"Піймати сталкера" оновлення 2.0)
Беріть вогнегасники, бо в десятій частині є щось гаряче ❤️
Відеовізуал буде пізніше, а поки — приємного читання ❤️❤️❤️
23.06.2026
6
"Піймати сталкера" — оновлення
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи)))
Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую))
Тому, хто чекав, ловіть:
Найгірше похмілля
22.06.2026
14
Сьогодні відпочиваю...
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням:
Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована;
Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються;
Вхідний виклик і Піймати сталкера —
21.06.2026
17
Перегони на почуття
Так як ШІ в мене ніхто не відібрав, то ловіть візуалізацію до моєї другої книги Перегони на почуття
Відеовізуалізацію можна подивитися в ТікТок
21.06.2026
14
гі-гі-гі
Памʼятаєте, я писала, що мої книги виставили на іншій платформі і їх можна було скачати?
Їх видалили...
Бу-га-га)))
Просто пост радості)
Ото нєфіг таке робити))
19.06.2026
21
Нова цяцька...
Хто-небудь, заберіть в мене ШІ... ааааа... я не можу припинити фігачити ті відео. Таке вже те відчуття, коли твої герої оживають, а коли це ще круто виходить, то всьооооо❤️❤️❤️
І тепер, коли ожили герої книги "Південна
19.06.2026
12
Оновлення...
...одразу двох історій.
1. Вхідний виклик
Він прилетів через пів світу. Не зняв готель. Не подумав про наслідки.
Усе, чого Чімін хотів, — щоб вона перестала прощатися.
Дощовий Лондон, набережна, келих пива на чужій
17.06.2026
6
Напевно, що цей блог видалять... плак-плак...
Ви зустрічали себе ж, чи свої твори, на інших платформах? І як ви реагували на те, що їх вільно можна скачати?
Я от щойно прозріла... Бо, ну блін, одне діло просто згадати, типу додаткова реклама і таке інше, але скачувати??? Зрозуміло,
15.06.2026
22
Що я роблю і чому немає нових розділів чи історій?
Раніше, я вже публікувала, свої плани і т.д., тому зараз, поступово, намагаюсь навести порядок, як в себе в голові, так і в книгах...
Я не завжди контролюю, яким чином і що я буду робити в першу чергу, тому зараз, я наводжу порядок
15.06.2026
7
Фактичний факт про мене
Після надцяти років проб і помилок в письменництві на Букнеті... я тільки сьогодні дізналася, як ставити те кляте довге тире)))
Просто я в цей момент:
А ви яке використовуєте?))
09.06.2026
38
-1 заморожена історія
Я знаю... Я ВСЕ знаю... Бо я і є на вашому місці...
Вона - проста дівчина з України, живе своїм самим буденним життям... проте, в її душі, ще з 2022 року грає "Fake Love". 2024. Вона попри все купляє альбом свого кумира. Чекає його
08.06.2026
12
Плани і все таке...
Після DREAM мені потрібно відволіктися на кілька днів (це не точно).
Далі є деякі плани:
1. Наразі хочу взяти кілька днів відпочинку і прочитати всі книги в бібліотеці, які я додавала собі останній час. (Так, для мене
05.06.2026
12
Dream завершено... плак... плак...
Отже, останній Тридцять перший розділ вийшов!
І дивно, і сумно, і радісно...
Можливо я затримала випуск останнього розділу, бо сама не хотіла прощатися з Луною та Юнгі))
Як і обіцяла, додатково в кінці вас очікує Розділ-Бонус)
А
04.06.2026
27
Нічне оновлення
Напевно це вже традиція - випускати нові розділи вночі... але так. Я - сова, і моя продуктивність зростає з кожною годиною ближче до 00:00 та після))
Але я з хорошими новинами))
Фінальні розділи "DREAM"!!!
Таак... ми чекали
02.06.2026
16
ШІ пише про тебе власну книгу
Я не фанатка фантастики, і чому це так смішно?!
Я під столом))))
Замазала справжнє ім'я)
І далі:
Я хочу знати, шо я там натворю))))
31.05.2026
6
Цікавий факт і питання до авторів фанфіків
В нових частинах DREAM, читачі зустрілися з двома новими персонажами - це детективи Хантер та Гарсія. Саме через них випуск нових і фінальних розділів вийде вже завтра.
Пояснюю, чому:
Персонажі - не мої. Я знала, що потрібно
30.05.2026
14
Що таке абʼюз від ШІ?
Всі вже про це поговорили, і про редагування ШІ, і зображення від ШІ, і навіть бачила, як хтось виставляв абʼюз. То я з вами)))
Може я просто потриндіти хотіла, поки відпочиваю між главами(((
(Замазані спойлери)
Ще й десь
28.05.2026
22
Поговоримо про несподіване?
В тебе є задум? Є візуалізація? Чіткий план? А тут хтось з ноги відчиняє двері твого мозку з питанням: "якого ***(придумайте лексику самі)*** і без мене?". І ти вже починаєш перелаштовувати сюжет з цим персонажем...
Для мене
26.05.2026
8