За межами досяжності
28 402

За межами досяжності 18+

Сучасний любовний роман

Ксана Рейлі

Ксана Рейлі · автор

Повний текст · 247 стор.
240
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 382
За межами досяжності
№ 1
За межами досяжності
За межами досяжності. Спільний маршрут
№ 2
За межами досяжності. Спільний маршрут
“Навколо світу”
Анотація до книги "За межами досяжності "
Вона — колишня зірка гарячих новин про шоу-бізнес, чиє гламурне життя зруйнувалося із закриттям шоу.

Він — відомий журналіст-екстремал, який втратив успіх після наклепу колишньої дружини та гучного розлучення.

Щоб повернути кар’єру та відбілити репутацію, вони змушені об’єднати зусилля та спільно відзняти випуск у дикій природі. Для неї це єдиний шанс отримати роботу, для нього — спосіб повернути рейтинги власного шоу та довести світові свою невинність.

Вона не вірить йому й вважає небезпечним жінконенависником, а він бачить у ній лише розпещену багачку. Але в Долині Омо, де закінчується зона комфорту, сценарії більше не працюють, а небезпека стає реальнішою за об’єктиви камер. Дика Африка змушує їх скинути маски та віддатися почуттям, які весь цей час були за межами досяжності.

від ненависті до коханняпригоди та небезпекиколеги

Зміст книги: 48 глав
Пролог
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Розділ 30
Розділ 31
Розділ 32
Розділ 33
Розділ 34
Розділ 35
Розділ 36
Розділ 37
Розділ 38
Розділ 39
Розділ 40
Розділ 41
Розділ 42
Розділ 43
Розділ 44
Розділ 45
Розділ 46
Розділ 47

382 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Дарина Ратушняк
02.05.2026, 22:14:03

Ух які вийшли насичені розділи ^^
Те як Артемій піклується,то мій улюблений вигляд, і те,що він стримав слово то простооо 10/10
Дякую вам за них, історія не описати наскільки шикарна, успіхів далі

Ксана Рейлі
03.05.2026, 17:43:32

Дарина Ратушняк, Дякую❤️ Артем робить усе, щоб потішити свою Ілону))

avatar
Taylor Ran
02.05.2026, 20:59:45

Якщо Стас знову їх перерве, то отруять уже його!

Ксана Рейлі
03.05.2026, 17:42:54

Taylor Ran, Ахаха, дійсно))

avatar
Natalia Skrypets
02.05.2026, 20:21:58

Які ж вони котики ❤️

Ксана Рейлі
03.05.2026, 17:42:46

Natalia Skrypets, Це точно❤️

avatar
Настя
02.05.2026, 19:56:54

Ну які вони солоденькі. Я радію не менше ніж Ілона, що Артем виконує свої обіцянки. Артем так мило піклується про Ілу. Це так неймовірно. Один кайф від прочитання. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Ксана Рейлі
03.05.2026, 17:42:41

Настя, Він справді дуже злякався за неї. І вона для нього дійсно важлива, якщо він так турбується про Ілу))

Ой, ну нарешті! Я вже думала, що не дочекаюсь цього поцілунку)

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:54:51

Валентина Игнатюк, Так, нарешті їхній перший свідомий поцілунок)) скоро буде дуже гаряче

avatar
Sana Boboho
02.05.2026, 18:15:51

Ой, ой, ой, то тут вже не на Ілу "полювання" від чоловіків мурсі, а донька старійшини на нашого Артемія поклала око?!)
І все б було чудово, тому що, не отримавши бажаного поцілунку на камені, Іла не віддала б нікому Артема "без бою", але проти "магічних напоїв" племені не попреш...
Вирішили нейтралізувати суперницю і завоювати Артема? Ой, пошвидше б втікати з цього племені, тому що одні проблеми!
Я сподіваюся, що Артем врятує Іду знову ❤️
Дуже дякую за проду ❤️

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:54:09

Sana Boboho, Так-так) неочікувано й Артем упав місцевим дівчатам в очі) а Ілона багатьом не подобається, тож спільними зусиллями вирішили прибрати її. Звісно, він її врятує)

avatar
Настя
02.05.2026, 13:37:02

Як же мені подобається ця ревність обох. Вони тоді такі класнючі. Добре, що між ними знову ця легкість без непорозумінь та напруження. Після всієї ситуації на території племені, одразу видно хто приклав руку до стану Ілони. Дуже цікаво, чи буде для неї якесь покарання за її вчинки?) Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:52:52

Настя, Вже не можуть стримувати своїх почуттів, а ревнощі тільки загострюють усе)) Ну, ніхто ж не зізнається)

avatar
Діана Кончак
02.05.2026, 07:34:56

Нарешті між ними знову ця легкість))) Бідна Ілона,це ж так страшно бути серед таких людей,а її щей отравили (((дякую за продовження!!!

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:52:09

Діана Кончак, Тут справді небезпечно. Але Артем зробить усе, щоб її врятувати) вони вже дуже зближуються

avatar
Natalia Skrypets
01.05.2026, 21:43:56

Небезпечні місцеві дівчата. Ми чекали змагання за Ілу, а вийшло за Артема:)

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:51:40

Natalia Skrypets, Ага)) хто б міг подумати) Ілона точно не очікувала, що доведеться ревнувати Артема)

avatar
Taylor Ran
01.05.2026, 21:41:54

Оо, то, щоб прибрати конкурентку треба її отруїти? Це в них так називається? А зробила вона тільки гірше, бо це ще більше зблизить Ілону та Артема, а якби Стас їм не завадив, то тут і думати не було б ні про що)

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:51:10

Taylor Ran, Ну, в них свої методи цікаві)) а ця ситуація справді їх ще більше зблизить

Як же Ілона мріяла почути від Артема, що він хвилюється і турбується за неї. І нарешті почула. Ну що задоволена? Дякую

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:50:42

Наталья Храпакова, Вона свого добʼється, якщо хоче))

книга зачарувала))) дуже чекаю продовження) цікаво що ж буде далі...

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:50:25

Веронічка Кривицька, Дякую❤️

avatar
Ана
01.05.2026, 14:48:51

Останні дві глави пішли як в суху землю. Так подобається як вони дражнять один одного, а їхні зізнання... Ох, і так обламати в кінці... Дякую за продовження!

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:50:20

Ана, Дякую❤️

avatar
Natalia Skrypets
01.05.2026, 15:10:58

Вітаю з передплатою! Натхнення авторці та заслуженого успіху книзі

Ксана Рейлі
02.05.2026, 19:50:13

Natalia Skrypets, Дякую❤️

avatar
Настя
01.05.2026, 14:59:38

Щиро вітаю з передплатою❤️
Книзі шаленого успіху, а вам невичерпного натхнення❤️❤️❤️

avatar
Настя
01.05.2026, 14:59:04

Вони такі кайфові. Хімія між ними шалена. Дуже чекаю коли нарешті станеться довгоочікуваний вибух пристрасті. Їхні зізнання такі солоденькі. Дуже цікаво, хто, або що перервало таку чарівну мить?) Історія — суцільна насолода. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

avatar
Діана Кончак
01.05.2026, 02:26:03

«Мені теж до біса спекотно поряд з тобою» ВАУУУУУ,оце зізнання від Артема)))ну дуже мені подобаються вони❤️

avatar
Sana Boboho
30.04.2026, 23:19:36

Ой, як тягне і тягне Ілу до Артема, а його стовідсотково - до неї. Хімія просто шалена ❤️
Мені здається, що навіть крижана вода стала паруючою від їх палаючих бажань один до одного))
Але круто, що розмовляють спокійно, Артему цікаво про Ілу дізнатися більше!
Йой, і хто то таку мить порушив?)) Я вже тааааак очікувала на цей поцілунок)
Дуже дякую за проду ❤️

Незнаю хто там тріщить, але я вже готова його вбити, таке момент обломали)))

Що за хрусткіт? Хто там наважився зіпсувати такий момент... Ще от-от і стався б поцілунок. А так знову облом. Дякую

avatar
Taylor Ran
30.04.2026, 20:25:01

Ще не вистачало, щоб за ними хтось підглядав там!

avatar
Ірина Новосад
30.04.2026, 19:40:22

На найцікавішому)))

avatar
Nadya
30.04.2026, 16:41:03

Дякую за цікаву проду

avatar
Sana Boboho
30.04.2026, 13:23:07

Фух, то це Артем прийшов до своєї бунтарки! Ех, Іло, звісно, що аби не відчуває нічого, то не намагався б захистити та не прийшов би оберігати її сон ❤️
Артемій дуже гарна людина, навіть якщо в моменті він злий і може сказати якусь образливу річ...
А от раночок має бути дуже цікавим і навіть романтичним! Вдвох в красивому місці, голяка, аххах, правда, водичка крижана, але ж тіла в них точно горять від того, що вони поруч один з одним)
Ох, стримаються і лише покупаються?))
Дуже дякую за проду ❤️

avatar
kiisoliksxx
30.04.2026, 00:04:04

Розділ неймовірний! Їхня хімії це щось)

avatar
Оксана Морус
29.04.2026, 22:40:31

Ранок виявився однозначно кращим..
Чим ніч..
А купання..Голяка..
Ні,ні,вони ж не підглядають
.(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)
То так ,знічев'я,погляди кидають одне на одного.
Дякую ❤️♥️♥️

avatar
Дарина Ратушняк
29.04.2026, 22:20:25

Гарний розділ, відчувається що ось ось ця хімія переважить і щось буде:)
Якби він не намагався показати,що байдужий,але серце знає
Дякую за продовження, дуже чекаю їхнього розвитку

Я рада, що ця ніч пройшла добре, хоча знаючи ваш спойлер я очікувала гіршого сценарію

Оу, в них знову потепління, як би Артем не старався бути байдужим до Ілони, все рівно його тягне і не може залишити саму) цікаво чим закінчиться їхнє купання)))))

Артем таки не залишив Ілону одну і пішов її охороняти. Він переймається її безпекою і турбується про неї повсякчас. І як не хотіла вона ночувати в одній хижині з Артемом, а так таки і вийшло. А потім він ще купання у річці організував. Та Ілоні його боготворити треба, все для неї, її безпеки і її зручности. Дуже дякую за продовження

avatar
Taylor Ran
29.04.2026, 20:24:50

Хех, саме час для купання разом, а чому і ні?)

avatar
Natalia Skrypets
29.04.2026, 20:20:13

Це купання може стати першим кроком для зближення:)

avatar
Настя
25.04.2026, 22:37:26

Ох і вперта Ілона. Головне, щоб через свою гордість не попала в дуже небезпечні ситуації. Її можна зрозуміти, слова Артема зачепили та образили, але думаю, тут можна було і потерпіти. Дуже сподіваюсь, що Артем в черговий раз її врятує. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:25:27

Настя, Ілона не подумала, що такі заяви можуть мати наслідки. Побачимо, що з цього буде потім, бо Артем не завжди зможе її захистити

avatar
kiisoliksxx
25.04.2026, 17:26:23

Йой, бідна Ілона. Через свою гордість потрапить в халепу. Надіюсь Артем все ж таки їх спасе вразі чого

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:24:46

kiisoliksxx, Будемо сподіватися, що все буде добре у них)

avatar
Sana Boboho
25.04.2026, 14:57:08

Я розумію Ілу - після всіх слів Артемія, звісно, шок і неприємний осад в неї ще не пройшов, плюс дикі традиції мурсі (особливо з печінкою, бррр) - це не для її натури...
Але, чи то я така боягузка, я б гордість свою зараз не показувала б)) Реально страшно!
А Іла, виходить, на все плем'я заявила, що вона одна, без чоловічого захисту... До такої незвичної красуні ласих там багато...
Я щиро сподіваюся, що це хтось зі "своїх" шкрябеться: чи Артем, чи Стас...)
Моторошно так!
Дуже дякую за проду ❤️

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:24:31

Sana Boboho, Ой, Ілона діяла на емоціях, але наслідки такої заяви точно будуть) А от Артем попри усі свої слова, все ж не може залишити її

avatar
Оксана Морус
25.04.2026, 13:44:11

Ілона,здається,через свою впертість геть не розуміє що робить..Заявити що вона сама по собі..Хоч би аборигени не влаштували бій за право першості ..
Дякую ♥️❤️♥️

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:23:36

Оксана Морус, Ой, вона навіть не уявляє, які дії спровокувала. Наслідки таких заяв точно будуть

avatar
Nadya
25.04.2026, 11:43:47

Дякую за цікаву проду

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:23:03

Nadya, ❤️

avatar
Natalia Skrypets
25.04.2026, 10:28:24

Пізнавально, цікаво, інтригуюче.... Давно мене так не затягував сюжет

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:22:59

Natalia Skrypets, Дуже вам дякую❤️ мені приємно це знати)

avatar
Дарина Ратушняк
25.04.2026, 07:45:49

Розділи так нерви потріпали гарно, хееххехе) сподіваюся вони будуть цілі, але пам'ятаю ваш спойлер, і стає де більше не по собі....
Дуже чекаю продовження, що буде далі, дякую. Ви так все гарно описуєте, ніби на яву все бачу, дякуюю

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:22:45

Дарина Ратушняк, Дякую❤️ на них ще багато пригод чекає попереду)

avatar
Parypa
29.04.2026, 19:22:14

Нарешті відчувається між ними потепління

avatar
Діана Кончак
25.04.2026, 04:07:16

Це точно має бути Артем,бо якщо це хтось інший,то зійти з розуму можна,як же страшно за Ілону(((

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:17:59

Діана Кончак, Будемо сподіватися на краще))

avatar
Діана Кончак
25.04.2026, 03:57:29

Як же небезпечно,дуже переживаю за них( І Артем через тривогу і злість обідив Ілону(((

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:17:49

Діана Кончак, Дуже прикро, що в них такі непорозуміння у стосунках постійно

І знову Ілони гордість грає проти неї, вони двоє як ті вперті барани, щоразу сперечаються. Думаю ніч буде точно не спокійною

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:17:27

Людмила Дубянська, Це точно)) але рано чи пізно вони точно не стримаються)

Ой леле! Що творить Ілона! Зовсім розу загубила розум. Відмовилася від захисту Артема ще вибила собі окрему хижину. А що якщо хтось з мурсі завітає до неї у гості в ночі? А в неї навіть ножа не має. Боже поможи Іловні вижити ! Дуже дякую за продовження. З нетерпінням чекаємо на наступний розділ.

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:17:04

Наталья Храпакова, Дякую вам❤️ Ілона зовсім не думає, тож добре, що Артем такий, що думає за них усіх)

avatar
Ірина Новосад
24.04.2026, 23:14:32

Я в шоке від Іли))

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:16:28

Ірина Новосад, Розумію))

avatar
Христина Грей
24.04.2026, 22:54:46

Вийшов чудовий розділ. Сподіваюсь з Ілою буде все добре і до неї забереться в хижину Артем. Ксано, дякую за розділ❤️

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:16:18

Христина Грей, Дякую❤️ Артем точно не дозволить комусь іншому залізти до неї

avatar
Parypa
24.04.2026, 22:44:03

Мені так шкода Ілону. Вона дуже сильна

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:15:47

Parypa, Їй складно в новому середовищі, але вона дуже старається

avatar
Natalia Skrypets
24.04.2026, 22:08:24

Яка ж вона ризикова дівчина! Я в шоці:)

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:15:26

Natalia Skrypets, Є трішки, хах) Артем сам шокований

avatar
Taylor Ran
24.04.2026, 22:01:11

Єдина надія, що це все ж Артем прийшов плюнувши на свою гордість, а не хтось з племені...

Ксана Рейлі
29.04.2026, 19:12:21

Taylor Ran, Ну, він би не зміг так легко покинути її)

avatar
Настя
22.04.2026, 16:34:49

Така класна атмосфера Африки, але трішки лякаюча. Не уявляю, як почувається Іли в цьому середовищі, якщо мені під час читання стало моторошно. Дуже хочеться, щоб вона була в безпеці. Артема можна зрозуміти. Вся відповідальність на ньому. Йому приходиться робити такі жахливі речі, щоб хоч трішки убезпечити всіх, а тут ще жінка мозок пиляє. Але і Іла вже на межі. Така напруга між ними. Дуже цікаво, які ще пригоди чекають на них. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше