Додано
11.05.26 00:27:10
Потрібен блог чи ні?
Розкажіть МЕНІ, як максимальному інтроверту, чи варто тут щось писати, і взагалі: письменники - хто ви?
Я, наприклад, пишу, ну тому що пишу, не можу тримати це в собі, а ви як? Чому ви вирішили писати, чому ви тут?
А ще більше цікавить ЩО вас надихнуло?
Квін Тесс
188
відслідковують
Інші блоги
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
✨ Як ви думаєте, що людина запам’ятовує краще: саму подію чи відчуття, які вона залишила після себе? Чи може бути так, що розум забуває, а тіло продовжує пам’ятати? Дуже цікаво почитати ваші думки, поки ви читаєте новий
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА хто такий максимальний інтроверт?)
Та хіба письменники не інтроверти? Інакше пішли б десь до людей))
Як на мене, то я з тих, мабуть, хто вже не знаходить собі книжок. Писати починав десь з років 10, але, із того, що це були фанфікі, перекази чогось, що було тоді цікавим - кидав. Бо вважав, що писати має сенс лише справжні шедеври) А до своїх ставився прискіпливо. Надихнуло? Ну, війна не надихає.
Для просування своєї творчості блог потрібен.
Квін Тесс, Про творчість і дотичні теми. Ви можете зайти і подивитися.
Підписалася на вас у підтримочку❣️✨️❣️✨️❣️✨️ Чекаю до себе в гості)
Вважаю, що участь у блозі необхідна для сучасних авторів. Тут багато причин...Просування творчості, знайомства та спілкування з однодумцями, відкриття цікавих творів від інших авторів.
1. Якщо мається на увазі "писати у блогах" - так варто. Блоги тут - це життя авторів. Хоч якийсь шанс просунути власну книгу.
Якщо мається на увазі "писати в цілому" - за бажанням. Є бажання - пишіть. Немає - не пишіть.
2. Хто такі письменники - а хто його знає. Божевільні, що мають "внутрішній діалог", який вже не можуть тримати у собі)
3. Вирішив писати, бо іншого не залишилося.
4. Думка того, що це може на щось вплинути.
Квін Тесс, На те, що навколо мене
Колись ще писала підлітком жахастики від руки в зошиті, але потім одна людина викинула його. Та й потім я закинула ідею писати. Потім знову пробувала для себе. Поки якось подруга не сказала давай пиши знову. У мене в голові забагато думок, мені завжди було легше висловлювати все письмово. Та і цікаво створювати своїх героїв, події, описувати все. (Я також інтроверт) Так мене знову затягнуло в це все, що я навіть дізналася що можна викладати свої роботи на платформі, от і думаю чого б і ні. І мене вже затягнуло все це та й подобається писати.
Ulyana Summers, О, я розумію. Мої зошити не викидали, але я отримувала дуже багато критики, що пишу щось "темне і жорстоке". І я навіть зараз не розказую де пишу і про що пишу.
Щодо інтроверта, то я вже намагалась вести блог ще в 2024, коли опублікувала першу історію, та потім все видалила. Писати історії - так, це моє, та блог, якось мені не по собі від нього.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати