28 402
“Навколо світу”
Анотація до книги "За межами досяжності "
Вона — колишня зірка гарячих новин про шоу-бізнес, чиє гламурне життя зруйнувалося із закриттям шоу.
Він — відомий журналіст-екстремал, який втратив успіх після наклепу колишньої дружини та гучного розлучення.
Щоб повернути кар’єру та відбілити репутацію, вони змушені об’єднати зусилля та спільно відзняти випуск у дикій природі. Для неї це єдиний шанс отримати роботу, для нього — спосіб повернути рейтинги власного шоу та довести світові свою невинність.
Вона не вірить йому й вважає небезпечним жінконенависником, а він бачить у ній лише розпещену багачку. Але в Долині Омо, де закінчується зона комфорту, сценарії більше не працюють, а небезпека стає реальнішою за об’єктиви камер. Дика Африка змушує їх скинути маски та віддатися почуттям, які весь цей час були за межами досяжності.
Він — відомий журналіст-екстремал, який втратив успіх після наклепу колишньої дружини та гучного розлучення.
Щоб повернути кар’єру та відбілити репутацію, вони змушені об’єднати зусилля та спільно відзняти випуск у дикій природі. Для неї це єдиний шанс отримати роботу, для нього — спосіб повернути рейтинги власного шоу та довести світові свою невинність.
Вона не вірить йому й вважає небезпечним жінконенависником, а він бачить у ній лише розпещену багачку. Але в Долині Омо, де закінчується зона комфорту, сценарії більше не працюють, а небезпека стає реальнішою за об’єктиви камер. Дика Африка змушує їх скинути маски та віддатися почуттям, які весь цей час були за межами досяжності.
від ненависті до коханняпригоди та небезпекиколеги
Зміст книги: 48 глав
382 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі, сподіваюся вам подобається ця книга! Буду вдячна за ваші вподобання та коментарі❤️
Детальніша інформація про книгу, анонси виходу розділів та додаткові світлини для кращого занурення в дикий світ Африки можете знайти в моєму тг-каналі — Books_K.R. (https://t.me/books_krs)
Ух які вийшли насичені розділи ^^
Те як Артемій піклується,то мій улюблений вигляд, і те,що він стримав слово то простооо 10/10
Дякую вам за них, історія не описати наскільки шикарна, успіхів далі
Дарина Ратушняк, Дякую❤️ Артем робить усе, щоб потішити свою Ілону))
Якщо Стас знову їх перерве, то отруять уже його!
Taylor Ran, Ахаха, дійсно))
Які ж вони котики ❤️
Natalia Skrypets, Це точно❤️
Ну які вони солоденькі. Я радію не менше ніж Ілона, що Артем виконує свої обіцянки. Артем так мило піклується про Ілу. Це так неймовірно. Один кайф від прочитання. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Він справді дуже злякався за неї. І вона для нього дійсно важлива, якщо він так турбується про Ілу))
Ой, ну нарешті! Я вже думала, що не дочекаюсь цього поцілунку)
Валентина Игнатюк, Так, нарешті їхній перший свідомий поцілунок)) скоро буде дуже гаряче
Ой, ой, ой, то тут вже не на Ілу "полювання" від чоловіків мурсі, а донька старійшини на нашого Артемія поклала око?!)
І все б було чудово, тому що, не отримавши бажаного поцілунку на камені, Іла не віддала б нікому Артема "без бою", але проти "магічних напоїв" племені не попреш...
Вирішили нейтралізувати суперницю і завоювати Артема? Ой, пошвидше б втікати з цього племені, тому що одні проблеми!
Я сподіваюся, що Артем врятує Іду знову ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Так-так) неочікувано й Артем упав місцевим дівчатам в очі) а Ілона багатьом не подобається, тож спільними зусиллями вирішили прибрати її. Звісно, він її врятує)
Як же мені подобається ця ревність обох. Вони тоді такі класнючі. Добре, що між ними знову ця легкість без непорозумінь та напруження. Після всієї ситуації на території племені, одразу видно хто приклав руку до стану Ілони. Дуже цікаво, чи буде для неї якесь покарання за її вчинки?) Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Вже не можуть стримувати своїх почуттів, а ревнощі тільки загострюють усе)) Ну, ніхто ж не зізнається)
Нарешті між ними знову ця легкість))) Бідна Ілона,це ж так страшно бути серед таких людей,а її щей отравили (((дякую за продовження!!!
Діана Кончак, Тут справді небезпечно. Але Артем зробить усе, щоб її врятувати) вони вже дуже зближуються
Небезпечні місцеві дівчата. Ми чекали змагання за Ілу, а вийшло за Артема:)
Natalia Skrypets, Ага)) хто б міг подумати) Ілона точно не очікувала, що доведеться ревнувати Артема)
Оо, то, щоб прибрати конкурентку треба її отруїти? Це в них так називається? А зробила вона тільки гірше, бо це ще більше зблизить Ілону та Артема, а якби Стас їм не завадив, то тут і думати не було б ні про що)
Taylor Ran, Ну, в них свої методи цікаві)) а ця ситуація справді їх ще більше зблизить
Як же Ілона мріяла почути від Артема, що він хвилюється і турбується за неї. І нарешті почула. Ну що задоволена? Дякую
Наталья Храпакова, Вона свого добʼється, якщо хоче))
книга зачарувала))) дуже чекаю продовження) цікаво що ж буде далі...
Веронічка Кривицька, Дякую❤️
Останні дві глави пішли як в суху землю. Так подобається як вони дражнять один одного, а їхні зізнання... Ох, і так обламати в кінці... Дякую за продовження!
Ана, Дякую❤️
Вітаю з передплатою! Натхнення авторці та заслуженого успіху книзі
Natalia Skrypets, Дякую❤️
Щиро вітаю з передплатою❤️
Книзі шаленого успіху, а вам невичерпного натхнення❤️❤️❤️
Вони такі кайфові. Хімія між ними шалена. Дуже чекаю коли нарешті станеться довгоочікуваний вибух пристрасті. Їхні зізнання такі солоденькі. Дуже цікаво, хто, або що перервало таку чарівну мить?) Історія — суцільна насолода. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
«Мені теж до біса спекотно поряд з тобою» ВАУУУУУ,оце зізнання від Артема)))ну дуже мені подобаються вони❤️
Ой, як тягне і тягне Ілу до Артема, а його стовідсотково - до неї. Хімія просто шалена ❤️
Мені здається, що навіть крижана вода стала паруючою від їх палаючих бажань один до одного))
Але круто, що розмовляють спокійно, Артему цікаво про Ілу дізнатися більше!
Йой, і хто то таку мить порушив?)) Я вже тааааак очікувала на цей поцілунок)
Дуже дякую за проду ❤️
Незнаю хто там тріщить, але я вже готова його вбити, таке момент обломали)))
Що за хрусткіт? Хто там наважився зіпсувати такий момент... Ще от-от і стався б поцілунок. А так знову облом. Дякую
Ще не вистачало, щоб за ними хтось підглядав там!
На найцікавішому)))
Дякую за цікаву проду
Фух, то це Артем прийшов до своєї бунтарки! Ех, Іло, звісно, що аби не відчуває нічого, то не намагався б захистити та не прийшов би оберігати її сон ❤️
Артемій дуже гарна людина, навіть якщо в моменті він злий і може сказати якусь образливу річ...
А от раночок має бути дуже цікавим і навіть романтичним! Вдвох в красивому місці, голяка, аххах, правда, водичка крижана, але ж тіла в них точно горять від того, що вони поруч один з одним)
Ох, стримаються і лише покупаються?))
Дуже дякую за проду ❤️
Розділ неймовірний! Їхня хімії це щось)
Ранок виявився однозначно кращим..
Чим ніч..
А купання..Голяка..
Ні,ні,вони ж не підглядають
.(•‿•)(•‿•)(•‿•)
То так ,знічев'я,погляди кидають одне на одного.
Дякую ❤️♥️♥️
Гарний розділ, відчувається що ось ось ця хімія переважить і щось буде:)
Якби він не намагався показати,що байдужий,але серце знає
Дякую за продовження, дуже чекаю їхнього розвитку
Я рада, що ця ніч пройшла добре, хоча знаючи ваш спойлер я очікувала гіршого сценарію
Оу, в них знову потепління, як би Артем не старався бути байдужим до Ілони, все рівно його тягне і не може залишити саму) цікаво чим закінчиться їхнє купання)))))
Артем таки не залишив Ілону одну і пішов її охороняти. Він переймається її безпекою і турбується про неї повсякчас. І як не хотіла вона ночувати в одній хижині з Артемом, а так таки і вийшло. А потім він ще купання у річці організував. Та Ілоні його боготворити треба, все для неї, її безпеки і її зручности. Дуже дякую за продовження
Хех, саме час для купання разом, а чому і ні?)
Це купання може стати першим кроком для зближення:)
Ох і вперта Ілона. Головне, щоб через свою гордість не попала в дуже небезпечні ситуації. Її можна зрозуміти, слова Артема зачепили та образили, але думаю, тут можна було і потерпіти. Дуже сподіваюсь, що Артем в черговий раз її врятує. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Ілона не подумала, що такі заяви можуть мати наслідки. Побачимо, що з цього буде потім, бо Артем не завжди зможе її захистити
Йой, бідна Ілона. Через свою гордість потрапить в халепу. Надіюсь Артем все ж таки їх спасе вразі чого
kiisoliksxx, Будемо сподіватися, що все буде добре у них)
Я розумію Ілу - після всіх слів Артемія, звісно, шок і неприємний осад в неї ще не пройшов, плюс дикі традиції мурсі (особливо з печінкою, бррр) - це не для її натури...
Але, чи то я така боягузка, я б гордість свою зараз не показувала б)) Реально страшно!
А Іла, виходить, на все плем'я заявила, що вона одна, без чоловічого захисту... До такої незвичної красуні ласих там багато...
Я щиро сподіваюся, що це хтось зі "своїх" шкрябеться: чи Артем, чи Стас...)
Моторошно так!
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Ой, Ілона діяла на емоціях, але наслідки такої заяви точно будуть) А от Артем попри усі свої слова, все ж не може залишити її
Ілона,здається,через свою впертість геть не розуміє що робить..Заявити що вона сама по собі..Хоч би аборигени не влаштували бій за право першості ..
Дякую ♥️❤️♥️
Оксана Морус, Ой, вона навіть не уявляє, які дії спровокувала. Наслідки таких заяв точно будуть
Дякую за цікаву проду
Nadya, ❤️
Пізнавально, цікаво, інтригуюче.... Давно мене так не затягував сюжет
Natalia Skrypets, Дуже вам дякую❤️ мені приємно це знати)
Розділи так нерви потріпали гарно, хееххехе) сподіваюся вони будуть цілі, але пам'ятаю ваш спойлер, і стає де більше не по собі....
Дуже чекаю продовження, що буде далі, дякую. Ви так все гарно описуєте, ніби на яву все бачу, дякуюю
Дарина Ратушняк, Дякую❤️ на них ще багато пригод чекає попереду)
Нарешті відчувається між ними потепління
Це точно має бути Артем,бо якщо це хтось інший,то зійти з розуму можна,як же страшно за Ілону(((
Діана Кончак, Будемо сподіватися на краще))
Як же небезпечно,дуже переживаю за них( І Артем через тривогу і злість обідив Ілону(((
Діана Кончак, Дуже прикро, що в них такі непорозуміння у стосунках постійно
І знову Ілони гордість грає проти неї, вони двоє як ті вперті барани, щоразу сперечаються. Думаю ніч буде точно не спокійною
Людмила Дубянська, Це точно)) але рано чи пізно вони точно не стримаються)
Ой леле! Що творить Ілона! Зовсім розу загубила розум. Відмовилася від захисту Артема ще вибила собі окрему хижину. А що якщо хтось з мурсі завітає до неї у гості в ночі? А в неї навіть ножа не має. Боже поможи Іловні вижити ! Дуже дякую за продовження. З нетерпінням чекаємо на наступний розділ.
Наталья Храпакова, Дякую вам❤️ Ілона зовсім не думає, тож добре, що Артем такий, що думає за них усіх)
Я в шоке від Іли))
Ірина Новосад, Розумію))
Вийшов чудовий розділ. Сподіваюсь з Ілою буде все добре і до неї забереться в хижину Артем. Ксано, дякую за розділ❤️
Христина Грей, Дякую❤️ Артем точно не дозволить комусь іншому залізти до неї
Мені так шкода Ілону. Вона дуже сильна
Parypa, Їй складно в новому середовищі, але вона дуже старається
Яка ж вона ризикова дівчина! Я в шоці:)
Natalia Skrypets, Є трішки, хах) Артем сам шокований
Єдина надія, що це все ж Артем прийшов плюнувши на свою гордість, а не хтось з племені...
Taylor Ran, Ну, він би не зміг так легко покинути її)
Така класна атмосфера Африки, але трішки лякаюча. Не уявляю, як почувається Іли в цьому середовищі, якщо мені під час читання стало моторошно. Дуже хочеться, щоб вона була в безпеці. Артема можна зрозуміти. Вся відповідальність на ньому. Йому приходиться робити такі жахливі речі, щоб хоч трішки убезпечити всіх, а тут ще жінка мозок пиляє. Але і Іла вже на межі. Така напруга між ними. Дуже цікаво, які ще пригоди чекають на них. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати