108 445
“У твоїх руках”
Анотація до книги "Стерво для бабія"
Він не впізнав її. Для нього вона — «гаряча штучка» з конференції, черговий виклик і пристрасть, яку хочеться приборкати. Він і гадки не має, що десять років тому ця жінка була наївною студенткою, яку він забув одразу після спільної ночі.
Вона ж пам’ятає все. І щодня бачить його риси в очах сина.
Вирішивши довести собі, що старі почуття мертві, вона знову опиняється в його ліжку — і зникає на світанку без пояснень. Але він не звик відпускати своє.
Вона ж пам’ятає все. І щодня бачить його риси в очах сина.
Вирішивши довести собі, що старі почуття мертві, вона знову опиняється в його ліжку — і зникає на світанку без пояснень. Але він не звик відпускати своє.
зустріч через рокимелодія коханнягаряче
“Андрій завжди був бабієм. І через 10 років він не змінився, ба більше, не впізнав її. Але Дана вже не та наївна, якою була в минулому. І здається, зараз вона подобається йому більше, ніж тоді)”
“Гаряче протистояння характерів, де іскри летять із перших сторінок. Це вибухове поєднання гумору та пристрасті. Головна героїня знає собі ціну, тож кожна їхня сутичка перетворюється на захопливу гру.”
Зміст книги: 56 глав
Останнє оновлення: сьогодні
355 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, мої любчики, у новій історії кохання ❤️
Нові розділи виходитимуть з понеділка по суботу о 00:00 ✨
Буду дуже вдячна за підтримку книги — вподобайками, коментарями та додаванням у бібліотеку)
Всіх обіймаю ❤️
Андрій зміг стриматися, це щось новеньке))) Завтра їх чекає щось романтичне)
Лана Жулінська, Ага... романтика з деяким продовженням✨️✨️✨️
От мені разом з Андрієм цікаво: то що ж було?)
Лана Жулінська, Ще трішечки терпіння)))
Тільки почала читати а вже лопаю зі сміху?
Момент про третього і мазь з аптеки до сліз мене довели...?
Відчуваю історія про Андрія буде розривною, вже дуже цікаво як Дана нашого "індика з яйцями" буде приручати?
Все йду далі читати
Автору натхнення і величезна подяка♥️
Solomia Ivanus, Щиро дякую за такий емоційний відгук і побажання✨️
Та вони там один одному нервову систему прокачують по повній❤️
Таки не на жарт Андрій розхвилювався за Дану)
І комплект оцінив❤️
Лія Лісова, Ще б пак. В нього глаз—алмаз)))
А таки Денис хвилюється за Дани, хоча доля його вини також там є...
Ларія Ковальська, Так. Ви праві.
Ти диви Андрій вміє за когось переживати,чи це тільки зіграв власницький інстинкт? А той Денис ще гірший ніж Андрій.☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Андрій троши має повадки гулящого кота))) Але сам по собі він хороший. Не дасть образити дівчину.
Хм, здається, Андрій обіграв сам себе.
Лана Жулінська, В яблучко)))
Цікаво, що ж там ще сталось, чим закінчиться вечір?..
Ларія Ковальська, Скажу тільки... кожен засне в своєму ліжку)
А таки щось пішло не так,і здається Андрій припустився великої помилки,і Дана йому її не пробачить,☀️❤️❤️
Lydmila, Там буде інше)
Ох, який розділ❤️
Андрійко вже аж занервував. Мало сам не провалив свій план… Бідолашка)
Лія Лісова, Ну... не продумав хлопчина все як слід)))
Ні, ну цей раунд з візком на користь Дани))) а як вона попустила його его! Молодчинка!)))
Олена Родан, 100%))))
Вау, який Свят самостійний! Хочу з ним в гори))) цікаво, що вигадала Дана на ранок?)
Лана Жулінська, Маленький чоловік)))
Ох і хитрун Андрій, але, схоже, на першому вечорі у нього прокинулися ревнощі, хоч він сам ще не здогадується.
Лана Жулінська, Там більше спрацювало "Я перший помітив"
І що ж Андрюха придумав вже цього разу?..
Ларія Ковальська, Фантазер він ще той❤️
Я сміюсь і не можу зупинитись)
Вже в передчутті наступного розділу.. хіх
Ну Андрій голова, таке придумав. Дана буде в шоці, коли зрозуміє, що підсунув їй новий «друг»❤️
Лія Лісова, Дякую))) сама гигочу)))
Бідний Андрійко ледве слиною не вдаватися,роздивляючись Дану.От тільки що халепа має бути з тими трусиками ?☀️❤️❤️
Lydmila, )))
Все завтра❤️
О, цікаво як то ця "мрія" виглядатиме в Андрієвому баченні?..
Ларія Ковальська, Гарненькою. Опудало точно не зробить)
От ревнивець! Допомогти він зібрався, ну ну…❤️
Лія Лісова, Він то допоможе. З маленьким "нюансом"
О як Андрій завівся,не тільки йому сподобалася Дана,не тільки йому захотілося звабити цю красуню.Ага ,він буде її вчити як поводитися з кавалером - помагальник знайшовся.☀️❤️❤️
Lydmila, Він ще той “безкорисливий” помічник)))
То ось якою була їхня перша зустріч. Ну такі, як Андрій показав себе при першій зустрічі, лише так і вміють. Поки не трапиться на шляху та, що не по зубах)))
Олена Родан, Аааааа, тоді супер! ❤️
Цікаво, що ж за «сюрприз» приготувала Дана✨
Олена Родан, Тепер точно не сумніваюсь, що наші музи на одній хвилі.. хіх ❤️❤️❤️
Ну гра почалась, цікаво, хто кого переможе)
Ларія Ковальська, Як казав Леопольд: "Давайте жити дружно"❤️ Але до цього вони ще почубляться... трішки)
А Дана бʼє по болючому.. ахах)))
Лія Лісова, Майстерно володіє таким единоборством)))
Дуже цікаво , хочеться читати та читати , ох і завдасть вона Андрійові за те що не запам'ятав її ім'я після їхньої першої ночі . Цікаво як будуть і по дальшому розвиватися їхні стосунки, дуже приємно що в цій розповіді присутній гумор.
Ірина Мотузенко, За ім’я вона йому ще точно пригадає) А без гумору з цими двома ніяк )))
Ой бідний Андрійко,ще ніхто так не знецінював його фігуру,і всі її деталі.Ще жодна дівчина так не допікала йому,він же звик ,що його мало не боготворять,а тут така зневага,це тобі чоловіче відплата ☀️❤️❤️❤️
Lydmila, Зачепила його руденька цим добряче)
Мама є мама ,для неї ,як майже для всіх мам , які мають синів,головне щоб син був щасливий,успішний, розумний і добрий.А Андрію напевне ранком доставлять костилі,щоб ногу поберіги,і не бігав за Даною.☀️❤️❤️
Lydmila, Такий як він і з костилем бігав би
Думаю, Ярина поклала у валізу зовсім не те, що треба для Дани)))
Ммм перша зустріч багатообіцяюча)
Лана Жулінська, Якби вона знала, кого сестра зустріне, то щось травматичне б закинула точно)
Що ж за сюрприз буде для Андрія?..
Ларія Ковальська, Андрійко оцінить)
О Андрій вже хвіст розпустив ,ледве землю не риє,індик самовпевнений, бач кращого за нього на світі не має.На відміну від нього Дана знає чого він вартий.. Дякую чекаю на продовження ❤️
Lydmila, Самовпевненості в нього хоч відбавляй)
От Андрій хитрий жучара, цілий план вже собі придумав)))
Та думаю, Дана ще йому покаже…
Лія Лісова, Так. І дуже скоро)
Захопило з самого початку) Добре, що в Дани є Ярина, такий собі рушій для неї))
Нічого що я читаю одразу третю книгу? Чи вони взаємопов'язані?
Лана Жулінська, Дякую❤️
Книги можна читати окремо✨️ Вони пов’язані героями, але кожна історія самостійна)
Вітаю з передплатою)
Люмен Белл, Щиро дякую)
Ото Андрій розійшовся, не на жарт.
А як себе вихваляє, усі козирі на стіл)))
Лія Лісова, Точно. На павича схожий)))
Дякую за чудову книгу,Бажаю щоб було багато нових читачів
Lydmila, Ви зі мною ще з першої книги❤️ Таку підтримку й таку читачку дуже не хочеться втрачати))) Думаю, щось придумаємо✨️
Вітаю з передплатою. Успіхів книзі
Наталья Храпакова, Щиро дякую❤️
Вітаю з передплатою ❤️
Лана Жулінська, Дякую❤️
ну все не витримала, сміюсь до сліз... Дякую, про третього було вже фінал)))
Любов Льоба, Рада що сподобалось. Та це Андрійко тільки почав)))
Ойой, що це тут несеться…
Ну Андрій і загнув звісно. Це було жосткувато трохи… Дана йому цього не подарує)
Чекаю дуже на їхній словесний пінг- понг✨✨✨
Лія Лісова, Він тільки почав.... ще не таке видасть лисому. Та Дана гарну пам'ять має)))
От не повезло лисуватому ,Андрій відразу дав зрозуміти ,що йому нічого не світить поряд з Даною.Та й десь зіграло почуття власника,бо він перший помітив цю красуню,але думаю ,що його культурно Дана пошле лісом.☀️❤️❤️
Lydmila, Андрій уже забив собі місце біля Дани❤️ А от вона ще може все обіграти у свою користь)))
Ахаха тепер нам ала черга Андрія. Натхнення Вам.
Inna, Так. Вони по черзі пулятимуть в одне одного і словечками і діями)
чудова
Ірина Шпак, Дякую❣️
Ну, гуморист Андрій. 16 глава. Посміялася. Дякую, Олена ❤️
Солоха Солоха, Це ще не всі "перли" на які він здатен)
Навіть не уявляю реакції Дани на "коханого")
Ларія Ковальська, Вона теж і уявити не могла такого від Андрія)
Ох, же ш Любарський ))))Невже приревнував ? Дуже цікава книга . Натхнення вам
Наталія Хомишин, Саме так)
❤️❤️❤️?
Olena Kozachuk, Дякую❤️
♥️♥️♥️
Ася Кас, Дякую❣️
Захоплююча історія! Чекаю на продовження
Настя Шандренко, Дякую❤️ Дуже рада, що історія захопила)))
Ох і заінтригували!Не можу дочекатися продовження .
Галингалинаа Хилевич, Далі як не розділ — то новий перл)))
Тож тренуймо витримку❤️
Дуже цікаво як Дана буде "відбивати інтерс" Андрія)
Ларія Ковальська, Там відбудеться дуже цікавий поворот подій)
Так інтригує пролог. Не можу дочекатися зустрічі тата з сином)
Олена Родан, Інтигуєте, інтригуєте...)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати