28 402
“Навколо світу”
Анотація до книги "За межами досяжності "
Вона — колишня зірка гарячих новин про шоу-бізнес, чиє гламурне життя зруйнувалося із закриттям шоу.
Він — відомий журналіст-екстремал, який втратив успіх після наклепу колишньої дружини та гучного розлучення.
Щоб повернути кар’єру та відбілити репутацію, вони змушені об’єднати зусилля та спільно відзняти випуск у дикій природі. Для неї це єдиний шанс отримати роботу, для нього — спосіб повернути рейтинги власного шоу та довести світові свою невинність.
Вона не вірить йому й вважає небезпечним жінконенависником, а він бачить у ній лише розпещену багачку. Але в Долині Омо, де закінчується зона комфорту, сценарії більше не працюють, а небезпека стає реальнішою за об’єктиви камер. Дика Африка змушує їх скинути маски та віддатися почуттям, які весь цей час були за межами досяжності.
Він — відомий журналіст-екстремал, який втратив успіх після наклепу колишньої дружини та гучного розлучення.
Щоб повернути кар’єру та відбілити репутацію, вони змушені об’єднати зусилля та спільно відзняти випуск у дикій природі. Для неї це єдиний шанс отримати роботу, для нього — спосіб повернути рейтинги власного шоу та довести світові свою невинність.
Вона не вірить йому й вважає небезпечним жінконенависником, а він бачить у ній лише розпещену багачку. Але в Долині Омо, де закінчується зона комфорту, сценарії більше не працюють, а небезпека стає реальнішою за об’єктиви камер. Дика Африка змушує їх скинути маски та віддатися почуттям, які весь цей час були за межами досяжності.
від ненависті до коханняпригоди та небезпекиколеги
Зміст книги: 48 глав
382 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюбі читачі, сподіваюся вам подобається ця книга! Буду вдячна за ваші вподобання та коментарі❤️
Детальніша інформація про книгу, анонси виходу розділів та додаткові світлини для кращого занурення в дикий світ Африки можете знайти в моєму тг-каналі — Books_K.R. (https://t.me/books_krs)
Ну які ж вони коти)))Такий класний і милий розділ!!!Дякую за продовження ❤️
Діана Кончак, Дякую❤️ вони неймовірні))
Аххах, ну Артемій з Ілоною з їхніми колючками - це вищий пілотаж дотепності))
Неймовірно тішить, що вони один одного підколюють влучно, але ж це через внутрішню симпатію (яку ще самі для себе приховують)
Так мило Артем ніжки помив і обробив, турбота за норовливою красунечкую, як на мене, йому приносить задоволення, хоч і "пофиркує" він для профілактики))
І поруч з ним Іла відчуває спокій і захист, а його зізнання перед її засинанням - в саме серденько ❤️
Ох, обох вже плавить поруч один з одним ❤️
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Дуже вони люблять дражнити одне одного і підкорювати)) Думаю, йому навіть подобається турбуватися про неї, а вона отримує від цього неабияке задоволення)) дякую вам❤️
Ніколи не коментувала книги,які тут читала, але Ксано, ця ваша книга - це просто захват!! Кожного вечора оновлюю сторінку, щоб не пропустити жодного оновлення!!Немає слів,щоб описати мій захват вашою творчістю , ви велика молодець! Дякую вам!! Книга ще навіть не дописана, а я вже хочу її перечитувати знову і знову!! ❤️?
Ілона Гуляєва, Мені дуже приємно, дякую❤️ Сама захопилася дуже цією книгою, і щаслива, що ви теж поділяєте мої емоції)) далі ще цікавіше)
Турботливий Артемій так мило, але їхні жартики це все, на сміялась добре:)
Дякую за продовження, цю історію чекаю кожен день з нетерпіннямя, натхнення вам❤️
Дарина Ратушняк, Хах, мені теж дуже подобаються їхні жарти)) такі дрібні побутові сварки) дякую дуже❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую вам❤️
Халепи ніби по п'ятах ходять за Ілоною..Хоч дівчина то і не провокує нікого..Вона старається бути вічливою,природньою.
Але в купі це все тільки зближує її з Артемом..
Дякую ❤️❤️♥️
Оксана Морус, На жаль, вона у будь-якому випадку привертатиме увагу до себе, навіть якщо не хотітиме цього. Артем це розуміє, тож одразу взявся захищати її
Йомайо, який напружений та дуууже цікавий розділ. Буде заворожуюси поспостерігати за Артемом та Ілою:) Думаю це призведе точно до почуттів, адже Іла вже сама озвучила, що хотіла б насправді бути його жінкою:) Щиро дякую, за такий насичений, незвичайний, цікавий та навчальний сюжет книги! Дуже подобається читати цю історію, і інколи прокидається бажанням побачити красу на власні очі.
Ірина Білик, Іла дуже захоплена ним, бо ще жоден чоловік не ставився до неї так. Дуже вам дякую, Іринко, за приємні слова❤️ стараюся, щоб було захопливо та пізнавально)
Я ніколи не читала книгу з такою тематикою,це так ВАУУУУ!!!) Дуже захоплює❤️
Діана Кончак, Дякую вам за такі приємні слова❤️
Вау, ну і крутезні обряди, традиції! Іла неймовірно тонко відчуває все навколо і так вміло комунікує з жінками племені - насправді, дуже крутий контент зрештою має вийти, тому що її присутність в кадрі значно оживляє та "розбавляє" всю подорож!
А от чоловіки, звісно, від красуні в захваті, але Артемій всім носа втер, показавши, чия вона) Спокусниця Іла так танцювала, і саме ж для нього була хвиля провокації направлена))
В будиночку, мабуть, тепер починається найцікавіше, тим більше після адреналіну міні-розбірок та місцевого пивного напою... Чи ще зарано їм двом запалювати в кімнаті?)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Ілі справді дуже легко вдалося влитися в їхнє коло) Стас оцінив. Ну і Артем не залишив поза увагою її танці)) дякую вам❤️
Розділ шедевральний, власницький Артемій все як лікар прописав, хехехехе
Дякую дуже за продовження, це було супер мило і моментами спекотно навіть) чекаю з нетерпінням продовження
Дарина Ратушняк, Дякую❤️ Артем уже проявляє свою власницьку сторону, а це ще тільки початок і не такі небезпечні племена)
Ця історія настільки крута, що я постійно перевіряю чи ще немає нового розділу, на кожне сповіщення з телеграму реагую))) Вам дуже круто вдається писати в такому жанрі ❤️❤️❤️❤️
Людмила Дубянська, Дуже дякую❤️ це новий для мене досвід, тож я безмежно щаслива, що мені вдається передати атмосферу))
Клас, клас я ледь не пищала від радості, як він її надавав своєю)))) дуже крутий розділ, я не помилилась в здогадках, що Артем її «привласнив» щоб більше ніхто не смів чіпати, але побачимо чи це щось дасть насправді) дякую!
Людмила Дубянська, Ілона там теж вже хотіла пищати)) Артем, звісно, справжній чоловік))
Швидко Ілона забажала стати жінкою Артемія. Їй навіть захотілося, щоб це було насправді. Не треба їй було такі танці танцювати перед місцевими чоловіками. Думаю, не довго вони будуть грати в парочку. Їх тягне одине до одного. Скоро противитися потягу буде важче і важче. Тим більш, що вони повинні спати разом в одній хижині. Дякую за продовження
Наталья Храпакова, Такі він відчуття у неї викликає своєю турботою)) їм обом уже важко стримуватися, але певні страхи зупиняють їх дуже
Це дуже класна книга, щось нове і незвичне)
Думаю, що вона стане моєю улюбленою!
Валентина Игнатюк, Дуже вам дякую❤️ я така рада) попереду ще багато цікавенького
Така неймовірна атмосфера. Аж самій захотілось в Африку. Так мило, що африканки взяли Ілу до танцю. Це ж такий чудовий досвід спробувати щось нове. Ну прото кайф. Ох, Артем. Так подобається, як він заступається за дівчину і привселюдно назвав її своєю. Дуже цікаво, що буде далі. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Ілі точно сподобався такий досвід) І кадри для випуску будуть чудові. Ну, Артем щоразу захоплює більше) Іла вражена тим, як він її захищає
Розділ мені дуже сподобався, як і вся книга загалом. Я ще ніколи не читала настільки захопливої історії — ця атмосфера просто неймовірна, просто вау! А ваші відео та фото допомагають ще глибше відчути й прожити її. Ксано, щиро дякую за вашу працю й творчість, ви надзвичайна!
Христина Грей, Щиро дякую❤️ мені дуже приємно, що ви так оцінили мої старання)) багато вкладаю в цю історію, тож рада, що ви це помічаєте)
Іла дуже відрізняється від місцевих жінок. Звісно, що вона викликала фурор. Артем мусить пильно її охороняти
Natalia Skrypets, І поки вона сама цього не розуміє, доводиться Артему бути її захисником)
Воу-воу-воу, ну звісно ж Артемчик зробив це тому, що хвилювався за свою колегу, а не через ревнощі)))
Taylor Ran, Ага)) І поки він, звісно, прикриватиметься роботою й приховуватиме те, що відчуває насправді)
Чудовий розділ! Іла вже починає розуміти що щось відчуває до Артема. З нетерпінням чекаю продовження)
Яна Львовська, Дякую❤️ тааак) Іла вже там пливе біля нього))
Я все прочла на одному подиху, як змусити себе чекати продовження ? я в захваті ❤️❤️❤️ дууууже чекаю продовження історії
Анна Зеленская, Дуже вам дякую❤️ я така рада, що вам подобається ця історія))
Ілона аж ніяк не така дівчинка-квіточка, якою здається на перший погляд. Думаю, що інша, на її місці, вже пакувала бичемодани додому. А наша дівчинка тримається, бо вона боєць... Артему це однозначно подобається (хоча йому все в Ілі подобається:)
Natalia Skrypets, Вона дійсно дівчина з характером та ще й наполеглива) он як на підборах з рюкзаком йшла, щоб довести Артему, що сильна)) а він дійсно захоплюється нею
Ой, цікавеньке знайомство з першими племенами!))
Артемій явно рішуче "поспілкувався" з Каро і усіма щодо Іли, раз її перестали особливо чіпати, вже й за сорок корів не "беруть"!)
Крім цікавих сюжетів у Артема тепер ще один красивий головний біль в босоніжках і топі, от тільки, я впевнена, що йому цей білявий "біль" до вподоби, і він ніяким туземцям не віддасть Ілонку (та й вже, мабуть, і нікому з "наших" не готовий її віддати) ♥️
Неймовірно цікаво про устрій племен дізнаватися, про обряди і цікавинки! Щиро Вам вдячна, люба Ксано, за чудову подорож, тааак захопливо! ❤️
Сорочка на Ілі, переплетені руки, тепло вогнища і п'янкий напій... Ой, що ж чекає на наших героїв))
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Артем зрозумів, що доведеться на словах зробити її своєю, щоб захистити від інших) ахах, думаю, Артем цю подорож не забуде точно)) Дякую вам дуже❤️ вони вже потроху зближуються
Шикарна історія) Раніше не читала подібного, дуже цікаво що буде далі. З нетарпінням чекаю наступну главу)
Яна Львовська, Щиро дякую❤️мені дуже приємно))
Щось цікавеньке буде)))
Марина Демчук, Це точно❤️
Артем схоже не на жарт злякався за Ілону. Добре, що йому вдалося щось з цим зробити. Напевно сказав, що вона його:) Ну, розділ вийшов напруженим, але й цікавим. Дякую за оновлення))
Ана, Дякую❤️ Йому було дуже важко залишити її, і він до останнього не хотів йти. Ну, Артему довелося трішки змінити їхній статус))
Місцеві прийшли подивитися на справжню ляльку Барбі. Головне, щоб не викрили її. Артему треба слідкувати за Ілою дуже уважно. Хто зна, що у голові місцевих чоловіків, та ще й з автоматами. І Ілі потрібно менше оголювптися перед ними, якщо хоче залишитися цілою. Дякую
Наталья Храпакова, Артем це розуміє, тому й сказав їй не відходити від нього. Він дійсно дуже хвилюється за неї, намагається захистити. Дякую вам❤️
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую вам❤️
Артемчику, ану признавайся, що ти такого там сказав щоб Ілу не чіпали?))) Сказав, що вона твоя дівчина, а може одразу дружина?)
Taylor Ran, Ну, він одразу зрозумів, як треба грати))
ех, цей турботливий Артем) Ну і Стас з тою камерою ахаха
kiisoliksxx, Ахаха, Стас щасливий мати такі кадри)) ловить усе))
У Іли дуже цікавий досвід знайомства з місцевими жительками. Жива лялька Барбі–це щось з чимось. Оце людей збіглось на неї подивитись.
Так подобається, як Артем піклується про Ілу і те, що вечір вони проведуть пліч-о-пліч. Жест з його сорочкою такий милий. Ну такі котусики. Дуже цікаво, що сказав Артем Каро, що той відчинився від Ілони, можливо те, що вони разом?) Дуже цікаво, що буде далі. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Ох, Іла цю подорож точно не зможе забути)) тут вона багато чого цікавого відкриє для себе. Так, Артем дуже турботливий, коли це стосується Іли) Дякую❤️
Між ними таке потепління)))Так переживали один за одним,дуже милий розділ!!! Дякую за продовження ❤️
Діана Кончак, Дякую вам❤️ дійсно потерпіло трішки)) потроху зближуються)
Я також впевнена, що Артем сказав Каро тоді, щоб на Ілу навіть не дивився, бо вона його)))) але от з цими новими гостями може таке не спрацювати, добре, що Артем від неї не відходить і «помітив» своєю сорочкою)
Людмила Дубянська, Можливо)) все-таки він розумів, що йому потрібно якось відвернути від неї увагу місцевих чоловіків)
Жива лялька Барбі...Там навіть знають таку іграшку..
Але в цілях безпеки Артем таки заставив Ілону одягнутись.. Щоб не дражнити туземців..Бо іще хтось захоче її за дружину..
Дякую ❤️♥️❤️
Оксана Морус, І всі хочуть подивитися на неї) так, Артем зразу зрозумів, що краще її вдягнути. Головне, щоб вона трималася його і не відходила нікуди
Аййййй! Як Артем турбується про Ілу! І чомусь мені здається, що він сказав Каро, що вона його дружина. Сумніваюся, але все ж може бути. Цікаво, якщо це так, як відреагує Ілона:) Я аж сама протягом розділу переживала за них, адже це Африка й як на мене жити з такими незнайомими людьми страшно трішки.
Ірина Білик, Щось Артем все ж сказав, що Каро відмовився від купівлі Ілони за сорок корів))) Дякую❤️
Ревнощі Артема палають, але і Іла провокує гарно, ображена його ранковим "жартом" у Таріку)
Як вона бідна виходила на своїх підборах! Ох, ця жіноча впертість та непокора))
І з Каро фліртує на зло Артемію, хоча реально ходить по лезу ножа, а то син старійшини точно сорок корів забажає віддати, аби тільки привласнити білявку! Сподіваюся, так не станеться, а то Артемію і Стасу прийдеться рятувати Ілу від такого шлюбу)))
Іскри між Ілою і Артемом літають вже шалено)
Дуже дякую за проду ❤️
Sana Boboho, Думаю, Артема навіть вразила її впертість) пройти такий шлях на підборах та ще й з рюкзаком — це було сильно)) Дякую вам❤️ ближче до вечора Іла зрозуміє, що в цьому місці краще не жартувати
Ревність Артема проявляється вже серйозно і намагання Іли вивести його із себе, але Артем перший буде бігти по неї якщо її схочуть забрати за 40 корів, ахаха. Ну і як же без згадки про них це вже база грунт без якої і день не може відбутись хахаха
kiisoliksxx, Ну він не зможе не захистити її) вона для нього вже дуже важлива, тож Ілона цим трішки користується. Але краще не гратися з цим)
Артем знову доказав,який він хороший мужчина!!!Хоч характери двоє мають вперті,але як вони пасують один одному ❤️Дякую за продовження!!!
Діана Кончак, Дякую)) Артем ну дуууже вау) такий турботливий захисник)
Добазікається Ілона колись, що точно стане другою, або третьою дружиною. І навіть Артем не зможе допомогти. Це дуже небезпечно, а вона навіть не розуміє цього. Робить все, щоб позлити Артема. Дякую.
Наталья Храпакова, Ой, так. Ілона поки не зрозуміла, що не в казку потрапила і тут краще з таким не жартувати.
Сорок корів...Ілона відчуває себе ледь не королевою..І зовсім не думає про безпеку. Для неї це все ще як легка пригода..(•‿•)(•‿•)(•‿•)Артем же бачить ситуацію по іншому..
Дякую ♥️ ♥️ ♥️
Оксана Морус, Ахаха, аж ціле стадо за неї віддають, то вона вже й тішиться)) Так, їй пощастило, що Артем хоча б думає за неї. Дякую вам❤️
Хах, Божечки, яка ж Ілона вперта та цілеспрямована))
Taylor Ran, То точно)) Артем і злиться, і захоплюється нею водночас)
Ох, Ілона веде дуже небезпечні ігри. Через свою гордість вона може втрапити у великі проблеми і тоді вже Артем не допоможе. Схоже їй час прислухатись до порад чоловіка. Дякую! З нетерпінням чекаю на продовження. Натхнення та успіхів❤️❤️❤️
Настя, Ну, Артем все одно захищатиме її) Думаю, через це вона більш легковажно ставиться до такого. Але і він не всесильний у такому світі
Здається Ілона договориться і точно будуть корови замість неї, аж надто вона запала в душу цьому чоловіку, треба починати вмикати мозок і не робити все на зло Артему))))
Людмила Дубянська, Ахах)) зате Артем буде дуже багатий, якщо обміняє її)
Дякую за цікаву проду
Nadya, Дякую вам❤️
В якомусь сенсі Ілоні справді треба прислухатися до Артема: ну які блін босоніжки і короткі шортики, коли ти йдеш до якогось племʼя, типу ну де інстинкт самозбереження банальний чи трішечки логіки?
Ксана Рейлі, Хоть би з нею нічого такого поганого не сталося, а то буде дуже неприємно вчитися на такому досвіді
Ну клас, їй Артем сказав, що тут чоловіки таких жартів не сприймають, а їй все одно, ну шо сказати удачі, за свої дурні вчинки тоже треба відповідати. Чесно, дуже класна книга, але героїня інколи така бісяча, ніби, вона не розуміє, що це буквально дика природа, а не показ мод: одне в кадрі нарядитися, а інше — перед чоловіка племʼя ходити так. Вот реально прийде цей мужик до неї вночі, щоб зробити другою дружиною, то весело вже нікому не буде
hkvuxl, Буде вчитися на своїх помилках) Для Ілони це новий світ, тож вона не сприймає все аж так серйозно. А от Артем навпаки через її легковажність, хвилюється за неї. Для Ілони буде ще наука)
Йооой, а між ними напруга. Ілі справді образливо, а Артем схоже зрозумів свою помилку. Він не те, що ревнує, а напевно боїться за неї, і не хоче, щоб вона постраждала так точно. Вони дуже сильно захоплюють і історія про них настільки класна!:)
Ірина Білик, Він і ревнує, і боїться за неї, і турбується)) шкода, що відкрито не наважується показати їй усе це
А Стасик в'їхав у тему, щоб звести Ілу та Артема!:) Подобається цей персонаж не менше головних! Іла до речі, видно, що сильно налаштована, щоб показати Артему свої
Ірина Білик, Стас зрозумів, що може отримати кадри, які точно піднімуть рейтинги)) Іла все всіляко провокує Артема через його слова
Дякую за цікаву проду
Nadya, ❤️
Між ними вже палає:) Ой даремно Артем сказав про жарт, бо Ілона йому таке влаштує... Дякую за швидке оновлення)))
Ана, Дякую вам❤️ стає спекотно у них))
Троп одне ліжко, люблю таке)) Ох, які вже думки у Ілони. Дякую за продовження!
Ана, Дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати