68 556
Анотація до книги "Беззахисна в руках Молота"
— Ви пропонуєте мені вийти за вас?
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
владний геройфіктивний шлюбвагітна героїня
“Я мушу вийти заміж за брата батька моєї ненародженої дитини, щоб врятувати дорогу мені людину. Навіть якщо це найжорстокіший кримінальний авторитет країни…”
Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: вчора
391 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиРозумію Лео..Її душевні страждання..
Адже їй ніхто нічого не сказав..Не пояснив.
Ні так звана мати..Ні Ніколас..
Дівчина мучиться..Їй принизливо і образливо..
Адже як не як перша шлюбна ніч..І раптом Ніколас поїхав до іншої..
І ці розмови за сніданком..
А тепер він везе її ..Туди де був вночі..
Як їй не влаштовувати істерики..Вона ж не залізна..
Дякую ♥️❤️❤️
ой-йой! Лео познайомиться з леді К?!
Ой, я думаю їх контри мають же закінчитися вибухом почуттів. Сніданок був не з легких для Лео, всі ці люди...,вона і домі намагається знайти своє місце у їх світі, а рука Ніколаса її впевнено не дозволяє втекти. А тут знову всі про Карен... Та що це за персона? Коли волосся полетить?
Цікавий вийшов сніданок..!!! Пізнавальний..!!!..
І все-таки хто ж та Карен,що про неї так відкрито запитують..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Капець, всі знають, хто така таємнича К..., а ми з Леоною - ні. Так не чесно. А ми ж також хочемо дізнатись))) Я вже мовчу за Леону.
Так, у цієї парочки без сварок нічого не ліпиться, але нехай, будуть палко миритися. Ох, як же вони вийдуть у світ, Ніколасе, готуйся, що у дружини гормони грають і зубки гострі)
Два упертюха))))Притираються)))) Хотілось би хоч трішки пояснень від Ніколаса. Але ж, це не в його манері та не для його статусу....
Ігноруй - не ігноруй,а ніде ти від нього не дінешся..!!!… Ти його..!!! Сама погодилась..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ніколасе, згадай, що Лео вагітна... Гормони і фантазії дууууууже бурно грають, канєшно, вона так реагуватиме. І взагалі реально вчинив він падлючно. Кричить тепер, а краще б подумав, що вона ревнує і явно небайдужа. А тепер тільки обійми через силу і гир-гир зранку(
Гмммм… Так дивно..!!! Спочатку Леона тряслася перед ним зі страху,а зараз так безстрашно пащекує до нього..!?!… Ще й ляпаса дала..!!! Осміліла чи страх пройшов..?!?..
Дякую за проду!!! ❤️
Пояснень так і не дочекались…)
Дуже довго виходять розділи, встигаєш забути саму суть )
Мда, я теж думала що нарешті скажуть хто така Карен… затягнули…
Все ж таки пояснень Леона не дочекалась(((( Та і ми чекали хоч на маленькі....
Ооо, мені подобається, як там Лео показує Ніколасу свій характер і заявляє, що його вчинки можуть змусити її ненавидіти його. Ну чоловік не відстрілює, чого вона піниться. Канєшно, це ж нормально кидати свою дружину у першу шлюбну ніч і їхати через повідомлення якоїсь там Карен. То ми нарешті дізнаємося, що то за мадам?)
Вона озвучила претензію..!!! І що ж ти,Ніколасе,на це скажеш..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Можливо то був Карéн, тобто він їздив до Карéна, а не до Кáрен?) Але те, що він втік від Леони в шлюбну ніч і нічого не пояснив не зменшує його провини
Гаряча кров)))) Леона трішки себе накрутила, а віддуватись буде Ніколас)))
Можливо Леона знову дарма себе накрутила?Але ж до кого Ніколас їздив в шлюбну ніч, сподіваюсь він все пояснить...
Він не розуміє про що вона..?!? Серйозно..?!? То до кого ж він їздив..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Дуже хочеться почути Ніколаса. Сподіваюсь, він розповість всю правду, а не те, що вигідно йому. Леона молодець. Показала, шо вона не буде терпіти вибрики чоловіка. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Ну що ж, не тільки Леона чекає на пояснення Ніколаса, але і ми також))) Це, якщо він, звісно, захоче їх дати.... Але ж які палкі розбірки))) Чекаємо на продовження.
Коли буде продовження?
Так шкода Леону…
Nadia Kuriy, завтра буде)
Поясність будь ласка,коли виходять розділи?.
Аня Гливка, графіку не має
Ех... а так все багатообіцяюче починалось. Але варто було Леоні побачити ті повідомлення від якоїсь Карен і все - настрій зіпсувався((((
Вітаю з передплатою! Успіху книзі!Вже й весілля пройшло та й Ніколас не зміг дочекатися шлюбної ночі даруючи насолоду Леоні прямо в машині.
Вітаю з передоплатою! Вдалих продажів та багато читачів!
Вітаю з передплатою ❤️
Для Леони весілля проходить як в тумані....після подорожі по об'їзній дорозі....традицій дотримується Ніколас.....в самий такий момент якійсь Карен погано,хоче Ніколаса.....хто така....одна з коханок,чи.....
Ну весілля відбулося, а хтось все палав від бажання, але... Я в шоці, як він з нею так вчинив, ми вже зрозуміли, що Ніколас поводиться, як одержимий з Леоною, тобто вона небайдужа для нього. Але ось так їхати через повідомлення і нічого не сказавши. Короче, треба в Ніколаса кинути тапком
Еххх, щось Ніколас розчаровує. Він ж пообіцяв Леоні, що завʼязав з лівими жінками, і тут на тобі. Дуже неприємно. Цікаво почути його і хто така Карен. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою!!! ❤️❤️❤️
Вітаю з передплатою! Успіху книзі
Для Леони настанов Марі якби й не потрібно .Хоча ,по материнські(все таки дівчинка ж матері мала) могла б Марі й сказати щось хороше..
Але ж Ніколас ,ще в машині,підготував дівчинку...
Дякую ❤️♥️♥️
Вітаю з передплатою
Ну чому так, хто така Карен і що їй потрібно......ех такий вечір спонанила своїми повідомленнями я так чекала цієї пристрасті. Дякую чекаю на продовження
І що ж це за одна… безстрашна вирішила спаскудити їх шлюбну ніч..?!?.. Ніколас … вирішить питання..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Все ж ще трохи витримки у Ніколаса залишилось))
О Леону чекаю дуже гаряча нічка)
Що то там палало??? То Ніколас там зовсім з катух злетів, ти гля, без примусу все для неї хотів, першій так задоволення приносив, ну прям чоловіка підмінили. Ох, думаю, що перша шлюбна ніч там буде дууууууже спекотна.
Ну від вдавано батька ми і не чекали купу розуміння, а порівнюючи з її справжнім батьком, то він ідеальний. Леона говорила про гру, але от Ніколас та і вона зооовсім не грають. Ох, хтось таки одержимий красунею❤️
А Ніколас таки зміг її запалити)
Який гарячий розділ, я вже чекаю закінчення весілля а вони ще навіть не доїхали до ресторану)
Оууу май! Ну вміє цей чоловік доставляти задоволення своїй жінці. Він так солодко шепоче Леоні обіцянки щодо ночі. Ох, і гаряче. Так цікаво, чи наважиться дівчина принести задоволення своєму чоловіку. З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Ніколас заінтригував Леону своїми словами..
Його обіцянка,після того як довів її до оргазму пальцями,така багатообіцяюча..
Здається їй вже й хочеться все відчути вживу..
Дякую ♥️❤️❤️
Вперше я згодна зі словами Марі. Розалінду потрібно поставити на місце, а то вона себе почуває дуже вільно та возвеличила з себе не знати кого.
Ох, Ніколас такий нетерплячий. Дуже цікаво, що буде далі. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Ооооххх…!!! Від його відвертості про бажання… аж пальці підтискаються..!!! А Леоні аж в голові паморочиться..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ось і весілля..!!! «Моя»..?!? Невже він і справді так чекав цього..?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Кожен грає свою роль..
А Ніколас..Він з усією серйозністю віднісся до молодої дружини ....
І терпіння йому вже зраджує..
Тож доки доїдуть до рестика вже хоче все перевірити..
Дякую ♥️ ❤️ ❤️
Леона тепер дружина Ніколаса... Що чекає на неї в новому статусі?
ох і спокусник))))) звичайно хай всі чекають
Він як наречений був доволі терплячий, а от як чоловік він вже хоче все і швидше)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати