108 445
“У твоїх руках”
Анотація до книги "Стерво для бабія"
Він не впізнав її. Для нього вона — «гаряча штучка» з конференції, черговий виклик і пристрасть, яку хочеться приборкати. Він і гадки не має, що десять років тому ця жінка була наївною студенткою, яку він забув одразу після спільної ночі.
Вона ж пам’ятає все. І щодня бачить його риси в очах сина.
Вирішивши довести собі, що старі почуття мертві, вона знову опиняється в його ліжку — і зникає на світанку без пояснень. Але він не звик відпускати своє.
Вона ж пам’ятає все. І щодня бачить його риси в очах сина.
Вирішивши довести собі, що старі почуття мертві, вона знову опиняється в його ліжку — і зникає на світанку без пояснень. Але він не звик відпускати своє.
зустріч через рокимелодія коханнягаряче
“Андрій завжди був бабієм. І через 10 років він не змінився, ба більше, не впізнав її. Але Дана вже не та наївна, якою була в минулому. І здається, зараз вона подобається йому більше, ніж тоді)”
“Гаряче протистояння характерів, де іскри летять із перших сторінок. Це вибухове поєднання гумору та пристрасті. Головна героїня знає собі ціну, тож кожна їхня сутичка перетворюється на захопливу гру.”
Зміст книги: 56 глав
Останнє оновлення: сьогодні
355 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, мої любчики, у новій історії кохання ❤️
Нові розділи виходитимуть з понеділка по суботу о 00:00 ✨
Буду дуже вдячна за підтримку книги — вподобайками, коментарями та додаванням у бібліотеку)
Всіх обіймаю ❤️
Сестричка вирішила ,що в старшої має бути стратегічний запас одягу для зваблення протилежної статі..Але й жінку в офісній одежі вона впала в око одному жевжику.А що буде,коли вона появиться в новому образі,він напевно втратить голову.☀️❤️❤️
Lydmila, Не встигне роздивитись) Від стерв'ятників інших треба відбивати❤️
От Ярка, от молодець ✨
Вона мені вже дуже подобається!
Дана виглядає неперевершено, здається хтось цілий вечір пускатиме слину…
Лія Лісова, Ну з таким виглядом хтось трохи напряжеться точно)
От те, що є почуття, то маштабна катастрова... Тримайся, Дано!
Ларія Ковальська, Поруч з Андрієм це завдання із зірочкою✨️
Дуже цікаво ще ніколи так не чекала на продовження. Натхнення Вам, надіюсь Ілля впізнає її згодом.
Inna, Не скоро пазл у його голові складеться) Але все буде❤️
Початок бомба! дякую)
Алісія Ейден Блек, Головне, щоб не сп’яніла)))
Відчуваю, що буде гаряче....парочка тут не проста
Татьяна Татьяна, Точно не дадуть занудьгувати))) Вибуховий у них тандем і іскри вже летять✨️
Ну визнання проблеми веде до вирішення цієї проблеми.Дарина визнала ,що Андрій їй досі не байдужий,але тепер це вже не просто закохана юна дівчина ,а доросла жінка ,мати.І з власного досвіду скажу: почуття почуттями ,от дійсність вносить свої корективи- те що раніше дуже приваблювало в людині з роками стає якимись еталоном,а нова зустріч з цією людиною може відкрити те ,що закохані не помічали.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Ви дуже мудро це підмітили❤️
Дана вже має зовсім інше бачення життя, тому й на Андрія тепер дивиться не очима закоханої студентки.
Але занурювати героїв у важкий драматизм і нескінченні з’ясування стосунків я не планую) Весна... пташки співають... хочеться чогось легшого, живого і з іскрами. Хоча Андрійко трохи спітніє виправляючи помилки молодості)))
Ох, Дано… одна зустріч розʼятрила стару рану.
Лія Лісова, Давно заховане знову вилізло назовні. Побачимо, як вона буде боротися з собою, з Андрієм і що вийде з цього
почуття,якщо вони є,ніколи не проходять. Навіть якщо з очей зникає визвавший їх, кохання як мишка знайде шпаринку в підсвідомості, значаться там і жевріє тамсобі тихенько, іноді проявляючись сноведінням інколи еротичними навіть через десятки років. Ты просинаєшся з шаленим серцебиттям іруками що тремтять і відчуттям ніби щойно розлучилися.
Тая Щербина, Ви дуже влучно це описали❤️
Деякі почуття справді не зникають повністю а очікують на вихіх
Вибуховий розділ вийшов❤️
Андрій після випадку у ванні взагалі певно спати не зможе… хі-хі
Зачепила його руденька.. ой, як зачепила)
Лія Лісова, 100%
Яй, іскри аж зашкалюють❤️
Як діятиме Дана? Вона трохи в ступорі від того, що коїться.
Ну ви як завжди.. на найцікавішому зупинились. Ех(
Олена Родан, То у всіх є такий грішок.. хіх)
Просто я дуже нетерпляча читачка.
хочу ще...
Тая Щербина, Буде)))
Ще ніхто з жінок так Андрія не динамив,от попала коса на камінь.☀️❤️❤️
Lydmila, Знайшлась та, яка нерви йому полоскоче)
Ох і гаряче було у ванні) Андрію буде нелегко підступити до Дани після цього)
Ларія Ковальська, Обоє вперті й характерні, тож поступатися ніхто не планує
ну так це ти ж її не знаєш а вона то давно тебе пам'ятає!
Tanya Diediurina, Оце і найцікавіше)
Отакої,Андрій навіть не очікував такого подарунку,стервочка сама прийшла в його номер.,Тепер Дарині треба якось рятуватися ,або може й не потрібно,використати ситуацію на свою користь☀️❤️❤️
Lydmila, Вона себе в образу точно не дасть)
Та й Андрій, зарано зрадів. Не зрозумів ще, який “подарунок” йому підкинула доля
Супер. читається легко, на одному подиху
Валентина Кострикіна, Щиро дякую❤️
Оце так незручна ситуація! Як бідна Дана викрутиться?
Ларія Ковальська, Неочікувано для Андрія так точно)
В двох попередніх книжках образ Андрія дуже позитивний,а тут раптом він такий *озабочений*,щось не в'яжеться одне з другим.
Люба Гарінець, У першій бачимо Андрія як адвоката і дядька, який не може племіннику іграшку вибрати. Але яким він є саме в стосунках — майже не знаєм.
А от у другій книзі вже добре помітно, що “погуляти” він любить)
І його поведінка в клубі Тимура, і розмови про Одесу це показували.
Та й не настільки він озабочений))) Просто деякі особи дуже специфічно на нього впливають. Так і тягне подражнити.
І правда, скільки по світу шастає отаких дуркуватих приблуд, які тільки й думають, куди пистроїть свого вниз висячого телесика, аби від сперматозу не здуріти. Дівчаче кохання воно чомусь безголовопалке і горе тій дитині котрій трапиться на дорозі саме такий горе-чоловікі вона кинеться в ті обійми ні про що незадумуючись.
Олена Родан, щиро дякую
Насмішили з равликами, але головне ,що Яра знайшла своє призвання в житті.
Невже Дарина помилилася номером і попала в апартаменти ,які вибрав собі Андрій.? ☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Бідненька… так розгубилась, аж пропустила, що її номер з видом на терасу
Цікаво, динамічно. дякую.
Мария Ткаченко, Щиро дякую❤️
Ой, здогадуюсь хто це міг прийти... А равликів і справді шкода(
Ларія Ковальська, Свободу равликам✨️
ох, це очікування вб'є мене.....
КРІС-ТІНА, Схоже, трохи мазохізму в читачах таки є)
Ух, відчуваю що намічається щось вибухове)
Буде кумедно, якщо вона його пляшкою по голові вгріє… хіх❤️
Лія Лісова, Він зіграє на випередження)
Дарина, мабуть, переплутала готельний номер. І, можливо, вона випадково опинилась в номері Андрія.
Катя, Випадковості інколи дуже влучні❤️❤️❤️
Дякую,неперевершено
Марія Коваль, Дякую ❤️ Дуже приємно)
Напевно Андрій прийшов залицяння...
Тая Щербина, Мабуть не вистачило йому… вирішив зайти на ще один раунд
Дуже захопливо!
Тетяна Руденко, Рада, що затягнуло))
Далі напруга тільки ростиме❤️
?
Larisa Kaunova, Буду думати що це гарний смайлик)
Дякую❤️
От і наслідки про які Дарина не подумала,але добре ,що батьки сприйняли цю новину біль менш спокійно.☀️❤️❤️
Lydmila, Так, її тоді добряче накрило. Про наслідки взагалі не думала.❤️
Так, на день народження Дарини всі отримали неочікуваний подаруночок...
Ларія Ковальська, Так, від шоку трішки відійшли і всі зраділи новині
І все
Таня, ❤️
Уявляю шок Дарини, коли вона дізналась новину.. але добре, що у неї є така підтримка✨
Лія Лісова, Там не просто шок, там цілий вихор у голові✨️
Що ж, Андрій не надто змінив свою поведінку за десять років. А Дарина трохи наївна була, думала, певно, що буде як в фільмах кохання, а на ділі одразу ж було зрозуміло, що такі як він не хочуть романтичних стосунків((.Хоча це й не виправдовує його поведінки.
Коли читала, як Андрій дав Дарині гроші на таксі, подумала що тепер Дарині варто буде перед тим, як після пристрасної ночі піти, ще й залишити йому гроші на тумбочці, ахах)))
Оксана Маркова, Ахах, це було б справді символічно)))
А Дарина урок, здається, засвоїла))) А може ні...?
Дівчата дуже допомогли Дарині своїми жартамиі порівняннями не впасти в депресію.А молодша сестричка взагалі чудо,а її порівняння - то вау.
І добре ,що Дарина більше не стикнеться з Андрієм в стінах університету.☀️❤️❤️
Lydmila, Дівчата реально як антидепресант)))
Добре, що Дарина хоч мала таку потужну групу підтримки, самій було значно важче...
Ларія Ковальська, Дівчата — справжня команда підтримки❤️
Гумор Ярки і її знання про індиків, це щось з чимось.. ахах❤️
Лія Лісова, Сістер— зе бест))) І про індиків розкаже, і настрій підніме одним реченням ❤️
Олено, підскажіть будьласка, як часто оновлюються глави? чи багато часу до завершення історії?
Ольга Нижегольцева, Щодня о 12 ночі окрім неділі.
Буде не менше 50 розділів, а скільки саме — не скажу))) Куди фантазія заведе, там і зупинимось❤️
цікаво!
Рома Фульмес, Щиро дякую❤️
Надзвичайно цікава книга !Дякую автору.Читаю з захопленням.
Оксана Леськова, Всі три історії максимально контрастними роблю. Сподіваюсь і ця книга відгукнеться вам так само сильно, як і попередні❤️
И що писля того що вин навить не запамяьав им,я можна стилки рокив кохати?
Лариса Рисман, Інколи почуття тримаються не за людину, а за спогад про неї
Жахливе ставлення до дівчини( Розумію тепер реакцію Дарини у готелі.
Ларія Ковальська, Тут ситуація трохи двояка. Вона теж досить швидко погодилась на все. А він звик до такої поведінки дівчат у своєму оточенні. Тому, будучи студенткою, вона не виділилась з загальної маси.
Хочеться продовження
Любов Шевчук, Як я вас розумію. Сама не люблю очікувати)
в захопленні від порівнянь.Бурхливий початок. далі буде ще смачніше...
Тая Щербина, Ого… тепер уже в мене бракує слів❤️ Мій внутрішній павич щойно розпустив хвоста)))
Щиро дякую❤️
А щодо порівнянь — я ще вчуся))) Уже вдруге “в школі”, а через півтора року піду втретє, тож навички ще більше відшліфую✨️
Шкода Дарину(
Вона так сильно піддалася почуттям, що втратила голову.. і цей біль від розчарування зранку
Лія Лісова, Такі падіння завжди болючі(
Дарина одержала дуже болючий урок- не все те золото ,що блищить.Не всі ті чоловіки,в кого ми закохані- принци ,багато покидьків і самозакоханих нарцисів☀️❤️❤️
Lydmila, Ви дуже влучно підмітили. Андрійко то хороший хлопчина, але дівчата для нього радше розвага. І навіть за 10 років своєї позиції він особливо не змінив.
Початок хороший,цікаво,що буде далі.
Любов Шевчук, Дякую ❤️Ще трішки минулого і далі набиратимемо обертів)
Цікавий сюжет,легко читається!!!
Валентина Остапчук, Дякую❤️
Дуже тішусь, що історія захопила)
Початок гарний,чекаю продовження
Любов Шевчук, Дякую❤️
Це тільки розігрів, далі буде цікавіше))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати