Що допомагає вгамувати думки?

Чи буває у вас таке, що Ви бачите в голові картинку подальших подій у Вашій книзі, але не можете зібрати і двох слів до купи? І що ви робите в таких випадках?

Сьогодні мій мозок вирішив просто випрацюватись на повну, і до пʼятої ранку прокручував іноді різноманітні, а іноді одну й ту саму сцену з книги "DREAM" по декілька разів, але при цьому, коли я психувала і відкривала ноут, щоб таки все це записати, то не могла видавити з себе і слова.

Врешті решт, я поспала дві години, і знову продовжила тупити в екран так нічого і не надрукувавши. Мозок просто вирішив тепер прокрастинувати, і готовий думати над будь-чим, окрім книги.

Можливо це тому, що несподівано в книзі зʼявився новий персонаж, якого в початковому задумі не було, а може це тому, що я працювала над цією книгою без упину, і мені просто потрібен невеликий відпочинок - я не знаю.

Як у вас з цим?

Ловіть щасливих Юнгі та Луну з книги "DREAM" поки їх автор біситься:

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ulyana Summers
20.05.2026, 22:29:55

Які вони гарненькі.
Мозок просто забагато накрутив. Я тоді трохи перерву роблю. І треба спати щоб краще думати

Показати 2 відповіді
Ulyana Summers
21.05.2026, 15:00:26

Квін Тесс, Мені знайомо, але треба також відпочивати

Чи буває у вас таке, що Ви бачите в голові картинку подальших подій у Вашій книзі, але не можете зібрати і двох слів до купи? І що ви робите в таких випадках?

Такі моменти час від часу бувають) Іноді тяжко описати те, що уявив, але треба трохи розслабитися подумати і все виходить)

Показати 2 відповіді

Квін Тесс, Саме так)

avatar
Ріна Март
21.05.2026, 09:17:55

Думаю, це у кожної творчої людини так. Але мені приходить спочатку думка, а тоді текст і я записую одразу в нотатник телефону. Таким чином, збирається багато уривків, іноді досить великих за об'ємом, я їх потім складаю як пазли у цілісну текстову картину. Певно, багато що залежить від нашого сприйняття - я не візуал, у мене радше аудіально-дигітальне сприйняття, тому в голові формуються знаки, а не картинка ))

Квін Тесс
21.05.2026, 14:44:38

Ріна Март, В мене завжди формується ледь не цілий серіал, треба тільки встигати записувати)) просто зараз бачити - бачу, а писати - нє, і це дуже не вчасно

avatar
Анастасія Газе
20.05.2026, 22:04:53

просто відкриваю нотатник і пишу, ім'я чи дію і далі воно прориває, але не завжди))) Є сцени, як дитя - їх треба виносити.

Показати 3 відповіді
Квін Тесс
20.05.2026, 22:18:08

Анастасія Газе, Можливо, дякую))

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
мій дескорт
https://discord.gg/4QEqMBqsh
Останні години знижки!
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше