Додано
19.05.26 21:41:53
Зображення у творах
Поки я трішки зависла на написанні 19-ої глави в "Dream", і яка вийде вже завтра, мені стало цікаво, наскільки часто ви створюєте арти, та де використовуєте? Це тільки для блогу, чи соц.мереж, чи ви прямо додаєте їх в книги? Я бачила, що і в паперові книжки додають коди з артами та відео, але мені не завжди це подобається, особливо, коли арти не співпали з моєю уявою.
І в додаток хочу показати свої зображення до нової книги "Піймати сталкера"(я тільки вчусь, тому якщо і створюю щось, то в більшості випадків для себе, і арти так і вкриваються пилом в галереї, поки я їх не видалю).



Що думаєте?
Квін Тесс
188
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
А я в редагуванні)) І зловила себе на питанні до читачів: Чому "Перегони на почуття" така читабельна і цікава? Що в ній такого, що вас приваблює? Наразі чотири книжки з восьми (рахуючи заморожену) набрали більше тисячі
Сьогодні вирішила опублікувати одну історію, яка вже давно лежала в моїх чернетках. Без кохання в центрі сюжету, без романтичної лінії. Просто історія, яка тримається на відчутті, що з реальністю щось не так. Довгий час
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
... і мається на увазі не лише залізо. Вітання, леді й джентльмени! ✋ Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ✦ про особливості гігієни у льодовиках;
✦ чому "серце, закуте у кригу" - це іноді не метафора;
✦ чому
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКруті арти. Я роблю тут до блогів. І викладаю в соц мережах, але не всі. До історії Кіт,який став моїм викладаю ілюстрації в глави, бо історія невеличка
Квін Тесс, Та можна. Ніколи лишнім не буде. Щоб бачити героїв
Ого, вау, напевно зараз почитаю❤️
Валерія Наумова, Дякую)
Дуже гарні арти у Вас)
Isla Baker, Дякую)
Раніше я не міг створювати зображення "сам". Сам це грубо кажучи, бо я не вмію малювати і створюю їх за допомогою ДЖПТ. А до цього 3 зображення я замовляв у знайомої художниці. Одна ілюстрація коштує від 3 к грн і більше в залежності від маштабу. Мені вони обійшлися в 10 к грн. Підписка на ШІ чат коштує 10-20 баксів на місяць, за місця можна зробити дуже багато ілюстрацій.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати