68 561
Анотація до книги "Беззахисна в руках Молота"
— Ви пропонуєте мені вийти за вас?
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
— Це буде фіктивний шлюб. Аби ніхто не сумнівався, що ця дитина моя.
— А якщо я не хочу цю дитину?
— Тоді усі наші домовленості будуть скасовані. Ти не цікава мені настільки, аби я вмовляв тебе.
— Я подумаю.
— Я не звик чекати.
— Якщо ви хочете цю дитину, вам доведеться навчитися.
— Не грай зі мною, якщо не хочеш, аби я увійшов в цю гру.
Все йшло до цього моменту ще тоді, коли мій батько вирішив продавати моє тіло. А через декілька тижнів я дізналася, що ношу під серцем наслідки тих страшних ночей. Я не хотіла народжувати… Але усе змінилося, коли з’явився старший брат батька моєї дитини.
Тепер я можу врятувати близьку мені людину, якщо погоджуся народити і назвати своїм чоловіком Ніколаса Горнера, якого в кримінальному світі знають, як Молота.
владний геройфіктивний шлюбвагітна героїня
“Я мушу вийти заміж за брата батька моєї ненародженої дитини, щоб врятувати дорогу мені людину. Навіть якщо це найжорстокіший кримінальний авторитет країни…”
Зміст книги: 31 глава
Останнє оновлення: вчора
391 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛеона дуже чекає ночі))) Бо Ніколас добре постарався перед цим.
О зараз він все провірить, на скільки вона чекає ночі.
Навіщо їм той ресторан?))) У їх є справи по важливіше!))) Дякую, зірочка)
Отак, Ніколас і далі пестив наречену, а сам утримувався, чого ж він ото не наполягав. Хм... А весілля швидко настало, мені дуже сподобалися слова Марі, сподіваюсь, що ця жінка буде на боці Лео. А нашій дівчинці треба себе ставити на рівень дружини капо.
Ото Ніколас запалив(хе-хе), глянь,як старався для Лео. Він там більше пилу напускає, що такий дядько серйозний, але його від неї он як вставило
Яка Марі молодець підтримала Леону дала настанови. Надіюсь Левенятко справиться і всіх поставить на місце зай навіть трішки пізніше. Дякую і чекаю на продовження
Сподіваюсь Леона прислухається до порад Марі й нарешті зможе давати гідну відсіч.
Ооо, так "мама" ще й мудрими порадами поділилася з донькою! Тепер якби лише Леоні застосувати все на практиці!) Дякую)
Як вчасно Марі поговорила з нею відверто, головне, щоб ці слова були почуті і застосовані на практиці)
О весілля. Цікаво, як воно пройде.
Які правильні слова прозвучали з вуст Марі. І Леоні потрібно до них прислухатись. Що ж, не тільки молодята чекають на першу шлюбну ніч, але і ми))))
Ніколас привчає до себе Леону,але межі не переходить.....в Леони щодо цього закралася така собі думка.....Марі дає останні настанови Леоні і щодо Розаліни,поведінка якої повинна відповідати статусу покоївки,а не .....
Марі каже правильні слова...
Якщо Розалінда не знає меж і не дотримується їх..На її місце є охочі..Хто знає що таке повага..
А ще Леона має знати собі ціну..
Дякую ♥️♥️♥️
Отакий Ніколас, ходив і бродив, змусив дівчину чекати(ахахах). Але спешл одяг лишив
Шкода, що в Лео так склалося з брехнею для бабусі, але так було потрібно. Ох, як же Ніколас ревнував, любо почитати, та й вона чумна там від нього, а обіцянка на вечір (хе-хе) буде спекотно...
Оооо,добре,що Марі трохи її підтримала і дала хороші поради..!!! Бо інакше вона б себе їла..!!!…
А ту Розалінду і справді час поставити на місце…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Хочеться главу від Ніколаса.
Іріна Дунець, Буде трішки пізніше)
Ух ти! Майстерно привчає Ніколас до себе))) Та в нього є всі задатки до цього))) Для Леони це дуже корисно.
Ніколас вирішив поступово привчити Леону до себе...
Він майстер спокуси, знає як доставити задоволення, тому Леона просто здалася... Дякую
ох який спокусник!!!! Заставив так сказати здатися Леону без бою)))) чекаю що буде далі
Надзвичайно цікавий сюжет !Щире спасибі автору.
Ооооохххх…!!! Оце… було вау..!!! Лео сама не очікувала..!!!.. Та й ніколи не відчувала такого..!!!.. Хууухххх…!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
Неочікувано від Ніколас така ніжність! А Лео злетіла до небес!))) Побажання надобраніч гарне, нічого не скажеш!))) Дякую, зірочка)
Для Лео це було дуууууууже гаряче..
Ніколас умілий спокусник..Привчає він..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Та кілька таких уроків і дівчинка буде залежна,від нього..
Дякую ♥️♥️♥️ Було дуууууууже гаряче..
Ніколас вирішив діяти поступово, давши Леоні час звикнути... Неочікувано від нього.
Ніколас молодець, автор на ніч вирішила подражнити, як тепер спати)
А Ніколас майстер! Він хоче рефлекс на себе) хай старається, може щось і вийде)
Заручини та незнайомі люди і їх липкі погляди позаду! А попереду саме цікаве!))) Дякую, зірочка)
Авторе, а що з продовженням?!
Коли виходять розділи?
Заручини і той натовп Леона таки перенесла.....а тепер непокоять обіцянки Ніколаса....
супер чекаю продовження
Фу, вчора був з однією, а нині вже хоче бути з Лео. Це жахливо до тошноти!
Ух ти! Гаряче продовження вечора)))) Невже Ніколас все ж таки втілить в реальність свої обіцянки?! Чекаємо!!!!
Невже це станеться..?!? Його обіцянка… прямо сьогодні..?!?…
Ох ти ж..!!!…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
❤❤❤дякую вам за чюдов1 романи здоров'я вам та натхнення
От Ніколас, зробив нерви. На самому цікавому)
Ніколас не з тих хто буде чекати, тому даремно Леона сподівалась, що в неї буде час, хоча б до весілля.
Що ж це й правда Розалінда так оплошала..Не підготувала до ночі Лео...
І як же без її кїдливих настанов..
(•‿•)(•‿•)(•‿•)Ще часом дівчина неправильно буде доглядати Ніколасу в ліжку..Хоча в нього он таке нетерпіння..Вже в бойовій готовності.
(•‿•)(•‿•)(•‿•)
Дякую ♥️♥️♥️
А що це Ніколасу така нетерплячка? Що саме його так запалило?
ох, намічається щось гаряче!!!! Ніколас втратив витримку;) чекаю на продовження
Плани звичайно в Ніколаса грандіозні. Дуже цікаво чи будуть вони втіленні?)
Так сподобалось, як він відбив партнера. Ну такий вже власник. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Яка болюча розмова з бабусею.....Леона не може всього розповісти бабусі,тому така і реакція.....важко.....заручини.....ні,сам одобрив сукню,а тепер переб'є хто буде дивитись на Леону.....ну своїми словами Ніколас доведе до обмороку Леону....
ох і Ніколас, всіх перестриляє, ох і власник! Ще й пропозиція на ніч,ахах
так це ж тількі заручини а не шлюбна ніч... щось він поспішає.)))
Ніколас, якщо ти ще щось промовиш в такому напрямку. то точно знепритомніє!))) Дякую, сонечко)
Ох,що він з нею робить..?!? Такі погрози…,а обіцянки..!!!!!!!… І як їй не знепритомніти.. від харизми цього… чортяки..?!?!?…
Дякую за проду!!! ❤️❤️❤️
От не міг він обрати інший момент, щоб її настільки збентежити?) то від ревнощів дах рве, то такі гарячі обіцянки)
Як на мене то Розалінда веде себе як зла свекруха..
А ось Ніколас...Зі своєю обіцянкою,на ніч...Заставив Леону почервоніти..
Нахаба ще той..
Дякую ❤️❤️♥️
От Ніколас, вирівняв дихання у Леони відповівши, що буде робити з нею в ночі)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати