Головна Авторам Безкоштовна відеореклама у соц. мережах. Акція

Безкоштовна відеореклама у соц. мережах. Акція

Популярність відеоконтенту у соц. мережах постійно зростає. Вертикальні формати відео TikTok, Reels в Instagram та Facebook, YouTube Shorts  вже зараз можуть допомогти вам знайти нових читачів.

Коротке відео про короткі відео від Школи Букнет

Ви можете публікувати вертикальні промо-відео самостійно на власних сторінках у соц. мережах, а можете також скористатися нашою акцією, яка відтепер діє для всіх авторів Букнет. Якщо ваше відео зацікавить глядачів, ви зможете отримати додатковий трафік у свою книгу.

Деталі акції. Є такі варіанти взаємодії:

1. Ви створюєте відео і ми публікуємо його на сторінках Букнет у соц. мережах

  • Підготувати коротке вертикальне відео з рекламою вашої книги. 
  • Надіслати це відео у форматі mp.4 на електронну адресу: promo@booknet.com, прикріпивши його до листа. Тема листа: «Відеореклама Букнет – Ім’я автора/псевдонім, Назва книги». У самому листі необхідно вказати посилання на книгу на Букнет, назва пісні та ім’я виконавця, якщо ви хочете, щоб ми додали аудіо з бібліотек соціальних мереж.

Найкращі відео будуть опубліковані на сторінках Букнет у TikTok, Instagram, Facebook, YouTube протягом місяця від дати отримання вашого листа з відео. Якщо ваше відео набере більше 10 тис. переглядів за перші 7 днів після публікації в одній з соц. мереж, отримають додатково 300 переглядів за рекламним банером на Букнет!!!

Відео будуть проходити модерацію і, можливо, не всі ролики з'являться на наших сторінках. Команда Букнет буде намагатися опублікувати якомога більше відео, надісланих вами, якщо вони відповідають вимогам:
- не протирічать правилам соц. мереж;
- це вертикальне відео тривалістю або 15, 30 або 60 сек., пропорція 9:16.
- не порушує авторські права (зображення, відеоряд, музика - соц. мережі пропонують багато свого аудіо і краще його там обрати і вказати додатково у листі, яке саме аудіо ви хотіли б використати), не містить контент, призначений лише для повнолітніх і не публіковалося раніше.

2. Ви публікуєте вертикальне відео у форматі Reels в Instagram і додаєте сторінку @booknet.ua у якості співавтора для збільшення охоплення.

У такому випадку відео буде відображатися і на вашій сторінці, і на сторінці Букнет і це допоможе охопити більшу кількість читачів.

Декілька порад

Експериментуйте з форматами. Ви можете:

  • створювати більш короткі або більш довгі відео (у різних соц. мережах стандартна тривалість таких відео - до 1 хв., але популярним може стати і відео у 15 сек.);
  • використовувати сервіси з безкоштовними відео та фото для створення власних відеороликів (PEXELS, PIXABAY тощо), або створити зображення для своїх відео у нейромережах (наприклад у Midjourney);
  • експериментувати з текстом, який ви використовуєте у відео. Це можуть бути як слогани з цікавою інформацією про книгу, так і невеличкі частини тексту книги.

На популярність відео можуть впливати такі моменти: 

  • інтригуючі текст та зображення;
  • зручність при перегляді. Тому враховуйте, наскільки прийнятний його розмір, обсяг та чи не буде він частково закритий для глядачів елементами інтерфейсу (розташування кнопок та підписів у різних соц. мережах схоже, а розмір цих елементів може відрізнятись - враховуйте це і не розміщуйте текст близько до краю кадру);
  • активність глядачів, особливо у перші години після публікації відео. Вирішуйте самостійно, чи потрібно розміщувати назву книги або її обкладинку безпосередньо у відео, або варто залишити інтригу і оговорити це у коментарях з потенційними читачами ;-)

Далеко не кожне відео стає популярним і вгадати заздалегідь не можливо, яке саме відео "вистрибне". Звісно, можна намагатися вгадати алгоритми роботи соц. мереж, а можна експериментувати та покращувати якість створених відео. Інколи нестандартний підхід та фантазія приводять до фантастично приємних результатів.

Приклади популярних відео від авторів Букнет:

Приклад 1
Приклад 2
Приклад 3

Акція експериментальна, проводиться безстроково.

Дякуємо за ваш відгук!
Чи була ця стаття корисною?
Дуже шкода. Як ми можемо покращити статтю?
Необхідно заповнити поле
Поширені питання
Де можна ознайомитись з порадами авторам?

Ви можете знайти корисні поради авторам за цим посиланням.