1 407
Анотація до книги "Давайте напишемо роман"
Ці матеріали я зібрала з усіх усюд для власного користування, додала трошки особистого досвіду, і вирішила поділитися з читачами. Призначена моя робота не лише для авторів-початківців, але й для всіх кому цікаво як створюється книга. Поради універсальні і можуть стосуватися не лише фентезі та фантастики, але й реалістичних творів. Користуватися ними, вчинити навпаки, або знайти власний шлях - вирішувати вам.
“"Мудрим ніхто не народився, а навчився! "
Всім, хто шукає натхнення, любить читати про письменницький шлях та його закулісся і не боїться мріяти! ”
Зміст книги: 16 глав
26 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже корисна інформація! Дякую автору!
Тетяна Олiйник, Дякую вам за увагу і вподобайку.
Для перевірки тексту непогано залучити безоплатну програму OnlineCorrector (https://onlinecorrector.com.ua/uk/)
Єва Ромік, Радий, що вам теж допомагає! Це чудовий інструмент для авторів, особливо коли важливо підвищити якість тексту.
Дякую. Поради для мене були доречні. В ній сконцентровано все, що шукаємо в інтернеті. Я маю на увазі себе, бо я, аматор.
Єва Ромік, Дякую.
І про повний холодильник — це так в тему. Коли не писала взагалі нічого так не помічалося, як швидко спорожнюються кастрюлі.
Єва Ромік, Це точно))
Єво, дякую за вашу методичку! Вона класна.
Я от погоджуюся з вами про план роману. Не сяду писати книгу пока чітко не продумаю сюжет. Є в мене ідея нової книги. Я щось собі там в голові візуалізую, потім це все пересказую чоловікові. І коли він скаже: "Клас! Я хочу це читати!", тоді починаю писати. Я чітко знаю, через які точки у просторі мають пройти мої пермонажі і чим закінчиться моя книга, це дає можливість уникнути творчої кризи. Звісно, в процесі написання вже народжуються другорядні персонажі, що прикрашають, збагачують історію. Це вже робота мого муза.
Валентина Бродська, Це добре, коли є така підтримка. Я зі своїм критиком сперечаюсь інколи до хрипу, аде в більшості випадків все ж таки погоджуюсь.
https://booknet.ua/blogs/post/381623
https://booknet.ua/reader/vdgukrecenzya-b428992?c=4643881
Не втрималась і написала маленьку рецензію. Вашу роботу повинні бачити і читати!
Наталія Савінова (SiN eVa), Дякую. ❤❤❤
Зберігла в бібліотеку і поставила лайк! Дякую за таку чудову збірку порад)
Єва Ромік, дякую)) ❤
Дякую! Корисно та інформативно!
Анна Лященко, Прошу дуже. Успіхів вам у творчості.
Аплодую стоячи! p(^-^)q
Нещодавно дивилась лекції українських літераторів, та інтерв'ю Кінга з Мартіном. Скільки всього цікавого і на кожен смак. Ви провели величезну роботу по збору та упорядкуванню не лише корисної, а й цікавої інформації! І ця інформація має бути почутою як авторами, так і читачами (перші знайдуть поради, другі зможуть зрозуміти, що писати не так легко).
Дякую за цю енциклопедію! Вона варта бути розповсюдженою!
Наталія Савінова (SiN eVa), дякую за коментар. Енциклопедія це надто гучно сказано)), скоріше брошура. Але вдячна за добрі слова і буду втішена, якщо комусь знадобиться.
Ви проробили досить серйозну роботу, "розклавши по полицях" процес написання книги. Ставлю вподобайку та додала книгу до бібліотеки. Обов'язково скористаюсь вашими порадами, якими ви поділились на основі власного досвіду. Дякую)))
Ніка Цвітан, Прошу. Бажаю успіху у творчості і дякую за вподобайку.
Корисна книга, я починала з таких порад і вони були дуже дієвими. А тому в мене ідея... Чи не взятися вам, як авторці з досвідом, і за таку цікаву тему, як герой і антигерой? Вона дуже часто зустрічається в будь-яких жанрах і, як на мене, є основим "смаколиком". Бо злодій не повинен бути просто мерзотником, а герой - нудним і надто правильним. Я з залюбки почитала.
Джуні Салем, Цікаво, чи сподобається вам образ Сандера Мелларда із моєї книги "Сестра-ходжатка та знайда-дракон"?
Дякую! Гарні поради. Усе викладено дуже доступно та структуровано Сподобалось, що поради доповнені прикладами.
Вдячна, що ділитеся авторським досвідом. Взяла деякі моменти для себе )))
Єва Ромік, Дякую ❤️
Видно, що було витрачено дуже багато часу для підготовки матеріалу. Ставлю лайк ?
Ірина Скрипник, Дякую, буду рада якщо знадобиться.
Дякую за цікаву інформацію.
Вечірній Сутінок, Прошу, буду рада, якшо стане у нагоді.
Дякую за підбірку матеріалів та Вашу працю.
Єва Ромік, Дякую. Сподіваюсь на дружбу. Я тільки за :)
Є важливі та цікаві поради, чудово скомпоновані в одному творі. Дякую авторові та бажаю подальших успіхів)
Папоян Давид, Дякую, і вам, навзаєм.
Люди добрі! Якщо ви помилилися з адресою коментаря, не видаляйте його, будь ласка, а просто відредагуйте. Так і напишіть: промазав, мовляв, не ту книжку відкрив. Це робіть заради того, щоб читачі з фантазією не подумали, що у вас там були матюки. Адже ваше ім'я все одно бачать всі. А навіщо вам така слава?
Коментар видалено
Дякую за корисні поради ❤ Дійсно, коли починаєш писати, інколи забуваєш про структуру і главу за главою просто "несе" за течією) Ви нагадуєте, що планом нехтувати не можна — і це дуже цінно. Не дарма ж усім цим користуються сотні письменників і досягають успіху:) Натхнення авторці та побільше віданних шанувальників Вашої творчості!)))
Марина Тітова, Дякую за побажання. Неодмінно навідаюсь до вас на сторінку. Буду рада дружбі з вами. ❤
Дякую! Було цікаво!
Наталя Морозенко, Прошу. Старалася. :)
Дякую! Цікаво!
Fit Time, Прошу дуже, заходьте ще :)
Дякую вам за вашу працю. Ви дуже вміло структуруєте інформацію, подаєте коротко і зрозуміло. До того ж з прикладами і цікавинками. Додала в бібліотеку, щоб не загубити.
Валерія Серпень, Дякую за добрі слова. Мені було цікаво працювати з цими матеріалами. Сподіваюсь ви знайдете в книзі корисні поради. В жодному разі не бажаю привласнювати собі славу Польті, адже драматичні ситуації структурував він :):):), а я просто процитувала його. Але гадаю, йому приємно було б знати, що ми і в 21 столітті користуємося його працею.
Дякую. Я не знала про існуваня такого "конструктора" :)
Наталя Морозенко, Дякую за комент. Рада, що знайшли щось для себе нове. ❤
Динамічний тип сюжету робить твір більш цікавим та захоплюючим. Розвиток подій у книзі відбувається стрімко, несподівано. Більшість сучасних авторів воліють працювати саме в такому стилі... оце вірно, оце правильно! Саме такі твори я полюбляю!
Олесь Олещук, Дякую за комент. Я теж полюбляю працювати саме з таким типом сюжету :) ❤❤❤
Вітаю,Єво! Порада супер! Писати те, що дуже добре знаєш, або те, чого ніхто не знає! А то інколи читаємо про абсурдні речі Особливо коли хтось по американських вулицях бігає на підборах серед ночі. Хоч я там не була, але знаю з розповідей своїх близьких, що ті, що виїжджали в америку брали з собою це взуття, і не мали куди в ньому ходити, Адже на роботу в такому ходять лише в Україні, а там хіба до церкви, щоб показати себе серед українців. Якось так, то такий маленький елемент. А є ще багато чого, щодо проіесій і всіх тонкощів Якщо а цьому мало знатись, то не варто писати.Бо навіть мені дилетанту інколи смішно. І ще всяких різних ляпів. Бувають описки, то якісь навіть автоматичні виправки, але це можна зрозуміти.Інколи в повідомленнях виправляє на таке, що не вяжеться купи. Безкоштовні твори, зрозуміло Комерційні , які після 60 сторінок стають платними, то вже б хотілось читати без русизмів і граматичних помилок.Дякую щиро
Оля Пасічник, Дякую за відгук. Далі по тексту я згадую і про помилки в романах і про мову і про те які кроки треба зробити, щоб видати роман на папері. Книжечка невелика, лише п'ять оновлень, але, сподіваюсь, згадала все. Публікуватиму через день.
Щодо помилок наші з вами думки збігаються. А про Америку і підбори - чиста правда. Більшість народу там їздить на роботу на машинах. А спробуй покермуй на підборах!
Вітаю з новинккою. Дуже цікаво, чекаю на продовження.
Наталя Морозенко, Дякую. Продовження через день.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати