Питання до читачів "Dream"
Мені тут понашіптували, що книга "DREAM" перетворилась вже на повноцінний трилер. І перечитуючи випущенні розділи, я також частково зловила себе на цій думці, а потім пішло-поїхало, і несподівано в мене вималювалась
22.05.2026
11
Пу-пу-пу... там тихо підійшов новий розділ...
Нова частина DREAM неочікувано підкралась до ваших ліжечок... Ви спите? Звісно... Третя година ночі ж. А монстри не сплять, вони чекають поки здобич буде вразливою, і різко нападають.
Він не спить... і Луна не спить.
За скажену
22.05.2026
12
Флешмоб "Герої у вишиванках"
Герої моїх книг не могли пройти мимо, тому вони також всіх вітають з Днем Вишиванки.
Юнгі та Луна з книги "DREAM":
Чонгук та Саша з книги "Піймати сталкера":
Чімін та Софі з книги "Перегони на почуття":
Намджун
21.05.2026
8
Що допомагає вгамувати думки?
Чи буває у вас таке, що Ви бачите в голові картинку подальших подій у Вашій книзі, але не можете зібрати і двох слів до купи? І що ви робите в таких випадках?
Сьогодні мій мозок вирішив просто випрацюватись на повну, і до пʼятої
20.05.2026
12
Зображення у творах
Поки я трішки зависла на написанні 19-ої глави в "Dream", і яка вийде вже завтра, мені стало цікаво, наскільки часто ви створюєте арти, та де використовуєте? Це тільки для блогу, чи соц.мереж, чи ви прямо додаєте їх в книги? Я
19.05.2026
8
Складні теми
Що читати і писати найскладніше? Для мене, наприклад, тяжко робити описи пейзажів та інтерʼєрів, та писати інтимні сцени (інтимні сцени - це окрема тема). А що у вас? Що важко читається і пишеться?
18.05.2026
16