108 223
“У твоїх руках”
Анотація до книги "Стерво для бабія"
Він не впізнав її. Для нього вона — «гаряча штучка» з конференції, черговий виклик і пристрасть, яку хочеться приборкати. Він і гадки не має, що десять років тому ця жінка була наївною студенткою, яку він забув одразу після спільної ночі.
Вона ж пам’ятає все. І щодня бачить його риси в очах сина.
Вирішивши довести собі, що старі почуття мертві, вона знову опиняється в його ліжку — і зникає на світанку без пояснень. Але він не звик відпускати своє.
Вона ж пам’ятає все. І щодня бачить його риси в очах сина.
Вирішивши довести собі, що старі почуття мертві, вона знову опиняється в його ліжку — і зникає на світанку без пояснень. Але він не звик відпускати своє.
зустріч через рокимелодія коханнягаряче
“Андрій завжди був бабієм. І через 10 років він не змінився, ба більше, не впізнав її. Але Дана вже не та наївна, якою була в минулому. І здається, зараз вона подобається йому більше, ніж тоді)”
“Гаряче протистояння характерів, де іскри летять із перших сторінок. Це вибухове поєднання гумору та пристрасті. Головна героїня знає собі ціну, тож кожна їхня сутичка перетворюється на захопливу гру.”
Зміст книги: 55 глав
Останнє оновлення: сьогодні
353 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, мої любчики, у новій історії кохання ❤️
Нові розділи виходитимуть з понеділка по суботу о 00:00 ✨
Буду дуже вдячна за підтримку книги — вподобайками, коментарями та додаванням у бібліотеку)
Всіх обіймаю ❤️
Здається, трішки батьківського суворого виховання як раз і не вистачало Святику)
Ярі велике ,,відмінно'' за вміст валізи))) З таким нашому бабію – гаплик)))❤️❤️❤️
Ох, ці почуття(( Як часто вони живуть окремо від розуму) Серцю не накажеш)
Ооо, Андрій з малим пішли у відрив)
З такою культурною програмою точно з Свята всі соки видушив…
Це геніально ✨✨✨
Ще й за виховання одразу взявся)
Олена Родан, О так, тут згідна✨
У нього ніби поки непогано виходить)
Мама з сестрою дуже люблять хлопця,і багато чого дозволяють, навіть заохочують бути головним,і він цим майстерно користується.Діти вміють дуже добре маніпулювати дорослими,особливо коли не чують з малечку слова ,,ні і не можна ''.А от від Андрія Свят почув оте ,,не можна'' і прийшлося підкоритися.☀️❤️❤️
Lydmila, Дівчата як могли компенсували йому брак чоловічої любові та уваги... Але від помилок ніхто не застрахований. Іноді саме НЕ МОЖНА дитині теж дуже потрібне.
Я в захваті від цієї книги, супер!!! ДЯКУЮ ЩИРО АВТОРУ. ІЗ нетерпінням чекаю продовження
Наталія Дейнека, Уммм ❤️❤️❤️ Сиджу й усміхаюсь ;)))
Щиро дякую ❤️
Так приємно знати, що моя історія комусь дарує емоції та приносить задоволення✨️
Думаю, Свят ще покаже))
Мар Тен, Принаймні спробує)))
Нічого собі перевиховання) Але Свят — міцний горішок, мабуть, поки увесь екстрим не спробує — не здасться)
Лана Жулінська, Від мами не отримував бажаних розвах, тож зараз на повну відривається з Андрієм.
Скоро здасться)
Ванна вдвох))) в неї є зброя.. в мене питання і важливе питання полетить чи не полетить та пляшка)) Андрій любить гратися з вогнем)
Еллі Мун, Мабуть було б добре, якби снаряд влучив в ціль і мізки стусануло... може і згадав би тоді щось))) Та Андрій діятиме на випередження)))
9. Ну от, єдиний раз, і цей козел досі не пам'ятає її ім'я.
А індиків так за що? Вони ж класні))
Олеся Тиха, Пам'ять в нього дійсно коротка)))
Не знаю на скільки вони класні... але знаю, що смачні)
Ну що ж, поки Святиків план провалюється, цікаво, що далі придумає малий?..
Ларія Ковальська, Дуже скоро в нього з'явиться ідея... але вже остання
Нічка звісно спекотна ,і в коханні обоє зізналися ,але щось все дуже легко і підозріло гладко відбувається ,як перед бурею☀️❤️❤️
Lydmila, ))))
На цьому тижні вже буде розкрита таємниця)))
Охх, яке ж солодке примирення і нарешті довгоочікуване зізнання❤️❤️❤️
Лія Лісова, ))) примирення завжди солодкі❤️❤️❤️
Мммм яке солодке завершення розмови) Дорвався, отримав насолоду та ще й зізнання)))
Лана Жулінська, Прямо розширений All іnclusive❤️
Оо та, Андрію, з батьком Свята дійсно щось не так, ти будеш в шоці як дізнаєшся))
Мар Тен, Хі-хі-хі))) Аби Дані штучне дихання не довелось робити)
Свят красень!)
Мар Тен, Весь в батьків❤️
Яра певно теж у щось вляпалася або в когось))
Мар Тен, Швидше друше)
Матінко, оце Андрійко вміє дивувати)
Мар Тен, ❤️
Дана не можу переступити через ці всі роки і дати шанс, їй страшно(
Мар Тен, Стереотип Андрія ламається важко.
Якраз думала про Аню, подругу, а воно он як(
Мар Тен, Як в житті(
Ох Андрію, шукав ту саму, а вона була під носом
Мар Тен, Сховалась де не видно)))
Жарт Андрія міг мати погане завершення(
Мар Тен, Нащастя все добре)
Яка ж Дана чудова мама
Мар Тен, ❤️
Андрій у своєму стилі)
Швидко відлякав того чоловіка
Мар Тен, Має свої методи)
8. От же скотина. А вони справді рвуться. Сподіваюсь. в теперішньому Дана отримає повну сатисфакцію.
Олеся Тиха, Побачимо)
7. Ооох, я прямо бачу цей танець)) Гаряче.
Олеся Тиха, Відривались як хотіли... собі б так потрусити булками)))
6. Ну, двері розчнилися... і вуаля!
Олеся Тиха, Всі потрапили в Нарнію під чари принца Андрія)))
5. Андрій чортяка був ще з універу. Ех, дівчата, не давайте йому кусати свої булочки.
Олеся Тиха, Аха-ха))) він майже дегустатором по булочках виступав)))
3.Ох і чоловіки. Захотів - забув…
Ксенія Кова, Схоже, комусь треба було налягати на вітаміни для пам'яті)))
Я не сумнівалась, що у валізі будуть лише сексі образи))
Мар Тен, Яра б була не Ярою тоді)
Ну в Дани ще та витримка, враховуючи їхню історію в минулому, я б, певно, не так «спокійно» поводилась))
Мар Тен, Так вона в суді натренувалась за ці роки)))
Як ж я обожнюю ось ці їхні словесні перепалки))
Мар Тен, О так ..сама кайфую)))
Так чій все ж номер?) да точно в горобця краща пам'ять ні лиця ні імені...мда( склероз(
Еллі Мун, Гирли-гирли)))
Індик з...) фразу записую.
А подарунок від Андрія чудовий вийшов. І тепер розумію його то бляха. І він блаха не сказав про...можливу аварію...редиска(
Еллі Мун, О...він ще намагатиметься використати це в свою користь, та пролетить як фанера над Парижем))
Підозрюю, що не в той номер наша дівчина зайшла)
Мар Тен, Вибила її зустріч з минулим добряче. Прослухала все шо адмін говорила)))
Я не можу з Яри))
Сподіваюсь, про цю прекрасну даму буде історія?)
Мар Тен, Ви не перша, хто задає таке питання))) Буде.
Дарині дуже пощастило з батьками, звісно, побурчали, але були поруч і робили все для її комфорту)
Мар Тен, Батьки дійсно люблять по-справжньому, тому і підтримують у всьому)
А Яра добре знає свого племіничка, і добре, що порадила Дані поговорити з Андрієм)
Ларія Ковальська, Зі сторони краще видно. Дана ж засліплена любов'ю до сина виявилась. Чим Святик і користується)))
Нічого собі, який розкутий – ванну йому спільну подавай) Хоча бабії вони такі(◠‿◕) Потрібне перевиховання))
Тея Калиновська, Ага... все не полишає шансу забратись до Дани...
Ну, з равликами – це сильно))) Ще й імена дати, характери вгледіти))) Яка вже пательня тут))
Тея Калиновська, З такою любовю до тваринох, хіба зоозахисником бути)))
Дуже сподобалися батьки. Справді такі розумні та адекватні трапляються не часто. Тим паче бути розсудливими в такій ситуації...
Тея Калиновська, Їх підтримка дійсно допомогла...причому обом сестрам✨️
9. Як добре, коли є кому підтримати в такій ситуації. А про імена, то справді треш. Ну, як забув, бовдур, то взагалі жодним не називай((
Тея Калиновська, А й дійсно, не дарма є "Пупсики", "Киці", "Зайки" і т.д.
Попри все, у Дарини є прекрасна сестра та подруга)
Яра, звісно, майстер порівнянь, про індика сміялась вголос))
Мар Тен, Дівчата зуміли підтримати Даринку.
Я як писала, теж сміялась)))
От і реальність наздогнала Дарину
Так прикро за неї((
Мар Тен, Нажаль, рожеві окуряри, буває різко зривають(
Таке цікаве їхнє знайомство)
Андрій типовий мажор, самолюб
Дана хитрунка, свого досягає будь-яким способом
Мар Тен, Як лисиця хитрюща)
Танец вау)
Блін ну Марина Дарина) блін якось боляче їх ранок...
І чого він чортихався надіюсь без катастрофи...чи...
Це буде взагалі..(Андрій свин на данний мамент)
Еллі Мун, А це так... коли багато добровольців прагнуть побувати в тебе ліжку, то імена стираються. Андрій наче не поганий хлопчина, але тут самі дівчата зліпили з нього такого гульвісу. Він перестав сприймати їх серйозно.
Прийдеться Дані виключити інстинкт мами- кіоски і свому синочку дати доброї прочуханки,інакше він все життя буде маніпулювати нею,та не тільки нею. Хлопцям з самого малечку не можна давати можливість вважати ,що вони пуп Землі.Важко буде і Андрію ,і Дані налагоджувати з ним відносини,особливо коли він дізнається ,що має тата.Свят звик,що його обожнюють ,гордяться ним,дозволяють бути головним в сім'ї,прощають його витівки .Це буде складно ,бо підлітковий вік в хлопця вносить свої корективи
Це знаю зі свого досвіду ,як мама трьох хлопців.☀️❤️❤️
Lydmila, Святик дуже скоро все зрозуміє)
О як вчасно з'явилася сестра))) Добре, що показала ситуацію з іншого боку. Хай уже поговорять та залишаться удвох у номері) і самі насолодяться один одним, і Святик зрозуміє, що все було даремно, нікуди Андрій не дінеться)
Лана Жулінська, Оу... Якби не Яра, то навіть не знаю чим би закінчилось. Дана б точно полізла розібратися з кривдником...бо її маленьку бубочку образили. Андрій би на емоціях не cтримав язика і тоді наламали б дров, а так буде солоденьке примирення)))
Всі липли і я прилипла))
Булку в рамку під стікло реліквія))
P.S дякую авторці буду знати що можна використати замість Раптора))
Еллі Мун, Аха-ха)))) Саме так. Стадний синдром якись)))
З Раптором обережно, бо ще й замість парфумів піде)
Спокійна, доросла)
Бідний Андрій довідку треба їй) хаха)
Зовсім байдуже, ага і зразу от Гад, качок в костюмі)
А помітила що в гарній формі фізичні))
Еллі Мун, Ага... витримки як не було)))
У зв'язку з видом діяльності, довідку Андрій справді має))) А зовнішність гріх не оцінити)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати