Беззахисна в руках Молота
68 561

Беззахисна в руках Молота 18+

Короткий любовний роман

Амалія Мас

Амалія Мас · автор

В процесі · 91 стор. · Регулярно оновлюється
494
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 391
Анотація до книги "Беззахисна в руках Молота"
— Ви пропонуєте мені вийти за вас?
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.

владний геройфіктивний шлюбвагітна героїня

Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1
30 берез.
Розділ 2
02 квіт.
Розділ 2.2
05 квіт.
Розділ 3
09 квіт.
Розділ 3.2
10 квіт.
Розділ 4
11 квіт.
Розділ 4.2
12 квіт.
Розділ 5
16 квіт.
Розділ 5.2
19 квіт.
Розділ 6
21 квіт.
Розділ 6.2
23 квіт.
Розділ 7
26 квіт.
Розділ 7.2
30 квіт.
Розділ 8
02 трав.
Розділ 8.2
11 трав.
Розділ 9
13 трав.
Розділ 10
15 трав.
Розділ 11
20 трав.
Розділ 11.2
22 трав.
Розділ 12
27 дн. тому
Розділ 12.2
24 дн. тому
Розділ 13
21 дн. тому
Розділ 13.2
21 дн. тому
Розділ 13.3
20 дн. тому
Розділ 14
20 дн. тому
Розділ 14.2
18 дн. тому
Розділ 15
14 дн. тому
Розділ 15.2
11 дн. тому
Розділ 16
7 дн. тому
Розділ 16.2
4 дн. тому
Розділ 17
вчора

391 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Валерія
03.05.2026, 15:35:23

Сумно від того що всі такі суворі до вагітної дівчини ніякої ніжності і навіть виспатись не дають!

avatar
Настя
02.05.2026, 23:41:44

Неподобається мені ця Розалінда. Дуже цікаво, чому вона так негативно ставиться до Леони?) Дівчина ж їй нічого не зробила. І ще цей Ніколас. Дуже сподіваюсь, що він вирішував свої справи, а не шастався по жінкам. Він ж сам так голосно заявляв про їхній шлюб. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

avatar
Катя Акуленко
02.05.2026, 22:12:15

Все ж таки в Леони прокидаються почуття до Ніколаса, раз так ревнує.

avatar
Юля
02.05.2026, 20:43:01

ох цей Ніколас, де ж він був?

avatar
Оксана Морус
02.05.2026, 19:14:23

Якби Ніколас мав до Леони своє життя..Але..Одружуючись і зраджувати .. При цьому він сказав дівчині що в них буде не фіктивний шлюб..Тобто він дозволяє собі вільні стосунки..
А Розалінда..Не нахабніла б..
Бо в Леони теж є зубки..
Дякую ❤️❤️♥️

Оу, то Леона не така вже і байдужа до Ніколаса, а коли побачила його прикид зранку, то взагалі думки закружляли. А от Розалінда мені бісить

avatar
Наталія Силенко
02.05.2026, 17:51:56

Розалінда хоче поставити нашу дівчинку на місце? Ой. не вийде!))) А Ніколас ,навіть, погляд уже відчуває Леони... а вона вже ревнує))) Дякую)

avatar
Marina Marina
02.05.2026, 17:33:00

Ти диви, як Розалінду бісить, що вона його на ім'я називає, а нічого, що це невід'ємна частина її ролі нареченої

avatar
Nataliia Rudenko
02.05.2026, 17:17:49

Вже починає ревнувати)

avatar
Тетяна Суфлян
02.05.2026, 15:48:46

Дуже цікава книга

avatar
Олена Гушпит
02.05.2026, 15:32:24

Неприємно,але що поробиш..!!! Хоча він і ніхто для неї,але саме усвідомлення того,де він провів ніч… коли є «наречена»……!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Ну наші впертюхи, такі моменти он були в лікарні, як дбайливо гель з животика витирав. І тут на 5 секунд гир-гир, бу-бу і всьо. ''Був би приємно вражений'' Ніколасе, та у тебе вражень тепер буде на 3 життя вперед)

Ну Ніколас для нас поки не читана книга, тільки і знаємо, що суворий та владний Капо, що слідкує за всім, контролює та вирішує. Але поруч Лео в лікарні, то була доволі цікава його грань. Ох і чоловік)

В Леони під час УЗД щось надломилося....знаючи як завагітніла,не хотіла цієї дитини.....а зараз.....Ніколас зараз уважний і всі емоції Леони бачить..... скільки ще потрібно пройти .....заручини....

avatar
Елена Кузьменюк
30.04.2026, 10:40:45

Чому розділ 7.2 написаний стрічкою, а не сторінками? Дуже незручно читати.

Показати 2 відповіді
Елена Кузьменюк
30.04.2026, 17:17:59

Амалія Мас, Дякую.

avatar
Borislaw Podluk
30.04.2026, 13:44:41

загрузилось останній розділ,так що не можливо прочитати

Показати 2 відповіді
Borislaw Podluk
30.04.2026, 15:27:19

Амалія Мас, дякую,біжу читати

avatar
Оксана Морус
30.04.2026, 14:03:28

Можливо якби Леона зачала дитя не під час згвалтування..Вона б інакше зреагувала на перший скринінг..
А так для неї цей момент зв'язаний з болем і наслідками..Вочевидь тому і радості нуль ...
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Олена
30.04.2026, 13:59:08

Хоча це наразі не дуже помітно, але вони все одно йдуть назустріч та поступово звикають одне до одного. Це не просто, бо занадто різні в них були життя до зустрічі.

avatar
Ольга Рясна
30.04.2026, 10:04:20

вітаю. остання частина якась бракована, зверніть увагу, а то дуже хочеться прочитати і не виходить

Амалія Мас
30.04.2026, 13:57:27

Ольга Рясна, Вітаю! Не знаю як так вийшло, главу перезагрузила і вже все нормально.

avatar
Marina Marina
30.04.2026, 01:14:41

Ніколасу треба буде багааааато терпіння))

Показати 2 відповіді
Marina Marina
30.04.2026, 12:52:27

Kateryna Shepukhova, Вже не зможе, але краще хай терпить, аніж ламає(

avatar
Олена Гушпит
30.04.2026, 11:18:27

Страшно і неприємно,але бути безмовною і пустоголовою лялькою вона не згодна..!!!..
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
30.04.2026, 09:33:14

Ніколас все тримає під контролем, але і проявляє турботу до Леони та малюка. Хоча Леона не захваті від всіх цих подій!... Подивимося як вони будуть вживатися далі!))) Дякую, зірочка)))

avatar
Kateryna Shepukhova
30.04.2026, 09:27:02

Чому вона має радіти, якщо вона не хоче цю дитину? Це нормально коли жінка вирішує готова вона бути матір'ю чи ні... Силувати до вагітності не дуже вдала ідея! Її психічний стан нікого не цікавить...

avatar
Юля
30.04.2026, 09:27:01

Цікаво що думає Ніколас, Леона просто шокована від всього що відбувається

avatar
Nataliia Rudenko
30.04.2026, 07:22:18

Хочу розділ від Ніколаса, цікава його думка.

avatar
Vita
30.04.2026, 04:05:01

Чи вдасться Леоні не розчарувати Ніколаса на заручинах після всіх пережитих емоцій та хвилювань?

avatar
Катя Акуленко
30.04.2026, 01:31:16

В Ніколаса все має йти по чітко спланованому графіку. Але, якщо і виникають незаплановані події, він швидко та оперативно реагує. А Леоні не подобається цей тотальний контроль. Цікаво, як ці двоє вживуться?!

avatar
Светлана
30.04.2026, 01:18:55

Леона не може оговтатись від подій, що слідують одна за одною. В неї не питають згоди і все вирішує Ніколас. Для неї це шок, але вибору немає. Ніколас на неї тисне... Дякую!

avatar
Натали Натали
27.04.2026, 22:44:52

Цікаво, вона ж не тільки з братом була, вісім днів її гвалтували різні чоловіки, а чого він вирішив, що це дитина брата? І йому , мабудь, це доповіли, що вона була не з одним. Як на мою думку після всього, що вона пережила, і заїкання, і стрес, вона ж молоденька дівчина, то розмовляє з ним, як дівчина,
яка доволі старшого віку і опиту життя, він же дорослий чоловік, вона повинна його боятись, це ж не Кір,

Показати 2 відповіді
Натали Натали
29.04.2026, 15:39:21

Амалія Мас, Зрозуміла

Щось наш Капо суворий до таймінгу, ну канєшно, керувати не просто. Але не розумію вже такого його тиску на Леону чи просто він не спілкувався з жінками по-іншому. Але нічого думаю суворий чоловік здає позиції потроху зміниться, бо його цікавість до Леони вже розвиває кордони.

avatar
Таня Черевко
27.04.2026, 23:46:34

Хоч Ніколас тільки вмїє керувати і роздавати накази,все ж він в лікарні підтримує Леону.

avatar
Настя
26.04.2026, 23:28:26

На них очікує такий трепетний момент у лікарні. Ще б Ніколас був ріднішим з Леоною і давав їй слово – було б чудово, а то тільки він говорить. Зрозуміло, що він Капо, але ж з дівчиною можна краще поводитись. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Ніколас чує тільки себе.....Леоні тільки золота клітка і,навіть,говорити не потрібно,за неї все зроблять......

avatar
Юля
26.04.2026, 21:26:52

Я розумію що він капо і поважна персона, але так хочеться його тріснути щоб був ніжніший до Леони

avatar
Віра Павліш
26.04.2026, 18:48:03

їєбї

avatar
Marina Marina
26.04.2026, 16:36:12

Ніколас тиран, але з елементами турботи) всього 6 тижнів пройшло, а як змінилося її життя.

avatar
Marina Marina
26.04.2026, 16:26:23

Як на мене, це на краще, що він її постійно бентежить і провокує, вона має звикнути до нього і швидко, тому знайомство і притирання йдуть шаленими темпами, вона ще тремтить, а йому це подобається)

avatar
Оксана Морус
26.04.2026, 13:56:05

Що можна протиставити такій людині як Ніколас..
Правильно:краще мовчати..Що і вправно виконує Лео..
Він же всерівно чує лиш себе..
То чого дарма повітря турбувати..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Він же хотів покірну..Має..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Наталія Силенко
26.04.2026, 13:51:53

Молот проявляє турботу так, як вміє! Леона трохи перечить, але не перетинає палку! Потрібно якось призвачаїтися їй! Дякую, сонечко)

avatar
Олена
26.04.2026, 07:50:47

Молот в своїй незворушний манері проявляє турботу за Леону і малюка. Не звик він до звичайного спілкування, йому властиво віддавати накази і отримувати їх швидке виконання.

avatar
Vita
26.04.2026, 04:44:17

З Ніколасом буде складно... Чоловік звик, що все має бути так як він хоче, при цьому на бажання інших йому байдуже... Чи вдасться Леоні змусити його зважати на її думку?

avatar
Катя Акуленко
26.04.2026, 04:11:44

Цікаво, які почуття все ж таки відчує Леона, коли побачить малюка, якого зовсім не хотіла.

avatar
Светлана
26.04.2026, 03:04:35

Хоча Леона і боїться Молота, він в неї викликає і інші почуття. Його дотики їй подобаються... А він не втрачає час, користується кожною можливістю торкатись, привчає до себе. Молот все контролює, не випускає її з рук, підкорює...
Дякую! Чекаю продовження

avatar
Nataliia Rudenko
26.04.2026, 00:18:17

Цікавий огляд у лікаря, хочу вже почути його думку і реакцію.

Ох і власник, все контролює, сукню покажи, потім одягни, за процесом прослідкую. Ой, не треба після всіх цих алгоритмів говорити, що він просто через вагітність її забрав. Та запав він конкретно і дууууууже хоче отримати її собі.

Примірка сукні пройшла успішно.....допоміг......дотики Ніколаса вже не такі і огидні.....визивають приємне тремтіння.....

avatar
Ніна
23.04.2026, 22:27:51

+

avatar
Наталія Силенко
23.04.2026, 15:08:41

Ооо, вже в дотики подобаються! Так поступово і звикне наше Левенятко! Дякую, сонечко)

avatar
Олена
23.04.2026, 12:46:33

Хоча Леона боїться Молота, але поступово звикає до нього і до його поведінки.

avatar
Олена Гушпит
23.04.2026, 11:56:53

Він означує межі та озвучує правила..!!! Але хто сказав,що вона не спробує їх обійти..!?! … Та їй поруч з ним так бентежно..!!! А його дотики..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше