68 561
Анотація до книги "Беззахисна в руках Молота"
— Ви пропонуєте мені вийти за вас?
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
владний геройфіктивний шлюбвагітна героїня
“Я мушу вийти заміж за брата батька моєї ненародженої дитини, щоб врятувати дорогу мені людину. Навіть якщо це найжорстокіший кримінальний авторитет країни…”
Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: вчора
391 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСумно від того що всі такі суворі до вагітної дівчини ніякої ніжності і навіть виспатись не дають!
Неподобається мені ця Розалінда. Дуже цікаво, чому вона так негативно ставиться до Леони?) Дівчина ж їй нічого не зробила. І ще цей Ніколас. Дуже сподіваюсь, що він вирішував свої справи, а не шастався по жінкам. Він ж сам так голосно заявляв про їхній шлюб. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Все ж таки в Леони прокидаються почуття до Ніколаса, раз так ревнує.
ох цей Ніколас, де ж він був?
Якби Ніколас мав до Леони своє життя..Але..Одружуючись і зраджувати .. При цьому він сказав дівчині що в них буде не фіктивний шлюб..Тобто він дозволяє собі вільні стосунки..
А Розалінда..Не нахабніла б..
Бо в Леони теж є зубки..
Дякую ❤️❤️♥️
Оу, то Леона не така вже і байдужа до Ніколаса, а коли побачила його прикид зранку, то взагалі думки закружляли. А от Розалінда мені бісить
Розалінда хоче поставити нашу дівчинку на місце? Ой. не вийде!))) А Ніколас ,навіть, погляд уже відчуває Леони... а вона вже ревнує))) Дякую)
Ти диви, як Розалінду бісить, що вона його на ім'я називає, а нічого, що це невід'ємна частина її ролі нареченої
Вже починає ревнувати)
Дуже цікава книга
Неприємно,але що поробиш..!!! Хоча він і ніхто для неї,але саме усвідомлення того,де він провів ніч… коли є «наречена»……!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ну наші впертюхи, такі моменти он були в лікарні, як дбайливо гель з животика витирав. І тут на 5 секунд гир-гир, бу-бу і всьо. ''Був би приємно вражений'' Ніколасе, та у тебе вражень тепер буде на 3 життя вперед)
Ну Ніколас для нас поки не читана книга, тільки і знаємо, що суворий та владний Капо, що слідкує за всім, контролює та вирішує. Але поруч Лео в лікарні, то була доволі цікава його грань. Ох і чоловік)
В Леони під час УЗД щось надломилося....знаючи як завагітніла,не хотіла цієї дитини.....а зараз.....Ніколас зараз уважний і всі емоції Леони бачить..... скільки ще потрібно пройти .....заручини....
Чому розділ 7.2 написаний стрічкою, а не сторінками? Дуже незручно читати.
Амалія Мас, Дякую.
загрузилось останній розділ,так що не можливо прочитати
Амалія Мас, дякую,біжу читати
Можливо якби Леона зачала дитя не під час згвалтування..Вона б інакше зреагувала на перший скринінг..
А так для неї цей момент зв'язаний з болем і наслідками..Вочевидь тому і радості нуль ...
Дякую ♥️♥️♥️
Хоча це наразі не дуже помітно, але вони все одно йдуть назустріч та поступово звикають одне до одного. Це не просто, бо занадто різні в них були життя до зустрічі.
вітаю. остання частина якась бракована, зверніть увагу, а то дуже хочеться прочитати і не виходить
Ольга Рясна, Вітаю! Не знаю як так вийшло, главу перезагрузила і вже все нормально.
Ніколасу треба буде багааааато терпіння))
Kateryna Shepukhova, Вже не зможе, але краще хай терпить, аніж ламає(
Страшно і неприємно,але бути безмовною і пустоголовою лялькою вона не згодна..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Ніколас все тримає під контролем, але і проявляє турботу до Леони та малюка. Хоча Леона не захваті від всіх цих подій!... Подивимося як вони будуть вживатися далі!))) Дякую, зірочка)))
Чому вона має радіти, якщо вона не хоче цю дитину? Це нормально коли жінка вирішує готова вона бути матір'ю чи ні... Силувати до вагітності не дуже вдала ідея! Її психічний стан нікого не цікавить...
Цікаво що думає Ніколас, Леона просто шокована від всього що відбувається
Хочу розділ від Ніколаса, цікава його думка.
Чи вдасться Леоні не розчарувати Ніколаса на заручинах після всіх пережитих емоцій та хвилювань?
В Ніколаса все має йти по чітко спланованому графіку. Але, якщо і виникають незаплановані події, він швидко та оперативно реагує. А Леоні не подобається цей тотальний контроль. Цікаво, як ці двоє вживуться?!
Леона не може оговтатись від подій, що слідують одна за одною. В неї не питають згоди і все вирішує Ніколас. Для неї це шок, але вибору немає. Ніколас на неї тисне... Дякую!
Цікаво, вона ж не тільки з братом була, вісім днів її гвалтували різні чоловіки, а чого він вирішив, що це дитина брата? І йому , мабудь, це доповіли, що вона була не з одним. Як на мою думку після всього, що вона пережила, і заїкання, і стрес, вона ж молоденька дівчина, то розмовляє з ним, як дівчина,
яка доволі старшого віку і опиту життя, він же дорослий чоловік, вона повинна його боятись, це ж не Кір,
Амалія Мас, Зрозуміла
Щось наш Капо суворий до таймінгу, ну канєшно, керувати не просто. Але не розумію вже такого його тиску на Леону чи просто він не спілкувався з жінками по-іншому. Але нічого думаю суворий чоловік здає позиції потроху зміниться, бо його цікавість до Леони вже розвиває кордони.
Хоч Ніколас тільки вмїє керувати і роздавати накази,все ж він в лікарні підтримує Леону.
На них очікує такий трепетний момент у лікарні. Ще б Ніколас був ріднішим з Леоною і давав їй слово – було б чудово, а то тільки він говорить. Зрозуміло, що він Капо, але ж з дівчиною можна краще поводитись. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Ніколас чує тільки себе.....Леоні тільки золота клітка і,навіть,говорити не потрібно,за неї все зроблять......
Я розумію що він капо і поважна персона, але так хочеться його тріснути щоб був ніжніший до Леони
їєбї
Ніколас тиран, але з елементами турботи) всього 6 тижнів пройшло, а як змінилося її життя.
Як на мене, це на краще, що він її постійно бентежить і провокує, вона має звикнути до нього і швидко, тому знайомство і притирання йдуть шаленими темпами, вона ще тремтить, а йому це подобається)
Що можна протиставити такій людині як Ніколас..
Правильно:краще мовчати..Що і вправно виконує Лео..
Він же всерівно чує лиш себе..
То чого дарма повітря турбувати..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Він же хотів покірну..Має..
Дякую ♥️♥️♥️
Молот проявляє турботу так, як вміє! Леона трохи перечить, але не перетинає палку! Потрібно якось призвачаїтися їй! Дякую, сонечко)
Молот в своїй незворушний манері проявляє турботу за Леону і малюка. Не звик він до звичайного спілкування, йому властиво віддавати накази і отримувати їх швидке виконання.
З Ніколасом буде складно... Чоловік звик, що все має бути так як він хоче, при цьому на бажання інших йому байдуже... Чи вдасться Леоні змусити його зважати на її думку?
Цікаво, які почуття все ж таки відчує Леона, коли побачить малюка, якого зовсім не хотіла.
Хоча Леона і боїться Молота, він в неї викликає і інші почуття. Його дотики їй подобаються... А він не втрачає час, користується кожною можливістю торкатись, привчає до себе. Молот все контролює, не випускає її з рук, підкорює...
Дякую! Чекаю продовження
Цікавий огляд у лікаря, хочу вже почути його думку і реакцію.
Ох і власник, все контролює, сукню покажи, потім одягни, за процесом прослідкую. Ой, не треба після всіх цих алгоритмів говорити, що він просто через вагітність її забрав. Та запав він конкретно і дууууууже хоче отримати її собі.
Примірка сукні пройшла успішно.....допоміг......дотики Ніколаса вже не такі і огидні.....визивають приємне тремтіння.....
+
Ооо, вже в дотики подобаються! Так поступово і звикне наше Левенятко! Дякую, сонечко)
Хоча Леона боїться Молота, але поступово звикає до нього і до його поведінки.
Він означує межі та озвучує правила..!!! Але хто сказав,що вона не спробує їх обійти..!?! … Та їй поруч з ним так бентежно..!!! А його дотики..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати