68 561
Анотація до книги "Беззахисна в руках Молота"
— Ви пропонуєте мені вийти за вас?
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
владний геройфіктивний шлюбвагітна героїня
“Я мушу вийти заміж за брата батька моєї ненародженої дитини, щоб врятувати дорогу мені людину. Навіть якщо це найжорстокіший кримінальний авторитет країни…”
Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: вчора
391 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІ як тепер Леоні не хвилюватися після таких слів Ніколаса?))
Оце так плани на вечір)))) Хіба ж можна так хвилювати вагітну наречену?! Хоча - так, можна, якщо в такому контексті))))
супер
Чому так довго немає продовження?
Мда... Розмова не вдалася. Зрозуміти можна обох, бо обставини видалися не найкращі, ще й Лео не могла сказати правду. Але я вірю, що рідні люди порозуміються❤️
Така довгоочікувана размова стала черговим випробуванням для Леони. Почути всі ці слова від найдорожчої людини було дуже боляче. Цікаво чи підтримає її зараз Ніколас?
Так жаль Леону. Дуже боляче за неї. Хочеться її обійняти. Та і бабусю можна зрозуміти, але і в дівчини не було вибору. Можливо, Ніколас все-таки дозволить їм зустрітись. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Бідолашна бабуся, як же вона хвилюється за внучку... Леона ,навіть, не підозрює наскільки бабуся хвилюється! Хоча й думає, що вчинила правильно! Дякую)
Як боляче чути такі слова..!!! Але… Леона вчинила не краще..!!! Може вона сподівалася на розуміння..?!? Але… надто боляче бабусі..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Боляче обом..І Леоні(бо змушена брехати),і бабусі(через втечу і такі слова дівчини)..
Але що Леона може зробити в цих обставинах..Весілля..Без рідної і улюбленої єдиної душі..
Дякую ♥️♥️♥️
Боже бідна Леона, вона і сказати не може і пояснити не може і взагалі одна в чужому домі.......але бабуся її любить і надіюсь що колись все зміниться
Трішки розмова пішла не туди(
Не такого очікувала Леона, але що зроблено, те зроблено
Відчитали як малу, шкідливу дитину. Але ж і було за що. Та в Леони і вибору то і не було, бо не могла розповісти правди, от і прийшлось вибачатись та брехати... Надіюсь, через деякий час життя Леони хоч трішки устаканиться та вона зможе поговорити з бабусею на чистоту.
Яка важка розмова, надіюсь, що пізніше вона пояснить все бабусі.
Важка розмова... Леоні треба не аби яку витримку щоб не зірватись. Та ще в її стані... Їй буде не до заручин мабуть
А ми дуже ревниві тут обоє? Походу так) І звичайно я вірю у наведенні аргументи Леони, канєшно, просто це вона зараз так думає. А Ніколас - жук. А от провокація і умова ''ти - тільки зі мною, я - тільки з тобою'' працює на всі 100%. Нагадаємо, симпатії нема зооовсім, а я королева Монако(ахахах)
Я в захваті від Леони. Молодець. Так класно Ніколаса тицьнула носом у його помилки. А то йому можна все, а їй нічого. Ну неймовірна. Так подобається, як чоловік злиться, коли дівчина згадує Кіра.
Дуже цікаво, як мине розмова з бабусею?) Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Ооооо,то йому можна «по дружньому» з іншими перекидатися,а їй і просто поцікавитися зась..?!?… З якого дива така несправедливість..?!?…
Та ти що…?!?… Востаннє…!?!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
А Леона молодець, ніяких жінок))))) ахах не все буде так як Ніколас хоче)
Як же Леоні важко поряд з таким гарячим Капо)))) Суцільний гріх))))
Вау, вау, вау...Я прям аплоду Леоні..
Молодець...
А що хотів???Покірну рабиню..Ні,ні...
Попри все дівчинка має характер...
Тож прийдеться Ніколасу тепер теж дотримуватись норми моралі..(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ❤️♥️♥️
Про покірну дружину Ніколас може й не мріяти)) Леоні чудово вдалося відплатити чоловікові за його поведінку... Цікаво чи вдасться їй переконати бабусю?
Цікаво де він насправді був) думаю йому було приємно бачити таку реакцію на нього)
То що це в неї, ревність чи принцип рівності?
Амалія Мас, ♥️♥️♥️, але красиво все запакувала в рівність, ти по дівчатам, а я хочу тоді по хлопцям)) чи по конкретному хлопцю, від спогаду про якого, в Ніколаса підгорає)
Леоні боляче,неприємно бачити таким Ніколаса,а ще відчувати на ньому жіночі парфуми,хоч і сама не може ще розібратися в собі.....поки що на токсикоз все списує і про це говорить Ніколасу....
Та ну, невже коханка. Абідно виходить, тільки конспірація ''мені байдуже'' погано виходить у Леони. Ой, шо воно казати, якщо воно канєшно
Леона молодець. Дуже сподіваюсь, що Ніколас візьме до уваги її слова і більше такого не повториться, а то її і так погано, а тут ще він з чужими ароматами. Здається, дівчина поки сама не розуміє, що відчуває. Дуже цікаво, як пройде розмова з бабусею. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Леона навіть собі не хоче зізнаватись, що почуття, які її зараз охоплюють, це – ревнощі...Цікаво як тепер буде поводитись Ніколас?
❤️❤️❤️
Ох,бідолаха,як їй зле..!!! Ще й цей запах… від нього..!!!.. Сподіваюся,що Ніколас візьме до уваги..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Рада,що ви одужали!!!)))
Леона сама не знає, що хоче від Ніколаса... І ненавидить і ревнує... Дякую
Там її перша фраза пропущена... Дві крапки і все... Що ж вона сказала..?
Kateryna Shepukhova, Додала)
ну ну, все сказала то ж бери до уваги Ніколас)))) але хитрий відразу запропонував розмову з бабусею))))
Таке враження, що Леона і ревнує, і ненавидить одночасно! А Ніколас це теж зрозумів! Але такі, як він звітувати, на жаль. не будуть де вони і з ким!((( Дякую, сонечко)
Вона швидко прикипає до чоловіків, і тут мабуть більше гідність говорить, він був десь і з кимось, звітувати не має і не збирається, а вона як бранка, якій всі указ(
Ніколас отримав привід задуматись...Змінити свою поведінку???Чи змінити обставини???
А Леона...Поки що сама себе не розуміє...Але її однозначно дратує думка що Ніколас проводить ночі в чужих обіймах і ліжку..
Дякую ❤️❤️♥️
Цікаво, що думає з цього приводу Ніколас те, що Леоні не все одно, це зрозуміло. Думаю, що йому буде приємно, що його ревнують.
Звичайно Леоні не всеодно. Та хто ж признається Ніколасу, показавши свою слабкість. Цікаво, чи він зрозумів причину, чи все ж повірив дівчині?!
коли буде продовження
Ольга Рясна, сьогодні
супер
супер
супер
Розалінда не дає Леоні спокою, все контролює.. Тільки не зрозуміло, чому Леона не може називати Ніколаса на ім'я, якщо він її майбутній чоловік...
Здається Леона починає ревнувати Ніколаса чи їй не приємно, що він був з іншою напередодні весілля, хоч заявив що їх шлюб буде не фіктивним. Дякую. Швидкого одужання!
Одужуйте швиде!)
❤️
Я підхопила вірус, тому наразі книга сповільнилася в оновленні. Як тільки почуватимуся краще відновлю публікацію!
супер
Навіть витримка Леони здає, невже він був з жінкою і вона ревнує недарма.
Таня Черевко , Так він же сказав, що в них шлюб фіктивний і щоб кохання вона не чекала... З чого це вона ревнує?
На додаток до всіх хвилювань Леона має ще й "наглядача"((
Леона під пильним наглядом,ні кроку......побачила Ніколаса.....де ж був.....але перед дівчиною,звісно,ніхто звітувати не буде......
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати