Зображення у творах

Поки я трішки зависла на написанні 19-ої глави в "Dream", і яка вийде вже завтра, мені стало цікаво, наскільки часто ви створюєте арти, та де використовуєте? Це тільки для блогу, чи соц.мереж, чи ви прямо додаєте їх в книги? Я бачила, що і в паперові книжки додають коди з артами та відео, але мені не завжди це подобається, особливо, коли арти не співпали з моєю уявою.

І в додаток хочу показати свої  зображення до нової книги "Піймати сталкера"(я тільки вчусь, тому якщо і створюю щось, то в більшості випадків для себе, і  арти так і вкриваються пилом в галереї, поки я їх не видалю).

 

Що думаєте?

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ulyana Summers
19.05.2026, 22:55:45

Круті арти. Я роблю тут до блогів. І викладаю в соц мережах, але не всі. До історії Кіт,який став моїм викладаю ілюстрації в глави, бо історія невеличка

Показати 2 відповіді
Ulyana Summers
20.05.2026, 14:28:26

Квін Тесс, Та можна. Ніколи лишнім не буде. Щоб бачити героїв

avatar
Валерія Наумова
19.05.2026, 22:30:40

Ого, вау, напевно зараз почитаю❤️

Квін Тесс
20.05.2026, 14:17:12

Валерія Наумова, Дякую)

avatar
Isla Baker
19.05.2026, 22:10:50

Дуже гарні арти у Вас)

Квін Тесс
20.05.2026, 14:17:03

Isla Baker, Дякую)

Раніше я не міг створювати зображення "сам". Сам це грубо кажучи, бо я не вмію малювати і створюю їх за допомогою ДЖПТ. А до цього 3 зображення я замовляв у знайомої художниці. Одна ілюстрація коштує від 3 к грн і більше в залежності від маштабу. Мені вони обійшлися в 10 к грн. Підписка на ШІ чат коштує 10-20 баксів на місяць, за місця можна зробити дуже багато ілюстрацій.

Інші блоги
Останні години знижки!
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
Де я?
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
експеримент
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Коли ти намагаєшся бути суворою маман...
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Коли щось примерзає...
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках; ✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора; ✦ чому
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше