Беззахисна в руках Молота
68 561

Беззахисна в руках Молота 18+

Короткий любовний роман

Амалія Мас

Амалія Мас · автор

В процесі · 91 стор. · Регулярно оновлюється
494
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 391
Анотація до книги "Беззахисна в руках Молота"
— Ви пропонуєте мені вийти за вас?
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.

владний геройфіктивний шлюбвагітна героїня

Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: вчора
Розділ 1
30 берез.
Розділ 2
02 квіт.
Розділ 2.2
05 квіт.
Розділ 3
09 квіт.
Розділ 3.2
10 квіт.
Розділ 4
11 квіт.
Розділ 4.2
12 квіт.
Розділ 5
16 квіт.
Розділ 5.2
19 квіт.
Розділ 6
21 квіт.
Розділ 6.2
23 квіт.
Розділ 7
26 квіт.
Розділ 7.2
30 квіт.
Розділ 8
02 трав.
Розділ 8.2
11 трав.
Розділ 9
13 трав.
Розділ 10
15 трав.
Розділ 11
20 трав.
Розділ 11.2
22 трав.
Розділ 12
27 дн. тому
Розділ 12.2
24 дн. тому
Розділ 13
21 дн. тому
Розділ 13.2
21 дн. тому
Розділ 13.3
20 дн. тому
Розділ 14
20 дн. тому
Розділ 14.2
18 дн. тому
Розділ 15
14 дн. тому
Розділ 15.2
11 дн. тому
Розділ 16
7 дн. тому
Розділ 16.2
4 дн. тому
Розділ 17
вчора

391 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Vita
20.05.2026, 02:09:31

І як тепер Леоні не хвилюватися після таких слів Ніколаса?))

avatar
Катя Акуленко
20.05.2026, 00:57:23

Оце так плани на вечір)))) Хіба ж можна так хвилювати вагітну наречену?! Хоча - так, можна, якщо в такому контексті))))

avatar
Любов Хабюк
19.05.2026, 22:19:17

супер

avatar
Лора Коломейко
19.05.2026, 01:13:11

Чому так довго немає продовження?

Мда... Розмова не вдалася. Зрозуміти можна обох, бо обставини видалися не найкращі, ще й Лео не могла сказати правду. Але я вірю, що рідні люди порозуміються❤️

avatar
Vita
16.05.2026, 04:16:24

Така довгоочікувана размова стала черговим випробуванням для Леони. Почути всі ці слова від найдорожчої людини було дуже боляче. Цікаво чи підтримає її зараз Ніколас?

avatar
Настя
15.05.2026, 23:11:21

Так жаль Леону. Дуже боляче за неї. Хочеться її обійняти. Та і бабусю можна зрозуміти, але і в дівчини не було вибору. Можливо, Ніколас все-таки дозволить їм зустрітись. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
15.05.2026, 18:34:05

Бідолашна бабуся, як же вона хвилюється за внучку... Леона ,навіть, не підозрює наскільки бабуся хвилюється! Хоча й думає, що вчинила правильно! Дякую)

avatar
Олена Гушпит
15.05.2026, 17:36:53

Як боляче чути такі слова..!!! Але… Леона вчинила не краще..!!! Може вона сподівалася на розуміння..?!? Але… надто боляче бабусі..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Морус
15.05.2026, 16:30:05

Боляче обом..І Леоні(бо змушена брехати),і бабусі(через втечу і такі слова дівчини)..
Але що Леона може зробити в цих обставинах..Весілля..Без рідної і улюбленої єдиної душі..
Дякую ♥️♥️♥️

avatar
Юля
15.05.2026, 09:17:14

Боже бідна Леона, вона і сказати не може і пояснити не може і взагалі одна в чужому домі.......але бабуся її любить і надіюсь що колись все зміниться

avatar
Marina Marina
15.05.2026, 01:50:46

Трішки розмова пішла не туди(
Не такого очікувала Леона, але що зроблено, те зроблено

avatar
Катя Акуленко
15.05.2026, 01:33:16

Відчитали як малу, шкідливу дитину. Але ж і було за що. Та в Леони і вибору то і не було, бо не могла розповісти правди, от і прийшлось вибачатись та брехати... Надіюсь, через деякий час життя Леони хоч трішки устаканиться та вона зможе поговорити з бабусею на чистоту.

avatar
Nataliia Rudenko
15.05.2026, 00:48:29

Яка важка розмова, надіюсь, що пізніше вона пояснить все бабусі.

avatar
Kateryna Shepukhova
15.05.2026, 00:27:25

Важка розмова... Леоні треба не аби яку витримку щоб не зірватись. Та ще в її стані... Їй буде не до заручин мабуть

А ми дуже ревниві тут обоє? Походу так) І звичайно я вірю у наведенні аргументи Леони, канєшно, просто це вона зараз так думає. А Ніколас - жук. А от провокація і умова ''ти - тільки зі мною, я - тільки з тобою'' працює на всі 100%. Нагадаємо, симпатії нема зооовсім, а я королева Монако(ахахах)

avatar
Настя
14.05.2026, 01:11:59

Я в захваті від Леони. Молодець. Так класно Ніколаса тицьнула носом у його помилки. А то йому можна все, а їй нічого. Ну неймовірна. Так подобається, як чоловік злиться, коли дівчина згадує Кіра.
Дуже цікаво, як мине розмова з бабусею?) Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
13.05.2026, 17:30:59

Ооооо,то йому можна «по дружньому» з іншими перекидатися,а їй і просто поцікавитися зась..?!?… З якого дива така несправедливість..?!?…
Та ти що…?!?… Востаннє…!?!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️

avatar
Юля
13.05.2026, 16:54:16

А Леона молодець, ніяких жінок))))) ахах не все буде так як Ніколас хоче)

avatar
Катя Акуленко
13.05.2026, 09:57:52

Як же Леоні важко поряд з таким гарячим Капо)))) Суцільний гріх))))

avatar
Оксана Морус
13.05.2026, 09:05:19

Вау, вау, вау...Я прям аплоду Леоні..
Молодець...
А що хотів???Покірну рабиню..Ні,ні...
Попри все дівчинка має характер...
Тож прийдеться Ніколасу тепер теж дотримуватись норми моралі..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
Дякую ❤️♥️♥️

avatar
Vita
13.05.2026, 04:20:26

Про покірну дружину Ніколас може й не мріяти)) Леоні чудово вдалося відплатити чоловікові за його поведінку... Цікаво чи вдасться їй переконати бабусю?

avatar
Nataliia Rudenko
13.05.2026, 04:05:41

Цікаво де він насправді був) думаю йому було приємно бачити таку реакцію на нього)

avatar
Marina Marina
13.05.2026, 01:11:44

То що це в неї, ревність чи принцип рівності?

Показати 2 відповіді
Marina Marina
13.05.2026, 01:29:09

Амалія Мас, ♥️♥️♥️, але красиво все запакувала в рівність, ти по дівчатам, а я хочу тоді по хлопцям)) чи по конкретному хлопцю, від спогаду про якого, в Ніколаса підгорає)

Леоні боляче,неприємно бачити таким Ніколаса,а ще відчувати на ньому жіночі парфуми,хоч і сама не може ще розібратися в собі.....поки що на токсикоз все списує і про це говорить Ніколасу....

Та ну, невже коханка. Абідно виходить, тільки конспірація ''мені байдуже'' погано виходить у Леони. Ой, шо воно казати, якщо воно канєшно

avatar
Настя
12.05.2026, 10:31:39

Леона молодець. Дуже сподіваюсь, що Ніколас візьме до уваги її слова і більше такого не повториться, а то її і так погано, а тут ще він з чужими ароматами. Здається, дівчина поки сама не розуміє, що відчуває. Дуже цікаво, як пройде розмова з бабусею. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

avatar
Vita
12.05.2026, 03:52:20

Леона навіть собі не хоче зізнаватись, що почуття, які її зараз охоплюють, це – ревнощі...Цікаво як тепер буде поводитись Ніколас?

❤️❤️❤️

avatar
Олена Гушпит
11.05.2026, 17:08:40

Ох,бідолаха,як їй зле..!!! Ще й цей запах… від нього..!!!.. Сподіваюся,що Ніколас візьме до уваги..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️ Рада,що ви одужали!!!)))

avatar
Светлана
11.05.2026, 14:23:13

Леона сама не знає, що хоче від Ніколаса... І ненавидить і ревнує... Дякую

avatar
Kateryna Shepukhova
11.05.2026, 11:23:05

Там її перша фраза пропущена... Дві крапки і все... Що ж вона сказала..?

Амалія Мас
11.05.2026, 13:36:39

Kateryna Shepukhova, Додала)

avatar
Юля
11.05.2026, 10:29:02

ну ну, все сказала то ж бери до уваги Ніколас)))) але хитрий відразу запропонував розмову з бабусею))))

avatar
Наталія Силенко
11.05.2026, 09:46:20

Таке враження, що Леона і ревнує, і ненавидить одночасно! А Ніколас це теж зрозумів! Але такі, як він звітувати, на жаль. не будуть де вони і з ким!((( Дякую, сонечко)

avatar
Marina Marina
11.05.2026, 08:17:08

Вона швидко прикипає до чоловіків, і тут мабуть більше гідність говорить, він був десь і з кимось, звітувати не має і не збирається, а вона як бранка, якій всі указ(

avatar
Оксана Морус
11.05.2026, 06:53:49

Ніколас отримав привід задуматись...Змінити свою поведінку???Чи змінити обставини???
А Леона...Поки що сама себе не розуміє...Але її однозначно дратує думка що Ніколас проводить ночі в чужих обіймах і ліжку..
Дякую ❤️❤️♥️

avatar
Nataliia Rudenko
11.05.2026, 04:23:50

Цікаво, що думає з цього приводу Ніколас те, що Леоні не все одно, це зрозуміло. Думаю, що йому буде приємно, що його ревнують.

avatar
Катя Акуленко
11.05.2026, 03:10:08

Звичайно Леоні не всеодно. Та хто ж признається Ніколасу, показавши свою слабкість. Цікаво, чи він зрозумів причину, чи все ж повірив дівчині?!

avatar
Ольга Рясна
10.05.2026, 09:28:30

коли буде продовження

Амалія Мас
11.05.2026, 00:28:25

Ольга Рясна, сьогодні

avatar
Любов Хабюк
09.05.2026, 22:18:23

супер

avatar
Любов Хабюк
08.05.2026, 22:45:16

супер

avatar
Любов Хабюк
08.05.2026, 13:45:57

супер

avatar
Светлана
08.05.2026, 02:52:39

Розалінда не дає Леоні спокою, все контролює.. Тільки не зрозуміло, чому Леона не може називати Ніколаса на ім'я, якщо він її майбутній чоловік...
Здається Леона починає ревнувати Ніколаса чи їй не приємно, що він був з іншою напередодні весілля, хоч заявив що їх шлюб буде не фіктивним. Дякую. Швидкого одужання!

Одужуйте швиде!)

❤️

avatar
Амалія Мас
07.05.2026, 10:48:32

Я підхопила вірус, тому наразі книга сповільнилася в оновленні. Як тільки почуватимуся краще відновлю публікацію!

avatar
Любов Хабюк
06.05.2026, 15:42:41

супер

avatar
Таня Черевко
02.05.2026, 23:47:34

Навіть витримка Леони здає, невже він був з жінкою і вона ревнує недарма.

Kateryna Shepukhova
04.05.2026, 15:31:21

Таня Черевко , Так він же сказав, що в них шлюб фіктивний і щоб кохання вона не чекала... З чого це вона ревнує?

avatar
Vita
04.05.2026, 03:25:57

На додаток до всіх хвилювань Леона має ще й "наглядача"((

Леона під пильним наглядом,ні кроку......побачила Ніколаса.....де ж був.....але перед дівчиною,звісно,ніхто звітувати не буде......

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше