Питання до читачів "Dream"

Мені тут понашіптували, що книга "DREAM" перетворилась вже на повноцінний трилер. І перечитуючи  випущенні розділи, я також частково зловила себе на цій думці, а потім пішло-поїхало, і несподівано в мене вималювалась ще одна глава.

І ось тут суть питання: зробити її більш лайтовою, чи по хардкору?

Для мене, як читача - чим жорсткіше тим краще, а як для вас?

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Кіт Анатолій
22.05.2026, 15:44:08

Якщо в мене є сумніви, я відкладаю ідею хоча б на короткий час, щоб розум заспокоївся. Потім до неї повертаються, оцінюю, і тільки тоді роблю вибір (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠) Іноді треба видихнути, щоб обрати правильний шлях ʕ☆ᴥ ~ʔ

Квін Тесс
22.05.2026, 22:52:34

Кіт Анатолій, Напевно, що Ви праві. Поки що бажання зробити хардкор в мені прям горить, але... потрібно трішки почекати)

avatar
Містер Чілл
22.05.2026, 15:03:12

(загадково посміхається)
В таких випадках, я намагаюсь слухати своє серце. Як зробите ви - залежить від вас. ❤️✨❤️

Показати 2 відповіді
Містер Чілл
22.05.2026, 15:23:23

Квін Тесс, (вдячно посміхається склавши долоні разом в жесті подяки, стримано вклонившись)
Ви тільки що просто зробили мій день. Натхнення вам і всього найкращого, пані Квін Тесс. І ви точно самі краще знаєте, як писати СВОЇ твори❤️✨❤️

avatar
Casey Carter
22.05.2026, 15:10:47

Пишіть, як зручно) Мене влаштує і так, і так)

Квін Тесс
22.05.2026, 15:14:41

Кейсі Картер, Дякую❤️

avatar
Ulyana Summers
22.05.2026, 15:07:21

Якщо буде м'ясорубка чуть як не в фільмах жахів, то мені буде важко далі читати

Квін Тесс
22.05.2026, 15:14:32

Ulyana Summers, Прямо мʼясорубки не буде і не було в задумах. Просто є теми, які можливо буде неприємно читати

avatar
Delulu Fabii
22.05.2026, 14:54:26

Я б робила так, як відгукується вам. Воно може бути боляче, тяжко та неприємно, зате чесно. І читач це прийме (більшість читачів).

Проте це субʼєктивна думка. Правильним буде те рішення, яке ви самі приймете.

Квін Тесс
22.05.2026, 15:12:30

Delulu Fabii, Дякую за пораду ❤️

Інші блоги
Останні години знижки!
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше