Плани і все таке...

Після DREAM мені потрібно відволіктися на кілька днів (це не точно). 

Далі є деякі плани:

1. Наразі хочу взяти кілька днів відпочинку і прочитати всі книги в бібліотеці, які я додавала собі останній час. (Так, для мене читання = відпочинок)

2. Як я раніше і писала - в мене є дві заморожених книги: "Сім гріхів Сеулу" та "Вхідний виклик". І вчора дещо трапилося... Я брала в кавʼярні свій улюблений латте з мʼятним сиропом, і бариста вирішив наліпити мені на стаканчик - лисицю (вони різних тварин ліплять)!!! А це ж головний персонаж в "Сім гріхів Сеулу" - і тепер мені муляє її дописати... Щось типу знаку... Нє, ну може він наліпив її, тому що я сама руда в житті, але то неважливо)))

3. Книгу "Піймати сталкера" хочу тріііішечки переробити... Випущенні частини тільки відредагуються, але далі ми перейдемо в той самий спортивний, але на цей раз короткий (хахахахах, не факт) роман. Мені подобаються машини (якщо хтось ще не помітив). Проте на цей раз ми будемо говорити про мотоцикли... Ну про Чонгука ж)) Я хотіла вписати мотоцикли ще в F1, але вирішила, що то буде занадто, і просто про них частково згадала. Але тут планую розгулятися))

4. Дві книги хочу переписати в оріджинал... Шок? Сама в шоці... Під переписати, маю на увазі видати дубль книги, але як оріджинал, а не фф. Ні, це не з комерційних бажань...

5. Є деякі задуми на майбутні фф. Про Хосока вже готові кілька частин. Є два фф про Юнгі (але цей чоловічок... ну він не може бути в спокійній атмосфері, там хардкор, а на це потрібно багато часу, хто читав DREAM, той зрозуміє). І є один задум щодо Ві, але тут тільки стадія задуму, анотації, і готової обкладинки... а там, що скоріше відгукнеться))

І одразу ж питання до читачів: а що б ви хотіли почитати?

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ulyana Summers
05.06.2026, 08:12:53

Чекаю про Хосока. Можливо щось і для Джина придумаєте ☺️

Показати 3 відповіді
Квін Тесс
05.06.2026, 13:52:43

Ulyana Summers, Таак)) не можу сказати, що це погано)

avatar
Кіт Анатолій
05.06.2026, 08:10:31

Бажаю вдало втілити плани в життя ♥️

Квін Тесс
05.06.2026, 13:21:19

Кіт Анатолій, Дякую♥️

Гарного вам відпочинку☺️

Квін Тесс
05.06.2026, 13:21:09

Василенко Сергій, Дякую♥️

avatar
Ана Харві
05.06.2026, 00:41:49

Я після першої книги десь з тиждень взагалі за текст другої книги не сідала.. навіть дивитись на нього не могла, хоч план вже був намічений, ще під час написання першої)✨ тим не менш, дуже вас розумію про "читання інших книг")) як на мене, це дозволяє трохи переключитись і розгрузити голову від власних історій і ідей))✨ правда пару безсонних ночей напевно мають йти в комплекті до такого "перезавантаження"

Квін Тесс
05.06.2026, 00:45:37

Ана Харві, О, це точно)) тому і хочу якраз вихідні прожити з цими безсонними ночами)) який не який, але це кайф, а якщо ще й книга заходить, прям потім піднесення якесь відчуваєш)

avatar
Містер Чілл
05.06.2026, 00:36:49

Відпочинок після періоду написання - це те, що треба. Я сьогодні буквально закінчив писати нуарний психологічний трилер про вампірів з Містером Чіллом як головним антагоністом. Відчуваю що якийсь час треба перекур від того всього. То ж... Я чудово вас розумію (легенько посміхається вам).

Бажаю вам гарно перезарядитись ❤️✨❤️

Квін Тесс
05.06.2026, 00:42:09

Містер Чілл, Дякую, Вам також❤️❤️❤️

Інші блоги
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Як ви контактуєте?
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше