Додано
18.05.26 23:07:16
Складні теми
Що читати і писати найскладніше? Для мене, наприклад, тяжко робити описи пейзажів та інтерʼєрів, та писати інтимні сцени (інтимні сцени - це окрема тема). А що у вас? Що важко читається і пишеться?
Квін Тесс
188
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОточення, міміка, жести
часто - емоції (особливо на мої перші твори мені друзі говорили, що в мене персонаж холодно планує багато ходову інтригу, коли по логіці подій вже мав впасти і ревіти)
Вень Чжулун, Емоції - так) В мене як драма якась, так легко дається, а як радість чи щастя, то можу зависнути
Емоції та біль
Я — емпат, тож пишучи почуття героїв повністю пропускаю їх через себе. Найдраматичніші моменти мені писати складно не через сцену чи дії героїв, а саме через їх почуття, та чим більше часу, сил і почуття вкладаєш у епізод — тим живішою та емоційнішою виходить результат)
щодо інтимних - я пишу їх метафорично, залишаю простір для фантазії читача. Коли пишу, то уявляю це як ніби дивлюся сцену з фільму і описую - так простіше.
Квін Тесс, дякую, але то так ще легенько, одна історія поки що на паузі, бо там саме екшн сцену такого плану треба переписати, щоб не заблокували))) але я все ніяк не знайду часу
Мікродеталі важко прописувати. Пролітають мимо, не ловлю ритму.
Важко прописувати хімію між персонажами, коли ти її не відчуваєш, а вона потрібна для сюжету)
Маріанна Темницька, Оооо, так, не раз чула відгуки, де в моїх персонажів не вистачає перчинки))
Також інтимні сцени. Деколи думаю що може піти щось не так. Коли я писала зомбі апокаліпсис там теж важко було
Ulyana Summers, О, мені б таку подругу))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати