За межами досяжності
28 402

За межами досяжності 18+

Сучасний любовний роман

Ксана Рейлі

Ксана Рейлі · автор

Повний текст · 247 стор.
240
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 382
За межами досяжності
№ 1
За межами досяжності
За межами досяжності. Спільний маршрут
№ 2
За межами досяжності. Спільний маршрут
“Навколо світу”
Анотація до книги "За межами досяжності "
Вона — колишня зірка гарячих новин про шоу-бізнес, чиє гламурне життя зруйнувалося із закриттям шоу.

Він — відомий журналіст-екстремал, який втратив успіх після наклепу колишньої дружини та гучного розлучення.

Щоб повернути кар’єру та відбілити репутацію, вони змушені об’єднати зусилля та спільно відзняти випуск у дикій природі. Для неї це єдиний шанс отримати роботу, для нього — спосіб повернути рейтинги власного шоу та довести світові свою невинність.

Вона не вірить йому й вважає небезпечним жінконенависником, а він бачить у ній лише розпещену багачку. Але в Долині Омо, де закінчується зона комфорту, сценарії більше не працюють, а небезпека стає реальнішою за об’єктиви камер. Дика Африка змушує їх скинути маски та віддатися почуттям, які весь цей час були за межами досяжності.

від ненависті до коханняпригоди та небезпекиколеги

Зміст книги: 48 глав
Пролог
Розділ 1
Розділ 2
Розділ 3
Розділ 4
Розділ 5
Розділ 6
Розділ 7
Розділ 8
Розділ 9
Розділ 10
Розділ 11
Розділ 12
Розділ 13
Розділ 14
Розділ 15
Розділ 16
Розділ 17
Розділ 18
Розділ 19
Розділ 20
Розділ 21
Розділ 22
Розділ 23
Розділ 24
Розділ 25
Розділ 26
Розділ 27
Розділ 28
Розділ 29
Розділ 30
Розділ 31
Розділ 32
Розділ 33
Розділ 34
Розділ 35
Розділ 36
Розділ 37
Розділ 38
Розділ 39
Розділ 40
Розділ 41
Розділ 42
Розділ 43
Розділ 44
Розділ 45
Розділ 46
Розділ 47

382 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора
avatar
Діана Кончак
12.04.2026, 01:03:36

Ну які ж вони коти)))Такий класний і милий розділ!!!Дякую за продовження ❤️

Ксана Рейлі
16.04.2026, 21:56:25

Діана Кончак, Дякую❤️ вони неймовірні))

avatar
Sana Boboho
12.04.2026, 00:04:12

Аххах, ну Артемій з Ілоною з їхніми колючками - це вищий пілотаж дотепності))
Неймовірно тішить, що вони один одного підколюють влучно, але ж це через внутрішню симпатію (яку ще самі для себе приховують)
Так мило Артем ніжки помив і обробив, турбота за норовливою красунечкую, як на мене, йому приносить задоволення, хоч і "пофиркує" він для профілактики))
І поруч з ним Іла відчуває спокій і захист, а його зізнання перед її засинанням - в саме серденько ❤️
Ох, обох вже плавить поруч один з одним ❤️
Дуже дякую за проду ❤️

Ксана Рейлі
16.04.2026, 21:56:07

Sana Boboho, Дуже вони люблять дражнити одне одного і підкорювати)) Думаю, йому навіть подобається турбуватися про неї, а вона отримує від цього неабияке задоволення)) дякую вам❤️

avatar
Ілона Гуляєва
11.04.2026, 22:14:23

Ніколи не коментувала книги,які тут читала, але Ксано, ця ваша книга - це просто захват!! Кожного вечора оновлюю сторінку, щоб не пропустити жодного оновлення!!Немає слів,щоб описати мій захват вашою творчістю , ви велика молодець! Дякую вам!! Книга ще навіть не дописана, а я вже хочу її перечитувати знову і знову!! ❤️?

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:28:22

Ілона Гуляєва, Мені дуже приємно, дякую❤️ Сама захопилася дуже цією книгою, і щаслива, що ви теж поділяєте мої емоції)) далі ще цікавіше)

avatar
Дарина Ратушняк
11.04.2026, 22:07:42

Турботливий Артемій так мило, але їхні жартики це все, на сміялась добре:)
Дякую за продовження, цю історію чекаю кожен день з нетерпіннямя, натхнення вам❤️

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:27:33

Дарина Ратушняк, Хах, мені теж дуже подобаються їхні жарти)) такі дрібні побутові сварки) дякую дуже❤️

avatar
Nadya
11.04.2026, 17:28:34

Дякую за цікаву проду

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:26:46

Nadya, Дякую вам❤️

avatar
Оксана Морус
11.04.2026, 15:37:58

Халепи ніби по п'ятах ходять за Ілоною..Хоч дівчина то і не провокує нікого..Вона старається бути вічливою,природньою.
Але в купі це все тільки зближує її з Артемом..
Дякую ❤️❤️♥️

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:26:41

Оксана Морус, На жаль, вона у будь-якому випадку привертатиме увагу до себе, навіть якщо не хотітиме цього. Артем це розуміє, тож одразу взявся захищати її

avatar
Ірина Білик
11.04.2026, 11:01:28

Йомайо, який напружений та дуууже цікавий розділ. Буде заворожуюси поспостерігати за Артемом та Ілою:) Думаю це призведе точно до почуттів, адже Іла вже сама озвучила, що хотіла б насправді бути його жінкою:) Щиро дякую, за такий насичений, незвичайний, цікавий та навчальний сюжет книги! Дуже подобається читати цю історію, і інколи прокидається бажанням побачити красу на власні очі.

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:26:05

Ірина Білик, Іла дуже захоплена ним, бо ще жоден чоловік не ставився до неї так. Дуже вам дякую, Іринко, за приємні слова❤️ стараюся, щоб було захопливо та пізнавально)

avatar
Діана Кончак
11.04.2026, 09:02:12

Я ніколи не читала книгу з такою тематикою,це так ВАУУУУ!!!) Дуже захоплює❤️

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:24:54

Діана Кончак, Дякую вам за такі приємні слова❤️

avatar
Sana Boboho
11.04.2026, 01:20:54

Вау, ну і крутезні обряди, традиції! Іла неймовірно тонко відчуває все навколо і так вміло комунікує з жінками племені - насправді, дуже крутий контент зрештою має вийти, тому що її присутність в кадрі значно оживляє та "розбавляє" всю подорож!
А от чоловіки, звісно, від красуні в захваті, але Артемій всім носа втер, показавши, чия вона) Спокусниця Іла так танцювала, і саме ж для нього була хвиля провокації направлена))
В будиночку, мабуть, тепер починається найцікавіше, тим більше після адреналіну міні-розбірок та місцевого пивного напою... Чи ще зарано їм двом запалювати в кімнаті?)
Дуже дякую за проду ❤️

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:24:40

Sana Boboho, Ілі справді дуже легко вдалося влитися в їхнє коло) Стас оцінив. Ну і Артем не залишив поза увагою її танці)) дякую вам❤️

avatar
Дарина Ратушняк
11.04.2026, 00:02:25

Розділ шедевральний, власницький Артемій все як лікар прописав, хехехехе
Дякую дуже за продовження, це було супер мило і моментами спекотно навіть) чекаю з нетерпінням продовження

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:23:50

Дарина Ратушняк, Дякую❤️ Артем уже проявляє свою власницьку сторону, а це ще тільки початок і не такі небезпечні племена)

Ця історія настільки крута, що я постійно перевіряю чи ще немає нового розділу, на кожне сповіщення з телеграму реагую))) Вам дуже круто вдається писати в такому жанрі ❤️❤️❤️❤️

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:23:19

Людмила Дубянська, Дуже дякую❤️ це новий для мене досвід, тож я безмежно щаслива, що мені вдається передати атмосферу))

Клас, клас я ледь не пищала від радості, як він її надавав своєю)))) дуже крутий розділ, я не помилилась в здогадках, що Артем її «привласнив» щоб більше ніхто не смів чіпати, але побачимо чи це щось дасть насправді) дякую!

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:22:37

Людмила Дубянська, Ілона там теж вже хотіла пищати)) Артем, звісно, справжній чоловік))

Швидко Ілона забажала стати жінкою Артемія. Їй навіть захотілося, щоб це було насправді. Не треба їй було такі танці танцювати перед місцевими чоловіками. Думаю, не довго вони будуть грати в парочку. Їх тягне одине до одного. Скоро противитися потягу буде важче і важче. Тим більш, що вони повинні спати разом в одній хижині. Дякую за продовження

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:22:06

Наталья Храпакова, Такі він відчуття у неї викликає своєю турботою)) їм обом уже важко стримуватися, але певні страхи зупиняють їх дуже

Це дуже класна книга, щось нове і незвичне)
Думаю, що вона стане моєю улюбленою!

Ксана Рейлі
11.04.2026, 22:21:29

Валентина Игнатюк, Дуже вам дякую❤️ я така рада) попереду ще багато цікавенького

avatar
Настя
10.04.2026, 23:18:20

Така неймовірна атмосфера. Аж самій захотілось в Африку. Так мило, що африканки взяли Ілу до танцю. Це ж такий чудовий досвід спробувати щось нове. Ну прото кайф. Ох, Артем. Так подобається, як він заступається за дівчину і привселюдно назвав її своєю. Дуже цікаво, що буде далі. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:22:37

Настя, Ілі точно сподобався такий досвід) І кадри для випуску будуть чудові. Ну, Артем щоразу захоплює більше) Іла вражена тим, як він її захищає

avatar
Христина Грей
10.04.2026, 23:16:33

Розділ мені дуже сподобався, як і вся книга загалом. Я ще ніколи не читала настільки захопливої історії — ця атмосфера просто неймовірна, просто вау! А ваші відео та фото допомагають ще глибше відчути й прожити її. Ксано, щиро дякую за вашу працю й творчість, ви надзвичайна!

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:21:15

Христина Грей, Щиро дякую❤️ мені дуже приємно, що ви так оцінили мої старання)) багато вкладаю в цю історію, тож рада, що ви це помічаєте)

avatar
Natalia Skrypets
10.04.2026, 23:16:25

Іла дуже відрізняється від місцевих жінок. Звісно, що вона викликала фурор. Артем мусить пильно її охороняти

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:20:18

Natalia Skrypets, І поки вона сама цього не розуміє, доводиться Артему бути її захисником)

avatar
Taylor Ran
10.04.2026, 23:07:32

Воу-воу-воу, ну звісно ж Артемчик зробив це тому, що хвилювався за свою колегу, а не через ревнощі)))

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:18:56

Taylor Ran, Ага)) І поки він, звісно, прикриватиметься роботою й приховуватиме те, що відчуває насправді)

avatar
Яна Львовська
10.04.2026, 23:02:37

Чудовий розділ! Іла вже починає розуміти що щось відчуває до Артема. З нетерпінням чекаю продовження)

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:18:07

Яна Львовська, Дякую❤️ тааак) Іла вже там пливе біля нього))

avatar
Анна Зеленская
10.04.2026, 18:12:20

Я все прочла на одному подиху, як змусити себе чекати продовження ? я в захваті ❤️❤️❤️ дууууже чекаю продовження історії

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:17:50

Анна Зеленская, Дуже вам дякую❤️ я така рада, що вам подобається ця історія))

avatar
Natalia Skrypets
10.04.2026, 09:19:03

Ілона аж ніяк не така дівчинка-квіточка, якою здається на перший погляд. Думаю, що інша, на її місці, вже пакувала бичемодани додому. А наша дівчинка тримається, бо вона боєць... Артему це однозначно подобається (хоча йому все в Ілі подобається:)

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:17:29

Natalia Skrypets, Вона дійсно дівчина з характером та ще й наполеглива) он як на підборах з рюкзаком йшла, щоб довести Артему, що сильна)) а він дійсно захоплюється нею

avatar
Sana Boboho
10.04.2026, 01:04:30

Ой, цікавеньке знайомство з першими племенами!))
Артемій явно рішуче "поспілкувався" з Каро і усіма щодо Іли, раз її перестали особливо чіпати, вже й за сорок корів не "беруть"!)
Крім цікавих сюжетів у Артема тепер ще один красивий головний біль в босоніжках і топі, от тільки, я впевнена, що йому цей білявий "біль" до вподоби, і він ніяким туземцям не віддасть Ілонку (та й вже, мабуть, і нікому з "наших" не готовий її віддати) ♥️
Неймовірно цікаво про устрій племен дізнаватися, про обряди і цікавинки! Щиро Вам вдячна, люба Ксано, за чудову подорож, тааак захопливо! ❤️
Сорочка на Ілі, переплетені руки, тепло вогнища і п'янкий напій... Ой, що ж чекає на наших героїв))
Дуже дякую за проду ❤️

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:16:16

Sana Boboho, Артем зрозумів, що доведеться на словах зробити її своєю, щоб захистити від інших) ахах, думаю, Артем цю подорож не забуде точно)) Дякую вам дуже❤️ вони вже потроху зближуються

avatar
Яна Львовська
10.04.2026, 00:06:49

Шикарна історія) Раніше не читала подібного, дуже цікаво що буде далі. З нетарпінням чекаю наступну главу)

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:14:32

Яна Львовська, Щиро дякую❤️мені дуже приємно))

avatar
Марина Демчук
09.04.2026, 22:57:30

Щось цікавеньке буде)))

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:14:17

Марина Демчук, Це точно❤️

avatar
Ана
09.04.2026, 21:16:52

Артем схоже не на жарт злякався за Ілону. Добре, що йому вдалося щось з цим зробити. Напевно сказав, що вона його:) Ну, розділ вийшов напруженим, але й цікавим. Дякую за оновлення))

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:14:10

Ана, Дякую❤️ Йому було дуже важко залишити її, і він до останнього не хотів йти. Ну, Артему довелося трішки змінити їхній статус))

Місцеві прийшли подивитися на справжню ляльку Барбі. Головне, щоб не викрили її. Артему треба слідкувати за Ілою дуже уважно. Хто зна, що у голові місцевих чоловіків, та ще й з автоматами. І Ілі потрібно менше оголювптися перед ними, якщо хоче залишитися цілою. Дякую

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:13:09

Наталья Храпакова, Артем це розуміє, тому й сказав їй не відходити від нього. Він дійсно дуже хвилюється за неї, намагається захистити. Дякую вам❤️

avatar
Nadya
09.04.2026, 20:58:16

Дякую за цікаву проду

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:12:08

Nadya, Дякую вам❤️

avatar
Taylor Ran
09.04.2026, 20:52:13

Артемчику, ану признавайся, що ти такого там сказав щоб Ілу не чіпали?))) Сказав, що вона твоя дівчина, а може одразу дружина?)

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:12:03

Taylor Ran, Ну, він одразу зрозумів, як треба грати))

avatar
kiisoliksxx
09.04.2026, 20:42:38

ех, цей турботливий Артем) Ну і Стас з тою камерою ахаха

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:11:09

kiisoliksxx, Ахаха, Стас щасливий мати такі кадри)) ловить усе))

avatar
Настя
09.04.2026, 19:45:07

У Іли дуже цікавий досвід знайомства з місцевими жительками. Жива лялька Барбі–це щось з чимось. Оце людей збіглось на неї подивитись.
Так подобається, як Артем піклується про Ілу і те, що вечір вони проведуть пліч-о-пліч. Жест з його сорочкою такий милий. Ну такі котусики. Дуже цікаво, що сказав Артем Каро, що той відчинився від Ілони, можливо те, що вони разом?) Дуже цікаво, що буде далі. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:10:52

Настя, Ох, Іла цю подорож точно не зможе забути)) тут вона багато чого цікавого відкриє для себе. Так, Артем дуже турботливий, коли це стосується Іли) Дякую❤️

avatar
Діана Кончак
09.04.2026, 19:40:36

Між ними таке потепління)))Так переживали один за одним,дуже милий розділ!!! Дякую за продовження ❤️

Ксана Рейлі
10.04.2026, 23:09:36

Діана Кончак, Дякую вам❤️ дійсно потерпіло трішки)) потроху зближуються)

Я також впевнена, що Артем сказав Каро тоді, щоб на Ілу навіть не дивився, бо вона його)))) але от з цими новими гостями може таке не спрацювати, добре, що Артем від неї не відходить і «помітив» своєю сорочкою)

Ксана Рейлі
09.04.2026, 19:04:30

Людмила Дубянська, Можливо)) все-таки він розумів, що йому потрібно якось відвернути від неї увагу місцевих чоловіків)

avatar
Оксана Морус
09.04.2026, 18:09:40

Жива лялька Барбі...Там навіть знають таку іграшку..
Але в цілях безпеки Артем таки заставив Ілону одягнутись.. Щоб не дражнити туземців..Бо іще хтось захоче її за дружину..
Дякую ❤️♥️❤️

Ксана Рейлі
09.04.2026, 19:03:48

Оксана Морус, І всі хочуть подивитися на неї) так, Артем зразу зрозумів, що краще її вдягнути. Головне, щоб вона трималася його і не відходила нікуди

avatar
Ірина Білик
09.04.2026, 18:02:37

Аййййй! Як Артем турбується про Ілу! І чомусь мені здається, що він сказав Каро, що вона його дружина. Сумніваюся, але все ж може бути. Цікаво, якщо це так, як відреагує Ілона:) Я аж сама протягом розділу переживала за них, адже це Африка й як на мене жити з такими незнайомими людьми страшно трішки.

Ксана Рейлі
09.04.2026, 19:03:03

Ірина Білик, Щось Артем все ж сказав, що Каро відмовився від купівлі Ілони за сорок корів))) Дякую❤️

avatar
Sana Boboho
09.04.2026, 01:31:25

Ревнощі Артема палають, але і Іла провокує гарно, ображена його ранковим "жартом" у Таріку)
Як вона бідна виходила на своїх підборах! Ох, ця жіноча впертість та непокора))
І з Каро фліртує на зло Артемію, хоча реально ходить по лезу ножа, а то син старійшини точно сорок корів забажає віддати, аби тільки привласнити білявку! Сподіваюся, так не станеться, а то Артемію і Стасу прийдеться рятувати Ілу від такого шлюбу)))
Іскри між Ілою і Артемом літають вже шалено)
Дуже дякую за проду ❤️

Ксана Рейлі
09.04.2026, 19:02:11

Sana Boboho, Думаю, Артема навіть вразила її впертість) пройти такий шлях на підборах та ще й з рюкзаком — це було сильно)) Дякую вам❤️ ближче до вечора Іла зрозуміє, що в цьому місці краще не жартувати

avatar
kiisoliksxx
08.04.2026, 23:16:49

Ревність Артема проявляється вже серйозно і намагання Іли вивести його із себе, але Артем перший буде бігти по неї якщо її схочуть забрати за 40 корів, ахаха. Ну і як же без згадки про них це вже база грунт без якої і день не може відбутись хахаха

Ксана Рейлі
09.04.2026, 19:00:51

kiisoliksxx, Ну він не зможе не захистити її) вона для нього вже дуже важлива, тож Ілона цим трішки користується. Але краще не гратися з цим)

avatar
Діана Кончак
08.04.2026, 22:51:07

Артем знову доказав,який він хороший мужчина!!!Хоч характери двоє мають вперті,але як вони пасують один одному ❤️Дякую за продовження!!!

Ксана Рейлі
09.04.2026, 18:59:59

Діана Кончак, Дякую)) Артем ну дуууже вау) такий турботливий захисник)

Добазікається Ілона колись, що точно стане другою, або третьою дружиною. І навіть Артем не зможе допомогти. Це дуже небезпечно, а вона навіть не розуміє цього. Робить все, щоб позлити Артема. Дякую.

Ксана Рейлі
09.04.2026, 18:59:33

Наталья Храпакова, Ой, так. Ілона поки не зрозуміла, що не в казку потрапила і тут краще з таким не жартувати.

avatar
Оксана Морус
08.04.2026, 21:00:16

Сорок корів...Ілона відчуває себе ледь не королевою..І зовсім не думає про безпеку. Для неї це все ще як легка пригода..(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)(⁠•⁠‿⁠•⁠)Артем же бачить ситуацію по іншому..
Дякую ♥️ ♥️ ♥️

Ксана Рейлі
09.04.2026, 18:58:31

Оксана Морус, Ахаха, аж ціле стадо за неї віддають, то вона вже й тішиться)) Так, їй пощастило, що Артем хоча б думає за неї. Дякую вам❤️

avatar
Taylor Ran
08.04.2026, 20:45:56

Хах, Божечки, яка ж Ілона вперта та цілеспрямована))

Ксана Рейлі
09.04.2026, 18:57:49

Taylor Ran, То точно)) Артем і злиться, і захоплюється нею водночас)

avatar
Настя
08.04.2026, 18:33:46

Ох, Ілона веде дуже небезпечні ігри. Через свою гордість вона може втрапити у великі проблеми і тоді вже Артем не допоможе. Схоже їй час прислухатись до порад чоловіка. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️

Ксана Рейлі
09.04.2026, 18:57:26

Настя, Ну, Артем все одно захищатиме її) Думаю, через це вона більш легковажно ставиться до такого. Але і він не всесильний у такому світі

Здається Ілона договориться і точно будуть корови замість неї, аж надто вона запала в душу цьому чоловіку, треба починати вмикати мозок і не робити все на зло Артему))))

Ксана Рейлі
09.04.2026, 18:56:25

Людмила Дубянська, Ахах)) зате Артем буде дуже багатий, якщо обміняє її)

avatar
Nadya
08.04.2026, 18:15:57

Дякую за цікаву проду

Ксана Рейлі
09.04.2026, 18:55:57

Nadya, Дякую вам❤️

avatar
hkvuxl
08.04.2026, 17:06:30

В якомусь сенсі Ілоні справді треба прислухатися до Артема: ну які блін босоніжки і короткі шортики, коли ти йдеш до якогось племʼя, типу ну де інстинкт самозбереження банальний чи трішечки логіки?

Показати 2 відповіді
hkvuxl
08.04.2026, 18:13:05

Ксана Рейлі, Хоть би з нею нічого такого поганого не сталося, а то буде дуже неприємно вчитися на такому досвіді

avatar
hkvuxl
08.04.2026, 17:11:54

Ну клас, їй Артем сказав, що тут чоловіки таких жартів не сприймають, а їй все одно, ну шо сказати удачі, за свої дурні вчинки тоже треба відповідати. Чесно, дуже класна книга, але героїня інколи така бісяча, ніби, вона не розуміє, що це буквально дика природа, а не показ мод: одне в кадрі нарядитися, а інше — перед чоловіка племʼя ходити так. Вот реально прийде цей мужик до неї вночі, щоб зробити другою дружиною, то весело вже нікому не буде

Ксана Рейлі
08.04.2026, 17:56:53

hkvuxl, Буде вчитися на своїх помилках) Для Ілони це новий світ, тож вона не сприймає все аж так серйозно. А от Артем навпаки через її легковажність, хвилюється за неї. Для Ілони буде ще наука)

avatar
Ірина Білик
08.04.2026, 17:10:30

Йооой, а між ними напруга. Ілі справді образливо, а Артем схоже зрозумів свою помилку. Він не те, що ревнує, а напевно боїться за неї, і не хоче, щоб вона постраждала так точно. Вони дуже сильно захоплюють і історія про них настільки класна!:)

Ксана Рейлі
08.04.2026, 17:55:37

Ірина Білик, Він і ревнує, і боїться за неї, і турбується)) шкода, що відкрито не наважується показати їй усе це

avatar
Ірина Білик
08.04.2026, 16:57:33

А Стасик в'їхав у тему, щоб звести Ілу та Артема!:) Подобається цей персонаж не менше головних! Іла до речі, видно, що сильно налаштована, щоб показати Артему свої

Ксана Рейлі
08.04.2026, 17:53:52

Ірина Білик, Стас зрозумів, що може отримати кадри, які точно піднімуть рейтинги)) Іла все всіляко провокує Артема через його слова

avatar
Nadya
08.04.2026, 11:01:01

Дякую за цікаву проду

Ксана Рейлі
08.04.2026, 17:53:09

Nadya, ❤️

avatar
Ана
07.04.2026, 23:20:16

Між ними вже палає:) Ой даремно Артем сказав про жарт, бо Ілона йому таке влаштує... Дякую за швидке оновлення)))

Ксана Рейлі
08.04.2026, 17:53:05

Ана, Дякую вам❤️ стає спекотно у них))

avatar
Ана
07.04.2026, 22:08:33

Троп одне ліжко, люблю таке)) Ох, які вже думки у Ілони. Дякую за продовження!

Ксана Рейлі
08.04.2026, 17:52:47

Ана, Дякую❤️

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше