5 940
“Темні аркуші кохання”
Анотація до книги "Скарб Поліської княжни"
У серці лісу за болотом у дуплі старого дуба сховано скриню зі стародавнім скарбом. Хто ним володітиме, матиме незаперечну могутність і славу. От тільки звідки про скарб відомо чужинцю-половцю? І чому до лісу треба йти не посеред білого дня, а проти ночі?..
Ця книга озвучена. Шукайте у пошукових системах.
Ця книга озвучена. Шукайте у пошукових системах.
16 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже цікава книга! Дякую!
Дуже цікава історія!
Цікава легенда початку шляху життя і володарювання Данила Галицького .. А от Агнешка - то мабуть Анна Ярославна королева Франції... її зворотній шлях до батьківського дому був саме через Галичину...
Літописець НАПЕВНО щось таки зрозумів, здогадався...
Чомусь стійке відчуття що ЦЯ історія стане не останньою і ми ще " почуємо голоси" її героїв !
Широкий шлях етнічному фентезі!
Легкого пера! Нових знахідок!
Ольга Белодед, Дякую :)))
Лишень назву побачивши, я вже знала, що ця книга буде в моїй бібліотеці)
Прочитала на одному подиху. Захопило з перших речень. Було(і лишилося) відчуття, що це яскрава містична передмова до масштабного історичного роману, тому декілька разів все передивилася, але ні) Проте думаю, рано чи пізно герої ще "постукають" до тебе) От відчуваю, що їм ще є про що розповісти)
Чудесне оповідання!
Ніна Коваль, Дякую, Ніно! Так, поки вони не вимагають роман. Але все може бути. :)))))
#зимовий_марафон_читання
Цікаве оповідання. Дуже сподобався стиль написання - грамотно, чітко, без зайвих деталей, щоб було все зрозуміло. Щодо сюжету - трохи не моє, бо вплітаються історичні події та образи, загалом читаю зовсім мало книг на таку тематику...
Лександра Славичч, Дякую за відгук! Для мене це був творчий експеримент, щоб історичне, але так, аби можна було профільних знань читати. Але схоже, що герої і читачі можуть вимагати продовження :)
#зимовий_марафон_читання
Гарна історія! Історичні персонажі - юний Данило Галицький і княжна Агнеса - в динаміці пригодницького сюжету виглядають дуже органічно. І те, що розповідь ведеться від імені ченця і філософа, робить твір ще більш об'ємним і "тривимірним" - кожна подія ніби одночасно постає з трьох різних точок зору: юного воя Данили, Яруна та оповідача. Дуже круто!
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Суворо там у вас! Не забалуєш :)
# зимовий_марафон_читання
Дякую зимовому марафону за можливість прочитати цей маленький шедевр! Найбільш вразила мене історична складова та динамічний сюжет, що органічно вписується в такий стислий обсяг.
Лена Муррр, Щиро дякую за такий теплий відгук!
#зимовий_марафон_читання
На букнет нечасто зустрінеш досконалі твори в плані сюжетної наповненості та грамотності мови. А тут все довершене: від вміло поданого історичного підгрунття, до філософської складової. Та мені сподобалося, як поволі розкриваються образи трьох основних героїв. А ще вразило, те як сприяли цьому їхні очі: віддзеркалення подій, реакція на побачене, мінливість кольору... Вищій пілотаж!
Дякую, Наталю, за чергове задоволення!
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), О! То лише вночі))))
#зимовий_марафон_читання Усе найкраще відкладаю в кінець списку. Це поки що єдиний твір на цьому марафоні, який я прочитав від початку і до кінця. Перше, що сподобалося, це якість тексту і добротна літературна мова. Відчутно, що оповідання пройшло через редагування, відлежалося і стало таким, куди й "п’ять копійок" уже не вставиш. Його можна смакувати, як витримане вино, шкода лишень, що такий малий обсяг. Однак історія самодостатня й доповнення не потребує, хіба замахнутись на інший твір з цими персонажами.
Не зауваження, а швидше запитання: сина сестри вже в ті часи називали "племінником" чи все ж "небожем"? І клична форма імені Данило - Даниле свідомо залишена "Данило" для мелодики тексту?
Дякую за гарну історію!
Марко Войт, Дякую за вражання. Щодо "небожа" справді треба уточнити. А ім*я - так :)
#зимовий_марафон_читання.
Історій про скарб та його пошуки є багато, але в цьому випадку йдеться швидше про скарб духовний, внутрішню силу, що допомагає йти правильним шляхом. Мені подобається така концепція.
Розповідь ведеться від імені писаря, але в другому абзаці він вже розповідає про молодого княжича, тож спочатку я заплуталася, хто саме головний герой історії. Як читач, привикла уявляти спочатку того, хто розповідає, а вже згодом його оточення. Тут це не спрацювало.
Сюжет динамічний, тримає в напруженні, але попри це щедро приправлений філософією, що вплетена в саму канву твору. Історичне тло яскраве, персонажі відповідають своїй епосі, віку, соціальному положенню, що так важливо для історичних романів! Містична складова також присутня, але я б сказала, що не є вагомою в творі. Бо, зрештою, все зводиться до вчинків людей, а не втручання чогось надприродного в їхню долю.
Загалом, це дуже гарне пригодницьке та повчальне оповідання! Подобаються мені ваші історії!
Ярина Мартин, Щиро дякую! Так оповідач сам філософ, тому й сприймає світ та людей через цю призму. А дехто вважає головним героєм Яруна.
#зимовий_марафон_читання
Пані Наталю, дуже дякую за насолоду для моїх очей, яку ви подарували цим коротким оповіданням. Супер!
Дарія Китайгородська, Дякую :)
Дуже сподобалося! Хочу роман про Яруна))
Эллин Крыж, Цікава ідея. Але поки цю історію від мене приховують.
Сподобалось:)
Оксана Усенко, Радію тому :)
Хочеться сказати "Заборонене кохання завжди веде до чогось недоброго"... але, я думаю - навпаки, це заборона кохання веде до зла. Якщо кохання справжнє, що сильніше за нього? Звідти і всі проблеми)).
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), Це точно!))
Дякую за звернення до історії, пані Наталіє! Цікавий твір з життя давніх русичів. Особливо сподобався стиль написання.
Олександр Гребьонкін, Дякую, що поділилися враженнями.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати