До кінця днів
29 678

До кінця днів 18+

Сучасний любовний роман

Устина Цаль

Устина Цаль · автор

В процесі · 67 стор. · Активно оновлюється
373
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 345
Анотація до книги "До кінця днів"
— Я хочу пожити, — кажу тихо.
— І? Ну, це ж… Ви ж живете…
— Не так. Я хочу пожити нормальним, звичайним життям. Не таким, до якого я звик.
— Щось я не розумію… Ми говорили про те, як я маю відпрацювати чотири тисячі.
— Ти не тільки їх відпрацюєш. Я повністю оплачу лікування твоїй сестрі. Стільки, скільки треба.
— І що я повинна зробити за це?
Це найскладніше запитання. Я втираю долонею спітніле чоло, випалюю:
— Бути моєю… доулою?
— Доулою? Але ж це жінка, яка доглядає за вагіт… Ви хіба народжувати зібралися?
Помирати, Наталю, помирати зібрався. Мені треба доула смерті.
По-дурному звучить. Насправді треба доула життя. Та, хто допоможе ще трохи пожити.

владний геройбос і підлеглапід одним дахом

Зміст книги: 19 глав
Останнє оновлення: сьогодні
1. Блуза на підлозі
21 дн. тому
1.2.
20 дн. тому
2. Угода
19 дн. тому
2.2.
18 дн. тому
3. Хандра
16 дн. тому
3.2.
15 дн. тому
3.3.
14 дн. тому
4. Ранкові процедури
13 дн. тому
5. Морозиво
12 дн. тому
6. Пробіжка
11 дн. тому
6.2.
10 дн. тому
7. Блискітки
9 дн. тому
7.2.
8 дн. тому
8. Хто зніме сукню
7 дн. тому
8.2.
6 дн. тому
9. Бісер
5 дн. тому
10. Чипси
3 дн. тому
11. Експеримент
вчора
12. Гостя
сьогодні

345 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Оксана Митчик
19.06.2026, 11:31:03

Мені таааак подобається коннектинг між ними! От, справді, Наталя з Климом наче одне ціле, якось гармонійно між ними, розмови, спокій. Так, дистанція збережена, але той невловимий вайб вже точно не як між босом і найманою працівницею. Теж чипси захотіла, ха-ха) Дякую ❤️

Устина Цаль
19.06.2026, 19:12:23

Оксана Митчик, Дякую ❤️

avatar
Halyna Shchyrba
19.06.2026, 10:19:00

Вустами дитини глаголить істина.
Доросла не за віком Ліля, поставила чіткі та правильні питання.
Чи признається Клим Наталі...то вже інший бік медалі..
Що робитиму 3дні і гадати не хочу, просто прочитаю, коли наша мила авторка напише)
Щиро дякую, Устино❤️

Устина Цаль
19.06.2026, 19:12:00

Halyna Shchyrba, Дякую ❤️

avatar
Карина Кльок
18.06.2026, 22:23:21

Поки дорослі варяться у проблемах, то маленька дівчинка поставила єдине правильне питання) вона така молодець) сподіваюсь, що нашого юного орла це таки трішки зворушило) оу, Наталю, невже це проблемки ревнощів) ох, і що скаже наш орел) дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Устина Цаль
19.06.2026, 19:11:44

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Галина Тонкевич
18.06.2026, 12:26:23

цікавий твір дякую

Устина Цаль
18.06.2026, 17:46:16

Галина Тонкевич, Дякую!

avatar
Зоряна
18.06.2026, 00:57:28

А й справді, Ліля дала правильне питання. А Наталя навіть не подумала що він там міг робити. Цікаво, чи дасть він чесну відповідь їй? А ще ось цей момент, коли він сказав «до свого Макса», відчулася нотка ревності в його тоні:)) ну і звісно ці жарти з підтекстом. Надзвичайно цікаво за цим спостерігати. Дякую!!!

Устина Цаль
18.06.2026, 17:46:12

Зоряна, Ревнощі у нього вже точно є)
Дякую!

avatar
Іра Сітковська
17.06.2026, 13:39:58

У хенд мейду є своя магія!) Думаю, Климу приємно)

Показати 3 відповіді
Устина Цаль
18.06.2026, 17:45:44

Іра Сітковська, Це був порив)

avatar
Sana Boboho
17.06.2026, 21:19:20

Ой, невже Наталя ризикнула порушити тему відвідування лікарні? Хоча Клим же не забороняв, та й вона не зна, чого він там був...
Лілії подарунок такий милий і сердечний, думаю, Клим його берегтиме! А от чи буде оберігати правду від Наталі?..
Хоча, а який сенс?..
Дуже дякую за проду ❤️

Устина Цаль
18.06.2026, 17:45:30

Sana Boboho, Якби хотів сказати правду, вже сказав би)
Дякую!

avatar
Оксана
17.06.2026, 21:09:49

Цікаво, ці три дні Клим буде зайнятий дома? Чи його і в будинку не буде до четверга? А Ліля - уважна і розумна дівчинка. Тільки б її лікування було ефективним. Дякую, Устино!

Устина Цаль
18.06.2026, 17:06:01

Оксана, Чи захоче він три дні не бувати вдома)
Дякую!

От сестричка Ліля слушне запитання поставила, а що робив Клим у лікарні? Тепер і Наталя вже помічає, що він втомлений і чорні кола під очима, тепер буде до нього уважнішою. І що ж відповість Клим, чи скаже правду? Бо здається, може й не сказати, бо не хоче, щоб його жаліли. Дякую за проду.

Устина Цаль
17.06.2026, 21:00:56

Светлана Марченко, Може й не сказати...
Дякую!

Наталя не цікавилась Климом,але замічає,що він часто буває втомленим,круги під очима......Ліля задала слушне питання Наталі,а що робив Клим у лікарні......яку ж відповідь дасть Клим тепер на питання Наталії.....

Устина Цаль
17.06.2026, 21:00:37

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую

avatar
Наталія Силенко
17.06.2026, 17:46:43

Три дні буде зайнятий??? Цікаво! Буде на обстеженні ??? Правильний вибір, тим більше, що лікар дав надію! Думаю, що Наталя, тепер не відстане від нього доти, поки не дізнається правду! Дякую,Устино)

Устина Цаль
17.06.2026, 21:00:32

Наталія Силенко, Було б добре, якби обстеження, але....
Дякую!

avatar
Оксана Кіс
17.06.2026, 16:41:01

Ліля підштовхнула Наталю в правильне русло думок.Що він робив в лікарні? Що ж відповість Клим ? Напевно не скаже ,але підказка вже дана ,Наталя спостерігатиме і з часом здогадається.Наталя вже іншими очима дивиться на Клима її вже тягне до неї ,та і він теж промацує грунт своїми запитаннями.Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
17.06.2026, 21:00:12

Оксана Кіс, Так, вона буде пильнішою. Дякую!

avatar
Valentina
17.06.2026, 16:23:31

Дякую! То. Клим робить, якісь кроки в бік свого здоров'я, чи махнув рукою?

Устина Цаль
17.06.2026, 20:59:45

Valentina, Наразі ніщо не вказує на те, що щось він робить. Дякую!

Яке правилтне запитання задала Ліля Наталі. І дійсно, що робив Клим у лікарні? Чому він завжди стомлений і чому у нього темні кола під очами? Чи відповість він їй на ці питання? Чи їй доведеться витягувати з нього правду щипцями. Тепер Наталя точно буде уважніша до Клима. Іичому це Клим буде дуже зайнятим найближчі три дні. Він що хоче пройти медичний огляд чи хоче справи привести у порядок? Дякую за продовження

Устина Цаль
17.06.2026, 20:59:17

Наталья Храпакова, Було б добре, якби зайнявся здоров'ям, але...
Дякую!

avatar
Світлана Ганчук
17.06.2026, 15:33:52

Не скаже ж... Не хоче, щоб його жаліли, тому не скаже.

Устина Цаль
17.06.2026, 20:58:33

Світлана Ганчук, Ймовірно.

Ну от сама не змогла догадатися то хоч сестричка підказала про Клима. Дійсно він виглядає слабким і хворим, але не він признався їй про стан свого здоров'я. Та вона тепер буде уважнішоюдо нього
Дякую!♥️

Устина Цаль
17.06.2026, 20:58:23

Наталья Русанова, Дякую ❤️

Краще пізніше запитати,чим ніколи.Цікаво ,чи відповість Клим,чи поділиться своєю таємницею.Дякую.

Устина Цаль
17.06.2026, 20:58:01

Станіслава Барабошко, Дякую!

avatar
Nadya
17.06.2026, 14:34:59

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
17.06.2026, 20:57:45

Nadya, Дякую!

avatar
Светлана
17.06.2026, 12:52:55

Цікаве питання , і що на нього має відповісти Клим... Він же про свої проблеми не має бажання говорити... Мабуть проблеми зі здоров'ям все більше виснажую́ть його..
А Наталя вже поступово по іншому дивиться на Клима... Дякую!

Устина Цаль
17.06.2026, 20:57:23

Светлана, Дякую!

avatar
Олена Гушпит
17.06.2026, 12:44:48

О-йой,Климе..!!! Це називається «Похвали мене,моя губонько,бо ніхто не похвалить»..!!!.. Вісімнадцятирічні були у нього..!!! Який оґір..!!!…
А Ліля правильне питання поставила..!!! Наталка ж не задумувалася..!!! А от тепер…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
17.06.2026, 20:57:11

Олена Гушпит, Дякую ❤️

avatar
lanachak
17.06.2026, 12:23:57

Здивувала дівчинка))). Дорогі бутіки з одягом повз увагу , а попри протести вазони закуплені , ще й все для кота прикупила. І самого кота для повного щастя))). Ось вам , радійте і геть хандру! Дякую.

Устина Цаль
17.06.2026, 20:56:58

lanachak, Дякую!

avatar
Марія Дзік
17.06.2026, 12:20:51

Чим Клим буде зайнятий?роботою чи своїм здоров'ям?Наталя задумалася над запитанням Лілі...і яку відповість дасть Клим Наталі?дякую

Устина Цаль
17.06.2026, 20:56:53

Марія Дзік, Хтозна, чи він так швидко прийняв правильне рішення про лікування...
Дякую!

avatar
Оксана Митчик
17.06.2026, 11:49:36

А Ліля наштовхнула на думки… І такий милий жест з браслетиком, я маю надію, що для Клима це дійсно приємно, а не просто завчена фраза) Ой, Наталю, який би він «дід» не був, а магнітом вже тягне до нього) Дякую ❤️

Устина Цаль
17.06.2026, 20:56:06

Оксана Митчик, Дякую ❤️

avatar
Наталія Силенко
16.06.2026, 23:46:40

От таки недарма мені той Макс не сподобався: точно, що нарцис, бідний і нещасний! Добре, що Люда відкрила Наталі очі, то можливо роздивиться тепер Клима! Дякую, сонечко)

Устина Цаль
17.06.2026, 20:55:46

Наталія Силенко, Дякую)

avatar
Карина Кльок
16.06.2026, 23:03:41

Краще б уже якась колега... капець... правду сказала подружка... нарцис... нехай котяться до біса... шкода, що вона на нього 6 років витратила( ох, Клим, що ж ти робиш з дівчиною нічого не роблячи) Дякую вам за проду, Устино, чекаю на продовження з нетерпінням ♥️

Устина Цаль
17.06.2026, 20:55:38

Карина Кльок, Дякую ❤️

avatar
Тена Дітна
16.06.2026, 15:18:50

Перегоріло. Бачили, полетів попіл? Чудове завершення вечора) Дякую, Устино❤️

Показати 3 відповіді
Тена Дітна
16.06.2026, 23:50:01

Іра Сітковська, Прямий шлях до одужання?))

Не можу написати коментар в групі на тг...

Показати 2 відповіді

Устина Цаль, Дякую ❤️

avatar
Світлана Ганчук
16.06.2026, 12:12:38

Правильно! Забули про Макса! А Клим або одужає, або... не встигне собі нову пасію завести.

Показати 2 відповіді
Світлана Ганчук
16.06.2026, 21:40:32

Устина Цаль, Однозначно!

Наталя майстер бити бутилки з дорогоцінними напоями....ну тепер Наталія буде вчити Килима життю.....але ж не знає справжньої причини його стану.....та і про Макса був правий Клим.....закоханий хлопець так не поводиться,щоб жодного разу не передзвонити дівчині......ну ось і основна причина такої поведінки Макса.....з Климом,Сірком набагато спокійніше, тепліше.....

Устина Цаль
16.06.2026, 21:16:55

Ніна Михайловська- Спичак, Дякую!

avatar
Оксана Митчик
16.06.2026, 11:46:25

Макс пробив дно, мої думки про козла укріпилися! Але я рада, що Наталя про все дізналась тепер, коли є Клим поруч. І сукню зняв той, хто викликає мурашки) Дякую ❤️

Устина Цаль
16.06.2026, 21:16:49

Оксана Митчик, Дякую ❤️

avatar
Зоряна
16.06.2026, 11:48:25

Так і знала, що з цим Максимом щось не те. Але щоб із подругою теж була така підстава… жах. Добре хоч її сестра сказала все прямо. Тепер Наталя може відпустити все це і розійтися з ним. Адже він «бідний і нещасний», а їй де ж все легко, лише йому складно.
Хочеться, аби вони зблизилися з Климом. Дякую!!!

Устина Цаль
16.06.2026, 21:16:41

Зоряна, Ох, вже в найближчих главах вони як зблизяться...
Дякую!

avatar
lanachak
16.06.2026, 11:57:17

Хм , здавалось б живи , радій життю , гроші , бізнес все є . Але... аналізи мерця . Здоров'я , те що не купити за всі скарби світу коли такий страшний діагноз і годинник відлічує час так швидко як ніколи... Та щирий заливистий сміх дівчинки яка теж хворіє змушує забути про все і насичуватись ним і бажати таку ж близьку людину поруч , бо наявність грошей не рятує від самотності. Дякую

Устина Цаль
16.06.2026, 21:16:05

lanachak, Дякую!

avatar
Светлана
16.06.2026, 12:17:32

Клим, як фея, змінив образ Наталії для святкування в клубі. Доставив сучасною "каретою" та зник. А друзі та Макс побачили зовсім іншу Нату красиву та звабливу...

Устина Цаль
16.06.2026, 21:15:21

Светлана, Дякую!

avatar
Larisa Chelter
16.06.2026, 12:19:55

Макс - дуже життєвий впізнаваний типаж))

Показати 2 відповіді
Устина Цаль
16.06.2026, 21:15:11

Larisa Chelter, Таких, як він, повно)

avatar
lanachak
16.06.2026, 12:25:20

Та доля всеж вас любить Клим Романович , Наталя , дівчина яка смішила свою двоюрідну сестричку в лікарні , виявилась працівницею ресторану Клима і треба ж , проштрафилась , розбила пляшку колекційного вина за шалені для неї гроші . Це дріб'язок для Клима , але він долеко не доблесний лицар що поспішає на допомогу діві в біді . Це його шанс позбутись самотності отримати компаньйонку- веселушку . Що ж , коли Клим Романович хоче , атракціон небаченої щедрості включається . Оплата лікування Лілі , вибачення розбитого ,щей така заробітна плата , що аж страшно що за це будуть вимагати))). Та договір наче нормальний і лікування Лілі це шагс для сестри , тож підписи , печатки , ще б нотаріально засвідчити , але схоже Клим людина слова. Дякую

Устина Цаль
16.06.2026, 21:14:56

lanachak, Дякую!

avatar
Светлана
16.06.2026, 12:33:00

Люда їй все розклала по поличках про її відносини з Максом... Тільки їй самій треба визначитись, чи варто продовжувати такі стосунки. Чи потрібен їй такий козел...
Зараз Макс намагається звабити Поліну, але не факт, що до цього він не розважався з кимось іншим, поки Наталя вирішувала свої проблеми... Дякую! Чекаю продовження

Устина Цаль
16.06.2026, 21:14:25

Светлана, Дякую!

avatar
Natasha Volodimirivna
16.06.2026, 13:01:02

Два чодовіки поруч. здавалось би один білий і пухнасний , інший і самого чорта затне за пояс))) а виявилось все навпаки

Показати 2 відповіді
Устина Цаль
16.06.2026, 21:14:15

Natasha Volodimirivna, Отак буває)

avatar
Олена Когут
16.06.2026, 13:19:35

ооо! таки той Макс зраджує!

Устина Цаль
16.06.2026, 21:13:46

Олена Когут, І невідомо, чи з одною Поліною

avatar
Larisa Chelter
16.06.2026, 13:25:45

Я все чекаю, коли героїня дізнається за хворобу

Устина Цаль
16.06.2026, 21:13:28

Larisa Chelter, Побачимо, чи скоро це буде...

avatar
Halyna Shchyrba
16.06.2026, 13:33:00

Цікавий розділ, щедрий на емоції)
Дякую❤️

Устина Цаль
16.06.2026, 21:12:47

Halyna Shchyrba, Дякую ❤️

Дізналася таки,що її Макс просто нарцис і любить щоб ним захоплювалися і вже декілька місяців ним зазоплюється її подпуга. Образливо,але не смертельно,бо їй затишно в будинку поруч з Климом і Сірком.
Дякую!?

Устина Цаль
16.06.2026, 20:54:20

Наталья Русанова, Дякую!

avatar
Оксана Пукаляк
16.06.2026, 14:37:19

дуже цікава і гаряча романтична історія, чекаю продовження, дякую вам і вашій праці.

Устина Цаль
16.06.2026, 20:54:12

Оксана Пукаляк, Дякую за приємні слова❤️

avatar
Іра Сітковська
16.06.2026, 12:18:45

Гарний психологічний розбір)

Показати 2 відповіді
Устина Цаль
16.06.2026, 20:53:49

Іра Сітковська, Таких неважко розгадати)

То все-таки Макс нечесний з нею і вже ось-ось зрадить Наталі, бо вже зваблює Поліну. Поліна теж винна, подруга називається. Як гарно Люда зробила психологічний розклад. І дійсно, коханий хлопець так не поводиться, Макс повинен був допомагати з Лідою, а не жалітися іншій який він бідний і нещасний. Дякую за проду.

Устина Цаль
16.06.2026, 20:53:29

Светлана Марченко, Дякую!

avatar
Олена Гушпит
16.06.2026, 17:23:36

Ох ти ж…!!! А це було… несподівано..!!! І… боляче..!!!.. Такий удар.. в спину..!!! Від тих,від кого аж ніяк не чекала..!!!..
Добре,що Климу подзвонила..!!! Бо ж кому ще..?!?.. А він..!!! Ох..!!! Що робить..?!?!?… О-йой..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Устина Цаль
16.06.2026, 20:53:22

Олена Гушпит, Дякую ❤️

avatar
Оксана Кіс
16.06.2026, 18:58:04

Люда не тільки як психолог ,але і як людина поступила по совісті, дала правильну характеристику Максу.В майбутньому Наталя ще й подякує, що розкрила їй очі і відвела біду.А Клим так і чекав цього дзвінка, миттю примчав на допомогу .Хороший психолог ,знав що так буде, дуже добре знає типаж подібний Максу.Ось так ,хто вдягав ,той роздягнув Дякую,Устина.Чекаю на продовження.

Устина Цаль
16.06.2026, 20:53:17

Оксана Кіс, Дякую, Оксано!

avatar
Sana Boboho
16.06.2026, 19:04:37

А Макс виявився ще гіршим, ніж я думала! Люда йому дуже влучну професійну характеристику дала! От тільки від цього не краще, але хоч очі відкриті у Наталі...
Клим для Наталі - те, що лікар прописав для серця) А вона - для нього!
Сумно, що Макс гадом себе показав, але рада, що Клим з Наталею щирий і з ним їй тепло і комфортно ❤️
Дуже дякую за проду ❤️

Устина Цаль
16.06.2026, 20:53:09

Sana Boboho, Дякую ❤️

Тепер Наталя знає,що Макс її шукає розради у інших дівчат.Порада Люди слушна. Добре,що поїхала.З Климом спокійно ,затишно,тепло. Про решту подумає завтра.Дякую за проду.

Устина Цаль
16.06.2026, 20:53:01

Станіслава Барабошко, Дякую!

avatar
Оксана
16.06.2026, 20:22:54

От і добре, що дізналася. А ще добре, що стрималася в клубі. І дууууже добре, що Клим відгукнувся і зразу ж приїхав. Отак потихеньку станеться переосмислення цінностей, бо є з ким порівнювати. Дякую, Устино!

Устина Цаль
16.06.2026, 20:52:49

Оксана, Дякую, Оксано!

avatar
Nadya
16.06.2026, 11:28:20

Дякую за цікаву проду

Устина Цаль
16.06.2026, 20:49:48

Nadya, Дякую

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше