Додано
22.05.26 14:43:13
Питання до читачів "Dream"
Мені тут понашіптували, що книга "DREAM" перетворилась вже на повноцінний трилер. І перечитуючи випущенні розділи, я також частково зловила себе на цій думці, а потім пішло-поїхало, і несподівано в мене вималювалась ще одна глава.
І ось тут суть питання: зробити її більш лайтовою, чи по хардкору?
Для мене, як читача - чим жорсткіше тим краще, а як для вас?
Квін Тесс
188
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо в мене є сумніви, я відкладаю ідею хоча б на короткий час, щоб розум заспокоївся. Потім до неї повертаються, оцінюю, і тільки тоді роблю вибір (. ❛ ᴗ ❛.) Іноді треба видихнути, щоб обрати правильний шлях ʕ☆ᴥ ~ʔ
Кіт Анатолій, Напевно, що Ви праві. Поки що бажання зробити хардкор в мені прям горить, але... потрібно трішки почекати)
(загадково посміхається)
В таких випадках, я намагаюсь слухати своє серце. Як зробите ви - залежить від вас. ❤️✨❤️
Квін Тесс, (вдячно посміхається склавши долоні разом в жесті подяки, стримано вклонившись)
Ви тільки що просто зробили мій день. Натхнення вам і всього найкращого, пані Квін Тесс. І ви точно самі краще знаєте, як писати СВОЇ твори❤️✨❤️
Пишіть, як зручно) Мене влаштує і так, і так)
Кейсі Картер, Дякую❤️
Якщо буде м'ясорубка чуть як не в фільмах жахів, то мені буде важко далі читати
Ulyana Summers, Прямо мʼясорубки не буде і не було в задумах. Просто є теми, які можливо буде неприємно читати
Я б робила так, як відгукується вам. Воно може бути боляче, тяжко та неприємно, зате чесно. І читач це прийме (більшість читачів).
Проте це субʼєктивна думка. Правильним буде те рішення, яке ви самі приймете.
Delulu Fabii, Дякую за пораду ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати