що робив Клим у лікарні? Тепер і Наталя вже помічає, що він втомлений і чорні кола під очима, тепер буде до нього уважнішою. І що ж відповість Клим, чи скаже правду? Бо здається, може й не сказати, бо не хоче, щоб його жаліли. Дякую за проду.
Светлана Марченко, Може й не сказати...
Дякую!
Наталя не цікавилась Климом,але замічає,що він часто буває втомленим,круги під очима......Ліля задала слушне питання Наталі,а що робив Клим у лікарні......яку ж відповідь дасть Клим тепер на питання Наталії.....
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую
Три дні буде зайнятий??? Цікаво! Буде на обстеженні ??? Правильний вибір, тим більше, що лікар дав надію! Думаю, що Наталя, тепер не відстане від нього доти, поки не дізнається правду! Дякую,Устино)
Наталія Силенко, Було б добре, якби обстеження, але....
Дякую!
Ліля підштовхнула Наталю в правильне русло думок.Що він робив в лікарні? Що ж відповість Клим ? Напевно не скаже ,але підказка вже дана ,Наталя спостерігатиме і з часом здогадається.Наталя вже іншими очима дивиться на Клима її вже тягне до неї ,та і він теж промацує грунт своїми запитаннями.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Так, вона буде пильнішою. Дякую!
Дякую! То. Клим робить, якісь кроки в бік свого здоров'я, чи махнув рукою?
Valentina, Наразі ніщо не вказує на те, що щось він робить. Дякую!
Яке правилтне запитання задала Ліля Наталі. І дійсно, що робив Клим у лікарні? Чому він завжди стомлений і чому у нього темні кола під очами? Чи відповість він їй на ці питання? Чи їй доведеться витягувати з нього правду щипцями. Тепер Наталя точно буде уважніша до Клима. Іичому це Клим буде дуже зайнятим найближчі три дні. Він що хоче пройти медичний огляд чи хоче справи привести у порядок? Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Було б добре, якби зайнявся здоров'ям, але...
Дякую!
Не скаже ж... Не хоче, щоб його жаліли, тому не скаже.
Світлана Ганчук, Ймовірно.
Ну от сама не змогла догадатися то хоч сестричка підказала про Клима. Дійсно він виглядає слабким і хворим, але не він признався їй про стан свого здоров'я. Та вона тепер буде уважнішоюдо нього
Дякую!♥️
Наталья Русанова, Дякую ❤️
Краще пізніше запитати,чим ніколи.Цікаво ,чи відповість Клим,чи поділиться своєю таємницею.Дякую.
Станіслава Барабошко, Дякую!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую!
Цікаве питання , і що на нього має відповісти Клим... Він же про свої проблеми не має бажання говорити... Мабуть проблеми зі здоров'ям все більше виснажую́ть його..
А Наталя вже поступово по іншому дивиться на Клима... Дякую!
Светлана, Дякую!
О-йой,Климе..!!! Це називається «Похвали мене,моя губонько,бо ніхто не похвалить»..!!!.. Вісімнадцятирічні були у нього..!!! Який оґір..!!!…
А Ліля правильне питання поставила..!!! Наталка ж не задумувалася..!!! А от тепер…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Здивувала дівчинка))). Дорогі бутіки з одягом повз увагу , а попри протести вазони закуплені , ще й все для кота прикупила. І самого кота для повного щастя))). Ось вам , радійте і геть хандру! Дякую.
lanachak, Дякую!
Чим Клим буде зайнятий?роботою чи своїм здоров'ям?Наталя задумалася над запитанням Лілі...і яку відповість дасть Клим Наталі?дякую
Марія Дзік, Хтозна, чи він так швидко прийняв правильне рішення про лікування...
Дякую!
А Ліля наштовхнула на думки… І такий милий жест з браслетиком, я маю надію, що для Клима це дійсно приємно, а не просто завчена фраза) Ой, Наталю, який би він «дід» не був, а магнітом вже тягне до нього) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
От таки недарма мені той Макс не сподобався: точно, що нарцис, бідний і нещасний! Добре, що Люда відкрила Наталі очі, то можливо роздивиться тепер Клима! Дякую, сонечко)
Наталія Силенко, Дякую)
Краще б уже якась колега... капець... правду сказала подружка... нарцис... нехай котяться до біса... шкода, що вона на нього 6 років витратила( ох, Клим, що ж ти робиш з дівчиною нічого не роблячи) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️
Карина Кльок, Дякую ❤️
Перегоріло. Бачили, полетів попіл? Чудове завершення вечора) Дякую, Устино❤️
Іра Сітковська, Прямий шлях до одужання?))
Не можу написати коментар в групі на тг...
Устина Цаль, Дякую ❤️
Правильно! Забули про Макса! А Клим або одужає, або... не встигне собі нову пасію завести.
Устина Цаль, Однозначно!
Наталя майстер бити бутилки з дорогоцінними напоями....ну тепер Наталія буде вчити Килима життю.....але ж не знає справжньої причини його стану.....та і про Макса був правий Клим.....закоханий хлопець так не поводиться,щоб жодного разу не передзвонити дівчині......ну ось і основна причина такої поведінки Макса.....з Климом,Сірком набагато спокійніше, тепліше.....
Ніна Михайловська- Спичак, Дякую!
Макс пробив дно, мої думки про козла укріпилися! Але я рада, що Наталя про все дізналась тепер, коли є Клим поруч. І сукню зняв той, хто викликає мурашки) Дякую ❤️
Оксана Митчик, Дякую ❤️
Так і знала, що з цим Максимом щось не те. Але щоб із подругою теж була така підстава… жах. Добре хоч її сестра сказала все прямо. Тепер Наталя може відпустити все це і розійтися з ним. Адже він «бідний і нещасний», а їй де ж все легко, лише йому складно.
Хочеться, аби вони зблизилися з Климом. Дякую!!!
Зоряна, Ох, вже в найближчих главах вони як зблизяться...
Дякую!
Хм , здавалось б живи , радій життю , гроші , бізнес все є . Але... аналізи мерця . Здоров'я , те що не купити за всі скарби світу коли такий страшний діагноз і годинник відлічує час так швидко як ніколи... Та щирий заливистий сміх дівчинки яка теж хворіє змушує забути про все і насичуватись ним і бажати таку ж близьку людину поруч , бо наявність грошей не рятує від самотності. Дякую
lanachak, Дякую!
Клим, як фея, змінив образ Наталії для святкування в клубі. Доставив сучасною "каретою" та зник. А друзі та Макс побачили зовсім іншу Нату красиву та звабливу...
Светлана, Дякую!
Макс - дуже життєвий впізнаваний типаж))
Larisa Chelter, Таких, як він, повно)
Та доля всеж вас любить Клим Романович , Наталя , дівчина яка смішила свою двоюрідну сестричку в лікарні , виявилась працівницею ресторану Клима і треба ж , проштрафилась , розбила пляшку колекційного вина за шалені для неї гроші . Це дріб'язок для Клима , але він долеко не доблесний лицар що поспішає на допомогу діві в біді . Це його шанс позбутись самотності отримати компаньйонку- веселушку . Що ж , коли Клим Романович хоче , атракціон небаченої щедрості включається . Оплата лікування Лілі , вибачення розбитого ,щей така заробітна плата , що аж страшно що за це будуть вимагати))). Та договір наче нормальний і лікування Лілі це шагс для сестри , тож підписи , печатки , ще б нотаріально засвідчити , але схоже Клим людина слова. Дякую
lanachak, Дякую!
Люда їй все розклала по поличках про її відносини з Максом... Тільки їй самій треба визначитись, чи варто продовжувати такі стосунки. Чи потрібен їй такий козел...
Зараз Макс намагається звабити Поліну, але не факт, що до цього він не розважався з кимось іншим, поки Наталя вирішувала свої проблеми... Дякую! Чекаю продовження
Светлана, Дякую!
Два чодовіки поруч. здавалось би один білий і пухнасний , інший і самого чорта затне за пояс))) а виявилось все навпаки
Natasha Volodimirivna, Отак буває)
ооо! таки той Макс зраджує!
Олена Когут, І невідомо, чи з одною Поліною
Я все чекаю, коли героїня дізнається за хворобу
Larisa Chelter, Побачимо, чи скоро це буде...
Цікавий розділ, щедрий на емоції)
Дякую❤️
Halyna Shchyrba, Дякую ❤️
Дізналася таки,що її Макс просто нарцис і любить щоб ним захоплювалися і вже декілька місяців ним зазоплюється її подпуга. Образливо,але не смертельно,бо їй затишно в будинку поруч з Климом і Сірком.
Дякую!?
Наталья Русанова, Дякую!
дуже цікава і гаряча романтична історія, чекаю продовження, дякую вам і вашій праці.
Оксана Пукаляк, Дякую за приємні слова❤️
Гарний психологічний розбір)
Іра Сітковська, Таких неважко розгадати)
То все-таки Макс нечесний з нею і вже ось-ось зрадить Наталі, бо вже зваблює Поліну. Поліна теж винна, подруга називається. Як гарно Люда зробила психологічний розклад. І дійсно, коханий хлопець так не поводиться, Макс повинен був допомагати з Лідою, а не жалітися іншій який він бідний і нещасний. Дякую за проду.
Светлана Марченко, Дякую!
Ох ти ж…!!! А це було… несподівано..!!! І… боляче..!!!.. Такий удар.. в спину..!!! Від тих,від кого аж ніяк не чекала..!!!..
Добре,що Климу подзвонила..!!! Бо ж кому ще..?!?.. А він..!!! Ох..!!! Що робить..?!?!?… О-йой..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Дякую ❤️
Люда не тільки як психолог ,але і як людина поступила по совісті, дала правильну характеристику Максу.В майбутньому Наталя ще й подякує, що розкрила їй очі і відвела біду.А Клим так і чекав цього дзвінка, миттю примчав на допомогу .Хороший психолог ,знав що так буде, дуже добре знає типаж подібний Максу.Ось так ,хто вдягав ,той роздягнув Дякую,Устина.Чекаю на продовження.
Оксана Кіс, Дякую, Оксано!
А Макс виявився ще гіршим, ніж я думала! Люда йому дуже влучну професійну характеристику дала! От тільки від цього не краще, але хоч очі відкриті у Наталі...
Клим для Наталі - те, що лікар прописав для серця) А вона - для нього!
Сумно, що Макс гадом себе показав, але рада, що Клим з Наталею щирий і з ним їй тепло і комфортно ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дякую ❤️
Тепер Наталя знає,що Макс її шукає розради у інших дівчат.Порада Люди слушна. Добре,що поїхала.З Климом спокійно ,затишно,тепло. Про решту подумає завтра.Дякую за проду.
Станіслава Барабошко, Дякую!
От і добре, що дізналася. А ще добре, що стрималася в клубі. І дууууже добре, що Клим відгукнувся і зразу ж приїхав. Отак потихеньку станеться переосмислення цінностей, бо є з ким порівнювати. Дякую, Устино!
Оксана, Дякую, Оксано!
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати