Серце, що чекає.
190 089

Серце, що чекає.

Анна Харламова
Повний текст · 330 стор.
762
До бібліотеки
  • Опис
  • Зміст книги
  • Коментарі · 538
Розфарбуй мою долю.
№ 1
Розфарбуй мою долю.
Серце, що чекає.
№ 2
Серце, що чекає.
“"Sweet love"”
Анотація до книги "Серце, що чекає. "
2 книга з циклу "Розфарбуй мою долю".
Доля! Саме доля, захотіла щоб вони зустрілись, покохали та були разом. Та чи надовго? Чи є у них шанс? Вони такі різні! А головне їх розділяють тисячі, тисячі кілометрів. Львів – Лондон. Дилія - Олексій. Чи можна поєднати два світи? Чи будуть вони одне ціле, незважаючи на відстань?! Їхні ніжні та такі сильні почуття –будуть випробовуватись часом, розбіжностями та відстанню, але у них є те, що є найголовнішим у житті–КОХАННЯ!
Зміст книги: 39 глав
Глава 1.
Глава 2.
Глава 3.
Глава 4.
Глава 5.
Глава 6.
Глава 7.
Глава 8.
Глава 9.
Глава 10
Глава 11
Глава 12
Глава 13
Глава 14
Глава 15
Глава 16
Глава 17
Глава 18
Глава 19
Глава 20
Глава 21
Глава 22
Глава 23
Глава 24
Глава 25
Глава 26
Глава 27
Глава 28
Глава 29
Глава 30
Глава 31
Глава 32
Глава 33
Глава 34
Глава 35
Глава 36
Глава 37
Глава 38
Глава 38. ЕПІЛОГ, ПОДЯКА.

538 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Закріплений коментар від автора

Дякую за чудову книгу і емоції! !!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
07.02.2019, 15:15:36

Тетяна Савицька-Іщук, Мені надзвичайно приємно, що книга "Під омелою" теж обдарована Вашою увагою, Тетяно!!!! Дуже-дуже рада, що нова історія - теж смачна!!!))) Щиро дякую, моя люба!!!! Гарних митей за цікавими книгами!!!!

avatar
Костра
07.02.2019, 03:15:40

Творчих успіх Вам.

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
07.02.2019, 15:13:57


Костра
, Мммм на моєму обличчі широка усмішка!!!!!!)))) Дуже-дуже приємно!!!! Щиро дякую за такі приємні, теплі слова!!!!

avatar
Анна Харламова
07.02.2019, 13:55:25

ВІТАЮ МОЇ ЛЮБІ ЧИТАЧІ!!!! ХОЧУ ВИСЛОВИТИ УСІМ СВОЮ ВДЯЧНІСТЬ!!!!
Щиро дякую усім тим хто слідкував та чекав на продовження. Дякую, що залишались з моїми героями, щиро раділи за них і полюбили. Дякую, усім хто уперше потрапив на мою книгу - сподіваюсь вона Вам сподобається))) Щиро вдячна за лайки, коментарі, додавання у бібліотеку (а ще дякую, що залишаєте її у бібліотеці, навіть після закінчення) та підписання на автора.
P.S. Було неймовірно приємно, отримувати від Вас мої читачі - щирі вітання та відгук про дочитання роману "Серце, що чекає". Це для мене неймовірно важливо - знати Вашу думку і знати, що книга чимось зачепила. Дякую усім хто залишив відгук дочитавши книгу. Кожен коментар - це стимул писати краще і це надихає на нові історії. Зв'язок автора та читача є безцінним!!! Читач - це Муза. ДЯКУЮ УСІМ!!!! З любов'ю Анна.

avatar
Ірина Панчук
07.02.2019, 12:45:09

Дякую Анно, за ще одну подаровану Вами книгу. Книга зігріває серце і підіймає настрій.
В моїй бібліотеці ще одна Ваша книга "Під омелою" , тому чекаю з нетерпінням і її завершення!!!

Анна Харламова
07.02.2019, 13:49:05

Ірина Панчук, Вітаю, моя люба Ірино!!!! Дякую за кожне слово, яке мене так надихало і надихає!!! Дякую за коментарі, лайки, за те, що слідкуєте за моєю творчістю та за час який Ви даруєте моїм книгам та героям. Дуже рада, що у мене є така позитивна, щира читачка, яка завжди радо ділиться своїми враженнями. P.S. ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ ЗА КОЖНЕ ТЕПЛЕ СЛОВО І ПІДТРИМКУ!!!!! Ммм як приємно чути!!!!!! Сподіваюсь і нова історія закружляє у вирі кохання, пристрасі та ніжності!!!!! Дякую!!!! Обіймаю!!!!!

avatar
Ірина Бедреєва
07.02.2019, 13:11:02

От і ще одна чудова історія Анни Харламової добігла свого кінця!! Вітаю Вас, Авторко, з завершенням такої ніжної, цікавої, романтичної книги. "Серце, що чекає" сповнене таких життєвих моментів, що було неможливо залишатись байдужою до головних героїв. Прощання, розставання, очікування та знову зустрічі.. багатьом це знайомо. Коротко кажучи, вийшло бездоганно!! Справжній витвір мистецтва!!! ❤

Анна Харламова
07.02.2019, 13:45:28

Ірина Бедреєва, Вітаю, моя люба Ірино!!!! Як я рада приймати від Вас поздоровлення!!!! Неймовірно рада, що моїй постійній читачці, сподобалась книга - це для мене надзвичайно важливо!!! Дякую за кожне Ваше тепле слово, за відгуки під книгою, які мене надихали і давали знати, що все виходить, як треба, за лайки та за час який Ви люб’язно дарували моїй книзі!!!! Так, це дійсно так - багатьом це знайомо. Головне кохати, довіряти і розмовляти - і все буде просто чудово!!!!! Дякую, дякую за все!!!!! ДЯКУЮ за ВЕЛИЧЕЗНИЙ КОМПЛІМЕНТ!!!!! Обіймаю* Люблю* Зустрінемось "Під омелою"!!!)

avatar
Марія Шпак
07.02.2019, 12:43:22

Дякую сонечко за чудовий ромон) Який показує, що кохання на відстані є) Обіймаю і цілую сильно сильно *❤️

Анна Харламова
07.02.2019, 13:41:55

Марія Шпак, Дякую тобі, моя люба, що увесь цей час була з Дилією та Олексієм!!!!! Мені надзвичайно приємно знати, що ця історія подарувала щирі емоції, почуття та тепло!!!! Що до кохання на відстанні, це мені знайомо - тому з певненністю можу запевнити, що все можливо!!!!! Дякую, дякую за все тепло яке ти мені даруєш!!!! Обіймаю* Цілую* До зустрічі біля нової історії кохання))))

Кінець вийшов навіть кращий ніж я думала !!! Я просто в захваті!! Щиро радію за Дилію та Олексія, вони заслуговують на щастя!! Троє діточок... просто казка)) Буду сумувати за ними!
Вітаю тебе, моя подружко, із завершенням чудової живої історії ! Тобі є чим пишатись, так тримати!!!*

Анна Харламова
07.02.2019, 13:36:57

Елена Цехмейстер, Вітаю, вітаю моя хороша!!!!! Величезне дякую, що була разом з історією Олексія та Дилії, дякую за відгуки та час який ти присвячувала моїй книзі!!! Я дуже рада, що історія подарувала приємні миті та відгукнулась теплом!!! Це найголовніше!!!! Знала, знала, що новина про трьох діток - заполонить душу щастям за цю пару!!!! Мені надзвичайно приємно, що вийшло подарувати гарну історію кохання!!!! P.S. Дякую за підтримку, за все-за все!!!!! ДЯКУЮ ЗА НАЙВИЩУ ПОХВАЛУ!!!!!! Я зашарілась!!!!)))) До зустрічі "Під омелою"!!!! Там теж буде цікаво, гаряче, ніжно і пристрасно!!!!! ДЯКУЮ!!!! Люблю* Цілую*

Чудово ... Романтично... Мило... Я в захваті!!! Анно, я дякую вам за таку неперевершену історію! Дилія з Олексієм заслуговують на щастя! Вам, Анно, бажаю здоров'я, наснаги і вдячних читачів!

Анна Харламова
07.02.2019, 13:32:27

Христя Терлецька, Вітаю, моя мила Христя!!!! Дякую, щиро дякую за кожне слово, яке мене так надихало і надихає!!! Дякую за коментарі, лайки, за те, що слідкуєте за моєю творчістю та за час який Ви дарували Олексію та Дилії. Я дуже рада, що історія подарувала приємні миті, щирі емоції, романтику і ніжність – значить я на своєму місці) Моя мита - дарувати щось гарне людям, щоб можна було забутись у книзі і отримати позитивний заряд, згадати, що насправді у житті має значення!!!! Я дуже радію коли отримую від Вас коментар - дуже на нього чекаю!!!! Тішусь, що отримала від Вас Христя ВІТАННЯЧКО!!!!! Дякую, дякую моя люба за щире побажання!!!! Дякую, що Ви і є такий читач!!!! Обіймаю* До зустрічі "Під омелою"!!!!

avatar
Dana
07.02.2019, 10:15:23

Привіт, моя красуне!!!!!Що сказати????Сказати мало, писати можна,і забути, щось основне також можливо!!!Вир емоцій, почуттів, насолоди, що все скінчилось прекрасно!!Але все ще починається, воно не закінчується, ця історія дає і показує, що все це існує, насправді,все можна виправити, для майбутнього. Потрібно простити, відпустити минуле і жити далі і вірити, вірити і вірити...
підписуюсь під кожним словом,всіх твоїх читачів, які шлють тобі прекрасні слова, ти цього дійсно заслуговуєш,будь завжди така, яка ти є і наповнюй нас своїм теплом, розфарбовуєш наш внутрішній світ у прекрасні магічні фарби.(і тобі бажаю, щоб не було, щоб не трапилось, ніколи чуєш ніколи, не втрачай себе і своє я, за короткий час я тебе полюбила, як свою.Повір у мене своя історія, зі своїми кольорами, але ти своїми книгами, сюжетом, з реальних життів, показала, що все таки можна і спробувати, але дуже важко відпусти те, що тебе так прив'язало.Таке миле і дороге минуле...але дякую тобі за все, і за те, що ти з'явилась у моєму житті )
P/S.Чекаю на щось нове, але перед цим наберись сили, позитиву,поповни батарейку.І мені приємно, що я тебе чимось та надихнула (я навіть почервоніла) )))))) Люблю і цілую!!!!!!!!

Анна Харламова
07.02.2019, 13:27:48

Dana, Привіт, моя натхненнице!!!! Це правда, кожне слово ПРАВДА!!!! Головне кохати і вірити!!! Я безмежно вдячна за усе, що ти дала мені у своїх словах - А ЦЕ ДУЖЕ БАГАТО!!!! Коли я розчаровувалася в чомусь - ти мене надихала, коли я забувала про відпочинок - ти мені нагадувала, коли я не могла а ні строчки написати - ти надихала!!!! Я ВДЯЧНА УСІМ СЕРЦЕМ!!!! І ти для мене стала дуже рідною людиною, цей душевний зв'язок - поєднав нам даруючи гарну дружбу!!!! Це дійсно так - у моїх книгах, у кожній з них - є щось, що я переживала, проживала і що зараз маю. Ця історія для мене близька. Я чекаю свого нареченого, як Олексій чекав Дилію. Головне вірити, кохати і спілкуватись - чути одне одного. І забувати сварки - згадуючи чудові миті. Я бажаю тобі, щоб твоє життя - було таким же сонячним, як і ти. Кохання - хай плекає тебе і тішить своєю присутністю! P.S. От-от про що я і говорю - ти знаєш коли і що мені потрібно))) Батарейки - треба зарядити!!!))) Але знаючи себе, це ненадовго))Бережи своє "почервоніла" для Омели* Там буде багато від чого можна буде червоніти! Я тебе люблю* І ДЯКУЮ за все!!!

avatar
Lyubov Voznyak
07.02.2019, 12:05:04

Мені радісно і одночасно сумно від кінця історії. Їм знадобилось 6 років і 1 витівка для примирення і довіри. Дилія і Олексій, Туня і Паскуале, Айлі і Мітчел - їхні історії назавжди посіли місце у моїй бібліотеці. Хочу продовження циклу "Розфарбуй мою долю" з іншою парочкою (Дана та Кирило, Поля і Остап) і звичайно закінчення історії Емми і Святослава.;)))
P.S. Чекаю нових книжок.:)))

Анна Харламова
07.02.2019, 13:04:20

Lyubov Voznyak, Вітаю, вітаю, моя дорога!!!!!!! Неймовірно рада, що моїй постійній читачці, сподобалась книга - це для мене надзвичайно, надзвичайно важливо!!! Дякую за кожне Ваше тепле слово, за коментарі під книгою, які мене надихали і давали знати, що я на вірному шляху, за лайки та за час який Ви люб’язно надавали моїй книзі. Приємно знати, що головні герої так запали у душу - це надихає!!! Окремо дякую, за ті запитання та жваве спілкування - це круто, коли є можливість мати зворотній зв'язок!!!! Як приємно чути, що усі герої так припали до душі, запам'ятались чимось своїм. І надзвичайно приємно, що Ви чекаєте на продовження серії "Розфарбуй мою долю" та "Під омелою"!!!!! Як же це надиха!!!! ВИ СУПЕР!!!! P.S. Величезне дякую за кожне тепле слова!!! Обіймаю* І до зустрічі "Під омелою"!!!!

avatar
janetka
07.02.2019, 08:51:52

Анно, я плачу))))))) дякую Вам за кожне написане слово, за всі відчуття і емоції, якими ділилися на сторінках нашої книги, Ви так чудово, ніжно, щиро пишете, що немає сили відірватися ))))) Кожне речення наповнене красою і любов'ю))))) Я щойно знову закохалася в свого чоловік, Ви нагадали, які почуття нас з'єднали))))) дякую, моя улюблена, чарівна Анна))))
Нехай Ваш талант розквітає з кожною новою книгою, а я чекаю і читаю)))))))

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
07.02.2019, 12:55:30

janetka, Хаха))))) Це Ви , як то кажуть "в точку!!!")))) Саме так у них все і буде)))) Ця парочка - запалить усе довкола!!!)))) Сніг у Карпатах - вже тане)))

avatar
Натка
07.02.2019, 11:31:24

Хороше закінчення книги,так любов творить чудеса. Без любові було б дуже важко,але без віри ще важче.Тому бажаю вам вееееликого натхнення у написанні нових творів, сімейного благополуччя, щастя,удачі , кохання ,а також здоров'я.Нехай всі ваші мрії завжди збуваються

Анна Харламова
07.02.2019, 12:52:18

Натка, Вітаю!!!! Дякую, щиро дякую за кожне слово, яке мене так надихає!!! Дякую за увагу до моєї творчості, за те що слідкуєте за новинками та за час який Ви даруєте моїм книгам. Я дуже рада, що історія подарувала приємні миті – значить я на своєму місці) P.S. Величезне дякую за побажання та вітання - які зігріли мене теплом!!!! Приємно, що Ви написали відгук після завершення книги, даючи мені можливість взнати, що все вийшло. ДЯКУЮ!!!!! Кохання, віри, надії та сонячних днів!!!!! До зустрічі "Під омелою")))) Обіймаю*

avatar
Марія Шпак
07.02.2019, 10:02:24

Ось і кінець романтичній історії кохання) Дуже дякую за такий щирий, емоційний, бурхливий роман. Я дуже рада, що Дилія і Олексій помирилися і в них чудові дітлахі) Анюто щиро бажаю тобі натхнення великої музи на створення нових романів) Надіюся в швидкому часі ще щось прочитати з твого творіння) Цілую і обіймаю сильно сильно *❤️

Анна Харламова
07.02.2019, 12:46:42

Марія Шпак, Привіт, привіт моя дорога подруго!!!!! Моя люба Маріє, я так тобі вдячна за підтримку, за час, за відгуки та натхнення яке ти мені даруєш!!!!!! Щиро вдячна за поздоровлення - МИ разом закінчили цю історію!!!!! Ооо так - малявки у них чудові і від ВЕЛИКОГО КОХАННЯ!!!!! Я безмежно радію, що цей шлях - ми пройшли разом!!! Я завжди чекаю на твою думку, на твоє враження - я дужк це все ціную!!!! P.S. Щиро, щиро дякую за теплі побажання - вони в моєму серці!!!! Я бажаю, щоб кохання осяювало шлях, гарні люди - знаходились поруч, пристрасть била ключем, а ніжність була солодкою та теплою!!!! До зустрічі "Під омелою")))) Обіймаю*

avatar
Олена Когут
07.02.2019, 08:43:53

Моя мила Анночко!!! Так радісно, а водновчас і сумно, що закінчилася ТАКА історія!!!! Дуже ніжна і пристрасна, колоритна і хвилююча!!! Щастя тобі, моя Пташечко!!! Натхнення на нові роботи!!!! Обіймаю!!!!!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
07.02.2019, 12:37:07

Olena Kogut, Мммм це добре)))) Саме там почнеться найцікавіше!!!))) Цілую, моя люба Оленочко!!!!!

avatar
LP
07.02.2019, 01:30:19

супер!!!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
07.02.2019, 12:35:58

LP, Мммм як же приємно це чути!!!!! Щиро дякую за увагу і за зірочку!!!! Дуже скоро буде продовження!!!!! Обіймаю* Якщо забажаєте - підписуйтесь на автора. Планую на літечко ще книги)))) ДЯКУЮ!!!

avatar
Юліанна Бойлук
07.02.2019, 10:12:07

Люба моя сестричко, для мене велика честь сказати тобі, щр ти величезний талант з величезної літери!!! Вітаю із завершенням цієї прекрасної книги, яка залишила по собі стільки прекрасних сплгадів і тепла в моїй душі! Нехай колодязь твого натхнення та ідей буде невичерпним. Успіху, наснаги,часу, прекрасних читачів і нехай твій Муз зовсім скоро порадує тебе, здійснивши будь-яку твою мрію))))) Люблю тебе дуже сильно!!!! Твори нові шедеври і знай, що ти найкраща!!!!))))

Анна Харламова
07.02.2019, 12:29:08

Yulianna Boyluk, Вітаю, моя люба сестричко! Я надзвичайно рада приймати від теб вітання! Тішусь тим, що змогла подарувати тепло свого серця - такій чудовій людині, як ти!!!!! Сестричко моя, твої слова це найвища похвала для мене, як для людини і як автора книг!!!! Я розчулена, усміхнена та ЩАСЛИВА!!!!!! Я завжди зачитую твої чудові слова родині, перечитую їх - і з новими силами та натхненням працюю над новими історіями!!!! Ти моя подруга, читач з ВЕЛИКОЇ літери, підтримка, натхнениця та сестричка!!!!! Замало слів щоб висловити мою вдячність, але я знаю, що ти знаєш наскільки я ВДЯЧНА!!! Ти не уявляєш, які дорогоцінні твої слова!!! Я щаслива від того, що моя книга сприйнялась тобою саме так. Рада, що змогла донести до читача саме таке ВЕЛИКЕ кохання))) P.S. Щиро, щиро дякую за кожнісіньке слово, побажання, натхнення!!!! Намагатимусь, як найшвидше ділитись новою ісорією - Омелочка чекає))))) Дуже хочу подарувати тепло своєї душі, любов серця та багато щирих усмішок!!!!! Люблю тебе сильно-сильно!!!! Міцно обіймаю!!!!!

avatar
Ольга Белодед
07.02.2019, 06:05:58

Саме так, кохання єдине що робить життя ЖТТТЯМ , а не існуванням!!!! дякуємо !!!Обіймаю! бажаю нових творчих знахідок:):)

Анна Харламова
07.02.2019, 11:51:55

Ольга Белодед, Вітаю, моя люба!!!!! Рада бачити свою постійну читачку і отримувати поздоровлення!!!!! Дякую, що були разом з моїми героями та їхньою історією кохання!!!) Надзвичайно вдячна за підтримку, за коментарі та теплі слова!!!! Я дуже ціную Вашу думку і завжди усміхаюсь, коли читаю від Вас повідомлення!!!!! P.S. Намагатимусь, як найшвидше почати чаклувати над новою історією)))) Ваша підтримка та добре слово - це моє натхнення!!!!! Тому ще раз ДЯКУЮ!!!!! До зустрічі "Під омелою"!!!! Цілую. Обіймаю!!!! ДЯКУЮ!!!!!

avatar
Людмила
06.02.2019, 23:47:19

Дякую за чудову, прекрасну книгу про щире, справжнє кохання. Успіхів вам, творчих вершин, натхнення, здійснення всіх задумів і мрій. Люблю))) Цілую;) Обіймаю))

Анна Харламова
07.02.2019, 11:41:27

Людмила, Вітаю, моя дорога Людмила!!! Дуже рада отримати від Вас вітання!!!! Дякую, що пройшли такий довгий та насичиний шлях з моєю книгою!!! Ваш час який Ви люб'язно дарували книзі та Ваші коментарі - це моє натхнення і я щиро за це вдячна. Радію, що історія Дилії та Олексія - була життєво-казковою, саме такою я і хотіла щоб бачили її читачі. Дуже приємно знати, що хепі енд - порадував!!!!! Ваші слова зігріли мене теплом!!! Дякую за побажання - це і є Найвища нагорода для автора, мати, таких гарних читачів!!! Дякую, що у мене є такий читач, як Ви, який дарує свій час на відгук, який зігрів мене і подарував щирі миті радості!!! ДЯКУЮ!!!! Тепло Ваших слів- у моєму серці!!!! Гарного дня, позитивних емоцій та гарних книг!!!! P.S. До зустрічі "Під омелою")))) Люблю* Цілую* Багато позитиву!!!!!

avatar
Олена Ющик
06.02.2019, 23:33:39

дуже класна історія

Анна Харламова
07.02.2019, 11:35:52

Олена Ющик, Вітаю, моя люба читачко!!!!! Неймовірно рада Вас бачити і знати, що історія припала до душі та викликали лише гарні та теплі емоції!!!!!!! Я буду надзвичайно рада, якщо Ви і за наступною книгою будете слідкувати, а - саме за "Під омелою")))) Щиро Вам вдячна за підтримку, віру у мої книги та теплі слова!!!!! P.S. Гарних книг, до зустрічі!!!!)))))

avatar
Ірина Дзюбанчин
06.02.2019, 22:35:33

Чудова книга))Майже з перших сторінок написання цієї книги, слідкувала за головними героями та розвитком сюжету!Можу сказати лише велике спасибі автору за чудові миті,які Ви подарували своїм читачам.Це і щастя ,і радість,і переживання ,взаєморозуміння та повага.Успіхів Вам та творчої наснаги

Анна Харламова
07.02.2019, 11:28:48

Ірина Дзюбанчин, Доброго ранку!!!!! Неймовірно рада Вас бачити, моя мила Ірино!!!! Дуже радію, що Ви написали, для мене дуже важливо, що думають мої постійні читачі. Рада, що Вам сподобався хеппі енд і ця історія подарувала гарні та щирі емоції!!! Дякую за підтримку, натхнення та віру у мою працю. ДЯКУЮ!!! Я рада, що саме такою Ви бачете мою книгу!!!! P.S. Дякую за побажання!!!! До зустрічі "Під омелою"))))) Гарних емоцій!!!

avatar
Любов
06.02.2019, 22:30:38

Дякую, Вам, за те що пишете! Останні рядки просто викарбувати треба кожному, хто хоче бути щасливим і мати сім'ю! Золоті слова! Дякую, за чудову книгу і нехай вона якнайшвидше стане паперовою!!! Цілую=*Люблю

Анна Харламова
07.02.2019, 11:24:06

Любов Гошовська, Моя люба, я щиро дякую за час який Ви проводили читаючи "Серце, що чекає", за кожен коментар і теплі слова, за кожне "чекаю на продовження", за зірочки і за щирі емоції!!!!! Ви чудовий читач - Ви завжди говорите про книгу і ділитесь враженнями - саме це і є натхненням для автора!!!! Ми взаємодіємо і це правда!!!! Без читача, - книга не пишеться!!!! Дякую, меня дуже приємно, що останні строки - запали у душу!!!! Щиро дякую за побажання, сподіваюсь так і буде!!!!! Обіймаю, моя люба і до зустрічі "Під омелою" - там буде цікаво)))) Цілую*

avatar
Анна Харламова
06.02.2019, 19:12:21

ВСЕ КНИГУ ДОПИСАЛА - РЕДАКТУЮ!!! Не віриться, що історія Олексія та Дилії добігає завершення. ДЯКУЮ, ДЯКУЮ УСІМ ХТО СТЕЖИВ, КОМЕНТУВАВ, ДІЛИВСЯ ВРАЖЕННЯМИ, СТАВИВ ЛАЙК - Я ЩАСЛИВА, ЩО У МЕНЕ Є СТІЛЬКИ ГАРНИХ ЧИТАЧІВ, ЯКІ СТАЛИ МЕНІ ДРУЗЯМИ!!!!
УХ 4 КНИГА ГОТОВА!!!!
Що скажете, вислати сьогодні о 21:00 чи вже завтра об 11:00???????? ВАше бажання закон!!!!!!!!!!!

Показати 12 відповідей
Анна Харламова
06.02.2019, 22:24:05


Любов Гошовська
, Вже вислала)))) Нарешті відправилось)))) Хай ця частинка подарує гарні, солодкі та кольорові враження!!!!! Дякую моя люба за увагу!!!!!

Дуже емоційно! Я ще під враженням... Анно, дякую за чудовий твір!!!

Анна Харламова
06.02.2019, 18:53:07

Христя Терлецька, Щиро дякую, що ділитесь своїми емоціями до книги!!!! Мені надзвичайно приємно чути, що моя праця дарує гарні хвилини за прочитанням!!!! Я дуже старалась передати емоційність цієї частини - радію, що у мене вийшло!!!! Дякую за увагу до цієї історії - в наступному продовженні хепі енд))))

avatar
Lyubov Voznyak
06.02.2019, 12:07:13

Анно, що ти з нами читачами робиш!??? Емоції переповнюють. Я б теж зробила так як Дилія. Після такого їй треба по бути на одинці з собою, а Олексію обдумати все і придумати план її "оновленого завоювання". Надіюсь вони знайдуть сили пробачити одне одному і створити сімю. І висновок правильний: довіра - один із важливих важелів, але парочка вирішила, що "доверяй но проверяй" краще. Поки Дилія і Олексій шукають шляхи одне одного, то Святослав і Емма тішать нас знайомством по ближче. ;))))

Анна Харламова
06.02.2019, 16:15:38

Lyubov Voznyak, Ось саме такої реакції, я і хотіла - УРА!!! Щоб емоції переповнювали!!!! Я радію, що все вийшло!!!))) Так, все правильно сказано - їм обом потрібен час який і дасть зрозуміти себе. Ммм як файно звучить "оновленого завоювання" - саме цим Олексій і буде займатись у наступній частині))) Довіра і ще раз довіра - сподіваємось, що Олексій це вже закарбував собі у "макітрі"!!!! P.S. Ооо то парочка ще та)))) Солодкі миті і такі ж солодкі питання!!!! Дякую за увагу до обох книг і звичайно за щирі емоції у коментареві!!!!! Обіймаю* І до епі енда))))

avatar
Ірина Бедреєва
06.02.2019, 09:21:43

Як же я хвилююсь за цю невгамонну парочку!! Вже кінець історії, а вони сваряться!! Олексія нічому життя не вчить, нещодавно за ревнощі до Леонарда вибачався!! Сподіваюсь на хеппі енд та швидке продовження) Гарного Вам дня!!

Анна Харламова
06.02.2019, 16:09:50

Ірина Бедреєва, Стоп, хвилюванням!!!!!! Все, все подолає кохання!!!!! От такий у нього характер, але він навчиться довіряти і цього навчить його Пташечка!!!! Обіцяю - остання часина буде просто супер!!!!! Дякую!!!! Обіймаю*

avatar
Dana
06.02.2019, 09:05:56

Читала, потім перечитала, потім поринула у самий сюжет, все таки люди цікаві істоти, коли маємо не цінуємо, коли втрачаємо починається саме "ЦІКАВЕ" поїдання себе з середини, ми починаємо себе жаліти "а що ж я наробила". Одним словом без келиха вина і французької подружки, тут явно не розберешся !!!!!
Привіт моя люба,будь завжди така яка ти є !!!!Цілую, люблю і обіймаю!!!!!!!!!
P.S.Надіюсь, що проведений час "своєї миті" тебе зарядить енергією, позитивом і наснагою!!!!! Люблю тебе))))))))))))))

Анна Харламова
06.02.2019, 16:08:24

Dana, Привіт моя натхненнице, моя люба Даночко!!!! Як же я чекала твоєї думки, твоїх емоцій і вражень!!!! Я так рада бачити твій коментар!!!! Приємно, що ти так уважно читала і перечитувала - бо ця частина дійсно уся на емоціях. Так, ти все првильно говориш, ми самі себе мучаємо і робимо проблеми.
Ох, Розалі... Розалі... Ти її згадала саме тоді коли треба)))
Щиро дякую за усе те тепло, яке ти мені даруєш!!!!!
P.S. Ооо так))) Учора я розслабилась, зробила чашечку кави, спекла кексик і релакс)))) Люблю тебе, мо мила!!!! Обіймаю міцно-міцно!!!!! Скоро хепі енд)))) Тож до зустрічі!!!!

Дилія правильно зробила, що одразу ж не кинулася в обійми Олексія. Так він зможе ще більше усвідомити усю глибину своєї помилки. Це і відбулося. Я вірю, що Олексій дуже щиро розкаявся і зрозумів, як сильно він помилився. Це усвідомлення і є гарним уроком і покаранням для нього. Тому сподіваюсь Дилія знайде в собі сили пробачити коханого і зробить ще один крок на зустріч :)

Анна Харламова
06.02.2019, 15:52:13

Елена Цехмейстер, Згодна, Олексію це на користь. Хай подумає над своїми вчинками, це ж не вперше. Тож... Дилія вчить його бути стриманим і довіряти. Він дійсно розкаюється і йому болить... дуже болить. Усі помиляються, але головне дати шанст на виправлення помилок. На Дилію чекає сьрприз, а ще... ще багато щасливих днів з Олексієм. Ти ж знаєш - у мене лише хепі енд)))) Обіймаю!!!!

avatar
Любов
05.02.2019, 23:49:52

Розумію Дилію, таке важко пробачити, навіть коли сильно кохаєш... Але деколи варто це зробити. Тільки сильні люди можуть по-справжньому пробачити і часом для цього потрібен час, побути наодинці з собою і багато виплакатись... Шкода розлучатись з Дилією та Олексієм, але хочеться, щоб в них вже нарешті був хепі енд і малий карапузік=)

Анна Харламова
06.02.2019, 15:49:04

Любов Гошовська, Це правда!!! Проте, як Ви і кажете - "сильні люди можуть пробачити". От Дилія саме з таких людей!!! Але Олексію треба постаратись і не сидіти на місці, а намагатись повернути довіру. Час, це найкраще для того щоб в усьому розібратись... навіть відстань - може бути стимулом.
P.S. Як же мені приємно чути, що ця пара полонила серця!!!))) Над карапузіками - вони постараються, запевняю!!!!)))) Це буде сюрприз!!!! Сподіваюсь, що сьогодні зможу вислати останню частинку!!!! ДЯКУЮ, моя люба за увагу і чудовий коментар!!!!

avatar
Nazarkevych Julia
05.02.2019, 23:20:32

Ось так от люди самі псують собі життя...ні щоб бути щасливими вже сьогодні, треба ж собі проблем наробити, постраждати вдосталь, щоб не було сумно, було що згадувати в майбутньому))) Цікаво, що і в реальному житті кожен може згадати таку поведінку, коли знав, що робить неправильно і боляче собі та близькій людині, але все одно не здається і продовжує свої тортури... Чи то гордість чи то страх чи захисна реакція, чи просто дурість))
Ані, я безмежно обожнюю твої книги, тому що знаю: герої подолають усі перепони та вистоять у битві за своє щастя. І обов'язково заслужать свій хеппі енд)) Хоча для читача 'енд' цікавої історії - це вже трохи сумно, але...чекаю на продовження з нетерпінням)))

Анна Харламова
06.02.2019, 15:44:50

Nazarkevych Julia, Це точно!!! Таке враження, що люди садомазохісти))) Якщо б люди хоч іноді згадували, що час швидкоплинний - мене б партачили. Але... як то кажуть маємо, що маємо. Головне давати шанс і вміти пробачати - і буде хепі енд)))) Ммм як же мені приємно знати, чути, що мої книги дарують позитив!!!! Дякую, що завжди пишеш свою думку, своє враження - це надихає!!!! Сподіваюсь, що сьогодні або завтра зранку - буде довгоочікуване продовження і ХЕПІ ЕНД!!!!))) Дякую* Люблю*

avatar
Анна Харламова
05.02.2019, 21:49:35

ЛЮБІ МОЇ, ДЯКУЮ ЗА ВАШІ ЕМОЦІЇ, ВРАЖЕННЯ ТА ТЕПЛІ СЛОВА!!!! Я ДУЖЕ ЦЕ ЦІНУЮ!!! ВИ НАДИХАЄТЕ МЕНЕ - РЕЗУЛЬТАТ МОЇ КНИГИ!!!! З ПОВАГОЮ, ВАША АННА!!!*

avatar
Катерина Орлюк
05.02.2019, 21:37:50

Я захоплено прочитала останню частину і просто поринула в емоції!!! Щиро дякую, що ділитесь цією магією кохання. А ще дякую Вам, Анно за те, що так відповідаєте нам - своїм читачам!!! Ви щедрої душі людина!!! Успіхів і повної віддачі читачів!!! Натхнення!!! Приємного вечора!!!

Анна Харламова
05.02.2019, 21:44:00

Катерина Орлюк, Щиро дякую за увагу, час і теплі слова, я дуже це ціную!!!! Ви завжди з моїми книгами і завжди даруєте своє тепло!!!! Мені приємно, що читач звертає увагу і йому приємно - це взаємодія. Натхнення - це читач. Читач - надихає, а потім читає гарну історію*)))) Це коло))) Дякую, дякую за побажання!!!! Гарного вечора та солодких обіймів* Люблю* Цілую*

Знаєте, Анно, я вчинила б, як Дилія, адже пробачити таке я не в силі. І навряд чи були б уже із цією людиною стосунки, як раніше. Ніколи не розумію як а книгах таке пробачають... Проте сподіваюся, що Дилія все ж таки пробачить Олесію!!!

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
05.02.2019, 21:29:39

Анастасія Прокопчук, І Вам моя люба Анастасіє, ДЯКУЮ!!!! Якщо завтра встигну дописати - одразу і відправлю))) І буде хепі енд)))) Обіймаю*

avatar
Марія Шпак
05.02.2019, 20:53:55

Все емоціям дано волю. Як так можна один дурний, а друга сама не розуміє, що робить

Анна Харламова
05.02.2019, 21:28:24

Марія Шпак, Це НАЙВИЩА ПОХВАЛА!!!!! Мені надзвичайно приємно, що книга охоплює емоціями і викликає їх!!!! Проте це правда - один дурник, що відпустив, а інша, що втекла!!!!! Але... кохання - все врятує!!!! Скоро остання глава і Епілог!!!! Там і дізнаємось, як все владнається і яке у них майбутннє!!!)))) Дякую, моя рідна за емоції та щирі враження!!!! Дякую, що цей вас час, ти дарувала тепло слів та емоції!!!! Обіймаю* Гарного та затишного вечора, моя люба Марія!!!!

avatar
Раїса
05.02.2019, 18:38:54

Анно, я затамувала подих коли читала це продовження. Дякую, дякую за ті емоції, які Ви даруєте. Книг є багато - але не всі вони емоційні. Ваші ж книги, - це емоція. Проживаєш, усе-усе разом з героями. Люблю Вашу творчисть. Натхнення Вам Анно!!!!!!!

Анна Харламова
05.02.2019, 21:24:08

Раїса, Щиро дякую, моя хороша!!!! Я надзвичайно вдячна за щедрість Ваших слів!!!!! Я дуже-дуже хотіла щоб ця частина емоційно захопила - радію, що вийшло!!! Емоційно Вас буде тішити і "Під омелою")))) Дякую за похвалу і за тепло Вашого серця!!! Гарного вечора та усмішок!!!! ДЯКУЮ* Люблю*

avatar
janetka
05.02.2019, 18:21:33

але ж Анна, але інтригантка))))) я трохи не читала, тому в мене сьогодні був великий і ласий шматочок, я думала вже на весіллі гуляти, а Ви так все закрутили, аж подих перехопило))))) дякую за неймовірні відчуття))))

Анна Харламова
05.02.2019, 21:20:19

janetka, Мммм... є трішки)))) Це ж добре??!!!))))) Я вже скучила за коментарями моєї постійної та любої читачки!!!! Радію, що Ви приєдналися)))) Ой, ну як же приємно чути - я тішусь та усміхаюсь!!!! Приємно, приємно!!!!! Все саме смачне - вже скоро))) Останні штрихи))) Щиро дякую за емоції та враження!!!! Навзаєм - неймовірні відчуття, отримувати такі солодкі відгуки!!!!

avatar
Людмила
05.02.2019, 17:16:37

Дуже емоційне продовження, яке викликало багато вражень і емоцій.Дякую)))

Анна Харламова
05.02.2019, 21:05:35

Людмила, Щиро дякую, моя люба за слова, які дарують радість!!! Я надзвичайно хотіла наділити цю частинку емоціями цієї парочк - мені приємно знати, що все вдалося!!!!! Люба, Людмило - дякую, за те що даруєте час коментарям і ділитесь враженнями!!!! З великою повагою і любов'ю Ваша Анна* Гарного вечора та щирих емоцій!!!!

avatar
Олена Когут
05.02.2019, 16:40:15

Ну і поворот- Меланія???!?!?!?'! Ну ти і хитрунка, Анночко!!)))) Люблю тебе й обіймаю!!!

Анна Харламова
05.02.2019, 16:49:26

Olena Kogut, Мммм, моя люба Оленочко, - радію та тішусь, що ця майже фінішна частинка - порадувала!!!!! Дякую тобі за усмішку, яку подарували твої слова!!!! Люблю твої емоції, такі щирі - кайф!!!!! Я намагалась дотягнути з цією "родзинкою" під іменем Меланія)))) Люблю тебе, Оленочко* Обіймаю міцно!!!!!

avatar
Dana
05.02.2019, 16:39:27

Чесно емоції вирують, немає слів))))) все інше напишу завтра, треба переварити ці емоції))))))))))))))))цілую, люблю тебе..

Анна Харламова
05.02.2019, 16:46:25

Dana, Ммм моя люба, я так радію, що ти вже поринула у продовження історії цієї пари!!!! Це величезний комплімент для мене, знати, що хочеться емоційно це все пропустити через себе і обдумати усе прочитане!!!! Дякую тобі, моя натхненнице!!!! P.S. Сьогодні у мене вечір - кави і моєї миті))) Дякую, що ти у мене є!!!!! Люблю* Цілую*

Добрий день) Можна поцікавитися, коли буде продовження?? Ну просто дуууже чекаю:)

Показати 2 відповіді
Анна Харламова
05.02.2019, 16:10:02

Елена Цехмейстер, Я дуже -дуже рада бачити твій коментар, нехай він буде 100001 повторенням одного і того ж запитання!!!!! Я щаслива, що ти чекаєш!!!!!! Вже-вже висилаю!!!!!!! ВІДПРАВЛЯЮ!!!!!! Цілую*

avatar
Людмила
05.02.2019, 15:20:24

Привіт люба Анно! Коли буде продовження, чекаю з нетерпінням. Чудового дня й приємного настрою.Обіймаю;*))))

Анна Харламова
05.02.2019, 15:38:16

Людмила, Привіт, моя дорога Людмило!!!! Я надзвичайно надихаюсь - Вашою позитивною енергетикою!!!! Ви сонячна людина, яка стимулює братись за улюблену справу!!!! Продовження о четвертій - майже фінішна пряма)))) Дякую, дякую, що так активно слідкуєте за моїми книгами і коментуєте - ЦЕ БЕЗЦІННО!!!! Моє натхнення - це Ваші слова!!!! P.S. До зустрічі о четвертій!!!! Обіймаю міцно-міцно!!!! Хай завжди сяє посмішка, а в душі буде весна!!!!

avatar
Элла
05.02.2019, 13:18:00

Дуже цікавий сюжет, читається на одному диханні. Шкода лише, що вже і їх історія добігає кінця та лишається спостерігати за цією солодкою парочкою не так довго) Проте чекатимиму на обіцяні нові книги. Доречі, назва 'Я твій бос!' говорить, що це буде щось обпікаюче гаряче)))

Анна Харламова
05.02.2019, 15:35:07

Элла, Вітаю, вітаю моя люба!!!!! Щиро дякую за увагу і коментарі - це безцінно!!! Активні читачі - і є стимулом писати!!!! Так, шкода - але у них лише все починається - це ж хепі початок)))) Ооо так - Ви праві!!!! І мені дуже приємно, що Ви звернули увагу на анонс новинок!!!!!! ДЯКУЮ!!!! Продовження о четвертій!!!!!

avatar
Tina Kuherenko
04.02.2019, 22:19:28

Я в шоці!!!!!! Як він так міг??? От бовдур!!!! Вибачте Анно, але він бовдур!!! Вправте йому мізки - і хай біжить вибачатись!!!! Чекаю з нетерпінням примирення!!!
О і дякую за солодкі митті з "Під омелою".

Анна Харламова
05.02.2019, 15:32:48

Tina Kuherenko, Усі в шоці від Олексія - але він одумається і вже сьогодні)))) Знаю, знаю він дійсно трішечки бовдур))) Вже вправила - чекайте продовження о четвертій)))) P.S. Будь ласка!!!! Дякую, що активно коментуєте - даючи знати, що моя праця оцінена і потрібна!!!)))) Обіймаю*

avatar
Dana
04.02.2019, 13:41:48

Привіт, моя красуне!!!!!!!Дякую за продовження і за твоє натхнення нас радувати!!!!!!!ЧУТИ ОДИН ОДНОГО І ДОВІРЯТИ, це повинно бути у закоханих, якщо хочуть зберегти ті світлі почуття один одного. Хоча читаючи, ми усі так говоримо, треба, треба, але коли настає у нас ситуація, або ховаємо голову у пісок, або включаємо гординю, егоїзм, накручуємо себе далі немає куди, тільки коли ми виключаємо емоції, відразу включається мудрість, яку іноді ми просто її не чуємо, або не хочемо це робити. В такому стані просто нереально, про щось говорити, треба "подарувати один одному час" (твої слова)))))) (люблю тебе, за все, що ти нам даруєш),це те що їм потрібно і цим вставиш їм мізки))))))))
Цілую тебе, люблю, і дякую за все

Анна Харламова
04.02.2019, 18:49:39

Dana, Привіт, привіт моя дорога натхненнице!!!! Це тобі дякую, що даруєш мені свій час і враження!!!! Це правда у відносинах головне чути і прислухатись до своєї половинки. Саме так, ми часто імпульсивно щось говоримо і ображаємо найрідніших. Всі важають, що рідна людина пробачить злість і образливі слова, інакше ж не можна. Проте не завжди і слова пробачаються. Чомусь у сварці, треба сказати найболючіше, щоб стало так само боляче і коханій людині. Олексій саме так і зробив. Йому боліло - він і сказав найболючіше. Але ж пошкодує... А Дилія не завжди може бути тою Пташечко, яка все пробачає. Так іноді час - це той дарунок, який згладжує кути, а слова наче пісок кудись діваються. Тому... тому все в їхніх руках. Оооо я вправлю, із задоволенням))) P.S. А сьогодні, інша парочка буде тішитись часом в компанії одне одного))) Тож до зустрічі "Під омелою"))) Люблю* Цілую* І дякую, моя хороша за все тепло, яке ти мені даруєш!!!!!! Дякую, натхненнице!!!!

avatar
Ольга Белодед
02.02.2019, 16:59:57

Чому? Невже життя не вчить глобальні питання вирішувати РАЗО!!! Що за самонадіяність? й до чого призведе таке швидке на язик Олексієве висловлювання? так, почув! зовсім не зрозумів , бо нічого спочатку не чув! та головне- голова на що? капелюх носити , чи все таки думати? А вигорати обом , безпідставно, бо нерозібрались й повертатись , ой як буде важко!!! у цьому випадку лише син ІсмаЇ ла допоможе Олексієві, як колись Тунін друг допоміг Паскуале...

Показати 2 відповіді
Ольга Белодед
04.02.2019, 16:32:43

Анна Харламова, Вау, как щедрыгизары, как откуп за лад своих выдали, любо-дорого! А вот алчный Константин, хоть и получил этакое" всевидящее око", но только , как говориться, жадность губить:):) А вот выдать свое жмотство, Константин все-таки умудрился:)>)))

Ох Анічка, умієш ти підняти на хмаринки від щастя( це я про попередню главу), так все ніжно, чуттєво, вони такі щасливі, думала вже скоро хепі енд, але ж не тут було , дуже прикро, що Дилія спочатку не відкрилася Олексію, і той нічого не розуміючи ранив почуття своєї Пташечки, і свої також(Я все таки надіюся на щасливий кінець їхньої історії))

Анна Харламова
04.02.2019, 11:48:26

Любашка Кравченко, Ммм, моя люба, я поверну ті хмаринки щастя - обіцяю!!!! Ця ситуація не дарма з'явилась, йому треба зрозуміти, що довіряти це норма - а його страхи про зраду, - це лише страхи. Він би нічого не зрозумів, якщо б так не сталось і завжди накручував себе і так би і жив. Тепер все в його руках... а в руках Дилія прощення. Хепі енд буде неодмінно!!!!! Ця місія точно буде виконаною!!!!))) Дякую, дякую за емоції, моя Пташечко* До зустрічі "Під омелою"*

avatar
Ірина Бедреєва
02.02.2019, 23:58:14

Той випадок, коли треба спочатку думати, а вже потім щось казати! Гарний приклад! це дуже образливо, і навіть якщо вона його все ж таки пробачить, пам'ять не зітреш аж ніяк((

Показати 3 відповіді
Анна Харламова
04.02.2019, 11:44:40


Ірина Бедреєва
, Це правда з гарячки, можна і не таке сказати. Так, так і це ще все залежить від характеру, він ревнивий - але людина він хороша. І він це доведе!!!!))))) P.S. Приємно, бо Олексій все зрозуміє і буде намагатись все виправити. Дякую*

Вражена! Мені шкода обидвох. Олексій не мав права так до неї казати, не маючи доказів і спираючись на бурну уяву та емоції! А Дилія повинна була одразу розповісти про зустріч коханому і порадитися з ним (напевно вона це не зробила теж через хвилювання, не обдумавши все як слід ) Але хто не помиляється!!! Вже хочу читати примирення :)
Тобі, Ганнусю, гарного настрою та натхненнячка)) Ти на фінішній прямій!!!❤

Анна Харламова
04.02.2019, 11:33:59

Елена Цехмейстер, Так він опирався лише на емоції і гнів, це його величезна помилка. Повинна була, але і вона хотіла як найкраще. Тож обоє "молодці"!!!!!!!!!! Це правда, помиляються всі, але не коже просить прощення, а хтось не може простити. побачемо, як він буде виправляти помилки, а вона прощати)))) Щиро дякую, моя люба!!!!! Так - аж не віриться)))) Частинки все ж таки напевно буде ще дві, і Епілог. Поачимо, як вміщусь))) Гарного дня!!! Зустрінемось "Під омелою")

avatar
Марія Шпак
02.02.2019, 18:36:02

Ось так заставила мене плакати і не від щастя ( Надіюся як найшвидше дізнатися, що вони помирилися

Анна Харламова
04.02.2019, 11:29:24

Марія Шпак, Ні яких плакати!!!! Все буде в шоколаді, але комусь треба подумати над своїми страхами, поведінкою і словами. Обіцяю, що в наступних частинках - все повиправляємо))))) Продовження вже готується))) А сьогодні зустрінемось "Під омелою"))))

avatar
Олена Когут
02.02.2019, 15:44:28

Анночко, і що ж тепер!!!!???!?!?! Знову цей неслуха щось та придумав собі!!! Фантазія у нього бурхлива!!!! Вічно зривається і обзиває Дилію жінкою легкої поведінки!!! В нього, певно ,травма психологічна з діагнозом: скрізь бачу зраду!!)) Як не дивно, але знаю багатьох таких чоловіків.. в них завжди одне..

Анна Харламова
04.02.2019, 11:22:36

Olena Kogut, Вітаю, Оленочко!!! Дякую за емоції, моя мила!!!! Так, цей хлопець зовсім не контролює свій язик та емоції - і звичайно пошкодує про це. Ревнивий та емоційний. Саме так і є - це його проблема, він боїться зради і починає вигадувати. Проте дров він все ж таки вже наломав. Я підключу важку пртелерію, щоб все виправити))))

Ой-йой... Яке несправедливе непорозуміння... Надіюсь, Анно, ви в скорому часі все владнаєте.

Анна Харламова
02.02.2019, 15:35:55

Христя Терлецька, Ось так от, поспішні рішення - ламають те, що так довго будувалось. Не почув... додумав і не вислухав - іноді так буває. Проте обіцяю, що він зробить усе можливе, щоб перепросити і довести своє кохання... будемо спостерігати, як саме)))) Дякую, моя дорога Христю, що завітали, написали і поділились емоціями!!!! Обіймаю* Люблю*

Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше