62 704
“Розлучення”
Анотація до книги "Я втомився від тебе"
- Я не буду довго тягнути, та й не треба воно. Я покохав іншу жінку. У нас із нею все серйозно, тож я з тобою розлучаюся.
- Володю…
- Тільки не влаштовуй драм. Адже дорослі люди. І це нічого не змінить. Я прийняв рішення. Грошей тобі на перший час дам, ти не хвилюйся, але на більше не розраховувай. За шлюбним контрактом...
- Це через дитину? Через те, що я її втратила, так? Але, Володю, я ж не винна...
- Ні! Її ти хотіла, а не я. Втомився я від тебе, зрозуміло? Набридло все. Ти стала нудна, сіра, нудотна... І, вибач, але роки своє беруть. Розлюбив я тебе. Давно вже розлюбив. Жив так, за інерцією.
- Я не вірю! Не вірю... Цього не може бути! Хто вона? Я її знаю?
- Ні… Не важливо. Яка різниця? Коротше, речі збери свої. Часу в тебе до ранку. А я поїхав. Істерики твої спостерігати не збираюсь.
- Володю…
- Тільки не влаштовуй драм. Адже дорослі люди. І це нічого не змінить. Я прийняв рішення. Грошей тобі на перший час дам, ти не хвилюйся, але на більше не розраховувай. За шлюбним контрактом...
- Це через дитину? Через те, що я її втратила, так? Але, Володю, я ж не винна...
- Ні! Її ти хотіла, а не я. Втомився я від тебе, зрозуміло? Набридло все. Ти стала нудна, сіра, нудотна... І, вибач, але роки своє беруть. Розлюбив я тебе. Давно вже розлюбив. Жив так, за інерцією.
- Я не вірю! Не вірю... Цього не може бути! Хто вона? Я її знаю?
- Ні… Не важливо. Яка різниця? Коротше, речі збери свої. Часу в тебе до ранку. А я поїхав. Істерики твої спостерігати не збираюсь.
61 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШкода Олену, але вірю вона зможе це пережити та реалізувати себе .
Ірина, на жаль таких історій багато((
Олена просто розчинилась в цих стосунках,у чоловіку забувши про себе.Все для нього,все так як він любить,а де ж ти справжня,а що ти любиш,а що подобається тобі?
На справді,пройде час і Олена ще подякує долі,що так сталося,бо життя одне, а прожити його у вічному поклонінню чоловіку,який тебе ні в що не ставить так собі перспектива.Прийшов час обирати себе.)
Вона стала зручна для нього і він втратив інтерес,пішов далі завойовувати,то чи потрібен він такий і чи зупиниться колись?Таке враження,що Вова за рахунок молодих коханок самостверджується.
Дякую, чекаю з нетерпінням продовження
Тетяна Маркова, ви дуже чітко відчули історію❤️Це приємно))
Вітаю з новинкою
Оксана Жезло Штих, дякую!
Вітаю з новинкою
Станіслава Барабошко, дякую)
Вітаю з новинкою. Творчих успіхів та натхнення
Надія Борзакова, будь ласка)
З новиночкою, люба) Успіхів!
Юлія Бонд, дякую❤️
Вітаю з новинкою!
Аля Морейно, дякую❤️
А скільки ж Вові років,що в 30 у нього вже вік бере своє?От же самозакоханий нарцис!
Тетяна Маркова, на жаль, взагалі дуже багато жінок щось терплять все життя через те, що вважають себе винними це робити((
Вітаю з новинкою)))
Алена Дехтярук, дякую!
Вітаю з новинкою!!! Легкого пера та вдячних читачів.
Людмила Майдан, дякую!
З новинкою! Невичерпного натхнення та легкого пера!
Тетяна Маркова, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати