Складні теми

Що читати і писати найскладніше? Для мене, наприклад, тяжко робити описи пейзажів та інтерʼєрів, та писати інтимні сцени (інтимні сцени - це окрема тема). А що у вас? Що важко читається і пишеться?

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вень Чжулун
19.05.2026, 15:45:29

Оточення, міміка, жести
часто - емоції (особливо на мої перші твори мені друзі говорили, що в мене персонаж холодно планує багато ходову інтригу, коли по логіці подій вже мав впасти і ревіти)

Квін Тесс
19.05.2026, 15:49:04

Вень Чжулун, Емоції - так) В мене як драма якась, так легко дається, а як радість чи щастя, то можу зависнути

Емоції та біль
Я — емпат, тож пишучи почуття героїв повністю пропускаю їх через себе. Найдраматичніші моменти мені писати складно не через сцену чи дії героїв, а саме через їх почуття, та чим більше часу, сил і почуття вкладаєш у епізод — тим живішою та емоційнішою виходить результат)

avatar
Агнія Бурне
19.05.2026, 08:45:10

щодо інтимних - я пишу їх метафорично, залишаю простір для фантазії читача. Коли пишу, то уявляю це як ніби дивлюся сцену з фільму і описую - так простіше.

Показати 3 відповіді
Агнія Бурне
19.05.2026, 14:49:37

Квін Тесс, дякую, але то так ще легенько, одна історія поки що на паузі, бо там саме екшн сцену такого плану треба переписати, щоб не заблокували))) але я все ніяк не знайду часу

Мікродеталі важко прописувати. Пролітають мимо, не ловлю ритму.

Важко прописувати хімію між персонажами, коли ти її не відчуваєш, а вона потрібна для сюжету)

Квін Тесс
18.05.2026, 23:33:40

Маріанна Темницька, Оооо, так, не раз чула відгуки, де в моїх персонажів не вистачає перчинки))

avatar
Ulyana Summers
18.05.2026, 23:09:24

Також інтимні сцени. Деколи думаю що може піти щось не так. Коли я писала зомбі апокаліпсис там теж важко було

Показати 3 відповіді
Квін Тесс
18.05.2026, 23:32:08

Ulyana Summers, О, мені б таку подругу))

Інші блоги
мій дескорт
https://discord.gg/4QEqMBqsh
Останні години знижки!
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше