Додано
13.05.26 02:05:29
Заморожені твори
Розкажіть про свої книги, які стали замороженими на букнет(якщо такі є, а можливо у Вас є початі твори в зошитах, замітках на телефоні, документах і т.д.): чому вони такими стали? що Вас затормозило? Чи плануєте таки продовжувати? І як Ви реагуєте на цю позначку сніжинки?
Квін Тесс
188
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
20 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЄ заморожені твори. Це пов’язано з тим, що на цьому сайті для них так і не знайшлося достатньо читачів.
Важко конкурувати пригодницьким історіям із відвертим контентом, який збирає значно більше уваги та переглядів.
Наталія С Шепель, Саме так. Людина запитала одне, а ви знову жанри приплели. Є заморожені книги будь яких жанрів.
підписалась на Вас) щодо заморожених немає, але деколи думка буває у "підвішеному" стані. Натхнення Вам❤️
Моя перша книга "Вбий мене, якщо зможеш" була замороженою років півтора. Бо я почала її викладати в реальному часі написання і в якийсь момент ну ніяк не вдавалось продовжити. Натхнення як зникло так і з'явилось знову раптово. Зараз вона завершена.
Є заморожений твір у архівах ноутбука. Міфічне роментезі. Написала 4 розділи і далі просто зникло натхнення. Сюжет цікавий на мою думку, та й друзями і бета-рідеркам дуже сподобалося. Однак, поки що не склалося. Можливо колись повернуся до написання цієї книги.
Я зараз розмірковую над заморозкую книги "Слабкість Біса". Нажаль, вона не зайшла( чи то читачам, чи площадка її не показує як треба. Без поняття. Але писати і бачити, що перегляди майже не зрушують з місця -- триндець нервовій системі!
Пацюк Червоній, Ой, там до фіналу як до сонця пішком)
Я починаю викладати тільки коли твір написаний повністю. Не тому, що не впевнена, чи закінчу. Просто не люблю відчуття залежності...
Квін Тесс, Дуже цікаво було почитати досвід авторів. Я на платформі з січня цього року, але заморожених книг не маю. Але з натхненням дійсно часом бувають проблеми. Спочатку запалююся, як вогник, а потім...чи то життя важке, чи то накопичення турбот ставлять натхнення на паузу. На жаль, інколи таке відчуваю. Коли бачу, що зовсім затягнулася пауза, то намагаюся знову включитися в актив.
У мене було декілька книг, які я видалила з сайту суто через те, що вони зараз не відповідають тому, як би мені хотілось розвиватись. Переводити книгу в статус заморожено, суто моя думка, не має сенсу. Якщо історія не йде - то потрібно дати їй час, можливо вона повернеться назад у більш захоплюючому форматі. А якщо відкинути сентименти, то позначка сніжинки може відлякувати читачів.
Я ніколи не починаю викладати книгу поки вона не завешена, або майже не завершена, тому нічого подібного з моїми художніми книгами не траплялося. Але є у мене не художня книга "Рецензії", яку я поповнюю по мірі написання нових рецензій. Так от, одного разу, коли текст не поповнювався протягом двох місяців, її заморозили. Після поповнення можна було писати далі. Щоб подібного більше не траплялося я перевела її в статус завершеної і періодично продовжую поповнювати новими рецензіями, адже працювати над книгою після завершення ніхто не забороняє. Не знаю чи вам знадобиться мій досвід, адже недописана художня книга в статусі завершеної відверне від вас багатьох читачів. А ще хочу попередити, що подібну фішку можна провернути тільки з безкоштовними книгами.
Я викладаю, коли написано повністю.
З усіх книг заморожена була тільки одна (їй наче пороблено). Просто тому що не було настрою та натхнення її писати (до речі, якраз зараз її дописую, або намагаюся то зробити =) ).
І щоб більше таких випадків не траплялося – буду викладати книги тільки коли допишу.
Як читач можу почати заморожену книгу, якщо прям дуже зацікавило. Але важко, бо не знаєш, чи автор взагалі викладе колись проду.
Є заморожена збірка... ситуативних оповідань, скажімо так, пов'язаних наскрізним сюжетом та спільними персонажами. Заморожена тому, що над збіркою працюю в проміжках між основними книгами, а це не так вже й багато часу - відпочити теж хочеться)) А оповідання в ній - різного розміру, в тому числі, й доволі великі, тож... Як вже є. Колись я її все-таки допишу :-D
Квін Тесс, Дякую! І Вам - натхнення та часу)
В мене початих процесів з тих пір як вийшла з райтблоку.... Ну 5+ точно, просто фізично не встигаю за думкою!
Вень Чжулун, В мене 2-і висить заморожених на букнеті, і ще три початих окремо, а часу на все не вистачає(
В мене такого не було, але знаю одну авторку книга якої була заморожена, після того, як вона перестала викладати продовження, але потім все було нормально, вона продовжила і закінчила.
Тамара Юрова, В мене теж так з одним твором було. Але зараз висить два заморожених, і мене це так бісить, а натхнення дописати їх поки що немає))
Є одна. Називається "Орк Гельмут - мисливець на нечисть". Спочатку не було ідей для продовження, потім часу не було, а потім вже перемкнувся на інші історії і повертатись до цієї не було бажання. В результаті вона й заморожена, вже більше року))
Є цілих 3 книги, які спіткала така доля, але не через те, що я втратив натхнення в написанні їх, а через брак часу.
В мене була ідея щодо однієї книги, називалася вона «Ювенальна ентропія». Я навіть почав її писати, але модерація Букнет, як я розумію помилково, заблокувала цей твір. Я, звісно ж, написав апеляцію, але після розблокування відкинув ідею книги в довгий ящик. Не на часі.
Заморожених немає, бо викладаю на Букнет книгу лише тоді, коли більша половина написана і відредагована, або коли книга закінчена повністю. Є ідеї та початі книги - аж 3 штуки)) Але ці проєкти дуже цікаві, тому обов'язково їх закінчу
В мене тут роботи усі закінчені, але бачила в багатьох є заморожені твори
Я, як починаю щось писати, то завжди в стіл. Та постійно повертаюся до старих початків, щоб спробувати їх закінчити, чи переусвідомити.
Я ніколи не забуваю про свої історії, просто іноді хочеться переключитися на щось трохи (ну чи зовсім) інше.
А на букнет я поки не отримувала цей заморожений знак
Як читач — біжу якнайдалі.
Як автор — намагаюсь не допускати такого зі своїми роботами.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати